Reklama

čtvrtek 15. února 2018

Činí redaktoři ČT nátlak na poslance, aby zbavili Okamuru funkce?

- ps -
15.2.2018 PrvníZprávy
Moderátorka ČT Světlana Witowská v pořadu Interview na ČT24 s předsedou poslaneckého klubu ODS Zbyňkem Stanjurou přiznala, že redaktoři ČT činí nátlak na poslance ohledně odvolání Tomia Okamury z funkce místopředsedy sněmovny. Jak se to stalo?Uprostřed rozhovoru se blondýnka  v pražském studiu zeptala Zbyňka Stanjury v ostravském studiu, jak bude hlasovat při zařazení do programu bodu k odvolání Tomia Okamury z funkce místopředsedy sněmovny a pak případně při samotném hlasování.

Už ta otázka sama o sobě je podivná, když si připomeneme, že volba místopředsedy při ustanovení orgánů sněmovny proběhla tajně, ale ještě závažnější byla další řeč jedné z moderátorek  Interview na ČT24.

Světlana Witowská totiž prohlásila, že redaktoři České televize volali všem poslancům ODS a ptali se jich, jak budou hlasovat v případě odvolávání Tomia Okamury. Zbyněk Stanjura byl údajně mezi dvěma poslanci, od kterých se redaktorům aktivistům nepodařilo zjistit odpověď. Z toho, jak asi nechtěně blondýnka ve studiu v Praze prozradila, jasně vyplývá, že redaktoři ČT činí na poslance v těchto dnech co jiného než nátlak, aby se teď hned vyjádřili k "nahnědlému" místopředsedovi sněmovny, jak Okamuru někteří novináři zabarvili.

Bez ohledu na to, co si kdo o Okamurovi myslí a zda s ním souhlasí nebo spíše nesouhlasí, je počínání redaktorů České televize zjišťující, jak poslanci budou hlasovat, prokazatelné médiem veřejné služby ovlivňování případného hlasování v případě setrvávání ve funkci Tomia Okamury.   

Z Okamurova skutečného štábu ve stejnou dobu, kdy se šíří kampaň proti předsedovi hnutí,  přišel dopis odkazující na jiný dopis konkrétně místopředsedy sněmovny, který zaslal  na adresu Židovské obce v Praze.

V Praze, dne 13. 2. 2017
Vážené kolegyně a kolegové,

v příloze Vám zasílám dopis, který odeslal dne 6. 2. 2018 pan kolega Tomio Okamura. Myslím, že dopisem správnou formou ukončil dohady o svých postojích k utrpení lidí a vyrovnal se lidsky správně s některou nepřesnou interpretací faktů. Současná pokračující kampaň KDU-ČSL, která směřuje k odvolání poslance Tomia Okamury z funkce místopředsedy PSP ČR, je tedy pouze snahou o prosazení vlastních politických cílů. KDU-ČSL chce popřít tradiční přístup k obsazení funkcí ve vedení Sněmovny na základě volebního výsledku a poměrného zastoupení. K popření tohoto principu ji vedou slabé volební výsledky, které jsou odrazem nedůvěry voličů v politiku KDU-ČSL. Děkuji, že se seznámíte s obsahem dopisu a věřím, že to přispěje k Vašemu zhodnocení  celé situace.

S úctou,


 Radim Fiala
předseda Poslaneckého klubu Hnutí SPD


Židovská obec v Praze
Maiselova 250/18
110 01 Praha 1                                                 V Praze, dne  6. 2. 2018


Vážení členové židovské obce,

jasně se distancuji od zpochybňování utrpení lidí, které se v době druhé světové války odehrávalo v táboře Lety. Každé zpochybnění zločinů, které byly spáchány v souvislosti s plány nacistů na konečné řešení rasové otázky, považuji za nepřípustné.
Důrazně se ohrazuji proti manipulativní mediální kampani, kterou živí některá lživá média a politická konkurence. Hnutí SPD naprosto nezpochybňuje objektivní historická fakta o utrpení lidí, které prodělali v pracovním a sběrném táboře Lety v době druhé světové války. Plánovité vyvraždění Židů, Slovanů a tehdy takzvaného cikánského obyvatelstva, bylo součástí zločinných plánů nacistů na tzv. konečné řešení rasové otázky. Jde o nezpochybnitelný fakt.

