Reklama

sobota 24. února 2018

Ještě, že se nás zastal šéf „fašistické“ Alternativy pro Německo. Hurá…


Jiří Vyvadil
24. 2. 2018
Začnu zdánlivě oklikou, ale pokládám za nezbytné na tomto místě poděkovat Václavu Klausovi, který jako jediný český politik a navíc bývalý premiér a prezident republiky věnoval nevšední osobní angažovanost ve volební podpoře Alternativy pro Německo. Zasloužil se tím o vyváženější politické uspořádání v Německu. A stoupenci Alternativy si jsou toho vědomi.
A k věci…Angela Merkelová vylezla se záhrobí a hned ve své první řeči v předvečer dnešního neformálního summitu lídrů EU opět vystartovala se starou písničkou o potřebě podporovat syrské uprchlíky, o masakrech, které uskutečňuje Asad proti civilistům a kterým Evropa musí pomáhat. A hovořila o povinnosti všech států EU, jmenovitě těch z východní Evropy podílet se solidárně na přerozdělení uprchlíků, protože jak říká solidarita není jednosměrná a když chce volně přeloženo někdo strukturální dotace, musí uprchlíky přijmout a nebo….utrum?


Na její slova skvěle zareagoval spolupředseda Alternativy pro Německo Alexander Gauland, který označil slova Merkelové jako vydírání. Prohlásil, že žádná země nemá povinnost přijímat závazky k přijetí uprchlíků a zatímco Merkelová zbaběle či teatrálně (vyberte si) během jeho projevu mizela ze svého kancléřského místa, dodal natvrdo :

„Několik východoevropských států jednoznačně nesouhlasí s přijímáním uprchlíků a nechce platit za výsledky osudné uvítací politiky Merkelové. Správně. Maďarsko, Polsko, Česko a další země se samy rozhodnou koho si vezmou. Z historických důvodů.Tyto národy byly obsazeny osmanskou říší, zotročeny Němci a potlačeny Sovětským svazem."

Tuto skutečnost zdůraznil šéf poslanců AfD Alexander Gauland během debaty. Následovalo ticho v Bundestagu. Ale tyto argumenty Merkelová nepočítá. Zpočátku to zní neškodné, "solidarita nemůže být jednosměrná ulice v EU". Ale za tím leží brutální oznámení, že východoevropské země jsou v nevýhodě v nadcházejícím přerozdělování strukturálních fondů.

I k nám do Česka dorazila známkovací móda, kdy každý, kdo nechce uprchlíky je fašista či rasista či neonacista. Těch blouznivců, kteří nechápou, že svět přešel z éry prozápadní euforie roku 1990 do postzápadní kritické reality je u nás víc než dost a předhánějí se, jak ostřeji například označit naši SPD. Nejpikantnější na tom je, že jsou to zpravidla právníci, a to význační, kteří by znát zásady volební demokracie postavené na rovnosti hlasů, spočívající v tom, že neexistuje žádný extremistický a tedy méně hodnotný volební hlas. Měli by vědět, že pokud dotyčný politický subjekt právně korektním způsobem není ze zákonných důvodů zrušen, jeho činnost je v pořádku. Slova Předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského, ministra spravedlnosti (a lidských práv) Roberta Pelikána, Jiřího Dienstbiera (bývalého ministra lidských práv) o fašistické či neonacistické SPD jsou proto zcela nepřijatelné.

Ale vraťme se k Merkelové a Německu. Místo toho, aby Angela Merkelová napomáhala odstranění příčin bombardování Dhůty, jež jsou jednoduché a spočívají v tom, že po více let džihádisté okupují oblast navazující na hlavní město Sýrie Damašek a činí tak mimo jiné proto, že mají jednoznačnou podporu Západu jako nástroj na odstranění legitimní a legální hlavy státu, přilévá benzín do ohně, vyzývá k ukončení útoků asadovské armády. Prostě jde jí o to, aby chaos a destrukce trvaly déle.

