Reklama

.

.

sobota 17. února 2018

Část ČSSD na straně pravdy a lásky

Michal Kobza
16.2.2018  VašeVěc

Nemuseli jsme dlouho čekat a někteří vlivní funkcionáři ČSSD oblečeni do luxusních měšťanských kostýmů sundali opět škrabošky. Po katastrofálním propadáku strany, při kterém ČSSD obdržela pouze 7,27 %, se někteří lidé z řad ČSSD přiklonili k nesmyslné podpoře pravdoláskářů. Smrtící dělová rána směrem k voličům byla vyslána od Bohuslava Sobotky a hejtmana pardubického kraje Martina Netolického, kteří veřejně podpořili Jiřího Drahoše na prezidenta.

K nenávistnému tažení proti Zemanovi se přidal také předseda senátu Štěch a poslankyně Gajdušková za ČSSD. Jejich nešťastné rozhodnutí přišlo v době, kdy se strana reálně nachází kolem 5 % a může skončit v kotrmelcích. Není od věci připomenout, že taková politická rozhodnutí stranu vážně poškozují a posouvají ji na samotné dno volitelnosti. Zmínění se přidali k táboru převážně liberálně smýšlejících lidí, kteří v minulosti podporovali miláčka pravice Karla Schwarzenberga. Volič ČSSD má zajisté ještě v živé paměti, kdy TOP-09 s podporou médií, umělců a podnikatelů ovládali politický prostor na několik volebních období dopředu. Jasně dávali také najevo myšlenky o sociální politice a slabších jedincích.

Vyplývá z toho, že část stranické oligarchie a kmotrů vzhlíží úplně k jiné skupině voličů. Sympatizanti ČSSD je vůbec nezajímají a nechtějí hájit jejich zájmy. Je jim zcela lhostejné, že ČSSD přestala mluvit jejich jazykem. Vysvětluje to chování Netolického a jeho prohlášení, ,,že se k podpoře Jiřího Drahoše rozhodl jako sociální demokrat, jako člen, který to s budoucností ČSSD myslí vážně“. Zveřejněné volební výsledky ukazují opak jeho tvrzení, protože prezidentské volby jasně ukazují, že Miloše Zemana zcela jasně podpořili současní, ale také bývalí voliči ČSSD, kteří z různých důvodů v parlamentních volbách volili ANO a SPD, nebo nepřišli vůbec. Po příchodu Netolického na hejtmanské křeslo se v kraji začínají viditelně ztrácet voliči.

Během období, kdy stranu vedl Jiří Paroubek a hejtmanem byl Radko Martínek, obdržela ČSSD v Pardubickém kraji hlasy 61 tisíc voličů. Za další volební období získala strana pod vedením Martina Netolického poloviční podporu a v roce 2016 to bylo již pouze necelých 27 tisíc voličů. Od roku 2008 strana celostátně přišla o téměř tři čtvrtě miliónů voličů. Politický ,,vizionář“ Netolický a také současný kandidát na místopředsedu strany podporoval na všech dřívějších konferencích Bohuslava Sobotku a celé užší vedení ČSSD, které s panem Pokorným v zádech přivedli stranu do nejtěžšího období její existence.

Po těžké volební porážce v parlamentních volbách napsal hned toto: „Jsem přesvědčený, že za to nemohou ani starostové, místostarostové nebo krajští zastupitelé na kandidátkách ČSSD, ale zcela jednoznačně nejužší vedení strany. Proto očekávám vyvození osobní zodpovědnosti triumvirátu řádově v hodinách, nejdéle ve dnech“. Ukázal se opět jako politický a kariérní alpinista a ,,přítel“, který mávnutím proutku nasměřoval volební neúspěch pouze na nejužší vedení strany. Kalkulátor moci měl posloužit i v případě prezidentské volby, kde se hejtman ovšem přepočítal. Zeman navzdory i s bodnutou dýkou do zad svůj mandát obhájil a jména zrádců sociálně demokratických představitelů jsou dnes zřejmá.