S úctou,

Tomio Okamura
předseda hnutí

Související článek:

21 komentářů :

 1. KDU-ČSL, TOP09 a BAKALA jedna parta-je.

  OdpovědětVymazat
 2. Česká televize je všechno, jenom ne nezávislá a už vůbec není objektivní. Česká televize je řízená oddělením velvyslanectví USA a přesně plní jeho zadání. Úkolem velvyslanectví USA udržet chaos v každém státě ve kterém USA má své zastoupení. USA při svém vzniku vyvraždilo původní obyvatelstvo Ameriky a do dnešních dnů USA je důkazem toho, že nic takového jako multi kulti neexistuje ani nefunguje. Do dnešních dnů se USA nepodařilo vyřešit problémy s černošským obyvatelstvem a dodnes jsou černoši diskriminování takovým způsobem, že to nemá obdoby v celém našem světě. Ale jelikož USA je velmoc s 300 milionem obyvatel a atomovými zbraněmi, diktuje světu poučky co jsou to lidská práva a kdo je jejich nositelem. USA do dnešních dnů od konce druhé světové války vraždí pod různými záminkami míru a zájmů USA, miliony lidí ve válkách po celém světě a všechny tyto války jsou prezentovány jako humanitární pomoc. Jen si představte, že vraždění civilního obyvatelstva americkými bombami je prezentováno i naší Českou televizi, jako humanitární pomoc. Všechny akce amerického velvyslanectví, jako házení vajiček na prezidenta naší republiky, včetně ukazování červených karet, dodaných velvyslanectvím USA s anglicky psanými transparenty je rovněž mírumilovná humanitární pomoc naší republice. Okamura přišel s programem o všeobecném referendu aby lidé naší země si mohli sami rozhodnout o svém osudu, ale to je právě to co USA nikde ve světě nemůže připustit a proto i u nás má nasazené loutky které ovládají osudy celého našeho obyvatelstva. Ono by se také mohlo stát, že až |USA zavelí k útoku na Rusko, obyvatelstvo naší země se rozhodne, že nic takového nebude činit protože k tomu není žádný důvod a naší lidé nebudou sloužit jako kanonfutr pro americké děla. Proto je nutné Okamuru odstranit a poukázat na to jak dopadne ten kdo by chtěl zavádět u nás přímou demokracii aby lidé mohli o svém osudu rozhodovat sami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tohle bych očekával v HaNo

   né ty jejich plytké kecy

   Vymazat
 3. Lidovci, tedy dnešní KDU ČSL je strana, která spolupracovala s fašistickou vládou v době druhé světové války. KDU ČSL byla vždy proti obyvatelům naší vlasti a činila vždy to nejhorší. KDU je proti přímé demokracii. A proto činí vše pro nastolení chaosu. Herman je přesný obraz fašismu, který tady vládl v době druhé světové války.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. v roce 1918 při vzniku republiky byla proti tomu jen šlechta a katolická církev !!!
   Vaska

   Vymazat
  2. Definice lidovce. Lidovci jsou lejna od lidí, stejně, jako jsou kravince lejna od krav. Pro Českou republiku bude nanejvýš pozitivní, když se, po příštích volbách, nedostanou lidovci do parlamentu.

   Vymazat
  3. Ad 6:19 - těmto dvěma stavům sekali frantíci hlavy po r. 1789.

