Reklama

neděle 4. února 2018

Kdo rozděluje národ

Pavel Chrastina
Pavel Chrastina
4. 2. 2018   NeviditelnýPes

Žijeme v době, která znovu a znovu potvrzuje, že ono prastaré „rozděl a panuj“ platí v plném rozsahu i dnes.
Zvolili jsme si prezidenta. Dobře. Ale sledujete-li alespoň trochu, co se děje v médiích tzv. hlavního proudu, dozvíte se ráno, v poledne i večer, že prý národ je nesmiřitelně rozdělen. Je to skutečně pravda?


Zastánci tzv. levicového liberalismu, jinými slovy zastánci zánovní odrůdy postmarxismu, by si přáli, aby všichni, kteří volili v poslední volbě proti Zemanovi, byli na jejich straně. Jenže tak tomu ve skutečnosti není. Mnoha Drahošovým voličům se na Zemanovi nelíbily naprosto nepodstatné věci, často hraničily s malichernostmi. To však ještě neznamená, že by oni sami byli přesvědčení levicoví liberálové. A jsme u toho.

Jak „zkapitalizovat“ volbu nezanedbatelné části těch nevyhraněných, povrchně uvažujících a proto i snadno zmanipulovatelných voličů? O to se nám přece postarají média, zejména ta veřejnoprávní. Jejich vysílání se už týden nese v duchu odmítání výsledků volby a den za dnem nám podsouvají, že národ je neodvratně rozdělen.

Zažíváme věci připomínající to, co se stalo po Trumpově zvolení prezidentem Spojených států. Američtí „levicoví liberálové“ soustředění ve staré obamovské administrativě a zejména v médiích, nedokázali demokraticky přijmout výsledek voleb a okamžitě začali organizovat chaos, demonstrace a volat už měsíc po Trumpově zvolení po odvolání jim nepohodlného prezidenta. Dokázali tím jediné. Odhalili se jako nedemokraté, jasně inklinující k diktování svých vlastních názorů. Tyto síly nedokážou čestně přijmout porážku v demokratických volbách.

Také u nás jsme svědky podobných snah.Ihned po volbě vidíme vytváření a prohlubování příkopů. Kdo tedy ve skutečnosti rozděluje národ? Nejsou to jenom politici a jejich přesvědčení. Na prvním místě to jsou média tzv. hlavního proudu, mezi nimiž vynikají právě ta veřejnoprávní. Jedou podle vzorce: „A teď vám řekneme, co chceme, abyste si mysleli.“ Nekonečné diskuse, v nichž mají zastánci bruselských postupů zelenou, nám to mají všechno „správně“ vysvětlit. Nekonečná žvanění o vzdělání a místě bydliště voličů včetně účelových statistik mají ty narýsované příkopy dále prohloubit.

Levicoví liberálové a ostatní neomarxisté zoufale potřebují, abychom byli rozděleni. Jsou zde totiž stovky let stará pravidla a společenské zákony, které nelze jen tak škrtnout, obejít anebo zrušit. Z historie víme, že technologie moci a technologie vlády se v dějinách civilizací příliš nezměnila. Přesto si musíme každý den připomínat, že jiné prastaré úsloví „časy se mění a my se měníme s nimi“ dnes naopak neplatí.

Nenechme se rozdělovat pod nedůležitými záminkami. Naopak, proti skutečným hrozbám, tedy nikoli těm vymyšleným a zástupným, se musí celý národ spojit, chce-li přežít. Snad nemusím znovu opakovat, že právě probíhající pokus o islamizaci evropského obyvatelstva je tou nejvážnější a doslova smrtelnou hrozbou. Nejde o nic menšího, než o naši vlastní zemi, naše životy a životy našich potomků. I prezident Zeman v jednom ze svých projevů na mezinárodním fóru označil směřování unie za přípravu superholocaustu, kterému je třeba zabránit. A samozřejmě ve stejné řadě vidím i zápas o zachování té úrovně svobody a demokracie, které jsme po desítkách let útlaku konečně znovu dosáhli.

Semkněme se proti poslednímu tažení Evropské komise, která chce zlomit více než osmdesátiprocentní nesouhlas obyvatel České republiky s islamizací své země. Připravovaný nejnovější bruselský diktát je označován jako tzv. „Dublin 4“ a jeho přijetí by znamenalo nejen ztrátu našeho nezadatelného práva rozhodovat o tom, které imigranty v rámci platných mezinárodních smluv chceme, a které ne, ale obávám se, že by to byl i konec naší dosavadní demokratické ústavy.

