Reklama

pátek 2. února 2018

Čistý zázrak: Dosud největší útok Páté kolony na brány Hradu občané zastavili.

Petr Hájek
2.2.2018 Rukojmí
Rozebírá téměř neuvěřitelné vítězství, kterého dosáhli současní dědici Zemí Koruny české (t. č. v žaláři národů) na bachařích takzvané liberální demokracie. Jedna z nejdůležitějších bitev posledních let o další existenci našeho národa a zachování českého státu je u konce. Majitelé Kontejneru v šoku. ČT ztratila řeč. Ruští hackeři vs. západní "poradci". Dostali jsme odklad. Válka proti národu pokračuje...
Vítězstvím Miloše Zemana však ta část společnosti, která ještě na smysl našeho tisíciletého státu a národa nerezignovala, dostala pouze odklad. Válka pokračuje a bude vedena s ještě větší zuřivostí a silou než dosud. Byla by však chyba neužít si trochu tento okamžik, který podle všech hlavních médií, průzkumů, spekulací – ale nakonec i sázkových kanceláří – nesměl přijít. Nese totiž kromě jiného nejen energii, ale i řadu poučení, na něž bychom neměli rychle zapomenout.

Vlastně je to čistý zázrak. Půl miliónu voličů, kteří přišli k urnám navíc proti prvnímu kolu volby, jde zcela proti zkušenosti: Nejen v minulých prezidentských volbách mělo druhé kolo slabší účast než první. Ostatně kvůli tomu je zločinný dvoukolový volební systém vytvořen. V principu má zajistit zvolení toho, o kom rozhodnou „elity“ a skrze jejich média pak manipulovatelná část veřejnosti. Proč se to tentokrát nestalo?

Zázrak nemá běžnou logiku


Zdejší pobočka bruselské (respektive berlínské) Internacionály tzv. liberální demokracie a washingtonských „bažin“ (Deep State) je opět po čase v šoku. U nás jí říkáme Kavárna (pražská, brněnská atd.) a je fakt, že je to až příliš milé označení pro Pátou kolonu, která má za úkol dotvořit z našeho státu protektorát a národ rozpustit v děsivém sociálně-inženýrském experimentu. Vytvoření nové euronegroidní rasy není žádný výmysl konspiračních teoretiků. Jde o reálný plán již z první poloviny minulého století (Kalergi) na legální genocidu evropských národů.

Není jisté, že celá Kavárna ví, čemu slouží. Jsou to vesměs poněkud namyšlení hloupí lidé s komplexem „světovosti“, kteří žijí jen tím, jak nás vidí věhlasná centra Západu. Současně jsou napojeni na jejich penězovody a domnívají se, že jsou „intelektuálními elitami“. Ve své ničivé pýše vědomě či nevědomky slouží těm, kdo plán na odnárodnění již pomocí migrační invaze realizují. Jejich želízky v ohni pro odstranění Miloše Zemana bylo šest z osmi Zemanových protikandidátů – Jiří Drahoš dokonce výslovně (podpis pod peticí). Bylo vlastně úplně jedno, který z nich se stane „kontejnerem na sběr hlasů proti Zemanovi“ (definice Ondřeje Hejmy). I když tenhle podivný "vědec" byl z hlediska volitelnosti snad ze všech nejhorší.

Čas mezi prvním a druhým kolem posloužil opět k obvyklé totální (a totalitní) politické a mediální kampani. Jako vždy přestřelené (overkill), protože bruselští bolševici to jinak neumějí. Zeman je zlo, kontejner Drahoš (to příznačné jméno by nikdo asi nevymyslel) dobro. Útok byl všeobecný, komplexní a vlastně úspěšný. V kontejneru zmizel prakticky celý rezervoár hlasů, které má Pátá kolona pro převrat k dispozici. Víc už jich není, což je jedno z důležitých poučení pro budoucí zápasy. Proč to přesto nestačilo? Anatomie zázraku se neřídí běžnou logikou. Jak řekl jeden můj kolega, ta tři procenta mezi Zemanem a Kontejnerem – byly modlitby (už vidím, jak se Tomáš Halík chechtá).Vměšování


Západním centrálám posvátné „liberální demokracie“ (kdepak ji asi máme zapsanou v ústavě?, tam se přece hovoří „pouze“ o demokracii – což je ostatně v reálu také mystifikace) tentokrát volby v bezvýznamné provincii tak úplně jedno nebyly. A doporučení "poradců", kteří po převratu 1989 vystřídali ty sovětské, bylo součástí obrovského tlaku především na voliče z velkých měst – onu snadno manipulovatelnou masu „bezprizorných“: lidí, kteří tvrdou měnu národní identity rozměnili za drobné relativního blahobytu a pocitu světovosti – oné berličky všech slabých a malých.

Výsledky prezidentských voleb v České republice naznačí, zda kompas české politiky bude ukazovat na východ, nebo na západ, shodují se čtvrteční článek britského listu The Guardian a komentář amerického deníku The Wall Street Journal. Zatímco prezident Miloš Zeman je prezentován jako proruský politik stojící v čele negativní kampaně, jeho soupeř Jiří Drahoš je popisován jako vlídný vědec, který chce upevnit roli Česka v EU a NATO.

"Chatrný, o berli chodící třiasedmdesátiletý muž rozděluje, ale pro některé voliče je hrdinou: na ruského prezidenta Vladimira Putina pěje ódy, několikrát žertoval o zabíjení novinářů a vybídl české občany, aby si koupili zbraně na ochranu před Islámským státem (IS) - řekl, že tato teroristická organizace plánuje holocaust křesťanů v Evropě," píše o současném prezidentovi The Wall Street Journal.

Drahoš je na rozdíl od Zemana hodnocen jako zásadně proevropský. Oba listy také připomínají Drahošovo tvrzení, že se stal terčem řady lživých obvinění na sociálních sítích, v řetězových e-mailech a na pochybných proputinovských webech. The Wall Street Journal s Drahošem udělal rozhovor po e-mailu. "To zasévání strachu je chytré," komentoval Drahoš podle listu Zemanovu kampaň s tím, že ji provází silná indoktrinace voličů.

Tato malá ukázka z obvyklého „zpravodajství“ jednoho mainstreamového média Kavárny z doby těsně předvolební ilustruje otevřené zapojení západních politických a mediálních centrál do našich voleb. V tomto případě samozřejmě nešlo o žádné vměšování, ale „dobré rady našich přátel“. Pokud by někdo obdobně citoval úvahy třeba z ruského tisku, byl by okamžitě označen za agenta Kremlu, případně by mu byl „smáznut“ Facebook s diskusí (jako se stalo Parlamentním listům). Tak vypadá posvátná „liberální demokracie“ v praxi. A opět: Jak to, že to přesto nestačilo?
Kde zůstali mýtičtí hackeři?

