Reklama

středa 7. února 2018

Kriminalizace Tomia Okamury přišla na objednávku, máme důkazy! Stopy vedou k americkému velvyslanectví a mohutné chobotnici vztahů mezi lidmi, kteří jezdí do USA k ideologickým školením v dikci amerického ministerstva zahraničí! Odhalujeme struktury a vazby největšího spiknutí ve službách cizí mocnosti na území ČR po roce 1989!

US ambasáda v Praze
- VK -
7. 2. 2018  AE News
Redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS odhalila v rámci investigace největší spiknutí zahraniční moci v polistopadové éře Československa. Současná mediální a politická poprava Tomia Okamura totiž vede k lidem, které spojuje jeden společný jmenovatel a klíčový faktor, který dosud unikal pozornosti českých médií. Všichni jste si určitě všimli, že Pražská kavárna si líže hluboké rány po prohraných prezidentských volbách a veškerá pozornost médií se nyní upírá na SPD. 


Všechno to začalo ve chvíli, když Miloš Zeman přišel na tiskovou konferenci po vítězných volbách, když si s sebou přivedl své podporovatele a přímo za něj na pódium se posadil Tomio Okamura. Video najdete v článku zde. Signál byl vyslán a všichni pochopili, že mocenské uchopení tandemu Zeman – Babiš se bude opírat o podporu SPD a KSČM. Miloš Zeman ihned v projevu zaútočil na média Zdeňka Bakaly, a tím byla vyhlášena nová mediální válka. Ovšem pozor, tady je důležitý moment.

Tady to začalo. Signál vyslaný americké ambasádě, kdo je ve skutečnosti nejbližší spojenec Miloše Zemana. Ne Andrej Babiš, ale Tomio Okamura! A útok na Tomia Okamuru přišel záhy, opět nastupuje kriminalizace, státní zástupci a snaha sestřelit Tomia Okamuru stejně jako Petra Nečase, Andreje Babiše. Kde se to zastaví?

Miloš Zeman totiž navázal blízké a kamarádské vztahy s Tomiem Okamurou a velmi dramatickým hlasem v projevu poté uvedl, že toto je jeho poslední politické vítězství, a že už nemůže zažít žádnou porážku. Tento výrok byl adresován lidem v okolí, kteří chystali v pozadí Jiřího Drahoše tzv. slovenskou cestu pro Pražský hrad, tedy “kiskizaci” českého prezidenta, který by láskou a dojetím padl okolo krku americkému velvyslanectví a zejména neoconům, kteří plánují na území ČR a Slovenska vybudovat operační zázemí pro americké kasárny, jejichž výstavba už byla zahájena v Polsku. Miloš Zeman svým znovuzvolením překazil plán na rychlý obrat české politiky směrem k USA v evropském pojetí. Jenže Miloš Zeman svoji moc nedokáže realizovat, pokud nebude ustavena vláda Andreje Babiše. Už před volbami jsme na Aeronetu informovali, že v zákulisí Hnutí ANO dochází k ideologickému odporu a štěpení, což před několika dny nakonec veřejně potvrdili i čelní představitelé Hnutí ANO. Hlavními odpůrci spolupráce s SPD jsou Robert Pelikán a Martin Stropnický. Odpor proti spolupráci s SPD vyjádřil i ministr dopravy Dan Ťok [1].

Mocenský tandem na ose Zeman – Babiš se neobejde bez třetího, Tomia Okamury!


Andrej Babiš nemá pod kontrolou celé své hnutí, protože navzdory dohodě s KSČM mu jeho vlastní poslanci potopili při hlasování komunistu Zdeňka Ondráčka jako kandidáta KSČM na předsedu kontrolního výboru GIBS [2]. Toto bylo napevno dohodnuté mezi Andrejem Babišem a Vojtěchem Filipem, že taková je dohoda a že Hnutí ANO podpoří Zdeňka Ondráčka z KSČM do pozice předsedy výboru. Jenže Babišovi se část poslanců za ANO vzbouřila a hlasovali proti. Prudká reakce KSČM přišla záhy a Babišovi reálně hrozí, že pokud Zdeněk Ondráček nebude na čtvrtý pokus [2] zvolen předsedou komise pro GIBS, může Babiš na vyslovení důvěry vládě od komunistů zapomenout. A proto začal překvapivě Andrej Babiš už připouštět i možnost předčasných voleb. Jenže mezitím se něco stalo, s čím se nepočítalo ani uvnitř Hnutí ANO.

Miloš Zeman v salónku během voleb, Tomia Okamura spolu s ním.

Miloš Zeman obhájil mandát a bude pět let nadále řídit Pražský hrad a ovládat procesy jmenování premiérů a vlád. Tato událost zcela mění situaci, protože Miloš Zeman je prudkým odpůrcem předčasných voleb a navíc Miloš Zeman chce do vlády s Babišem ČSSD po skončení sjezdu strany, a to podle toho, jaký předseda bude zvolen. Jestli zvítězí konzervativní křídlo okolo Milana Chovance, anebo reformní proud okolo Jiřího Zimoly.

Celá situace po říjnových volbách do sněmovny se totiž začíná krystalizovat do neuvěřitelného obrazu, do kolektivního boje médií, veškerého mainstreamu a v konečném důsledku i justiční mašinérie, proti třem osobám na české politické scéně: Proti Andreji Babišovi, proti Miloši Zemanovi a proti Tomiu Okamurovi. Prvních z nich má na krku zinscenované a na objednávku přichystané trestní stíhání. Vykonstruovaná kauza Čapí hnízdo má Andreje Babiše dostat do kriminálu. Na Miloše Zemana nemohou, protože ten je prezident a není stíhatelný (kromě velezrady), odstranit ho měli ve volbách, ale to nevyšlo. A nově došlo k zahájení kriminalizace Tomia Okamury kvůli pravdivým výrokům, že tábor v Letech na Písecku nebyl koncentrák, ale nápravné pracovní zařízení pod správou Protektorátu a českých četníků.


Česko uchvátila korupční chobotnice řízená z amerického velvyslanectví. Američané korumpují na školeních v USA české politiky, státní zástupce, novináře a česká kontrarozvědka se jenom dívá, jak v Brně si dávají dostaveníčko špičky prokuratury s americkým velvyslancem


A právě tady se nám podařilo objevit neuvěřitelnou mocenskou chobotnici, která dosud zůstávala skryta před očima veřejnosti. Všichni lidé, kteří jsou v těchto dnech namočeni v hysterické kampani proti Tomiu Okamurovi, na kterého podávají neziskovky trestní oznámení kvůli výrokům o táboru v Letech, mají společná napojení na americké ministerstvo zahraničí a ideologický školící program International Visitor Leadership Program (IVLP) [3], který představuje nebezpečnou a hrozivou mocenskou chobotnici, která doslova pohlcuje a svými chapadly ovládá česká ministerstva, média, policii, státní zastupitelství, soudy a neziskový sektor takovým způsobem, že z toho doslova přechází zrak. Lidé, kteří jsou napojeni na útoky a trestní oznámení proti Tomiu Okamurovi kvůli kauze Lety, prošli totiž všichni v USA ideologickým operativním programem IVLP. Objednávka k trestnímu stíhání Tomia Okamury tak vede k americké státní moci, která zasahuje do vnitřních záležitostí ČR. Chobotnice vztahů uvedená níže, je hrozivým obrazem celé kauzy.