- - -


61 komentářů :

 1. S TOUTO TZV SOCIALNI STRANOU KTERÁ LŽE I V NÁZVU,

  že je sociálni a přitom to je ona,která odmítá dát do prvního článku naši ÚSTAVY

  SLOVO SOCIÁLNI STÁT

  a zcela záměrně si to nedá NIKDY do programu,už nesmí mit voliči žádné slitováni!
  Ti zpupni funkcionáři se navic stali hlasateli NEOMARXISMU neuvěřitelně zrůdné DIKTATURY HUMANISTŮ pražské kavárny.

  Dejte tu vy funcionáři ČSSD počty nelegálnich migrantů,které budete živit u sebe doma

  ZA SVÉ TUČNÉ PLATY.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Politika, hospoda, politikaření, večírky, „pátá kolona“ USA v Praze... Vše, co chcete vědět o Janu Hamáčkovi,

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Politika-hospoda-politikareni-vecirky-pata-kolona-USA-v-Praze-Vse-co-chcete-vedet-o-Janu-Hamackovi-moznem-sefovi-CSSD-Nejen-od-zdroju-ze-strany-524738

   Vymazat
  2. vyměna několika kašparu a sedmilhařu znamena jen oprašeni jinych kašparu a sedmilhařu ze zakulisi

   Vymazat
  3. Jak bude vést stranu Hamáček, tak jde jen o "jejich" místa. Nic neumí, jen něco zmastit, v to jsou přeborníci.

   Vymazat
  4. Ted jsem se dívala na sjezd a ještě není rozhodnuto. Vidím to jako dilema - soc.dem - politická strana, versus soc.-dem jako agentura. V první případě pro chudý lid, v druhém pro bohatý.

   Vymazat
 2. Socdemáci již za první republiky podrazácká strana stavějící se za zájmy dělníků a když šlo do tuhého vždy stáhla ocas a zradila je. Nic se od té doby nezměnilo. Starého psa novým kouskům nenaučíš!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak ! Byli a jsou něco jako stávkokazi.

   Vymazat
  2. 17. února 2018 20:07

   Prosím může mi někdo osvětlit rozdíl mezi popravou Milady Horákové o které se stále hovoří a popravou Rudolfa Slánského o kterém se naopak nemluví vůbec. V padesátých, poválečných letech minulého století? Děkuji.

   Vymazat
  3. Nemuze, neb zidi by to vymazali jakozto skodlivy antisemitismus .'
   Ale najdete to v knize velice obsahle, jez se jmenuje
   "Proces se sionistickym protistatnim centrem v cele s Rudolfem Slanskym"

   Vymazat
  4. Pan Slánský byl soudruh, tam šlo o mocenský boj, paní Horáková byla vlastizrádce která byla m.j. potrestána za to, že požadovala na Západu shození atomových bomb na Ústí, Plzeň, Prahu, Brno a Ostravu, což by neodnesli jenom komunisté ale i nevinní lidé, nakonec i ona, kdyby třeba neutekla. Kdesi jsem četl, že mladí nestranní právníci udělali rozbor případu Horáková a došli k závěru, že potrestána být měla, nikoli však popravena. S tím souhlasím i já. No co, paní Rosenbegová by mohla povídat.

   Vymazat
  5. Jmenovaný lokality postavili z valný většiny Němci, tak co? Klidně bych to nechal .... jo kdyby se chystali bombardovat Tábor nebo Havířov, to by byla jiná!

   Vymazat
  6. U Slánského to byl naprosto vykonstruovaný proces. U Horákové toho komunisti až tolik konstruovat nemuseli.

