Reklama

úterý 20. února 2018

Bývalý člen ČSSD Martin Koller a přehlížené věci o Janu Hamáčkovi: Nedostudoval, ale zato byl vysoká šajba ve světové organizaci multikulti mládeže

20.2.2018 ParlamentníListy
Analytik Martin Koller poznal zevnitř, jak funguje česká sociální demokracie. Proto může nabídnout velmi svěží pohled na dnešní dění v kdysi největší straně v zemi. Po zvolení Jana Hamáčka předsedou ČSSD hovoří o komedii pro hlupáky, při které byl Bohuslav Sobotka nahrazen svým ovlasatělým klonem Hamáčkem
.


Pravděpodobně nejsem sám, kdo má po volebním sjezdu ČSSD dne 18. 2. 2018 neradostný pocit. Nevýrazný Hamáček připomínající dobře živeného sedláka Lánského z prvorepublikových filmů mocně vykročil do světla ramp českého provinciálního politického divadla. Uvidíme, zda nedopadne jako režisér Kefalín a jeho ideologické vesnické divadlo či ráj socialistických vepřů. A právě o ten možná jde především. Když ne pod patronací likvidátorů českého zemědělství KDU/TOP a Drahoše, tak v zemědělském Agrofertu s požehnáním Zemana. Euromarxistický ráj je třeba zachovat pro věrchušku z ČSSD za každou cenu.

Co si o tom myslí řadoví členové a voliči neboli bahno, je v podstatě jedno. Ono je to socialistickému panstvu jedno už dlouhou dobu. Rozdíl je v tom, že pravicoví politici to říkají v podstatě narovinu, zatímco neméně pravicoví socialisté se pokrytecky tváří jako zástupci lidu. Bohužel v informačním věku je stále větší problém sedět jedním zadkem na dvou od sebe vzdálených židlích, tedy být zároveň levičák i pravičák. Je zajímavé, že tohoto problému sociální demokracie si mnozí všimli už před téměř sto lety. Socialistický vůdce Šmeral, pozdější komunista, hlasoval pro zachování Rakouska-Uherska ještě na podzim roku 1918. A situace se stále zhoršuje. Praxe je taková, že současný socialistický kádr je slovy levičák, činy pravičák, a v žádném případě vlastenec. Prostě euromarxista.

Pro Miloše Zemana muselo být vystoupení na socialistické slezině doslova multiorgastickým zážitkem. Vzhledem k tomu, že jej ve zdraví přežil, bude s velkou pravděpodobností uvádět pražskou havlérku v nekontrolované záchvaty zuřivosti z Hradu ještě pět let. S určitou nadsázkou bychom mohli konstatovat, že nejen vešel do lvího doupěte (i když v ČSSD se žádní lvi nevyskytují), ale ještě lva vykrákal za ocas. Ani k tomu nepotřeboval hůl. Po všem, co mu socialističtí přátelé provedli, mu sladkou pomstu ze srdce přeju. Po dlouhých letech musel se zadostiučiněním sledovat, jak přátelé závodí o to, kdo dříve a kdo hlouběji mu vleze tam, kam se ho ještě před pár týdny snažili nakopnout hlasitě oslavujíce Drahoše. Doufám, že k prezidentské výbavě patří plechové kalhoty, především v zadní části.

I to je ukázka té vyšší socialistické morálky. Nicméně v praxi se zase tak mnoho nestalo. Statečný euromarxista Sobotka na sjezd vlastní partaje vůbec nedorazil, což jen ukazuje, jaké ubožáky si socialisté dokážou zvolit a ještě jim léta podlézat. Poslanecká výplata mu zbývá, něco málo si určitě našetřil a přátelé z EU na něj jistě nezapomenou, když tak srdnatě hájil jejich zájmy. Špidlovi mohou být prezidentské řeči k smíchu. Eurokomisařský důchod a koryto šéfa socialistické akademie sponzorované z Německa mu zajišťují větší příjem, než má nějaký Zeman. Pokud se bude samou přepracovaností nudit, může běhat maraton v propocených trenkách. V tom je opravdu dobrý. Bohužel pouze v tom. Socialističtí hejtmani posluhující beze studu pražské havlérce potáhnou stejně při nejbližších volbách do historie. Pokud čeští voliči opět neprojeví pořádnou dávku stupidity.

