Reklama

.

.

neděle 4. února 2018

Frustrovaná povolební Kavárna nemíní nechat pro "odvetu" nic náhodě a nastupuje na všech frontách, což by mělo mobilizovat vítězné "béčko" ke tvrdé práci, dokud je čas...

Petr Hájek,komentář
4.2. 2018   Protiproud
S týdenním odstupem můžeme již vcelku přehledně bilancovat důsledky vítězství Miloše Zemana a prohry těch, kteří se ho nutně potřebovali zbavit. Protože na jejich straně byla a jsou rozhodující mainstreamová média, plynule přešla kampaň proti prezidentovi v kampaň proti jeho voličům. Smyslem je falešnou interpretací znehodnotit Zemanovo vítězství a jako vždy si zalhat do kapsy. 
Tím jednak zmírnit frustraci Kavárny – ale současně připravit strategii na odvetu. Rozebírají se do detailu nesmyslná statistická data a mudruje se nad nimi.

Kupodivu jedné zajímavé shody si zatím nikdo nepovšiml, přestože má více než jen symbolickou výpovědní hodnotu. Počítejme spolu: Do parlamentu se dostalo devět stran. Šest z nich s programem antibabiš skončilo jako mediálně hýčkaní řvoucí trpaslíci, kteří ovšem nemohou bez vítězného obra sestavit vládu. Stejně tak šest antizemanů (kromě Jiřího Hynka a Petra Hanniga) nemělo jiný úkol než uvolnit Páté koloně Hrad pro Operaci Brusel: likvidaci zbytků samostatnosti českého státu a otevření bran invazním jednotkám migrantů. Andrej Babiš by se bez problémů přidal. Přesto obr zvítězil.

Něco však poraženým „elitám“, zdá se, přece jen dochází: Mají na své straně média, podporu ze západního zahraničí, peníze a většinu (prohrávajících) politiků. Proti sobě však instituci „obyčejných“, kteří zázračně v pravou chvíli pochopí, že se právě láme chleba. Zvítězí, ač mají k dispozici jen pár chudých, skandalizovaných, na moci nezávislých webů. Jejich informace však zázračně pronikají k miliónům. A tak je rázem jasno: všechno, co nešíří pravdy a lásky Kavárny, musí být zničeno. A nevzdělaný lid podstoupí dobrodiní orwellovské „převýchovy“.

Kudy na to?

Co tato prezidentská volba přinese České republice?, zeptali se v Echu kromě jiných také ředitele Havlovy knihovny Michala Žantovského, jenž byl pochopitelně rovněž členem Drahošova týmu: „Myslím, že poměrně těžké a složité období, ve kterém budou zpochybněny některé věci, o kterých jsme se mylně domnívali, že jsou jistotami. Zahraničněpolitická orientace, liberálně demokratický režim, naprostá svoboda tisku a projevu a podobně“, pravil knihovník a kavárník, kdysi dobrý překladatel.

Pozoruhodné proroctví. Jeden by řekl, že právě tyto „jistoty“ vydávali jeho soudruzi za ztracené – a právě proto prý potřebovali Zemana odstranit. Zvláště zajímavá je poznámka o naprosté svobodě tisku a projevu a podobně, kterou nyní prý ztratíme. V zemi, kde se za názory, články, knihy a projevy již dávno opět chodí do vězení (případ před pár dny – zatím nepravomocně – odsouzeného Adama Bartoše je jen poslední v dlouhé řadě), je vlastně příklad klasické „fake news“.

Ale asi opravdu chtějí, aby bylo hůř. Alespoň podle první místopředsedkyně Fialovy údajně „pravicové“ ODS Alexandry Udženije. V televizi Barrandov veselá vědma s krásným českým jménem pravila: „Problémem jsou hlavně fake news. V Německu zavedli to, že lidem navíc hrozí vysoké pokuty za nenávistné a konfliktní komentáře. Pokud se toto v Německu osvědčí, bylo by fajn zavést to i u nás.“ Jistě, vždyť, Německo má historicky se svobodou slova bohaté zkušenosti – a opět se k těmto tradicím vrací. Přece „konfliktní komentáře“ jsou ve vyspělé „liberální demokracii“ nepřípustná manýra. S tím se musí skončit. Stejně jako s dobou, v níž pro zapomenutou Klausovu pravici byla svoboda (slova zvlášť) základní hodnotou, jíž se lišila od levice.


To, co řekla, je mimochodem protiústavní – ale dobrá soudružka si může být jista, že tohle by jí náš levicí ovládaný ústavní soud schválil. A nejen pro to, že chce aplikovat skvělé zkušenosti soudruhů z Berlína, odkud jsme přejali i hlavní „fór“ ústavy (článek 9), jenž je toliko jinou formulací předchozí nezměnitelné „vedoucí úlohy strany“. Alexandra je ale nedotknutelná. Protože je pokrokový levičák v ODS. Tak čeho se pan kavárník Žantovský bojí?

Čtěte ZDE: Čistý zázrak: Dosud největší útok Páté kolony na brány Hradu občané zastavili. Majitelé Kontejneru v šoku. ČT ztratila řeč. Ruští hackeři vs. západní "poradci". Dostali jsme odklad. Válka proti národu pokračuje

Víme kudy

Tvůrčím způsobem Žantovského tezi rozvinul kovaný rusofob Janda (proslavený porno-gay-herec, strážce Evropských hodnot, idol západní žurnalistiky): „Prezidentské volby jsou za námi. Jejich výsledek respektujeme, ale nehodláme se smířit s tím, že naše země bude tažena některými politiky na autoritářský Východ. Pokud byste se chtěli zapojit do diskuzí ve Vaší obci nebo se připojit k rozkrývání sítě českých dezinformátorů a extremistů online, nechte nám na sebe prosím kontakt. Děkujeme“. Ani se nezmínil, jaká za každého udaného bude odměna. Ale určitě „evropsky hodnotná. Sorosovy bruselské fondy jsou bezedné.

O malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo vyrazil v deníku Právo za světlem naděje velký globalizační myslitel Jiří Pehe. „Tábor (hle, jak se to kdysi populární slovo vrátilo!, pozn. PH), který volí Miloše Zemana, bych obecně nazval postkomunistickým táborem. Jsou to starší lidé, mentálně zakořenění v minulosti, bojí se nových výzev, jako je globalizace, a s tím spojených podvýzev jako imigrace.“ (...) „Se Zemanovým prezidentstvím tahle éra skončí. Navíc je tu zmíněný demografický vývoj, který se projevil už od minulé volby. (...) Za pět let půl milionu starých odejde a půl milionu přijde(!). Situace není pro postkomunistický tábor příznivá. A je také otázka, jestli Zeman odslouží celé funkční období. Nemusí zemřít, ale už teď jevil známky velké únavy.“

Tohle je opravdu síla, která připomíná úvahy prominentních goebbelsovských „tvůrců Nového člověka“. Tady promluvil pravý Nadčlověk. Slovo „tábor“ se mu do „výhledu na lepší příští“ zjevně nedostalo náhodou. Všichni z toho půl miliónu Zemanových voličů jím „odsouzených na smrt“ ovšem nemusí „odejít“ jen tak sami od sebe. Eutanázie, humanistické vraždění, je už nějaký čas v zemích EU na pořadu dne. Ví snad soudruh Pehe něco, co nám zatajil? Vypadá to tak. Jinak by si takovou prognózu nestřihl. Ale co ti další, které se nepodaří pokrokově odstranit ze světa?

