Reklama

neděle 25. února 2018

Češi podpořili americký bojkot Světového poháru v biatlonuv Rusku. Gubernijev "poslal" biatlonisty týmů USA a České republiky

25. 2. 2018    zdroj a zdroj
Český tým biatlonu odmítl účast v závěrečné etapě Světového poháru v Ťumeni, která se bude konat v březnu 2018. Oznámil to prezident Českého svazu biatlonu Jiří Hamza. Informoval o tom sport.cz. "Bylo by špatné, kdybychom se zřekli naší pozice", řekl. Funkcionář dodal, že čeští sportovci se nechtějí ocitnout ve stínu dopingového skandálu jiné země, "která za něj dokonce netrestá". Odmítnutí účasti České republiky v soutěži může vést ke snížení její kvóty v příštím roce. Nicméně Hamza zdůraznil, že rozhodnutí o bojkotu bylo společné a že sportovci si chtějí "zachovat tvář". 

Obrázek: Dmitrij Gubernijev
Vyjádřil se také k odmítnutí bojkotu ze strany Francie. "Francouzi řekli, že pojedou do Ťumeni, protože Martin Fourcade spěje k vítězství ve Světovém poháru", řekl Hamza.

Gubernijev "poslal" biatlonisty týmů USA a České republiky

Známý sportovní komentátor Dmitrij Gubernijev oslovil biatlonisty týmů USA a České republiky, kteří odmítli jet na ťumeňskou etapu Světového poháru.

"Drazí biatlonisté USA a České republiky! Nechcete přijet do Ťumeni, nechcete přijet do Ruska? Moji milí, jděte do ř...! S horoucím biatlonovým pozdravem!", napsal Gubernijev v Instagramu.

Dříve bylo oznámeno, že norský biatlonista Emil Hegle Svendsen nepodpořil odmítnutí účasti USA a České republiky v Ťumeni.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

99 komentářů :

 1. Všichni naši sportovci se mohou sami účastnit pod neutrální vlajkou nebo jet třeba všichni za Maďarsko...to jim nemohou zakázat.....já bych to tak řešil....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ftipné, možná to ještě použijí, času je dost.

   Smazat
  2. Zrovna jako ty vypatlany zkavarnovany herci a umelci..

   Smazat
  3. toho votlemenýho blbce s prasečími očky bych skuečně rád dostal do rukou

   Smazat
 2. za zelené papieriky predajú aj vlastnú mater, ono sa im to vráti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi ne, oni vědí, že tam budou závodit navíc i Rusové, které nepustili, takže by byli už vůbec mimo pole, takže se nakrucují, ale v podstatě by tam na nic nedosáhli. A Koukalová zatím musí reprezentovat na plese, takže ta naštěstí ani nic odmítat nemusela.

   Smazat
  2. Ta koza Koukalová si ani neuvědomuje, že ji dohnal její zlá karma. Tan dlouho brojila proti ruským biatlonistm, až ji samotnou dohnala její zlost a nebo, což je asi jistější nemže projít dopingovou kontrolou. Asi si uvědomuje , že sama není čistá. Ale v podstatě je to kráva která může dělat reklamu jen na paštiku. Tak hluboce klesla.

   Smazat
 3. zelené papieriky to vybavili

  OdpovědětSmazat
 4. „Angličania si mysleli, že provokáciou vo forme úbohého filmu „Smrť Stalina“ vyvolajú rozkol v ruskej spoločnosti. Ako to však už v poslednej dobe býva, stal sa presný opak. Akosi sa tým Anglosasom prestáva dariť. Došlo k tomu, že priaznivcov Jozefa Vissarionoviča Stalina pribúda. Tentoraz medzi osobnosťami z oblasti kultúry.
  Konkrétne Nikita Michalkov sa téme filmu „Smrť Stalina“ venoval v tejto svojej pravidelnej relácii pod názvom Besogon:

  "A keby si bol požil ešte ďalšie polstoročie, nikto by nevymenil skvelú kozmickú odyseu za tablet či počítačovú hru.
  Áno, samozrejme, za teba sme zhotovili atómovú bombu, čo zachránilo svet od jadrovej vojny a ruské mestá od amerických jadrových útokov, kedy by namiesto leningradského Pitera bola iba teplá a fosforeskujúca Hirošima a namiesto Kyjeva len zadymené a pokojné Nagasaki. A toto by bolo víťazstvo demokracie, ktorá je nám tak drahá."

  https://www.hlavnespravy.sk/ruski-liberali-pisu-list-stalinovi/1323838

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou pravdu, já bych je přestal dotovat a bylo by.