Absolventi programu International Visitor Leadership Program v dikci amerického ministerstva zahraničí a jejich propletenec

Lenka Bradáčová – Vrchní státní zástupkyně z Prahy, ideologickým programem IVLP prošla v USA v roce 2008 [4].
Ivo Ištvan – Státní zástupce z Olomouce, proslavil se v kauze Čunek a především v roce 2013 při pádu vlády Petra Nečase. Program IVLP absolvoval v USA spolu s Lenkou Bradáčovou.
Marek Wollner – Redaktor ČT a šéf pořadu Reportéři. Andrej Babiš se stal terčem několika zmanipulovaných reportáží ČT, které podle jeho slov budou mít ještě dohru po jmenování vlády [5].
Nora Fridrichová – Redaktorka pořadu 168 Hodin na ČT, který se prezentuje svojí zaujatostí proti prezidentu Zemanovi a proti Tomiu Okamurovi [6].
Dalibor Balšínek – Šéfredaktor Echo24.cz a dříve šéfredaktor Lidových novin [7].
Ondřej Kundra – Redaktor časopisu Respekt, program IVLP absolvoval v roce 2017 v době, kdy se nejvíce angažoval v publikování článků o ruských serverech v ČR. Američané si ho všimli a vytáhli ho do USA do IVLP programu [8].
Lýdia Poláčková – Dříve vedoucí ostravské pobočky Poradny pro občanství, občanská a lidská práva, se účastnila amerického vládního programu International Visitor Leadership Program v roce 1999 [9]. Lýdia Poláčková se věnuje problematice romských menšin, předtím nastoupila na nově vzniklou pracovní pozici romský koordinátor při odboru sociálních věcí magistrátu města Ostravy, působila také jako členka rady vlády pro národnostní menšiny.


Tomio Okamura se stal terčem pro Pražskou kavárnu č. 1, protože na Miloše Zemana už nedosáhnou.

Další absolventkou amerického vládního programu International Visitor Leadership Program je Magdalena Karvayová, která působí v Open Society Fund Praha George Sorose [10] jako koordinátorka projektů romské iniciativy. Mezi dalšími absolventy tohoto amerického vládního programu najdeme osobu jménem Miroslav Klempár, který působí jako organizátor romských komunit. Ale co je zajímavé, absolventem programu International Visitor Leadership je Jarmila Balážová, která působila jako tisková mluvčí exministryně školství Kateřiny Valachové, a je zároveň členkou správní rady Romea o.p.s. [11].


Cenzor iDnesu, který sedí v dozorčích radách několika neziskovek, dostal školení v USA od amerického ministerstva zahraničí ve stejném rozsahu, jako dostali státní zástupci nebo novináři z ČR


Dalším absolventem programu IVLP je Patrik Banga, který sedí v dozorčí radě Romea o.p.s., zároveň působí v dozorčí radě neziskovky In Iustitia [12]. Už chápeme, proč je Radek Banga, bratr Patrika Bangy, tak urputně protěžován těmito kruhy? Už chápeme, proč náměstkyně pražské primátorky paní Krnáčové, Petra Kolínská, navrhla Radka Bangu na Cenu hlavního města Prahy? Už rozumíme, proč je členem sekretariátu náměstka Matěje Stropnického a primátorky Adriany Krnáčové Vít Masare, další absolvent International Visitor Leadership [13]? Už rozumíme tomu všemu, když víme, že Patrik Banga, člen dozorčí rady Romea o.p.s. a člen dozorčí rady neziskovky In Iustitia je absolventem International Visitor Leadership? Dále, pro server Romea.cz dlouhodobě psal David Beňák. Ten je dalším absolventem programu International Visitor Leadership od 14. ledna do 1.února 2013, stejně jako jeho kolega David Tišer, který s Davidem Beňákem a Patrikem Bangou absolvoval tento americký vládní program [14].

Patrik Banga

Romea o.p.s. samozřejmě čerpá dotace z norských fondů resp. EEA grants, např. Navázání spolupráce s norskými organizacemi za 70,000 Kč, nebo další projekt nesoucí název Pomoc Rómům s prací či Pomoc romským obětem nenávisti, Náprava mediálního zobrazování Rómů atd. ****Napravení mediálního obrazu stálo 2,000,000 Kč. Zda se podařilo mediální obraz Romů napravit, posuďte sami. Dále, George Soros také podporuje romské studenty v Česku, a to prostřednictvím Romského vzdělávacího fondu (Roma Education Fund), přičemž rozdělování stipendií koordinuje od roku 2010 právě občanské sdružení ROMEA o.p.s.


Červené karty proti Zemanovi, In Iustitia, Tomáš Přikryl, Karel Janeček a jeho Rekonstrukce státu


Zmínili jsme také, že Radek Banga je členem dozorčí rady neziskovky In Iustitia. Určitě si vzpomínáte na kauzu červených karet proti prezidentu Zemanovi ze 17. listopadu 2014, kdy na transportní krabici České Pošty byl uveden adresát, jednak americké velvyslanectví a jednak Šárka Kadlecová, bývalá aktivistka a zaměstnankyně amerického velvyslanectví. Šárka Kadlecová od roku 2010 pracuje v neziskovce In Iustitia, která je úzce spojená s akcí červené karty. In Iustitia, v jejíž dozorčí radě sedí znovu Patrik Banga, absolvent International Visitor Leadership. Tuto operaci s krycím názvem Red square – Rudé náměstí spolu s americkou ambasádou, a Šárkou Kadlecovou, spolupořádal i Tomáš Přikryl, aktivista z Prahy, který podepsal po prvním prezidentském kole v lednu 2018 výzvu “19 mantinelů” Rekonstrukce státu z pera Karla Janečka.

Také bychom neměli zapomenout na absolventku International Visitor Leadership Mgr. Katarínu Klamkovou, která byla zároveň ředitelkou brněnské neziskovky IQ Roma servis. Od 7. prosince 2017 se stala novou ředitelkou Mgr. Šárka Pólová. Tato neziskovka rovněž čerpá dotace a granty z norských fondů (EEA grants) např. Právo na rodinu – koordinovaná spolupráce za 1,856,322 Kč s popisem projektu “Pro lepší životní podmínky rómských rodin.”
Dalibor Balšínek, šéfredaktor Echo24, dříve Lidových novin.

Mimochodem, výše v seznamu zmínění Dalibor Balšínek i Ondřej Kundra, kteří jsou absolventi International Visitor Leadership programu, a také Lenka Bradáčová, rovněž absolventka tohoto programu v roce 2008, jsou zjevně nebezpečně blízko napojeni v kauze Beretta, tedy v rámci řízených úniků informací ze zdrojů vyšetřovaných kauz na stole elitních policejních útvarů, tedy přes Roberta Šlachtu, k Martinu Fendrychovi, k Ondřeji Kundrovi, Sabině Slonkové z Neovlivni, kteří všichni mají vazby na Lenku Bradáčovou a její mocenskou skupinu s napojením na Karla Janečka a od něho výše, na americké ministerstvo zahraničí skrze pražskou ambasádu USA a její IVLP program.

Na tento program vytahují z české politiky osobnosti, státní zástupce, redaktory, žurnalisty a nadějné kádry do USA k ideologickým školením a k získání pro “americkou věc” v ČR. Bradáčová absolvovala International Visitor Leadership s Ivo Ištvanem, a rovněž proběhla schůzka v brněnské restauraci Rialto ihned po nástupu Andrew Schapira do funkce US velvyslance v Praze. Schůzka Lenky Bradáčové, Roberta Šlachty, Iva Ištvana a Pavla Zemana s Andrew Schapirem těsně po jeho nástupu na ambasádu představovala bezpečnostní hrozbu takového rozsahu, že měla podle našeho názoru okamžitě zasáhnout přímo na místě kontrarozvědka. Nestalo se tak.

Americké vměšování se do vnitřních záležitostí ČR přesahuje veškeré myslitelné meze! Kontrarozvědka se na to jen dívá a nesmí zasahovat, americké tajné služby mají na území ČR doslova Klondike. To musí skončit!


Mluvčí a tiskovou tajemnicí v jedné osobě Pavla Zemana byla Helena Markusová, dříve zaměstnankyně politického odboru ambasády USA v Praze, náměstek Pavla Zemana JeIgor Stříž, také absolvent International visitor leadership. Americká agenda vrůstá do české legislativy jako rakovina, v podstatě to jsou operační spojky a urychlovači procesů z USA do ČR, jsou to všechny segmenty hospodářství, páteřní univerzity v ČR, další informace přinese redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS v následujících dnech. Cikánské organizace, které v těchto dnech vyrazily po krku Tomiu Okamurovi, jsou tudíž přímo naváděny jako řízené hlavice skrze moc amerických neoconů v Praze proti SPD, jejichž cílem je oslabit vznik mocenského tandemu na ose Zeman – Babiš, protože v případě trestního stíhání Tomia Okamury vznikne v Hnutí ANO obrovský odpor proti jakékoliv spolupráci s SPD. Vznikne tím i tlak na Andreje Babiše, aby odešel z politiky a přenechal řízení Hnutí ANO někomu jinému. S tím Babiš logicky nesouhlasí, proto začíná uvažovat o předčasných volbách.