Převýchova jako řemen


Znovuzvolený prezident Zeman mezitím nepředal dekrety novým rektorům vysokých škol, ale nechal to na ministru školství. Prý skandál! Proč? No protože většina rektorů stojí v prvních řadách pokroku a vychovává dorost Kavárny - takže si zaslouží zvláštní úctu! ČT si okamžitě posadila do dalšího dílu „Speciálu antizeman“ (který už nikdy neskončí) předsedy mládežnických organizací Socialistického svazu euromládaže, aby se s nimi poradila, jak na to. A premiér Babiš mezitím zajel za soudruhem Junckerem do Bruselu, aby ho ujistil, že kontrarevoluci zvládneme vlastními silami.

Nastupují prostě na všech frontách. A to uplynul od voleb teprve týden! Petr Zídek v Lidových novinách už přináší „systémové“ řešení: „S výsledkem demokratických voleb se prý musíme smířit. Ne, naopak, je třeba proti němu bojovat. Nejlépe masarykovskou „prací drobnou", každodenní a systematickou. Nenechme se odradit neúspěchy - mnozí z nás zažili, že se Zemanovými voliči, kteří jsou zmanipulovaní lživými zprávami (že by slovo do vlastních řad? pozn. PH), se vůbec nedá diskutovat. Zaměřme se raději na jejich děti a, vnuky - v těch je budoucnost“.

Budou snad děti ze „špatných“ rodin odebírat a dávat je k adopci homosexuálům – hodnotové budoucnosti EU? Možná ano, ale to bude pořád málo, máme-li věřit, že jich jsou ve společnosti cca 4%. Jistě, mnohé další „vyrobí“ správnou „gender výchovou“. Začínají s tím už v mateřských školkách. Ale pozor, úspěšnost u mládeže je sporná. Podle průzkumu si naši mladí (mezi 15 až pětadvaceti lety) jen z necelých čtyřiceti procent přejí zůstat v EU! Pak se divme té hrůze „liberálních demokratů“ z přímé demokracie a referenda. Ale přes děti je to na dlouhé lokte. Něco se musí udělat hned.

Čtěte ZDE: Kavárenská frustrace: Hloupý český lid a jejich prezident. Náš drahouš to projel - národu se pomstíme. Jak převychovat dolních 10 miliónů? Od cenzury ke koncentrákům. Lepšolidé vyhlížejí vysvoboditele

Létající univerzity

Člen Drahošova týmu (avizovaný Kontejnerem jako budoucí hradní poradce) Jiří Grygar těsně před volbami varoval: když nevyhrajeme, zkusíme to stejnou metodou jako v roce 1989: barevná revoluce no 2. Skutečný „popularizátor vědy“ a spoluzakladatel spolku s příznačným názvem Sisyfos. Chtějí revoluci znovu a znovu – a ona jim zase vždycky spadne. Ale nevzdávají se a již „vyjíždějí“. Po převratu jezdili po zemi výpravy z vysokých škol, aby lidu vysvětlili, že dělá lidovou revoluci. Aby si to uvědomil, a hezky vyšel do ulic. Teď chtějí podle Grygara zkusit reprízu. Mezi neuvědomělými „burany“, kteří volili Zemana. Vojskem mají být právě vysokoškoláci připravení na svou misi nižších "vzdělávacích" stupních.

Samozřejmě, nejlepším místem pro ideologickou indoktrinaci byly a jsou školy. O mateřinkách již byla řeč. V těch základních a na školách středních pracují na studentech již celé roky ideo-bojůvky „neziskovek“, nejvíce Člověk v tísni. Tato pobočka zpravodajských služeb (jak jinak než „při České televizi“) plní v zahraničních misích – na Ukrajině v Sýrii a podobně – zadání jako kterákoli jiná špionážní organizace krytá „humanitárním“ posláním. Doma ale natáčí propagandistické filmy pro školy, na gymnáziích pořádá „volby nanečisto“ – organizuje prostě čistou ideologickou indoktrinaci – a nikdo se neodváží ani hlesnout. A tak je vojsko adolescentů při vstupu na vysoké školy až na výjimky ideově dobře připraveno.

Rektor university v Olomouci profesor Jaroslav Miller již po sněmovních volbách začal připravovat projekt „terénní univerzity“. Ten prý chce nyní, po volbách prezidentských, naplno rozběhnout. Bude vysílat studenty do moravských Sudet, aby tamním „zabedněncům“ vysvětlili skvělý přínos muslimské imigrace a s tím související hodnoty Evropské unie. Spolupracovat budou pochopitelně též s bohatými „neziskovkami“.
Občané kategorie „B“

Jak říká zcela otevřeně již citovaný ideolog Kavárny Petr Zídek z LN: „Mapa Zemanova úspěchu je mapou jakéhosi pomyslného Česka B. (...) Je třeba podporovat místní knihovny a všechny další osvětové instituce. A především musíme ještě více otevřít vysoké školy, protože až bude v Bruntále či Varnsdorfu žít tolik vysokoškoláků jako dnes v Praze, žádný další Zeman tu neuspěje. Zápas o duši a srdce lidí žijících v „Česku B" rozhodne, kam se naše země bude ubírat v příštích desetiletích. Jde o hodně, vlastně o všechno. Pokud tento boj prohrajeme, budeme po příštích volbách zase jen nechápavě zírat, jak naši spoluobčané mohli poslat na Hrad Okamuru nebo někoho podobného.“

Že jim ale trvalo, než se v záchvatu frustrace takto jasně vymáčkli: Samozřejmě, od počátku jde o pokus privatizovat si „duše a srdce“ dědiců tisíciletého českého státu. Vysát jim z hlav a srdcí povědomí o národu a státu, za jehož existenci a nezávislost obětovaly životy dlouhé zástupy hrdinů. Zhruba z jedné třetiny se jim to již povedlo – zvláště ve velkých městech. I tam však, jak volby ukázaly, zdaleka ne u všech. Duše a srdce holt nejsou jen tak něco. Tradice, hodnoty, vztah k rodině, obci a půdě jsou pochopitelně a tradičně vždy silnější na venkově. Takové to bylo za „prvního národního obrození“. Chceme-li se plánům na odnárodnění postavit, zjevně nás čeká jeho druhé dějství.

Čtěte ZDE: Proměna kavárny v plivárnu: Podle amerického vzoru. Po volbách jako před nimi. Slušný prezident pro neslušné lidi? Rozdělení je realita. Média dál hrají špinavou hru. "Bahno" slušnější než puncovaná pravdoláska

MY

Tahle strategie Kavárny je mimořádně nebezpečná. Bez ohledu na to, zda mají na to, aby ji učinili realitou, anebo zůstane jen další „žvanivou ideou“ tradičně líných a na nezasloužený blahobyt navyklých kavárenských „majitelů klíčů“. Michel Houellebecq ve svém románu Podvolení líčí blízkou situaci, kdy se z Francie stane islámský stát. Při prezidentských volbách dá místní Kavárna raději hlasy kandidátovi „Muslimského bratrství“, jen aby se nestala prezidentkou Marine Le Pen. A jestlipak víte, co žádá jako kořist nový muslimský „panovník“ po svém vítězství? Jen maličkost: ministerstvo školství.