„Dublin 4“ nebudu zvlášť rozebírat, to už za mne udělali jiní. Ve zkratce jen připomenu, že by to znamenalo nepřetržitý proud tisíců neintegrovatelných Afričanů a Asiatů ročně do naší země. Takových, kteří budou kdesi na africkém pobřeží označeni úředníky z OSN jako tzv. „zranitelní uprchlíci“ bez jakékoli prověrky, jen na základě jejich vlastního prohlášení. Nemusím snad připomínat maličkost, že muslimové mají ve svém „právu“ šaría povoleno „nevěřícím“ beztrestně lhát. V kombinaci s dalším připravovaným bruselským „dekretem“ o tom, že dávky pro tyto „imigranty“ by měly být v celé EU sjednoceny (to je oněch často zmiňovaných 21 000 Kč pro jednoho měsíčně) si snad dovedete jasněji představit, k jaké sociální pohromě by u nás v důsledku přijetí těchto rozhodnutí mohlo dojít.

Máme tedy na vybranou. Buď budeme jako poslušné ovce krok za krokem směřovat k nevyhnutelnému masakru budoucí občanské války, anebo se sjednotíme se státy střední a východní Evropy a odmítneme bruselský diktát. Sami nedokážeme v jejich systému řízení unie zvrátit nic.

Nepodaří-li se ani tohle, zbývá poslední možnost. Opustit unii a znovu, jenže tentokrát na základě naší svobodné vůle, „zadrátovat“ část naší hranice a bedlivě ji střežit.Nevypadá to příliš vesele, že?

Vraťme se raději k tématu a udělejme závěr. Není to složité. Některá média a někteří politici se nás snaží uměle rozdělovat, většinou pod různými falešnými záminkami. Také vědí, že nebudeme-li svorní, těžko uděláme nějaký odvážný a rozhodující krok pro své vlastní přežití. A vězte, že ti, kdo se nás snaží rozeštvávat, rozhodně nemají na mysli nějaké naše dobro. Jsou v žoldu sil, kterým jsme naprosto lhostejní. Známe výraz, že to tihle lidé dělají buď z blbosti, nebo za peníze. Sám nevím, co z toho je horší.

V přicházející nejisté budoucnosti obstojíme jedině tehdy, budeme-li všichni držet spolu a zůstane-li nám naše svobodná vlast nade vše. I za cenu, že za svobodu je třeba čas od času bojovat.

P.S. Po dopsání tohoto článku jsem ze své poštovní schránky vylovil Newsletter IVK, leden 2018 (PDF). Doporučuji otevřít si ho a přečíst si anketu „Jak se stavět k nařízení Dublin IV“. Na uvedenou otázku odpovídají politici, politologové, pedagogové, jeden sociolog a dva publicisté. Dozvíte se, že jde opravdu do tuhého.


Pavel Chrastina

53 komentářů :

 1. Stačí se zajímat jak řeší migranty Izrael. Proč by to nemohl být náš vzor? Co dělají všechny ty neziskové humanitární instituce že jím to nevadí. Berlínský plot se z velkou slávou zboural, plot v USA zůstal a prodlužuje se. Dále se staví ploty po celém euroatlantickém světě. Zvrhlý paraziti pomalu dospívají do degenerace a paranoi. Volby prezidenta jasně ukázaly jak se u nás paraziti rozmnožily a pokud se nezačnou sami požírat tak nám nic nepomůže ani Putin i když je všude a ve všem. Možná je to jen skrytý náčelník všech parazitů a hraje s námi na slepou bábu? Kdo ví? Rozděl a panuj! Komu to slouží?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Migranty a Izrael ? Migranty jsou v zemi izraelské právě Židé-Izraelci . Ti právě jen dva prstíčky strčili po druhé světové do Palestiny a dnes okupují a bombardují Gazu a Západní břeh.A zvrhlí paraziti jsou kdo ?

   Smazat
  2. No tak se Podivejte na Seznamu na deniky. Daji je do letadla a ahoj. Žádné prověřování a humanita. Jinak jdou do basy a makat na plote.