Podíváme-li se na neúplný oficiální životopis Jana Hamáčka, nemůžeme čekat nic dobrého. Mladý sociální demokrat stejně jako Gross nebo Sobotka. V životě nic pořádného nedělal, zato dostával vysoce nadprůměrnou výplatu. Klasický podnikatel v politice parazitující na práci spoluobčanů. Ani jako protekční mládežník nedokázal dostudovat, což je u socialistů rovněž časté. Stačí si připomenout německého Schultze. Nicméně je o něm známo, že ví vše nejlépe s typickou arogancí profesionálního politika. Považuje se rovněž za experta v oblasti vojenství. Na vojně sice nebyl, ale za studijního pobytu v Anglii se účastnil jakéhosi branného kurzu pro civily. Takže ideální ministr obrany a pokračovatel tradice od roku 1990. Nicméně diletanti na obraně jsou v naší republice standard, který lze do určité míry eliminovat spoluprací s odborníky. Stropnického určitě nepředstihne.


Zdroj: Facebook Marka Wollnera


Horší je, že Hamáček byl viceprezidentem Světové organizace socialistické mládeže. To znamená, přeloženo do češtiny, světové organizace vítačů a multikulturalistů a samozřejmě neziskovkářů napojené na Brusel a Berlín a parazitující z našich daní. Ve zkratce je to organizace mladých euromarxistů, kteří podporují islámskou invazi do Evropy, programy OSN typu Agenda udržitelného rozvoje 2030 podporující migraci do Evropy, humanitární programy podporující povalečství a války v Africe a zlodějinu opírající se o ekologismus, včetně práva na migraci z hlediska klimatu. To znamená, že černoch se legálně přestěhuje do Evropy, protože je mu v Africe horko a Eskymák udělá totéž, protože je mu za polárním kruhem zima. Mladí euromarxisté jsou samozřejmě zásadně proti legálnímu držení zbraní. Mají velmi blízko k Zeleným a Pirátům, jen nenosí dredy. Jsou oporami EU a v podstatě i agresivních akcí a misí NATO v Asii a Africe, přestože jsou většinou v rozporu s Chartou OSN.

Z hlediska reálné politiky si musíme položit otázku, co zajímavého a přínosného udělal Hamáček jako předseda Sněmovny za Sobotkovy vlády, tudíž jako jeden z jeho nejbližších spolupracovníků. Vzorový mladý socialista nezkažený prací. Evidentně nic, takže se řadí mezi politiky typu ministra obrany Stropnického, kteří jsou dobří, protože nic nezkazí, neboť nic nedělají. Stropnický udělal pouze jeden politický tah, a to zásadně negativní tím, že předal polovinu našich pozemních sil německému Bundeswehru Merkelové. Doufejme, že Hamáček jim nedá druhou, aby mohli bojovat na východě za Drang nach Osten.

JAN HAMÁČEK NA WIKIPEDII

Velmi zajímavý bude svazek Hamáčka a Zimoly. Můžeme to označit za manželství z rozumu, kde chybí sexuální pojivo. ... .... .... .... ....

(celý text najdete zde)

14 komentářů :

 1. Polovzdělanec a sobotkovec Hamáček20. února 2018 17:18

  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Hamáček
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=196329
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=196327

  OdpovědětSmazat
 2. Četl jsem již v P.L., je to výborné. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 3. Jan Hamáček, nedostudovaný, věčný funkcionář.