V první povolební debatě České televize proto „vítězství venkovanů a buranů“ hodnotili pouze čtyři Drahošovi novináři: od Bakaly, od Babiše, od Křetínského plus osvědčený rusobijec z Českého rozhlasu. Dát okamžitý směr interpretaci fatální porážky (která je podle těch, kdo hovořili ústy Kontejneru prý ve skutečnosti vítězstvím) je první povinností mediální pevnosti Kavárny.

Mimochodem: Přímo fantaskně působila bezradnost, s níž na porážku v prvních několika hodinách v ČT (ne)reagovali. Nedělo se nic, v podstatě pouze opakovali první tiskovku Miloše Zemana a kyselé Drahošovo „Jedeme dál!“ (opsaný slavný výrok Václava Klause z dob Sarajevského atentátu). Drahoš působil v těch chvílích už úplně jako robot. Jeho naslouchátko (kvůli němuž nosil ony směšné brýle bez dioptrií) velelo, on prkenně deklamoval - stejně jako ve druhé televizní debatě v ČT. Kavčí hory prostě vůbec nebyly připraveny na Zemanovo vítězství.
Naše vlastní prezidentské volby (narozdíl od kterýchkoli zahraničních) tak zůstaly v podstatě až do 22. hodiny bez komentáře od mainstreamových „externích“ spolupracovníků ČT. Čtveřice „novinářů“ pak tutéž bezradnost dokumentovala ještě výrazněji. Dozvěděli jsme se, že Zemanovi voliči (většina národa) jsou frustrovaní, nevzdělaní a nemajetní. OK. Ve vzduchu však pořád visela hlavní otázka: Kde jsou ruští hackeři, kteří to celé spunktovali (jak dopředu signalizoval Kontejner ve stížnosti dnes již dávno mrtvému a zapomenutému premiéru Sobotkovi)? Odpověď přišla. Skvostná. Od Bakaly (Petr Honzejk, HN):

Musíme prý rozlišovat. Je sice pravda, že naše tajné služby žádné ruské vměšování do voleb nezaznamenaly, ale je prý rozdíl mezi vměšováním „ilegálním a legálním“. To druhé, notovali si soudruzi ve studiu, prý probíhalo naplno v prokremelských webech. Je jich údajně už dvaačtyřicet, hlásil rusobijec z ČRo. Již jsem se dmul pýchou, neboť Protiproud je mezi nimi uváděn obvykle jako jeden z nejvýznamnějších, ale pak mi sklaplo: Soudruzi zoufale pravili, že ale ani to prý Zemanovo vítězství rozhodujícím způsobem neovlivnilo. Takže znovu: Co to tedy bylo?


Živí proti zombiím?


Proč přišlo ke druhému kolu o půl miliónu lidí více?
Proč dostal prezident Zeman o více než tři čtvrtě miliónu hlasů navíc, proti volbám v roce 2013? Proč nestačilo, že do Kontejneru vybrali ještě víc, než dostal Zeman v první přímé volbě? Máme se pouštět do analýzy s hosty ČT o tom, ve kterých krajích a okresech se zvedlo ze židlí oněch půl miliónu nevzdělaných zadnic – a komu daly hlas? To je nesmysl, který má význam jen pro rozválcování zázračného vítězství na statistické „fake news“. Důležitá je otázka PROČ se tak stalo.

Ano: dokonce i v Praze volilo Miloše Zemana více než třicet procent lidí. Zásadně pomohla severní, ale také jižní Morava, část severních Čech. Skvělé bylo Olomoucko, ač se je (marně) snažil ovlivnit sídelní biskup Jan Graubner (O několika dalších biskupech jako Holub, Malý a spol. raději neztrácet řeč. Patrně si stále ještě nechápavě telefonují s knězem-neknězem Tomášem Halíkem a spolu s Drahošovým „poradcem“ Grygarem přemýšlejí, jak vyvolat kýžený Majdan). Ale v podstatě všude, kde se zvedla volební účast – zvláště ve velkých městech, baštách Kavárny – to současně znamenalo zeslabení přílivu hlasů do Kontejneru. Zázrak.

Zázrak je opravdu těžké „analyzovat“.
Lze třeba říci, že i lidé vystavení přímo ďábelské manipulativní kampani v klíčových okamžicích nakonec obvykle jednají posvém. Říká se tomu hlas lidu, hlas Boží. Že prostě když je opravdu zle, nemusejí mít mnozí Drahošova naslouchátka a falešné brýle, aby zaslechli jeden tichý hlas. A to dokonce i ti, kteří na takový „hlas“ nevěří. Když jde do tuhého, zdá se, že živí lidé stále ještě naslouchají. Jak jsme viděli v Británii (brexit), v USA (Trump) a v řadě dalších zemí, kde „selhaly“ všechny mediální manipulace a „průzkumy“ atd.
Odklad

Je to úžasné vítězství – a nenechme si je vzít, ač Kontejner stále ještě pečlivě naslouchá svým loutkovodičům a deklamuje. Jeho zlobné výkřiky proti vítězi – naposledy v nedělním ČRo – signalizují dvojí: Jednak, že je zoufalý amatér. Jak kdysi říkala režisérka Věra Chytilová, která s amatérskými herci hodně pracovala: „Takového postavíte před kameru – a on už nikdy nepochopí, že jsme přestali natáčet a dál hraje a hraje...“ Jednak ale neberme na lehkou váhu zmíněný výrok páně Grygarův, že budou ve svých „divadlech“ pokračovat, dokud nás nakonec neudolají. Inspirací je podle něj převrat v roce 1989. Prostě demokraté. Liberální.

Dostali jsme tedy pouze odklad. V opačném případě už by se do ČR valily ze všech stran gratulace (zatímco teď je v centrálách v podstatě užaslé ticho) – a pak i hordy migrantů: to hlavní, o co v těchto volbách šlo. Jaký bude prezident Zeman ve svém druhém období, těžko říci. Asi z toho nebudeme vždycky nadšeni. Avšak určitě se neobrátí ve svůj protiklad. A to je nejpodstatnější. Když jde o samu existenci, na jemnůstky není kdy. A teď o ni jde. A půjde.
Dospělí


Využijme ten zázračný odklad k něčemu užitečnému. Například ke hledání osobnosti, jež by jeho úkol v dohledné budoucnosti převzala. Možná i k pokusu o změnu volebního systému. A možná i politického: prezidentský či poloprezidentský systém, v němž se volí jednoznačně – a jednoznačná je pak i odpovědnost – by vůbec nebyl k zahození.