   Vymazat
  7. 5,54 -proč by neměl být člověk, požadující bez důvodu smrt miliónů svých spoluobčanů, popraven??? Myslím, že poprava je pro člověka bez citu a soucitu a morálky ještě poměrně humánní, horší by bylo říct pravdu a předhodit ji davu.
   Mám plné zuby toho, jak se pořád účelově překrucuje minulost a je neustálá snaha všechny omlouvat a hledat pro ně polehčující okolnosti. Vrah je vrah a ze společnosti by měl být eliminován - dřív lidi na tohle měli zdravý názor - dnes pro samou humanitu a toleranci nemáme ani pud sebezáchovy.
   P. Horáková byla zlý a nemilosrdný člověk a to, že vraždy neprovedla vlastníma rukama, to ji neomlouvá - kdyby měla možnost a přístup k takové zbrani, spáchala by to.
   Rozsudek byl spravedlivý!!!

   Vymazat
  8. No paní Horáková byla svým způsobem při svém vzdělání vcelku jednoduchý člověk( IQ nemá se vzdělaností a vědomostmi co dělat) a určitě to nemyslela až tak vážně. Ona ty komunisty tak nenáviděla, že on byl v její zaslepenosti pro ni český národ jeden velký komunista.

   Vymazat
  9. 12,31 - no nevím ... já taky nesnáším současný režim a jeho elity, ale rozhodně nehodlám cokoliv podnikat pro jejich zavraždění.
   Neví, co by si ta baba myslela dnes, zda by nenáviděl zase havlisty a eurohujery ... či zda byla zrádce vlastní země a komunisté jí jen překážely, aby mohla ČR zalézt Západu do zadku o mnoho let dříve ....

   Vymazat
  10. Ano. Také jsem slyšel, že se za 1. republiky říkalo, že soc.-dem je předkožkou dělnické třídy.

   Vymazat
  11. 23:05
   Rudolf Slánský a jeho příbuzenstvo má pomník v Nezvěsticích , kde se narodil (jeho příbuzní, činní v odboji proti Hitlerovi skončili v Terezíně). Roku 1963 byl občansky, v roce 1968 stranicky rehabilitován (po odstranění Antonína Novotného). Trestnou činnost vyvíjel tedy jen ve smyslu zákonů Třetí říše. Jeho žena, Josefa Slánská, napsala v roce 1968 knihu Zpráva o mém muži, vydání se kniha dočkala až roku 1990.

   Vymazat
  12. Děkuji za odpovědi všem, 6:26 ale důvod proč ČT stále vyzdvihuje a medializuje popravu M. Horákové, kdežto o R. Slánském ani muk? Alespoň já jsem nikde v médiích nezaznamenal, že by také měli v úmyslu například, natočit film o R.S. jako o M.H.? "Kde se stala chyba".

   Vymazat
 3. 18:09, naprostý souhlas, vždycky lavírovali.
  Když si vybavíte vývoj Schulzovy SPD a její současný stav, je to ještě horší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V době relativní stability korporární kapitalismus skrýval politické podvodnictví, jež se u nás projevilo jak divokou privatizací tak kmotry a jejich propojení s politiky po vzoru US Deep State. Jenže nyní se to stalo veřejným tajemstvím, když současně Deep State dostává jednu ránu za druhou a jsou mu blokovány finanční zdroje tak, že již nemůže provádět operace, které prováděl i na našem území dříve. Již odpor proti červenokaretníkům podporovaným z US ambasády se ukázal jako střela do vlastní nohy. Mnoho členů ČSSD již chápe, že tato strana není jejich a že jsou mnohem více národní socialisté než internacionální sociální demokraté podle cizích vzorů. Je neuvěřitelné, jak hloupí musí být pohlaváři ČSSD, když jim nedochází, že již téměř všichni vědí, co jsou zač a kam a proč partaj vedou. Tak to končí, když si partaje a státy samy vyprodají zakladatelské ideje a místo na nich začnou stavět na kultu zlatého telete a službě oligarchům. jediným nositelem zakladatelské ideje je současná ČSNS, která se k tomu hrdě hlásí a vyzývá občany ke spolupráci na revitalizaci země.

