Reklama

neděle 4. února 2018

Jan Hrušínský: virtuální sdělení tátovi

Jiří Baťa
4. 2. 2018
„ Táto, představ si, že u nás už zase komunisti zvedají hlavy! Podobní týpci, co Tě trápili a tolik let pronásledovali. A Rusáci už tady zase větří šanci. Po všem, co nám provedli! Nevěřili byste, kdo jim k tomu pomáhá. To je na tom asi nejhorší. Lidi! Nepoučitelní a hamižní. Je to tak ubohý, že se tomu ani nemůžeš smát. Tak třeba jeden japonský extrémista obchoduje se strachem z imigrantů, předstírá, že je český vlastenec a lidi mu to baští tak, že si ho opakovaně volí do parlamentu. Představ si, že bys v takové sněmovně byl taky.“

Pane Hrušínský, jakkoli je Vaše virtuální sdělení svému otci ryze osobní záležitost, přesto ji okázale dáváte na vědomí veřejnosti. Máme to považovat za náhodu, nebo úmysl? Nebylo by na tom nic zas tak zvláštního, kdybyste se ve svém sdělení jen tak mimochodem svému otci rovněž nezmiňoval o věcech, které jsou velmi irelevantní, smyšlené a nepodložené a které více než popis současné reality vyznívají spíše jako šíření poplašné zprávy.Stejně jako Vy, tak mnoho Vašich kolegů byste rádi přesvědčili lidi, potažmo celý národ o velikosti svého IQ,, o své výjimečnosti, o své intelektuální úrovni a dokonce také o politické vyspělosti a v neposlední řadě o své pravdě. Jste ale i se svými se kolegy na velkém omylu. Otci (virtuálně) sdělujete smyšlené, nepravdivé informace o životě lidí ve společnosti a vymýšlíte si nepřítele jenom proto, abyste dal veřejnosti na odiv svou osobní statečnost v domnění, že říkáte pravdu, ačkoliv lžete, jak když tiskne.

Pane Hrušínský, proč si myslíte , že komunisté zvedají hlavu a hlavně, čím to chcete doložit? To, že hodlají případně podpořit Babišovu vládu, má být zvedání hlav? A navíc to mají být ti samí týpci, kteří otce trápili a pronásledovali tolik let? O čem to proboha mluvíte? To, že Váš otec byl jistou dobu distancován z uměleckého života a prostředí ještě neznamená, že mu bylo až tak morálně ublíženo, abyste z něj dělal mučedníka z dob totality. Pane Hrušínský, kdyby byl Váš otec na indexu nepohodlných živlů, asi těžko by později dostal tituly „zasloužilý umělec“, „ Laureát Státní ceny“ (a pokud se nemýlím tak s dovětkem Klementa Gottwalda), „Zasloužilý člen Národního divadla“ a v neposlední řadě i titul „Národní umělec“! Nevím, které komunisty máte na mysli, ale pokud máte alespoň nějaký politický přehled musíte vědět, že ve volbách komunisté naopak neuspěli. Možná nemůžete skousnout to, že na rozdíl od jiných stran se chovají státotvorně a nabídli podporu vládě. Ale nedělejte z otce obětního beránka komunistického režimu jen proto, že se dnešní KSČM snaží podpořit existenci problematické vlády! Myslím, že by Vás táta za tato slova zrovna nepochválil!

A „Rusáci“ už tady zase větří šanci. Po všem, co nám provedli! Jste snad pod vlivem drog nebo už natolik zpitomělý, že plácáte takové nesmysly? Co tím chcete vůbec národu sdělit, pane Hrušínský? Že podle ubohé lži pana profesora Drahoše, měli ruští zpravodajští agenti ovlivňovat volby českého prezidenta? Jaké fakta a důkazy máte pro své nekorektní tvrzení, resp. veřejnou blamáž pane Hrušínský? Jste fakt ubožák, když už lžete i svému otci!

Velmi pozoruhodné je rovněž Vaše sdělení, kdo jim (tedy „Rusákům“) pomáhá, což je, podle Vás, na tom asi to nejhorší. Kdo tedy? Žádní ufoni, marťané, ani zvířata, ale LIDÉ! No to je bomba-lidé! A navíc prý lidé nepoučitelní a hamižní. Což takhle být konkrétní, pane Hrušínský a také nám říct, kteří že to „nepoučitelní a hamižní lidé“ jsou a jak jim v tom fakticky pomáhají? Nebo si z nás, občanů, děláte „kozy“?

Pyšníte se, že už přes patnáct let provozujete divadlo a zmiňujete, že se mění politické klima, soukromníci to mají těžší a podmínky jsou čím dál tím horší, což začínáte sám pociťovat. Proč neřeknete rovnou, že máte také dlouhodobé existenční problémy? Proč tátovi neřeknete, že jste z velké části živ z dotací, z peněz nás, daňových poplatníků, které dostáváte na podporu svého ztrátového divadla, abyste vůbec přežil? Zřejmě si vůbec neuvědomujete, jak jste frustrovaný Vaši osobními existenčními problémy, které se snažíte převést do roviny obecných či veřejných politických problémů, které s Vámi nemají nic společného.

Je hodně pokrytecké a falešné když tátovi říkáte, že Vaše politické názory, které Vám otec údajně vštípil a na které jste hrdý, přestávají být bezpečné. Opravdu by bylo velmi zajímavé, jaké že názory Vám táta vštěpoval. Nicméně, pravdu máte v tom, že je dosud ještě můžete svobodně říkat, ale začíná to být riskantní. Protože lhát, pomlouvat a šířit nepravdu se nevyplácí, pane Hrušínský, neboť na tento způsob politického angažmá dříve či později „dojedete“, to mi věřte! To prosím není z mé strany vyhrožování, to je pouhé futuristické konstatování.

S neskrývaným opovržením se zmiňujte o blíže nejmenovaném japonském extrémistovi, který podle Vás obchoduje se strachem z imigrantů a předstírá, že je český vlastenec! Opravdu se Vás nechci dotknout ani Vás urážet, pane Hrušínský, ale je hodně pod lidskou důstojnost „umělce“ Vašeho formátu, když českého občana vydáváte za japonského extrémistu, člověka, který je za

a) právoplatným českým občanem a tedy bezpochyby i českým vlastencem, za

b) tento extrémista je řádně zvoleným poslancem Parlamentu České republiky,

předsedou legální politické strany SPD, za

c) tento extremista neobchoduje se strachem z imigrantů, jen varuje před následky

příchodu imigrantů do ČR. Jeho obchodní zájmy jsou ve zcela jiné sféře podnikání.