Kdepak, aby džihádisté, které opět jako kdysi označovala za oběti Asadova režimu, odešli. Asad nesmí zvítězit, protože by tím zvítězilo Rusko. Dovede si někdo představit, že by na Německu někdo požadoval, aby odmítalo útočit na Postupim sousedící s Berlínem, kdyby ho na několik let obsadili teroristé a denně vysílali rakety na Berlín? Nikdo. Často kritizují Právo, zejména kvůli jejich Mitrofanovi, který zjevně zešílel, ale dnes musím pochválit bravurní článek redaktora Miochala Mocka : „Už zase zabíjejí jen civilisty“ Skvělý popis pokrytecké morálky „naší západní“ propagandy.

Že USA v Mosulu či v Racce bylo mnohem brutálnější a navíc bez jakékoliv legitimity, protože v Sýrii nemají co dělat, Merkelová již nezmíní.

Je dobře, že „fašisistická a neonacistická“ Alternativa pro Německo posiluje. Je dobře, že tato jediná politická strana sdílí obavy a pocity minimálně většiny Čechů z hlediska aktivit Angely Merkelové. Je dobře, že již podle posledních průzkumů přeskočila SPD, je druhá v pořadí se svými 16% a CDU/CSU a SPD by se dnes již nepodařilo vytvořit velkou koalici.

Vývoj nezastavíš. Na konci 19. a počátku 20. století za extremisty byly pokládány sociálnědemokratické strany. Dnes jsou často paběrkujícím odvarem politického mainstreamu a s výjimkou revolucionáře Corbyna, jehož předpokládané premiérství by bylo peckou, nelze od nich očekávat nic podnětného. Vlastenecké – protiemigrační – postzápadní – podle jiných populistické strany nabírají na síle.

Za několik týdnů to jistě zažijeme Itálii, kdy uskupení velkého přítele Vladimíra Putina, ostrého kritika migrace Silvia Berlusconniho má velkou naději na úspěch. Bude dobré vidět, jak se EU dál v dosavadní tupé zahraniční politice hroutí.

Dnes se tedy bude konat ono neformální setkání šéfu státu a vlád osmadvacítky. Andrej Babiš by si měl více přisednout k Sebastiánu Kurzovi či Viktoru Orbánovi. A mimochodem, jde mu také o to, zda je schopen nikoliv jen přísliby, ale bojem hájit většinové představy nás Čechů, Moravanů a Slezanů.

Podle této logiky by ale Německo na tom mělo být špatně už od začátku uprchlické krize, protože od podzimu roku 2015 je Evropa hluboce rozdělena. Už na to zapomíná, a proto asi minulý rok na podzim byly na volebních plakátech CDU slogany o Německu, "ve kterém žijeme dobře a šťastně".

20 komentářů :

 1. Klidně se spojím s každým proti šílencům co chtějí vyhladit náš národ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..já taky...

   Smazat
  2. Šílená fašistka a multi-kulti kráva Merkelová24. února 2018 14:42

   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=179298
   • http://pravyprostor.cz/merkelova-pred-soudem
   • www.epshark.cz/clanek/456/merkelova-pred-soudem
   • www.epshark.cz/clanek/375/merkelova-jak-vladnout-beze-stop
   • www.youtube.com/watch?v=4VOnf8c3Rek&feature=youtu.be&app=desktop
   • www.lajkit.cz/zpravy/item/442-kdo-je-merkelova-mozna-budete-vsichni-prekvapeni
   • www.novarepublika.cz/2017/07/angela-merkelova-si-neda-pokoj-oznacila.html#more

   Smazat
  3. Bodejť by si Nemecko nežilo šťastně, když třeba dělníci ve VW si vydělají násobky výdělků našich dělníků v Mladé Boleslavi a přitom nedělají o nic víc ani kvalitněji. Podobně je to u spousty jiných výrobců, kteří si z českého národa dělají otroky a levnou pracovní sílu, která nejen posílá do Německy levnou práci, ale navíc vykupuje německé výrobky s horší kvalitou, než nakupují Němci za vyšší ceny. Německé firmy si pak pošlou domů peníze, které u nás vydělali, ve dormě dividendy. A nakonec přijde nějaká Angela, co si do Německa natáhala miliony migrantů z celého světa a chce, abychom si je odvezli k nám. Takže doufám, že naši politici nezůstanou u prázdných slov, ale začnou něco dělat pro svůj národ.