Chceme-li proto my, „občané kategorie B“, svést o naši zemi a národ úspěšný zápas i v dohledné budoucnosti, musíme jít podobnou cestou. Každý, kdo chce a může přiložit ruku k dílu „druhého národního obrození“, je mimořádně cenný. Již jsem v Protiproudu informoval, že začal vycházet měsíčník MY. Za pár dnů (ve čtvrtek 8. 2.) bude na stáncích již jeho druhé číslo. Časopis to není prvoplánově politický. Uveřejňuje neobyčejné příběhy obyčejných lidí – pro obyčejné lidi. Může být v tomto stále více virtuálním světě plastových Drahošů a spol. větší politikum?

Sleduje a oživuje národní tradice, ptá se po historii – zvláště té nedávné – která byla plná mystifikací, právě tak, jako dnešní doba. Jarek Nohavica v úžasných textech buduje v MY „Českou galerii“ – a přidává se k němu řada dalších významných osobností žijících „mimo Kavárnu“, nebo tvořících jí navzdory. Je to klidný časopis pro bouřlivou dobu. Jeho plný název zní MY z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska... Nevede učené spory. Jeho tématem je radost a naděje. Pokud existuje nějaká cesta k národnímu "smíření", pak nejspíše právě tudy. I mezi zmanipulovanými voliči antizemana je spousta vlastenců. Ostatně druhé kolo voleb to jasně prokázalo. I oni jsou my - a proto také k nim MY míří.

Spolu jsme neporazitelní
Za časopisem, prvním svého druhu, není žádný velký vydavatelský dům, ale malé nové vydavatelství Česká citadela. Nyní je nejdůležitější, aby se o jeho existenci dozvědělo co nejvíce lidí z „Česka B“. Mnozí se ozývají redakci, že v jejich trafice či obchodním domě není k mání. Bohužel to tak opravdu je.

Nejsnazší cestou a současně největší pomocí je předplatit si MY - a dostávat ho každý měsíc do schránky. Jak na to? To zjistíte zde. Na stejném místě lze sdělovat redakci tipy na „zapadlé vlastence“ či jiné úžasné lidi, kterých je „Česko B“ plné – jen o nich skoro nikdo neví. Časopis MY se stane také jejich „tribunou“. Lze také vstoupit do spolku Má vlast, který s MY úzce spolupracuje na stejném díle či podpořit nadační fond stejného jména. O všem se lze blíže dozvědět na stránkách časopisu, nebo na jeho webu. Kdo chce něco konkrétního pro naši věc udělat, ať kontaktuje redakci.

MY začalo svou existenci mezi dvěma koly prezidentské volby. Nikoli náhodou. Mělo by stejnou úlohu bez ohledu na to, zda my, „béčko stoleté republiky“, porazí pražské (brněnské atd.) „elity“ Kavárny. S Milošem Zemanem na Hradě jsme si vybojovali malý odklad. A jak snad z předchozích řádek patrno, ONI nečekají. Ale ani MY. Kdo může, pomozte nám s šířením MY, zapojte se do jeho "mise". Je to malý krůček pro náš stát a národ, ale bez malých krůčků neuděláme ty větší. Na velikášské řeči jsou ONI. MY jsme na práci.

Modlit se a pracovat je přesvědčením mnohých z nás. Boj o naši národní a státní existenci vstupuje (typicky ve fatálním „osmičkovém“ roce) do další dramatické fáze tisíciletého zápasu. Nemůžeme prohrát, pokud, jako naši předkové, si v těžkých dobách dokážeme vzájemně pomoci. My, kteří nerozdělujeme občany na kategorie "A" či „B“.

Spolu jsme totiž fakt neporazitelní.

77 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Humorné VIDEO: Sranda ze studentů, kteří jedou poučit Zemanovy venkovany. A píseň umělců pro Drahoše, na kterou nezapomenete
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Humorne-VIDEO-Sranda-ze-studentu-kteri-jedou-poucit-Zemanovy-venkovany-A-pisen-umelcu-pro-Drahose-na-kterou-nezapomenete-523113

   Vymazat
 2. Tak u nás vítej prvňáku ..... a co bys nám chtěl hezkýho říct ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vrátil sem se s Bohnic.

   Vymazat
  2. Tak zase mazej nazpátek.

   Vymazat
  3. Dostal hezké vysvědčení a tak se chlubí.

   Vymazat
  4. Nejsilnějším z kandidátů „protizemanovské fronty“ byl Drahoš, který oznámil kandidaturu již koncem března 2017.
   Že šel do boje se Zemanem s podporou takových populárních osobností „pražské kavárny“, jako jsou Zdeněk Svěrák či Eva Holubová či řada dalších oblíbených umělců, je známo. Jak byl však Drahoš „vygenerován“ coby kandidát, přiblížil ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský a politolog UJEP v Ústí nad Labem Daniel Kroupa.
   „Nebyl to čistě marketingový projekt. Existovala poptávka po kandidátovi, který by nebyl poznamenán stranickou politikou a současně by nenesl stigma občanské společnosti nebo pražské kavárny,“.
   „Z této úvahy v určité skupině vzešla nejdříve myšlenka postavit nějakého respektovaného umělce. Pokud vím, Drahoš nebyl prvním z vědců, kteří byli osloveni. Byl prvním, který na poptávku okamžitě reagoval,“ objasnil někdejší diplomat a expředseda ODA Michael Žantovský a Daniel Kroupa pro ČTK.

   Vymazat
  5. Je to predevsim jejich taktika , nemenna , kdy zatlacili mocne narod k Zemanovi.
   Usaci tlaci Cinu k Rusku, dalsi staty /voda a ohen/, Turecko k Rusku a nas Pomoci sex gestapa a spol.a kdyz jsme zatlacovani a zaciname opet
   OCENOVAT NORMALNI ZIVOT ,obycejny bez mensinovych , trpaslicich vyznamem ,zrudicek.
   Zajimavy je pouze to jak nejsou schopni zmenit ani trochu jejich vylevy nenavisti, vzteky ,/tomu bych rozumnel , hodne penez padlo na Drahose a ted neni na pivo/ , ukladne pasti na narod, strazene a bezohledne agresivity , ktere uz davno nikam Nevedou. ...A jsou i sebedestrukcni a sebevrazedne...Nejsou s to zmenit styl a tvrdohlave stale busi hlavami do dubovych vrat.
   Cas a zvot jsou jiz davno nekde jinde...
   Kdo chvili stal, jiz stoji opodal. J.Neruda.

   Vymazat
  6. 23:04 tím pádem si můžeme dovodit, díky přiznání M. Žantovského, ředitel Knihovny V. Havla, kterou vystavil, kdo jiný než tunelář Z. BAKALA, tak ten nám chtěl naordinovat, nadrženého karieristu J. Drahoše, tím pádem Bakala ovládá své lokaje z ČT, ČRo., to zároveň vysvětluje jak byl a je ke všem tématům na ČT, neustále zván, zkrachovalý politik ODA pan Daniel Kroupa. Jako největší politolog z ČR. Proto pan Drahoš neustále mlžil, ohledně případné vítězství s kým bude spolupracovat atd.
   Díky Žantovskému, jsme se dozvěděli, že nám tunelář ze zahraničí, chce stále lainovat náše životy. A ovládá stále vše na co češi musí přispívat - koncesionářské poplatky atd. O jeho zlodějinách po celé ČR, je v médiích ticho. A Bohuslav Sobotka, jeho poskok se náhle vypařil?
   Kamarád M. Kalouska ... DEMOKRACIE ...

