Reklama

.

.

neděle 14. ledna 2018

Zpěvák Aneta Stolzová se vyjádřil

Ivan David
13. 1. 2018
Novinky v tažení proti prezidentu Zemanovi nezahálejí. A tak jsme mohli nají titulek: "Podpořil mě Gott, tvrdí Zeman. Není to pravda, ohradil se zpěvák". V článku se pak dozvídáme, že tím zpěvákem je mluvčí Karla Gotta paní Stolzová. Úplně na konci, kam většina článkem manipulovaných čtenářů nedojde se pak dozvídáme, co Karel Gott řekl: „K volbám půjdu, o prezidentských kandidátech s rozvahou přemýšlím. Budu proto volit člověka, kterého si vážím, jeho myšlenky a názory jsou mi blízké a vím, že naši republiku bude opět dobře reprezentovat. A mohl by dle mého obstát i v nelehké době, která nás nepochybně čeká.“


No, kdo asi může Českou republiku OPĚT dobře reprezentovat? Že by Drahoš, nebo Horáček? Je to tedy přesně tak, že Karel Gott nevyjádřil Prezidentu Zemanovi podporu explicitně, ale implicitně. Neřekl, že bude volit Zemana, ale toho kandidáta, který bude OPĚT Českou republiku dobře reprezentovat. Paní mluvčí to zřejmě při svém vzdělání "nepochopila". Jen nevím, zda úplně zdarma.

Zatímco antizemani tuto dobu a naši "šťastnou budoucnost" velebí, Karel Gott soudí, že bude nelehká a bude třeba "obstát". Předpokládá zřejmě, že schopnost klást věnce a opakovat fráze o tom, jak úžasně si občané žijí, asi stačit nebude, stejně jako asi nebude možné vystačit se vzýváním NATO a Evropské unie a geniality jejích vůdců a jejich nápadů. Karel Got předpokládá, že bude třeba řešit problémy a hledat východiska. Ale je pravda, že nic takového doslova neřekl.  Pokud aktivistka neziskovky Aneta Stolzová ZDE popře, že toto Karel Gott řekl, bude mít úplně pravdu.

66 komentářů :

 1. Já si myslím, že celá ta kampaň je o ničem. Národ je rozdělen na ty, kteří těží z výhod kontaktu se světem a ty, kteří tuto možnost nemají. Tady nejde o národ, protože ti první dávají přednost svému prospěchu. Neuvědomují si ovšem, že jejich koryta jsou závislá na globální situaci, ta se sice mění pomalu, ale za posledních dest let se změnila velice. Bohužel, ti, co mají kontakty, se budou umět přizpůsobit, na rozdíl od pasívní části obyvatelstva, která tyto kontakty nevyhledává. To, co se děje, je jen obvyklá situace v přírodě. Dobytek, který překonává řeku plnou krokodýlů má jako stádo stejnou šanci, první mají výhodu překvapení, poslední výhodu, že se krokodýli nažrali.
  Volil jsem tedy Zemana a zřejmě půjdu mu dát hlas i v druhém kole, nicméně přehrada v národě přetrvá nadále. Pokud zvítězí Drahoš, problém se posune do dalšího období, protože Drahoš je evidentně vygenerovaná osoba oné aktivní části společnosti, nikoliv osobnost sama.
  Drahoš je určen k definitivnímu připoutání k EU, Zeman k témuž, ovšem bude dělat problémy.
  Zajímá mě jak bude fungovat přerozdělování přičmoudlíků. Logicky by je měla přijmout Praha a blízké okolí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plně souhlasím , že uprchlíky by měla přijímat především bohatá Praha. nevím jaká lidská zrůda vymyslela , že zařízení pro uprchlíky jsou v nejmenších a nejodlehlejších obcích republiky. Přitom v Praze jsou nevyužita obrovská Karlínská a Kbelská kasárna. Tyto objekty jsou pro uprchlíky zcela vhodné.