   Smazat
  3. Paradox. Jestli je Pavel Chrastina totožný s bývalým muzikantem Olympicu, stál proti Petru Jandovi, který se v ČTV vyslovoval za pana profesora. Na P. Jandovi však bylo vidět, že věcem, o kterých hovořil, ani moc nerozumí a plantal tam hlavně slušnost. Vedle něj tam seděl takyodborník na ekonomii Grygar, který byl úplně mimo a oba dva i s moderátorem strčil do kapsy děkan pražské VŠE Ševčík, který dokázal argumentovat věcně a logicky.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 2. Lidi rozděluje kapitalismus! Jak prosté!
  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V podstatě ano. Kapitalismus je výrobní způsob založený na podvodu zvaném "tržní chování jedince" a sám Marx ho ve svém díle charakterizuje jako de facto židovský. Je tedy nepřirozený, neboť struktura pravěké tlupy přetrvává evoluční setrvačností dodnes, navzdory odlišnýmu výrobnímu způsobu, který je příliš mladý, aby zásadním způsobem změnil to, co se utvářelo desítky tisíc let! K přežití lovecké tlupy bylo zapotřebí na 1 schopného organizátora (náčelníka) a 1 nositelku know-how (šamanku) vždy alespoň 50 zdatných lovců a 50 zručných sběraček. Proto dodnes má např. schopnost stát se lékařem jen jeden ze sta lidí (to je pro zjednodušení použitá číslovka!). Dříve to sloužilo jako nutnost k přežití celé tlupy a potažmo druhu, dnes je to systémem zneužíváno k tomu, že lékař je placený mnohem více než třeba horník, ačkoliv jeho práce je těžší a v pravěku by dostával větší kus masa než šamanka z logických důvodů. Rovněž pojem "zákazník" je proti smyslu přirozené dělby práce v lidské tlupě či pospolitosti. Směna mezi jednotlivými tlupami vždy probíhala tak, že nositelé genů náčelníků a šamanů rozhodli z titulu své intelektuální převahy, co je dobré pro přežití celku směnit a co nikoliv! Tak tlupa dostala potřebné komodity k přežití výměnou za ty které pro ní jsou zbytné či postradatelné. V současné době kdy byla koherentní společnost atomizována židovským výrobním způsobem (kapitalismem) toto přestalo platit a v důsledku toho jsou nekompetentní jedinci - s geny řadových lovců a sběraček - nuceni sami přejímat funkci náčelníků a šamanek a to zcela zjevně bez znalosti či schopnosti posoudit důležitost té či oné komodity pro zachování existence své osoby a své rodiny či celé komunity. Čili za bláboly o "svobodné interakci mezi jedinci" a "tržních mechanismech" je pouze snaha úzké skupiny ovládat druhé prostřednictvím jejich nižších intelektuálních schopností či zkrátka profitovat prostřednictvím převahy těch vlastních nad schopnostmi ostatních.A maj recht, páč nejsou blbý! Většina lidí totiž bohužel jsou těmi potomky řadových lovců a sběraček.

   Smazat
 3. Plán je jednoduchý, uštvat Zemana, aby co nejdříve padnul a pak nové volby a jako černý kůň Rychetský. Ten nejenomže nesplnil dohodu, kterou měl se Zemanem, že vydrží ve funkci předsedy US do konce 2017, ale kupodivu kolem listopadu začal dávat politické rozhovory jako na běžícím pásu. A proč? Protože v té době už bylo jasné, že Drahoš je sázka na chromou kobylu, vypadá dobře, ale akorát tak na bilboardy, když otevře pusu, katastrofa. Takže se najednou ukecal Rychetský, který ještě před 6 lety by měl velkou šanci, ale nechtěl kandidovat. Teď najednou zničehožnic se zjevil a vystupuje politicky. Prej ho naštvalo, že Zeman nejmenoval několik soudců podle Rychetského mustru. Proč by to měl, proboha, Zeman dělat? Jakože Rychetský má kdo ví proč nějaké poslední slovo? A prezident je jako vosk? Takže uražený Rychetský se rozhodl, že Zemanovi zavaří. Začal vystupovat proti němu v probíhající prezidentské volbě. Ale marně. Volba skončila a Rychetský pokračuje. Proč? Zjistil nějaký loutkovodič, že Drahoš je dobrý akorát tak do senátorského klubu pro vědu a pavědu a tam ho zaparkují, dá-li bůh. Ale je potřeba najít tutovku, protože Zeman klekne do konce roku, tak rychle někoho přijatelného pro všechny vybrat a už ho cpát do sdělovadel. Kdo to bude? No přece pantáta Rychetský, ten socan, který byl komunistou, disidentem, pomáhal Zemanovi a pak se usalašil na Ústavním soudě. Kdo by ho nebral? No třeba já. Ještě před první volbou Zemana jo, ale teď? Ani náhodou, to spíš zvolím Okamuru, čistě pro tu srandu staženým králíkům. Rychetský se projevil jako podrazák a hajzel, takže ani náhodou. V PL dostává takovou sodu, že by to měl sám odpískat. Ty se, Rychetský, spasitelem nestaneš, ani náhodou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rychetský = Jidáš.
   Že je to těm dědkům ještě zapotřebí se před smrtí tak znemožnit před celým národem.