Vysoká volební účast dokumentuje, že takové opravdové rozhodování lidi zajímá, zatímco na hry na demokracii intuitivně správně kašlou. Přímá či většinová volba je vždycky svého druhu referendum – pojem, kterého se všichni současní politici (kromě Okamury, komunistů a Zemana) tak zoufale bojí. Zvláště pokud jde o možnost referenda k vystoupení z EU.

Soudruh Kontejner z naslouchátka slyšel (a publiku převyprávěl), že na takové referendum jsou prý lidé u nás moc hloupí. Nevyspělí. Že by neměli dost informací k tomu, aby se „zodpovědně rozhodovali“. Zvláštní, že když šlo o referendum schvalující náš vstup do EU, nikdo takové obavy neměl. Že bychom mezitím životem v tom protektorátním ráji zhloupli? Anebo se naopak bojí, že jsme už nebezpečně dospěli? My, kteří jsme teď většinově rozhodli.

Ne. Majitelé kontejnerů jsou přesvědčeni (spolu s M. Štěpánem blahé paměti), že jsme děti. Že příkazy, nařízení, bič a bonbóny na nás stačí. Mnohdy ano. V kritických chvílích, zvláště v posledních letech, jim to však nefunguje. My, dospělí, kteří jsme před pár hodinami zablokovali Páté koloně vstup na staroslavný Pražský hrad, jsme to právě ukázali. Sobě i světu. Nyní jde o to tuhle šanci nezmarnit. Zázraky se obvykle neopakují. Nelze s nimi počítat. Známe ostatně i Boží dopuštění.

Prostě si to užijme, ale neuchvacujme se tímto vítězstvím. Je před námi neskutečně složitá každodenní práce proti neskutečné přesile. Politické, ekonomické i mediální. Tím hůř, že jsou to zombie. Prostě staré dobré modlit se a pracovat. Dnes jsme v našem kostele zpívali Svatováclavský chorál. Mysleme na něj a prosme:

Bože ochraňuj Země Koruny české, její (převážně) stále ještě živý národ a jejich prezidenta!

87 komentářů :

 1. "Využijme ten zázračný odklad k něčemu užitečnému. Například ke hledání osobnosti, jež by jeho úkol v dohledné budoucnosti převzala." (Hájek - zde)
  Byl jsem na besedě s někdejší poslankyní Parlamentu ČR a současnou europoslankyní Kateřinou Konečnou. Mluvila důrazně, přesvědčivě a hleděla do budoucnosti. Získal jsem dojem, že právě ona by mohla být osobností, která by mohla stát v čele našeho státu. Měli bychom podpořit její politický vzestup a umožnit tak, aby i mladší generace mohla ovlivňovat politický vývoj naší republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:30 K. Konečná by nebyla k nemání, bohužel ji oslnil lesk a ta bída, jde většinou kolem ní? Viděl jsem ji s panem J. Klímou, který se jí optal co "s lidmi a pro lidi", co konkrétního udělala pro jednotlivého člověka v kontextu tohoto jejich hesla, krom zamilování do své poslanecké kanceláře. Nedokázala na opakovanou otázku odpovědět?
   "Lesk požírá mysl a bída se neblýská"
   Ramón

   Smazat
  2. Osobně si myslím, že národ není tak hluboce rozdělený, jak se nám snaží podsouvat některá pražská a zahraniční média. V žádném případě prezident Zeman nemůže pro spojení „rozděleného" národa udělat mnoho; může jen zachovat klid a rozvahu, co právě dělá. Národ rozdělují zejména militantní odpůrci Miloše Zemana a ti, kdo vymýšlejí a opakují nejrůznější pomluvy. S takovými lidmi se nelze domluvit nikdy na ničem, protože se domluvit nechtějí. Nehledají vzájemné porozumění nebo spojence. Všechny, kdo jim nejsou ochotni ve všem přikyvovat, považují za podlidi a opovrhují jimi. Je to taková svérázná totalitní sociální vrstva přesvědčená o své výjimečnosti. Dovolte ještě stručnou poznámku na závěr. Záznam televizní debaty mezi Zemanem a Drahošem na TV Prima na webové adrese beze stopy zmizel. Není ani na serveru iPrima.cz, byl vymazán i z Youtube. Kdo to udělal, kdo provádí cenzuru a zametá nejkřiklavější důkazy neadekvátnosti Jiřího Drahoše pod koberec?

   Smazat
  3. Opět skvělý článek Petra Hájka! A máte pravdu, 19:18, debatu z Karlínského divadla Kavárna asi sprostě vymazala! A Drahoš svůj debakl právě v této debatě na TV Prima klade za vinu moderátoru Voříškovi! Což považuji za neuvěřitelné, byť můj vztah k panu Voříškovi je neutrální až lhostejný. Vždyť 400? osob hloupě lomozící postpubertální mládeže si do Karlínského divadla pozval právě Drahošův tým. Čtyřicet let působím ve skoro-akademické sféře. Leč pokud univerzitními profesory mohou být Drahoš, Putna (a jim podobní?), tak si té vychvalované či oslavované věrchušky profesorů zcela přestávám vážit. Jen by mě intimně zajímalo, zda opravdu skvělý pan profesor Pavel Pafko by Drahoše podporoval i k dnešnímu datu? Když Drahoš např. v Rudolfinu v předvečer voleb pociťoval, že ani útočnost mu body nepřináší, začal kromě nejistého, asymetrického úsměvu navíc cenit (chvílemi vyceňovat) dolní zubní oblouk. A jeho povolební výrok "Nezvítězili jsme, ale ani neprohráli", považuji za debilní vrchol pokrytectví. Drahošovci "jedou dál" ??? Tak kéž by Drahoš s ambiciózní chotí svůj budoucí polibek smrti věnovali právě svým oporám - stranám TOP 09 a Stan, které se v podzimních parlamentních volbách podivně zachránily přes pět procent. Mimochodem, leckteří univerzitní profesoři dneška mají krasopis i český pravopis(!) daleko pod úrovní pedagogů prvorepublikových (základních) měšťanských škol.