   Vymazat
  7. Přiznávám, že mi je pana Drahoše trochu líto. V předvolební kampani si se svou kamarilou "stojil hubu do žebřin" a pak takový konec. Určitě se na tom podepsali ty jeho nefunkční brýle. Určitě, při svém věku, má čtvrt nebo půl dioptrie, ale proč to tajit. Tuhle jsem viděl jeho foto, z boku. vypadal opravdu ynteligentně, a jak tak koukám, brýle mu zakrývají naslouchátko. takže nemá dioptrie ale hluchoptrie. To bude asi důvod těch brýlí, takový řetízek podvůdků. Škoda že v té jeho kamarile nebyl někdo inteligentní, a neporadil mu, ať si nechá ze zadu hlavy provrtat k uchu dírku, nikdo by na nic nepřišel a mohli mu zároveň odstanit z hhlavy ty blboptrie. Ale to víte, ynteligenti.

   Vymazat
 3. O "převýchovu" českého národa se v historii pokoušeli už Jesuité, Habsburkové, Němci nebo komunisté. V současnosti se o to zřejmě pokoušejí i "pravdoláskaři". Je možné, že na chvíli nabydou pocit, stejně jako ho měli výše jmenovaní,že se jim to daří, ale opak bude pravdou.

  "Probuzení" ze snu pro ně bude zřejmě "kruté", neboť vůbec nechápou změny, které ve světě probíhají a které dříve či později podstatně "ovlivní" i situaci u nás...
  L.S.

  OdpovědětVymazat
 4. Výsledek prezidentských voleb trochu předurčil výsledek voleb parlamentních. Kdyby volba prezidenta neprobíhala přímo - občany, ale parlamentem jako dřív, i tak by prezident Zeman zvítězil. Bylo ale opravdu dost důležité, aby se národ zmobilizoval.

  OdpovědětVymazat
 5. Vy všichni, co tu po sobě v diskuzích plivete, tady máte návod, jak postupovat do budoucnosti! Takže přestaňte řešit hlouposti a začněte navrhovat a ralizovat to skutečné národní obrození. Protože až M. Zeman za 5 let skončí, bude se opět lámat chleba a jeho nástupce - pokračovatel je zatím v nedohlednu. O Babišovi si nedělejme iluze - jeho soukromá továrna v Německu nakonec vždycky převáží nad našimi českými národními zájmy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:56-jeden nápad bych měl. Zjistil jsem, že v každé straně se do čela časem dostanou jinověrci s cizími pasy. Tomu se dá zabránit vytvořením etnické strany, což ústava nezakazuje. Navrhuji stranu etnických Slovanů(SES) a protože jsem solitér nabízím k projednání možností můj mail miroslavpovolny@seznam.cz ke korespondenci mimo NR. Snahu mám , ostatní je na vás.

   Vymazat
  2. Kdesi jste napsal pane Povolný, že je vám už přes sedmdesát let( tímto se současně omlouvám, že jsem vám na diskuzích tykal) - nechcete se na to všechno, na tuhle svinskou politiku, na tuhle skrz naskrz zkaženou, a zvrhlou společnost vykašlat, a dožít někde mezi normálníma lidma, v pohodě a v klidu? Tohle už nic nezmění, jen další násilný převrat, a media se tumlují, aby tomu tak bylo, pokud možno už brzy, protože mají takové zadání. Jinak přece není možné, aby novináři byli takoví drzí, sprostí a útoční. A mnohdy úplně vymaštění a trapní, protože to, co předvádí je bulvár, a ne publicistika. Bohužel, je spousta lidí domovnické nátury, a ti to přímo hltají. Jinak by to ignorovali, a bulvár by si ani neškrtl. Oč lepší, a mnohem kvalitnější a víc "po našem" byly ty kecy štamgastů v hospodách - jenže z hospod nám vrchnost vytvořila pseudocukrárny, aby se chlapi nikde neshromažďovali - zahnali všechny k počítačům. To bylo taky na zadání - tady je všechno cílené a účelové. Vše se vytváří účelově přes dvacet let. Náš "stát" prakticky neexistuje - jen podle jména. Náš "stát" nic nevlastní, nemá žádný majetek, žádný průmysl, žádnou výrobu, žádné zemědělství, ani ten mediální bulvární průmysl nepatří našemu "státu". Čím je takový "stát"? Jsme uprostřed Evropy jakási enkláva pro vývoz odpadu. Tisíce second handů,( hadry z kontejnerů z Anglie, Francie, Německa) potravinový odpad, skutečný odpad, a nejraději by k nám vyváželi i lidský odpad. ČR - je jako kontejner Evropy, a my se tady hádáme a rveme. Pár směšných kariéristů si tady hraje na politiku, kterou vůbec nemohou realizovat podle svého uvážení, vše probíhá podle diktátu, jsou to jen šaškárny, cirkus a hra. Konec dobrý nebude, a kdo má rozum, zachová si alespoň čest a klid do posledních dnů, o nichž nevíme, kdy nastanou. Dopadli jsme špatně, to je třeba si přiznat. A obyčejní lidi se mezi sebou rvou a perou, jako vlci o poslední zdechlinu.

   Vymazat
  3. 21:46-budu Vám s dovolením říkat pane X. Předně nedožívám, byť nevím čas svého konce. Něco jsem zkazil, něčemu naletěl. Být podveden(politiky) je dostatečný důvod k žití a nápravě, neboť pro důchodce nečinnost a pasivita společenská je cesta do "nebe". Rodina(má) je na bázi citové, ne politické, proto mám svoji velkou rodinu O.K.byť jsme každý jinde. V tom národním a hospodářském pesimizmu máte pravdu ale naši předci byli na tom hůř. Tak konec pesimizmu a do práce. PS. To se mi to kecá od PC, vím ale i slova mají váhu moci.

   Vymazat
  4. 21:46

   Jen toho strejdu nechte, ať si hezky hraje. Nikomu neubližuje - a ta jeho Strana etnických Slovanů, to přece může být úžasná prdel!

   Už tady máme D.O.S.T., konvičkovce, "Islám v ČR nechceme", sládkovce, Alianci národních sil, Rozumné, Realisty, Svobodné, Hájkem zmíněného fanatika Adama B.Bartoše...

   Jak krásné to bude, až se jednou všichni tito velikáni českého ducha sejdou a zapějí krásný pochod Františka Kmocha:

   "Paže tuž! Vlasti služ!”
   zní nám v pochod řadu let.
   My jsme tím nadšeni
   řítíme se mužně vpřed.
   Vezmi zbraň, v boku zář
   v žilách otců vřelou krev."

   A hlavně:

   "...Dokud boj neustal,
   v poutech úpí rodná zem.
   Dokud bouř kolem zní
   každý na svém místě buď!
   A kdo se odrodí
   čepel vem tu zrádnou hruď!"

   .....

   Voskovec a Werich se ve svých hrobech musejí válet smíchy!

   Vymazat
  5. 22:41- co vaše židovské obce, to je košér?

   Vymazat
  6. (22:41 korektura)

   V Kmochově zpěvníku je - patrně správná varianta
   "čepelem v tu zrádnou hruď!"

   Též se omlouvám nepravomocně odsouzenému Adamu B.Bartošovi, že jsem vypustil hrdý název jeho strany - "Národní demokraté".

   Doufám, že až bude oficiálně uznána jeho verze vraždy Anežky Hrůzové, budou počestní občané po celé zemi chodit plivat na Masarykovy pomníky. A bude nám zas tak nějak hezky hřejivě u srdce - asi tak, jako naposledy pod dobrotivým Habsburkem.

   Vymazat
  7. 22:45

   Helemese, než jsem stihl to zrní dosypat, už se nám udatný strejda ozval - jak slepice po flusu.....