   Smazat
  2. 14:58

   Ach ty můj nešťastný národe, chudinko....

   Smazat
  3. 14,59 - smích vás přejde, a hodně brzy, hlupáku. smát se, když není čemu, je známka nedostatku inteligence.

   Smazat
  4. 15:02

   Ach, ty můj inteligentní národe, kolik blců ještě budeš muset strpět...

   Smazat
  5. 15.04 pravda pravda.Volby i diskuse to potvrzují .

   Smazat
  6. Hm, dle příspěvků výše koukám, že se tu sešla ta správná prozápadní progresivní mladá študovaná a zejména extrémně sebestředná elita ...
   Ach vy blbečkové - tupí od přírody či navedení ...
   Tak jdu radši do hajan.

   Smazat
  7. 13:35- velice správná úvaha! V politice to běží jako v tajných službách. Zájmová centra, nasadí figurky na co nejvíce polí stran a jak se dostávají do popředí, tak je zařazují do hry! Právě se nasazují vysoké figurky(Rychetský je jednou z nich).

   Smazat
 4. No tržní mechanizmus perfektně funguje. Už nám zase hrozí problém pro změnu s masem. Pomalu bez dotací nedokážem už nic dělat. Milion lidí v exekuci a pět milionu exekucí v projednávání a inteligentní voliči voliči Drahouše budou inteligentně řešit migranty. Poslouchat většinu té naší inteligence je na zvracení co je to za asociály. No sliby se slibují a blázni se radují. Vzpomenu na parazitečky cinkače a čumím jak se nám namnožily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za Rakouska-Uherska byli Češi synonymem „tvrdých selských palic“, co nedovedou pochopit velikost Habsburského domu. Za okupace chtěli sudetští Němci dláždit náměstí českými hlavami, které nechtěli pochopit velikost vůdce. V padesátých letech se vedl boj proti tvrdým intelektuálským a buržoazním nacionalistům, kteří nedovedli pochopit velikost sovětského rovnostářského myšlení. Za normalizace zas dobrodiní našeho druhého osvobození od všelijakých revizionistů. Po vzniku „blbé nálady“ do nynějška zas „zaprdění a xenofóbní Čecháčci nedovedou pochopit etické výšiny elit Západu, výhody multikulti a dovoz islámských komunit, normalitu úchylů. Kterážto zaostalost se projevila jak ve volbách parlamentních, tak prezidentských. Navzdory nikdy nevídané mediální masáži nebyli ve svobodných a tajných volbách zvoleni ani „světoví“ politici-demokrati TOP, STAN nebo KDU, ani „velký vědec“ na prezidenta. Ač v okolních státech se tento mediální tlak podařil? Pokusím se příčinu rozebrat „nevědecky“, myšleno nikoliv v intencích neziskovými organizacemi dotovaných „společensko vědních“ ústavů.
   Dr. Hnátek