Jen pro Vaši informaci: V případě, že by ČR přijala cca 2600 imigrantů, jak se o tom zmínil Váš kandidát na prezidenta pan profesor Drahoš, by ve svých důsledcích mělo stejné následky jako v Německu, kde praktikují slučování rodin migrantů tak, že v případě dospělých běženců by se jednalo o jejich manžele, manželky a nezletilé děti, v případě mladistvých běženců o jejich rodiče a jejich sourozence!

Pane Hrušínský, jako principál divadla si jistě umíte spočítat, co by přítomnost 2600 běženců v pro ČR ve skutečnosti znamenalo. Než si pustíte kalkulačku, tak uvedu, že z původních 2600 imigrantů by v případě slučování rodin jich mohlo být rázem cca15 tisíc. Připomínám pane Hrušínský, že tyto lidi by také stát musel (podle nařízení EU) zaopatřovat stejně, jako v Německu, tj. cca 21 tisíc Kč na osobu a měsíc, tedy cca 315 milionů měsíčně, resp. 3, 8 miliardy Kč ročně. Navíc zdarma ubytování, škola, zdravotní a sociální pojištění atd., atd. A víte, že se také může stát, že peníze místo na Vaše dotace do divadla by šly imigrantům a Vy se i s divadlem můžete jít klouzat? Jsem natolik škodolibý, že Vám to i docela přeji, třeba byste pochopil a s Vámi i ostatní Vaši kolegové, o co japonský extrémista usiluje!

Nu a s tou jistotou, že se o Vás ani o divadlo tam „ti nahoře“ nemusí bát, bych byl opatrnější. Tvrdíte sice, že dokud to jen půjde, tak že se jen tak nedáte, čímž ale dáváte najevo a přiznáváte, že si zas až tak úplně stoprocentně jistý nejste. Hele, Hrušínský, na kterém že Hradě budou měnit vlajku? Až k tomu dojde, dejte prosím včas vědět. Ale pokud jde o to heslo „ Pravda zvítězí!“ tak to tam zůstane, o tom nepochybujte, pane Hrušínský. Jen je otázka, čí pravda, že? A pokud zmiňujete strach, tak ten máte nebo můžete mít zcela oprávněně, protože ty vaše Havlovy pravdy a lásky to prohrávají na plné čáře, je to jen samá nenávist a lež. Pokud byste o tom snad pochyboval, pane Hrušínský, stačí si po sobě několikrát pozorně přečíst Vaše upřímně nenávistné a prolhané sdělení svému otci, resp. rodičům! Pochybuji však, že to se svým IQ rozšlápnuté tykve sotva dokážete. Končím radou pro Vás slavným citátem F. A. Voltaire :

„Tajemství úspěchu je – umět mlčet o tom, co nevíme“!

91 komentářů :

 1. Je to kripl, ten mladej Hrušínskej, kdyby nebylo jeho fotra a komunistů, tak by s tím svým skřehotavým hláskem šlapaje si při tom na jazyk, mohl dělat tak maximálně pražskýho taxikáře a vozit přičmoudlý kunčafty po Praze od hampejzu k hampejzu...Už aby ten jeho tyátr začal žít z toho, co si vydělá a ne z našich daní, z daní od lidí, pod kterejma padaj i s nima mosty do Vltavy, protože není dost peněz na jejich opravy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co má Hrušínský proti Rusům, co mu udělali?

   Smazat
  2. Janek Hrušínský by se měl uklidnit a zazpívat si s Petrem Jandou:

   Drahošův rekviem….

   Vymyslel,jsem spoustu nápadů..áů,
   jak se nastěhovat do hradu..áů
   jak tak koukám,ale znova, poťapu do Jablunkova,
   ale tam si prdlajs nahrabu!

   Co mi,ale bere náladu..áů,
   že mi stará tluče o bradu..áů
   proč jsem si Tě brala nána, mohla,jsem být první dáma,
   a mít kolem slouhů hromadu…

   Víš Jirko,chci Ti říct, blafovat měl jsi víc,
   teď nás lidi mají- za maňásky..áů
   jsem teď místo dámy- nic, Ty jsi mezi vlky- špic,
   jen přidělals mi hošo další vrásky...áůůůů!

   Tvých falešných brýlí hromadu..áů,
   si teď můžeš strčit dozadu..áů,
   skončila hra na šlechtice, postarej se o slepice…
   a čapni od vidlí násadu !!!!
   áůůů, áůůů, áůůů….

   Smazat
  3. Vystřízlivění z oblíbených českých herců už nezůstal skoro nikdo na koho bych se mohl dívat, protože jsou to prodejné děvky. Vypadali odvážně, když se prodával národ západu. Jenže to žádná odvaha nebyla bylo to předem domluvené. Prodali, ale sami sebe, kultura je zaplavena USA produkcí a tak se snaží zviditelnit v politice. Za jejich zradu je bůh potrestal ztrátou rozlišení a tak propagují naprosto zkázonosné kraviny ve snaze zavděčit se mecenášům. Za socialismu jsem herce ctil, nyní jimi opovrhuji, čest nezkorumpovatelným výjimkám jestli existují.

   Smazat
  4. Další kolaborantský hajzl.

   Smazat
  5. Já už do divadel nechodím z preventivních důvodů.Žádné výjimečné herce nevidím a kdyby,tak to jsou tak hrozné ,sprosté,uřvané kusy,že je nelze vysedět do konce.To si raději a s láskou zajdu na koncert vážné hudby ,chystám se na Aznavura,byl jsem na Labutím jezeru...a nelituji vysokého vstupného.Ale komedianti?Škoda peněz!

   Smazat
  6. 18:40- gratuluju !! To nemá chybu !!! Ještě jsem se na NR tak nenasmál a nepobavil, jako na Vašem textu...

   Smazat
  7. legracni pisnicka a pravdiva ,dekuji za pobaveni

   Smazat
  8. A kterému to tatínkovi vlastně psal...?
   Tomu, co chodil do rekreační zotavovny Ministerstva vnitra a Ministerstva spravedlnosti v Plané nad Lužnicí, kde chlastal s důstojníky ozbrojených složek tehdejší komunistické moci ?????
   Nebo že by měl jiného fotra?
   Ať se jde vycpat, komediantský mamánek.
   J.C.

