Reklama

.

.

čtvrtek 15. února 2018

Jak hlasovali naši poslanci EP o usnesení o klimatických uprchlících

Pavel Dudr
15.2.2018  EP Shark

K tomu prohlášení Jana Kellera ZDE
Monica Pilloni nás upozornila na usnesení Evropského parlamentu o spravedlnosti v oblasti klimatu (1) s označením A8-0403/2017, kde se mj. praví:
 

„D. vzhledem k tomu, že podle odhadů OSN je 781 milionů osob ve věku 15 let a starších negramotných…

U….. vzhledem k tomu, že Mezinárodní organizace OSN pro migraci ve svém hodnocení důkazů konstatuje, že počet osob, které budou do roku 2050 v důsledku změny klimatu vysídleny, by se mohl pohybovat mezi 25 miliony a 1 miliardou osob s tím, že nejčastěji uváděným odhadem je 200 milionů lidí;….
AC. vzhledem k tomu, že Úmluva o právním postavení uprchlíků z roku 1951 nezahrnuje kategorii „klimatických uprchlíků“;… 


20. vyzývá Komisi a členské státy, aby přispěly ke globálnímu paktu o bezpečné, řízené a legální migraci s cílem chránit klimatickou spravedlnost uznáním skutečnosti, že změna klimatu vede k migraci, poskytovat vstupy založené na lidských právech a začleňovat do celého globálního paktu zásadu rovnosti žen a mužů v souladu s potřebami lidí vysídlených v důsledku změny klimatu;“ (2)


Zřejmě není náhodou, že tento návrh podala levicová švédská poslankyně Linnéa Engström. Protože rozvrat Švédska probíhá úspěšně už delší dobu, asi je třeba ho rozšířit na celou EU. / Švédská statistická kancelář BRÅ vydala nové šokující údaje: v roce 2017 bylo hlášeno 7 320 znásilnění . To je nárůst o 10% za pouhý rok (3). A údaje o počtech únosů se podle Eurostatu již několik let ze Švédska nezveřejňují./


Zmíněné usnesení EP bylo přijato v poměru 485 / 117 a 20 se zdrželo hlasování. Poslanci zvolení za ČR hlasovali podle (4) :

PRO : Keller, Poc, Poche, Sehnalová - ČSSD
Kohlíček, Konečná, - KSČM
Niedermayer, Štětina, TOP 09
Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, - KDU-ČSL
Polčák,- STAN
Telička – ANO

PROTI : Tošenovský, Zahradil, - ODS
Payne – SSO

ZDRŽELI SE : Charanzová, Dlabajová, Ježek, - ANO
Pospíšil, - TOP 09Prameny:
(1) http://pravyprostor.cz/eu-otevre-hranice-pro-miliony-klimatickych-uprchliku/
(2) http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?type=TA&reference=P8-TA-2018-0005&language=CS
(3) https://www.10news.one/shocking-statistics-1-in-8-swedish-women-will-be-raped/
(4) http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-%2f%2fEP%2f%2fNONSGML%2bPV%2b20180116%2bRES-RCV%2bDOC%2bPDF%2bV0%2f%2fCS&language=CS str. 66 

46 komentářů :

 1. Dnes má svátek předseda TOP 09. Tak posílejte přání ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ať nám dá pusu - ví kam

   Vymazat
  2. On se předseda TOP jmenuje Jiřina??? Nebo snad slaví něco jiného, např. Mezinárodní den gayů? V kalendáři o tom nic není!

   Vymazat
  3. CO TO JSOU ZA PROFESOŘI,

   myslim tim KELLERA,kteří se dělaji hloupí,že nevi co podepisuji!
   Nevyhrál i on svoje tituly v tombole?

   Vymazat
  4. Komunisté pálí z křoví a domnívají se,že nejsou vidět!

   Ve skutečnosti podporuji novou zrůdnou doktrinu NEOMARXISMU s diktaturou prý humanistů,když jim
   zmizeli dělníci a rolníci,aby se stali buržoasii.

   Ti kteři je ještě budou přiště volit jim znovu dovoli,aby realizovali diktaturu menšiny nad většinou tentokrát, ale s pomocí STRACHU Z TERORISTŮ.

   VIDÍTE VŠICNI,ŽE SE ODMÍTAJÍ DISTANCOVAT OD NEOMARXISMU!

