Reklama

úterý 13. února 2018

CM: Němcům nedovolí odklonit se z kurzu nové války s Rusy!

- kou -
13.2.2018 contra-magazin.com a PrvníZprávy

Němci se musí připravit na skutečnost, že brzy budou nasměrováni do ozbrojené konfrontace s Ruskou federací, konstatoval Contra Magazin.Po pravděpodobném odchodu Angely Merkelové z politiky v příštích dvou letech její místo bude obsazeno někým s „výraznější transatlantickou orientací". Pouze tímto způsobem se elitám podaří udržet Německo na kurzu směřující k válce s Ruskem, uvedl autor článku Marco Maier.

Němci by se možná měli připravit na to, že brzy budou „vtaženi do války s Ruskem". Jiným způsobem, jak interpretovat nejnovější vývoj v Evropě, a nejen v ní, je prostě nemožné, napsal Contra Magazin.

Například administrativa Donalda Trumpa nejen neodmítla „válečný kurz předchozí vlády Baracka Obamy", ale „podařilo se jí militarizovat východní Evropu", poukazuje autor.

Zároveň se zdá, že Británie už nestáhne své „okupační síly" ze severozápadu Německa, pokračoval Maier. Naopak Londýn plánuje zvýšit svou vojenskou přítomnost v regionu.

Německý Bundeswehr zase vytvoří sídlo NATO v Německu. Návrh pochází od ministryně obrany Spolkové republiky Německo Ursuly von der Leyenové a nakonec byl přijat členskými státy Severoatlantické aliance. NATO tak posiluje velení a vojenskou strukturu v reakci na údajnou „agresivní politiku Ruska", je zneklidněn novinář německého vydání.

Kromě toho šéf kanceláře spolkového kancléře Peter Altmaier ujistil, že nová německá koaliční vláda se nevzdá slibu Severoatlantické alianci ohledně zvýšení výdajů na armádu až na 2% HDP.

I přes „odpor“ v Sociálně demokratické straně Německa, německý Bundeswehr dostane, podle Altmaiera, nejen „do roku 2021 navíc sedm miliard eur“, ale také může očekávat, že tím nebudou finanční toky vyčerpané.

„To je důvod, proč se dá předpokládat, že po odchodu Merkelové z politiky - a je pravděpodobné, že se tak stane v příštích dvou letech - , že její místo zaujme někdo s výraznou transatlantickou orientaci. Pouze tímto způsobem budou elity schopné udržet Německo na kurzu. A tím kurzem je válka s Ruskem," konstatoval Marco Maier.Související článek:
Jak vykopali ruskou hrozbu, tak si západní generálové vydechli úlevou!
15 komentářů :

 1. Blbost,
  německá mentalita většinového lidu
  je mírumilovná,
  nenechají se zatáhnout do války.
  Budování plynovodu s Ruskem je krok k míru*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:23 - Hele, Neznámy nick, jako vždy se mýlíš v Němcích! Byli za každou dosavadní svět. válkou a vždy je prohráli. Teď vyvolají 3. svět. válku a taky jí (i s námi) prohrají!

   Vymazat
  2. Hele Sybila co se mýlila :))
   Za každou větší válkou stojí katolická církev.

   L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Přeložil K. V. Vít

   Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

   Obsah:
   Autor
   Úvod
   Tendence před I. světovou válkou
   Tendence po I. světové válce
   Římskokatolická církev a II. světová válka:
   Habeš
   Španělsko
   Itálie
   Německo
   Československo
   Rakousko
   Francie
   Japonsko
   Spojené státy ....*

   Vymazat
 2. Němci byli za každou válkou?A že vyvolají další?Tak jednoznačné ty dějiny nebyly a ani nebudou

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:51 - zkratka svět. znamená světovou. Zřejmě jsi to nikdy neznal. Takže ještě raz si přečti můj příspěvek a oprav si ten svůj komentář z 21:51.

   Vymazat
  2. Reakce byla přesná na Sibylin příspěvek. Že jsem nepřipsal světová neznamená, že jsem nepochopil.Na svém komentáři netřeba nic měnit frajere.Stačí zapátrat po širších souvislostech Víc než raz články a komentáře číst obvykle nemusím.

   Vymazat
  3. Německá tradiční pravice (CDU/CSU,FDP a částečně SDP) jsou jen americké loutky, které nás posouvají do války s Ruskem. Levice je zase "vítačská". Myslím, že tomu velkému národu není moc pomoci.

   Vymazat
  4. Tady už konečně ukazují nezkreslenou pravdu! ... 40 let nás komoušský kurvy krmili lžema o jakémsi údajném "odporu sovětského lidu proti fašistické agresi"! A vono hovno hovno! Jen kytice a polibky vděku od litevských, ukrajinských a běloruských žen a dětí! -
   https://www.youtube.com/watch?v=Z28U9B2xma4

   Vymazat
 3. A nebo taky zkrachují usa a zmizí celý štvavý západní blok.

  OdpovědětVymazat
 4. Němci nemají svojí politiku.Od roku 1945 jsou ve vazalské podřízenosti USA a musí se pohybovat jen v mantinelech daných američany.

  OdpovědětVymazat
 5. Válka bude, a bude i proti Čechům, Němci se nikdy nevzdají touhy vyhubit český národ, to je tisíciletá germánská mentalita, od které se Němci nedokáží oprostit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jim bude ale trvat! Na likvidaci našich bratří - Lužických Srbůl makaj od markýze Gera už ňákých tisíc let a furt není hotovo! Pan Hitler hovořil ve svých slavných hovorech z Ratenburgu o nákých 200-300 letech potřebných k eliminaci Čechů v tomto prostoru. A to měl k dispozici prostředky k použití dnes nepřípustných metod! Metodami Mártyna Šulcíka to bude dílo na dalších tisíc let! A toho se nedožiješ, neboj ...

   Vymazat
  2. "..o nákých 200-300 letech potřebných k eliminaci Čechů v tomto prostoru." Asi nepočítal s pomocí mnoha českých občanů, která je v současnosti podle mne nezanedbatelná

   Vymazat
  3. 15:54 Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html

   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Jen idioti v tom furt hledaj nějaký výmluvy a omluvy vlastního idiotismu! Řešení je nasnadě - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka/

   Vymazat
 6. V případné válce s Ruskem vydrží naše armáda zhruba tak čtrnáct dnů a to i se započtením pololetních či jarních prázdnin. Veškerá tíha válečné vřavy pak bude záležet na zmobilizovaných záložácích. Rozdají nám zbraně a zvolají "Do boje". A my, záložáci, budeme střílet po nepříteli. Otázka, kdo je nepřítel. Ernest Hemingway pravil, že je v případě válečného konfliktu začít střílet nejdříve po těch politicích, kteří národ do války zatáhli. Že by tam?

  OdpovědětVymazat