   Smazat
  4. Ano,bude potreba se sjednotit a tahnout spolecne proti tzv. “ bile spine” nbo taky “bilemu blatu” jako je Pelikan,Rychetsky atd..........

   Smazat
 2. Národ, který vyhladil 380 000 Čechoslováků a tisíce jich věznil, znemožňoval žít normální život v Československu po dobu 7 let (39-45), kvůli kterému Spojenci rozbombardovali města, zničili továrny, ..., který nezaplatil válečné reparace, má tak akorát právo být dobrým a vstřícným sousedem s velkou pokorou a permanentní omluvou za všechno zlo, které napáchal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, dobrý rozbor!!!

   Smazat
  2. 14:31 Nesmysl! Celý ten tzv. československý národ vymyslel žabožrout Aristied Briand, vysokostupňák Velkého Orinetu, spoluložník Žida Kirbüse, známého též jako Kerenský - hrobníka to Ruska)! Československo bylo uměle vytvořeným státem na Pařížské mírové konferenci po první světové válce. Obyvatelstvo se skládalo z několika vzájemně nekompatibilních a rozhašterených národností, včetně Čechů, Němců, Maďarů, Slováků, Rusínů a Židů. Díky tomu bylo od začátku nestabilní. Hlavní město Praha bylo domovem pro 118 000 Židů, z nichž byla většina komunistů nebo jejich sympatizantů. Pražští Židé byli dobře organizováni a otevřeně sympatizovali se SSSR. Komunistická strana Československa (v čele s Klementem Gottwaldem, Rudolfem Slánským, Josefem Guttmannem a jinými, většinou Židy) byla členem komunistické internacionály (Kominterny) a byla připravena spustit v Československu komunistickou revoluci při první příležitosti. Po německé anexi Sudet v září 1938 se Československo rozpadlo podle etnických hranic a velké části území s množstvím obyvatelstva se připojilo k okolním zemím. Zbytek bývalého Československa - Čechy a Morava - s hlavním městem Prahou, se stal zcela bezbranným a náchylným k převzetí moci komunisty. I proto, aby zabránil takové pohromě, Hitler udělal z Čech a Moravy německý protektorát. A tak ČSR - tato jepičí pidiříše upletená zednářem TGM z dezertérského lejna po zásluze zanikla dříve než s ní on sám či jeho nástupce dokázali zapráskat! - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU

   Smazat
  3. Takže ho neosvobodily USA, anýbrž pan Hitler ... a taky je pravda že do 5. května 45 tu byl klid, než antievropští živlové vybudili to tzv. Pražské květnové povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou krvelačných mongoloidních hord zvaných Rudá armáda. Bohužel v konečném důsledku to takový velký rozdíl nebyl, protože několik let po válce vyšlo najevo, že v amerických zajateckých táborech našlo smrt přes milion německých vojáků.

   Smazat
 3. Vše je zapomenuto a odpuštěno, hlavním monstrem je současné kapitalistické Rusko. To jsou paradoxy! V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle toho jak se daří vymývání mozkoven bych se nedivil, kdyby za několik let náhle vyšlo najevo, že chudáci Němci vlastně vůbec žádnou II.světovou válku nezačali. Prezident Putin má štěstí, že v té době ještě nežil, protože by byl důvodně podezřelý, že to vlastně zpunktoval on. František

   Smazat
 4. A bude nás "fašistů" ještě více. Pokud budou zástupci našich "demkratických" stran jezdit na sudetoněmecké sněmy (demraté Herrman, Bělobrádek), nic jiného nezbude než se bránit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pardon: demokraté (vypadává mi "o")