   Smazat
  4. paní KK by měla být předsedkyní ksčm

   Smazat
  5. Bezpartajní komunista a pamětník3. února 2018 5:07

   17:30 - Rychlokvašky Konečná z KSČM a Telička
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Kate%C5%99ina_Kone%C4%8Dn%C3%A1
   Konečná a Telička vlastizrádně hlasovali za přijetí usnesení:
   • www.epshark.cz/clanek/396/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o-usneseni-o-klimatickych-uprchlicich
   Tatínek Konečné byl v KSČ a působil před r. 1989 na funkci tajemníka pro zemědělství na OV KSČ v Novém Jičíně. Každý si udělá obrázek sám o raketovém postupu rychlokvašky Konečné.
   Konečná je také obdoba rychlokvašky Telíčky. Vždyť Teličkův taťka také byl v KSČ a působil na čs. velvyslanectví ve Washingtonu: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Teli%C4%8Dka
   PS: Mám 71 let. V KSČ a KSČM jsem byl 43 let. Byl jsem dělníkem a nebyl jsem v KSČ pro kariéru. Vzhledem na oportunismus Filipa a Dolejše a politické rychlokvašky jsem vystoupil z KSČM.

   Smazat
  6. Také jsem to pozoroval,....máte naprostou pravdu.....

   Smazat
  7. Ano, také to tak vidím.

   Smazat
  8. Nekomunisti nám toho moc nepředvedli. Já bych se komunistů až tak nebál. Např. hejtman Ústeckého kraje Bubeníček, dvě volební období ve funkci, bez afér, tolerován všemi stranami, v hodnocení hejtmanů se umístil vždy do třetího místa.

   Smazat
  9. Ani já jsem nebyl v KSČM pro kariéru. Poté, co si tuhle stranu zprivatizovali političtí podnikatelé Filip, Dolejš, Kováčík, Konečná a další podobní, jsem z ní vystoupil. Komunistou však zůstávám i nadále.

   Smazat
  10. 11.21 Proto by tito političtí komunističtí, do sebe zahledění podnikatelé asi nikdy nenavrhli Bubeníčka na post prezidenta. Jinak jsem na to s Vámi stejně. Nestydím se za to, že jsem musel být příkladem a jako komunista se zúčastňoval brigád v akci Z a tím aktivisoval ostatní.občany svým příkladem.Školky, tělovýchovná zařízení apod. jsme přeci dělali pro sebe, pro naše děti.

   Smazat
  11. Konecna? Dolejs v sukni! Z tohoto prani je videt, ze lide opravdu naleti na kazde libive, pokrytecke chovani a jednani. Mnozi...

   Smazat
  12. 10:14 - to bylo duo politických podnikatelů, nejprve Vaňhová - Bubeníček poté se prohodili Bubeníček - Vaňhová, za zády Šulc, Kouda a další, dnes všichni trestaní, či obvinění a Bubeníček jenom bubnoval a na jejich noty neviděl?!

   Smazat
  13. Inu - a její výroky a názory na EU pana Junkera mluví též.

   Smazat
 2. STÁLE TU NEJSOU PSÁNY SURY KORÁNU,

  našeho budouciho náboženstvi ve formě Drahouškovské doktriny

  SURA 4/89

  A přáli by si aby jste se stali nevěřicimi,jako jsou oni,aby jste byli stejni.Neberte si mezi nimi přátele,dokud se nevystěhuji na stezku boži!
  A jestliže se obráti zády pak je chytte a zabte KDEKOLI je naleznete!
  A neberte si z nich přátele ani pomocniky!

  Arabský překlad této súry jsem zkusil požadovat po svém přiteli,který dodnes tvrdi,že Korán je mírové náboženstvi a kdo tomu nevěři toho zabije!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak tyhle srágory souvisejí s článkem? Nebo jste potřeboval napsat právě tyhle srágory, bez ohledu na to, o čem je článek?

   Smazat
  2. Ano souviseji!

   KDO CHTĚL DOMŮ MIGROŠE VOLIL STREJDU DRAHOŠE!

   Kolik si jich vezmete domů vy 17.52?

   Smazat
  3. Obvyklí trubci zvrací pořád to samý. Ubožáci. Duševní mrzáci. Dřív to hrálo kuličky nebo člověče nezlob se, dnes to pitomě žvaní denně pořád ty stejný krávoviny. Tuhle idiotskou větu čtu už asi po stý - kterej kráva něco takovýho pořád omílá? Nebo ono ještě není po volbách? Ještě není rozhodnuto? Proč ten kráva 18.05 neustále někde žvaní o migrantech? Jestli bude rozhodnuto o tom, že sem přijdou ( jako byl zrušen název syrečky nebo rum) tak sem přijdou, a žádnej prezident na to nebude mít vliv. A ze všeho nejmíň ten kráva, co bučí denně ty nesmysly. Asi se potřebuje vybučet chudák.

   Smazat
  4. Ten krávo, můžeš se snažit sebelíp 18:07, ale bude z tebe pořád havloidní hovado.

   Smazat
  5. pro 18:17
   podle Vašeho diskusního příspěvku to nevypadá,že k těm duševním mrzákům by Vaše osoba nepatřila

   Smazat
  6. 18.17 PROČ SE ROZČILUJETE

   místo odpovědi kolik migrantů přijmete do své domácnosti.
   My jsme tu sovětšti mužici a budeme to opakovat tak dlouho,až vám praskne žilka a budete za sebou tahat nožku!

   Smazat
  7. 18:17 "Asi se potřebuje vybučet chudák." Spekulací o motivech druhých vypovídáte hlavně o sobě. Už jste se vybučel? Tak vyčůrat, pomodlit a spát!

   Smazat
  8. 18:17 - vy mi s těmito ubohými frázemi hrozně připomínáte politruky minulého režimu. Člověče, je na čase, abyste začal používat vlastní hlavu a neplácal, jak tu předvádíte, samé pitominy.
   Editor Václav Dvořák

   Smazat
  9. Od vás to dřepí pane. Hlavně, že všechno to, co zde na diskuzích čtu, lze považovat za chytroviny. Chcete mi to vsugerovat? Komu činíte tu službu - vašim přispěvovatelům? Občas - a čím dál častěji - jsou zde takové krávoviny, že nad nimi zůstává rozum stát - váš ne? Tak to vám závidím. Možná už je to rezignace - už se ničeho inteligentnějšího nedočkáte - tak se spokojit alespoň s tímhle. Pořád stejné plky, od věci, zcela irelevantní k článku - to vám nevadí? Tak k čemu ty články? Nechte volné pole diskuzím, ať žvástalové žvaní a žvaní. Jim nebude překážet, že články žádné nejsou. Na novinkách jich mají fůru, jeden výživnější než druhej. A proč mi tady nadáváte a urážíte mně? Protože mně uráží ta drzá smečka tupců, kterým se nelíbí, že mám pravdu? Můžete mi říci, proč pořád plácají o Drahošovi? Musíte se vy sám mocí mermo snažit být na stejné rovině ubohosti? To bych do vás byl neřekl. Změnil jsem názor - už je mi mnohé víc jasné. O to více budu se svými přáteli usilovat o to, aby se příslušné státní orgány začaly zajímat o takzvanou internetovou publicistiku. Aby se jim více objasnilo, kde se v ČR bere ten občanský humus,a kdo ho vytváří, tříbí a zdokonaluje. A zmrzačeným diskuzím se přezdívá "svoboda".