Mocenská spojka: Ivo Ištvan, Pavel Zeman, Lenka Bradáčová. Po sestřelení Petra Nečase bylo třeba ladit noty.

Ty jsou najednou opravdu velmi reálné, protože Andrej Babiš oznámil, že nemá v případě nezdařeného druhého pokusu o sestavení vlády se pokoušet o třetí pokus a rovnou by se měly vypsat nové volby [15]. Termín voleb v červnu by byl zcela reálný. Jenže kriminalizace Andreje Babiše a Tomia Okamury může zbavit Miloše Zemana dvou hlavních politických spojenců. Nikdo nebude s nimi chtít jít do vlády, protože oba dva jsou přece trestně stíhaní, bude se pořád opakovat. Nikoho nezajímá, že jde o trestní stíhání na objednávku v obou dvou případech, politická karta se najednou obrací do pozice, že uvnitř SPD možná začnou chápat, že Babiš asi nemluvil jen tak do větru, když už celý rok opakuje v médiích, že jeho trestní stíhání je politickou objednávkou. A kdo nyní hraje roli žalobce? Cikánské organizace, neziskovky a redaktoři médií, které všechny spojuje americké velvyslanectví, International Visitor Leadership Program a zahraniční pobyty a stáže těchto osob ve školících centrech pod záštitou amerického ministerstva zahraničí.


Sudeťácká fronta z KDU-ČSL a TOP09 vyzvala k odvolání Tomia Okamury z postu místopředsedy poslanecké sněmovny. Stopy vedou k Bělobrádkovi, který také odjel do USA na školení IVLP!


Vzpomínáte si na prosinec 2013? To bylo období těsně po parlamentních volbách a sotva začala trojčlenná jednání o sestavení vládní koalice mezi ČSSD, ANO a KDU-ČSL, tak jeden ze tří předsedů, Pavel Bělobrádek, na počátku těchto jednání odletěl na 14 dní do USA. Tehdejší předseda sněmovny Jan Hamáček (sám navštívil 22.9.2017 islámské kulturní centrum Al-Firdaus v Praze) vyloučil, že se jednalo o cestu, kterou by Pavlu Bělobrádkovi zaplatila či schválila sněmovna. Byla to Bělobrádkova soukromá cesta a jednalo se právě o výměnný pobyt v rámci programu International Visitor Leadership. Když v lednu 2013 přišla Pavlu Bělobrádkovi pozvánka do USA, nikdo tehdy netušil, že se budou na podzim 2013 konat předčasné volby, a že Pavel Bělobrádek dostane 4.742 preferenčních hlasů, a KDU-ČSL celkem 336.970 hlasů. A v daném termínu Pavel Bělobrádek tento program International Visitor Leadership nemohl už odvolat, i když vrcholila jednání o složení koalice. Takže je jasné, že cesta do USA měla vyšší prioritu, než jednání o koalici po volbách v ČR.

Pavel Bělobrádek

Pavel Bělobrádek se tu setkal s exkongresmanem Jimem Marshallem, po Capitolu ho zase provedli lidé dalšího kongresmana Gregoryho W. Meekse, setkal se s řadou vládních úředníků, se zástupci neziskových organizací, kulturních organizací atp., se kterými probral škálu různých témat, od jaderné energetiky, až po integraci Muslimů. Jaderná energetika byla pro pád Nečasovy vlády příznačná, tak asi Pavel Bělobrádek dostal doporučení, že jaderná energetika v případě Temelína rovná se jedině Westinghouse, a integraci muslimů, vzpomínáme si na jeho otřesné výroky, kdy např. prohlásil, že je mu jedno, jestli ve sněmovně sedí Muslimové, prohlásil to v parlamentu v úterý 15. září 2015.

Výzvy k usazení muslimů v ČR, aby oplodňovali české ženy, protože rodí málo dětí!


Také šéf lidovců upozornil na to, že Česko ohrožuje dlouhodobě nízká porodnost a pokud by se uprchlíci rozhodli zůstat, nebyl by prý proti. Prohlásil to na tiskové konferenci 7. července 2015. Vyzývá Bělobrádek české ženy nepřímo k pohlavnímu styku s uprchlíky, když klade rovnítko mezi nízkou porodností na jedné straně a dlouhodobou přítomností uprchlíků na straně druhé?

Další poslankyní v Parlamentu ČR je Helena Langšádlová za TOP09, která se rovněž v roce 2016 účastnila amerického vládního programu International Visitor Leadership. V poslanecké sněmovně se v roce 2015 konala konference think-tanku Evropské hodnoty a projektu Kremlin Watch o tom, jak se bránit údajné pro-ruské propagandě, která se šíří českým, resp.evropským internetem. Rusko prý věnuje úsilí pomocí médií rozložit „západní svět“ a jeho hodnoty a získat podporu pro své aktivity ve světě. Policie a výzvědné služby by se měly na weby šířící pro-kremelské postoje zaměřit, zjistit, kdo za nimi stojí, kdo je podporuje, jak jsou financované a začít jim „legálními nástroji“ znepříjemňovat život.
 
Ivan Gabal

Mimochodem, hlavní figury na této konferenci byli dle pozvánky poslanci Ivan Gabal (KDU-ČSL) a Helena Langšádlová (TOP09). Sekundovali jim Jakub Janda – Evropské hodnoty a Jakub Kalenský – Stratcom, což je instituce Evropského parlamentu zaměřená mj. na boj s tzv. ruskou propagandou. Tady vidíme přímý vliv americké propagandy do samého srdce české politiky. A právě Pavel Bělobrádek, Helena Langšádlová (TOP09) a Ivan Gabal (KDU-ČSL) jsou ti, kteří chtějí odvolat Tomia Okamuru z postu místopředsedy PS.

Proti Okamurovi stojí mohutná zahraniční státní moc a usiluje o jeho politickou likvidaci a kriminalizaci. Útok je koordinován z úseku tzv. “cílených operací” amerického ministerstva zahraničí skrze jednotlivé figury v českých politických neziskovkách, ale i v médiích a na úrovni státních zastupitelství. Chobotnice amerického vlivu a lidí, kteří prošli výcvikovým programem cizí moci v USA, nyní ovlivňuje výsledek parlamentních voleb v ČR, vede ke kriminalizaci vítěze voleb, Andreje Babiše, a nově i ke kriminalizaci Tomia Okamury. Nenechávejte si tyto informace pro sebe a sdílejte prosím tento článek na sociálních sítích a v emailech, hrajeme o záchranu Tomia Okamury! O této kauze budeme hovořit také v pátek v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS.

-VK-
Šéfredaktor AE News

114 komentářů :

 1. vzhledem k tomu, že Miloš Zeman je nadán zdravý rozumem a politickým odhadem, moc se mi v to jeho kamarádství s panem Okamurou nezdá pravděpodobné

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Reseni je jednoduche, udelat to jako v Turecku, mame se kde ucit. Turecko to dokazalo, ale my to nedokazme nikdy. At zije TURECKO a jejich president! Ten s CIA zatocil a se vsemi jejich prisluhovaci. Pokud tohle nedokazeme, nemame sanci na preziti. Ale pochybuji, ze to PRAHA a jim podobni zradci chteji. Pro Prahu stale plati - radeji s USA do pekla nez s nekym jinym (Ruskem) do nebe.

   Smazat
  2. Malý kvíz (kdo tohle říká?): "At this moment, it is our prime responsibility to restore confidence of citizens in the European project. Not only in this country, but across Europe."..."Only with our citizens’ support, further integration will be legitimate. And my government is resolved to address this challenge."..."We all realize that reaching a deal on the Common European Asylum System reform is absolutely necessary."..."We all want the procedures on the external EU border safer, simpler and faster."..."we need to maintain strong funding for other traditional EU policies and programmes, such as the Common Agricultural Policy,..."..."...we also have to find means of funding new EU priorities such as migration..." (z projevu ministra Stropnického k vedoucím zastupitelských úřadů ČS EU a západního Balkánu 6/2/18)...To je jakási babišovská tragikomedie, přečtěte si celý kus, a to je jen jeden malý střípeček z tohoto úděsného babišovského uskupení. Myslím, že věc je jasná, střet se odehraje na ose babiš-okamura, případně babiš-ods (méně pravděpodobně). Kdo sází na ty, které lidi vyprovodili, aby to s babišem nemohli dát znovu do kupy, se zdá se nepoučili, stojí tak před dvěma východy z izolace, jeden vede na výsluní, druhý znamená smrt. Kterou si vyberou? Sophiina volba.

