Reklama

neděle 25. února 2018

Americké noviny New York Post takto okomentovaly výhru Rusů v hokeji: „A team without a country wins hockey gold“

25.2. 2018   Leva-net

(Nějaký) tým bez země vyhrává zlato v hokeji. (neurčitý člen „a“ jsem přeložil).https://nypost.com/2018/02/25/a-team-without-a-country-wins-hockey-gold/

Termín „tým bez Země“ mi připomíná jiný termín – „pán nikdo“, kterým označujeme GP. A ten je pravým a skutečným výhercem zimních olympijských her v Pchjončchangu, který vytříská ze všeho politické dividendy pro sebe a své záměry. Ostatní země a sportovci mu posloužily jen, jako pouhý kompars. Protože přistoupili na falešnou hru. A s falešnými záměry nejde dosáhnout pozitivních výsledků ani pro sebe, ani pro svou Vlast.
Sám o sobě je tento titulek urážlivý, ale v určité míře vystihuje realitu.
Olympijské hry jsou o politice. Pojďme se podívat, jak výhra „nějakého týmu bez Země“ zamíchala s výslednou tabulkou Olympijských her 2018.

Do včerejší prohry v hokeji tabulku vedlo Německo. Ve finále ustoupilo 1. místo Norsku. Vyhráli astmatici, kteří „legálně“ používali drogy. Do budoucna to bude mít dohru takovou, že se zpochybní jak jejích vítězství, tak celé olympijské hnutí.

Německo, jakou tahoun EU, nedosáhlo vítězství ve finálním zhodnocení, protože narazilo na „olympijský tým z Ruska“, který ale Rusko nepředstavuje.

Na stejný „tým bez Země“ narazila Amerika a Kanada. Takže v tomto smyslu jejích ironie vyznívá potupně víc pro ně samotné. Amerika, na 4. místě nepotvrdila svůj status výjimečné země, přes veškeré své skandální snahy o vyloučení Ruska z olympijských her. I kdyby atleti z Ruska se vůbec neúčastnili olympiády, tak výsledek pro USA by se vůbec nezměnil. Falešná hra se ještě ozve „opičí prackou“ pro Ameriku, tak i jiné země, které tu falešnou hru podpořily.

Termín „tým bez Země“ mi připomíná jiný termín – „pán nikdo“, kterým označujeme GP. A ten je pravým a skutečným výhercem zimních olympijských her v Pchjončchangu, který vytříská ze všeho politické dividendy pro sebe a své záměry. Ostatní země a sportovci mu posloužily jen, jako pouhý kompars. Protože přistoupili na falešnou hru. A s falešnými záměry nejde dosáhnout pozitivních výsledků ani pro sebe, ani pro svou Vlast.
Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/americke-noviny-new-york-post-takto-okomentovaly-vyhru-rusu-v-hokeji/

62 komentářů :

 1. My pozname meno tej zeme! Je to RF!Na cele s Vladimirom Vladimirovicom Putinom,muzom c.1 ,podla us magaznu Forbes !A zem s menom USA,totalne prepadla.Tak o com to tu tocite?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neviem preco mi mazu moje prispevky ktore tu pišem ako aj vy vseci co tu pisete svoj nazor.NEPISEM VULGARNE .PISEM LEN PRAVDU KTORA SA PRAVDEPODOBNE NIEKOMU NEPAČI. DAKUJEM ZA POCHOPENIE!!!

   Smazat
  2. Chudaci, globalisti zase pouzili" Humor". Rusove zrejme spadli z nebe a nebo aspon ze svestky...

   Smazat
 2. Připomeňme si, že ten, kdo o sobě říkal "my name is Nobody", se ve skutečnosti jmenoval Odysseus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělé.

   Smazat
  2. Henry Fonda a Terrence Hill film, My name is Nobody, je bezva pokoukáníčko.

   Smazat
  3. A Jules Verne má přece "Kapitán Nikdo (=Nemo)" v "20 000 mil pod mořem" i v Tajuplném ostrovu.