   Smazat
 5. Je treba jedine. Dat Okamurovi co nejvice procent. Ten jediny vidi nebezpeci, ktere ne z Ruska, ale z USA a jeho Deep Statu na nas prichazi a ktere nikdo nechce vnimat. Jsme jejich komplici v NATO a budeme jako prvni zniceni, napadnou-li Rusko. Proto stavi US ambasada na Petrine bunkr, o kterem media mlci. Ne pro Prazany, pro sebe! Hegemon potrebuje zachranu z nesplatitelnych dluhu. Jako pokazde, kdyz byl v krizi to bude valka, kterou chce rozpoutat neustalymi provokacemi Ruska. Podporou teroristu vyhani obyvatelstvo do Evropy a devastuje tyto chude zeme. Zadne fotky jejich zverstev se nesmeji ukazovat, protoze jejich bomby jsou dobre a nikoho nezabiji. Zabiji jenom zle bomby Asada a Rusu. USA a NATO spojenci cvici teroristy, chrani je proti utokum, evakuuji je a tvrdi, ze proti nim bojuji. Zabijeji lidi chemikalijemi, ktere teroristum dodavaji a obvinuji Asada z techto zlocinu, aby zase mohly Syrii bombardovat, nicit. V Rade bezpecnosti sabotuji jakakoliv jednani vedouci k miru v regionu. Ten nepotrebuji, protoze musi nicit zbrane a podporovat sve zbrojare. Nechteji mir mezi Zidy a Palestinci a delaji vse pro valku s Iranem. Nechteji mir mezi Korejci a budou vse pro to, aby jejich sjednoceni v miru prekazily!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. ANO za žádnou cenu nechce, aby vládlo s podporou SPD. Není to kvůli ničemu jinému, než kvůli odmítání všeobecného referenda, aby zabránil hlasování o vystoupení z EU, či NATO. Proto hledá alternativní podporu u ČSSD a KSČM. Jsem zvědav jak se zachovají komunisté.

  OdpovědětSmazat
 7. Stanislav Ševeček24. února 2018 17:15

  Za vším tím merkelem je jednoduchá záležitost: Kancléřský akt.

  OdpovědětSmazat
 8. Dnes jsem na ČT24 viděl pořad "DW focus on europe". Jakýsi náhled skopčáků na současné dění - volby v DDR a tvorba a koalice SPD CDU - socialistický místopředseda a jeho synátor dobrovolník pomáhající "uprchlíkům" včetně jeho mudrování, jaké to bude až to vezmou do ruky oni, mladí socialisté , o skomírajících socialistech ve Francii a poučil nás opět mladý socialista Mehmed Něco jak na nás. Jak v jsou v Bruseli zmatení, poněvadž z UV DDR nepřichází direktivy, dva milí hošíci z Afoše na hranicích z Xeno Magyrom - ty gulášníci jsou takový kurvy, buuuuu. Co si to dovolujou. Atd, atd.
  Vážení, jde nám o krk.
  Germáni, to je neštěstí a vřed evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moje babička i můj otec vždy říkávali: Nemcům nevěřit, nevěřit, nevěřit!!! A měli pravdu!

   Smazat
 9. Mocek v Právu je už jediný, který tam stojí za to číst. Vymetli to teda excelentně. Ale nebylo tomu tak vždy, ještě při bojích o Allepo měl články poplatné tehdejšímu mustru, ale teď v Ghútě už je ta situace tak jasná, že už to není možné zakrývat. Tentokrát netweetuje šestiletá holčička, ale 10tiletý hoch. Ale na rozdíl od té dívenky, kterou nutili čtenářům a divákům denodenně, tak u toho jinocha už to dá jenom čété, protože tomu věří akorát tak Rosí, protože je tupý a možná i Moravec, protože je útlocitný.

  OdpovědětSmazat
 10. to 16:57
  Přesně! trefa do černého! souhlas, souhlas, souhlas!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.