   Vymazat
 2. bezpečné, řízené a legální migraci tom usnesení se hovoří p "bezpečné, řízené a legální migraci", to by zase nemuselo být špatně, ale co je špatně je to, že bez přesného popisu co se tím rozumí si to bude každý vykládat po svém a to je už opravdu problém.Ale to je rys současné doby, dohody, zákony a deklarace v naprosto obecné rovině, které jsou následně podle potřeby různě vykládány.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. omlouvám se za zmatek v textu.
   V usnesení se hovoří o "bezpečné, řízené a legální migraci", to by zase nemuselo být špatně, ale co je špatně je to, že bez přesného popisu co se tím rozumí si to bude každý vykládat po svém a to je už opravdu problém.Ale to je rys současné doby, dohody, zákony a deklarace v naprosto obecné rovině, které jsou následně podle potřeby různě vykládány.

   Vymazat
  2. Co je myšleno bezpečnou, řízenou a legální migrací vysvětlil komisař EK Avramopoulos loni v Ženevě na příkladu plánu pro Afriku: Azylové kanceláře se zřídí přímo v afrických zemích. Žadatelé, kterým bude přiznáno právo na ochranu (nově asi i před klimatem), dostanou potřebné doklady a budou dopraveni do EU na náklady EU a přiděleni do jednotlivých států EU podle systému Dublin IV nebo jiného systému, který bude přijat. Tím se imigrace stane bezpečnou, řízenou a legální.

   Vymazat
  3. vypadá to tak že už to začalo :
   https://www.quintus-sertorius.net/news/vlada-schvalila-trvaly-pobyt-imigrantu-v-brne-havirove-jaromeri-usti-nad-labem-byt-dostali-zdarma-najem-jim-plati-stat-mesicne-davky-21-000-kc/
   Vaska

   Vymazat
 3. Protinárodní zaplacené krysy ta konečná tam svítí to je práce dolejše.

  Tady dva články západ opět vyrábí důkazy:

  http://svobodnenoviny.eu/mimoradna-zprava-fronta-an-nusra-a-bile-prilby-pripravuji-v-syrii-provokaci-s-chemickymi-zbranemi/

  http://svobodnenoviny.eu/macron-francie-zautoci-pokud-se-najde-dukaz-o-chemickych-zbranich-pouzitych-v-syrii/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už je skoro podezřelé, že kdekoliv se objeví bílé přilby, objeví se jak na potvoru i chemický útok

   Vymazat
  2. Zrádní europoslanci Konečná a Telička15. února 2018 14:44

   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Kate%C5%99ina_Kone%C4%8Dn%C3%A1
   • www.novarepublika.cz/2018/02/vaclav-klaus-ml-tomio-okamurato.html
   Konečná (KSČM) a Telička (ANO) vlastizrádně hlasovali za přijetí usnesení:
   • www.epshark.cz/clanek/396/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o-usneseni-o-klimatickych-uprchlicich
   Tatínek Konečné byl v KSČ a působil před r. 1989 na funkci tajemníka pro zemědělství na OV KSČ v Novém Jičíně. Každý si udělá obrázek sám o raketovém postupu rychlokvašky Konečné.
   Konečná je také obdoba rychlokvašky Teličky. Vždyť Teličkův taťka také byl v KSČ a působil na čs. velvyslanectví ve Washingtonu: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Teli%C4%8Dka

   Vymazat
  3. Tak Konečná zůstala u komunistů a kandidovala za ně, takže tam se nějaká tlačenka snad nedala čekat. Prostě ji volili skalní.

   Vymazat
  4. A nekomunistické rychlokvašky neexistují? Komunistických by statisticky mělo být 14 % (taková byla členská penetrace za totáče) ostatních pak zbytek, ledaže by byli ti bývalí i setrvalí komouši nadprůměrně schopnější. To si mám připustit?

   Vymazat
 4. Klimatickým uprchlíkem se může stát i Čech.
  Jsme ze všech stran obklopený oceány a jestli si nikdo
  myslí že pro takovouto masu vody je dva tisíce kilometrů problém,
  je na omylu.
  Nemluvě o našem osídlení nížin a prastarých koryt .
  Samo sebou globální závazky jsou nesmysl*..

  OdpovědětVymazat
 5. ale nikde nezverejnili ako hlasovali tí slovenskí europoslanci, dá sa iba tušiť ako

  OdpovědětVymazat
 6. Vida Kellera! Přitom píše jinak, že je proti migraci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prof.Keller me hluboce zklamal, veril jsem mu. Zaradil se mezi "spolupracovniky" Komise EU

   Vymazat
 7. Soudruzi by v prvni řadě měli zajistit, aby na celé zeměkouli bylo ideální počasí, které bude povinně vyhovovat všem lidem. Komu ne,bude klimatofob, čili vyvrhel.