   Smazat
  4. pochybuji, že by Odysseus něco říkal anglicky.

   Smazat
  5. 22:24

   Jste mimořádně bystrý/á - gratuluji.

   Smazat
 3. ja teda bejt rusak tak se jim na cely pojizdny cirkus z vysoka .. i kdybych měl byt vyloučen jen na jeden den proč jim ivan neřekne že zamest si musi nejprve doma aby mohli kritiziovat ale asi nic jineho na rusa nemaji tak zkouši jako zoufalci zoufale činy že se teto komedie učastni i naši komedianti za vydatne pomoci ministerstva propagandy ale vubec nepřekvapuje ani historie s histeri

  OdpovědětSmazat
 4. Bylo to poprvé, kdy jsem si přál, aby Rusové vyhráli "astmatické chazarské hry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem jim to přál.

   Smazat
  2. nikdy by mě nenapadlo, že budu fandit Rusům. Eurosoudruzi prominou.

   Smazat
  3. v roce 1978 jsem brečel jak jsme prohráli na Ms v Praze a ted fandil je ten svět ok? :-)

   Smazat
 5. zaruba už tak zparchantěl že je za snaživeho idota jeho vyrok že ten puk kdyby letěl trošku jinak tak to by rusaci nedali tuhle branku ani nahodou ati zli rozhodči byli řizeni putinem ktery take dirigoval ruskeho trenera přimo z kremlu jak řikam zaruba je za idiota ale přesto mu radi platime když jinde by ho hnali až až

  OdpovědětSmazat
 6. Tak trochu jsme za idioty všichni, jedni více, jedni méně. A čím budeme větší blbci, tím více si budou nejen ve Washingtonu mnout ruce. Víte jaký kapitál se dá z blbosti vytřískat? U nás je na tom postaven např.celý exekuční kompars a sloupy republiky, samozřejmě supermarkety a jejich ceny, politické loutky systémových stran, celá pražská kavárna..., poslanecká žvanírna, Moravcova kafrárna, snad celá vlastně čété...
  Bohaté jsou české i moravské luhy na blbost a blbce, kdo by řekl, že bude u nás tak rychle po r. 1989 domestikovat. Jen málo komu se již u nás daří vyhnout se srážce s blbcem. Je to zřejmě generační problém. Holt málo dětí, mnoho psů!

  OdpovědětSmazat
 7. 17:57!
  Máte plnou pravdu a nejvýstižnější závěr s těmi psy. Já sice také psy miluji, ale vychoval jsem dceru a syna tak, že se za ně nestydím ani v této psotě. Sousedovic dcerky si pořídily dalmatina a první co na něj navěšely byl červený kšilt, aby mohl plnit funkci módního doplňku k jejich červeným minisukním. Ne, žeby to nebylo IN (zejména pro mladé ogary), ale chudák pes se mohl zbláznit. Daleko víc o dnešní mládeži vypovídá jejich mobilování a SMSkování na vzdálenost pár metrů (kdo si chce škvařit mozek musí nejdříve zvážit zda mu to neuškodí). Západní Slované musí něco změnit nebo vyhynou.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak . Mladé ženy , které by se měly procházet s kočárky a kolem nich poskakujícími dětmi tak se promenádují místo toho se psy . Je to samozřejmě jejich volba . Nabízí se ale otázka kdo se o ně ve stáří bude starat a kdo bude pracovat aby bylo na důchody ?

   Smazat
  2. Možná bude dobře, že západní Slované vyhynou. Prosím nevysvětlujte si má slova nijak zle, ale pokud západní Slované jdou dnes na ruku západnímu stylu myšlení a života a jsou ochotni být zcela dobrovolně otroky ve spolku zvaném EU jenom proto,aby jim z toho kapaly nějaké materiální výhody, pak by taková svoloč neměla naši planetu do budoucna "obšťastňovat" svou přítomností.

   Smazat
  3. Je to smutné ale vnoučat se nedočkáme . Holky skoro 30let a mobil s notbukem je dítě .