   Smazat
 5. Nad čím dumáte? Pořád dokola. Divide et impera! Je to nástroj vlády. Proto se nás snaží pořád rozdělit. Smižme se s tím. Myslím s tím, že se o to budou snažit, ne s tím, že se jim to podaří. Proto tady pořád melou pravice x levice, bohatí x chudí (majetkem, či duchem), mladí x staří, město x venkovu, ženy x mužům, vlastenci x multikulti idiotům, lidé práce x parazitům přisátým k dotacím (to má široké pole možností - závistivci/čti poctiví, co kritizují parazity, kteří si tak omlouvají své parazitiánství a brání dopředu kritice) ..... Prostě a jednoduše - snařili se nás rozdělit, snaží se o to a snažit se budou. Na nás je, abychom si toho byli vědomi a nepovedlo se jim to. Proto, že jejich jednání je amorální, používají nemaje argumentů nálepky, angažují rpzné abskurní individua, která polepují nálepkami "morálních autorit". Je to jen spodina, patologická sedlina společnosti, se kterou by se při přemnožení zdravý organizmus vypořádal. Proto ho musí oslabovat i matením pojmů. Podotýkám, že demokracie je bez přívlastků. Taková demokracie je lék na parazita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní4. února 2018 13:40
   Dobře jste to vystihnul, toto se děje. Avšak tyto postupy jsou účinné, pouze pokud jsou utajené. Jelikož v současnosti začínají být veřejně známé, tak jejich působení by naopak mělo být kontraproduktivní. Už bychom měli vědět, že není našim nepřítelem ten, na koho nám někdo ukáže, ale že je naším nepřítelem ten, kdo nám stále předvádí nějaké nepřátele a burcuje nás, abychom na ně doráželi. To je to dělení společnosti.
   Vzpomínám na vyhlášení týdnů občanského neklidu Bartoškou, Dykem, Donutilem a dalšími členy kulturní fronty, aby dostal Hermannův strejda Brady medaili, dále to Kalouskovo mávání tibetským praporem a útočení na naše politiky, kteří se v Číně snaží prosadit naše hospodářské zájmy ale necení zoubky na obří pandu. V těchto zmatcích, se každý jeden musíme umět zorientovat a dle toho také volit. Nezvolení žádného antizemana prezidentem, napovídá, že se již začínáme orientovat. P.K.

   Smazat
 6. Tak jsem si přečetl srdceryvnou řeč Ondry Vetchého na téma "příkopy ve společnosti". Možná to myslí dobře, chlapec, ale zjevně nepochopil základní věc: to nejsou příkopy mezi chytrými a vzdělanými "demokraty" a nevzdělanou lůzou, jak si myslí on. To jsou příkopy mezi chudými a bohatými, přesněji: mezi okrádanými a zloději, a ty se nezasypou tklivými, nicméně planým kecy. Kulturní fronta se bohužel postavila na stranu zlodějů, protože ti jim zabezpečují práci, role a slušné peníze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otázkou je, kam se Vetchý zařazuje. On je přesvědčen , že on je ta intelektuální elita ? Jakpak k tomu došel ? Před pár lety na herce pouštěli psy.Kdoví,neměli-li tehdy pravdu.Když dnes poslouchám Kolářovou,Holubovou,Svěráka,Vetchého a různé zpěváčky ...Většina z nich studovala na elitních školách za socializmu ,ale o jejich širokém rozhledu se dá s úspěchem pochybovat.Často si pletou atamana s tatrmanem.

   Smazat
  2. Ano,zůstaňte doma,čtěte si kvalitní knížky,občas si vyberte něco na netu a porovnávejte informace.Hlavně nečučte na ČT!

   Smazat
  3. Vypravet samozrejme z kancelare je velky pohodli.
   Pridat neco ze svyho , kdyz neni tak se nevypravi. Nepohodli.
   Videt ty co byly pro Hrabose a nemecko-Bruselske gestapo , vsema deseti, je dost otresne. Akademici, inzenyri, doktori vseho, umelci a velmi malo nebo zadny z tech , kteri tvori denne skutecne hodnoty.
   Ti pracuji a nemaji cas.
   Podivate se na ne a za ocima je tma, a z ksichtu na vas terce jen nenavist a pohrdani , tech pisaru prisaklych na zamku.
   Vsichni totozni be vyjimky opakuji to same.
   Propaganda chladne nenavistne ideologie .
   Uniforme opakuji jako Zombie. Neni videt nikdo , kdy by mel odlisny nazor, nebo gram individuality.. Treba. Rict.
   Pan president Zeman udela neco , dost, pro vsechny , nas pro republiku.
   Coz se neda poprit.
   A vsichni zvani a zvani.
   Protoze nic jineho neumi a nikdy neumeli !!
   Jak identicke s rozsahem /jedne dimenze/ Jednorozmerne automaticke stroje , vite davno co predem reknou.
   /Zeman je zlocinec, nesmi byt zvolen/.
   Volby vsak nastavili /a zase/ ponekud spinave zrcadlo. Hazeni smrduteho bahna ukazalo ZPET NA VSECHNY TY , CO TO BAHNO HAZEJI. A jak jsou beznadejne spinavi a nemohou se z te spiny nikdy vymanit.