   Smazat
  3. Anonymní7. února 2018 19:21
   Možná proto nedavno Sorros uložil do jedné banky u nás velmi objemný balík peněz. Tehdy se jen spekulovalo, že mu hoří koudel u zádele. Jj..není nad filantropa, který si hraje na spasitele s nenávistí v duši.

   Smazat
 2. Jak umlčet pravdu? Kriminalizovat její šiřitele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (13:00):
   Nejde však jen o prvoplánovou snahu potlačovat nějakou pravdu.
   Pro Okamuru a spol. je mnohem rizikovějším faktorem jeho politická snaha prosadit obecné referendum. A jako nástroj přímé demokracie jej využít pro vymanění se ČR z EU, popř. NATO. Považte toto!!! No to už je v očích naší proamerické páté cosi jako dědičný hřích. Natožpak v očích US ambasády a jejích agentů-quislingů. Tím bychom se totiž vyvazovali ze sítě vazalských vztahů poutajících nás k jednomu svět. mocenskému centru. A to centrum - jak dobře víme - rozlišuje jen dvojí státy.
   Totiž ty, co stojí v zástupu, a státy nepřátelské. Zvané různě - tu diktátorské, tu zas nedemokratické, utlačivé, totalitární ..., zkrátka darebácké.
   A s těmi se centrum nebratříčkuje, ty jsou bombardovány. Pravda, vždy jen humanitárně. To s ohledem na vyšší principy. Principy "morálky a mravnosti". Té jejich, farizejské.

   Smazat
  2. Ano. Být jejich nepřítelem je nebezpečné, ale být jejím přítelem je smrtící.

   Smazat
  3. 12:58: To je Váš příspěvek k tomuto článku? Jaksi řekl bych k vyznění tohoto článku nezapadá. Okamura je podle Vás hlupák a Zeman se kamarádi s hlupákem?

   Smazat
  4. Nepsal jsem úvodní příspěvek (12:58), ale souhlasím s ním. Miloš Zeman potřeboval Okamurovy příznivce jen ke svému znovuzvolení.
   Pochopitelně tu může později být i vedlejší positivní efekt, totiž že neskalní voliči Okamury v příštích volbách přejdou k jiné straně. A nebudou to Piráti ani TOP09!

   Smazat
  5. O Bradáčové, Ištvánovi toto psal pan Hájek v protiproudu už před lety. Je to zrádcovská žumpa, která chystá český majdan už řadu let.
   lada

   Smazat
  6. Je veřejné tajemství, že Maštálka Jíří Dlabajová Martina mají málo , tak ještě jsou ve spolku ze sorosem.Za peníze ještě zrazují stát.

   Smazat
 3. Lidé, uschovejte si tento seznam kolaborantů a zrádců ! Jsou to vlastně všechno zasloužilí abonenti na "vysoké posty" či hosté na "Kravatový večírek". Protože za vlastizradu je spravedlivý pouze jediný trest !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nelze mluvit o vlastizradě, neboť USA jsou náš nerozborný přítel, který stojí po našem boku a snaží se nám bratrsky pomáhat. Jsme v jedom šiku, v jedné alianci a to, co pro nás Američané dělají by mělo být chápáno, jako velká starost o náš stát, za což by jsme jim měli být vděčni...Dnes jsou vlasizrádci ti, kteří nepovažují Rusko za našeho nepřítele, ruští švábi a Putinovi agenti.(Snad budu pochopen!).

   Smazat
  2. Slovenskym presidentem byl take jisty DR. Tiso , zfasizovany fanatik , ale po valce visel...
   Za zlociny.

   Smazat
  3. 0:32 - Co do toho motáš klerofašistu Tisa?

   Smazat
 4. Okamuru zavřít až zčerná!
  Nebo aspoň zežloutne...

  A -VK- šéfredaktor AE News ať mu do kriminálu nosí potravinové balíčky.

  OdpovědětSmazat
 5. Ta chobotnice je daleko rozsáhlejší. Dalším americkým chapadlem je tzv. CEELI Institute, který má pod palcem naše soudce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je velice důležité všechny tyto vlastizrádce zveřejňovat nejlépe i s foty. Na Zemanovi vždycky vyhořeli i s těmi připitomělými kartami a vyhoří i nyní a navíc se ještě více odkopou a ukáží co to je za hnusné bastardy. Amíci za nimi už dlouho stát nebudou, dolárky vyschnou, stačí se podívat na burzu, a potom je čeká spravedlivá odměna. Boží mlýny sice melou pomalu, ale jistě. Jak říká Pjakin "Všechno se děje tím nejlepším způsobem, v souladu s reálnou mravností a etikou všech účastníků procesu". Aottj.

   Smazat
  2. Re 14:06
   Boží mlýny melou ... Bohužel se mi zdá , že v současnosti buď nemelou vůbec , nebo dokonce zařadily zpátečku a melou ty co mají pravdu .

   Smazat
  3. Čím větší štvanice proti SPD, tím víc lidí je bude volit, zvlášť když se angažují lidovci, TOPk a jiní, volič SPD

   Smazat
  4. Re: 23:50
   Máte jistě pravdu, že to tak funguje. jen mám obavu, zda "velký bratr" se svou družinou nebudou rychlejší než ti voliči. Nezepomínejme, že mladí potencionální voliči jsou snadno manipulovatelní, zvláště když jim za červené kartičky nabídnou 1000,- peněz. A tento penězovod zřejmě hned tak nevyschne. Sorros se o to ke konci r.2017 postaral..
   Stále jsme naivní národem, který se radoval, že když am. velvyslanec Schapiro, který nám docela solidně podrážel nohy třeba: https://brno.idnes.cz/americky-velvyslanec-andrew-shapiro-dvv-/brno-zpravy.aspx?c=A160309_165858_brno-zpravy_tr, odejde, že bude klid. Vypadá to na mnohem sofiskovanější jednání..

   Smazat
 6. NIC NOVÉHO,

  již před časem o tom napsal D.Rath článek, kde předvídal
  kriminalizaci a politickou likvidaci T.Okamury.

  viz nasevec.cz

  HNUS aĺa ČR.
  A pak že nelze stíhání nepohodlných objednat....

  OdpovědětSmazat
 7. nejsem příznivecc takových "zaručených zpráv" ale i bez nich je mi zcela jasné, že ten kdo tady vyvolává problémy je tak mocný, že se o něm bojí hovořit i miliardář Babiš, který se pořád obhajuje prapodivným a neúčinným způsobem, že to vyvolává řadu pochybností a nakonec to nepřímo potvrdil Faltýnek v debatě na Barandovu těsně po prezidentských volbách. prostě děje se zde něco na co my češi nemáme vůbec vliv.

  OdpovědětSmazat
 8. Konečně na české politické scéně někdo řekl něco otevřeně - tak jak to říká na youtube v Polsku Jablonowski - o Emeričanech /polské internetové blogy nečtu, tak nemám přehled/. Jinak podobný člověk jak je Jablonowski v Polsku v Česku není - želbohu.
  Jinak v článku je věta: Tohleto /vměšování CIA do české politiky/ musí přestat. Nevím jestli by nebylo vhodnější použít podmiňovacího způsobu - mělo by přestat. Nevím, jestli autor nevyslovil pouze zbožné přání /lat. pium desiderium/.

  OdpovědětSmazat
 9. Mate zvysenou popularitu, pane Okamura ! Ted vam teprve budou masove naskakovat priznivci. Zadne strachy pred objednanou novinarskou neprejicnost a nejakymi agenty Sorosovi doktriny.
  Lide vas volili a ti jsou dulezitejsi nez ti, kteri po vas stekaji. Mate legitimitu.
  JSTE TRIBUN !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:32

   Ne! Okamura je nanejvýš Jan Křtitel, předzvěst hvězdy, která se objevila nad východním obzorem. Skutečným tribunem je teprve Miroslav Povolný:

   = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   Vzhůru Slované!
   Oddělme zrno od plev!