   Smazat
  2. Už se 15 let nedívám na sportovní přenosy, víte proč? Neboť to řídí dacani, kteří ho z monetarizovali a zpolitizovali. A letoškem
   počínaje se z většiny sportovců stali kurvičky, které si pro potěchu MOV Odrbávaj rodidla při taci u tyče.

   Smazat
 5. Až budou sportovci sportovat za vlastní peníze, ať si uplatňují svoje názory. Pokud sportují za státní tak ať vypustí ze svého slovníku slova oneúčasti na některých závodech. Na OH valná většina protestujících nepředvedla nic moc. Jenom si užila výlet za peníze daňových poplatníků. Vašek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je to tak - když sportuji za státní, a abych dále mohl sportovat za státní, musím i ve sportu naplňovat politiku státu. A jelikož tento stát roztahuje deštník, jakmile ve Washingtonu trochu zaprší, je postoj pana Hamzy pochopitelný, i když odporný.

   Smazat
 6. Tieto "hnedé nosy" tam nebudú nikomu chýbať

  OdpovědětSmazat
 7. Poturčenci,horší turka.
  Každá akce,budí protiakce.
  Jak tvrdí Pjakin,podpindonosníci se můžou přetrhnout,když vidí dolary a můžou posloužit páničkovi.

  OdpovědětSmazat
 8. To jsou ale čestní a stateční sportovci, člověk je potom právem na takové bojovníky, hrdý. Zajisté tato skupina intelektuálů dala ve volbách hlas panu profesorovi Drahošovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stanislav Ševeček25. února 2018 11:42

   Správně je čestní a stateční bafuňáři.
   (sportovci dostanou daleko líp zaplacenou účast v několika závodech na "demoktarickém západě" ... a nevystavují se propadáku ve Světovém poháru)

   Smazat
  2. Když slyším blábol "papírového čerta" Stropnického, tak mi připomíná "blábol" Zaorálka. ANO bude mít brzy problémy a budou opět volby, např.kdo nebude v PS Šlechtová, Pelikán, Stropnický a Ťok. Dobře jim tak.

   Smazat
 9. Je to hnus politika ve sportu . Za ČSSR jsme poslouchali ZSSR . Dnes posloucháme USA .
  Bežte do prdele z celým sportem . Jsem rád že Rusáci vyhráli zlato v hokeji . Vaše embarga a izolace RF nezabrala :-)
  Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, já už dávno fandím Rusům. Celé to debilní strašení Ruskem, má nakonec opačný dopad.

   Smazat
  2. Pro 11.24 Je to hrozné z pohledu občana ČR, ale já Vám rozumím. Jsem na tom totiž stejně.

   Smazat
  3. Zase budou dva druhy klání,...imperialisticlké za veliké chechtáky a v olympijském amatérském duchu,....my se samozřejmě se svými věrnými genosy budeme hlásit k tomu prvnímu případu,jsme přece prosperující velkokapitalisté !!!!!

   Smazat
  4. A nezabraly ani ty kecy, že jsme museli Rusáky nechat vyhrávat. Teď jsme viděli jací jsme čajíčkové a ty kavárenské kecy o opakujícím se Naganu a osmičkách. Dnes umíme jenom kecat a klanět se na západ.

   Smazat
  5. Naši sportovci že si zachovávají tvář. Ten Rus jim to řekl dobře - jděte do řiti!!! Já bejt biathonistka, tak tam pojedu třeba sama, ať si urvou prdel všichni. Fandím Rusákům i v hokeji a jsem ráda, že vyhráli. Fandila jsem i Koukalový, ale od tý doby, co mele nesmysly o ruských sportovcích a dopingu, ať jde taky do ritě. My jsme parta předposranejch buzerantů a né že máme tvář!!!