   Smazat
  4. Narod ukazal solidaritu a respekt /tady je ta vytouzena slusnost/k svemu presidentu , ktereho si volil opet.
   A nebyvalou rozhodnost a Jednotu.
   Doufejme, ze to vydrzi.
   Smer udalosti ukazuje na dalsi Bile Hory a bitvy, KTERE JE ale , NEZBYTNE VYHRAT !!

   Smazat
 7. „Buď budeme jako poslušné ovce krok za krokem směřovat k nevyhnutelnému masakru budoucí občanské války, anebo se sjednotíme se státy střední a východní Evropy a odmítneme bruselský diktát.“
  Ano, to jsou asi nejpravděpodobnější možnosti vývoje. Jen aby to pochopil také premiér v demisi A. Babiš. Viz stanovisko SPD:
  4. SPD s plným pochopením vnímá závěry premiéra Andreje Babiše o nutnosti změn v rozhodování a řízení Evropské unie, ke kterým došel po jednání v Davosu a jednání se státy V4. Druhou částí poznání bude zjištění faktu, že žádné pozitivní změny struktury EU nejsou schopné a ochotné učinit. Nezbude potom panu premiérovi nic jiného, než sklonit hlavu před Bruselem nebo přistoupit na program SPD. Říct jasné ne diktátu a v případě, že nedojde k přeměně EU na svazek svobodných národních států, vyhlásit záměr referenda o vystoupení z EU.
  P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.K. Přesně tak Babiš řekl nechci tu migranty a vyhrál volby.

   Smazat
 8. Pan Chrastina, jako vždy skvělé a podložené názory. Je to ta lepší část bývalého Olympiku. Zato jeho někdejšímu kolegovi museli asi při tom nastřelování hára, zasáhnout mozek.

  OdpovědětSmazat
 9. Náš stát neni nijak rozdělený.Mám manželku, která dala hlas Horáčkovi z důvodu, že je to podle vzhledu příjemný muž a ještě umělec.Já fandil Zemanovi a po volbě jsme se nijak nerozdělili.Byl to prostě každého názor a o rozdělení společnosti to nemělo smysl.Za to fandové protikandidátů Zemana píši něco o ROZDĚLENÉ SPOLEČNOSTI.Nikdo tuto společnost nerozdělil a jen média jsou plná vzteku, že jsme rozdělený národ.Jediní, kteří se rozdělili jsou z té novinářské žumpy, kteří nepochopili, že PROHRÁLI!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Dobře 15,47 ale je to dáno tím že Vaše paní o Horáčkovi nic neví a Vy asi také. Jak vexloval pod ochranou STB a tak měl dobrý start ničit lidi, rodiny a tím i děti. Je to extra parazit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:01-nejste z "kavárny"? Ta by ráda dělila i rodiny!

   Smazat
 11. NÁROD ROZDĚLUJE KAŽDÝ
  KDO STRAŠÍ ISLAMIZACÍ (bez návrhu uzavření hranic ČR)
  ABY ZAKRYL POSTUPUJÍCÍ ZRŮDNOU PROTI PRÁVNÍ
  KATOLIZACI ČR !!!!
  Cizí Římsko-katolická církev
  je největším zaměstnavatelem v ČR
  Vlastní nejvíce budov lesů a pozemků
  A TO VŠECHNO PODVODEM*

  OdpovědětSmazat
 12. Pana Rychteckeho rad ctu ! On jednou napsal na Aktualne CZ, ze jsem REATARDOVANY , kdyz jsem zacal psat intenzive o Jizni Africe, kde jsem prozil svoje mladi.

  Pan Rychtecky je krecovita globalisticka vlezprdelka, ale neda se mu uprit zabavnost. Po strance politicke je to odepsana osobnost.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. 15:47... Pane rozvedte se ! Vzal jste si slepici.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu představte si, že moje paní také volila Horáčka a rozhodně není slepice, jako jediná z rodiny byla proti vstupu do EU, asi viděla dál než já.