   Vymazat
  8. Anonyme tys vemeno z draka. A to je ještě velmi mírné srovnání "probruselského" jistě holátka s kebulí vymytou dnešním inkluzivním školstvím.

   Vymazat
  9. A nad našimi hlavami budou vlát slovanské prapory s vyšitým heslem
   "Бей жидов - спасай Россию!"

   Tak konec pesimismu - a do práce!!

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  13. Neztrácej čas, ó veliký Povolný - nadšení straníci už se ti tu masově hlásí! Veliká myšlenka nesmí zahynouti v digitálním vakuu!!

   Zájemci o členství:
   Doklady o arijském původu zasílejte na zakladatelovu adresu -
   miroslavpovolny@seznam.cz

   Do jaké (čí) kůže budou vázány členské legitimace, o tom bude rozhodnuto na stranických schůzích demokratickým hlasováním.

   Naše barva - červená a bílá
   naše heslo - poctivost a síla!

   Vymazat
  14. 23:27-aspoň vidíte reakci na politiku vašich rodných. "Akce budí reakci, kdo seje vítr, sklízí bouři". Jsou to přirozené přírodní zákony, které popíráte.

   Vymazat
  15. 23:51

   Doufám, že jen nemlátíte pantem a že to tak nenecháte! S drzými popírači přirozených přírodních zákonů je nutné už konečně jednou zatočit.

   Vymazat
  16. 0:17

   Takže přece jen zvítězí pesimismus a poraženectví. Kníže Svatopluk se ve své prognóze nemýlil. Národ slovanský zahyne díky liknavosti všech povolných.

   A Petr Hájek si zapálí další cigaretu a bude zachmuřeně vyfukovat kolečka.

   Vymazat
  17. 0:31-Pitomo, přece poznám provokatéra! Od dob komunismu, ty rakouské ne, tak starý nejsem!

   Vymazat
  18. 1:07

   Tvá bystrost, když se začneš snažit, nezná mezí. Slovanská myšlenka potřebuje poctivé velikány, jako jsi ty. Hlavně to nevzdávej! Doufám, že přihlášky už chodí.

   Vymazat
  19. Dodám správné nahlížení na věc. Všimněte si, že významní státníci mají vysoký věk a učit člověk druhé může skutečně až zhruba po 75. letech, je ovšem na něm, aby žil tak, aby si zachoval zdraví (aby znečišťující procesy nepřevládli nad očisťujícími).

   Nezralé mladí je zneužíváno, šikovně tím, že je mu pochlebováno, ale jsou to ucha a zelenáči. Většinu krve má na svědomí právě revoluční mladí - jo mysleli jsme to dobře a dopadlo to jako vždycky.

   Vymazat
  20. To, co vy Čechům, řekl Židům Adolf HITLER.... a vyhrožoval jim ne smrtí, ale dělnickou prací.... nakonec se jim dostalo obojího, na pár let. Aby povstali z popela jako hebrejský Fénix a přeživší se znovu ujali ekonomické moci v celé Evropě, jako v zámoří.
   I Český národ má zkušenost bambusu. Tam, kde duby praskají a hynou, tam se bambus sehne a po bouři znovu ožívá. I naše vrby v roce 2OO2 povolily Vltavě, aby za několik let znovu hrdě lemovaly břehy zkrotlé řeky...

   Vymazat
  21. 9:22- proto většina přeživších kmenů v minulosti měla ve vedení stařešiny a v přední linii přesvědčené mladé bojovníky. Zrádců bylo minimum. Nová doba, od středověku umožňuje průnik "elit" zvenčí mimo kontrolu kmene(Bílá hora) až k "dokonalosti" politické současnosti, kdy již kmen(spojené kmeny) nemají "ánunk, who is who"!

   Vymazat
  22. Takže jsem udělal dobře, že jsem se k článku a k diskuzi vrátil. Není to špatné - když každý diskutující má svůj díl pravdy. Zajímavé je, že "slovanská" záležitost byla v naší, už tradičně a zarputile poněmčované společnost občas v popředí zájmu vlastenců, kteří zde byli zaplaťpánbu vedle zaprodaného šmejdu vždy ( viz F.L.Věk a další a další)Konal se "všeslovanský sjezd" a podobně. Ten anonym, který oponuje panu Povolnému má také svoji pravdu ( tu mladší) i když si dělá evidentně prču, naštěstí v rámci slušnosti. Ano - .."vezmi zbraň, v boku zář, nebo čepelem tu zrádnou hruď"... ale já bych s dovolením ocitoval taky jednu krásnou báseň, která se k šarvátkám hodí

   ...Co z nás, Slávů, bude za sto roků?
   Cože bude z celé Evropy?
   Slávský život, na vzor potopy
   rozšíří svůj, všudy meze kroků,
   a ta, kterou měli za otroků
   jen řeč křivé Němců pochopy,
   ozývati se má pod stropy paláců,
   i v ústech samých soků.

   Vědy slávským potekou též žlabem,
   kroj, zvyk i zpěv lidu našeho,
   bude módní, nad Seinou, i Labem...
   Ó - kéž já raději v tu jsem dobu,
   narodil se panství slávského,
   aneb potom vstanu ještě z hrobu!...

   Myslím, že to nemusím překládat do současné češtiny, když je to psané ve staročeštině, snad jen "Sláv -Slávů - znamená Slovan - Slovanů" ale vezme-li se do úvahy, v jakých letech básník (slovenský) Ján Kollár - žil, a jak tehdy vlastenci věřili v obrodu Slovanství, v jakém roce by se musel narodit, anebo - kdy by musel vstát z hrobu? Opět a zase se různé národnostní smečky lidí Slovanům pošklebují -proč? Táhne se to od starověku - proč? Čím tak strašným se Slované provinili, když se jim pošklebuje i země v zámoří, celá vytvořená z vandráků a lidského odpadu?

   Vymazat
  23. 23:11 Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu, sionismu.

   Vymazat
  24. Tohle jsou skuteční autoři NR! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg   NR je běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené kremelskou klikou anti-ruských židočekistů proti Bílé civilizaci! Leč Pravda je vyžene! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B41.png


   Vymazat
  25. 9:18

   Ano!

   A tuto židočekistickou kliku pomůžete rozbít, když se přidáte ke Straně etnických Slovanů pana Miroslava Povolného.

   Těm, kteří mají ještě slovanské "koule" připomínám, že doklady o arijském původy stačí zaslat na adresu miroslavpovolny@seznam.cz.

   Jak správně řekl náš veliký vůdce Miroslav Povolny 5. února 2018 23:24:

   "Stačí jen kopírovat činnost jejich obcí a "mají vymalováno", nás je více!"

   Vymazat
 6. Ani bych neřekl. To by spíše zbytek byl rozkraden tou pseudo demochátrou.Jim nejde o lidi ani o EU jde jim o beztrestné vklidku rabování.A až příjde islám ta se spakují a v klidu splnými kapsami odejdou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonyme tys vemeno z draka. A to je ještě velmi mírné srovnání "probruselského" jistě holátka s kebulí vymytou dnešním inkluzivním školstvím.

   Vymazat
  2. Tuto odpověď beru zpět - patřila anonymovi 22,41 hod.