   Smazat
 10. Hemza, Šlesinger a ta omalovaná čůza, genetický odpad Hitlera. Jim nejde o nějaký doping, který ve stínu toho ruského si sami dopřávají, ale špiní celý ruský národ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou slovanské jména ? Hamza , Šlezinger . :-) :-) :-)

   Smazat
 11. Neumětelové neumí ve sportu, tak se aspoň takto zvýrazňují.
  lada

  OdpovědětSmazat
 12. Tušil jsem že si zborna zazpívá Ruskou hymnu a čt to utne . Nevíte kde je záznam ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ta proamerická fiskulturaprokurva....

   Smazat
  2. Zde je záznam s hymnou
   https://360tv.ru/news/olympiada/hokkeisty-i-bolelschiki-speli-gimn-rossii-na-tseremonii-nagrazhdenija-na-oi/?utm_campaign=transit&utm_source=mirtesen&utm_medium=news&from=mirtesen

   Smazat
  3. Děkuji .
   Česká televize může jít do prdele ! :-)

   Smazat
  4. Poklusem!!!

   Smazat
  5. Záznam s hymnou není k nalezení ani na Seznamu, ani na Googlu.
   "Kdož sú boží bojovníci" taky budila děs...

   Smazat
  6. Idioti z MOV jsou schopni jim za tu hymnu odebrat medajle.

   Smazat
  7. Ad odkaz V. Grulichová - ta odrhovačka z amplionů je tzv. olympijská hymna, občas tam je trochu slyšet jak do toho vítězové zpívají svoji ruskou.
   Tady je to ale lepší:
   https://www.youtube.com/watch?v=A_uucimmgUg

   je to záznam z hlediště a ta odteď zprofanovaná olympijská odrhovačka se tam naštěstí ztrácí.

   Smazat
 13. Pokud by to bylo od špiček, tak by mne to mrzelo, ale od miklifičů co při pomalém běhu netrefí púlku terčů, je to výsměch. Aspoň se ušetří za výlet do ruska.

  OdpovědětSmazat
 14. Jděte skutečně do riti vy "sportovci":Co si to o sobě myslíte?Vždyť vy žádné hodnoty nevytváříte,podporujeme vás z dotací,jste paraziti a když uděláte nějaký výsledek tak se máme po....?Jste přitom žrouti bobulí ve velkém ,viz ta nána co jí bolí lýtka.....tak se dala na politická HAVLOIDNÍ prohlášení proti Rusům,proti prezidentovi Zemanovi....a za odměnu se šklebí v reklamách!Ubožačka!

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přál bych Vám jet jednou ráno kolem Hamé, line se z tama takový smrad, že by se tak kráva Kokalová podruhé do toho sousta paštičku již nezakousla.

   Smazat
 15. Plíživá imperialistická kontrarevoluce zasahuje i do sportu...rozkaz Velvyslanecké americké generalisimo...už nejsme ČR?,je ale divné,že nám poroučí kde kdo,vždyď nás bude EU sankciovat,nebo to se jedná o podzemní hnutí ???

  OdpovědětSmazat
 16. O co víc se funkcionáři Českého svazu biatlonu zabývají politikou a šířením nenávisti proti ruským sportovcům, o to víc to jde s kopce se sportovními výkony našich biatlonistů .Na sport jim holt nezbývá čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Biatlonistická rusofobka Gabriela Dermacol Koukalová by tam stejně nemohla závodit, hořel by jí tam sníh pod nohama.

   Smazat
  2. 11:58
   A koudel u prdele maškaře debilní!:-)

   Smazat
 17. A co norská reprezentace astmatiků? To našim veleduchům fair play nevadí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to ještě najdou nějakého ruského hokejistu s dopinkem, určitě nebude astmatik.

   Smazat
  2. 11:34

   On těmto všem parazitujícím trpaslíkům nesmrdí, kupodivu ani ruský plyn a už vůbec pohoné hmoty z ruské ropy. Proč ty to suroviny nebojkotují?

   Protože to je vychcaný nenažraný dobytek!