   Smazat
  9. 18:40 skvělé, už dlouho jsem se tak nepobavila, dík.

   Smazat
  10. Znal jsem staryho Hrusinskyho.
   Chlap jak se patri. Coz neni v branzi tak bezne.
   Bohuzel na syny nezbylo.
   Ti jsou jak to vubec nepatri..

   Smazat
  11. Sem si nevšim, že by starý Hrušínský měl nějaký potíže za socíku. V kinech i v TV ho bylo víc než dost, i když , pravda,herecky strčil svoje mladý do kapsy a navíc se pořád lepšil (filmy Hácha, Spalovač mrtvol například).

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 2. Starýho jsem měl moc rád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře si pamatuji, ač mi bylo 17, jak vystoupil Rudolf Hrušínský v televizi a pronesl projev aby byl ponížen a veřejně zlomen. Vzal si na to černé brýle, aby mu nebylo vidět do očí. Tu nenávist za ono ponížení v sobě dusil až do Velké sametové, proto pak s takovou nenávistí vystupoval v Parlamentu. Jeho syn Jan si to pamatovat také může, bylo mu 14.

   Smazat
  2. A proč ten projev pronesl?

   Smazat
  3. Paní Bohdalová si nechala rozříznout pusu.
   Aby prý nemusela špinit Havla před kamerou.
   :)))
   ..to je tak těžké říci ne ?
   Peníze sláva vs čisté svědomí a silní potomci*

   Smazat
  4. 4. února 2018 15:53
   Také :))
   ..to byli ale krásné filmy*

   Smazat
  5. Pane doktore, chce se mi po ostravsky zaklít. Jen blbec mluví o ponížení. Co ti, kteří byli kráglovaní při sametovém převratu? O těch vy nechcete vědět vůbec nic. S politikou jsem neměl vůbec nic. Žil jsem zkušebnou velkého podniku a každý den jsem byl v práci 10 hodin. Pro foristická hovada jsem byl první na řadě. Po převratu jsem šel do montérek a začal jsem jezdit 3 km do práce dělnickým autobusem. Dívali se na mne, jako na někoho, koho se museli ti, co po převratu dělali kariéru, zbavit. Někdy přes svou inteligenci vymyslíte naprostou hovadinu. Já jsem se v socdem neušpinil.

   Smazat
  6. I.David, musel být ponížen. Je jiné hrát v divadle a jiné je být donucen krýt svou osobností politické praktiky. Jenže my jsme už 29 let po převratu. O jakých komunistech to "mladý" mluví a co s tím má společného událost někdy z r.1970? Babiš je kapitalista a Zeman eurofederalista. Kde jsou komunisti? Jsou tedy platné volby do parlamentu a volby prezidentské, anebo se vrátíme do doby, kdy jsme se na volby jen hráli a vše za nás udělá vedoucí Strana neomarxistická?

   Smazat
  7. 15:56 Ivánku, zklamal jsi mně. Ty jako ynteligent se bereš za héreckou šmíru.
   Zřejmě jsi musel, protože nechápu že bys nevěděl co to bylo opravdu to, kolem roku 68.
   Altman

   Smazat
 3. Komentovat "uměleckého" mimoně nemá cenu. Tak jen k těm rusákům. Poprvé a naposled jsem viděl rusáky před zhruba padesáti lety. Byli to vyvalení kluci, které kdosi posadil do tanků a nahnal sem. Nevěděli dobře, kde jsou, co tu mají dělat a hlavně nechápali, proč jim všichni nadávají.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Časem jsem si uvědomil dost zásadní věc: ruská invaze půl milionů vojáků stála životy cca 220 čsl. občanů. Mnohým se to zdá mnoho, než se podívá, jak velké jsou oběti jakékoliv agrese USA či dokonce jen rozvrtání nějaké "neposlušné" země vyzbrojením či dokonce dovozem "oponentů" režimu. Když sem vtrhli Rusové, měli zjevně příkaz nedopustit žádné krveprolití. Podobnými ohledy západní demokraté zjevně netrpí.

   Smazat
  2. Já také.Zato teď od rána do večera cestuji do práce,z práce,jsem všude obsluhován Ukrajinci a někteř í z nich dokonce porušují naše zákony a snaží í se rozdmýchat Majdan!Starý Hrušínský byl vynikající,nepřekonatelný PAN herec.Jeho syn ,bohužel,není ani dobrý herec,ani charakterní člověk.A k tomu projevu Každý měl na výběr podepisovat antichartu nebo se ponížit veřejně.

   Smazat
  3. Přesně tak, mám stejný zážitek a nakonec mi jich bylo líto, oni netušili kam jdou, a nemohli pocchopit tu míru nenávisti, kdy jim nechtěli dát ani vodu a nebyli to jen Rusové, vždyť to bylo v rámci Varšavské smlouvy.....

   Smazat
  4. Rusaci, prave ctu KRONIKA 2.ceskoslovenskeho pluku Jiriho z Podebrad 1916-1920, vydano 1926, cast: Vojenske vystoupeni proti vlade sovetu. Vypisuji si, kolik zabili Cesi Rusu a opacne, udaj neni presny, protoze u mrtvych RUSU je nekolikrat uvedeno hodne ci mnoho. U Cechu vzdy presny pocet. A nektere zabiti nasimi take neni uvedeno, protoze treba Cesi ustupovali, ale pro zajimavsot:31.5-10.7 Cesi zabili 867-967 (mimo ty vsechny pobity, mnoho a hodne)Rusu a zabito bylo Cechu 21, nejsem u konce, ale to je jen cast legionaru. Za ta zabijeni rudoarmejcu nas prisli rudoarmejci osvobodit od okupace Nemcu se ztratou asi 170.000 vojaku a pak sem prijela VS a vybrala si odmenu, pry az 220 mrtvych (vim o 10), jsou v tom i dopravni nehody. Z toho je videt objektivni pohled drtive vetsiny Cechu na Rusy. URCITE BY SE VSEM CECHUM LIBIL OPACNY POMER, jako se jim leibi to, ze 360.000 mrtvych za okupace Nemeckem neni NIC proti okupci (coz okupace legalne nebyla od moskevskych dohod) RUSKEM (byt to byl SSSR, tj. Ukrajinci,nasi pobaltsti spojenci NATO, Uzbeci atd.