   Vymazat
  2. BUFFER,

   nelžete přijdete do pekla.
   Napište nám tu proč se děláte,že nevite co to je

   NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ

   a proč se tvrdošijně odmítáte řidit vašim hesalem

   K LIDU NÍŽ S LIDEM VÝŠ!

   Je to proto,aby jste zase pukli ve volbách jak řepy,když nevyměnite ty šroubky ve vašem vedení

   Vy Buffer to sám nevytrhnete,no že máme pravdu?

   Vymazat
 4. Šulcova trpajzliči pěchota zaútočila a ušlapala svého fujera na mrtvo.A takoví,kteři snad ani neudělali maturitu nám tu budou vnucovat jako Šulc brzy miliony migrošů za asistence ČSSD latrino dubových palic!

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tak, ten Netolický, to je fakt drahoušek, toho by se měli zbavit v první řadě, ten toho napovídal, že je mi až stydno. Ale to oni neudělají, oni prostě nemají pud sebezáchovy, furt si myslejí, že jim stačí pro těch pár protěžovaných papalášů i kolem 5%. To bude sešup, až se začnou rvát o podstatu. Ostatně, nikdy by mě nenapadlo, že jsou až tak hloupí. Ale co, ta stará babizna Gajdůšková, to je taková Němcová v růžovém, tak to je ta jejich genderová vyváženost. Vyberou si starou, hloupou ženu a mají vystaráno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17. února 2018 18:53

   Mluvíte mi z duše, Gajdůšková to má hozené na Liptákov.
   Všude kandidující J. Švejnar z USA, je pro ní takový vhodný adept na prezidenta, jejími slovy:"Takový Honzík z cest", toho si ona přála za prezidenta ČR dříve.

   Vymazat
  2. Hned jak pověřili G. srarostmi o církevní restituce, jsem věděl, že jim půjde na ruku. Ještě pro tu hloupou slepici zřídili dobře placené míst, když neprošla ve volbách. A ten Štěch-to je úplná trgédie a to byl předseda odboorů většího de...a těžko nalézt.

   Vymazat
  3. Souhlas. Netolický je skutečně alpinista, navíc je to buzerant a tím pádem je mu blízké vše, co zavání Bruselem a neomarxismem - gender, LGBT ... už se těší, jak to pak bude praktikovat ve velkém, pro kraj nedělá nic a obklopil se neschopnými lidmi, jejichž jedinou kvalifikací je sexuální orientace a absolutní oddanost.

   Vymazat
  4. Zadlužená paraj již nemá žádné bohaté strýčky jako v dobách Masného, který to smluvně opozičně hrál pro jistotu na obě strany. Pod 5 % bude znamenat totální ekonomiký kolaps, takový, který byl uchystán před lety na ČSNS zpronevěrami těch, kteří se "nezištně" chopili národně sociálního vesla a stranu málem přivedli tam, kam definitivně míří ČSSD. Ten socanský projekt se nepovedl, soudruzi neomarxističtí oligarchové, co kážete vodu a pijete víno.

   Vymazat
  5. BUFFERE,

   víme tu,že jste dobrý borec!Hledte se přidat i s celým vašim cirkusem na stranu nás voličů a uděláme spolu prima tanec bugi bugi.
   Co vy na to?
   A ne, aby jste se dělal blbý,že nic nevíte,to by nás tu mrzelo!,.že všechno váš čif před vámi tají ,že ANO?

   Vymazat
 6. SOBOTKO, SOBOTKO, na co sahnes, co udelas, v kakanec se promeni ! Zadna kariera nebude ! Politicka popelnice te ceka. Jsi srandovni mini-tribun bez lidu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sobotka je příklad člověka, kdy vnitřní duševní prázdnota a rozklad osobnosti vyzařují navenek v totálně odpudivém vnějším vzhledu.
   Kdyby nebyl býval politik ve vrcholné funkci, bylo by mi ho líto, takto říkám - táhni makat prašivá kryso, máš, co si zasloužíš.