   Vymazat
 4. Jak hlasovali naši poslanci EP o klimatických uprchlících:
  • www.epshark.cz/clanek/396/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o-usneseni-o-klimatickych-uprchlicich
  PRO: Keller, Poc, Poche, Sehnalová - ČSSD
  Kohlíček, Konečná - KSČM
  Niedermayer, Štětina - TOP 09
  Šojdrová, Svoboda, Zdechovský - KDU-ČSL
  Polčák - STAN
  Telička - ANO
  PROTI: Tošenovský, Zahradil - ODS
  Payne - SSO
  ZDRŽELI SE: Charanzová, Dlabajová, Ježek - ANO
  Pospíšil - TOP 09

  OdpovědětVymazat
 5. Tak jako všechny akce poslední doby, je tato současná, vedená našimy "demokraty" a živená zejména ČT, alespoň v mém případě kontraproduktivní.
  SPD jsem nevolil, ale po téhle lekci "demokracie" je v příštích volbách budu.
  Tak, jako jsem měl a stále mám výhrady k osobě prezidenta Zemana, byla to právě mediální masáž, která mi usnadnila rozhodování, komu v uplynulých volbách dát svůj hlas.
  Naši "demokraté" by se měli zamyslet nad tím, že někdy méně znamená více.

  OdpovědětVymazat
 6. Zapomněl jsem dodat. Téměř polovinu života mi stále někdo "radil", resp. nařizoval, co mám dělat a co si mám myslet. Naši soudruzi demokraté by se nad sebou měli zamyslet. Alespoň u nás, o něco dříve narozených, má totiž takové jednání přesně obrácený účinek.
  Čím víc budou kopat do svých názorových oponentů, tím větší budou mít tito oponenti, alespoň u mne, podporu.

  OdpovědětVymazat
 7. Witowská, Witowská, Witowská. Není to náhodou ta nová super star té jejich České telževize? Pozorujete také, že prakticky každý čteč, či čtečka zpráv, každý komediant, či herecká šmíra, která se jen mihne na obrazovce přestávají být obyčejnými lidmi a jsou ihned pasováni na hvězdy, star, super star a pokud deklamují hlubokomyslné dialogy ve více než třech dílech nějaké nekonečné seriálové slátaniny, tak už jsou to megahvězdy? Jsou pak vděčným objektem zájmu takových novinářských es jako je například ten tzv."protekční spratek". Taková megahvězda se pak stává ještě megovější hvězdou, když tu zcela "náhodně" ukáže kalhotky, tu vstupuje do registrovaného partnerství s kdekým, tu se válí někde na schodišti zlitá či sjetá pod obraz, nebo koktavě předčítá z pomuchlaného papírku jakýsi zcela jistě vlastní hlavou vymyšlený nesouhlas. Nebo pokud z nekonečné řady sociologických a jiných průzkumů vychází, že demokracie nebude dostatečně demokratická podle jejich demokratických představ, tak vyzývají k občanské neposlušnosti, a pokud už demokratické volby nebyly v souladu s demokratickými představami těchto guru demokracie, tak budou svolávat demokratické manifestace na Václavském náměstí, aby nás vidláky právě tato grupa vyvolenců a elit vyřváváním zdemokratizovala právě podle svých demokratických představ. Nevím, zda je to už jakýmsi pocitem přehvězdování, ale když se mi někdo z té kasty hvězd, megahvězd, různých pisálků, rádoby politologů, nekonečné hordy historiků snaží vnutit svůj " jediný a správný" názor na věc, je mi v poslední době na zvracení.Jsem neskonale šťastný, že naše republika nemá žádné, nebo skoro žádné, zásoby ropy, protože pak by se mohlo lehce stát, že starost o naši demokracii na svá bedra vzal někdo úplně jiný a demokracii nám do hlav pěkně vbombardoval, jako třeba v Iráku, nebo kdekoli jinde.František

  OdpovědětVymazat
 8. Nic dobrého od ČT nečekejte. ČT jako vždy šíří lži a dezinformace. Co by ste taky čekali od ČT? Objektivnost? Je ale dobré, že ČT už je všem lidem k smíchu. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

  OdpovědětVymazat
 9. ČT na dezinformace má smlouvu až za hrob...vystěhovat tam,pro koho slouží,představené samozřejmě do vazby za vlastizradu !!!!!!...a moc dobře vyslechnou,nejlépe v utajení a za Uralem.....

