Reklama

středa 14. února 2018

Ano, byli jsme podvedeni, a to od samého počátku!

Jaroslav Tichý
14.2. 2018   Czechfreepress
Pochopme již konečně, že EU nebyla zakládána proto, aby jejím prostřednictvím byly realizovány představy Jiřího z Poděbrad o Evropě (ani sny naše o prosperující mírové Evropě), nýbrž právě k tomu, k čemu nyní Evropa prostřednictvím EU směřuje. Tedy ke své islamizaci a zkáze. EU je pouze nástroj řízený globalisty k realizaci jejich cílů, nikoliv našich idealistických představ. A zbytek je nekompetence, úplatnost, neschopnost a neodpovědnost politiků jednotlivých členských zemí, které si jejich voliči stále dokola volí. Stačí se podívat na vedení EU, co tam sedí za "odborníky".

Ale jsou naprosto vhodní k vykonávání příkazů globalistů. Tak tam sedí a v členských zemích je to vesměs podobné. A v každé zemi se všichni z nich snaží v průběhu svého volebního období vzít si a následně splatit hypotéku, v tom horším případě se v průběhu oněch 4 let obohatit. To je vše. A voliči ani nadále nesledují programy stran, sledují tzv. celebrity. Třeba někoho, koho předvádí na obrazovce často ČT (na kterou ovšem jinak všichni nadávají).

Někoho, kdo má být lidem před dalšími volbami "podstrčen". A voliči jim to, tak jako vždy zbaští. V danou chvíli to voličům nevadí a nepřemýšlejí, proč asi právě takové lidi ČT a další mainstream tlačí dopředu. Teď přichází na pořad projednávání a tlak na podpis smlouvy Dublin IV. která má zřídit kolektivní přerozdělovací mechanismus pro migranty v rámci EU (již ne podle kvót ale podle toho, kdo jich zatím převzal nejméně - tj. hlavně země V4) a která má zřídit povinnost platit EUR 250 tis. za každého odmítnutého migranta. (má dojít i ke sjednocení příspěvku migrantům na německou úroveň, což v přepočtu znamená cca Kč 21.000,-/osobu a měsíc).

Základní dublinská Úmluva o posouzení státu odpovědného za posouzení žádosti o azyl byla přijata již dne 15.6.1990 (Dublin I.). Pro úplnost připomínám, že ČR podala žádost o vstup do EU až dne 17.1.1996, přičemž smlouva o našem přistoupení do EU vstoupila v platnost dne 1.5.2004. Jinými slovy do této pasti jsme byli cíleně vlákání od samého počátku. Pozdějším podpisem dalších smluvních dokumentů jako Lisabonská smlouva, Euro-Med či Agenda 2030, Dublin II., Dublin III. a nyní připravovaný Dublin IV. se naše pozice již jen zhoršovala. V té době jsme byli krmeni pohádkami o řeckém kavárníkovi a portugalském rybáři (oba již v mezidobí v EU zkrachovali). Je tedy třeba pohlédnout konečně tvrdé realitě do očí.

Ano, byli jsme podvedeni, a to od samého počátku! A je z toho třeba vyvodit i potřebné důsledky!

54 komentářů :

 1. Po hadráku jiná možnost nebyla. Naštěstí pro své svědomí, že jsem necinkal. Mít šest let germána v baráku stačilo.
  A už je tady zas. A zase ti "voli a stříbro". I když ty voly bych oželel. Těch máme nadbytek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to melete, že jiná možnost nebyla. Pro vstup do EU byli jenom sobecký idioti a ani nemuseli být podvedeni. Mysleli si, že jim budou padat do huby pečený holubi a oni se v rámci EU budou už konečně taky podílet na okrádání zbytku světa.

   Teď jsou okrádaný sami - blbci, co byli pro vstup do EU!

   Smazat
  2. Ekonom (ne ovšem prognostik)15. února 2018 16:11

   Po hadráku byla jiná možnost. Přijat neutralitu jako Rakousko, Švýcarsko..., dále rozvíjet naše hospodářství, ponechat si naše býv. sovětské trhy, hospodářsky spolupracovat se zeměmi na principu vzájemní výhodnosti... Nerozdělit ČSFR se Slováky, nevstoupit do NATO a EU!