   Smazat
  5. 22:37 A k tomu nutno připočíst ještě ty tisíce pobitých ruských paragánů na letišti v roce 68, v taných podzemních pevnostech, jak se o tom často zmiňuje zástupce mimozemšťanů ....

   Smazat
 4. Jan Hrušínský je pěkný xindl.
  Lezl do zadku komunistům a hrál jak vzteklý, teď leze zase jiným páníčkům. Vlast ať jde k čertu, hlavně když on se bude mít. A přijít Číńani, bude mít z fleku šikmé oči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, pamatuji, jak předloni před 21. srpnem v rádiu povídal, že ví, jaké je to žít pod hlavněmi samopalů.
   No bodejť by nevěděl, když si zahrál vojáka základní služby, takovém krásném filmu z vojenského prostředí, Můj brácha má príma bráchu. A to v normalizační době...

   Smazat
  2. Komunisté ho proslavili , hrál i v pohádkách . Dnes už je jen celebrira :-)
   Brácha hraje super v ulici . Měli tam jednoho Rusa Grihorie ale ten uhořel když zachraňoval Čecha . O jiných Rusech nevím .

   Smazat
 5. Jak jednoduché!

  DOTACE = 0 !!!! Je to výdobytek pro dobytky z éry vlády KSČ!
  Kde na západě stát dotuje KOMEDIANTY! N I K D E !!

  Ať si komedianti vydělají sami nasebe ,divadel a divadýlek je jak hnoje!Několikanásobně více než třeba ve Francii!A školičky pro komediantství chrlí další a další zcela nepotřebné parazity,ze kterých hned vyrábějí i vlastizrádce!Takže vyřešit a to rychle!DOTACE = 0 ,a to jim ty jejich mozečky vyléčí,u kontejnerů se poperou o zbytky žrádla s bezdomovci!

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
 6. Podle toho, co tvrdí mladý Hrušínský, musela být jeho rodina pěkně pokrytecká. Navenek byli loajální k režimu a doma zřejmě nadávali. Před kým si mohou nyní hrát na morálku? Téměř z celé umělecké fronty se staly prostitutky. Jen Gott si zachoval charakter.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud tomu všemu nešéfoval, třeba.

   Smazat
  2. To nemyslíte vážně s rodinou Hrušínských?

   Smazat
 7. no moc se v těch Hrušínskejch nevyznám. Tohle je ten co kšeftoval s padělanýma obrazama?
  S

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Hrušínský. Musíme si pomáhat. Vy napíšete nějaký srdceryvný článek- napovíme, otisknem, nu, a za to bychom Vám mohli dopomoci k nějakým těm dotacím. Co říkáte pane Hrušínský , plácneme si?

  Co říkáte- mohlo to probíhat nějak takhle?

  OdpovědětSmazat
 9. Já si zase pane Hrušinský pamatuji pořad o J. Sovákovi, kde odpovídal redaktorce jak to chodilo v divadle, jak donášeli herci, jako byl pan Hrušinský, nebo Růžek. Tak nevím, ale vzhledem k tomu, že už něco pamatuji, tak je jasné že jste křivák od pohledu. Mohl by jste si podat ruce s komunisty zavrhovaným Krausem. Z vás aby se jeden pos... Šmírácká, falešná sebranko.

  OdpovědětSmazat
 10. Jak to tak vypadá, tak bylo u nás za socíku 14 milionů pronásledovaných, zatím co dnes není pronásledován nikdo, jen je potenciálních 10 milionů bezdomovců, nezaměstnaných, žebráků, 22 tisíc dobrovolníků v base a 300 tisíc svobodníků v pražské kavárně. A to žijeme nyní v hospodářském ráji a až zase přikvačí krize, bude ještě veseleji. Komunisté zvedají hlavu - kde ? Ale jednou ji skuteční skutečně zvednou a pak snad bude vyprášen kožich od vší a vznikne společnost s občanskou rovností před zákonem.
  Pražská kavárna, to je beranidlo diktatury kapitálu proti pracujícím!

  OdpovědětSmazat
 11. Komentovat toho ubožáka - hereckého antitalenta a uměleckou nulu je zbytečné. Nebýt jeho otce, byl by bezdomovcem.

  OdpovědětSmazat
 12. ...pan komediant jen potvrzuje pravidlo
  že tam kde se herec angažuje do politiky
  stojí to za hovno*...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unknown.
   Přesně.
   Pořád si myslí,že hraje divadlo a jen napodobuje schopnou osobnost,

   Smazat
  2. Herec nic neumí a nic nezná, jen opakuje text.

   Smazat
  3. A to ale vůbec není všechno, někdo mu říká, co má dělat.

   Smazat
  4. Herec je podvodník, který se vydává za někoho jiného.

   Smazat
  5. Herci jsou profesionálové v předvádění smyšlených příběhů v divadlech a ve filmu. Někteří v tom prostě pokračují i "v civilu". I tam pak hrají takové role, které se jim vyplácejí. Z této profesionální deformace se dokáží vymanit jen mravně silné osobnosti. A takových je prachmálo.

   Smazat
 13. Takto trpěl tento komediant za socialismu.Podívejte se v čem všem hrál do roku 1989:

  1989 Dědeček je lepší než pes (TV film)
  Konec starých časů
  Táta k příštím vánocům (TV film)
  Vážení přátelé, ano
  Značka: Na dožití (TV film)
  1988 Merlin aneb Pustá zem (divadelní záznam)
  Tichý společník
  1987 Mág
  Moře začíná za vsí
  O Háderunovi a víle Elóře (TV film)
  Střecha nad hlavou (TV film)
  1986 Klobouk, měšec a láska (TV film)
  Můj obchod se psy (TV film)
  O rybáři a rybce (TV film)
  Přezůvky štěstí
  Statečný Azmun (TV film)
  1985 Moje zlaté holky (TV film)
  Putování za měsíční nitkou (TV film)
  Rudin (TV film)
  Spící princ (TV film)
  Václava Kašpara den pátý (TV film)
  Zastihla mě noc
  1984 Tři sestry (divadelní záznam)
  Zlaté kapradí (TV film)
  1983 O závojích bez nevěst (TV film)
  Propast (TV film)
  Straka v hrsti
  1982 Má láska s Jakubem
  1981 Hadí jed
  1980 Docent (TV film)
  Mimořádná odměna (TV film)
  Tajemství ďáblovy kapsy (TV film)
  V hlavní roli Oldřich Nový
  1979 Láďo, ty jsi princezna! (TV film)
  Lásky mezi kapkami deště
  Poslední koncert (TV film)
  1978 Brácha za všechny peníze
  1977 Básník, služka a král (TV film)
  Jak se budí princezny
  Pasiáns
  Proč nevěřit na zázraky - vyp.
  1976 Až bude padat hvězda (TV film)
  Boty plné vody
  Premiéra se odkládá (TV film)
  Zlaté pometlo (TV film)
  1975 Můj brácha má prima bráchu
  Rodič (TV film)
  Sarajevský atentát
  1974 Kdo hledá zlaté dno
  Muž, který se spustil (TV film)
  Sirius
  Velké trápení
  1973 ....a zašla hvězda... (studentský film)
  Rodeo
  1972 Aféry mé ženy
  1971 Babička
  Dívka na koštěti
  Panter čeká v 17.30
  1970 Lítost (TV film)
  Případ Mauricius (TV film)
  1965 Puščik jede do Prahy
  1962 Anička jde do školy
  1961 Pohádka o staré tramvaji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:43 To je přece jasný důkaz, jak ho tenkrát ti "týpci trápili a tolik let pronásledovali". A nejspíš v tom měli prsty také Rusáci, kteří nám tu podle něj prováděli nějaké hrozné, blíže nespecifikované zločiny. Jeden by si mohl myslet, že si přivlastnili naše banky, podniky, lesy a pozemky tak rafinovaně, že si toho nikdo ani nevšiml. A až teprve po jejich odchodu se to všechno dostalo do správných rukou.

   Smazat
  2. ...a to jsou ti praví ublížení, teď už toho moc neumí a tak si vydělávají lhaním a pomluvami, co k tomu dodat, už nám předvedli dost!

   Smazat
  3. Mladým ne příliš talentovaným synům Hrušínského zařídil místa v pražských divadlech šéf pražských komunistů Kapek. Tak co to bylo za utrpení v minulém ežimu?!

   Smazat
 14. Zemana údajne volili nevzdelaní, nezamestnaní, sociálne odkázaní vidiečania. Opačne volili vzdelaní, dobre zarábajúci mestskí príslušníci inteligencie.
  Netvrdím, že je to tak, ale aj keby. Nie je náhodou ten, kto je existenčne závislý na štátnych dotáciách, príspevkoch, objednávkach tiež svojim spôsobom v obdobnej pozícii ako socka? Najväčší prijímatelia (celoživotní) štátnych dotácií sú vysokoškolsky vzdelaní vedci, herci, kultúrni pracovníci, úradníci, ktorých súkromné peniaze nedokážu uživiť preto, že sa tu presadil ekonomický model závislej kolónie, z ktorej všetky zisky odtekajú k pánom do zahraničia. Síce odvádzajú svoju prácu, ale na súkromnom trhu bez dotácií by si nezarobili ani na slanú vodu. Lebo ten úbohý plebs by im žiadne dotácie nedával. V tom oni vidia nebezpečenstvo. Že zvíťazí kandidát, ktorý nie je ako chcú oni, ktorý nie je z ich prostredia alebo ktorý pamätá aj na tých ostatných. Možno sú intelektuálna elita, ale nie sú to vládcovia ani vodcovia. To ich serie, že nemajú tú moc diktovať tým duševne menej (ako oni) vyspelým jedincom, čo majú robiť a ako majú voliť. Urážajú ich kastovaním spoločnosti, pričom si neuvedomujú, že bez tej "lúzy" by pre kolonialistov boli sami lúzou. Zabudli, že najväčší českí vedci v minulosti, najvýznamnejší českí kultúrni predstavitelia boli socky, chudobní šupáci, ktorí sa stali velikánmi vďaka svojej práci a výsledkom svojej práce. Často zomierali v biede aj tí najznámejší. Dnes je vedcov, umelcov a úradníkov, robiacich často veľmi neužitočné veci veľa. Ani jeden z nich nestráda. Koľko užitočných vecí robia denne, že si zasluhujú svoj každodenný chlieb?
  Nie nezávidím im. Ale trochu pokory všetkým verejne známym ľudom by prospelo. To, že sú denne na obrazovkách im nedáva právo sa vyvyšovať nad ostatných. To, že sa prechádzajú pred reflektormi a kamerami je len a len vďaka lúze, ktorá ich produkty niekedy spotrebováva. Ako si lúzu vychovali, takú tú lúzu majú. Tak načo sa sťažujú??

  OdpovědětSmazat
 15. ....a starýmu Rudlovi ty komunisti taky ubližovali od roku 1948 1989 :-)

  1977 Adéla ještě nevečeřela
  Časofonia (studentský film)
  Faustův dům
  Nepřemožitelný nápis
  Ostrov pro 6 000 budíků
  Pacient 001 (TV film)
  Pasiáns
  Sázka na třináctku
  1976 Dým bramborové natě
  Malý tygr
  1972 Oáza
  1971 Claim na Hluchém potoku
  Jak se dělá televizní soutěž (TV film)
  Muž, který chtěl být bohem (TV film)
  Za rok přijdu zas (TV film)
  1970 Dlouhá bílá nit (TV film)
  Honba za filmovým námětem (TV film)
  Julián odpadlík (TV film)
  Lítost (TV film)
  Obavy komisaře Maigreta (TV film)
  Podezření (TV film)
  Případ Mauricius (TV film)
  Svatební noc (TV film)
  1969 Bellevue (TV film)
  Pasiáns (TV film)
  Poslední páska (TV film)
  Po stopách krve
  Skřivánci na niti
  1968 Černá hodinka s Rudolfem Hrušínským (TV film)
  Čest a sláva
  Meze Waltera Hortona (TV film)
  Spalovač mrtvol
  Spravedlnost pro Selvina (TV film)
  Zločin v šantánu
  1967 Amatér (TV film)
  Jak se krade milión
  Rozmarné léto
  Waterloo (TV film)
  1966 Vrah skrývá tvář
  Vražda po našem
  1965 Bílá paní
  Dům v Kaprové ulici
  Hrdina má strach
  Malér (TV film)
  Neviditelný (TV film)
  Odsouzený z Pinktownu (TV film)
  Třicet jedna ve stínu
  5 milionů svědků
  1964 Drahý zesnulý (TV film)
  Favorit (TV film)
  Nebezpečný člověk (TV film)
  Pět hříšníků
  1963 Naděje
  Strach
  Šach mat (TV film)
  1962 Anička jde do školy
  Blbec z Xeenemünde
  Tarzanova smrt
  Tvrdohlavá žena a zamilovaný školní mládenec (TV film)
  Velká cesta
  1961 Baron Prášil
  Florián
  Noční host
  Reportáž psaná na oprátce
  Smrt na Cukrovém ostrově
  1960 Ledoví muži
  Policejní hodina
  Třetí přání (divadelní záznam)
  U nás v Mechově
  Vyšší princip
  Záhady aneb s Karlem Čapkem v soudní síni (TV film)
  Žalobníci
  1959 Dařbuján a Pandrhola
  Kam čert nemůže
  Konec cesty
  Velká samota
  Zpívající pudřenka
  1958 Hvězda jede na jih
  Kasaři
  1957 Poslušně hlásím
  Škola otců
  1956 Císařovy nové šaty
  Dobrý voják Švejk
  1955 Jan Žižka
  Muž v povětří
  Strakonický dudák
  Větrná hora
  1954 Botostroj
  Cirkus bude!
  Hry lásky plné (TV film)
  Jan Hus
  Na konci města
  1953 Komedianti
  Přicházejí z tmy
  Tajemství krve
  1952 Haškovy povídky ze starého mocnářství
  Únos
  1949 Rodinné trampoty oficiála Tříšky

