Reklama

.

.

sobota 17. února 2018

Czexitem se zbavíme Jakuba Jandy

Tomáš Trojan
17. 2. 2018 blog autora

Když už všichni euročerti straší tím czexitem, tak se přidám taky. S czexitem nám totiž reálně hrozí, že se z ČR odstěhuje i Jakub Janda se všemi Evropskými hodnotami a to bych jako demokrat nemusel přežít.


My demokraté potřebujeme k životu názorový protipól, jinak nám hrozí, že v ČR zavládne období názorové jednoty. To je něco na způsob Horáčkova spojovacího snu.Umí si vůbec někdo představit život v ČR bez eurohujerů?

A to je ten nejmenší problém. Představte si ČR jako ostrov uprostřed evropského moře byrokratických nesmyslů. Těch nájezdníků z Německa, Rakouska, odevšad. Všichni si sem budou jezdit odfouknout, zazpívat si, na zabijačku atd.všechno co se v unii nesmí bude celá Evropa dělat v Česku. Počítal někdo taky s tímhle? Zvažme dobře ten czexit.

- - -

29 komentářů :

 1. Vypadá to strašidelně, ale myslím, že to lajsnu, i bez toho Jandy teda, to bude zvlášť bolestivé.

  OdpovědětVymazat
 2. No, počítat bychom museli i s opačným extrémem. Totiž že by po czexitu po nás neštěkl ani pes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Představa to děsná!

   Vymazat
  2. A kdo by jim za ty směšné platy montoval? Kam by chodili ke krmelci pro miliardy, které by odsud nemohli odnést? Vidím to jinak. Raději nás přepadnou a obsadí, než by přišli o korýtka. Czexitu se nebojíme my, ale oni!

   Vymazat
  3. 17:21 Třeba Rumuni a Bulhaři. Do roka a do dne by přemístili firmy tam.

   Vymazat
 3. Děsivý czexit? Markéta Šichtařová uvádí mýty na pravou míru
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Desivy-czexit-Marketa-Sichtarova-uvadi-myty-na-pravou-miru-524706

  Z ČR odtéká kapitál do zahraničí. Tuzemské ekonomice to škodí
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Stepan-Krecek-Z-CR-odteka-kapital-do-zahranici-Tuzemske-ekonomice-to-skodi-524184

  OdpovědětVymazat
 4. Copak Janda, ten mě netrápí ale v případě čekšlusu bude následovat, co? Návrat ke kremelské oligarchii? Já EU taky nemám rád ale oživovat staré rudoprdy nechci. Mimojiné ten západ nám přinesl technologie 21století (PC a pod.)za pár kaček. Jen vzpomeňte kolik stál video rekordér před rokem 89...?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Třetí Řím už nepovstane, ale řešení se přesto nabízí! - https://www.protiprudu.org/geopolitika-etnopolitiky-novy-pojem-eurosibir/

   Vymazat
  3. 16:47 - ty ale musíš být velechytrý až přechytralý, když z tebe vypadávají takové argumenty. To se někde studuje? A s tím viderekordérem jsi mne fakt dostal. To je teda super argument! :-D))))

   Vymazat
  4. Pokud nevíš, v Slušovicích už po r. 1980 vyráběli počítače na dobré mezinárodní technické úrovni. A k tomu jsme vůbec nepotřebovali západ.

   Vymazat
  5. On ten chytrej 16:47 zapomněl, že na západě ta videa v přepočtu vyšla úplně stejně draho

   Vymazat
  6. A proč se máme vracet ke kremelské oligarchii, cožpak už jsme tak zhlouplí, že se nedokážeme rozhodovat sami jako suverénní národ. Vždy jsme patřili mezi země, které si dokázaly pomoct sami.Samozřejmě, že hujeři se také vždy našli, ale opravdu jsme ta k nesoběstační, že musíme chytat rozumy od cizích společenství ?

   Vymazat
  7. Ty jsi zkrátka tak degenerovanej, že se musíš k něčemu přivinout. Bez palice v něčí prdeli to zkrátka nejde.

   Vymazat
  8. K 16:49 - novodobé korálky, chléb a hry za potravinovou, energetickou soběstačnost, vysoce kvalifikovanou pracovní sílu (zrušením odborného učňovského školství), vojenskou obranyschopnost a zdatnost (mladí muži umí hrát počítačové hry), za vztah k zemi, k vlasti ...

   Vymazat
  9. 16:47 a kolik co takového stálo v roce 1990 a 91 si pamatujete? Já ano. I tu dvacetiprocentní inflaci.

   Vymazat
 5. 16:47 no tohle....