   Smazat
  10. PODÍVEJTE SE VŠICHNI NA TU BESTII,

   0.30,vyhrožuje VŠEM,že prý Z MOCI POLITICKÉ TŘIDY ŠMEJDŮ zavede cenzuru a nejen to, on by nejraději ukradl majiteli webu celý web a nařidil mu jak ho má vést!

   DOKUD TITO SPROSTÍ VZDĚRAČI NEBUDOU VYKOŘENĚNI

   stane se neomaxismus s diktaturou humanistů a islamistů,kterou záměrně podporuji k udrženi své moci terorem, SKUTEČNOSTÍ!

   Smazat
  11. Nebezpečni vyděrači jako je 0.30 by měli být odkopnuti tak daleko,že je ani google nenajde!

   Co tu dělaji se svými křiváckými plky at si jdou dřistat do režimního tisku a nezneuživaji alternativu k hlásáni cenzury,máme jich už plný zadek a když prohrávaji tak at jdou k Drahoušovi.

   Smazat
 3. Nějak nechápu. To chcete tu paní Konečnou docpat do čela našeho státu už teď? To jako -posadit ji vedle Zemana? A jestli je europoslankyně ( kam se po čistých schodech nestoupá) proč podporovat její politický vzestup -to ještě nedostoupala? Pořád stoupá? Diskuze mi připadají čím dál pitomější - vám ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:50 - Paničko, je na čase, abyste začala používat vlastní hlavu a neplácala, jak tu předvádíte, samé pitominy. A kdo tedy, Václav Dvořák, zasloužilý umělec.

   Smazat
  2. Jakou paničku máte na mysli vy předváděči chytrostí? Vy inteligente - a co předvádíte vy? Kupte si psa - více hlav, více rozumu.

   Smazat
 4. Banánistán na steroidech!

  https://aeronet.cz/news/zatimco-se-cesti-politici-hadaji-o-zruseni-memoranda-k-lithiu-australsky-tezar-majetkove-zavazal-do-lithia-dalsi-zahranicni-veritele-vsechny-signaly-naznacuji-ze-se-schyluje-k-mamuti-arbitrazi/

  OdpovědětSmazat
 5. Petr Hájek je daleko větší magor než Richard Coudenhove-Kalergi, jehož pomatené vize tu vydává za "reálný plán". Ale sem to krásně pasuje, tady si nad tím čtenáři zaslintají.

  Mimochodem: Richard Coudenhove-Kalergi byl poloviční Japonec. Nepřipomíná vám to nic?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty magore skoč do hajzlu a přikryj se deklem.

   Smazat
  2. pro18:35
   a co jako,že byl poloviční Japonec?
   Máte pravdu,že vize Kalergiho jsou pomatené.Ale o to je to šílenější,že se k nim hlásí jak Junker,tak Merkelová.To Vám asi uniklo.Tak že pan Hájek má pravdu.S tím se smiřte.

   Smazat
  3. Vypadáte,že musite být starý, 18.35 nikdo nemůže zblbnout tak rychle!

   Smazat
  4. 18:35, Kalergi nebyl považován za blázna, měl mnoho významných následovníků a vyznavačů, jedním z nich byl Otto von Habsburk. Kalergiho vize o Evropě se promítla i do vizáže Evropské unie, hymna, vlajka atd. to jsou jeho nápady.

   O myšlence přestěhovat do Evropy 56 milionů migrantů z Afriky a Asie jsem četl už na konci 80.let a tehdy jsem to také pokládal za myšlenku bláznovu. Jenže poznenáhlu se začala realizovat a hlásily se k ní mnohé evropské osobnosti včetně Otty z Habsburku.

   Před pěti lety jsem zaregistroval vyšší číslo - 83 milionů (zřejmě s ohledem na nová teritoria v důsledku rozpadu vých.bloku) a asi před týdnem kdosi v Bruselu snil o čtvrt miliardě. Sám vzdělaný a ctihodný Schulze odmítá jakékoliv stropy v počtech.

   Smazat
  5. 21:13

   1) Málokdo četl knihy Coudenhove-Kalergiho knihy. Mohu Vás ujistit (jelikož jsem je už dávno četl), že ve výcucu resp. interpretaci to vypadá zatraceně jinak než v původním kontextu.
   Ostatně podobné překroucení potkalo, jak známo, i mnohé daleko významnější autory.
   A to, že se z toho díky internetu stala gigantická fáma neznamená, ani že takový politický plán existuje, ani že ho nějaká významná politická síla podporuje.

   Migrace je především záležitost obrovských kriminálních zisků, podobně jako zbraně nebo drogy. Evropská unie si s ní nedokáže poradit, podobně jako si nedokáže (přes mnohaleté deklarace!) poradit např. s daňovými ráji.

   2) To, že panevropské myšlenky podporovali Otto Habsburg a jemu podobní nic nemění na tom, že jde o marginální věc, nemluvě o tom, že v tom nějaká "světle hnědá rasa" nehrála absolutně žándou roli. Pouze opticky to vypadá daleko významnější díky propagandě Panevropského hnutí - jednoho z oblíbených "elitních" spolků pro "nóbl lidi".

   3) Nejpodstatnějším argumentem pro naprostou fantastičnost, nereálnost takového plánu je obyčejná stará zkušenost:
   - Tu a tam je Evropanka ochotna vzít si černocha nebo Araba a mít s ním děti; proč by ne, i když případů, že to nedopadne dobře, je zatraceně dost.
   - Najděte ale (bílého) mužského, který by chtěl mít barevné dítě!

   Chápu ovšem, že tyhle pouhým okem viditelné věci toho, kdo je schopne se pro podobné věci nadchnout, od dalšího šíření hloupostí odradit nemohou.