   Smazat
 8. Gratuluji Rusům ke zlaté medajli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připojuji se s tím, že to vítězství Rusům přeju z celého srdce! Našim nefandím. Za ty kecy oné naší slavné biatlonistky (ani nevím, jak se jmenuje) a jiných českých sportovců, kteří schvalovali uvalení kolektivní viny a vyloučení celé RF ze zimní olympiády, na naše sportovce z vysoka..... (kašlu přece). Nenašel se jediný, který by kolektivní vyloučení celé RF kritizoval. Smutné...

   Smazat
  2. 19:05
   Nenadávejte na naše sportovce. Jsou to profesionální podnikatelé. A jako takový chrání svůj kapitál.

   Smazat
  3. 19:05 Letošní olympiáda astmatiků je jen šaškárna. Ta naše takyvítězka si může ty svoje politické placky strčit někam. Nemají žádnou hodnotu a jako světové nemohou být ani náhodou. Co kdyby vyhrála sportovkyně z Ruska, co tam pro cizí blbost nesměla být? Jak může ta naše diva tvrdit, že vyhrála, když se nepoměřila se všemi?

   Smazat
 9. Říše dobra porazila říši zla zcela po zásluze.

  OdpovědětSmazat
 10. Ten zápas mi chca-nechca připoměl průběh Velké Vlastenecké Války. Rusové skoro poraženi a v oslabení nerezignovali, obětovali i poslední rezervy (brankáře) a na konec slavně zvítězili. Takový národ nelze porazit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavě napsáno.

   Smazat
  2. a v případě prohry granát na závěr.

   Smazat
 11. No když tedy nezvítězilo Rusko, tak pak to byli Putinovi hoši. A teď se kavárno poser.

  OdpovědětSmazat
 12. Sice je to jenom "sport" , ale viděl jsem v tom nějak tak naše nadšení pro vítěztví nad sbornou v každém zápase po 68. Díky Ruským hokejistům, že mi zlepšili náladu.

  OdpovědětSmazat
 13. Fandil jsem Rusku už jen proto jak je chtěli ponížit . Putin bude slavit .
  Blahopřeji . Apropó , hokejisté neberou
  drogy ?

  OdpovědětSmazat
 14. Serte na Američany. Už se ani nesnaží pokrytecky zakrývat otevřené nepřátelství k Rusku. Jediné, co se jim zatím daří, je navlékat jej na "ruskou hrozbu". Tam by se mělo vysvětlovat. A třeba i jejich vlastními zbraněmi. Neustále nás přesvědčují, že jejich zbraně jsou ty nejlepší na světě. Navíc si je za vypůjčené peníze dovolují vyrábět v pro nás těžko představitelných počtech. Jestli Rusové vyrobí desítky letadel 5. generace za rok, v USA jdou do stovek. A tak je to téměř se vším.
  Tvrzením, že 50 Su57 je větší hrozba, než stovky F 22 buď popírám onu proslavenou americkou technologickou převahu, nebo lžu o ruské hrozbě.
  Jiná alternativa neexistuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:08 S logikou na propagandisty nechoďte. Jejich tvrzení jsou určena jen pro slepě věřící, poslušné, nemyslící idioty. A takových je bohužel pořád hodně. Hlavně mezi "demokratickými" politiky.

   Smazat
  2. Politici? Ti věřit musejí. Za svou "víru" dostanou svůj desátek v podobě nějakého bonusu placeného ze Sorosových peněz, nebo nebo nějakou trafiku v Bruselu.

   Smazat
 15. Nejvíce medailí získal tým astmatiků - Norové. To je výsměch celé slavné olympijské myšlence. Co na to naši sportovci, náš olympijský výbor? Napadnou to, nebo si dovolí to alespoň kritizovat? Nebo budou jenom odsuzovat ruské sportovce? Vždyť si s nimi Norové vytřeli zádel...

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tohle sem napsal nějakej pracovník MV aby mohl následně kvůli nenávistnému příspěvku smazat celou diskuzi.