  Mezinárodní vztahy a zahraniční politika jsou jeho velkým koníčkem, věnoval se jim již jako viceprezident Světové mládežnické organizace (IUSY). Byl rovněž členem zahraniční komise Studentské komory při Radě vysokých škol ČR, koordinační rady Česko – německého diskuzního fóra a Associíation of European Parliamentarians for Africa (AWEPA). Dále pak členem řídícího výboru Evropských mladých sociálních demokratů (ECOSY) a zástupcem ČR v Konventu mladých EU. V současné době je členem správní rady Aspen Institute Prague.
  V letech 2002 - 2006 byl předsedou mládežnické organizace Mladých sociálních demokratů. Členem sociální demokracie je od roku 2001. Je držitelem Pamětního odznaku 601. skupiny speciálních sil – Operace Enduring Freedom a v roce 2009 obdržel také Záslužný kříž ministra obrany ČR III. stupně.

  Telefon +420 257 173 004 pro sychr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedostudovaný sobotkovec Hamáček21. února 2018 18:33

   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Hamáček
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=196329
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=196327

   Smazat
 4. Pan Martin Koller má spisovatelský talent. Zesměšnil Hamáčka dříve než to mohl udělat on sám. Jeho plodný život parazita by mohli socani dávat za příklad neomarxistické fašizující mládeži. Jen tak dále k světlým zítřkům protektorátu Czesko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20. února 2018 19:07
   Musím Vás opravit. Dnes již nejde o protektorát Čechy a Morava, ale o spolkovou zemi.

   Smazat
  2. Nejde o spolkovou zemi, neodpovídají platy a sociální systém, pouze ceny. Odvody zisků do německých firem nahrazují tehdejší nerovný kurz protektorátní koruny vůči říšské marce. Je to opět "protentokrát."
   CROIX

   Smazat
 5. ha, máček vypadá jakoby z pr de.e vypadl ovlasatělému burešovi

  OdpovědětSmazat
 6. A pojede kam súdruh Hamáček ? Do prdele! Správně do prdele. Protože proč? Protože mu i s celou čssd ujel vlak vole.Bredy

  OdpovědětSmazat
 7. Jo doufám že příští volby vypadnou na smetiště dějin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je pravděpodobnost rovnající se jistotě. Protože to , že se Hamáček stal předsedou strany zas až tak velké překvapení není.O tom, že nejpřijatelnějším lídrem bude Hamáček, bylo už v zákulisí dohodnuto předem a posvěceno šedou eminencí Miroslavem Pochem. A je jen otázkou času, kdy se na výsluní slávy objeví jeho koruní princ , jinak to multifunkční politik Petr Dolínek.A vzhledem k tomu, že na sjezdu seděli ti, co od Sobotky obdrželi různé pašalíky a prebendy o které samozřejmě nechtějí přijít, tak se to bezproblémově odhlasovalo.
   Takže se vůbec nic nezměnilo, protože Hamáček je tzv. Želé II a vše poběží ve starých, vyjetých kolejích až do úplného zániku strany!

   Smazat
  2. Řekl bych, že až k poblití se bude neustále opakovat scénář, který není obvyklý jenom u socdem. Volíme tak, abychom z těch stávajících vazeb a poměrů vytěžili ještě pro sebe, tj. pro jednotlivce maximum, i když pak se to posere všechno. To je nám jedno, protože když uvolníme změny k lepšímu pro všechny, nás to smete ihned a to nemůžeme dopustit. MOžná to byl i scénář zániku starého Říma.

   Smazat
 8. u socanu je jedno jak vypada gezicht nedokaže udělat ze socana svateho i kdyby měl stokrat vyspravenou fasadu je ham a hamty hamaček dobroser sběratel statnich korytek kapitalista by ho těžko zaměstnal na vratnici tak nevim čim jinym než u koryta by se živil

  OdpovědětSmazat
 9. na čete by mohl udělat karieru tam takych blekotu je staly nedostatek a někteři třeba klepetko už ani hubu neotevře jak je otili a blekota borek už taky neni co byval ani mladej pavka ač se snaži jak horlivy svazak tak ne ane dělat ředitele jako jeho fatr otec zakladatel vovka bolšoj šelezny

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.