  OdpovědětSmazat
 16. ....a starýmu Rudlovi ty komunisti taky ubližovali od roku 1948 1989 :-)
  1989 Evropa tančila valčík
  Hra o srdce (TV film)
  Konec starých časů
  Něžný barbar
  Vážení přátelé, ano
  Značka: Na dožití (TV film)
  1988 Dobří holubi se vracejí
  Hody, hody, doprovody (TV film)
  Lékaři (TV film)
  O čem sní mladé dívky (TV film)
  Svědek času (TV film)
  Tichý společník
  Vzpomínky na Karla IV.
  1987 Jak básníkům chutná život
  Mág
  Narozeniny režiséra Z. K.
  Ryba ve čtyřech (TV film)
  Smrt Archimedova (TV film)
  Strašidla z Vikýře
  Záhada zlatého servisu (TV film)
  Zrcadlo nenávisti (TV film)
  1986 Hrdina (TV film)
  Kus života (TV film)
  Návštěvní hodiny (TV film)
  O houbovém Kubovi a princi Jakubovi (TV film)
  Osudy dobrého vojáka Švejka
  Preceptor (TV film)
  Přepadení (TV film)
  Případ nevinné řeky (TV film)
  Sardinky aneb Život jedné rodinky (TV film)
  Smrt krásných srnců
  Velká filmová loupež
  Zikmund, řečený šelma ryšavá (TV film)
  Žádost o přeložení (TV film)
  1985 Jeden den v hostinci U klidného spánku
  Jubileum (TV film)
  Kolik je na světě věcí
  Vesničko má středisková
  Zastihla mě noc
  1984 Barrandovské nocturno aneb Jak film zpíval a tančil
  Hubertus (TV film)
  Rozpuštěný a vypuštěný
  Tlustý pradědeček (TV film)
  Žofka z Janovic (TV film)
  1983 Krásná vyhlídka aneb Bellevue (TV film)
  Nuž, brány dokořán již otevřete...! (TV film)
  Slavnosti sněženek
  Smrt krále Václava IV. (TV film)
  Tři veteráni
  1982 Dedičstvo (TV film)
  Jasnovidec (TV film)
  Plaché příběhy
  Pouť králů (TV film)
  Švédská zápalka (TV film)
  Vyhnanství (TV film)
  1981 Buldoci a třešně
  Povídka malostranská (TV film)
  Pozor, vizita!
  Tajemství hradu v Karpatech
  Tři spory: Spor architekta Zítka (TV film)
  Ubohý pan Kufalt (TV film)
  Výhra admirála Kotrby (TV film)
  1980 Královská hra (TV film)
  Pes (TV film)
  Poslední prázdniny (divadelní záznam)
  Postřižiny
  Strach má velké oči (TV film)
  Tajemství ďáblovy kapsy (TV film)
  Temné slunce
  Trhák
  1979 Bratři Kipové (TV film)
  Diagnóza smrti
  Kořist (TV film)
  Lásky mezi kapkami deště
  Plášť pro vítr (TV film)
  Příbuzenstvo (TV film)
  Velká policejní pohádka (TV film)
  Zadržitelný vzestup Arthura Uie (divadelní záznam)
  Zlatí úhoři (TV film)
  1978 A kétfenekű dob
  Báječní muži s klikou
  Daliborka
  Jeruzalémská ulice
  Kulový blesk
  Mapa zámořských objevů (TV film)
  Nechci nic slyšet
  O vysoké věži (TV film)
  Polská krev (TV film)
  Silnější než strach

  OdpovědětSmazat
 17. Táto Hrušínský vstávej! Tvůj dotovaný fracek krachuje, lže jak když tiskne a ještě hanobí tvůj podpis na Antichartě i cenu Laureáta Státné ceny Klementa Gottwalda. Sám má akorát tak na Ropáka roku pokud mu dají dotace.

  OdpovědětSmazat
 18. Měl by se vrátit do Bohnic, asi už senilní a blbne. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 19. Hrušinští se vždy cítili jako šlechta. Přesto že byli komedianti, tudíž nic podstatného pro život.
  Všichni si mysleli, že nebýt socíku tak by byli holywodské hvězdy a to je to jádro pudla.
  Starej, dokud byl mladý, tak vypadal jak seladon a určitě stál denně před zrcadlem a ptal se ho, kdo je na světě nejkrásnější.
  Socík jim v kariéře nijak neublížil, měli se určitě líp jak normální pracující lidé, přesto se rozhodli po hadráku demonstrovat svou příslušnost k těm lepším, byť smrdělo z prdele jako každýmu.
  Ale což, není to jen Hrušínský, ten laskavý dědek na pohled, ale v duši svině.
  Měli všichni, ty fašounské kurvy možnost v šedesátém osmém jít ke svým, germánům a jim podobným nadlidem. My by jsme tady steskem neumřeli.
  Altman

  OdpovědětSmazat
 20. Stojí ten dopis tatínkovi a mamince vůbec za komentář? Třeba mu za ty cancy někdo platí...že však tu rodičům dělá ostudu mu zřejmě nevadí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takovou slátaninu,kterou Honzík vytvořil,psal zřejmě pod vlivem nebo řádně zhulenej.I když reakce na totální prohru je také pěkná svině....