   Vymazat
 7. No, nedali byste vytlemené Zubaté pleši po tlamě!!?? Vždyť si na fotce o to přímo říká. Zase by mohl nosit límec, jak idiot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dali. A Marxové a Valachové a Dienstbierovi a Zaorálkovi a Chovancovi a Netolickýmu ... a ... safra, v té straně je takových "sympaťáků" víc než dost .

   Vymazat
 8. Neoliberální ideologie je zcela neslučitelná s ideologií, která u nás hájí zájmy dolních 10 milionů.
  Ano, lidé jsou ve svých volebních preferencích hodně setrvační. A snad jedině proto, má ta partaj, která se již před léty upnula k tzv. třetí cestě a neoliberalismu, ještě nějaké voliče. Kteří tím, že ji v celostátním měřítku stále ještě dokážou volit, volí sami proti sobě.

  OdpovědětVymazat
 9. Tak je to správně napsáno v článku na pravdoláskaření jejich strana zdechne.

  OdpovědětVymazat
 10. Ja jsem byl vždy přesvědčen že psichopaté patří do blázince a ejhle oni jsou v ČSSD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samstaga už nechtějí ani na okresní úrovni, prý je to lempl, sedm procent je sedm procent.
   A tenhleten lempl, coby premiér, podepsal dohodu, na základě níž budou dostávat kriminální migranti, měsíční palmáre ve výši 21 tisíc Kč, na flákání a kriminalitu.
   Není tohle na šibenici?

   Vymazat
  2. 22:04 jojo psichopaté,ti psychopaté co jsou v ČSSD a derou se dopředu jak Zimola tím jde o majetek a samoůčelnou moc.Rozlišujte prosim mezi těmi v ČSSD a v léčebnách.

   Vymazat
  3. Kde jste to 22:17 s tím podpisem prosím sebral? Prozraďte mi to. Už jsem se na to na jiném místě jednou ptal a nic, kecálisto.

   Vymazat
 11. zapomeňte na ně, ztráta času

  OdpovědětVymazat
 12. Poslanec Parlamentu ČR B. Sobotka: "Na sjezd nepojedu, nepokládám to za nutné.Pro sociální demokracii jsem intenzivně a tvrdě pracoval dlouhých 28 let, z toho 12 roků jsem prosazoval politiku ČSSD v první linii. ...Chovanec měl jako první místopředseda úlohu jakéhosi zlého muže. A dělal ji dobře. ...Máme dost mechanismů, jak diskutovat uvnitř strany i klubu o rozdílných názorech. Já budu v této diskusi vždy hájit principiální a hodnotově orientovanou soc. dem. politiku."...tak s nimi dál diskutujte, to bude váš hrob. Diskuse je dobrá a správná věc, ale jednou musí každá diskuse skončit nějakým rozumným závěrem. Nemyslíte, že je na čase se s hrobaři konečně rozloučit, nebo budete dál s nimi diskutovat o tom, že udělali všechno správně, ještě k tomu někde jinde, než na vrcholném setkání? Musíte se rozmyslet, už tak před lidmi vypadáte jako kašpaři, tak jak dlouho se ještě budete rozmýšlet. Nakopojte je špičatou botou do zadku a s rozeběhem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je charakter, nepojede na sjezd, protože tentokrát by to nebyly ovace ve stoje, jako před rokem. Uvědomuje si vůbec ten babral, že to není ani rok, co ho nesli na ramenou a teď strana bojuje o přežití. Tam to dovedl za rok poctivé práce, to před tím bylo jenom vezení se na staré vlně, kterou spustil Zeman a pak na čas pozvednul Paroubek. A tomuhle Sobotkovi stačil rok, aby se z miláčka strany stal nežádoucí chudák, který nemá ani takové koule, aby se postavil před spolustraníky a kál se. O tom, že by odstoupil ze sněmovny, to ani řeči.