   Vymazat
  2. Absolutne daji se potom tyto objekty prikryt plachtou a napustit rajskym plynem .Budou tam stastne tancit a pujdou s lehkym serdcem za svymi pannami. Vyborny napad J. G.

   Vymazat
  3. Praha, ale i všechna velká města, jsou hlavními baštami dobroserů. Logicky by se měli jejich obyvatelé přihlásit i k "ovoci" politiky svých favoritů. Na migranty stejně dojde. Ale střediska a veškerá infrastruktura s nimi spojená, by měla být v Praze a financovat by se měla z rozpočtů velkých měst.
   Oni všichni dobroseři totiž rádi pomáhají, ale z peněz druhého.

   Vymazat
  4. Nevím, proč by Praha měla brát nějaké nekompatibilní, geneticky nevhodné vetřelce... jako by jich tu již dost nebylo a jako by Kalousek, dokonce do parlamentu, nezavlekl "dark" křížence Etiopce s Cikánkou. I když ta stará římká demokracie, kdy měli v Senátu zastoupení i římští koně, když císař Caligula jmenoval svého oblíbeného koně Incitata senátorem, měli něco do sebe. Kalousek na tento způsob pokročil dál a zatímco VŠICHNI ŘÍMŠTÍ KONĚ museli pracovat a sloužit v armádě, čímž si zasloužili ÚCTU A RESPEKT OBČANŮ, Kalousek nic z toho od soukmenovců svého poslaneckého kámoše nepožadoval a nepožaduje. POKROK, DÁMY A PÁNOVÉ.

   v roce 1921 měla Velká Praha 730 000 obyvatel, nyní skoro 1 300 000 ... tj. nárůst o skorem 666 tisíc naplavenin převážně z východu, dámy a páni ze Slovenska a z Moravska. DO ROKU 1989 SE DO PRAHY PROSOUDRUHOVÁVALI, dnes surfují na antikomunistické vlně. Prostě konjunkturalisté jsou již v Praze v počtech nadměrných, jak se železnou pravidelností dokazují výsledky kterýchkoliv voleb v pražských volebních obvodech.

   Navrhuji proto rozmístit dobroserské protegé v místech, kam patřili jejich předkové a ti nejstarší z nich osobně POSTRKEM (pro neznalé viz "domovské právo" a zřídit tam dobroserské koncentrační pazderny... Neboť podle své práce je dělník hoden mzdy své.

   Vymazat
  5. V Praze je desetitisíce Moraváků - od herců až po nevím koho. Tak ať si je vezmou na Moravu. Moraváci nám to tady kazej a ještě nás furt šmejdi pomlouvaj. Hlavně aby se tu upíchlí. Polívka z Valašska jako Zedníček, atd. Tupolánek, Sobotka - ti jenom namátkou, zkurvili co se dalo. ZE.

   Vymazat
  6. Chcete to více vzdoru, alespoň v myšlenkách. Nula migrant a ty co tu jsou vyhostit bez milosti a ne si je mezi sebou přehazovat jako horký brambor. Stejně se nakonec rozlezou po celé republice a zmasakrují náš národ včetně dětí, žen a starců - tak jsou od malička programováni nebo se tedy vzepřeme a zmasakrujeme my je, protože při jejich inteligenci se s nimi nebude možné domluvit. Lepší a bez krve bude, když je sem nepustíme a pomůžeme jim u nich doma například snížením porodnosti a to znamená, přestat s lékařskou pomocí. Musí se na to opačně, budovat školy a ať si nemocnice a průmysl a infrastrukturu vybudují sami (to jim umožní dozrát) nebo ať se vraždí v kmenových válkách jako dosud, lepší ať se zabíjejí mezi sebou než nás. Zvířata patří do ohrady nebo do volné přírody. Evropská civilizace populační problém vyřešila, ale zločinecká elita pod záminkou humanity nepřirozeně v zájmu zisku pomohla namnožit zvířata (lidi se zvířecím typem psychiky) místo, aby začali opačně a pomohli jim vytvářet lidskou kulturu, kde se vlastní děti nepojídají.

