Reklama

sobota 3. února 2018

Jsem moc ráda, že Miloš Zeman vyhrál tak těsně...


Jitka Přikrylová
3.2. 2018   Rukojmí
Povím vám s chutí, proč. A třeba to berte i jako další dílek do Drahošovic záhadné a tajemné skládanky, jak to, že se vší kavárenským nasazením Zemana nedokázal položit na lopatky.To pro vaši pýchu a hloupost, s jakou se ani na vteřinu nezamyslíte nad argumenty nás, zaprděných xenofobů. Tak nám říkáte, na všechno máte nálepky. Přitom my nemáme strach, jen to, co vidíme, že se děje v zemích, kde Evropa už není evropská, nechceme. 
Jako srdcem i duší pravičák, asi byste mě neměli za typického voliče Miloše Zemana. Ostatně, do druhého kola prezidentské volby se beztak dostali jen dva levicoví kandidáti. Před pěti lety jsem tak asi trochu víc fandila knížeti a jak se dnes chytám za hlavu.

Nic jako pravici a levici už beztak nemůžete brát vážně. Snad jen u svých bot. Nejvíc ten paradox asi vidíte u TOP09, která se hrdě prohlásila za novou pravici a je teď nejservilnějším otrokem neomarxistické EU i s jejich šílenými sociálními experimenty. Ale to jsem trochu odskočila, i když ne tak moc jako kalouskovci, že.

Ano, mé IQ 138 určitě nepatří ke špičce, mé dvě vysoké školy ze mne ještě nedělají vzdělance a jsou určitě větší města, než je Sydney. Přesto vám chci říct, i když vy nebudete chtít poslouchat, proč jsem tak moc ráda, že Zeman porazil vaši figurku ve hře jen o pouhá tři procenta.

To pro vaši pýchu a hloupost, s jakou se ani na vteřinu nezamyslíte nad argumenty nás, zaprděných xenofobů. Tak nám říkáte, na všechno máte nálepky. Přitom my nemáme strach, jen to, co vidíme, že se děje v zemích, kde Evropa už není evropská, nechceme. Nestojíme o stav, kdy ženy se vyzývají, ať v noci nevycházejí, už i oficiální média řeší kriminalitu migrantů, protože počty vražd, sexuálních útoků včetně hromadných znásilnění a všechna ta hořící auta v no-go zónách už nutí i vítačské státy zatrhnout víceméně migraci tipec. Za to vaše dětinsky idiotské „bu bu bu!“.

Za to, jak nepřestáváte Zemanovi dávat titul populista. Víte, občas není nic špatného říkat a dělat, co se líbí obyčejným lidem. Docela nelogicky, v dnešní době právě populista dělá velice nepopulární práci. Tedy pro většinová média a levicí prolezlými orgány EU docela určitě.

Za vaše pokrytectví, kdy jste jasně dali najevo, že je vám úplně jedno, kdo bude prezidentem ČR, jen s tou jednou jedinou výjimkou, že. Nepoučeni z kampaně Antibabiš do Sněmovny, docela klidně vsadíte vše na jedinou kartu Antizeman. Jaké to pohrdání vlastní zemí? Kdybyste se zajímali o Drahošovy názory, víte předem, že nemá, co říct, co nabídnout. Jen snad se svými falešnými brejličkami holt bude líp vypadat na fotkách (samozřejmě Photoshop si musí poradit s jeho křivým úsměvem). A pokud byste časem zpacifikovali i Drahošovu ženu, byl by konec tomu, aby z Hradu znělo nebo se cosi událo, co by předem neschválila Lumpenkavárna. Za to, jak nesnášíte, že vámi Zeman pohrdá. Vesměs právem.

Jak moc jsou vaše elitářské vize vzdálené české obyčejnosti, asi dokazuje jedno z videí na podporu vašeho hradního pána. Můžete mi, moc prosím, vysvětlit, na jakou cílovou skupinu mířila tahle propaganda? Snad jen na ty, kdo ještě nemají volební právo, nebo ho už z důvodu mentální nedostatečnosti ztratili. Za to, že v typickém voliči vidíte hlavně nemyslícího tuponě.


