Reklama

pátek 2. února 2018

Drahošovci: Čekají nás koncentráky, vraždy a napadání dětí ve školce!

Jiří Kouda
2.2.2018  PrvníZprávy

Skutečnost, že se volební kampaň prezidenta vedla vulgárním a podpásovým způsobem zejména překvapila u zastánců „slušné“ a „morální“ politiky Jiřího Drahoše. Tím překvapení nekončí.


Volba skončila a více hlasů voličů dostal Miloš Zemana a porazil Jiřího Drahoše. Kdo ale očekával, že tím skončí ona vybičovaná hysterie, se zle zmýlil. Odezva na výsledky voleb totiž slibuje, že se s tím uhlazení samopuncovaní „demokraté“ nehodlají nejen smířit, ale budou dělat vše, aby se řezalo do živého.

„Ukázali jsme národu, že se v zájmu věci dokáží tábory bývalých rivalů sjednotit, že k sobě máme cestu, že se nebojíme, že se nenecháme ukřičet, a především, že slušnost může být a je síla! A to je něco, co musí staronový prezident vidět a respektovat,“ řekl po volbě Jiří Drahoš.

Reakcí na to, že „slušnost může být a je síla“ byla okamžitě vlídně dokumentována výpotky jeho příznivců, aby – stačí si vybrat jen pár citací, aby ukázali, nějak tak ex post, jak hodlají zasypat příkopy ve společnosti.

Takže jeden komentátor napsal, že se prezident „se stal symbolem sprostoty, buranství a hulvátství a jeho nejslavnější výroky o Pussy Riot jako by vypadly z huby ruského mužika. Přesto toho člověka český národ jednoznačně zvolil prezidentem – a tím všechny jeho sprosťárny a antidemokratické kroky posvětil“. A aby jasné, že je zastáncem "slušnosti a morálky" vyjádřil naději, že to brzy na Hradě rozhodne "tetka Smrtka".

Další inteligetní jedinec ve stručnosti prohlásil: „Zemanovo vítězství? Hnojomet zafungoval. Lidé chtějí nejdřív žrádlo, pak morálku.“ Poté to sice rozvedl, ale tím už není třeba čtenáře trápit.

Na síti jiný vzorek demokracie a slušnosti vůči názorům jiných šel hlouběji: „Lidé si ovšem zvolili, že chtějí stále ten marasmus a že chtějí to dovést až do toho stavu, kdy se tady budou vraždit lidi. Je mi z České republiky zle. Takže až půjdete do koncentráku, které tady vzniknou, tak si nestěžujte. Pro vás, kdo jste stejně jako já volili pana Drahoše v druhém kole, tak pojďte, noste černé pásky. Jako známení toho, že po sto letech, kdy tedy si připomínáme vznik československého státu, tento stát definitivně zaniká včetně jeho nástupnického státu České republiky. Nebo aspoň demokracie v tomto státě.“ Inu inteligentní vize hodná bulharské věštkyně Baby Vangy.

To je samozřejmě děsivé, takže se není co divit, že jakési ploché jednorozměrné individuum a bývalý pornoherec radí příznivcům Drahoše se připravit na podobu jakési partyzánské domobrany či sousedské hlídky, aby jim „zemanovci“ neukradli třeba děti: „Pečlivě si projděte, co o vašem okolí je veřejně dostupné a na co si chcete dávat pozor. Nejobvyklejší technika soupeře je přitlačit přes ty nejbližší, podobné případy známe i z našeho regionu. Vždycky mějte plán B: Když se stane nějaký incident, tak co zhruba uděláte. Jde si na to v pohodě zvyknout, dokud nevyhrožujou vašim dětem ve školce. S klidnou hlavou a pevným srdcem tak jde mít šťastnej život, protože má smysl budovat moderní sebevědomý Česko. Jsou tu desetitisíce mladých lidí, kteří si ho nenechají vzít od mafií ovládající hlavu státu.“

Ale protože volba opravdu nedopadla tak, jak měla, je třeba dodat také to, jak je to s naším obyvatelstvem, které má ten pech, že nebydlí v Praze, aby mohlo „uvědoměle“ volit jen protizemanovské kandidáty. „Jako redaktor regionálního zpravodajství znám mentalitu českého obyvatelstva, je lehce manipulovatelné. Snadno naskočí na bludy falešných proroků,“ sdělil zasvěceně Adam Komers, redaktor České televize. Zřejmě hodně zasvěceně. Nějak moc podezřele zasvěceně, řekl by šťoural, kritizující "dezinformační" politiku ČT.