   Vymazat
  7. ano, přesně tak - v Praze už skoro žádní rodilí pražáci nejsou.

   Vymazat
  8. Nemluvme o rodilých, nebo nerodilých prážácích. Dnes jsou to obyvatelé Prahy, jako každý jiný. Pokud tam žiji a volím, nějakým způsobem ovlivňuji politiku. A pokud dnes multi kulti prosazují zejména voliči z Prahy a velkých měst, měli by se přihlásit i k možným dopadům. Bezděky mne napadá jeden Svěrákův monolog ze hry "Dobytí sev. pólu".
   "Profesor a jeho asistent by měli dosáhnout sev. pólu alespoň posmrtně, i když jsme sami na pokraji sil, bude to pro nás velká oběť. Pojďte, svážeme je, ať se Fryštejnskému lépe nesou..."
   Dobroseři chtějí pomáhat dobré skutky, ale náklady a případné důsledky naloží na záda venkovu a provinčním městům? Trochu nelogické, ale hlavně hodně nefér.

   Vymazat
  9. 9,29 - tesat do kamene, absolutní souhlas!!!

   Vymazat
  10. V rámci nové jednotné azylové politiky EU, nesmí být imigranti umisťování do nějakých oplocených detenčních zařízení. Takže samozřejmě, že se jich většina nahrne do Prahy, stejně jako se ve všech ostatních státech nacpali do velkých měst. Jasně se vyjádřili tihle "uprchlíci" ve Švédsku, když odmítli zůstat v komfortním venkovském rekreačním středisku, protože prý by tam byla nuda.Chtěli jedině do nějakého většího města, "kde to žije!" V Praze dokonce nebudou muset ani bivakovat na ulicích jako v Paříži, protože v Praze jsou desítky prázdných domů, které mohou obsadit.

   Vymazat
  11. Jste mimo realitu! Ti "přičmoudlíci" k nám prostě nechtějí! Vy jako přičmoudlík by jste si také vybral bohatou zemi a ne jinou kde se pracuje za méně, než jsou sociální dávky v té bohaté. Viz iráčtí křesťané... Jak dlouho tu vydrželi? Takže invaze uprchlíků k nám hrozí asi tak stejně, jako invaze Marťanů...

   Vymazat
  12. Anonymní14. ledna 2018 9:15: Takže chcete trestat chudáky Moraváky, kteří zůstali doma, aby velebili vlastní hroudu za činy těch, kteří Moravou i jejími lidmi pohrdli? Je to stejně pádný argument, jako když rodinám těch, kteří za normalizace ze své vlasti NEUTEKLI burcující videa "no ale vždyť vy jste také odtud utíkali!" (A divili se, že to ty, kteří neutekli, nechávalo chladnými).

   Vymazat
  13. Tyhle diskuze jsou velmi nešťastné - stavět Pražáky púroti ostatním, Moraváky proti Čechům, to je cesta ke katastrofě.

   Migranty nepřijímat nai do měst ani na venkov, prostě nikam! Nemají tu co dělat. Nejde o žádné odmítnutí solidarity, té máme v sobě dost a dost. Nejde ani o rasizmus. Toho máme s sobě hodně málo. Jde o to nepodléhat cizím diktátům, novým Mnichovům, novým sociálním inženýrům.

   Vymazat
  14. Milí přátelé nepražané, chápu Vaše rozhořčení, ale prosím, abyste si uvědomili, že i v Praze je velké množství zcela normálních lidí, kteří se živí poctivou prací v normálních firmách, jen je tu bohužel mnohem větší anonymita a více možností pro všelijaké vyžírky. My, normální a rození Pražané máme dokonce za zlé Vám na venkově, že když se mezi Vámi vyskytne nějaký obzvláště vypečený zmetek, vyštípáte ho pěkně k nám, protože tady se mezi těmi ostatními zmetky ztratí. A nám pak kazí reputaci. Takže si asi nemáme co vyčítat. Hezký den všem.