   Za nejohroženější můžeme paradoxně považovat britský královský rod: princ Harry, který ještě nedávno pózoval na mejdanech s nacistickým symboly (páska s hákovým křížem a příslušná uniforma) si v květnu bere americkou míšenku, která ještě na potvoru podporuje Obamu a Clintonovou!

   Přečtěte si raději Kellerovu knihu "Evropské rozpory ve světle migrace" než žvásty pomateného Petra Hájka.

   --- --- ---

   Jako perličku (bonus) za trpělivost, že (pokud) jste dočetl až sem, přidávám záznam vystoupení fašistického poslance v řeckém parlamentu:
   https://gloria.tv/video/SfntP9jJmTBq3bJ6vJkAbTL7p

   K tomu se dá říct jenom jediné:
   Kam se sere Okamura!!

   Smazat
  6. Anonymní2. února 2018 21:38
   1) Výcuc vypadá jinak, než původní kontext, ale realita nelže. Je udělována Kalergiho cena, jak již někdo uvedl, hrdí držitelé jsou Juncker a Merkelová, tedy největší propagátoři a realizátoři migračních toků do Evropy. Vše hovoří pro to, že politici EU, realizují Kalergiho plán, plán rozvratu národních států a kultury Evropanů.
   Souhlasím, že z migrace prosperují jak struktury legální, jako jsou mnohé neziskovky, tak struktury nelegální, jako jsou zorganizovaní pašeráci. Avšak už nesouhlasím, že EU si s tím nedokáže poradit. EU si s tím nechce poradit (vzpomeňte, realizuje plán toho Kalergiho, jehož cenu obdrželi Juncker a Merkelová). Pokud by Frontex, nebo italské pobřežní hlídky nemohly ty pašeráky najít, rád jim pomůžu:
   http://aeronet.cz/news/video-to-musite-videt-neziskovky-ve-spolupraci-s-frontexem-pasuji-v-primem-prenosu-lodemi-do-evropy-tisice-migrantu-z-afriky-aby-mohly-cerpat-od-eu-granty-na-jejich-integraci/

   3) Vy si vystačíte sám. Vyzvete k vyhledání bílého muže, který by chtěl mít barevné dítě, a hned obratem jednoho nabídnete. A to ne ledajakého, ctihodného Harryho. Nenapadá Vás, proč zrovna takto významný člověk v britské hierarchii, dostal tento úkol?

   Ještě děkuji za bonus. Projev v řeckém parlamentu jsem si přehrál, ale nechápu, co je na něm fašistického. Myslete samostatně a ne drahošovsky. To, že někdo nalepil Zlatému úsvitu nějakou nálepku, neznamená, že se všichni nechají tou nálepkou ovlivnit a přestanou hodnotit věci, dle vlastního úsudku. Ten poslanec má obavu o osud svého národa a nelibě nese, že vládní strany jednají proti zájmu svého národa. Správně jste odhadl, že tuto linii národního zájmu, také zaujímá T. Okamura. Ještě si uvědomte, že pokud se nedostane sluchu Okamurovi, frustrace lidí bude stoupat a může se vynořit někdo opravdu fašistický. Okamura je demokrat. P.K.

   Smazat
  7. Vážený 21:38, od pana Hájka jsem dosud četl všehovšudy asi tři články. Vaši adoraci hraběte Coudenhove Kalergi vám nebudu brát, každý máme nárok na svůj názor, ale pokud se domníváte, že lidé čtou jen obskurní zdroje plné konspirací, jste na omylu.

   Myšlenka Panevropy je zajímavá, i stanovy hnutí Panevropa, jenže jejich stanovy mají konzervativní jádro a jaksi se částečně rozcházejí s všeobjímajícím liberalismem a neomarxismem Unie, jejíž hlavní proklamátoři jsou držitelé Kalergiho ceny.

   Pan hrabě chtěl řešit válku láskou, což je milá myšlenka a jako jedinou spásu viděl v tom, že všichni budeme bratry, doslova. Zaniknou národy, zaniknou problémy. Jako bezdětný horlil pro eugeniku a jako vzdělaný intelektuál byl nadšen antickým mediterráním světem. A nad tou vší boží sešlostí samozřejmě osvícená elita. Pak Kalergi jaksi pozapomněl, že hrůzy 1.sv.války nezpůsobil malý evropský človíček, ale masy proti sobě popudily právě ony elity.

   Nebudu se zde rozepisovat, zkuste tiento link.

   http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-listovani-v-kalergim-dek-/p_zahranici.aspx?c=A170705_205616_p_zahranici_wag

   A zde ještě jeden z laureátů z r. 2010, je tam milá fotka. :)

   https://m.bundeskanzlerin.de/ContentArchiv/EN/Archiv17/Artikel/_2011/01/2011-01-13-merkel-europapreis_en.html

   Smazat
  8. 10:45

   Je mi záhadou, proč v mém označení Richarda C.-K. za marginálního vidíte jeho adoraci?

   Trochu jiná věc než jeho "myšlenky" -- které by se dobře vyjímaly ve skvělé knize nebožtíka Vladimíra Boreckého "Zrcadlo obzvláštního. Z našich mašíblů" -- je symbolické využití jména.
   To patří do úplně stejné kategorie jako lavičky Václava Havla, Cena Václava Bendy nebo Topolánkova speciální medaile pro bratry Mašíny ...... zkrátka něco mezi dadaismem a politickou pornografií.

   Smazat
  9. Anonymní3. února 2018 10:45
   „Pan hrabě chtěl řešit válku láskou, což je milá myšlenka a jako jedinou spásu viděl v tom, že všichni budeme bratry, doslova. Zaniknou národy, zaniknou problémy. Jako bezdětný horlil pro eugeniku a jako vzdělaný intelektuál byl nadšen antickým mediterráním světem. A nad tou vší boží sešlostí samozřejmě osvícená elita. Pak Kalergi jaksi pozapomněl, že hrůzy 1.sv.války nezpůsobil malý evropský človíček, ale masy proti sobě popudily právě ony elity.“
   Ten člověk byl blázen a takový všeuměl Bouvard a Pécuchet v jednom. Ale mě vůbec nezajímá jeho osobnost. Mě zajímá, kam nás EU žene. A tím udělováním Kalergiho cen přiznává, že má v plánu likvidovat evropské národy. To je pro evropské národy nepřijatelné, ale bohužel, na naší politické scéně to označuje za nepřijatelné pouze SPD – Tomio Okamura. Ostatní strany tento úmysl popírají a zesměšňují, aby zlomily odpor občanů. P.K.