  OdpovědětVymazat
 8. Kdyby se chtěl problém Afriky vyřešit, měly se už dávno budovat zejména vodovody/jsme ve 3.tisíciletí/, infrastruktura, a to vše za pomoci ZÁPADU,KTERÝ BY TÍM MJ. ŘEŠIL I NEZAMĚSTNANOST, OVŠEM TO BY MLÁDEŽ MUSELA CHTÍT STUDOVAT TECHNICKÉ OBORY A MEDICINU, což se dětem nechce. A černoši by taky jaksi měli studovat a pracovat a zmáknout si pár revolucemi svoje "elity". Vím, že píšu o utopii, ale řešit to proboha přesunem milionů, miliardy lidstva, jako by v Africe doslova hořela zem pod nohama, je kamufláž, blbost a zkáza součaasné Evropy, která má lví podíl viny stejně....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gigantický vodovod a závlahy stavěl ve své Džamáhíriji už nějaký Muammar Kaddáfí. Ae s ním jsme demokraticky skoncovali. Také říkal, že když jej odstraní, přijdou migranti z Afriky...

   Vymazat
  2. Místní maskot Honolulu zcela správně tvrdí, že Afrika je neskutečně bohatá
   Problémem Afriky jsou negři.
   Tam kde jsou, nastává katastrofa. Kdekoliv, kdykoliv. Jestli existuje země, kde tohle pravidlo neplatí, tak sem s ní. Já ji neznám.

   Vymazat
 9. Čtu tady úsudky k věci, ke které krom názvu nevíme nic. Hádal bych, že europoslanec Keller není z těch, který by nevěděl proč hlasoval tak, jak hlasoval. Už to tak chodí, že nejsnadněji a bleskově si takové ty černobílé názory utvářejí neználci a nezkušení. Proto o čem nic nevím, do toho nekecám. Srdečně zdravím

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kreténe napomínavej!

   Vymazat
  2. 11:19 Souhlasím s tebou. Kecat do něčeho, o čem nemám ani páru a o čem mám pár vytržených informací je o ničem. Ale někteří si to užívají znamenitě.

   Vymazat
  3. 11:19 - Nesouhlas! Když o věci nic nevíš, jsi neználek a nezkušení, tak zde nekecej!

   Vymazat
 10. Tak tady máte toho vašeho "dobráka" Kellera, o kterém se to ví, že je to zrádce již podle minulých hlasování, ale lidé jsou prostě nepoučitelní a klidně budou pro něho hlasovat, aby zůstal u svého koryta a dál pletl ty svoje tabulky a řečičky, jaký on je bojovník za spravedlnost !!!

  OdpovědětVymazat
 11. Klima migranti=ti co mají problém s dostatkem vody.Saudové, Izrael mají také problémy s vodou vzhledem k podnebí ale řeší to.Afrika to neumí nebo nechce protože je jednodušší přijet do Evropy.Zaostalost technologická jim přináší problémy.Tam je třeba upřít pozornost EU.Tahat si je sem problémy v jejich zemích nezlepší právě naopak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavel Novák15. února 2018 11:59
   Máte pravdu, že by to mělo být z velké části řešitelné. Jenom to chce práci a peníze. Věřím, že místní by, vzdor předsudkům, tu práci odvedli, ale peníze na to ti mocní nedají. Cílem je rozvrátit Evropu, nikoliv pomáhat neevropanům. A k oblbnutí Evropanů, aby to už konečně pochopili jako svou povinnost, se hodí každá záminka. Samozřejmě vybičovaná do absurdnosti a pomíjející realističtější řešení. P.K.

   Vymazat
  2. ano , v Palestíně před cca 100 lety jen poušť kamení močály hadi a štíři ale chytří Izraelité si vybudovali odsolování závlahy a jsou soběstační, protože nejsou líní!!!
   Vím o čem mluvím, jezdím tam poměrně často a vidím co tam vybudovali k prospěchu svých občanů...
   tak ať se ostatní lidi z Afrika atd..s podobným klimatem nevymlouvají nechce se jim dělat , ale tady na ně nečekáme a nechceme,
   jo , něco jiného by bylo , kdyby opravdu se začlenili a přispěli k rozkvětu republiky, ale to pochybuji, že je tomu tak...