   Smazat
 18. Možná se v budoucnosti budou sportovci rovnou reprezentovat politické strany :))*

  OdpovědětSmazat
 19. Norsko zvítězilo v medailovém součtu. Zásluhou těžkých astmatiků, kterým výprava dovezla 6000 ampulí preparátu na astma s podpůrnými prostředky schválenými WADA, MOK a nadřízeným z hůry. Stejně se to rentovalo. Nedáš, nedostaneš, nedáš, nevyhraješ. Příští ZOH bude asi celosvětový souboj astmatiků. Opravuji, ruské biatlonisty bude potřeba nepřizvat, mohli by sebrat nějaké medaile i finanční náhrady pro vítěze. Ty jsou ale cálovány většinou ze strany USA (tv NBC), není proto žádoucí, aby se o tyto ceny musel dělit západ s východem. Trump musí sanovat kasičku, a proto luxuje celý svět, včetně sportu bez vyjímky. Každopádně profesionální sport jde celosvětově pod kytičky. Je ale ještě třeba odstranit jistý rozpor všude ta, kde profesionální sportovci potřebují fanoušky. Profesionální sport proto nemůže v budoucnu aspirovat na amamtérské fanoušky. Profesionální sport si vyžaduje rovněž profesionální fanoušky :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Profesionální "sportovci" jsou již jen žoldnéři ve službách kapitalistického šoubyznisu.

   Smazat
 20. Celé se to přepólovalo a Amerika není vzor, Rusko není říše zla. Bohužel je to naopak a my jsme zase na špatné straně. Díky kolaborantům samozřejmě a je to škoda, máme být sví a nelézt do prde.le nikomu.

  OdpovědětSmazat
 21. Pokud si ti naši sportovci chtěli zachovat svou(!) a nikoliv něčí tvář, tak se jim to vskutku "povedlo"! Zachovali si tvář proamerických quislingů. Alespoň tak víme, kdo je kdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neuvědomují si, že tímto naopak svou tvář ztatili. Ubožáci.
   Američani, ti ano, ti by mohli říkat, že si takhle zachovají tvář. Protože už dlouho mají tvář přesně takovou, takže tím si ji zachovají.

   Jenom naši biatlonisti, ti ji ztratili. Škoda, než se před krátkpou dobou definitivně zařadili do naší vlastizrádné páté kolony, fandil jsem jim. Teď už téhle naší generaci biatlonistů fandit nemůžu.

   Smazat
  2. Ještě poznámka ke Quislingovi. Norsko je kvazi-demokracie s výraznými korpo-fašistickými prvky a zřejmě vždycky takovou byla. Norům je toto pojetí demokracie vlastní. Proto, to je můj osobní názor, ideologicky i kulturně jim nebyla třetí říše až tak vzdálená, jako byla vzdálená a nepřátelská velké většině ostatních obyatel Evropy.

   A protože naše pátá kolona naopak přímo pomáhá likvidovat naše národní povědomí a kulturu, je pro ně označení "Quislingové" ve své podstatě označením eufemistickým.

   Smazat
  3. Sám jsi ubožák a ruská pátá kolona, blbečku Vláďo.
   A ty žvásty o jedné z nejrozvinutějších a nejbohatších zemí s nejsilnějším sociálním systémem světa, Norsku, to už je vážně diagnóza.

   Smazat
  4. Jasně demokracie, která krade děti, protože degeneruje(viz Michálková a její kluci)holt jsou tak bohatí , že se páří jako šlechta!!!

   Smazat
  5. pro 14:08
   Kdyby jsi se trochu zajímal o historii věděl bys, že Norsko od svého vzniku, tuším že 1906, mělo prokazatelné prvky fašistické republiky - viz genocida Laponců, Tatarů, neprotestantských věřícich, koncentrační tábory... něco si o tom přečti chytráku

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 22. Ha. Jaký sport? Už dávno jenom politika a prachy. Tož, nech si ho pichnú do riti.

  OdpovědětSmazat
 23. Ještě, že jsme se nekvalifikovali na fotbalové Mistrovství světa konané v Rusku. No my, teda oni už něco vymyslí, jak ho pokazit!

  OdpovědětSmazat
 24. A ty, Gubernijeve, nulo o které jsem jaktěživ neslyšel, jdi třeba do píči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý 12:42, škoda, že vás Gubernijev nezná. Poslal by vás také do řiti, abyste byl mezi svými.

   Smazat
 25. Dobře to napsal poslal slouhy usa kam patří....