   Smazat
 17. Bráško jsi v poho , anebo se na tobě někdo v dětství vyřadil ? Obřezanej :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Naši byly dobří . Rusové byly nejlepší , asi ten bojkot je nabuřil . Jsou zlatí , Putin slavit . Jak je možné že vyhráli bez dopingu . Příští olympiádu je nepustí vůbec .
  MALADCI !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:19!
   Ještě nevyhráli. Hajzlové nějaký ten doping najdou, ikyby ho měli zfalšovat a potupně donutí Ruské hokejisty medaile vrátit. Holt válka je válka a gébls by mohl povídat. Tvář si mohli Rusové zachovat jenom hozením metálů pořadatelům pod nohy při prvních tónech amplionové ody na sračky. Je to zdařilý pokus o rozpolcení Ruského národa. Psychologicky se tomu říká boj protikladů (dítě touží pohladit pejska ale uckuje rukou ze strachu z kousnutí). Test se sionistům vydařil - Rusové ucukli a tak je možno je potupit daleko více. Válka prostě musí bejt vy hovada, řekl by Švejk. Je mi z toho nesmírně smutno.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  2. Kdepak, Rusové jim nic vracet nebudou, i kdyby je nutili. Každý si to nechá na památku morálního vítězství na zkurvenými "západními hodnotami" v čele s bezcharakterními USSA na věčné časy a nijak jinak!!!!!

   Smazat
 19. Jak si ti mužici, věčně ochlastaní levnou vodkou, dovolí ponížit nejůžasnější zemi v celém vesmíru USA, je nepřípustné!!! Je třeba jim dajlimedajli sebrat jelikož žerou neznámé superanabolika a je to!

  Jinak, před mnoha, mnoha lety jsem se zůčastnil mejdánku u svého bratránka který byl jedím členem slavné útočné trojky kladenského hokeje. Jako host se dostavil známý rusky obránce Ragulin se kterým měl muj bratránek několik nepřijemných střetnutí. Vladimir Ragulin byl fanaticky parťák a velmi zábavný individuál. No, dopadlo to velmi dobře a na konec se ti dva chlapi kteří se mlátili na ledě jak koně, drželi kolem ramen a pěli katušu a u Hodonína. Sranda na entou.
  Jestli pak si někdo z vás vzpomene která to byla ta věhlasná útočná trojka SONP Kladno?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Wimer-Karas-Lidický

   Smazat
  2. Spravně žáku anonymní, ten Pinda Lidicky je ten o kom píši. Jeho syn Pinda junior je též zainteresovaný v kladenském hokeji. Taky jsem pár let hral, leč ne dost dobře abych se dostal do prvoligového týmu SONP POLDI KLADNO, ale bruslit mi jde i v 70ti letech fajn.

   Smazat
  3. Oprava Ragulin nebyl fanatický ale fantastický, trochu se mi do toho připletl jeden panak Chivas Regal navíc.

   Smazat
 20. Sebrat Rusům národní hrdost nedokáže nikdo je dobře že vyhrály.

  OdpovědětSmazat
 21. Anonymovi 19:12: a viděl jste exhibici v krasobruslení? Evgenia Medveděva, to krásné dítě s obličejem vyjadřujícím každou emoci, jela na písničku Kukuška z filmu Bitva o Sevastopol, oblečená hrozivě černě, vojensky, vyjádřila celému světu bezmocný hněv za nespravedlivost a hlavně nevděčnost za to, že 27 milionů lidí na území tehdejšího SSSR položilo životy za Evropu a celý svět. Škoda, že nějaká poblblá společnost blokuje záznamy z OH, takže videa nejdou spustit, alespoň já to tak mám. Takže kdo to neviděl, velká škoda, i v krasobruslení se dá mnoho říct beze slov. Díky Žeňo. Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 22:00 Moc hezky napsané. Děkuji, Pavlo.
   Václav Urbánek

   Smazat
  2. 22:00 také jsem viděla její exhibici a nechápala jsem černé oblečení, kapuci...teď už chápu. Díky, Pavlo.