   S příchodem nového roku 2018 vyšla na stránkách Nové republiky nová hvězda naděje pro Slovanstvo v české kotlině:

   " -- MIROSLAV POVOLNY 3. ledna 2017 18:26 ..... Budem zabíjet židy, křesťany? Co je nevolit do funkcí? Neumíme si vládnout? Umíme, nechceme. Pokud budeme chtít, naučme se manipulaci, technice moci, je již tisíce let stará. Proč nemáme stranu etnických Slovanů? Někdo ji zakazuje? Středovou politicky, k minoritám přátelská, ale vládnoucí! K "národovcům" inteligence = střední třída se nepřidá ale obráceně ano! Kde jste "buditelé"? Já jsem připraven a nemíním to pateticky."

   A v neděli se pak tato hvězda rozzářila v plném jasu - pod článkem "Frustrovaná pražská kavárna" našeho tolik obdivovaného spolubojovníka Petra Hájka, se kterým proti proudu postoupíme o sta kilometrů, objevila se tato vznešená výzva, která by rozhodně neměla zapadnout:

   " -- MIROSLAV POVOLNY neděle 4. února 2018 21:27 "Jeden nápad bych měl. Zjistil jsem, že v každé straně se do čela časem dostanou JINOVĚRCI s CIZÍMI pasy. Tomu se dá zabránit vytvořením ETNICKÉ strany, což ústava nezakazuje. Navrhuji stranu etnických Slovanů (SES) a protože jsem solitér nabízím k projednání možností můj mail miroslavpovolny@seznam.cz ke korespondenci mimo NR. Snahu mám, ostatní je na vás."

   -- K přihlášce zaslané panu Povolnému nezapomeňte, prosím, přiložit doklad o arijském původu. --

   Výběr z dalších myšlének ryzího Slovana:

   "-- Miroslav Povolny 5. února 2018 23:24
   Stačí jen kopírovat činnost jejich obcí a "mají vymalováno", nás je více!"

   "-- Miroslav Povolny 5. února 2018 22:55
   Když už si mne berete do huby, přečtěte si po sobě co píšete. Dovolím si říci, že se Vám úlisnost (mlácení prázdné slámy) line z té nevymáchané. Klišé jako "Lidé mívají různé pasy a mívá to různé důvody" nebo místo narození (Halič) je totožné s (podsunutím) národností je dostatečným důvodem k mému tvrzení."

   "-- Miroslav Povolny 5. února 2018 23:43
   Mojí krajané mi rozumí, Vy máte problém."

   = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   Smazat
  2. No - tak jste se zapoškleboval 14.42 - a dobrý? To je hlavní. Zesměšnil jste jednoho diskutujícího, který - v mezích toho, že všichni zde jen blbě žvaní, a nikdo nic neudělá, ani nic konkretního nenavrhne - se zasnažil něco vymyslet. Není to zrovna skvělé, ale snaží se, a už samozřejmě v tuto chvíli si ověřuje pravdivost rčení "každý dobrý skutek budiž po zásluze potrestán" a v ČR to pasuje všude, jak zadek na nočník. Oč je lepší psát všude ty bojové slinty, jako .. to bysme měli... a jábysem...a nestojí za tím nic. Internetová publicistika a k tomu ty bláboly, jsou něco jako ty odpudivé televizní reality show, které k nám přitáhly ze zmagořeného"západu" a mohlo by to mít název "Kudy z nudy" - až bude teplo, a na zahrádkách se bude jednotit mrkev, diskutujících značně ubude. Moji krajané jen žvaní, žvatlají, vztekají se, urážejí ostatní, hádají se - ani se nesnaží rozumět si navzájem. Všichni máme problém.

   Smazat
  3. 14:42 trapně se opakujete. Ještě chvíli a začnu panu Povolnému fandit.

   Smazat
  4. 7:17

   A není Vám hanba, že jste ještě nezačal?
   Nestačí ale fandit panu Povolnému, je třeba osvojit si jeho myšlenky a šířit je mezi lidmi!

   Smazat
 10. Mate zvysenou popularitu, pane Okamura ! Ted vam teprve budou masove naskakovat priznivci. Zadne strachy pred objednanou novinarskou neprejicnost a nejakymi agenty Sorosovi doktriny.
  Lide vas volili a ti jsou dulezitejsi nez ti, kteri po vas stekaji. Mate legitimitu.
  JSTE TRIBUN !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:36

   Ne! Okamura je nanejvýš Jan Křtitel, předzvěst hvězdy, která se objevila nad východním obzorem. Skutečným tribunem je teprve Miroslav Povolný:

   = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   Vzhůru Slované!
   Oddělme zrno od plev!

   S příchodem nového roku 2018 vyšla na stránkách Nové republiky nová hvězda naděje pro Slovanstvo v české kotlině:

   " -- MIROSLAV POVOLNY 3. ledna 2017 18:26 ..... Budem zabíjet židy, křesťany? Co je nevolit do funkcí? Neumíme si vládnout? Umíme, nechceme. Pokud budeme chtít, naučme se manipulaci, technice moci, je již tisíce let stará. Proč nemáme stranu etnických Slovanů? Někdo ji zakazuje? Středovou politicky, k minoritám přátelská, ale vládnoucí! K "národovcům" inteligence = střední třída se nepřidá ale obráceně ano! Kde jste "buditelé"? Já jsem připraven a nemíním to pateticky."

   A v neděli se pak tato hvězda rozzářila v plném jasu - pod článkem "Frustrovaná pražská kavárna" našeho tolik obdivovaného spolubojovníka Petra Hájka, se kterým proti proudu postoupíme o sta kilometrů, objevila se tato vznešená výzva, která by rozhodně neměla zapadnout:

   " -- MIROSLAV POVOLNY neděle 4. února 2018 21:27 "Jeden nápad bych měl. Zjistil jsem, že v každé straně se do čela časem dostanou JINOVĚRCI s CIZÍMI pasy. Tomu se dá zabránit vytvořením ETNICKÉ strany, což ústava nezakazuje. Navrhuji stranu etnických Slovanů (SES) a protože jsem solitér nabízím k projednání možností můj mail miroslavpovolny@seznam.cz ke korespondenci mimo NR. Snahu mám, ostatní je na vás."

   -- K přihlášce zaslané panu Povolnému nezapomeňte, prosím, přiložit doklad o arijském původu. --

   Výběr z dalších myšlének ryzího Slovana:

   "-- Miroslav Povolny 5. února 2018 23:24
   Stačí jen kopírovat činnost jejich obcí a "mají vymalováno", nás je více!"

   "-- Miroslav Povolny 5. února 2018 22:55
   Když už si mne berete do huby, přečtěte si po sobě co píšete. Dovolím si říci, že se Vám úlisnost (mlácení prázdné slámy) line z té nevymáchané. Klišé jako "Lidé mívají různé pasy a mívá to různé důvody" nebo místo narození (Halič) je totožné s (podsunutím) národností je dostatečným důvodem k mému tvrzení."

   "-- Miroslav Povolny 5. února 2018 23:43
   Mojí krajané mi rozumí, Vy máte problém."

   = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   Smazat
  2. Nestačil ten blábol jednou 14.44? Muselo se to opakovat - aby to nikdo, ale vůbec nikdo nepřehlédl? Jenom jestli vy netrpíte nutností předvádět se, jako ti ubožáci ( prý je to nemoc) kteří jsou puzeni předvádět přirození kolemjdoucím. Zahaleni baloňákem, pod nímž je jen stojící úd,v různých zákoutích děsí ostatní když baloňák rozepnou. Kolemjdoucí zaječí, a voyeur má orgazmus. Takže - už jsme to četli - už jsme zaječeli - ono to nefunguje? Proto jste předvedl přirození ještě jednou - a dobrý? No - konečně.

   Smazat
  3. 18:47

   1) K opakování došlo kvůli zachování symetrie (reakce na opakovaný příspěvek 14:32 a 14:36).