   Vymazat
  3. Anonymní15. února 2018 17:46
   Nejspíš jim také trochu pomohly finance od židovské komunity ve světě. P.K.

   Vymazat
 12. Jak je mozne ze stale volime do evropskeho parlamentu vlastizradce?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože jsme blbí a pro samí bordel na našem politickém dvorku důležitost voleb europoslanců s platem 300-500 tis. měs. z našich kapes nám doposud unikala. Vždyť je to další politrucké odkladiště v Bruselu, ještě lepší než Senát!

   Vymazat
  2. Myslím, že europoslanci nejsou placeni z našich kapes.

   Vymazat
 13. GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ?
  NIKOLI, STOJÍME NA PRAHU MALÉ DOBY LEDOVÉ

  Zdravím všechny, kdož nepostrádají kritické myšlení.

  Glob. oteplení klimatu, jež trvalo asi 150 let, v zásadě již skončilo. A nemělo s lidskou činností společného vůbec nic. Vše vyplývalo z dočasně zvýšené sluneční aktivity. Dobíhají již jen poslední distribuce přehřátých povrchových vod, zejména v Pacifiku, ale jinak se hydrosféra a atmosféra začínají pomaličku ochlazovat, a to přesně v souladu s tím, jak Slunce snižuje své vyzařování již několik let. Nemám na mysli známé 11-leté cykly maxim a minim sluneční aktivity, ty vzhledem k tepelné setrvačnosti oceánů totiž nemají na klima naprosto žádný vliv. Mám na mysli mnohem delší cykly slun. aktivity, od periody 200 let a více. A zde je problém, protože jsme již za vrcholem a ocitli jsme se na dlouhodobé sestupné větvi slunečního vyzařování. Důsledek? Bude docela tvrdý, poněvadž se rychle blíží nejen glob. ochlazení klimatu, ale, zejména, snížení výnosů v zemědělství, jež vyústí ve světový hladomor. Bez legrace. Ladovy zimy se k nám již za deset let vrátí v plné své kráse a síle.

  Nebude až tak závažný problém zvládnout to ochlazení z hlediska teplot, s tím se vypořádáme vcelku snadno, ostatně, nehovoříme zde o Velké době ledové čili glaciálu, byť i ta je docela blízko, ale o tzv. Malé době ledové, což ve srovnání s glaciálem je jen drobná, takřka zanedbatelná epizoda. Problém nastane však ten, že poklesnou podstatně světové výnosy zemědělských komodit, a to, žel, již zanedbatelný problém nebude. Jinak řečeno, lidí bude i nadále přibývat, ale krytí potřeb výživy obyvatelstva potravinami NEBUDE již nadále možné. Proč? Inu, proto, že během Maunderova minima aktivity Slunce ve středověku byla na světě sotva jen půlmiliarda lidí, a to ještě kdoví jestli, zato dnes je to asi 15x tolik! Pravda, jednotkové výnosy jsou dnes sice několikanásobně vyšší než tehdy, osevní plochy jakbysmet, ale s poklesem výnosů až o desítky procent se celá situace stane postupně dramatickou.

  Tedy, ještě jednou, v kontextu nejen nadcházejícího glob. ochlazení, ale také mizerné sociální situace až miliard lidí, vyvstává naprosto reálná hrozba světového hladomoru. Předejít by se tomu zcela jistě dalo, kdyby OSN plnila svou úlohu, ale NENÍ tomu tak. Chudí ve světě se stávají chudšími, bohatí bohatšími. A to je problém ještě závažnější, než to očekávané glob. ochlazení celoplanetárního klimatu.

  Vašek V.

  ZDROJ:
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11627-vyznamny-priznak-zemsky-povrch-ochlazuje

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní15. února 2018 12:41
   Jsem skeptický vůči jakémukoliv boji, ať už s oteplováním, nebo ochlazováním. Je to jenom hra nejmocnějších, pro rozvinutí jejich nových byznysů. Korumpují vlády, aby státy na nich byly závislé a oni získali nové monopoly, zajišťující monopolní ceny a další koncentraci moci. Je jasné, že než korumpovat každý stát a jeho politiky jednotlivě, je pohodlnější a snadnější korumpovat představitele větších celků, např. EU, OSN.
   Často je patrné, že tyto „boje s klimatickou změnou“ postrádají racionalitu a nabízejí nesmyslná řešení. Lépe řečeno, řeší jiné cíle, než deklarují.