   Vymazat
  3. No ale on má svůj velký díl pravdy anonyme 23.11 - to se přece nedá popřít. A správně vyjmenoval celou řadu těch protest shromáždění - víte, aby oni to nebyli bojovníci, bojující, jak se říká, do výše svého platu. Jak bojuje statečný rek Richard Falbr za práva dělníků dnes? Jemu se dokonce říkalo "otec dělníků" a stačilo otce posunout směrem k lépe obdařenému žlabu, a je o rebela postaráno. A další a další - Dušek - rebel za práva mašinfírů? Dnes sbírá dukáty do svého váčku a je klid, a ten další otec dělníků, kterého pak nahradil zatím poslední otec pracujících - Středula? Dělá se to už tradičně a osvědčeným způsobem. Zavřít někomu hubu a vzít mu bojovnost, lze buď vyhozením na dlažbu ( to se praktikuje u lidí mediálně neznámých, nebo nepříliš známých) no a když jde o lidi mediálně známé, ti se naopak postrčí směrem vzhůru k lepší funkci a k plnějšímu korýtku. Oba způsoby fungují stejně - sklapnou, a ztratí bojovnost. Tyto způsoby už mají svoji tradici, a osvědčily se vždy. Asi naposledy se v naší zemi nepodařilo odkoupit si Jana Husa.

   Vymazat
 7. Tak za 5 let je třeba se domluvit na přijatelném kandidátovi pro všechny. Já bych například byl pro pana Okamuru pokud ale většina bude např pro paní Procházkovou dám hlasy ji. Hlavně nedáme hlasy žádnému kavarnickému poskokovi i kdyby za ně kandidovalo zlaté prase.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě že se domluvíme. Lidi, kteří denně dřepí u počítačů nad podobnými bláboly, jsou ti nejsprávnější a nejpovolanější, aby rozhodli o příštím prezidentovi.A co těch pět let? To jako je přeskočíme? Přece nikdo nemůže vědět, co bude zítra - za týden - za měsíc - za rok - proč už teď žvaníte co udělají diskuzní počítačoví vysedávači za pět let? Kde bude Okamura? Kde bude Procházková? Kde budete vy - anonymní anonyme?

   Vymazat
  2. 21:58 # Souhlasím, ale jednejme přátelé ostražitě je kolem nás spousta nastrčených agentů. Jsou vycvičeni ve štábních školách, umějí rusky. Ti jsou obvzláště nebezpeční, jelikož jsou rafinovaní. Navrhuji Otu Sklenčku, ten je takový nenápadný. Co říkáte přátelé drazí.
   Mirko Hýl, básník

   Vymazat
  3. 22:05 Vůbec na mě nereagujte my dva jsi nemáme co říct.

   Vymazat
  4. Jenomže vaše naivita je tak strašně naivní, 21.58 ( 23.43) - že nelze nereagovat. Vy přece máte kolem sebe okruh známých a sousedů, svoji rodinu, a tak dále - to jim povídáte podobné hlouposti? Takhle naivně a hloupě působíte na svoje děti a vnuky? Ti z vás musejí mít radost. Vždyť přece nutně musíte vědět, že plácáte pitomosti, podobné, jaké se plácají na všech diskuzích - anebo diskuzím a sám sobě přikládáte tak zásadní význam, že jste přesvědčen, že na diskuzích budou plácalové rozhodovat o budoucím prezidentovi, a už od teď? No - to bychom dopadli!!! I když si nemáme co říci, vy dobře víte, že mám pravdu, vy diskuzní ješito - ale přiznat si to, je nad vaše síly a schopnosti. Kdybyste podobné hlouposti plácal někde v hospodě, za chvíli byste seděl u stolu sám, anebo snad by to mohlo být akceptováno bez odporu, ve stavu značné opilosti. Asi tak. A koukejte toho příštího prezidenta vybírat svědomitě. Zapojit všechny síly a schopnosti.

   Vymazat
  5. 12:28 Hele kdo je podle vás naivní vy máte média my máme pusy. Ty „plácalové" se domluví na netu v práci v hospodě a kavárna to opět projede.

   Vymazat
 8. Díky za analýzu. Je to přesné a věcné!
  Musíme se na ně připravit a začít jednat bez odkladu.

  Jestli to četl někdo z kavárny, musí být rozpálený do bělava.
  Tedy valstně do černa. Oni jsou pro ten svět ve kterém nesmí být nikdo a nic bílé.

  OdpovědětVymazat
 9. Nenechme si ,,ukrást" naše děti! V tom vidím klíč k úspěchu ! Je třeba dětem věnovat kousek svého času. Sice jen kousek, ale zato pořád a pořád.

  OdpovědětVymazat
 10. Hokrac to je ten nejdůležitější a nejtěžší úkol. Vzhledem k tomu jaké mají v současnosti zdegenerovaný zvrhlý parazité možnosti navrhuji ještě ty děti učit skromnosti. Výběr kvalitních lidí na funkci prezidenta je dost a ještě s přbívajícím terorem dojde k vytříbení. Jenom ten kdo půjde neohroženě proti parazitům bude pro nás ten nejlepší. Okamura je podle mého názoru ještě mladý a nezkušený na funkci prezidenta. Jinak pane Povolný je skutečně vznik nové partaje jenom tříštěním sil. Je potřeba z těch co tady jsou přeformátovat na stranu sociálí spravedlnosti a posílit jí na vládní úroveň. Chápu Váš mindrák z cinkání a snahu nějak to napravit. Jsme asi stejně staří a rozdíl byl jen ve výchově a pohledu na parazitizmus který je lidem vrozený. Babiš hraje docela chytrou hru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak vy jste chytrej - 10.51. Úžasné! Neskutečné! Jaký vy máte od toho počítače, kde sedíte od rána do večera, přehled o kvalitních lidech, vhodných na funkci prezidenta ČR. Co kdybyste se toho ujal vy sám? Možná byste byl nejkvalitnější. Do návrhu byste mohl uvést, jak dlouho a poctivě jste se politicky vzdělával a školil u počítače nad internetovou publicistikou ( mediálním bulvárem) - všechno víte o Okamurovi, ale holt je ještě mladej, za pět let bude tak akorát? Zatím budete u počítače a internetu tříbit, a to by bylo, abychom ty parazity ( kterých taky mohutně přibude) neusměrnili. Tak já se za vás alespoň budu denně modlit, aby vás nám pánbu zachovati ráčil....

   Vymazat
  2. 10:51-náhodně jsem zachytil své jméno ve Vašem příspěvku. Pokusím se vysvětlit.Nemusí jít přímo o stranu ale o určitou semknutost Slovanů v nepřátelském prostředí, tak jak to praktikují Židé. Tedy kulturně politické oázy Slovanů(alternativu židovských obcí), které produkují a propagují osobnosti do politického života veřejně, oproti tajnůstkářství a podprahové politice výše zmíněných. Tato cesta je zdlouhavá a vyžaduje peníze, které snaživci ve spolcích Slovanů, oproti ŽO nemají. Nebyly jim vráceny majetky jako ŽO, naopak jim byl ukraden stát. Proto se domnívám, že politická strana, nebo hnutí širokého spektra by byla přímější cesta i scelování národních snah.I proto jsem zveřejnil svůj mail k diskuzi mimo NR a který připomínám těm, kteří mají ještě "koule". miroslavpovolny@seznam.cz