  OdpovědětSmazat
 26. Ten blbec žádnou tvář nemá. Je to naprostý hlupý přitákávač.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 27. Předseda Českého olympijského výboru řekl v ČT 24, že nejhorší na celé dopingové aféře Ruska je, že nejsou žádné důkazy a vše je postaveno na výpovědi jednoho pracovníka laboratoře, který utekl do USA a jeho výmysly slouží k sankcím proti Ruským sportovcům, kteří s dopingem nikdy neměli nikdy nic společného. Nakonec celá aféra zapadá do celkového Amerického útoku USA na Rusko v rámci v rámci paralelní války kterou USA proti Rusku vede. Obětí jsme všichni, protože o sportu kde těžcí astmatici vítězí a ti co nedopují vůbec na olympiádu nejsou připuštěni protože jsou z Ruska. USA je na ústupu ze světové scény ale zdechající kobyla ještě kope, hlavně aby někoho nezranila.

  OdpovědětSmazat
 28. Již delší dobu přeji biatlonistům, majícím české občanství jen ty nejhorší výsledky. Nutno přiznat, že těch špatných výsledků je drtivá většina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě jsi fandil rusákům i v hokeji proti nám, ruský kolaborante, přihlouplá pátá kolono.

   Smazat
  2. 14:03
   Tys nepokrytě fandil uASSackým ksindlům!

   Smazat
  3. 14:58 Furt tu prdíš, lejnere putleryči? Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl.

   Smazat
  4. 14:03 To si piš. Proti "vám" jim budu fandit vždycky.

   Smazat
  5. Praskne ti cévka US porno-homoško, Jakube Jando 9:10.

   Smazat
  6. 20:31 Ty radši dávej bacha na cestu, ať nenarazíš do zdi, putlero-merkelí prde v - to by prask balonek ve kterým tě vypustili a rozplynul by si se:)))

   Smazat
 29. hluban.
  Jak naši biatlonisté přestanou dopovat,tak výsledky budou opravdu špatné.

  OdpovědětSmazat
 30. Blahopřejiza k zachování tváře amerických loutek a zbabělých řiťolizů. Na to jste hrdí, idioti? Hamba vám, běžte do politiky a uvolněte místa sportovcům.

  OdpovědětSmazat
 31. Co můžete chtít od sportovců. Je přece známo, že když se rozdával rozum, tak sportovci byli na tréninku...

  OdpovědětSmazat
 32. 15:29
  Zkus něco nového, toto je už okoukané. Ale ty asi nic lepšího vymyslet tím co nosíš v hlavě nedokážeš.

  OdpovědětSmazat
 33. Cesky sportovci budou libat prdel leckomu,jen at to sype !Cesi zda se,ze se z vas stali opet svine !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:43
   Svine je ten, kdo takto pise o Cesich vseobecne, tedy vy. Budte konkretni, at kvalitni Česi vi, o koho jde. Pokud to neudelate, budte tak laskav, a uvedte vasi narodnost, at vime, kdo je ve skutecnosti svine.

   Smazat
  2. Podle gramatiky ty budeš negramotný mongol 16:04.

   Smazat
 34. Zdá se že kromě loutek z USA o kterých nevím, že by měli nějaké dobré výsledky v biatlonu a ani v biatlonu nic neznamenají a našich biatlonistů, tam všichni samozřejmě pojednou včetně Francouzů, kteří zase si najdou, kvůli USA nějakou výmluvu proč tam musí jet, ale samozřejmě tam pojednou. Tedy my zase budeme, jako již v historii mnohokrát děláme to, co nám někdo nařídí a pak za čas vylezou ti, co tam nejeli s argumentem, že oni by tam byli jeli, ale bylo jim to zakázané a oni by i vyhráli, ale nemohli se toho zúčastnit. Biatlonisti se dostali do pozice, že nereprezentují naší republiku, ale jenom pražskou kavárnu. Sankcemi proti Ruským sportovcům chtěl demokratický západ a USA dosáhnout toho, aby Putin doporučil Ruské reprezentaci, aby bojkotovala olympiádu. No a Putin řekl, kdo chce ať jede, nic bojkotovat nebudeme i když sankce proti nám jsou nespravedlivé a bez důkazů. V USA a všude jinde v západním světě se dopuje jako například v Norsku pomocí léku na astma. Západ si vždy najde jak vše obejít a jak zajistit doping pro své sportovce už tím, že jim udělí výjimky a těžcí astmatici běhají na biatlonu. A naším biatlonovým hvězdám to nevadí protože ti na západě můžou dopovat, protože je to ten demokratický doping podobně jako demokratické bomby na Srbsko a Bělehrad. Tímto bojkotem si pražská kavárna opět utrhne pěknou ostudu.