   U Vašeho příspěvku souhlasím se závěrem:
   „Chudí ve světě se stávají chudšími, bohatí bohatšími. A to je problém ještě závažnější, než to očekávané glob. ochlazení celoplanetárního klimatu.“
   Domnívám se, že lidstvo má dost prostředků a zdrojů, aby se přizpůsobilo klimatickým změnám (muselo to tak dělat vždy). Ale právo disponovat s těmito prostředky, bohužel stále přiznáváme malé skupině mocných a oni je využívají pouze v zájmu zvyšování své moci. P.K.

   Vymazat
  2. Nás zachrání ti, kteří zvednou plochy, na kterých se pěstuje řepka pro produkci bionafty, protože na její produkci již dokázali zbohatnout. Bohatství nevzniká prací, nýbrž teprve dotace nám ukáže, kdo si zaslouží být miliardářem. Ten stane v čele vlády.

   Vymazat
  3. Souhlasím,mechanizmus t.zv. CO2 oteplování je nesmysl- předpokládá všesměrové vyzáření infračervených fotonů milionkrát zcela bez ztrát. Po deseti metrech vzduchu v okně CO2 zbývá jen 0.04% infrazáření. Skleníkový efekt je naplno dosažen už při 100x nižší koncentraci než dnes. Doopravdy začne malá doba ledová rok po slunečním minimu, tj. 2022.

   Vymazat
  4. Anonymní15. února 2018 23:29
   Konečně někdo vnesl do toho zmatku rozhodné slovo. P.K.

   Vymazat
  5. 15. února 2018 23:29, zdravím Vás.

   První nesmysl v souvislosti s CO2 v zemském ovzduší zní - CO2 je příčinou oteplování. Nikoliv, je tomu přesně naopak, oteplování způsobuje zvýšení CO2 ve vzduchu, protože obrovské množství CO2 je vázáno v oceánech (50x více oproti atmosféře!), a to tím více, čím jsou chladnější. Dobře známe z našich mladých let, jak se vyráběla v sifónu domácí sodovka, ocelové bombičky s nahuštěným CO2 dodaly do vody plyn pod tlakem, CO2 se uvolňoval jednak při poklesu tlaku, jednak ohřevem sodovky, takže bylo vidět, jak bublinky CO2 opouštěly vodu směrem do vzduchu, když se láhev postavila za okno na sluníčko. Čili teprve oteplením se tento vysoce důležitý plyn uvolní z moří a oceánů, aby nejen zadržel teplo od země, ale hlavně aby posloužil jako veledůležitá potrava pro veškerou flóru, která by bez CO2 ve vzduchu prostě vyhynula! Zvýšený obsah CO2 ve vzduchu je pro pozemský život nikoli nebezpečný, ale naopak vysoce vítaným jevem, poněvadž zvyšuje výnosy v zemědělství! Grafy z dob minulých to potvrzují, že zvýšenému obsahu CO2 ve vzduchu vždy předcházelo oteplení atmosféry. Navíc, na skleníkovém efektu v současné době se podílí z 80 % vodní pára ve vzduchu, CO2 však 4x méně! A to nemluvím o oblačnosti, která slouží jako poklice na hrnci, proto ty teplé noci při zatažené obloze. Prostě CO2 se na současném skleníkovém efektu podílí jen málo! Důkazem jsou až zoufale chladné noci na Sahaře i v červenci. Proč? Protože tam ve vzduchu téměř chybí vodní pára, stejně jako i v Antarktidě! CO2 ve vzduchu na Sahaře nashromážděné teplo během dne prostě a jednoduše neudrží, protože CO2 je ve vzduchu strašlivě málo!