  OdpovědětVymazat
 6. Ano,Slušovice vyráběli(montovali z dovezených dílů)PC, dovoz byl exkluzivní jen pro ně.PC dál prodávali jen s jejich softem,který nic moc, ale stál cca 100tisíc Kčs. Mám osobní zkušenost. Díky nadstandardní přízni režimu,neměli problémy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na ja, USA fy také montují počítače a elektroniku z americké součástkové základny... elektronické made in Asia, a nápis made in USA je originální ze Singapupru;-)

   Vymazat
  2. Jses vedle, jak ta jedle!!! Ta 286-ka z Neslusovic, stala 160tis. Kcs + 100tis !!!devizovych!!! Kcs. Kde devizova koruna, byla (v maloobchode) ekvivalentem Tuzexove Koruny (TK), t.zv. "bon". Podnik, ktery chtel to PC, musel tedy pozadat o prideleni 100tis. devizovych korun. Pro tvoji lepsi orientaci, dily na to PC, se tehdy daly za tech 100tis. "bonu" nakoupit, takze tech 160tis. Kcs bylo za smontovani.

   Vymazat
  3. V roce 1991 stálo PC 286 kolem 110 tisíc korun. Sám jsem ho kupoval a používal. Souhlasím s tím, že ve spotřebním elektro i oboru PC byla čs. produkce pozadu. Kdo ovšem má v oboru rozhled ví, že tehdejší výroba byla v důsledku embarga a nedostatku devizových prostředků závislá na čs. součástkové základně. To znamenalo dokázat produkovat až neuvěřitelně široký sortiment elektrosoučástek v relativně malých množstvích, tedy s vysokými náklady a obtížemi při inovacích. Je ovšem úctyhodná tehdejší úroveň znalostí a dovedností. Tehdejší stát, např., dokázal vybavit armádu téměř v plném rozsahu elektronikou vlastní produkce, ve spoj. technice převážně vlastní konstrukce. Co z toho dovedeme dnes? Tak se v tom, zejména ukecaní laici, rozeberte.

   Vymazat
 7. Je dobře,aby pamětníci dokud žijí uváďěli polopravdy na pravou míru. Též si pamatuju strach z PC, speciální obavu budily jehličkové tiskárny,které pro zvláštní odděleni, mohly být zneužity k tisku protistátnich materiálů.

  OdpovědětVymazat
 8. Už jenom skutečnost, že činovníkem Evropských hodnot je pornohorec, dává tušit, co že jsou ony Evropské hodnoty zač.

  OdpovědětVymazat
 9. Nechoďte daleko, zelinář si udělá obhajobu přes letni prázdniny a elegantní gambler se může stát prezidentem. Jsme zem s neomezeným i možnostmi.

  OdpovědětVymazat
 10. Krásná představa skvělý už aby to bylo.

  OdpovědětVymazat
 11. Nedělejte si vrásky pánové a dámy, nějaký CZEXIT nám teď nehrozí. Na to s vyjímkou Okamury, komunistu a jejich stoupencu tady nikdo nemá odvahu.To by jsme, myslím, ani při nejlepší vuli momentálně nepřehlasovali. A navíc je třeba opravdu zvážit dusledky. Ovšem pokud dostaneme z EU befel přijmout povinně uprchlíky, tak věřím, že se tady ten potenciál racionalního myšlení mezi voliči Zemana najde k přehlasováni placené kavárny na dávkach. Těžší bude prosadit to referendum. A možná,že po volbách v Itálii, kde to mimochodem taky pěkně vře, se začne pomalu celý ten EU kabaret viklat. Snad nám budou další státy inspirací. Myslím,že se máme na co těšit.

  OdpovědětVymazat
 12. Uvidíme jak nový finanční systém uspořádá státy a nová seskupení států ....

  Petro-dolar šel k čertu, a čeká se na to co dál .... vše informace jou nepřístupné.

  Proč nenazývat kámen kamenen a vola volem? Tak že:

  Nacistické státy americké a fašistická unie evropských států nemusí přežít toto léto .... tzn bude exit jiný fašistexit .. kdy nacisti si budou pakovat kufry a normální lidé se dostanou ke korytu ....
  Czexit nebude potřeba .... když nový finanční řád nedoručí to co se od něj očekává pak Czexit žádoucí ...

  Jednou Rothschildi budou odsunuti - změny budou následovat. Sionisti se nedostanou na finanční platformy ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už prý prodali pozemky v Rakousku. Soustředí se na jedinečnou, nejúrodnější černozem na Ukrajině? Dobře vědí, kde a v čem spočívají hodnoty.

   Vymazat
 13. CZexit, to jako exitus letalis? Tož zatím jen kóma a udržování na přístrojích, politický mozek odumřelý, jen mozek kapitálu se má k životu. Co také jiného s OBYVATELI, kteří zradili diktaturu kapitálu, hlavně, že OBČANÉ ještě dýchají a radostně robotují.

  OdpovědětVymazat