   Vymazat
  15. Ad Václav Dvořák 11:40
   bezvýhradný souhlas; například v Brně, s tím jak se tady mění sociální struktura, ukázalo se to i v těchto volbách, kdy v Brně Drahoš prohrál jen o 2%!

   Vymazat
  16. je od vás hezké, že si o nás Pražany čistíte boty. Ten "pragocentrismus" je jen ve vašich dutých hlavách.
   Když si odvezete domů těch vašich sto stě tisíc parchantů, co v Praze studují a dalších dvě stě tisíc, co v Praze parazitují na společnosti, tak prezidentem Pražanů bude zeman. Popisovat vám skutečnost, že všechny ty selské boule, ty naplaveniny, nám Pražanům zdražují bydlení o sto procent, udělali si z Prahy parkoviště, přeplnili veškeré autobusy a tramvaje, že nám denně ztrpčují život nemá smysl.
   Abyste si udělali představu, kdo ve skutečnost žije a vládne v Praze, uvedu příklad: ČSSD Sobotka, Zaorálek z Moravy, Chovanec ze SPlzně, KSČM Filip jižní Čechy, Kalousek, Bělobrádek, Zeman, ...
   Proberte se a vylískejte huby svým dětem a pak bude v Čechách dobře.

   Vymazat
  17. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Vymazat
  18. 12:00
   No můžu s klidem napsat, že pražáci kteří na západě čech mají chalupy jsou nabubřelý kreténi.

   Vymazat
 2. Kolik platí za volby každímu voličovi za hlas Drahošovi.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane David.
  Bijte na poplach,ztrácí se nám lidskost,radost,naděje k lepším změnám.
  Už to Drahoš řekl,vyznávám západní hodnoty,přidružení k EU,smlouvy s NATO,jen nedopověděl,že je také výtačem muslimů.
  Takže,nenechme si ukrást poslední zbytky státu a České nátury,kultury a řeknu i řeči.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se jemu a ji zaroven snadno rika ty Anete nebo Anetovi !!
   Kdyz na ni nemuze spachat znasilneni ani Weinbergr ani stara Weinbergrova...

   Vymazat
 4. Kdyby Zeman nepropagoval židovské IZRAELSKE teroristy, určitě by získal více hlasů. Tady je pravda o židech a jejich nátlaku na palestince http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ceska-turistka-se-vyjadrila-k-incidentu-u-palestinske-vesnice/1571907 Zemane, prober se !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Laska k Izraeli ,fasisticke zemi je u pana prezidenta pro mne nepochopitelna.Copak o tom nic nevi ???

   Vymazat
  2. 9:00 Copak nevíte, že nepřítel mého nepřítele je mým přítelem? Ale to je globální hra a jen na téhle šachovnici může něco ovlivnit. Je to evidentní a je to i chytré řešení. Řešení našeho vazalství tím bylo posunuto mimo naše teritorium do prostoru narušení globálního plánu internacionálního kapitálu. A tam proti sobě stojí obrovské zdroje s jinými možnostmi než má jako prezident pidistátu uprostřed globu.

   Vymazat
  3. Jeho dobrým přítelem je i T.Blair,
   prohlásil to při návštěvě u královny.

   Mít za dobrého přítele člověka, který aktivně podporoval zničení tehdejší Jugoslávie a podílel se na zločinné invazi do Iráku,
   to je těžké pochopit.
   Pokud bude zvolen Drahoš, tak věřte, že si to plně zasloužíte.

   Vymazat
  4. Nevím, co tady plkáte. Sledovači seriálů o Izraeli a Palestině neví nic, a ani vědět nechtějí.

   Vymazat
 5. Všiml jsem si třeba v českém rozhlase užívají oslovení- pan Drahoš bývalý cosi v akademii věd- a další bla bla bla a na dálší straně použijí pouze -Zeman- Je to náhoda ? Bylo možno sledovat včera v komentovaných vstupech Jana Pokorného ,ředitele zpravodajství. Bredy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No zrovna Pokorný má co kecat. Za Husáka byl v předklonu svazáček jeden zkurvenej a teď si hraje na hrdinu.

