Reklama

pondělí 5. února 2018

Ivano-Frankivsk: Pochodňový pochod na památku hrdinů bitvy u Krut

Ruslan Kocaba
5.1.2018  OutsidermediaKdyby to bylo černobílé, co by vám to připomínalo, milí čtenáři?

Bitva u Krut:

Námět: Rado Miko

12 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 2. To je výkvět demokracie Západu, tzv. eurofašistické hodnoty na pochodu.

  OdpovědětSmazat
 3. Kdyby tam byl europoslanec Štětina, zažil by jednu z největších radostí svého života.

  "Správná" antikomunistická akce připomínající bitvu cca 500 UA proti bolševikům (národností nezjištěných) s obrněným vlakem. I wolfsangely tam heroji měli... i pochodně jako v Norimberku...

  OdpovědětSmazat
 4. Podpora a návštěva takových průvodu zlikvidovalo Zaoráleka , Sobotku , top 09 atd.

  OdpovědětSmazat
 5. nacistický dorost,ještě jim tam chybí vedle bubnů píšťaly

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Evo, na Ukrajinské části Divokých polí a Babích Jarů KRÁLOVAL TORBAN či TEORBAN... ale ten byl nástrojem tuláků - vyprávěčů, opěvujících heroje, jejich činy... jako bakalosdělovadla. Tuláci byli většinou slepí starci vodění vidícím chlapcem - nějak postiženým. Nejcennější byli němovy (němí). Za všech povstání šířili obvykle "revoluční" propagandu... pak přijeli "lycary" a rezali, vyszali... Tataři JASYR hnali k Istanbulu... a UA pokorně cara o záchranu prosili... i sám Bohdan Zenobi Chmelnicki...

   Smazat
  2. Jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 6. Oficír , oficír .
  Tak proto už nedávají : Vlak štěstí a naděje .
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 7. Začněte pracovat , ale doma .
  Přesně tak to vypadalo v Německu než došel Hitler . Také měli ekonomiku na prd .
  Dnes mají Němci lepší životní úroveň , jak evropa a spojenci . Žeby to chtěli ukři okopírovat ? Škoda že Karas měl opět vibité baterie . Nejobjektivnejší čt to zase nebude mít , asi bermudský trojúhelník pro české reportéry . :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I zámořští penězoměnci se poučili z výsledků a z následků První světové... Bída a ponížení způsobené "Versaillským diktátem" pozvedla Německo národně socialistickou revolucí vedenou panem Hitlerem... která by v případě neožebračení prostých Němců neměla naději na masovou podporu. Takže dodnes okupované Německo je penězoměneckou kolonií v Evropě s nejvyšší životní úrovní... z ostatních kolonií téhož kontinentu.

   Jak řekl v Cirkusu Humberto principál BERWITZ, když dával Vašků první smlouvu jako jezdci na "bandurkovi" s Helenkou "Levnější je dát sám dříve, než čekat, až o to sami požádají...

   Smazat
 8. Jen tam chybí kraďousek poserplína kocáb štětina atd.

  OdpovědětSmazat
 9. Bohužel, je to hlavně generační problém. Dnešní mladí už mají Hitlera za hodného stréjdu co málem zničil "komunismus".
  Nasyceni válečnými hrami a výjevy v televizích je ujišťují že jim se nic nestane. Maximálně to vypnou.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.