   Smazat
  2. zadarmo to jistě nedělá, asi se drží hesla, čím víc špíny tím více stříbrných....

   Smazat
 21. Za 1.republiky se ještě někteří známí herci brali za práva obyčejných lidí. Dnes se celá kulturní fronta zaprodala režimu, dokonce víc, než za komoušů. A jak by ne, vždyť zatímco kdysi si na sebe vydělali nebo v případě komunistů se dočkali velkorysé tolerance, dnes by bez dotací, které režim rozdává z našich daní, zemřeli hlady.

  OdpovědětSmazat
 22. Ale nebrali,byli úplně stejní šmejdi jako dnes.Jen se podívejte jak se chovali k sobě po válce.Udával jeden druhýho.

  OdpovědětSmazat
 23. Jak se zdá, český umělecký "Olymp" se po volbě presidenta otřásá. Strachem hnán, vetchý herec bije na poplach a svolává všechny rozvaděné pod jeden prápor smíru (viz strategie č.1). Rek Hrušínský, sic vejškrabek ve všech ohledech,ale nezlomený odpůrce nové totatlity, kterou již všude tuší, vzpurně, s nesehnutou hlavou hlásá dál nebojácně "svou pravdu a lásku"(viz strategie č.2).
  Oba umělci tak odkrývají karty, aby byli v novém povolebním uměleckém světě, který bude rozdávat role, roličky, dotace, dotacičky, vidět a aby se na ně nezapomnělo; už s ohledem na jejich nezbadatelný talent a minulé zásluhy. Smutná Jana

  OdpovědětSmazat
 24. Jezismarja, Hrusinskej ma divadlo od mesta pronajaty za smesnejch 100tis na rok. Jen z ty restaurace co tam byla (je) inkasoval pres milion rocne (http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/163491/hrusinsky-vyhodil-najemce-miliony-z-restaurace-mu-byly-malo.html). Tak se nedivte ze placa jak placa, kdyby neplacal, najde se jinej co bude rozumovatl, jak se ma. Stejne tak treba Bartoska, kdyz nebude spravne mluvit, myslite, ze bude moct dal sefovat v Karlovejjh Varech? Zkratka to sou vsechno prodejny devky.

  OdpovědětSmazat
 25. No tak ho už nechte na pokoji, on a jemu podobní nemohou rozdejchat vítězství Zemana, chtěli by novou revoluci, zase bivakovat v ČT a dělat bordel, moc dobře vědí že to už jim nikdo nezbaští a že se všechno začne dávat do pořádku a z toho mají největší strach, prostě kráčej do zádele. Na druhou stranu si vážím těch slušných jako je Vyskočil a mnoho jiných, kteří jsou morálně a lidsky na zcela jiné úrovni a nelze je házet do jednoho pytle s těmito ubožáky. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ti co budou možná přítomní tyátru 25.2. na Václaváku, koukněte, kteří z nich tam budou hulákat zase proti prezidentovi - Bára koloběžka, Aňa se zdviženými prostředníčky....ať máme přehled o těch tzv.V.I.P., slušnému člověku je z nich na zvedání žaludku

   Smazat
  2. Až bude čt bejvakovat , tak se to udělá jako v Jugoslávii . Odpojili kasárna JNA od vody , energií a game over . Žádné násilí .

   Smazat
  3. 19:58
   Nejen koloběžka ale i soc. pracovnice která brala telefony a a možná i něco jiného v koupelně na hradě u koloběžkáře Havla
   Sama se o tom tak nějak zmímila.

   Smazat
 26. rektální alpinismus

  OdpovědětSmazat
 27. Oh, Oh, Oh, po přečtení tvých nářků milý hruškovitý jeníčku, pláču krvavé slzy až se zalykám, a škytám :-O
  Jestliže neemigruješ do brusele, docela utrápíš nejen sebe, ale i všechny vetché perzekvované komedianty tvé krevní skupiny, které bys nepřibalil s sebou, a kteří taky nemohou vydržet ta muka, a slibovali emigrovat.

  OdpovědětSmazat
 28. Zasr..ni rusaci !Nebejt jich ,mohli jsme tady mluvit nemecky a ti ostatani pitomi cesi ,kteri voli Zemana ,mohli vylitnout kominem a bylo by tu blaze .Že,pane Hrušínský .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spasiba dědu za pabědu !

   Smazat
  2. A mít auťáky a platy jako lužičtí naši bratří Srbové! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka/

   Smazat
  3. Kdo by na ně dělal ? Chcípli by hlady, šmejdi!

   Smazat
 29. Rád bych trochu opravil tvrzení pana Baťi.Národní umělec Rudolf Hrušínský nebyl úplně distancován z uměleckého života.Pouze v letech 1972až1976 nehrál ve filmu,ale na divadle vytvořil v té době řadu významných rolí.O to více si to vynahradil v následujících letech řadou vynikajících filmů,jimž současné hřebejkoviny nesahají ani po kotníky.Jinak je mi pana J.Hrušínského líto-jeho otec se musí obracet v hrobě jak vrtule!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:39
   A hlavně po hadrádu se důkladně vyspal v PS

   Smazat
 30. dekujte panu Batovi ze existuje nikdo jinej to neumi tak dobre napsat

  OdpovědětSmazat
 31. Zajímavé, velice stručné zhodnoceí děje a projevu
  vděčnosti, myslím, že o to tu jde! Roháč.

  OdpovědětSmazat
 32. Mno jo zase slinty komedianta tak ať si je nechá nikdo mu to žrát nebude.

  OdpovědětSmazat
 33. Pane Baťo, to je váš velký problém. Vy šijete do herců a oni na vás kašlou a nechtějí si s vámi povídat.
  To musí být peklo.

  OdpovědětSmazat
 34. 22:25 Vy se tady s tím tlachem opakujete již několikrát stále dokolečka jako idiot. Nebo jste idiot ? Nemáte tam něco jiného ?