   Vymazat
  2. To náhoda není. Podobných různých poťouchlých maličkostí používají stovky a bohužel stokrát nic umořilo osla. Některé zviklané voliče to umoří určitě.

   Vymazat
  3. 9:17 Taky si moc dobře uvědomnělého Pokornýho ( SVAZÁKA ) neustále v modré košili pamatuji. Kdyby se to neotočilo, byl by to stoprocentně veliký soudruh.

   Vymazat
 6. Hmm, Gottovi pohrozili, že mu Pražská (vyvolená) kavárna odebere exkluzivní poukaz na všechny zlaté slavíky IN MEMORIAM... a Gott zamlada - když zkusil z jeviště rozsévat moudro, byl akorát takový Luděk Sobota - který tu hloupost ovšem hrál...

  Gott nebyl populární jako myslitel, ale jako operetně školený hlas zpívající popmusic.

  NOTA BENE, PO SOKRATOVI zase nikdo nechtěl, aby zpíval. To by možná skončil dřív a bolestivěji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, co těmi žvásty sledujete. Karel Gott už několikrát dokázal, že je kvalitní člověk a vlastenec, tak jeho jméno laskavě nešpiňte. Karel poznal jak západ, tak východ, a jeho názory vždy stojí za to vyslechnout.

   Vymazat
  2. 13.38 Nevím co svými žvásty sledujete vy? Čím a kdy dokázal Gott vlastenectví a lidské kvality, když mu odezíráte ze rtů moudrost? Názory K.G. na co máte na mysli? O show businesu? Pak máte asi pravdu, to není můj obor, ale jeho...

   Znám výborného inženýra, zeměměřiče. Dáte se proto od něho operovat a bude s ním konzultovat medicínské problémy jiných? Kapištó?

   Vymazat
  3. 13:52 Karla Gotta zbytečně podceňujete jen kvůli tomu, že dělá pop music, má velmi slušný rozhled ačkoli by to od něj nikdo neočekával. Podobné zkušenosti má také Jožo Ráž ačkoli dělá také jen pop music.

   A propos, měl by politiku a "vlastenectví" dělat jen politolog ?

   Vymazat
 7. Gott by měl zpívat a přebírat Slavíky a do ničeho by se neměl už montovat. Nebo dopadne ve stáří, jako Svěrák, Menzel... a z velké osobnosti spadne do kategorie celebrita a tam bude ve společnosti jmenovaných a Agátou Hanychovou, její maminkou, Sámerem Issou, neznámými modelkami, Novým, Novotným, Štěpánovou...atd.atd. Pane Gott do této společnosti opravdu nepatříte ale pozor, národ rychle zapomíná a s oblibou kácí pomníky. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ony ty celebrity je taková soudružská společnost, tam jsou všichni na stejné úrovni všichni jsou si tam rovni...

   Vymazat
  2. Gott se do ničeho nemontuje a navíc jeho názory, které lze občas zahlédnout, se od těch jmenovaných (Menzel, Svěrák..) naprosto odlišují. Nevím čím to je, ale zřejmě ho k tomu dovedly jeho časté výjezdy do kapitalistické ciziny. Možná také se doslechl (jako celebrita zřejmě musel) o podivných smlouvách (např. Dylan, popř. nedávno zemřelí Houston počínaje...) s kýmsi za to, že je nebude nikdo otravovat při získávání popularity a působení na davy příznivců.

   Vymazat
 8. No jo, přitom Zeman mohl číst v ix webech titulky Gott podpořil Zemana. No ale pro mně je největší radost to, jak ten chlapák a velký macho Topolánek utíkal před novináři a jak neunesl těch hezkých 4 a půl procenta. Přitom měl skoro o procento víc než při minulé volbě ODS Sobotka, tak mohl být pyšný. Pečinka už píše titulek Topolánek je sráč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:42
   Já jsem předpokládal,že bude kandidovat Klaus.
   Zřejmě usoudil,že by dopadl tak,jak teď dopadl Topolánek.Proto zřejmě po informaci,že nekandiduje Klaus,zloději z ODS,kteří čekají na amnestii,hodili do voleb Topolánka.
   Poděkuji voličům,že to nehodili Topolánkovi.