   Smazat
 14. Pana Rychteckeho rad ctu ! On jednou napsal na Aktualne CZ, ze jsem REATARDOVANY , kdyz jsem zacal psat intenzive o Jizni Africe, kde jsem prozil svoje mladi.

  Pan Rychtecky je krecovita globalisticka vlezprdelka, ale neda se mu uprit zabavnost. Po strance politicke je to odepsana osobnost.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Raději ani nedomýšlím, co by Vám napsal, kdybyste nepsal intenzívně. A zkuste to napsat ještě potřetí, pořád jste netrefil to jeho jméno.

   Smazat
  2. Asi hloupá naivní blondýna s modrýma očima, zřím.

   Smazat
  3. Anonymní "Honolulu" 4.února 2018 17:11

   Tys odepsaný po všech stránkách, leč po stránce politické jsi nikdy neexistoval.
   A o zábavnosti u tebe nikdy nemohla být řeč.

   Smazat
  4. Mně by se po Nickovi Honolulu stýskalo.

   Smazat
  5. Honolulu přesvědčil jsi mě: Rychetský prezidentem!

   Smazat
  6. Jenže on se vám (Povolny 19:29, Anonym 20:41) na to zvysoka vysere, vy připitomělí rozumbradové.
   Vždyť vás by museli, sotva byste otevřeli hubu, vyhodit z každé hospody!

   Smazat
  7. 20:44-nevím jak Vy, já chodím do hospody na pivo s kamarády. Pokud Vy se chodíte do hospody realizovat politicky, chápu Vaši zkušenost s "vyhozením"! Zkuste říci názor zde bez možnosti defenestrace.

   Smazat
 15. Jsem terminologicky zmatený: stále se opakuje spojení čehosi s marxismem. Zde liberální postmarxismus. Já jsem si Marxe přečetl několikrát, ale buď jsem málo chápavý, a ta spojení xxx-marxismu s dílem Marxe nejsem schopen odhalit, nebo ta spojení mají Marxovo dílo znehodnotit. A pak jde o činnost diktatury kapitálu, jako součást jejího úsilí o naporcování společnosti do nefunkčních "tříd". Jen počkej zajíci! Marně řve kapitál na občany, jednou se zadaří diktaturu kapitálu svrhnout! Podle řevu z USA se zřejmě ta doba blíží!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marxe přečetl několikrát... opravdu? To byl velice plodný autor, které období máte zmáknuto? Dovolím si pochybovat, že znáte Marxe, protože právě z jeho raného období vychází neomarxisté. Nemusíte klást otázky, stačí zadat do gůglu "neomarxismus" a jukne na vás Frankfurtská škola Jürgena Habermase. Částečnou odpověď vám dá i obyčejná Wikipedie.

   Smazat
  2. Nepíši o "zmáknutí" Marxe, ale o přečtení, od Komunistického manifestu až po Kapitál, dodnes mám jeho dílo v knihovně vedle díla Masaryka a dalších, kupodivu se mi neperou. Psal jsem o vlastním zmatení z xxxmarxismů, zde konkrétně o "liberálním postmarxismu". Zdá se mi, že všechny ty xxxmarxismy docela primitivně parazitují na skutečném Marxovi. Docela mi to stvoření xxxmarxismů připomíná stvoření střední třídy kapitálem - zde rozděl a panuj a tam rozmaž a sprovoď ze Světa.

   Smazat
 16. O to, že národ není rozdělen, ale rozeštváván (Zdeněk Zbořil):
  https://www.youtube.com/watch?v=ZUjU8t3BLiY

  OdpovědětSmazat
 17. Národ není, zatím, jen tupé stádo ovcí, ale každý zde má svoji hlavu, ikdyž samozřejmě různě chytrou..... Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až všechny ovce vystudují v Plzni práva, bude mít celý národ stejně chytrou hlavu jako mají Marek Benda a Nevychovanec.

   Smazat
 18. Rozděluje ten, kdo chce být oddělen. Všichni ti t.zv. lepší lidé, kteří se v jisté chvíli tváří jako slušní, hodní a chápající, jsou ve svém nitru většinou zlí, proradní a nelítostní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:16 # Tesat do kamene, tuto moudrou pravdu!
   Mirko Hýl, básník

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.