   2) Prohlašovat, že "všichni zde jen blbě žvaní" není právě kontruktivní kritika. Co proti žvanění navrhujete Vy - úvahy o orgazmu?

   3) Moje repliky obsahují autentické a nezkreslené projevy pana Miroslava Povolného, kterým se, podle mého skromného názoru, nedostává pozornosti, kterou si zasluhují. - Proč tedy, namísto odsudku údajného zesměšňování "jednoho diskutujícího" nezkusíte vysvětlit, v čem jsou návrhy pana Miroslava Povolného dobré a v čem ne? Přiznáváte mu snahu, abyste nad ním vzápětí zlomil hůl? Takhle podle Vás vypadá plodná diskuse?

   Osočováním z voyeurismu slovanskou myšlenku nezachráníte!

   Smazat
  4. Dobře - omlouvám se 19.03 Ploďte ty svoje plodné vyplozeniny v pohodě dál. Proč jen jsem reagoval? Přece jsem měl poznat hned, o co vám jde. Kdybych rozebíral návrh pana Povolného tak detailně jako vy, a nerozebíral bych stejně detailně téměř každodenní bojové a další návrhy ostatních diskutujících, a ti by se právem cítili diskriminováni. Proč tak činíte vy? A víte, že na všech diskuzích je jmenování ostatních diskutujících, a pošklebování se jmenovitě uváděným diskutujícím zakázáno? Váš opakovaný zesměšňující příspěvek, který je mimochodem zcela irelevantní k článku ( další porušení pravidel diskuze) zde zůstává jen díky blahovolnosti administrátorů webu. Měl byste jim být vděčný.

   Smazat
  5. 19:26

   Vážený pane,
   omlouvat se netřeba.

   Nechci Vám opravdu radit ani do Vás vrtat, ale zkuste se zamyslet, i trochu obecněji, na co kdo reaguje a na co ne, a proč.

   Každý jsme alergický na něco jiného. Často ovšem nejde, byť se to tak může na první pohled jevit, o něakou zkratkovitou emocionální reakci.

   Příklad: ani jeden z nás dvou (dovolím si hypotézu, že oba), nereaguje na vulgární nenávistné výkřiky, kterých se tu objevují denně tucty. Dejme tomu, že je to proto, že chápeme, že reagovat na takto hloupé provokace, nemá valný smysl. Beztak je hlupáků, kteří na to reagují podobnými vulgaritami víc než dost.
   Neumím si ovšem představit, že by zde tyto spousty hnusu zůstávaly díky blahovolnosti administrátorů; nebudu nikomu cokoli podsouvat, a budu se domnívat, že to jednoduše asi většinou ani nestíhají zaregistrovat.

   Slušný administrátor, by v případě, že na to nemá kapacity, jednoduše anonymní diskusi nepovolil! -- Srovnejte to např. s vyjádřením Ilony Švihlíkové a Veroniky Sušové:
   "Nemoderovanou a nestrukturovanou diskuzi (za kterou neseme právní odpovědnost) na našem webu nechceme, byla by proti naší celkové filosofii."
   (http://casopisargument.cz/2018/01/09/jeden-rok-s-argumentem-ohlednete-se-s-nami/)

   Proto nejsem administrátorům vděčný; není za co.

   Pan Povolný své příspěvky, domnívám se, narozdíl od mnoha jiných, míní vážně. A to je trochu jiné kafe. Jeho skutečná nebo předstíraná hloupost v tomto případě nemůže fungovat jako omluva. Jsem toho názoru, že stojí za to, aby se lidé nad podobným způsobem myšlení a chování zamýšleli.

   Vy snad ne?

   Smazat
  6. 20:03 Kdo jsi, Banga, nebo Janda?

   Smazat
  7. Anonymní7. února 2018 20:03
   Pane soudče, příspěvky pana Povolného naplnily skutkovou podstatu nějakého trestného činu? Nebo prostě jenom není na škodu, trochu pozvednout ducha autocenzury? P.K.

   Smazat
  8. 19,03 je tupý křáp!

   Smazat
  9. P.K. 21:37

   Jak jste přišel na trestný čin, na skutkovou podstatu - to už jste ze všeho tak zmatený, že musíte používat stejný slovník jako poslanci nebo novináři?
   Proč soudče?
   Proč autocenzura?
   Váš slovník je zrcadlem Vaší mysli.

   Nemusí se Vám líbit, co píšu, ale neračte mi podsouvat hlouposti, které se rodí ve Vaší hlavě!!

   Nad obsahem a smyslem toho, co píše Miroslav Povolný se zamyslete sám, pokud to umíte. Nikdo, ani já, Vás za ručičku vodit nebude!

   Smazat
  10. 20:03-máte pravdu, myslím své příspěvky vážně, Vy ne? Že Vám jsou proti srsti chápu. Že používáte podpásovky chápu také, jak se říká, jde o všechno. Je to na vás znát, snažíte se dehonestovat všechny, prezidenta(y), Okamuru i Babiše. Ztrácíte pozice, tak trojčíte. Znovu děkuji za reklamu a pokud Vám to nahrazuje onanování, prosím ale zkoušejte to s Jandou.

   Smazat
  11. Pane Povolný, vaši reklamu dělá jistý oligofrenik, jinde pod přezdívkou IVECIEN. Uráží a napadá jiné, krade jiným grafickou stránku svých příspěvků. Rád upravuje druhým gramatiku! A sám je paroháč. Zadejte si na google ivecien a jeho napadající příspěvky.

   Více, zde dole něco málo z jeho minulosti:

   Anonymní 7. února 2018 10:40

   IVECIEN jak vyšitej!

   Zku.vená láska: zpověď - rozhřešení.

   Jsem ženatý 11 let.Za celou dobu jsem jednou udělal chybu a podved svou manželku.
   S holkou o 11 let mladší.Mě bylo 27,jí 16.Druhou chybu jsem udělal,když jsem to vyklopil své manželce.Vše se urovnalo,ale den odplaty nastal po pěti letech kdy mi to moje žena vrátila hned dvojnásob.S prvním chlapem jsem jí nachytal já,a o druhym jsem se dozvěděl od syna a navíc to byl kamarád.Hranice šílenství je v takovém případě u každého jinde.U mně to vypadalo jako něco mezi vraždou a sebevraždou.Nicméně i tentokrát se vše urovnalo a jsme spolu dál.I když můj sexuální život není takový jako předtím.A teď mi řekněte kdo je větší hříšník.
   Ivecien


   Anonymní 7. února 2018 21:31

   Ps. Buď zdráv grafomane Iveciene, tak ty to rozvracíš i zde: "Miroslav Povolný", tvé ego Paroháče, tě zžírá nadále?

   Pro anonymního iveciena 7. února 2018 10:40

   Smazat
  12. Anonymní 7.února 2018 22:50

   Milý spolubesedníku,
   ten příběh je fascinující. Doufám, že nám ho brzy vypovíš celý.
   Jsem velmi zavázán i neznámému, který vyslovil to staré a tak milé slovo: "rozvracíš". Není sice jasné, co míní oním "i zde", ale domnívám se, že by mohlo jít o onu posvátnou nerozbornou jednotu čtenářů, kteří mezi sebou nestrpí cizího živla.

   A tak to má být!
   To je zcela v intencích rodivší se, a doufejme záhy již všude zdárně rozkvétající Strany etnických Slovanů.

   Stejně jako Vy přeji Panu Miroslavu Povolnému hodně zdraví, nezdolného ducha a mnoho upřímných a oddaných příznivců, kteří naplní jeho ušlechtilé výzvy:

   "..... Budem zabíjet židy, křesťany? Co je nevolit do funkcí? Neumíme si vládnout? Umíme, nechceme. Pokud budeme chtít, naučme se manipulaci, technice moci, je již tisíce let stará. Proč nemáme stranu etnických Slovanů? Někdo ji zakazuje? Středovou politicky, k minoritám přátelská, ale vládnoucí! K "národovcům" inteligence = střední třída se nepřidá ale obráceně ano! Kde jste "buditelé"? Já jsem připraven a nemíním to pateticky." /3. ledna 2017 18:26/

   "Jeden nápad bych měl. Zjistil jsem, že v každé straně se do čela časem dostanou JINOVĚRCI s CIZÍMI pasy. Tomu se dá zabránit vytvořením ETNICKÉ strany, což ústava nezakazuje. Navrhuji stranu etnických Slovanů (SES) a protože jsem solitér nabízím k projednání možností můj mail miroslavpovolny@seznam.cz ke korespondenci mimo NR. Snahu mám, ostatní je na vás." /4. února 2018 21:27/

   Smazat
  13. Anonymní7. února 2018 22:09
   „Váš slovník je zrcadlem Vaší mysli“
   Je na tom zrcadle, či mysli něco špatně?
   Pro pořádek, v tom slovním rozboru mého příspěvku, jste vynechal slovo „ducha“. Je v tom nějaký úmysl? P.K.