   Smazat
 22. Tak přál jsem to Němcům kvůli té senzaci, že by se zrovna oni stali mistry světa. Navíc se ukázalo, že se umí postavit i Rusům, což už je co říci. Takže za statečnost a bojovnost. Ale nevadí mi, že nakonec vyhráli Rusové, protože je to na zlost těm zápaďáckým sviním.

  OdpovědětSmazat
 23. Angličtina je primitivní jazyk
  Jak mluvíš
  tak přemýšlíš....*

  OdpovědětSmazat
 24. A všimli jste si, jak Rusové sborově a s radostí zpívali jako jeden muž svou hymnu? Tomu se říká národní hrdost:
  https://360tv.ru/news/olympiada/hokkeisty-i-bolelschiki-speli-gimn-rossii-na-tseremonii-nagrazhdenija-na-oi/?utm_campaign=transit&utm_source=mirtesen&utm_medium=news&from=mirtesen
  PK2

  OdpovědětSmazat
 25. musíme uznať, že sa nemci k porážke a takýmto spôsobom postavili chlapsky, bojovali statočne a neuchyľovali sa k ničomu aby druhú stranu akokoľvek ponížili . ničím, podali im ruky, bolo po zápase, tešme sa na noví zápolenia, ale na konci bolo vidno že o tom hovorili . a rozhodli sa správne, budú nové dni, a tak načo kaziť si sviatok, toto by ani USA ani Canada neurobila

  OdpovědětSmazat
 26. Bohužel olympijský turnaj v hokeji byl pouze béčkový, kde nehráli opravdu ti nejlepší Švédové, Finové, Kanaďané, Američené nakonec ani Rusové. Ti hráli v NHL. Rusko se vúči sankcím proti nim zachovalo naprosto poraženecky a odevzdaně, čímž potvrdilo podíl viny na dopingové aféře. Nepostavilo se za své sportovce, kteří jsou pouze v podezření(presumce viny!?) a nebylo jim doposud nic dokázáno a her se nemohli zúčastnit. Oni na hry neměli vůbec jet. Bohužel stále zapomínáme, že je to též kapitalistická země a peníze jsou až na prvním místě a sportovci jsou podnikatelé, kteří by přišli o zisk z případného vítězství a o prachy od sponzorů. A podnikání se v tom systému ve kterém žijeme, nemůže bránit. Taková naše biatlonová podnikatelka, která je u mne též v podezření a nezúčastnila se OH, o nic nepřišla. Za své sportovní úspěchy a politické názory byla bohatě odměněna svou účastí v reklamách. M.R.

  OdpovědětSmazat
 27. Můj největší zážitek ze ZOH!
  Nebyly to dvě zlaté Ester Ledecké, ani žádná naše další medaile, či sportovní výkon našich či zahraničních sportovců. Mým největším zážitkem a absolutní jedničkou týmu ČT na ZOH byl sportovní komentátor pan Záruba a jeho způsob komentování některých zápasů hokejového turnaje.

  Kam se na něj hrabe Gabo Zelenay a další předlistopadoví sportovní politruci-komentátoři. Těm když bylo povoleno vycestovat do kapitalistických zemí, tak tyto země i jejich sportovce v průběhu svých sportovních reportáží otevřeně mnohokrát primitivně poplivali, jen aby se svým komunistickým páníčkům zavděčili, zasloužili si svou lokajskou almužnu a mohli vyjet znovu.

  Jak diametrálně se od nich odlišuje pan Záruba svými poznámkami na adresu některých mužstev, či barev jejich dresů a mnoha dalšími poznámkami s jasným politickým podtextem. To dnes jen tak každý komentátor neumí, aby v rámci sportovního komentáře divákům srozumitelně sdělil vlastní politické postoje. Pan Záruba to opět dokázal a je ho ve sportovní redakci škoda.