   Vymazat
 9. OPĚT dobře reprezentovat! Pane MUDr.Davide já si to mohu ale taky přeložit, že pan Gott myslel, že současný prezident nás reprezentoval špatně a ten jeho nejmenovaný kandidát nás bude OPĚT dobře reprezentovat. Dá se to vyložit tak i tak. Pan Gott si tak jako vždy nechtěl proti sobě nikoho nas.. -píp.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:59
   Mlčeti zlato,takhle se Gott připravil o dalšího slavíka.

   Vymazat
  2. Správně, jak je vidět, mnozí lidé prostě nejsou schopni vytvářet/nacházet trochu složitější asociace, spojení, souvislosti, stále hledají Universální Pravdu, a nakonec ji vždy najdou a vlastní ji až do "převratu".

   Vymazat
  3. 9:59 Takové krkolomné úvaze nemůžete ani sám věřit. Když něco takového vypotí Kalousek, tak se nedivím. Ale můžete mi říct, který z ostatních kandidátů kromě Zemana nás už dříve dobře reprezentoval? Snad nemyslíte Topolánka, který byl s ostudou odvolán uprostšed našeho předsednictví EU?

   Vymazat
  4. 0.32 To se zeptejte pana Gotta. Rozhodně Havel mu nesmrděl a Klaus? On mu Husák taky nesmrděl. Měl to říci na rovinu, přímo, koho podpoří a nemuseli jsme tady polemizovat a teorizovat. Zdraví 9.59

   Vymazat
 10. Národ byl a bude rozdělený na vlastence a zaprodance.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..a na vlastenecké zaprodance a zaprodanecké vlastence..

   Vymazat
 11. Zajímavé mapy voleb v cizině.Že by v celé Americe nikdo nevolil Zemana v době kdy jsou lidé spojeni nejmodernějšími medii a mohou se svými přáteli komunikovat?Stejně tak v blízkých evropských zemích,kde nám Zemana závidí?Kolik to vše asi muselo stát?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:56 Může být, pokud někdo jede dobrovolně do SSA, nemá to v hlavě v pořádku.

   Vymazat
 12. Máme na výběr, Zeman, nebo česká Merkelová.

  OdpovědětVymazat
 13. 1/ Karel Gott by měl rychle uvažovat o tom, že je třeba v nejlepším přestat, aby si udržel jistou vážnost a popularitu. Měl by přestat konečně zdůrazňovat, jak je nesmrtelný. Hřbitovy jsou plné nesmrtelných lidí !

  Jen pro informaci, jak sa náš božský Kája točil jako korouhvička :

  https://www.youtube.com/watch?v=KkcjRG_mPt4


  2/ Prezident Miloš Zeman nám některým možná leze hodně na nervy, když miluje ten svůj Izrael a vyvěšuje Bruselsou protektorátní vlajku na Hradě, nicméně já to vidím tak, že hraje na obě strany a snaží se o to, aby případný jaderný konflikt nebo i konvenční konflikt, který je na spadnutí, nezasáhl Českou republiku. To je celé.
  Je to jediný člověk z Prognostického ústavu, který nekrade. Nejde po osobním zisku. Uvědomte si to, prosím !