   Vymazat
  2. Myslím, že na sjezd nejede, protože je to zbabělec a bojí se, že by mu tam nekdo normální, kdo fakt na rozdíl od Sralbotky pracoval, rozbil hubu.
   POdobný žvást, co vyplodil, a ještě se stihl pochválit, je fakt tohoto grázla dementa hoden!

   Vymazat
  3. moc dobře ví, proč na sjezd nejede, v zákulisí Střelnice by totiž mohl dostat na tu svoji proradnou budku :-)

   Vymazat
 13. Odpovědi
  1. To sedí!
   Akorát ta skutečná byla sympatičtější.

   Vymazat
 14. Já se divím, že o tomhle probíhá diskuse. ČSSD je paskvil, který vznikl po roce 1989 pro oblbování "lidu".
  Komunisty opravdu nemusím, vždyť zespolečenstvení výrobních prostředků byl taky podvod, když ti, co s nimi nakládali, přece měli neuvěřitelnou hospodářskou moc, tak velkou, že šli proti vlastní ideologii socialismu a v podstatě ji rozkládali.
  Podstata problému v dnešní společnosti spočívá v moci. Několik desítek tisíc lidí ovládá svým majetkem stát a ostatní jsou z toho frustrovaní, ať už jsou zaměstnanci nebo jsou malí podnikatelé. To ČSSD zakrývá a kamufluje, místo aby se těch spodních deseti milionů zastala a něco pro ně udělala. Místo toho celých pětadvacet let má úplně stejnou rétoriku jako pravicové strany. Havlova pravda a láska, lidská práva a ona občaská společnost podvazuje právo slabších na jiný způsob vypořádání s kapitálem. Místo toho je jim vnucován systém, kde vládnoucí elity pomocí sdělovacích prostředků, které jsou opět ovládány kapitálem, jim káží vodu a pijí víno. Prostě obyčmani se nemohou bránit a společnost je prolezlá ideologií peněz. Příkladem je i sport. Ledecké to přeji, ale ona je taky jen výplodem byznisu. Tatínek to řekl jasně. Vrazil do ní tolik peněz, že by za to bylo několik Ferari. Kdo z denešní mládeže oněch spodních desetimilionů by mohl něco takového dosáhnout. Vzpomeňte na Zátopka, Zátopkovou i Čáslavskou, ta však byla tak zmatená svým postavením, že si to vůbec ani nemohla uvědomit.
  Suma sumárum, tady chybí strana, která je schopna proti ideologii penez bojovat a i třeba kapitálu zakroutit krkem. Místo toho samotný kapitál se restruktalizuje, protože se nemůže hnout z místa. Havlovy kecy mu brání v rozvoji, tedy přebírá i onu funkci skutečné opozice, která má lidi bránit. ČSSD by už měla jít definitivně do háje.

  OdpovědětVymazat
 15. Většina havlistů jsou krutí prospěcháři. A ti stranu opustí právě v okamžiku, kdy jim už členství nebude přinášet prospěch.
  Socani musejí nejdřív klesnout na samé dno a najít mezi sebou schopné lidi zapálené pro věc, nečekající primárně na své koryto. Teprve potom mají naději se stát opět většinovou stranou politického spektra.
  To první se už blíží. Jestli nastane to druhé, to je otázka.

  OdpovědětVymazat
 16. Ono je to až komické. Společnost je dnes ve stavu, kdy by se stát hegemonem, pro skutečně levicovou stranu, neměl být problém. Komunisté jsou ideologicky prázdní a nejméně polovina lidí se cítí být frustrována. Jsou zklamaní z toho, že makají, ale kapitalistický blahobyt nějak nepřichází. Resp. přichází, ale pouze pro někoho. Pro dojiče státu, dotací a střední vrstvy.

  OdpovědětVymazat
 17. Za cirkevni restituce,za milion lidi v exekuci ,za deti ,ktere nemaji na obedy by se tahle odporna partaj mela sama zakazat a zrušit.