   Vymazat
  3. Ušlechtilá myšlénka. Ale byl by to běh na hodně dlouhou trať, a dávno před tím, než by byl první předvoj běhu poblíž cíli, už si budete užívat věčného klidu někde v půvabném háji plném pomníků, svíček a vzpomnínek. A vaši ideu, kterou jste tímto založil, nechal vypučet, rozkvést a dále zušlechťovat, někdo uchopí, a časem ji výhodně prodá nějakému zmrdovi, který znectí jak zakladatele i pečovatele, zužitkuje ji k jinému účelu, a vytvoří z toho nějakou zrůdnost, která bude sloužit úplně obráceně. Jako tady bylo zneužito už všechno. I ta nevinná prasata v Letech byla obviněna, že jsou chována v místech jakéhosi údajného koncentráku, budou pobita, místo vydraženo za účelem naprostého nesmyslu za hodně velké peníze ( nás všech) a pár odporných lumpů, kterým se podařilo oblbnout veřejnost a získat pár politických lumpů, si na tom nahrabe. Zkurvilo a zpotvořilo se zde úplně všechno, jména ulic, tradice, sochy, pomníky, i ten blbej tank musel někdo napajcovat na růžovo za hlasitého potlesku nějakých magorů. Já bych si nedělal žádné iluze, a kdyby mi bylo přes sedmdesát, už vůbec ne. Hlavně aby ještě pořád svítilo slunce pro všechny lidi, aby ho nějací lotři nejímali do drátů, a neprodávali za tvrdou valutu - a kdo na to nemá, bude žít v úplné tmě, jak pavouk pod kamenem. Slunce, voda, les, louky, zatím ještě můžu jít kam chci... zatím...

   Vymazat
  4. 14:09

   Ano, tato ušlechtilá myšlénka by rozhodně neměla zapadnout:

   Miroslav Povolný neděle 4. února 2018 21:27
   "Jeden nápad bych měl. Zjistil jsem, že v každé straně se do čela časem dostanou JINOVĚRCI s CIZÍMI pasy. Tomu se dá zabránit vytvořením ETNICKÉ strany, což ústava nezakazuje. Navrhuji stranu etnických Slovanů (SES) a protože jsem solitér nabízím k projednání možností můj mail miroslavpovolny@seznam.cz ke korespondenci mimo NR. Snahu mám, ostatní je na vás."

   -- K přihlášce zaslané panu Povolnému nezapomeňte přiložit doklad o arijském původu. --

   Ať včerejší datm vejde do dějin Slovanstva! A Miroslav Povolný v nich bude mít stejně čestné místo jako Bohdan Chmelnickij! To si tu slavnostně slibme!

   Vymazat
  5. 14:09-co Vám odpovědět. Celá staletí jsou nabita osudy lidí, kteří nedosáhli svého a byli zapomenuti. Přesto přiložili kamínek a o to jde. Možná právě slunce, voda, les a louky je formovaly a nechtěli se toho vzdát.

   Vymazat
  6. PS. jen ten blb, který se mezi nás vklínil by neměl být zapomenut a jeho klony.

   Vymazat
  7. Vážený pane Povolný, nenechte se znechutit, nekonečným ponižováním slaboduchých, promiňte mi ten výraz, zdegenerovaných slabochů. Kteří si nepřiznají a ani to neumí, že jednou budou také v důchodovém věku, jako jsme nyní My. Zkrátka nevychovanci, moji vnuci by jim nabančili, jedna radost. Chybná výchova je příčinou zásadní.
   Děkuji Vaše Zlata Chudá

   Vymazat
  8. Správně!
   Nenechat se ponižovat (17:43) a nezapomenout (14:47).

   Na zakládajícím sjezdu SES jest posouditi naléhavost vzniku Svazu slovanských důchodců (SSD) a Svazu slovanské mládeže (SSM).

   Mládež je třeba usměrňovati, a to jednak výcvikem tělesným ku správnému slovanskému bančení (např, velikonočními kursy), jednak povznášením duchovním studiem vhodné slovanské literatury.
   Nabízí se osvědčená próza:
   Taras Bulba Nikolaje Vasiljeviče Gogola, Ohněm a mečem Henryka Sienkiewicze
   jakož i poezie:
   Opustíš-li mne, zahyneš! Viktora Dyka, Slávy dcera Jána Kollára.

   Pokročilejší mládež pak bude vhodné seznámit postupně a pod dohledem dobře vyškolených lektorů s náročnější literaturou jako
   Protokoly sionských mudrců. Po soldiním proškolení mohou nejzdatnější mldaí Slované poustoupiti na Vysokou slovanskou stranickou školu, jejíž včasné založení jest nanejvýš doporučeníhodné.
   Zkušenost našeho národa ukazuje, že obroda začíná zdola, takříkajíc mezi zapadlými vlastenci, a proto jest uvažovati a vybudování sítě místních Slovanských školicích středisek (SŠS).
   To budiž nejlepší oporou zdravého jádra národa proti řádění Neslovanských elementů!

   V úctě Váš
   Zlatan Brzobohatý

   Vymazat
  9. Vážení a milovaní!
   Mé staré srdce se radostí zachvělo, když pocítilo, že tu od neděle 4.února 2018 vzniká dlouho očekávané a ještě déle postrádané Hnutí slovanské obrody.
   Prosím o sdělení bankovního konta, kam bude možno zasílati finanční dary.
   Jako starý člověk hodlám i já pomáhati ze svých slabých, běda, každým dnem ochabujících sil. Můj duch je ale silný a svěží jako je naše slovanská rasa.
   I já chci přispět svou troškou do velikého slovanského mlýna.
   Dovolte mi radu zkušeného ranhojiče: v co nekratší době je nutno založit dobře kontrolované a hlídané slovanské krevní banky, aby se zamezilo dalšímu znečišťování slovanského etnika hnusnou neslovanskou krví v případě autonehod a jiných neštěstí.

   Slovan jsem a Slovan budu! Černé čižmy nosit budu!

   Slavoj Voženílek
   Šárovcova Lhota

   PS:
   Můj soused Pepík Jeřábek říkal, že do mtoho jde taky! Jen co vystřízliví, pojede do Hořic darovat krev.

   Vymazat
  10. 18:27, 1844- Protože jsem naši ŽO nadzvedl až k tvůrčí literární činnosti, považuji nápad za dobrý a v rámci svých možností budu v něm pokračovat a děkuji za rady z vaši organizace, o kterých jsem nevěděl, tak ještě jednou díky a pozor na "šéfa", vašeho politruka.

   Vymazat
  11. PS.- tu debilitu 17:43 napsal jeden z vás. Doufám, že si vás skuteční vnuci najdou a ztrestají.

   Vymazat
  12. 19:22

   Pane Povolný!

   Také my, občané Golčova Jeníkova, souhlasíme s Vaší iniciativou a na dálku zdravéíme čacké bratry z Podkrkonoší!

   Dohodli jsme se, že nebudeme souložit se žádnou, která předtím neprokáže, že její krev je 100%-ně slovanská! To si ho raději necháme ušmiknout!!

   Alois Novák
   Jaroslav Novák
   Bedřich Novák
   Vojtěch Novák
   Václav Novák
   Milan Novák
   Mojše Novák
   Vilém Novák
   Jeremiáš Novák
   Jeroným Augustín Novák

   Společně s Vladimírem Uljanovem a Járou Cimrmanem voláme:
   Z jiskry vzejde plamen!

   PS: Na obecním úřadě občané jednomyslně odhlasovali, aby byly z místní knihovny vyřazeny knihy Karla Poláčka, Vojtěcha Rakouse a dalších neslovanských politruků.

   Přítomný pan farář slíbil, že nedovolí, aby byl v budoucnu hrán na svatbách hnusný pochod Mendelssohna-Bartholdyho.

   Napříště bude myslivecký sbor svatební obřady doprovázet písní "Já jí ho tam strčil, on se mi tam skrčil..."