  OdpovědětSmazat
 35. Jiří Jírovec4. února 2018 23:02

  Rudolf Hrušínský nebyl předcházejícím režimem existenčně zničen. V období 1972-76 nedostával role ve filmu, to je pravda, ale v té době hrál v Narodním divadle a ve stejném tam měl zhruba 3 role za sezónu (http://archiv.narodni-divadlo.cz/default.aspx?jz=cs&dk=Umelec.aspx&ju=2099&sz=0&abc=H&pn=356affcc-f301-3000-85ff-c11223344aaa). Pak se jeho herecká dráha rozběhla naplno a nakonec byl v roce 1988 jmenován národním umělcem.
  Není samozřejmě vyloučeno, že roli hrála řevnivost a boj o role. Pamatuji se na článek, v němž bylo, že Jiří Suchý již vydělal dost a měl by uvolnit místo mladším.
  Jen na okraj: Rudolf Hrušínský je autorem výroku, že Sněmovna je žvanírna. I to Babiš Čechům ukradl.

  OdpovědětSmazat
 36. No koment pane Hrušinský .
  Tatínek byl hvězda a vlastenec . Vy jste zrádce demokracie a poplašná zpráva .

  OdpovědětSmazat
 37. Tento skřet Hrušinský JAN není ani herec, ani podnikatel je to pouze blbec. Mohl by tak maximálně nasednout s podobným blbem z herecké rodiny (a stejným idiotem) Vydrou nasednout na Šemíka a skočit z Vyšehradu.

  OdpovědětSmazat
 38. K těm "rusákům". Mně jezdili tanky v šedesátým osmým 24 hodin pod okny. Čtyřicet let jsem je nenáviděl. Pak se ale vše začalo měnit a já jsem dnes vděčný za lidi, jako jsou Putin, Pjakin a spousta dalších. Mám silný pocit, že i v osumašedesátým šlo o pokus o barevnou revoluci. Foto v odkaze to jen dokazuje. A tou ubohou figurkou se nemá cenu zabývat. Myslím, že kdyby jeho táta žil, seřezal by ho jak psa.

  https://www.youtube.com/watch?v=YndT-8cMXW8

  OdpovědětSmazat
 39. Srpnový podvod 19685. února 2018 2:14

  V ČSSR byl v období 1968-1989 skutečně mír a nezměnil se ani sociálně-ekonomický systém. Význam srpnové invaze ale spočíval v tom, že upozornila Západ, kam až může jít a do čeho se nemá plést. Teprve po XI/1989 se stalo to, čím „Poučení z krizového vývoje“ ospravedlňovalo 21. srpen. Byl obnoven kapitalistický systém a politická orientace země se otočila o 180 stupňů. Existovala Železná opona a mocnosti měly pevně vykolíkovaná území, kde si dělaly, co chtěly. V takové situaci nehrozilo, že by USA a jejich spojenci vojensky zasáhli na obranu jakéhosi Dubčeka.
  Pokud se týká tzv. liberálního světového řádu, který údajně existoval od roku 1945, pak je to lež - on totiž vznikl zhruba v roce 1991. Bylo to panování Západu ve všech oblastech. Přitom nebyl ani liberální, ani svobodný. Mělo se za to, že všechny země musí přijmout jeden model, přijmout jednoho lídra, přijmout jednu ideologii. A samozřejmě nebyl ani žádným řádem, protože Západ, utržený ze řetězu, uskutečňoval jednu agresi za druhou. Došlo k tomu mimo jiné proto, že Rusko bylo slabé a neschopné, nebo neochotné zadržovat jeho počínání. Nakonec se Západ začal cítit beztrestným, odsud i události v Jugoslávii, Iráku, Libyi a mnohé další drobné události. Tyto pořádky skutečně Rusko svým počínáním boří. A to se Západu krutě nelíbí.

  OdpovědětSmazat
 40. ... tak bych tak řekla, že pan Hrušínský za tolik rozborů ani nestojí! Vybavuji si ho v Knoflíkářích a přijde mi tam velice autentický, takže bych mu jen v jeho prospěch vzkázala: "to neřeš!" JK.

  OdpovědětSmazat
 41. Při čtení těch rádobyburcujících, blábolů té komediantské šmíry, mne napadá, jakého kostlivce má ten óbrdemokrat kde schovaného. Z mnoha zkušeností vím, že ti největší komunistobijci a největší propagátoři demokracie a principů humanismu mají pěkně nahnáno. V roce 1989 jsem pracoval na jednom ostravském černouhelném dole a velmi dobře si pamatuji, jak při zakládání Občanského fora se jeden ze zakládajících členů pokorně omlouval, že byl v minulosti pomýlený a na zakládající schůzi OF demonstrativně hodil průkaz člena KSČ do koše. Když byl upozorněn, že je stále i předsedou SČSP, (pro později narozené Svaz československo-sovětského přátelství) tak za potlesku a soulasného rykotu novodobých revolucionářů prohlásil, že na tak bezvýznamnou organizaci úplně "zapomněl". Také si pamatuji, že ti největší bulači a pracovnící, kteří to kariérně na dole dotáhli maaximálně na dělníky u pomocných prací ihned poté, co zjistili, že kolo dějin je definitivně otočeno, vyrukovali s trikolorkami na klopách a s tím že máme demokracii Jim už My poroučet nebudeme. Naštěstí se našli tací, kteří se té řvoucí demokratizační klaky nezalekli a dali jim na srozuměnou, že demokracie na šachtě začíná a končí na vstupní bráně u píchaček. (pro později narozené taková skříňka do které pracovník při příchodu a odchodu na směnu zasunul svůj osobní list a byla mu tam vytištěna doba příchodu aa odchodu do zaměstání). Tož takové jsou mé vzpomínky na křiklouny typu toho komedianta, který tady pro něco a za něco hlavně proti někomu stále bojuje. František

  OdpovědětSmazat
 42. Proč se ti umělci znemožňují ? Politice by se měli vyhýbat jak čert kříži. Do divadla chodí nejen "dobří" politici a nejen "dobří" občané. Umělci kolikrát žijí z těch co jen předstírají , že umění rozumí. Tímto a jinými "plky" znemožňují především sebe a nejen, že snižují svou prestiž, ale vyloženě takto dokážou redukovat i své obecenstvo a to si potom člověk řekne, "jsou fakticky tak BLBÍ ?" .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.