Pořád ještě jste nepřestali vrtět hlavou, jak se to mohlo stát. Nepoučeni, pořád ještě nás neposloucháte. Na to, proč typický volič dal většinu Zemanovi, se opravdu zeptáte týpka, kterého prohlásíte za „Odborníka na venkov“. Bez opravdu hloubkové analýzy klidně nazvete skoro tři milióny lidí venkovany, což je jistě váš problém. Samozřejmě vy nejdete do továren a hospod, kde si myslíte, že většina voličů staronového prezidenta bude. Vy se ptáte Pražáka humanitárních studií na UK. A to přitom vy se máte za tu vzdělanou elitu.

Ale úplně nejvíc vám to přeju, protože jste se tak odkopali, až je vidět, jak málo lidskosti a empatie vám ve vší té zlobě a nenávisti zůstalo. Ani trochu jste se neštítili do předvolební štvanice na prezidenta házet špínu po jeho zdraví. Prý nemá kandidovat ze smrtelné postele. Hanba vám. Hanba vám podruhé, když jste po zveřejnění výsledků, co se vám vůbec nelíbily, bez skrupulí a špetky soucitu, co ho máte pro kdejakého muslimského znásilňovače... Vy jste opravdu spustili „tipovací soutěž“, kdy prezident zemře? Zbabělý hyenismus se k elitám nehodí, to vám nikdo neřekl?

Moc a s chutí vám přeju ty týdny planých nadějí. Všechny ty průzkumy, co jste si dobře zaplatili či nechali dobře zaplatit, které matematicky prakticky jen připočetli Drahošovi jeho výsledek plus sedmi dalších z prvního kola. Moc mne baví, jak jste do poslední chvíle drželi v ruce šampáňo a zůstaly vám prázdné skleničky. Zasloužili jste si z těch výšin spadnout na prdel.

V době, kdy už jste Drahošovi dávali kurzy úsměvů, vybírali mu poradce a jeho žena měla docela jistě už novou garderóbu První dámy. V době, kdy většina deníků docela jistě měla připravenou oslavnou titulní stranu s bombastickými titulky „Dokázali jsme to!“ a druhou či třetí stranu, kde byste pečlivě zdokumentovali, proč - podle vašich báječných akademických odborníků - Zeman prohrál. Oooh, moc vám přeju, že tohle nikdo nebude nikdy číst.

A ještě jeden dobrý důvod mám, proč mě těší, že Zeman vyhrál tak těsně. Kdyby to měl v kapse, nejspíš by se svému kandidátovi neobtěžoval postavit v debatách. A to by byla škoda. I když, přiznejte se, filutové, vy jste od začátku věděli, že Drahoš má v diskuzi se Zemanem jedinou výhodu, zdravé nohy.

Pane prezidente, dovoluji si Vám opožděně pogratulovat. A přeji hlavně hodně zdraví.

39 komentářů :

 1. Jo, jediný profit z celého toho cirkusu měla stará Drahošová, té zůstalo několik hezkých kostýmků, které nyní unosí na nákupy do samošky a na výlety do Jablůnkova. Možná i při tom, když bude pomáhat svému choti s prací u míchačky, řezáním prken a stahováním králíků. Snad tím bude inspirovat tu hloupou část vesnických nanynek, které volily Zemana. A ve frontě na čerstvý chléb může pak vyprávět veselé historky z natáčení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Včera byla slečna Jitka Přikrylová, vrátivší se z Austrálie, nadšená multikulturním frmolem v Sydney i když byla hrdá na své češství. Copa se stalo? Je zde nemultikulturní nuda, krom romů a asiatů.

   Smazat
  2. 13:35 Co o prosím povídáte. Paní Drahošová a výlety do Jablůnkova ? Kdeže, ta bude zajisté s paní Rottrovou nadále navštěvovat domovy důchodců a starat se bedlivě o jejich zdarví. Zázračná to žena.