  Je mně jasné, že do redakce zpravodajství ČT přeřazen nebude, i když svými mimořádnými komentátorskými výkony tam bezesporu patří. Aby takového borce s jasným politickým pohledem i názory snesli mezi sebou třeba moderátoři Tvarůžková, Borek nebo Takáč, to se mně zdá velmi nepravděpodobné.

  Pan Záruba ale nesmí ve svém snažení ustrnout a i nadále ve sportovní redakci na sobě tvrdě pracovat. Existují státy, které nerespektují naše vznešené demokratické hodnoty. Co třeba zahájit každý mezinárodní hokejový přenos s mužstvy z těchto států dříve tak velmi oblíbenou politickou pětiminutovkou. Tímto způsobem tak nevtíravě poučit a namotivovat české fanoušky!

  Už se nemohu dočkat a podle ohlasů na Internetu na styl komentování pana Záruby ze ZOH určitě nebudu sám!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:52 Jen pana Zárubu nepodceňujte. Kdo jiný má takové telepatické schopnosti aby ihned věděl, kdo že to volal trenérovi Rusů hned po vítězství? On jistě dokáže odezírat i z mobilu a ještě k tomu v ruštině. Kam se na něj kdo hrabe. Takoví kovaní, uvědomělí soudruzi jsou naší kádrovou rezervou. Je třeba mu umožnit další politický růst zařazením do programu International Visitors LeaderSHIT.

   Smazat
  2. Já toho frňatého hajzla,podlézajícího pindosům, přímo nenávidím. Když tenkrát v ČT stávkovali, chrápali tam a vyzývali lid, aby s za ně postavil, tak na ně měla Bobošíková vyhnat ochranku. Pochytat za límce a vyházet z oken, dnes by byl klid. Někteří z těch šmejdů se chovají, jako by jim to tam patřilo. Kdyby tady byl jakýkoliv režim, ti šmejdi vždycky zavčasu chytnou "ten správný" vítr!!!!!!!!!!

   Smazat
 28. Odkaz na exhibici Evgenia Medveděva: https://www.youtube.com/watch?v=H24LIP8R0eQ
  Opravdu stojí za to jako protest proti zlu, který šíří západní svět...

  OdpovědětSmazat
 29. To jak Ruští hokejisté zapěli svoji hymnu do amplionového kraválu byl zoufalý pokus o národní identitu přeřvaný amplionovým chrochtáním. Naprosto nedůstojné Rusů a jejich sportovců. Být vjejich situaci tak celý manšaft jako jeden muž protestuji u pořadatelů a vyžaduji se svého práva slyšet svoji hymnu a vidět stoupat svoji vlajku. A pokud by mi pořadatelé nevyhověli hodil bych jim tu "zlatou" cetku pod nohy a ostentativně opustil ledovou plochu. Otrocké chování potvrzuje status otroků a to je pro Rusko špatná zpráva.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ci ty nebudes naozaj trulo ? Vela je tych , co su po boji mudri. Ber to tak , ze to bol ich pristup a tvoj si nechaj , ked budes ty v podobnej situacii. Rusi neboli a ani nebudu otroci , staci pockat 20 rokov a uvidis kto je otrok. A tebe ostane hanba za privlastky , ktore tu pustas. Tak sa ukludni a nechaj si svoje mudra pre kamosov na pive....

   Smazat
 30. Víte, sportovci jsou něco jako vojáci. Asi mne nepochopíte, ale stejně vyslovím svůj názor. Vojáci cvičí jak přemoci nepřítele ale pořád neví zda jsou opravdu tak dobří. U sportovců je to stejné mohou mít vynikající časy, skoky a jiné podobné nesmysli, ale pořád neví zda jsou nejlepší. Oni potřebují důkaz. Ale je to to samé jako když super armáda SS zaúdočila na SSR. Prostě najednou byli jiné podmínky jak klimatické tak i rozlohové a hlavně protistrana byla ochotna obětovat více. Jenom rozhodčí prostě nemohli do souboje kecat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.