   Smazat
  10. 11:49

   Hlavní je, že jste nezlomný! To Vám poskytuje velikou výhodu: nemusíte se namáhat přemýšlením a vystačíte si s vytrvalým opakováním nesmyslů.

   Smazat
  11. Ke 21:13
   Vážený děkuji za Váš myslitelný příspěvek. Až nyní jsem pochopil, že bába Merkelová není vůbec žádná politička, ale především pořádná kriminálnice. Jste bedna, to se pozná.

   Smazat
  12. Pardon. Příspěvek 16:58 je určen pro 21:38.

   Smazat
  13. Anonymní3. února 2018 13:09
   Váš přístup zase znemožňuje, dobrat se nějakého závěru. P.K.

   Smazat
 6. Pane Hájku, perfektní, naprostý souhlas!

  OdpovědětSmazat
 7. Volby, no ano Zeman.Tak dobrá jede se dál ale proč to dále pitvat? Pro mnohé diskutérů na NR se najednou hodí,že existuje i demokracie.Kdyby náhodou to vyhrál Drahoš, tak celý tento spolek na NR obstarožních postKSČfilcek, bude tvrdit,co řekne Kreml.Čau

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho svinstva a urážek, co se píše v demokratické tisku po volbách, potřeboval bych to vysvětlit, rozumíte tomu?

   Smazat
  2. 19:22..stě akýsi pometěný
   Každý z "toho spolku" na NR je tak blbý,jak vy jste chytrý.A chytrý ,to nejste vůbec.

   Smazat
  3. pro 19:50
   jaké vysvětlování
   Působením "demokratického tisku" je stoka.
   A už jste někdy viděl,že by ze stoky vycházelo něco jiného než svinstvo a sračky.

   Smazat
  4. 19:22 "kdyby" a máme tu komunisty. Starce, stařenky, venkovany, samé nevzdělance. Vy jste co, prozraďte!

   Smazat
 8. Unás je demokracie a bude dál pod vedením umělecko kultúrni fronty,to nás učili ve schol škole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte dobrý základ do dalšího života.To Vám doopravdy nikdo nevezme.Jste holt vzdělnec.

   Smazat
  2. 20:18 - píše se vzdělanec, vzdělnec nový slovotvar, obraťte se na AV Praha, zde dostanou grant a rok a půl na tom budou tvrdě makat. Jako na výzkumu pro jazyk český: PRSENKA - podprsenka, HÁZENÁŘ - házenkář, TĚLOCVIČNÁŘ - tělocvikář, no nebudeme uvádět v ROZPAK AV PRAHA a zvostaneme u toho vzdělanec.

   Smazat
  3. 22:46
   troubelínku,asi tě nikdy nevypadlo písmenko viď
   ale ctí tě ,že umíš diskutovat o ničem,
   jsi fakt přínosem

   Smazat
  4. PRO 0.19
   nechte 22:46 na pokoji ,je to jen BLB

   Smazat
 9. Koukal jsem na kandidáty předsednictva ČSSD, polovina mně připadá, jako kandidáti Talibanu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to ,že ČSSD je doopravdy nepoučitelná

   Smazat
  2. Skončí jako topka

   Smazat
  3. 21:10 - hůře!!!

   Smazat
  4. ČSSD lže už ve svém názvu

   a nejhorši je,že jeho členstvo nemá nic jiného na práci než rajtovat a volit mrtvé osly do svého vedeni!

   Smazat
 10. Já bych to neviděl tak černě. Výsledky nejsou, takže penězovody vyschnou. Minimálně polovina voličů kavárny jsou "zmítáci" a pravděpodobně i mladí, takže buď otočí, rezignují, anebo zmoudří, a ta druhá aktivistická část vymizí společně s dotacemi a granty...

  OdpovědětSmazat
 11. To já bych byl opatrnější. Pozor na ně!

  Prachů maj hodně, byť nevytváří zisk
  vždyť kdosi za mořem, pro ně je tisk.
  Děkují strýčkům, za ty peníze
  chystají krize, jak z televize.

  OdpovědětSmazat
 12. Konečná? Hahaha. Jak znám její příbuzné. Tak polovina z nich jsou darebáci a ta druhá půlka jsou regulerní blázni. Tak to tu na novojičinsku vnímáme.

  OdpovědětSmazat
 13. Kavárna se diví kde ji zahrnuli hlasy . Jejich
  Ukrajinská kamarádka nahrála Milošovi stovky hlasů . Mediální podpora Drahoše s pomocí českých tv , tisku a internetu další stovky . Poslední kapka byla že antizeman kývl ačkoli nemusel a sedl na lep starému kozákovy . Ten si ho fakt namazal . Třešničkou na dortu byla kecanda Drahošových v Brněnském divadle . Feriho čumakování po prvém kole v štábu kontajnera bylo jasné vyslâní starým lišákem
  Je toho hodně , proto jste to projeli .

  OdpovědětSmazat
 14. Žádný "zázrak" ty idiote. Pouze svobodná, demokratická volba občanů, prostý důkaz demokracie v naší krásné zemi. Demokracie, kterou idioti jako ty neustále zpochybňují, znevažují ji, tvrdí, že neexistuje.

  OdpovědětSmazat
 15. Drahoš měl po prvním kole voleb potenciál 65% a Zeman jen 35%. Těch 15% svých volič si Drahoš do soupeřova tábora přetlačil sám. Zeman mu v tom nepomohl.

  OdpovědětSmazat
 16. Běž urážet na seznam a né vlastence 22.50

  OdpovědětSmazat
 17. Za hlasy chci poděkovat na Moravu, opět nezklamala, stejně jako v roce 1620. Další poděkování patří dílem Fero Feničovi za neotřelé angažmá k režii duelu,dílem Ordinaci v růžové zahradě za přiznání se orientaci (VOLEBNÍ) a naposled děkuji panu profesorů Drahošovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:19
   Máte-li náhodou na mysli Karlem Krylem opěvovaný "praporec Šlikův", pak vězte, že
   1) šlo většinou o německé žoldnéře a že
   2) Jindřich Šlik sám se po porážce na Bílé hoře stal císařovým vojevůdcem.

   Smazat
  2. Venkovští lidé mají vztah k půdě, která jim vždy dávala živobytí a od toho se odvíjí i jejich vztah k zemi, v níž se narodili. Jim vděčíme za to, že ještě mluvíme česky, oni zachovávají naši národní identitu. Važme si jich a nepohrdejme těmito lidmi!