  OdpovědětVymazat
 14. Vážení,
  není zajímavé, že zprostředkované dementi Karla Gotta nepřišlo dříve, než se k jeho domnělé či skutečné preferenci vyjádřil pan president?
  Koneckonců ovšem jde o něco jiného než o preference od lidí této zvláštní sociální skupiny.
  Výsledky voleb v této chvíli ukazují a ve druhém kole definitivně ukáží, jak dalece pokročila sociální debilizace. Nejde o urážku či nadávku z mé strany těm, kdo M. Zemana ve druhém kole nebudou volit. Ona debilizace je proces, který má přivést veřejnost do stavu, kdy "většinově" není schopna domýšlet, co je či není v zájmu neprivilegovaného individua. Skutečně privilegovaných není nikdy víc, než neprivilegovaných, mají ale velké prachy ...a podporují všechno, co je ku prospěchu jim a v současnosti také zlodějským institucím jako jsou církve, sudeťáci, nadnárodní kapitalisté.
  Pár hlasů od "Babišovy rodiny" to nerozhodne. Pár hlasů z televizní většinou slabomyslné zábavy také ne. Rozhodnou to voliči, kteří jsou podrobováni po celou dobu funkčního období presidenta Zemana špinavé, ale docela sofistikované, psychologické válce proti němu. Není opět bez zajímavosti, že mu stejná média nevytýkají bezvýhradnou podporu Izraeli, který se například dopouští válečných zločinů, avšak neustále slovem i obrazem podporují představu o jeho sprostotě a špatném zdraví...
  Druhé kolo presidentské volby ukáže, jaký je stav společenského vědomí. Nevím jak to dopadne, ale přál bych sobě a všem neprivilegovaným (těm privilegovaným, co jsou "za vodou" to může být jedno"), aby to dopadlo pro pana Zemana a pro mně dobře třeba jen o jeden hlas. Přeji to i těm neprivilegovaným, kteří budou volit proti mně.
  ...atd.
  Jindřich K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jediná rada, jděte do ulic a začněte vlastní letákovou akci. ničte propagandu nepřítele a používejte jeho taktiku

   Vymazat
  2. Tak ,tak Jindřichu takové malé referendum to bude ve druhém kole . " Hin se ukáže ... "

   Vymazat
  3. 11:17 Pravdu díš. To Zemanovo "židomilství" je jedna z jeho berliček, kdy doufal že ve zdejším prožidovském prostředí pomůže, ale jak vidno, prokoukli ho či to berou jako samozřejmost. U všech.

   Vymazat
 15. NEMAŘME ČAS!
  Minutu po volbách začala štvanice na prezidenta republiky. Všechny kriminální živly se srotili a začali tanec smrti. Své vlastní. Výsledek voleb vydávají za vítězství tzv. demokracie nad Putinem. Od brzkého rána do pozdní noci nepřetržitě lžou, masírují voliče a dehonestují našeho prezidenta.
  Draoš a jeho banda, placená největšími zloději v zemi, kteří okradli o střechu nad hlavou desetitisíce lidí, kteří připravili miliony lidí o kvalifikovanou práci a kteří odsoudili celý český národ k otrocké práci v područí nadnárodních monopolů manipulují s Českým národem pomocí tzv. veřejnoprávních médií proti zájmům národa a státu.
  Není od věci upozornit na jejich tvrzení, že chybou Zemana je jít do veřejné diskuse, že tím porušuje dané slovo v předvolební kampani, že Zeman je jednou agentem Číny, po druhé Ruska, že volba Drahoše je volbou vzdělaných a chytrých proti plebsu.
  Skutečnost, že Drahošova banda chce do naší vlasti dovážet muslimské vrahy. Rozvrátí tak celý systém sociálních podpor a důchodů. Přijetím eura ožebračí celý národ, kdy mzdy, důchody a veškeré úspory skokově sníží o třetinu. A zaprodá naši zem našim úhlavním nepřátelům.
  Každou druhou větou pražská kavárna upozorňuje na neexistující podpásové údery od Zemana, na temné rejdy tajných služeb. Prostě vás připravují na skutečnost, že kandidát na prezidenta už není největším nepřítelem Čechů v dějinách, jehož předci se osobně podíleli na našem vyvražďování, okupaci Čech, jejich drancování, ale váš budoucí prezident je lhář, parazit a pedofil.
  Je třeba za každou cenu zabránit jeho zvolení. Jinak nás čeká nová doba temna a zánik celého národa.