   Smazat
 2. Byli jsme v RVHP a v socialistickém bloku. Nyní jsme v Evropské unii. Jenom historie posoudí co z toho bylo pro náš národ lepší. Nyní to vypadá, že demokratický západ připravuje vojenskou akci proti Rusku Barbarosa II. tedy opětovné sjednocení Evropy s cílem útoku na Rusko. Je otázkou jak elity dokázali v první světové válce a v druhé světové válce poštvat proti sobě obyčejné lidi, kteří proti sobě nic neměli a nikdy by se nezabíjeli ale elity dokázali aby se až 100 milionů lidí navzájem pod hesly elit vyvraždili. Nyní se připravuje něco podobného a opět to připravují elity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mne docela blby prizpevek. RVHP slouzila k tomu, aby se vsechny soc.zeme vylepsily, protoze kurs men zapadu je tlacil dolu. Prikazy RVHP CSSR jsem za celou dobu necitil, ted jsou regulace na kazdem kroku.
   Dalsi blbost je priprava valky elitou. Je to sice pravda, ale prvda je take, ze i rusko ma elity a nepripravuje zadnou svetovou valku, to delaJI ZEME nato, vcetne CZ.
   A treti priominka k autorovi - pochopitelne ze cesky rasismus musel uvest MUSLIMSKE ZEME, ktere jsou nejvetsi obeti v tomto tisicileti a to jen proto, ze jejich obyvatele vyvrazduji zeme NATO v cele s USA. Skutecnost je ta, ze cilem migrace je oslabit zeme EU a Evropu vubec, protoze jen slaba zeme se muze slaber branit, a jestli jsem prijdou muslimove ci krestane, na tom vubec nezalezi. I bezverci poslouzi stejnemu ucelu, ale musi se projevit nenavist k muslimum. Hezky slouzite s takovymi nazory Americanum, pak se jim jednoduse omlouva jejich vrazdeni muslimu. Dnes a denne.

   Smazat
  2. Je to všechno o získání vlády nad světem. A víme, kdo koncem 19. století světu, tedy až na Německo, R-U a Rusko, vládl. Z čehož vyplývá, že obě světové války vyvolali Britové, resp. ti, co v UK skutečně vládli. To oni našli způsob, jak dosáhnout toho, že spolu začaly válčit dvě země, které to původně vůbec neměly v úmyslu, tj. Německo a Rusko (Rusko dokonce nebylo na válku ještě připraveno). Britové, kteří usilovně zbrojili nejméně 30 let, se přitom usilovně stavěli do role mírotvorce a licoměrně vstoupili do války jako poslední, že se teda jako nedá nic dělat. Ale již 2 dny předtím připlulo britské loďstvo k německým břehům a zahájilo blokádu Německa.
   Když globalistům nevyšly plány s Ruskem, které od r. 29 začal stabilizovat Stalin, z ničeho nic se vynořil v Německu šéf zanedbatelné strany, aby se díky neznámým peněžním zdrojům prodral až k funkci kancléře a následně (opět díky neznámým finančním zdrojům) vybudoval během 4 let mohutnou armádu (Stalinovi to trvalo 10 let a bylo to za obrovských lidských i materiálních obětí), čemuž Západ jen přihlížel. Cíl byl stejný jako v r. 1914, dostat do války Německo a Rusko. Stalin ovšem nebyl naivka alá Mikuláš II., a tak vypálil Britům parádně rybník uzavřením paktu Ribentrop-Molotov. To byl od něj geniální mistrovský tah. Proto jsou z něj dodnes naši omezenci nepříčetní.