Tolik ke smiřování a zasypávání rygolu ve společnosti.

O tom, že někteří jedinci přirovnali výsledky voleb k Osvětimi, hovořili o emigraci, další to prožívali s pláčem, se není třeba nějak moc šířit, dali to už a stále dávají dostatečně nahlas najevo. Ti si možná, ale jen možná, zaslouží chvilku humánní piety.

Je vidět, že ale v nerozumu, přímo v hlouposti ruku v ruce s nejapností, která nemá s demokracií nic společného, je také síla!

23 komentářů :

 1. KDO CHTĚL DOMU MIGROŠE ZVOLIL STREJDU DLUHOŠE!

  Co nezvládly hitlerovy tanky zvládnou Rotschildovy banky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plany imperialistu zhati - naši vepři boubelati ...

   Smazat
  2. Být Drahošem, dal bych si pozor. Na Ukrajině i v Rusku to občas chodí tak, že tajné služby zabijí význačného politika strany, které pomáhají a takovou provokací vznikne nebezpečná vlna podezřívání a občas se tak odpálí i občanská válka. Když čtu, jací magoři stojí za Drahošem, nedivil bych se ničemu.

   Smazat
  3. "...čtu, jací magoři stojí za Drahošem,..." - Magoři za Dr.Ahošem zaplaťpámbu stáli, o tom žádná.

   Smazat
 2. Uz je tady, uz je tu, uz je doma z porady s Trumpem . Ja to vedel .je to nas konec . Venco zachran nas ,Boze vsemohouci netrestej nas opet .

  OdpovědětSmazat
 3. Mi vpliči Drahoše a příznivci umělecko kultúrni fronty budeme se držet ideí havlizmu merkelizmu

  OdpovědětSmazat
 4. No ale nejlepší je že zavírají a cenzurují právě ty tzv liberální demokraté.

  OdpovědětSmazat
 5. Voliči se v těchto volbách rozdělili na dva tábory a troufám si říct, že hlavním činitelem v tomto případě byla schopnost odolat manipulaci a propagandě mainstreamu.
  Někteří jsou schopni prohlédnout dříve, jiní později, ale čas hraje pro nás, pro uctívače pravdy a reality proti lži a hyperrealitě.

  Protože mainstream už v poslední době pálí skutečně naplno ze všech možných hlavní a přesto výsledkem je opak toho, co zamýšlejí.

  OdpovědětSmazat
 6. Aby to ještě neskončilo uvězněním Drahoše a zrušením trestu smrti,.....už se to zdá,že toho je přespříliž,Drahoš si to vymodlil se vším všudy,udělal ze sebe i Kozinu.....

  OdpovědětSmazat
 7. A divíte sa, čo za teáter vyrábajú tí "slušní" drahouškovi voliči? Je to na vlas rovnaké, ako v USA, po voľbe Trumpa. Tie isté klamtsvá, tá istá demagógia, tie isté vyhrážky, tie isté demonštrácie,tie isté výkriky o tom, ako sa "celebritky" a holyvúdske kurvičky vysťahujú do Kanady, všetko s cieľom vyvolať násilný prevrat.
  A výsledok? Ešte viac Američanov, ktorí "prozřeli", kurvičky sú stále v Holyvúde, kde teraz rabujú peňaženky bohatých chlapov a Trump si robí svoju politiku ďalej.

  OdpovědětSmazat
 8. A kolik Drahošových voličů, slibujících emigraci v případě, že vyhraje Zeman, už emigrovalo? Někteří tvrdili už před 5 lety, že emigrují, zvítězí-li Zeman, ale nakonec nikdo neemigroval. Tak co, voliči Drahoše, vyhrožující emigrací, jak to bude tentokrát??? Půjdete už konečně příkladem a názorně nám předvedete, že se má daný slib dodržet?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Osobně znám člověka, jenž před volbami prohlásil, že když, nedej bůh, vyhraje Zeman, prodá firmu a odstěhuje se do Holandska. Po volbách pak, že je mu, jako by mu umřel někdo z rodiny. Popravdě, je mi ho líto. Firmu ale zatím neprodal. Q.