  OdpovědětSmazat
 35. Jsem jenom zvědavý, kdy a s jakým zdůvodněním začnou na západě dělat pokusy o bojkotu mistrovství světa ve fotbale s nějakým zdůvodněním které si samozřejmě vymyslí. V době mistrovství světa ve fotbale v Rusku počítám že západ rozjede pokusy o majdan ve velkých městech, zvýšenou aktivitu páté kolony v Rusku tedy disidentů ve snaze rozložit Rusko a donutit Rusko odevzdat všechny nerostné zdroje do rukou západu a západních firem. Když se to nepodaří bude následovat mírové bombardování a mírové akce na obranu západních hodnot.

  OdpovědětSmazat
 36. Přeložit se to dá také tak, že naši biatlonisté (o amerických ani nemluvě) dopují, takže se raději nezúčastní, aby se na to nedošlo. Američtí tam z tohoto důvodu nejedou stoprocentně, protože je jim jasné, že by se všichni museli podrobit antidopingovému testu.

  OdpovědětSmazat
 37. Výmluva na údajný "dopingový skandál" ruských biatlonistů je jen součástí tažení proti ruskému národu, snaha o kriminalizaci ruského státu a je to jistě z naší strany velice směšné, jak patolízalsky podlézáme a podleháme komandatůře USA - nejen v této věci. A copak že naše "hvězda" koukalková, copak že neodvětraly do začátku sezony jí papané "dropsy"? Proto nejela ani do místa olympiády jako divačka, aby nenapadlo wadu udělat odběr. Nedíval jsem se na olympiádu a lidé mi říkají, že jsem o nic nepřišel, přenosy zpolitizované a hlavně vyřvané či uřvané předstíraným "vlastenectvím" posluhy kapitálu. Nových zimních sportů, v některých jsme úspěšní,je nastláno, ale klasika, ta tedy nám nejde, snad s výjimkou toho superG, ačkoliv ani ten do klasiky nepatří. Ale zdá se, budeme stavět nové stadiony za pár desítek či stovek milionů, aby podobně jako na stadionu postaveném pro skokanské artisty po vzoru Valenty nevyrostl už ani jeden. V těch stadionech to zřejmě nebude, Sábliková a další "se udělali" čistě v zahraničí a mnozí další také.

  OdpovědětSmazat
 38. TRAPNÉ!!!!!!
  Stydím se za naše sportovce a za to, jak naše země ještě takovou všivárnu podporuje.
  Do prrr, jsme Slovani, tak se tak taky chovejme, tahle hra na zápaďáky je jednak hnus a jednak trapná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dotaz: co myslíte termínem "naši sportovci"? Na ZOH žádné takové nevidím. Profesionálové už nemají žádnou vlast, jdou s kýmkoliv za dolary.

   Smazat
 39. Vážení,

  je to fakt, že tihle naši milí sportovci nevydali ani hlásku proti vyloučení Šipulina ze soutěží OH. Bez důkazu o dopingu kdykoli v minulosti.
  Vítězka běhu na lyžích na 30km klasicky mazala od začátku do konce jak motorová myš. Neexistuje důkaz o tom, že si zobla léku proti astmatu...ale těžko se vyhne pochybnostem...
  Naši milí biatlonisté letos nic moc, to bych jim nezazlíval, je-li to skutečně sport, pak nemůže pořád vyhrávat někdo. Ani Francouz MF. To je normální.
  Ale když mudrovali o Rusech, snad by mohli stejně měřit i Norům, a pokud ne, tak jim nemohu věřit upřímnost...A myslím si, že šéfové biatlonu to zařídili a milí sportovci sklopili uši...možná se ještě někdo odváží hlesnout...uvidíme.

  Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
 40. Nemohu věřit, že si celý biatlonový tým neuvědumuje, že se jedná o politický nátlak, který už dávno nemá se sportem nic společného. Peníze jsou však až na prvním místě a tak snad pošlu balíček indulony aby nám ti naši uvědomělí sportovci do toho amerického zadku pěkně vklouzli.