   Smazat
  3. Bravo paní Jitko! Výborný komentář!

   Smazat
 2. Já jsem taky v podstatě rád, že vyhrál Zeman a navíc těsně.
  Opět se totiž potvrdilo, že žijeme ve zcela demokratické, svobodné zemi a nic není zmanipulováno a předem dohodnuto, vše záleží jen na vůli lidí.
  Navzdory tomu co neustále vykřikují tzv. alternativní média včetně NR, které naší demokracií pohrdají, znevažují ji, vymýšlejí konspirační nesmysly o zmanipulovanosti voleb, o všemocnosti mainstreamu, pražské kavárny a podobné hovadiny.
  Kdybyste se aspoň jednou chytli za nos....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic jste nepochopil

   Smazat
  2. 13:39 Vaše snaha udělat z černého bílé je jako plést z lejna bič. Jenže s ním nezapráskáte. A když zapráskáte, tak jenom sebe.

   Smazat
  3. Omyl. To jen jeden z manipulátorů zahrává ten debakl do autu.

   Smazat
  4. 13:39 trolle, ale ta demokracie po vašem je hodně nedemokratická, nečestná a sprostá, a je na to dost každodenních důkazů jak od vašich presstitutek, tak na alternativě, která vás chytá při činu. No, a za nos byste se měli chytit vy sami, kdyby vám nebránilo jejich věčné připoutávání k místům proklatě nízko u pasu.

   Smazat
 3. Paní Přikrylová to napsala pěkně souhlasím ale pravičák nejsem.

  Tady pěkný článek pro havloidy co jsem chodí to by chtěli i tady?

  https://cz.sputniknews.com/svet/201802036709878-nemci-kupuji-zbrane-neciti-bezpecne/

  OdpovědětSmazat
 4. Po bitvě je každý generál*

  OdpovědětSmazat
 5. A je to venku
  Redaktorovi ostravského Rádia Čas se povedl usvědčující úlovek. Při návštěvě prof. Drahoše v Jablůnkově, dva dny před volbami, došlo k večernímu setkání s Michalem Horáčkem v Ostravě. Redaktorovi se podařilo nahrát rozhovor usvědčující antizemanovskou kliku ze spiknutí. Rozhovor si lze poslechnout na webu rádia. Samozřejmě, že státní média v čele s Českým rozhlasem a Českou televizí o celé kauze mlčeli a mlčí! A to přesto, že sám redaktor kontaktoval hned druhý den jejich zpravodajské redakce.
  A teď to hlavní. M. Horáček se ptá:
  … Tak doktore, jak dlouho jste domluvený s Kaldou, že to vydržíš?
  A prof. Drahoš odpovídá:
  Počítáme tak 10 až 12 měsíců. To už bude Babiš i Zeman mimo hru. Mirek by měl do té doby jít do vedení sněmovny a po mém odstoupení převezme prezidentské pravomoci. …
  … a rozhovor dál pokračuje.
  Tak tomuhle komplotu jsme naštěstí dokázali zabránit. Je neuvěřitelné jakou loutkou Kalouska je „božský“ profesor Drahoš i státní média. Naštěstí se to na Ostravsku stačilo dostat mezi lidi a prof. právě v Ostravě utrpěl debakl. Nejsme totiž ovce!!!
  Teď jsme vyhráli, ale co bude za 5 let!!!??? Proto je potřeba to šířit dál, aby všichni věděli, co jsou to zač!!! Musíme se jim ubránit!!!
  Michal Urban

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je divné, že Horáček oslovuje Drahoše "doktore". Není to celé jen fakenews? Přímý odkaz by nebyl?

   Smazat
  2. 15:04 - milý Míšo, máte bujnou fantazii. Bez ODKAZU a skutečných FAKTŮ, které nesnáší dokumentarista a editor NR pan V. Dvořák, vám to může uvěřit pouze on, posluchač pitomin od politruků, které zřejmě vyhledával? Jak sám uvedl pro NR.