   Smazat
  14. 22:50
   Proč se tupče obracíš se svými problémy na pana Povolného v rubrice NOVÁ REPUBLIKA a nás svými soukromými problémi otravuješ. Obrať se na odborníky v manželské poradně nebo u nějakého lékaře duše.

   Smazat
 11. SPD má předsedu Výboru pro bezpečnost poslanecké Sněmovny, pana Radka Kotena. Měl by k tomuto tématu svolat jednání.
  Poslanci SPD by také mohli podat návrh zákona na podvázání aktivit neziskovek. Samozřejmě by neprošel hlasováním, ale alespoň by se ukázalo, kdo kde stojí. P.K.

  OdpovědětSmazat
 12. Jak si někdo dovolí upírat lidem referendum, když pro vstup do EU vyhlášeno bylo bez jakýchkoli námitek či zpochybňování, ačkoliv jsme neměli absolutně žádnou zkušenost s "demokraturou". Nyní, když tu zkušenost máme a vidíme, že EU směřuje k diktatuře, tak si prof. Drahoš dovolí říct, že by právo na referendum nepodpořil. Jsou to totalitní způsoby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní7. února 2018 14:57
   Nejlepší na tom je, že tito odpůrci referenda o sobě prohlašují, že jsou zastánci demokracie, kdežto propagátoři referenda jsou prý fašisté a extrémisté.
   To podotýkám proto, abychom si vždy uvědomovali, jak máme vnímat jejich různé hlášky. P.K.

   Smazat
 13. A oni stále drze žvaní o ruském vměšování! Co jsou jiného tahle americká školení a finanční podpory neziskovek? Zloděj volá chyťte zloděje. Že by to dělali bez vázacího aktu? A co na to naše BIS? Ta v tom jede asi také, ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:59 BIS je poslušně stažena v ústraní, přesně podle USA scénáře. Nevidí a neslyší.

   Smazat
  2. 14:59 Vměšováním a podřízeností to bylo za minulého režimu. Dnes je to osvěta a přátelská pomoc. A když zatrhnete výlety do USA a finanční podporu z ciziny, tak prebendy budou kde? V prdeli budou, v prdeli. Člověče, myslete kurva politicky.

   Smazat
 14. Před volbami do PS měla ČSSD okolo 17% a skutečně dostali 7%. Dle posledního průzkumu mají 12%, takže jsou už mimo PS. O to se přičinili "vůdci" ČSSD (Sobotka, Hamáček, Štěch, Chovanec a "mluvící hlava" Zaorálek, Chojka, Diensbier).

  OdpovědětSmazat
 15. Bělobradek odvolil velkeho vědce Drahoše, pošpinil Babiše (...patří do kriminálu),dal pokyny Bartoškovi k iniciování odvolání Okamury a a odjel na léčení sklerózy do Klimkovic.
  A že o tom naše veřejnoprávní média nepíší ?
  Když už, tak by to chtělo nejakeho snaživého, veřejnoprávního fotografa aby přinesl reportáž, jestli tam nepackuje náhodou někde kolem bazénu. Zasloužilo by to detail, aby lidé věděli že v tom není pan prezident sám.

  OdpovědětSmazat
 16. majdan za dverami

  OdpovědětSmazat
 17. Snad se nestane nahnédly Okamura ideálem Nove republiky . A kecy o muslimech oplodňujícich naše ženy jsou už opravdu za hranici zdraveho rozumu .Lidé ,vzpmatujte se !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bagoun7. února 2018 15:57
   Okamura prosazuje zákon o referendu a odmítá, aby tu rejdili nějací nelegální migranti. Vyznává demokratické principy. Co je na tom nahnědlého? Do hněda jsou jeho kritici.
   Ty řeči o žádoucím oplodňování našich žen muslimy, je myslím z palice Bělobrádka. To už i mě připadá nahnědlé. P.K.

   Smazat
  2. A kdo tedy místo něho? Snad tito tu? - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Smazat
 18. Stojí za zamyšlení:
  Pan Okamura něco řekl a najednou se spustila lavina, aby se omluvil a teď žádají odchod z pozice vedení sněmovny.
  Pan Okamura se na veřejnoprávní TV několikrá již omluvil, ale současně uvedl zdroje, ze kterých ty svoje vědomosti čerpal.
  Silně pochybuji, že alespoň jeden z jeho kritiků si zdroje porovnal s tvrzením pana Okamury. Vypadá to, že asi nebyl ani ten jeden, jelikož útoky nepřestávají, ale mají zvyšující se tendenci.

  Takto se staví k problémům bojovníci za (ne)pravdu?

  OdpovědětSmazat
 19. Za Lety by se mněl omluvit Schwarcenberg.Jeho rodina ty lidi zneužívala jako otroky.Ale to je ticho po pěšině.
  Okamura neřekl nic,co by nebyla pravda.A nic nezpochybňoval.
  Potřebují ho umlčet,tak jako Babiše a jako chtěli odstranit presidenta Zemana.
  Pamatujte si všichni ten politický český hnůj,který to tady rozpoutává pod hlavičkou USA hnoje.
  A budou-li nové volby,tak jim to musíme spočítat.Úplně je odstavit z politiky,musí vypadnout ze sněmovny.Jinak ten hnůj nás zavalí všechny.

  OdpovědětSmazat
 20. Američtí šmejdi mají prsty všude.Jim se nedivím,dělají to celou dobu co Amerika existuje.Ale ti čeští šmejdi,kteří za peníze prodávají českou republiku a český lidi ,to je síla.Jinak se tomu říká vlastizrada.
  Tihle paraziti mají na svědomí to,jak republika dopadla a jak dnes vypadá.Bez skrupulí ji prodali .

  OdpovědětSmazat
 21. Takze cesi,v havlokavarne to vre,ze veci stoji na miste a podle vseho se nebudou hybat tim spravnim smerem 4 roky.Proto utoky ze vsech stran,nejradeji by pozavirali ANO a SPD,kteri jim kali vodu.US ambassy je nedockava,radi by hlasili do wosingtonu pozitivni spravy.Ty ,ale neprichodi...jinak,byl to Belobradek,ktery vyzval ceske zeny,aby se podvolili migrantum za ucelem zvyseni ceske populace.Muze byt nejaky politik vecsim kretenem,nez on?Jeho pani manzelka muze jit vzorem,byla by to hezka multi-kulty rodinka.Nela Liskova mu poradne vycinila za debilne reci !Co se tyce kretena Vondru,muze se tesit z rozhodnosti juesej,shori s nama v nuklearnim zaru !

  OdpovědětSmazat
 22. Vypadá to jako fašoun, chová se jak fašoun, co je to ?
  No přece bílobrádek and comp.

  OdpovědětSmazat
 23. Zeman, Okamura, Babis treba i Filip...nehrajte to co vam top, ods, kdu diktuji. Ignorujte je a smejte se j im do oci!!!Vzajemne se nevydavejte ke stihani-ignorujte je!!! Je nutne pripravit zakon dle vzoru "vysidleni zradcu-sudetaku" a vsechny zradce zbavit majetku a vystehovat je ven z CR!!! At tahnou !!!! A my vojaci, dustojnici v.v. (dle puvodni voj.prisaze budeme napomocny).
  dustojnik-valecny vetetan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak se jim může člověk smát do očí, když mají hlavy až po krk v USA deep state prdeli ??? V této pozici je lze leda nakopat do prdelí.