   Vymazat
  13. My občané... znám za komunistů, vy jste místní organizace KSČ alias ŽO? Pošlete mi to mailem s adresou a podpisem, díky.

   Vymazat
  14. Miroslav Povolny 4. února 2018 19:02

   Zlatko, muži od určitého věku rádi experimentují. Já si do důchodu přál šediny. Protože dcera je kadeřnice a šediny stále nebyly ani s její pomoci správného odstínu(Hapky), jsem je na protest obarvil do ruda(získal jsem přezdívku rudá Soňa a na výletě obdiv celého komunistického štábu).

   Vymazat
  15. 0:01-Vy z ŽO jste nepoučitelní! Rozumné lidi si nepřátelíte zjevnou lží a "úpravou textů", která je ostatním lhostejná! Jste v hledáčku Jahveho, když se periodicky klaníte "zlatému teleti", jako v současnosti! Noříte se do sinusoidy!

   Vymazat
  16. Lidi se strachujou, že přijdou magoři se svým Mohamedem. A nevšimnou si, že se jim přímo pod nosem bez povšimnutí prochází nezjištěný počet šílenců jako Miroslav Povolný.

   Vymazat
  17. 1:10

   Nevím, kdo upravuje Vaše texty, ani mne to nezajímá. Já to nejsem. Pouze z toho, co jste napsal, usuzuji, že jste pomatenec.

   Mluvíte ke svým (domnělým či skutečným) oponentům v množném čísle, označujete je jako "ŽO" a podobně, úplně stejně jako to tu dělá jiný podobný idiot, který se podepisuje "Honolulu".

   Nevím, co Vás do Vašeho dnešního stavu přivedlo, a ani to mne nezajímá.

   Nesmíte se ale domnívat, že máte sebemenší právo mluvit za nějakou skupinu, ať už ji nazýváte "národ", "Slované" nebo jinak.

   Stejně tak nemáte právo kohokoli zařazovat do skupiny jiné.

   Založte si stranu a řečněte na schůzích k těm, kdo to vydrží poslouchat.

   Jste jenom beznadějně pitomý magor, pane Miroslave Povolný, a tím už zůstanete!

   Dobrou noc -

   Vymazat
  18. 1:10- Zkuste porovnat mé texty(repliky) a demagoga z ŽO)židovské obce. Pokud nejste tím demagogem sám, možná uznáte unfér hru a podpásovky z jeho strany. To je celá problematika této "trapné komédie"! I Vám přeji dobrou noc, kterou jsem mohl mít dříve, nebýt jednoho hloupého sionisty.

   Vymazat
  19. 2:24

   Vidíte, a to je přesně ten důvod, proč jsem přesvědčen, že jste beznadějný pomatenec: kdekdo je pro Vás hned automaticky sionista a demagog ze židovské obce. To vážně nevidíte vlastní ubohost, kterou tu předvádíte?!

   Hádám, že přitom nemáte o skutečném sionismu (počínaje Herzlem) valné ponětí. Je to pro Vás jen trefná nálepka, stejně jako pro všechny ty idioty, kteří tu blábolí o Chazarech a podobně. Nejste schopen nahlédnout, že podobné kecy se od těch nacistických v ničem významném neliší. Stejná sračka v novém hávu. Možná jste to vstřebával už s mateřským mlékem, jako - jak jsem v osobních kontaktech zjistil mnozí Ukrajinci.

   Proto mi přirovnání k Bohdanu Chmelnickému, které se tu kdesi objevilo, připadá docela trefné. Ovšem samozřejmě s tím rozdílem, že Vy už naštěstí k uspořádání pogromu pravděpodobně nebudete mít ani sílu ani kuráž. Vy budete jen co chvíli předvádět svou potměšilou zášť ke všemu "neslovanskému" (k "sionistů ze židovské obce"). Jste prostě starý ubožák.

   To je všecko. Vlastně tu není co řešit.

   Vymazat
  20. Jestli mohu, ctěný příteli, Vážený pane Povolný. Svoji podporu Vám, jsem myslela naprosto vážně 17:43, bohužel ji někdo zneužil v můj neprospěch. Avšak podvedený příspěvek a to se jedná o 0:01 zveřejnil něčestný škarohlíd. Všimla jsem si i nejapné narážky na mé příjmení, on použil Brzobohatý, jak směšné.
   Uvidíte až jim dojdou argumenty, začnou poukazovat na Vaše jméno. Váš omyl Vám odpouštím. Mě oni nerozhodí a s radostí se podepíši znova!
   Vaše věrná Zlata Chudá

   Vymazat
  21. 13:54

   O upřímnosti Vašich slov pana Miroslava Povolného (pochváleno budiž jeho jméno!) nejlépe přesvědčíte, když mu zašlete přihlášku do Strany etnických Slovanů.

   Nemusím Vám zajisté připomínati, co už dobře věděl plukovník Ghadaffi: že o budoucí existenci nebo neexistenci Slovanstva rozhodnou především etnicky čisté slovanské ženy a dívky! Zde musím vyzdvihnouti vlastenecké provolání Nováků z Golčova Jeníkova. Myslím, že zakládající členky Svazu slovanských žen (SSŽ) by měly následovati jejich příkladu.

   Vymazat
  22. 13:54

   Jo a zapomněl jsem jeho ŽO (Železniční Odbory)


   Anonymní4. února 2018 18:01

   Vážený pane Vondruško, jste chytrý, vzdělaný, pohledný muž. Viděl jste na obrazovce poslance Stanjuru a jeho odbarvený černo-černý poklop. Připomíná panáčka Igráčka. Proč ho chcete překonat, máte dost vlasů, pečlivě upravené šediny, jsou mnohem svůdnější. Bojím se doby, kdy se vynoříte s trvalou. Nic ve zlém.
   Zlata Chudá

   Odpovědět
   Odpovědi

   Miroslav Povolny4. února 2018 19:02

   Zlatko, muži od určitého věku rádi experimentují. Já si do důchodu přál šediny. Protože dcera je kadeřnice a šediny stále nebyly ani s její pomoci správného odstínu(Hapky), jsem je na protest obarvil do ruda(získal jsem přezdívku rudá Soňa a na výletě obdiv jednoho lesbického páru). Před sedmdesátkou jsem zkusil odstín zelené ale Blanarovičová nezabrala. Ani ty šediny. tak teď po sedmdesátce čekám v domnění, že se dočkám jako husa klasu. Naštěstí má co šednout bez holin. PS. zdálo se mi, že i Babiš decentně přibarvil. To mají z těch starostí v politice, všichni rychleji šednou. Apropó, neměl bych to také uspíšit politikou?

   Vymazat
  23. Už jsi se konečně "udělal"? Dík za reklamu, rád ocením.

   Vymazat
 11. Nemyslím, že by se čestní občané Česka až tak měli znepokojovat pražskou kulturní lůzou a mediálními hochštapléry, kteří dalece překonali již vše, co kdysi dokázali při nadbíhání nacismu a Hitlerovi kolaboranti ve 2. světové válce. Zrada, zrada a zase zrada je posláním pražské kavárny a tzv. mainsteramových medií které se k tomu zavázaly za bakšiš diktatuře kapitálu a světovému zločinu. Tak klidně dýchat, perverzní media a umělci ztratí jednou hlavu. I dobytek se dá při trpělivosti vycvičit, tím spíše lůza!

  OdpovědětVymazat
 12. Většina těch pražských kavárenských zvrhlíků jsou přivandrovalci ze všech koutů Čechije.

  OdpovědětVymazat