   Smazat
 9. Jestli je Drahoš uchylák, zloděj, vyděrač a práskač, nedivím si tomu, že se dopracoval tak vysoko....defakto vzor Kalouskovců.
  https://www.facebook.com/drahosjiri/posts/696789644042068

  OdpovědětSmazat
 10. Nejlepsi jsou reakce dcerušek tzv. VIP umelcu ,narozene davno po sameťaku ,zijici v luxusu v centru Prahy ,zdesene z demokratickych voleb a drzosti volicu ,kteri nevolili dle jejich predstav.Hruzu z toho ,jak luza z vesnic jim vyrabuje jejich blahobyt jim ze srdce preji.Blbost by se mela zaplatit

  OdpovědětSmazat
 11. Pussy Riot tedy vymyslel Zeman? A já jsem si myslel, že si to vymyslely samy exhibicionismem postižené gruppensexové prostitutky, poctěné vyznamenáním Vendy Havlovic, jako příklad vzorné mládeže dnešního kapitalismu. Pane Duko, pozvěte prosím tento bordel k vystoupení do chrámu sv. Víta, farníci Vám budou určitě děkovat a je i naděje, že se trochu zaplní naše kostely, aspoň při takovém katolickém svátku! A pražská kavárána bude usilovat o Vaše svatořečení za takový kulturně náboženský počin! Pryč se Zemanem, ať žijí vřeštící "vulvy".

  OdpovědětSmazat
 12. Pan Drahoš se diletantsky výjádřil v poslední debatě k Zemanově obchodní návštěvě do Ruska(6000 traktorů),dříve k jeho cestě do Číny.Dnes ukončila třídenní návštěvu Číny premiérka Velké Británie,nedávno Macron z Francie.Měřeno optikou "drahošovců" se tyto evropské velmoci posunuli na Východ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom čekám,jak naše média vystoupí kriticky proti Mayové.

   Smazat
 13. Ještě nikdy nebyla česká společnost tak odporná a sprostá jako je teď. Hnůj, smrad, oplzlíci, urážeči, plivači, pomlouvači, nadávači, vše beztrestně. To je ono - ta svoboda a demokracie? Každej prahnul po tom, aby se mohl veřejně producírovat, bejt sprostej jak prase, kohokoliv urazit? Kdy se začnou po ulicích producírovat s rozepnutým poklopcem a s vytaženým ptákem - ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel když člověk vidí a slyší prezidenta, jak se chová, tak se nedivím, že se tak chová i zbytek společnosti.
   No jo, ryba smrdí od hlavy.

   Smazat
  2. Ale, ale, nesvádějte a nepřekrucujte toto na presidenta, je to směšné.

   Smazat
 14. 18:24
  Vzchopte se junáku a zkuste zkonkretizovat kdy jste viděl a slyšel prezidenta se chovat tak,že to byl příklad pro chování ,jak popisuje 18:11.
  Jinak pouze potvrdíte,,že smrad jde jen a jen z Vaší hlavy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:04 Tisková konference po volbě, když v přímém přenosu s mikrofonem v ruce urážel novináře na tiskové konferenci.

   Smazat
 15. 21:32
  Lžete, neurážel.
  A ještě si vyberete tak hloupý příklad. Ani to lhaní vám moc nejde. Vulgarita, pomluvy a lži proti Zemanovi začaly už dávno PŘED tím, než se stal prezidentem a pak v tom psychopati pokračovali, vzteklí, že jim to nevyšlo!! Tak trapně nelžete, že to začal on sám. Zrovna ti, kteří mají plnou hubu slušnosti a demokracie jsou obvykle ti největší zamindrákovanci a poseroutkové, co se neštítí pomluv a svinstva a pak se můžou přetrhnout, aby navenek hlásali, jak oni jsou slušní. Ale hodně lidí už jim na ty jejich bláboly neskočí. Ani na ty vaše.

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.