   Smazat
  3. Ani v tom nejhorsim snu , jsme si nedovedli predstavit ,ze vstupujeme do dalsiho islamskeho Chalifatu , organizovaneho Sluhy fanatickych teroristu do nove Otomanske Rise , tvorene z Bruselu a z Berlina.
   Novy protektorat tez zahrnuje zbesile generaly NATO , silene jen pri pomysleni ZE VUBEC RUSKO existuje , nebo Srbsko a my...
   Pryc od toho. Ani zakrivenos tbananu neprinasi nic positivniho. Daleko horsi jsou ty ZAKRIVENY PARASITI...Fasistickych lidskych prava , kdy najednou lide kteri stvorili znacne pokrocilou civilizaci po vsech trablech jsou hnani opet na jatka islamskych fanatiku... z 7. stoleti..

   Smazat
  4. Blbečkům se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš?

   Smazat
 3. Nacházíme se v hrobce národů. Vystupme z té Evropské mumie !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Zatím je pro nás veliké plus to, že nevyhrál prezidentské volby, pucflek, bez vlastního názoru.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lenže predtým sa také malé národy ako Česi a Slováci vyhladia navzájom, na tom sa jak vidíte už tvrdo pracuje

   Smazat
 6. Von vůbec ten západ je nějakej divnej a v poslední době čím dál divnější.
  Myslím, že ťukat na čelo už nestačí. Podle mě bude potřeba postavit v Krušných horách a na Šumavě zeď jakou mají v Izraeli.

  OdpovědětSmazat
 7. EU a demokracie? Nesmysl!

  Její, do očí bijící nedemokratičnost spočívá v tom, že složení její ho parlamentu není postaveno na rovnosti států, ale na počtu obyvatel. Je to ďábelská lest a způsob, jak bez většího odporu, aniž by si toho lidé včas všimli ovládnout menší státy a následně, skrze ty větší, celou EU. Tento proces už probíhá. Jen popleta nebo ignorant může považovat EU za demokratickou. Zrůdnost takové „demokracie“ by byla zjevnější v případě vzniku Asijské unie. V ní by jen dva státy – Čína a Indie ovládly celou Asijskou unii.
  Vystoupit z EU je jediný způsob, jak se politicky osvobodit - trvalé bezpečí by nám mělo být, pokud nejsme idioti, milejší než dočasný blahobyt.
  Štefan

  OdpovědětSmazat
 8. Historie se vrací aneb Mer-khlelistán rozhoduje O nás bez nás!!!!
  Ty eurohovnotný poskoky za Čechy nepovažuji ani náhodou!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Já jsem v roce 2003 hlasoval pro vstup do EU a teď bych velice rád hlasoval pro výstup z EU.
  Tak nějak nám tenkrát namazali med kolem huby, že budeme v exkluzivním klubu, ale už nám neřekli, že tam budeme jako poskoci a dojný krávy. A že s náma budou dělat rasový experimenty.

  OdpovědětSmazat
 10. Kuci cesti,ze se nachazime a jsme cleny Merkelistanu,za to si muzeme sami,ze jsme to dovolili nasim politikum,ktery nas potrebuji jednou za 4 roky.Nas nezaujem o nase veci se nam stal osudny!

  OdpovědětSmazat
 11. --- OSKAR KREJČÍ ---

  "Vzniká ..... iluze, že předstíranou lidovostí lze nahradit programy. To není ale případ autentické levice, která program potřebuje."

  http://casopisargument.cz/2018/02/14/kupredu-leva/

  PS:
  Jakto, že jste vy holomci u článku nepoužili obvyklý portrét velikého antiglobalisty pana Tichého s jeho výrazem nešťastného jezevčíka?!

  Nějaký pán s cylindrem, který vypadá jako karikatura vystřižená z "Dikobrazu" roku 1951 nám ho nenahradí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje kádrování mluví jen a pouze o tvé duševní omezenosti. Některé věci platily v 50.letech i dnes. Levici je potřeba znovu definovat v nové době. Česká společnost, myslím ta dělná, zaměstnaná, která jediná tvoří hodnoty, je dřena z kůže a z její práce bohatnou jen cizí a několik našich parazitů. Bez pořádné levice to bude pokračovat dál.

   Smazat
 12. Nejlepší slogan na nejbližších 5let: EU a demokracie-ani náhodou
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 13. Na začátku říkáte, že /MY/ "jsme byli podvedeni"?