  OdpovědětVymazat
 10. QAno Česká televize šíří lži a dezinformace. Jenom fašoun Okamura šíří lásku..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na ja, lásku, poctivost a spravedlnost přeci svým příkladem šíří po celém světě Židé a jejich ANTIFA... a němečtí Gójim, zatímco multikulti kříženec Okamura - Japano-koreo-čech - je, podle české lžidovize a vás, fašista. Bože, jakému to gójskému .... jsi dal lidskou podobu...

   Vymazat
 11. Prý fašoun Okamura je to Český vlastenec což nedokážou rozchodit západní poskoci euchalífátu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co je na tom divného? Jeden z největších amerických vlastenců dokázal spojit černé a bílé v jedné síle! Na společném sjezdu dospěli k závěru, že mohou prosazovat své zájmy proti společnému nepříteli a tím si nejsou rasy navzájem, ale antirasisté, kteří jsou nepřáteli každé rasy! Jmenoval se Georg Lincoln Rockwell -https://art.nationalgalleries.org/sites/default/files/styles/postcard/public/externals/97466.jpg?itok=eN-g22jS

   Vymazat
 12. Přece nevěříte čété ani slovo, té přebohaté studnici lží, pomluv, pěstování nenávisti, plné křiváctví a podlosti? Snad nevěříte následovníkům Emanuela Moravce, kolaborantům USA, kteří pracují za veletučné korupné z kapes občanů i kapitálu! Celá konstrukce pěstování nenávisti v národě je dílem diktatury kapitálu a pro její prospěch. Jednou je to proti Klausovi, jindy proti Zemanovi, Babišovi, proti Okamurovi a také třeba i proti Dukovi. O nis jiného nejde sluhům z pražské kavárny, než rozeštvávat národ a rozvracet, rozvracet, rozvracet. To se pak točí byznys a samozřejmě také korupné pro "kavárnu".
  Ovšem nic nového i ve světovém měřítku v dnešní době - tedy proti Trumpovi, Putinovi, proti šéfům Polska, Maďarska, Turecka, proti LePen.... Přece jde jen o plnění hesla kapitálu - ROZDĚL A PANUJ"! A štvanice jedněch rozdělují druhé a kapitál si mlaská. Jen více lidské blbosti, vypěstované ve školství i po kavárnách, to je potřebný cíl! Kapitál trpí "homofobií" a současně pěstuje antihumanismus. Tak tomu je!

  OdpovědětVymazat
 13. Proti Zemanovi, Okamurovi a dalším českým vlastencům vystupují především neziskové organizace a skupiny, financované penězi americko-maďarského multimiliardáře Sorose. Jedinou výjimku představují Česká televize a Český rozhlas. Ti vystupují proti českým vlastencům za peníze koncesionářů. Navíc za peníze koncesionářů oblbují své posluchače a diváky a nestydatě se jim snaží vymývat jejich mozky. Koncesionáři, díky vám, že svými poplatky podporujete Sorose a jeho kumpány.

  OdpovědětVymazat
 14. Česká televize hodně pomohla Zemanovi v antikampaňi . Jak je možné že Zeman vyhrál? Teď udělají z Okamuri Robina Hoda . Dodnes se nepoučila čt .

  OdpovědětVymazat
 15. Nejen Witovská, i Moravec se v neděli ptal Pelikána, jak hlasoval při volbě Okamury a jak bude hlasovat v jeho odvolávání. A Rychetský se v tomtéž pořadu vyjádřil, že se Okamura vůbec místopředsedou sněmovny neměl stát. Ikdyž toto vyjádření mu vlastně do úst vložil Moravec svým dotazem. Q.

  OdpovědětVymazat