  OdpovědětVymazat
 16. Pan Gott, ani ryba ani rak, hlavně si to u nikoho neposrat. Ubohý šašek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každá doba mněla své šašky – dnes umělce. Vládcové mnohdy využívali jejich popularity k propagaci vlastního ega. Jen málokterý umělec odolal a dělal si pouze svoji profesi. A tak Gott zpíval Husákovi, na Melantrichu Havlovi, Zemanovi a bude (Bože nedopusť) i Drahošovi. Míra

   Vymazat
  2. Ono z toho jeho vyjádření není jasně patrné, koho to vlastně podpoří. Já osobně si tipuju na kolegu z branže Haniga...

   Vymazat
 17. 12:13 pane, druhý odstavec se vztahuje i na současnou hlavu státu. Neglorifikujte bezhlavě. Nám je jasné, že musíme volit menší zlo. T

  OdpovědětVymazat
 18. Myslím, že už by se měli přátelé kolonistů Evropy hlásit, že si je berou domů do rodiny či na byt a že je budou živit z vlastního příjmu. Tak prokáží osobní angažovanost a přání pomoci tzv. uprchlíkům.
  Já ovšem nesouhlasím s rasistickými výpady proti tzv. uprchlíkům. Já nesouhlasím s kolonizací Česka uměle a asi i záměrně agresívní válkami NATO vyrobenými uprchlíky. Nebombardujme jejich země, nevražděme jejich ženy a děti, neničme jejich školy, průmysl, nechovejme se jako Američani, kteří na konci 2. světové války rozbombardovali nám, spojencům, náš průmysl v Plzni, Brně, Pardubicích, Kolíně, Ústí n.L. aj. (a samozřejmě mimo to extrateroristickými nálety nemocnice, kostely, kláštery, školy a hlavně obytné čtvrti s tisíci mrtvých civilistů s použitím obzvláště "humanitárních" bomb se zpožděným výbuchem a napalm). Nechme druhé žít jejich životy a zametejme před vlastním prahem.
  A mimochodem: Volba Drahoše není volbou myslících občanů, ale kapitálem zkorumpovaných parazitů naší společnosti.

  OdpovědětVymazat
 19. Případné zvolení p.Drahoše bude koncem této republiky , a to za prožívání všeho negativního co se v současné Evropě děje.Drahoš spolu se svými nohsledy a kavárnou tomu otevřou dveře a dají tomu oficiální punc a zákonný rámec.Kompletně se změní vše, co doposud známe.A to tak negativně,že to budou tvrdě odnášet "ovládaní",nikoli "vládnoucí".A přesto někteří "ovládaní" dávají svůj hlas této šílené budoucnosti.Jsou jak dobytek jdoucí na porážku.

  OdpovědětVymazat
 20. Zda Gott nebo jeho věštkyně, není důležité. Byla to opět chyba Zemana, protože o tom kdo mně z těch co mají širší řitní otvor podporuje, se nemluví. Je to takové to, héč !
  Pravidlo, mluviti stříbro mlčeti zlato, je prověřené časem.
  Zeman na to moc nemyslí, jako na to nemyslel Paroubek, blahé paměti, kterému jsem tuto moudrost tehdy připomínal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:20 "Byla to chyba Zemana" a hotovo, že? Zkuste si ještě jednou přečíst, co Gott před volbami skutečně řekl a pro méně chápavé i vysvětlení Dr.Davida. Pokud ani to nestačí, jděte někam za roh a dejte si pár facek. Je nepatrná naděje, že tak svůj mozek nastartujete.

   Vymazat
 21. Je mi naprosto jedno, zda takto obvinila z nepravdy nějaká pracovnice p. Gotta nebo on sám. On je zodpovědný za své zaměstnance. Tímto je u mne naprostý ubohý podrazák kterého jsem si přesatal vážit už po aféře se slavíky. Ubohý hloupý sběratel.

  OdpovědětVymazat