  Pak ale přejdete do třetí osoby: Někdo JIM něco sliboval. Něco JIM podstrčili. A ONI jim to zase zbaští.

  Docela rád bych se od Vás dozvěděl, ZA KOHO si myslíte, že tu vlastně mluvíte, pane Tichý?
  A také - KE KOMU?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:30 Odpověděl jste si sám "vážený"...

   Smazat
  2. Za užgryndané čechomužiky, KOHO jiného?:)))

   Smazat
 14. Na průser jsme si za dělali svými reprezentanty v Bruselu.Co se dalo čekat od Těličky,Špidly a Ransdorfa? Vybrali nám z blbého nejhorší

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:30 Bez urážky, srovnávat Miroslava Ransdorfa se "šmejdy" jako je Telička a Špidla může jen trouba...

   Smazat
  2. 20:37 - To je přece v pořádku, právě pro takové pan Tichý píše.

   Smazat
  3. Myslím, že trouba jsi spíš ty, milý anonyme 20:45!

   Smazat
  4. Pro 14. února 2018 20:30 - vydáváte se za hlupáka úmyslně, nebo jím skutečně jste? Již nežijící PhDr. Miloslav Ransdorf CSc. byl zvolen do Europarlamentu za KSČM v době, kdy jsme již byli členy EU ve smyslu přístupových podmínek sjednaných v režii tehdejších vlád, na kterých se KSČM nijak neúčastnila ani účastnit nemohla. Srovnejte si to v hlavě a nešpiňte nežijící. Pro jistotu vám ještě připomenu, že v několikasetčlenném Europarlamentu je hlas jediného poslance voláním v poušti. To připomínám, když se projevujete jako omezenec.

   Smazat
 15. Včera se mi známý ptal, co si myslím o tom, že po případném Cz-exitu nás opustí investoři. Jako vzdělanému jsem doporučil pohled nás "tupců". Oni opustí svá zlatá vejce? Straší nás a třesou se, abychom se nerozhodli jak Britové. Již teď řeší, kde budou škrtat z rozpočtu. Věřte, že bruselští kapři si rybník nevypustí, to je na nás, jako vypuštění toho našeho rybníku zdejšího! Docela se těším na možné podzimní, parlamentní volby. Do nich nestihnu se zařadit, zklamu svého ctitele Šurajlu ale po prostudování naší politické scény(88 stran a sta hnutí), jak se uživí, z příspěvků členů sotva? Raději vyzvu tyto strany na zjednodušení politické scény splynutím do bloků, jak nám prakticky předvádí náš kočkopes ve spojení s kulturní frontou. Únor a osmičkový je opravdu zajímavý i světově! Tak nás snad něco malého neposere, abychom v EU byli velcí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PS.pokud by někdo měl pochybnost o "kočkopsu", jsou to strany, které nejsou schopny složit vlastní vládní většinu nejen pro "přerostlost" kaprů a tudíž politicky obrannou lenost ale i neslučitelnost programů. Spojuje je jen nenávist. Co tam dělají Piráti nevím, možná potomci(pitomci) brání rodiče.

   Smazat
 16. odpověď 21:05..piráti jsou topka s dredy...

  OdpovědětSmazat
 17. Ano a je třeba to napravit a vystoupit z eu nebo to bude jízda do chalífátu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:21

   Takže lepší bude s kalifátem sousedit?

   Smazat
  2. 22:25 S tím už mi nic nenaděláme.

   Smazat
  3. 22:25
   „Takže lepší bude s kalifátem sousedit?“
   A co Vy myslíte?

   Smazat
  4. 23:41

   Říkám si, jestli nám pak ti němečtí musulmáni nezavřou Škodovku?
   Na druhý straně by nám ale zůstaly jitrnice i tlačenka...
   Fakt těžká volba!

   Smazat
  5. 23:47 Máte pravdu, není to jednoduché rozhodování.
   Sice by nám zavedli mnohoženství, takže polovina mužské populace by se přesměrovala na kozy a ovce, ale zase by jsme mohli prosperovat tkaním modlitebních koberečků.