   Dále. Aby CO2 se stal opravdu výrazným skleníkovým plynem, musel by jeho podíl ve vzduchu narůst oproti současnosti (0.03 až 0.04 %) min. na desetinásobek a více. I kdyby bylo CO2 ve vzduchu 2x tolik než dnes, glob. oteplení by se zcela jistě nekonalo. Proč? Když začal narůstat antarktický pevninský ledovec, asi před 30 milióny let, bylo CO2 ve vzduchu 2x až 4x více než dnes! Z toho plyne, že CO2 nemá s posledním mírným oteplením klimatu během asi 150 let pranic společného. V době křídy v druhohorách, asi před 80 milióny let, bylo CO2 ve vzduchu dokonce 10-20x tolik než dnes, jenže, navíc, tehdy byla atmosféra až 10x hustší, tedy s 10x vyšším atmosférickým tlakem než dnes, takže váhový podíl CO2 byl tehdy ve vzduchu oproti dnešku stonásobek a více!!! Tím je také vysvětleno, proč tehdy mohli létat ptakoještěři s rozpětím křídel 10 až 15 metrů! V dnešní řídké atmosféře by se tito vzdušní giganti ve vzduchu neudrželi ani vteřinu. Tím je zároveň vysvětleno, proč tehdy vegetace bujela jako zběsilá, protože CO2 je pro rostliny tou nejlepší potravou a jediným zdrojem uhlíku. Pro býložravé dinosaury to byl samozřejmě ohromný dar, protože ukojit jejich apetit by dnešní chladné tropy s velmi nízkým podílem CO2 ani náhodou nemohly. Ale hlavně, tehdy Slunce svítilo více než dnes!!! Výsledkem toho všeho koncem druhohor byla průměrná teplota vzduchu na celé Zemi asi o 10 až 15 °C vyšší (!) než dnes, což vytvořilo podmínky opravdového ráje na Zemi pro veškerou flóru, jakož i pro býložravou faunu. Najít tehdy byť jen jedinou hroudu ledu bylo takřka nemožné. Tohle se už zřejmě nikdy nezopakuje, protože pozemské ovzduší je mnohem řidší, CO2 ve vzduchu je zoufale málo a Slunce nám svítí méně než v druhohorách. A aby toho nebylo málo, jeho svit nám již v nejbližší době nadále ještě zeslábne.

   Resumé? Boj proti CO2 ve vzduchu je stejný nesmysl, jako nabírat cedníkem vodu v rybníku. Ovšem, s jedinou výjimkou. Tento boj činí dokonce i z vysokoškolsky vzdělaných lidí naprosto efektivní pitomce a poslušné otroky bankovních nadlidí, které může zkrotit jedině Slunce svým sníženým zářivým výkonem, aby i nadlidi pochopili, jak chutná chlad a hlad.

   Vašek V.

   Vymazat
 14. Byla chyba, že naše strany se zaměřovaly především na svoji pozice zde a do EU posílaly kandidovat až druhou ligu. A teď tato druhá liga, neslaná a nemastná, nám chce diktovat co má být u nás. Můžeme si také povšimnout, jak poslanci za ČSSD hlasují shodně s poslanci za Topku, Stan a lidovci. Proč, no přeci kvůli hezkému pohlazení od svých "šéfíků" u nás i v EU. Na naše občany z vysoka .......Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 15. Můžu,případně nemusím souhlasit s výše uvedenými příspěvky,neboť nikdo nemá pravděpodobně úplnou kvalifikaci k vytvoření hodnověrné předpovědi.Důležité je jedno a tomu by měl každý rozumět.Zanechat naší zemi svoje české teritorium příští generaci v tom stavu v jakém jsme jej obdrželi.Nezamořit zemi cizinci i když se o tom nesmí mluvit,neboť se jich už nikdy nezbavíme.Víme z minulosti co udělala menšina kterou do země pozvali v dobré vůli čeští králové a jen opravdovým zázrakem a prolitou krví naší a ostatních slovanských národů jsme se jich zbavili. Vždy platilo a platí lepší je pevnost hájit,nežli jí dobývat spět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:26 ano, ze samotné podstaty problému tak! K některým v předchozím - neračte přeceňovat roli Europarlamentu a už vůbec ne možnosti jeho jednotlivých poslanců. Pak si také uvědomte, co vůbec znamená jeho (Europarlamentu) usnesení, tentokrát o klimatických uprchlících a pak, zda není méně blbé, když se pokouší alespoň něco definovat, dokonce cosi preventivně řešit ... Je na místě si ten text především přečíst.

   Vymazat
 16. Teď je řada na poslancích, z mého pohledu zejména na Kellerovi, aby vysvětlil a zejména přeložil fakta. Jinak se v mých očích stává nedúvěryhodným. L.H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co se týče europoslanců, tam by asi bylo zapotřebí při jejich nominaci státem dát podmínku, že nebude v EU poslancovat proti zájmům naši republiky, tedy vlastizrádně a za druhé, že pokud je delegován za konkrétní stranu, tak že tuto stranu ještě v době mandátu zradí. Nesplnění těchto podmínek by mělo mít za následek odvolání takového grázla. Tečka.

   Vymazat
  2. 19:50 a "Tečka" Jenže, v politice si nevybíráte mezi dobrým a špatným, ale výhradně mezi špatným a ještě horším. Dětinové. To platí zvlášť, když je svět řízen neviditelnou rukou trhu, tedy honbou za ziskem.

   Vymazat