   Smazat
 18. Nedávno zase ze septiku vykouknul Žantovský a kázal morálku. Nevíte, zda ODA zaplatila dluhy? Proč se toho demokratický Sorošův tisk neujmul? Lidi, to je verbež, jakou svět neviděl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:40 - dluh ODA spláchl pan Kroupa do státního rozpočtu cca 70.000.000.-Kč plus úroky. Nyní nám káže z ČT24, jak dále ...? Realita pražských dnů.

   Smazat
 19. Namísto nabubřelých keců páně Hájkových doporučuji váženým spolučtenářům velmi pozorně si poslechnout precisní a srozumitelnou analýzu ZDEŇKA ZBOŘILA:

  https://www.youtube.com/watch?v=ZUjU8t3BLiY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte, zadal jsem si do googla Zdeněk Zbořil a juknul na mě soudruh asijského typu, s pytlíky pod očima jako Soroš a já vím, že další čtení je ztráta času.

   Smazat
  2. Pane Kopecký proč článek pana Hájka jsou "nabubřelé kecy"?
   Pan Hájek vše hodnotí z jiného úhlu než pan Zbořil.To jste snad pochopil né?

   Smazat
  3. Pane Kopecký, Vy jste samozřejmě ta vyšší třída, což si myslíte, že je také dáno tím, jak se honosíte nějakým tím jménem. Otázkou, jak to vidím ovšem je, jestli i Vy nemáte sklon k poněkud nabubřelým řečem. Být Vámi, držím jistou úroveň a nebudu dostatečně kultivovaný projev pana Hájka klasifikovat co kecy a to celé porovnávat se zcela jiným přístupem páně Zbořila. Ostatně ten, aby byl bůhvíjak srozumitelný, zas natolik v kondici nebyl. JiH

   Smazat
 20. Mám prosbu. Nejsem poslanec a pracuji od 6:00 hod a nemohu si v parlamentu dát s Mírou panáka v kantýně v 11:00 a v metru na mě kouká oranžový soudruh cizokrajného původu, který slibuje bezúročné půjčky na byt. Je to "nalačno" a mně se zdvihá žaludek a myslím to upřímně. Je po volbách, nejde to svinstvo odstranit?

  OdpovědětSmazat
 21. Je to paradox,ale ti voliči,co přišli k volbám navíc,byli voliči Drahoše,.....ve starém složení by měl Zeman jasný náskok......je pravdou,že byli zmanipulovaní studenti a staří lidé v domovech a ústavech,i hlasy ze zahraničí,kde se tradičně jedná spíše o podvod......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není tomu tak, Drahošovi od prvního kola zmizela celá čtvrtina voličů. Buď nepřišli, nebo volili Zemana. A ti zbývající voliči antizeman kandidátů, ti také z 20% přešli k Zemanovi. A zbytek byli ti noví voliči. Těch bylo prý 70% pro Zemana, zbytek pro Drahoše. Takže evidentně zapůsobily debaty, ty to rozhodly.

   Smazat
 22. Všichni ti jsou napadáni, kteří se odváží prohlásit, že obyčejný člověk má na něco též právo.
  Ani dostatek práce nejsou schopni zajistit. Vláda ČR se bude divit až ČLR postaví automobilky. Tak je tu nezaměstnanost 10%.

  OdpovědětSmazat
 23. Pokud nebudou zlikvidovány neziskovky placené ze zahraničí, Nebude obnoveno školství (naprostá likvidace škodlivé inkluze) Není možno uvažovat o právním státu. Ano souhlasím s tím , že pokud potkáme cizí vesmírnou civilizaci pak můžeme hrdě prohlásit jsme obyvatelé Země. Jinak jsme občané s různými zkušenostmi a rozdílnými dějanami. Může a mněla by nás spojovat láska k rodné zemi a rodné planetě. Ale je krásné, že nejsme stejní.

  OdpovědětSmazat
 24. Je třeba si uvědomit, že za 5 let získá volební právo spousta mladých, kteří letos zatím volit nemohli. Celých 5 let bude opět probíhat intenzívní ideologická masírka na školách tak, aby byl připraven dostatek voličů, kteří budou volit Drahošova nástupce. Může dojít i k tomu, co udělali v Rakousku, kde můžou volit mladí už od 16 let, což by přihrálo spoustu nových voličů. Bude proto záležet na tom, jak dalece současná vláda dovolí pokračování působení škodlivých neziskovek na mládež. Vzhledem k tomu, že vláda je eurohujerská, nebude asi k tomu, aby byly školy od ideologického působení odstřihnuty, žádná vůle. Na případné omezení nebo dokonce likvidaci politických neziskovek by se jistě Brusel moc dobře nedíval..

  OdpovědětSmazat
 25. Přece se nemusím shodnout s každým na 100%. Pokud mám názor který považuji za lepší tak jej napíši. Je u nás dost kvalitnější a časem prověřených lidí než je KK. Podle toho co prohlásil nově zvolený prezident se dá čekat že bude daleko otevřenější protože již nemá co ztratit a to je pro nás výzva aby jsme i demonstracemi pomohly prosadit zákony o referendu, odvolatelnosti poslanců, omezit neziskovky, zdanit největší parazity a další co správně pan Hájek navrhuje. Je toho hodně ale když se chce všechno jde. Choďme na demonstrace všech co mají alespoň jeden bod v programu který potřebujeme ke změně tohoto zdegenerovaného zvrhlého parazitizmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:07-Bude hodně záležet, jak si strany(odbory) dokáží o podporu "ulice" říci! Naše strany neumí své příznivce "vyhecovat", neboť ztratily vlastní média a mainstream nemá zájem o destabilizaci svých koryt.

   Smazat
 26. 10:54
  I my jsme byli mladí a oblbnutí západem. Jinak by nemohlo dojít k hadráku. Mládí není jen o datumu narození, je to o zodpovědnosti a ta se nerodí bez někdy bolestných omylů.
  Důležité je napravit deformované vdělávání.

  OdpovědětSmazat
 27. 23:40 - dluh ODA spláchl pan Kroupa do státního rozpočtu cca 70.000.000.-Kč plus úroky. Nyní nám káže z ČT24, jak dále ...? Realita pražských dnů.

  OdpovědětSmazat
 28. Miloš Zeman vyhrál protože svoji práci dělá dobře a naše zem se nemusí podílet na západních sociálních experimentech. Afričané do České země nepatří.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.