   Smazat
  3. Vaší hloupé poznámce moc nerozumím. To, že nenávidíte Novou republiku nechápu také. O jakých politrucích mluvíte? Nejste trochu zmetený?

   Smazat
  4. To jen jedno hovádko (18:33) chce kalit vodu.

   Smazat
  5. 15:59 Oslovuje ho "doktore", protože se to celé odehrává v blázinci. A tamní klienti to pak šíří jako pravdu. Smutné je, že se najdou další potenciální klienti, kteří tomu bez přemýšlení věří. Vždyť je to pitomost jako vrata.

   Smazat
  6. Václav Dvořák1. února 2018 13:04
   11:15 - vy mi s těmito ubohými frázemi hrozně připomínáte politruky minulého režimu. Člověče, je na čase, abyste začal používat vlastní hlavu a neplácal, jak tu předvádíte, samé pitominy

   Smazat
  7. 23:16 Zde máte Vaš politrucký komentář, styďte se pane zmetěný! Editore NR Václave Dvořáku, lidé vám zde ze sebe dělají stáda VOLŮ!!!


   Václav Dvořák3. února 2018 22:25
   Vaší hloupé poznámce moc nerozumím. To, že nenávidíte Novou republiku nechápu také. O jakých politrucích mluvíte? Nejste trochu zmetený?

   Smazat
  8. 23:16 Běž do háje havloidní provokatére na tvoje blbý řeči nikdo neskočí.

   Smazat
 6. Zmizela nahrávka debaty Drahoš vs Zeman na TV Prima?? Nemohu tu nahrávku nikde najít. Na TV Prima nejde, na YT není. Nevíte o ní? Že by censura? Že vyhrál Zeman a navíc těsně byla dost náhoda, kterou příště nepřipustí. Však podchytili mládež, nebo ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nahrávka je třeba tady:
   https://ulozto.cz/!XmJQWRTJuDMn/zeman-vs-drahos-duel-prima-mp4

   Smazat
  2. Mrzí mne, že jsem si tu diskuzi nenahrál. Skutečně ji smazali. To je ta pravá sluníčkářská demokracie. Už i Prima....

   Smazat
  3. Díky 15:33, už to stahuji. Je to 1h13m dlouhé. Nebylo to déle?

   Smazat
  4. Nepamatuji si, jak dlouhé to bylo, (možná delší s reklamou?), ale je tam ještě jeden, dlouhý 1h12m, ve větším rozlišení(víceMB):
   https://ulozto.cz/!RFYLZDnDQ3PR/predvolebni-prezidentsky-duel-zeman-vs-drahos-mp4

   Smazat
  5. 16:20 - vždyť vám to přímo zde odkazuje váš předřečník, stačí stáhnout a přehrát:

   3. února 2018 15:33
   Nahrávka je třeba tady:

   https://ulozto.cz/!XmJQWRTJuDMn/zeman-vs-drahos-duel-prima-mp4

   Smazat
  6. 15:06 Tak příště už vitězství Zemana nepřipustí? O jakém "příště" to mluvíte? Zeman už přece znovu kandidovat nebude, protože lze jen 2x. Vy jste zřejmě stejně "informován", jako Pehe. Ten vypotil podobnou úvahu.

   Smazat
  7. Jedna nahrávka duelu na Primě na ulozto má vystřihnutou část, kdy Drahoš nedodržuje pravidla debaty a místo o tématu protikuřáckého zákona mluví o něčem jiném a kritizuje pana prezidenta.

   Smazat
 7. Možná je tam vidět to naslouchátko, což by byl důkaz podvodu.