  OdpovědětSmazat
 41. Štítím se takových "našich" sportovců !!!!! Povětšinou jim už vlastizrádci a Sorosovy děvky stihli vymýt mozky a všichni do 35 let se vlastně neměli šanci potkat s pravdou. Komunistické lži oproti dnešním havloidsatanistickým byly slabým čajem.............. navíc , my ty "sportovce" vlastizrádce musíme živit ! Štítím se vás , fujhnusi !

  OdpovědětSmazat
 42. Pane Bože proč my nemůžeme být jednou svý, neutrální a nad věcí. Jednou se plazíme před východem, podruhé před západem. Kde je naše hrdost a selský rozum? Sportovci majÍ reprezentovat své země, rozvíjet přátelství mezi národy a těšit se s úspěchů co dosáhli a ne se nechat zatáhnout do křivých politických machinací.

  OdpovědětSmazat
 43. "Bylo by špatné, kdybychom se zřekli naší pozice", to je velmi inteligentní věta, co řekl ten náš pitomec, mluví v množném čísle, za koho to mluví? Sebrat těm sportovcům dotace, at´si sportují za svoje a ne za peníze dańových poplatníků, a potom at´si drží posice,jaké chtějí. Já už se o sport tak 25 let nezajímám, dělám si ho sám rekreačně.

  OdpovědětSmazat
 44. Naši biatlonisti už nejsou žádný sportovci, ale pouhé politické nástroje propagandy a abych nezapomněl, zato velmi rádi hrají v reklamě.

  OdpovědětSmazat
 45. mě je celkem jedno i šuma fuk kam se profi sportovni podnikatele rozhodnou jet ale co mi jedno neni že doji ato vydatně za velkho mlčeni politiku na přič statni kasičku a k tomu ty žvasty jakože kvuli bodovani nebo narodni hrdosti mi přijdou na zvraceni už vidim jak vovačni radostně dupou u bedynky jak vyhrali penize ti ktere plati snad nejsem sam kdo vidi že kral je nahej

  OdpovědětSmazat
 46. Jsme trapní poskoci, realizátorem je tentokrát jakýs prezident jménem Hamza. Jestli je to na obrázku on, jeho škleb ho skutečně reprezentuje. Zvláštní, z toho výrazu mi vychází i občan Drahoš. Vždy k službám vedoucí síle,

  OdpovědětSmazat
 47. tvář si prý zachovají , ale co udělají s hlavou ?

  OdpovědětSmazat
 48. A co ste čekali kdiž sme Americki proteltorát.

  OdpovědětSmazat
 49. Opravuji,protektorát.

  OdpovědětSmazat
 50. OH jsou hry profesionálů, stejných profesionálů jací jsou v jiných oborech. V účasti je ovšem určitý rozpor, že příležitost nedostávají ti nejlepší, ale jen určitý limitovaný počet za každou zemi. V tom je rozdíl proti třeba "diamantové" lehkoatletické lize. Na olympiádě tedy jde o spojení sportu s nacionalismem, ale hlavně jde o byznys. Jde o to, kdo bude platit a kdo bude brát. To nejsou sportovci bojující za čest a slávu svého státu, ale za čest, slávu a peníze pro sebe. Neberme profisport jako dar pro občany, diváky... Samozřejmě propaganda, reklamy, hurónský řev reportérů dělá své - i následně léčba hlasivek a mozku poté.
  No a antirusismus? Vzpomeňte na hry v Berlíně, kde tomu vévodil nacionalismus. Jde tedy jen o opakování dějin, MOV je zřejmě nepoučitelný, no, ale když se máte rozhodovat mezi právem a spravedlností na straně jedné a penězi na straně druhé? Tak se nedivte, že se MOV rozhodl pro to korupné! Po staru se žít dá a ne že ne, jak tvrdili soudruzi!

  OdpovědětSmazat
 51. Zásadovost našich sportovců mě inspirovala,odnáším do kontejnerů knížky ruských autorů ze své knihovny,CD s ruskými klasiky,na Silvestra si nekoupím Igoristoje ani vodku a z koření vyhodím Adžiku.Budu mít čisté svědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:33
   Igristoje nevyhazujte, isdělano v GRD. Dříve Dojščland . Ruskou vodku také nevyhazujte je to jediný alkoho který je čistý a chutný. BuĎte sám sebou.

   Smazat
 52. V tom případě si já přeji, aby se z mých daní přestali dotovat sportovci....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.