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Je to zřejmě tak, jak píšete. Zdá se, že se s tím nedá nic dělat. Kdyby aspoň ti Pražáci byli co k čemu, a dávali na ulici přes držku našim velezrádcům. Začít by mohli u těch sedmilhářů, co nás masírují v televizi.

   Smazat
  3. Co chcete delat kdyz i v takovem platku jako je tento ,vse blbecek maze .Jakmile je zminka o tom kdo za vsim stoji hned je to antisemi ci cokoli se hodi temto srabum .Plavete v tom jako v kyblu hoven a alibisticky vse vynechavate aby vas snad katolik Herman z Israhele nenarkl z podporovani nacismu .Jste ubozaci a blbeckove v te redakci .Jeste snad napiste podporu pro ty zlocince kteri vyplatili za prasecak 1/2 bilionu Kc a na duchody neni. Neni na nic jen na zbrojeni co vam sileny Trump diktuje a sam ruinuje Ameriku . Kdo mu bude platit ty idiotismy za ktere ho holota volila ?Jdete treba do kelu saskove ja tady koncim Musso.

   Smazat
  4. 3:02

   Končíš? To je dobře. Ovšem kdybys byl vůbec nezačal, mohlo to být ještě lepší!

   Smazat
  5. 3 05 typicky blbecek ktery si nevidi ani na svuj chobot.Nazer se z konservy debile zalez nekam do krovi a drz svou stupidni tlamu

   Smazat
  6. 0:32 Přesně. Já ti to řeknu asi tak: tohle celý vo tý "republice" je blamáž! Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
 19. Samostatnost se pozná a dnes samostatnost nemáme. Pokud to někomu nedochází, do jaké doby směřujeme, ať sundá brýle vlastní sobeckosti a rozhlédne se bez předsudků kolem. V roce 1989 jsme šanci měli. Mohli jsme analyzovat, využít to, co bylo dobré a pokusit se opravit to ne zcela fungující. Nejhorší bylo naskočit do vlaku spotřebního způsobu života, který vjíždí do poslední stanice. Do světa, o němž nám soudruzi zase tolik nelhali.
  Lidé nepochopili, že politik dštící síru na minulý režim je všehoschopné hovado, kterému není nic svaté. Pokud se tehdy někdo našel a měl dobrý úmysl, stal se z něho záhy "podporovatel komunistů". Byl to hon na čarodějnice, který živili hlavně Ti, co měli doma ve stolku legitimace a hlupáci.
  Množství našich možností se scvrklo na několik málo. Buď přežijeme a nebo ne a pokud ano, kde? Má snad někdo pocit, že se v Evropě srovnáme s půlkou negramotného, rozvojového světa? To je bolest, která by měla národ stmelit a nastartovat jako před válkou, kdy bylo spousta ochotných bránit hranice. A také bylo hodně těch, co nakonec sloužili našemu nepříteli. A dnes je naše společnost ohrožena právě těmi ..... zrádci národa. Kdo jsou Ti lidé, kde berou tu odvahu nás prodávat západu za nedozrálé banány?
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:48

   Kde berou zrádci národa odvahu? Znáte snad odpověď? A je k tomu vůbec odvaha zapotřebí? Čeho nebo koho by se měli bát?

   Smazat
  2. Svědomí .... to nakonec dozene vsechny. Kdyz ne drive, tak ve chvili, kdy uz nebude cas na napravu ci pokani.
   ABC

   Smazat
  3. 1:20

   A odkupak to tak dobře víš? Snad z nějaké pohádky?
   Už vidím, jak svědomí dohnalo Viktora Koženýho nebo Václava Klause! Legrační představa, jak se svíjejí a nic jim to není platný!

   Smazat
 20. Co se divíte? Západ ztratil kolonie a nahradil je východní Evropou. Jen to Rusko se vzpírá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jo, jo je to tak, co se nepovedlo Hitlerovi dokázuje Angela bohužel
   vystoupení z EU ?? to je těžké rozhodnutí

   Smazat
 21. Bud politici vyvrazdi lid nebo naopak

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:24

   To tu vysvětluješ nějakou computerovou hru?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.