  OdpovědětVymazat
 18. tak važeni přatele kdo se podilel na rozkradeni republiky do posledniho šroubečku vyjma statnich koryt kdo chodil po fabrikach že až zprivatizujeme bude se mit lepe jak na zapadě no přeci komnunisticky odboraři socani a estebaci zakukleni v milicich

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže 8:45, podle tebe převrat 1989 podpořili a klíči vyzváněli ve své většině komunisté? Nebo jen všichni ti, co naskočili na heslo "nejsme jako oni" (kdo jako?) a ti všichni, kterým chyběla možnost si libovolně a na úkor kohokoli nahrabat? Mezi nimi ne komunisté, ale kariéristé a všehoschopní v členské základně tehdejší KSČ? Stydíš se, že jsi zvonil klíči a teď svou hloupost svádíš na jiné?

   Vymazat
 19. Nevím,co tady chce ještě někdo něco diskutovat!Krysy napřed "svou"vlastní loď prokousaly,potopily a teď se snaží ještě urvat teplý místečka v záchranných člunech? Si dělaj kozy.Zanechaly členské základně jen stamilionové dluhy.Nechápu,jak se kolem těchto osob vedou vůbec nějaké diskuse,tam mělo být podáno tr. oznámení z řad členú ČSSD.Tož tak.

  OdpovědětVymazat
 20. Milý Šábesníčku,je mi tě opravdu líto.Boží mlýny melou semelou i tebe.Zrada na Zemanovi se ti vrací.Roli Bruta provedou tví nejbližši partajkamarádi.Máš recht nechoď tam "standup"se konat nebude.

  OdpovědětVymazat
 21. Tihle zmalovaní a sluníčkoví údajní "socani", připomínající spíše starou francouzskou šlechtu těsně před jejím smetením v revoluci, si dovolují se stavět do role vůdců, kdysi dělnické, strany. Tak to už by ti dělníci museli být zcela zkouření a nikoliv jen "marjánou", ale něčím tvrdším. Pokud se dnes ČSSD nezbaví ve vedení každého bývalého funkcionáře nejvyššího grémia strany, pak se naše země zbaví celé ČSSD, ato na dlouho. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 22. 7:21 v těch exekucích je právě ten problém, ČSSD roky neřešila problémy drobných dlužníků, kterým z dluhu za pár tisíc po letech pršely exekuce na desítky tisíc. Pán bůh ČSSD potrestal, když z dluhu Altnerovi jim vznikla po letech pohledávka za třista miliónů. No a jim se nechce cálovat? A obyčejný dlužník musí? Mor na ně! Sbohem proradná strano!

  OdpovědětVymazat
 23. Ale jak dnes slyším z TV, už se cpou do vlády a ještě si dávají požadavky ... Tfuj!

  OdpovědětVymazat
 24. Nevěřím, že se ta neomarxistická sluníčková skvadra v příštích volbách dostane nad 5%. Oni vůbec nic nepochopili, žádná sebereflexe. Snad to za ty 4 roky pochopí i těch pár lidí, co je zatím ještě volili. Jejich politika už je k nerozeznání od politiky TOP09, což jim jaksi vůbec nedošlo, před pár dny byla v TV Valachová - kdyby místo ní stála Langšádlová, asi by to bylo jedno, mlela by nejspíš totéž. Rétorika obou stran už je natolik stejná, že se klidně můžou sloučit a společně pak vypadnout...

  OdpovědětVymazat
 25. No pokud vezme ANO Hamáčkovce do vlády, tak je to pro An. Babiše "polibek smrti"; stačí min. zahraničí - to samo o sobě je na hranici tolerance...

  OdpovědětVymazat
 26. Nechcete se raději zabývat úpadkem staročechů? Má to stejný význam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli mají Staročeši 15 poslanců, nebo nějaké poslance ve Sněmu 4. říše v Bruselu...

   TOPáci se 7 poslanci a Gabalovci se 6 poslanci vyřvávají a škodí, jako by byli vítězi voleb...

   Vymazat