  OdpovědětSmazat
 8. Jsem demokrat do morku kostí a proto důsledně respektuji, co si lidi zvolili a v čem chtějí nejspíš i žít. 30 let volili korupčníky a defraudanty a tak jsou dnes cizinci ve vlastní zemi a jejich vlastní parchanti čekají jen na to, až natáhnou brka, aby mohli jejich skromný majeteček projezdit po pitomejch dovolenejch, kde je musulmani honí s kudlama...jenže taková atrakce, jako např. safari už za nimi dorazila až domů.A spirála se roztáčí...
  Italy napřed honí negři a buď je pobodají, nebo poprcají a nebo obojí a oni je zato střílí z jedoucích aut, jako za Duxeho stříleli zvířata i ta co chodí po zadních,v Africe, no jak asi tohle dopadne, kdy oběma stranám se zvyšujícím se počtem migrantů evidentně stoupá adrenalín a zodpovědní politici dělají, jako nic...já jsem taky v klidu, neboť jsme tu v Čechách a zvlášť na venkově zaostalí a až sem k nám ten pokrok konečně dorazí, tak v Praze a Brně, kde žijou lepšolidi a humánní vzdělanci zachraňující svět a chudou Afriku před hladem a sebou samotnou, budou dávno už hořet na ulicích auta, jako v Peříži a Malmo a teprve potom se ti multikulti idioti možná chytnou za ty svý dlouhý prolhaný pinocchiovský, humanistický, trockistický rypáky...budou to totiž jejich auta...a snad přestanou tu židovinu Sorose a jeho páníčků konečně podporovat.Moc času už nezbývá a zastavit to dá hodně práce, jestli se to vůbec podaří...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte, víceméně souhlasím, nicméně s jedním tvrzením nikoli - voliče před volebními podvody měla ochránit moc soudní a orgány činné v trestním řízení, když se moc zákonodárná zcela urvala ze řetězu. Lidé si naběhli, protože byli důvěřiví a slušní. Novináři, ten hlídací pes demokracie se zalykal prebendami za čížení lží a nenávisti. Ono to nejde jen tak napsat: ".. 30 let volili korupčníky ...". To je velmi zjednodušující a zavádějící konstatování, bránící zjištění příčin stavu, jejich následky jsou zřejmé. Podotýkám, že všech voleb jsem se zúčastnil, ani jeden ze mnou volených na současném marastu nemá a neměl podíl.

   Smazat
  2. PROSÍM, NEVÍTE KAM ZMIZEL PAN BOHUSLAV SOBOTKA?

   Smazat
  3. Jenom ne do Brna, k nám na Moravu!!!!
   My na Moravě žádnou černou zvěř nechceme!

   Smazat
 9. dělení na levici a pravici je stálé a bude, dokud bude existovat kapitalismus .

  Drahoš byl pravičák a Topka taky,. Zajímavé je, že pravičáci se štítí jiných pravičáků tak, že je označují za levici,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruh Drahouš nemůže být z podstaty pravičák, když žil celý život z peněz druhých.
   A pak, vítač černé zvěře je neomarxista.
   Debil, který si dovolí přednášet daňovým poplatníkům, že mohou uživit 2600 ks černé zvěře.
   Ten má obě ruce, i nohy, a k tomu i obě hemisféry levé.

   Smazat
  2. 16:30 Naprostý souhlas, včetně poslední věty. Už první dva odstavce článku svědčí o tom, že slečna? Přikrylová je typickým konzumentem "moderních" lží o levici, pravici a neomarxismu. Ví jen to, co jí nabulíkovala pravicová propaganda. Je to škoda, protože je schopná rozumně uvažovat.

   Smazat
  3. Vandale! Váš výpotek přesně potvrzuje to co píše diskutér v 16:30. Asi bude pro pravičáky typické, že jejich argumenty pramení z igorace faktů, neznalosti, nedovzdělanosti a neschopnosti logické úvahy, kombinované se zbytnělým egem a bezcharakterností. Váš blábol je toho příkladem.
   Jirka

   Smazat
 10. Paní Přikrylová
  Moje řeč, moc pěkně napsané, přesně vystihující.
  Máte moje symfonie!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:35 Jitka Přikrylová je jako koťátko. Začínají se jí rozlepovat očka. Bohužel zatím vidí jen mlhavě. Ale zaplaťpámbu za to, že nezůstala slepá, přestože je "srdcem i duší pravičák".

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.