   Smazat
 24. Ale když tohle všechno víme, když víme veškerý ten hnus, a jsou zde lidé na pozicích, kde se k nim přihlédnout musí - když tedy všechno víme, proč s tím nejdeme na patřičná místa? Do parlamentu? Do televize? Do novin? K Jaromíru Soukupovi, nebo k jiným žvanilům, k Wollnerovi do jeho pořadu a tam to zveřejnit? Jak to má skončit? Že se to zde napsalo, pár lidí sedících denně u počítače, si to přečetlo, pokecáme si nad tím a jede se dál? Proč si nikdo nechce omočit čumák v takových lumpárnách -proč se za tím nejde až do úplného konce? Proč není veřejně vyzvána paní Bradáčová, aby toto vše buď potvrdila, nebo vyvrátila, a něco k tomu veřejnosti sdělila? Proč jí nikdo nenapíše, aby si vyžádal informace? Napsat vážená paní zástupkyně, dnes jsem se dozvěděl šokující údaje... atd. prosím, vysvětlete mi důvod,proč se tak děje?... atd. - TO NIKDO NIKDY NEUDĚLÁ! TAKŽE - JENOM SI POŽVANÍME - což znamená, že situace není až tak vážná, když to nikoho v podstatě neznepokojuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:01 nebojte udělá. Já se elektronickou poštou obrátil se svou stížností a žádostí na odpověď, přímo na kardinála Duku, na romea.cz, na MVČR.
   A dodnes jsem od nikoho z dotčených nedostal odpověď.
   Pouze ze strany ČSSD mi přišlo "Přečteno". A tak jsem se obráti přímo na pana Foldynu a ten obratem odpověděl a vysvětlil. Ostatní výše jmenovaní si můj e-mail, zřejmě vůbec neotevřeli!
   Kdybych jim poslal finanční dar, tak se po něm jen zapráší!
   Nebojte lidé se ptají, stěžují si, podávají trestní oznámení, avšak většinou narazí!

   Naposledy podáno trestní oznámení na Veřejnoprávní ČT, ohledně výše platu moderátora Václava Moravce a dalších dvacetipěti moderátorů.
   ČT odpovědět odmítla s "ochranou osobních" údajů a Nejvyšší soud to stvrdil?
   S tím se stěžovatel nesmířil a podal nové trestní oznámení na výši platu Václava Moravce, ČT opakovaně zamítla odpovědět. Právo na informace od státních zaměstnanců, je jim u ... A soudci se bojí, aby někdo náhodou nechtěl vědět, jejich závratné třinácté platy.
   Ramón

   Smazat
 25. Mějte odvahu a braňte Okamuru, žádný holokaust nezpochybňuje. Zpochybňoval by, pokud by třeba řekl, že místo pracovního tábora tam byly lázně. A to on neřekl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:11

   Vychcaný politický podnikatel Okamura by, spíše než bránit, potřeboval nakopat do prdele!

   Smazat
  2. 20:13
   Tebe kdyby nakopnul normální Čech,tak máš za oět minut kaďák na hadry jako Jandovic pornohvězda!

   Smazat
  3. 20:13 Nepříčetná reakce, bez argumentů, jenom potvrzuje, že Okamura má pravdu, a ty se jí bojíš. Máš proč, a to je dobře.

   http://www.zwittau.cz/WEB/lety.htm

   Smazat
  4. 20,13 je vlastizrádná krysa

   Smazat
  5. 22:06

   Konečně jen čestný a statečný člověk, který se nebojí nazvat věci pravým jménem. A já už se začínal bát, že v tom ti srabi Povolného nechají samotného.

   Smazat
 26. Podstata celé aféry spočívá v tom, že Hermann chce za přemrštěnou cenu (kampak se má rozdíl ceny odklonit?) zlikvidovat fungující zemědělský závod. Nejsme na tom tak dobře, abychom vyhazovali peníze ze státní pokladny, ani abychom si likvidovali zemědělskou produkci.
  Točení se na detailu, že se přitom TO nějak neuctivě vyjádřil o romském utrpení, je zastírací manévr, aby odklonil pozornost od toho podstatného. Přesto, poslední vyjádření SPD:

  „Hnutí SPD naprosto nezpochybňuje objektivní historická fakta o utrpení lidí, které prodělali v pracovním a sběrném táboře Lety v době druhé světové války. Plánovité vyvraždění Židů, Slovanů a tehdy takzvaného cikánského obyvatelstva bylo součástí zločinných plánů nacistů na takzvané konečné řešení rasové otázky. Jde o nezpochybnitelný fakt. Hnutí SPD má v případě tábora v Letech výhrady ke způsobu řešení piety tohoto místa. Odmítáme utajovaný způsob jednání o odkoupení farmy, která z části leží na bývalém území tábora a považujeme postup v této věci za riziko ve vztahu k výdajům státu a celkovému majetkovému vypořádání místa.“
  P.K.

  OdpovědětSmazat
 27. Okamura vždy měl úctu k prezidentovi České republiky Milošovi Zemanovi .
  Dnes stojíme my za Tomiem Okamuroz .m

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K tomu nám dopomáhej Bůh Otec, Syn i Duch Svatý!
   Amen!

   Smazat
 28. Proč si Babiš v hnutí neudělá pořádek a nevykopne stropnického a pelikána. Mno nic předčasné volby vyřeší havloidní strany dokonce to přiznaly na seznamu.

  OdpovědětSmazat
 29. Podívejte se na seznam.cz jak vystavuje děti z holocaustu . Aby špinili Okamuru . To je snad pátá kona nebo co? Z našich vlastenců deláte kriminálníky jak komouši v padesátých létech .

  OdpovědětSmazat
 30. Pane Okamuro, zdá se že máte našlápnuto na post premiera..
  Po nových volbách jde Babiš do kytek a Vy budete s 45% novým premierém.

  OdpovědětSmazat
 31. Tak teď už chápu, proč mě Banga vykopl z iděsu. Byl jsem svými názory a analýzami velmi nepohodlný.

  OdpovědětSmazat
 32. Jen malá poznámka k logice hvězdného autora, který si říká "Vedoucí Kolotoče":

  Píše:
  "Vyzývá Bělobrádek české ženy nepřímo k pohlavnímu styku s uprchlíky, když klade rovnítko mezi nízkou porodností na jedné straně a dlouhodobou přítomností uprchlíků na straně druhé? "

  Co když třeba Bělobrádek "vyzývá" k pohlavnímu styku s uprchlicemi české muže? To by k vyšší porodnosti nevedlo?

  OdpovědětSmazat
 33. Neznám českého muže, který by se těšil na připrchlíky, ale Žilková se veřejně zatěšila na "obohacení". Tak se pak nediv, když Vedoucí Kolotoče svou poznámku nasměroval právě k sukním.

  OdpovědětSmazat
 34. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vlastizrada-Sobotky-a-Hermana-kvuli-sudetakum-Bylo-podano-trestni-oznameni-467384

  Snad to vyjde.....

  OdpovědětSmazat
 35. Malý kvíz (kdo tohle říká?): "At this moment, it is our prime responsibility to restore confidence of citizens in the European project. Not only in this country, but across Europe."..."Only with our citizens’ support, further integration will be legitimate. And my government is resolved to address this challenge."..."We all realize that reaching a deal on the Common European Asylum System reform is absolutely necessary."..."We all want the procedures on the external EU border safer, simpler and faster."..."we need to maintain strong funding for other traditional EU policies and programmes, such as the Common Agricultural Policy,..."..."...we also have to find means of funding new EU priorities such as migration..." (z projevu ministra Stropnického k vedoucím zastupitelských úřadů ČS EU a západního Balkánu 6/2/18)...To je jakási babišovská tragikomedie, přečtěte si celý kus, a to je jen jeden malý střípeček z tohoto úděsného babišovského uskupení. Myslím, že věc je jasná, střet se odehraje na ose babiš-okamura, případně babiš-ods (méně pravděpodobně). Kdo sází na ty, které lidi vyprovodili, aby to s babišem nemohli dát znovu do kupy, se zdá se nepoučili, stojí tak před dvěma východy z izolace, jeden vede na výsluní, druhý znamená smrt. Kterou si vyberou? Sophiina volba. Zdánlivá tragédie lidského života je ta, že člověk musí žít v něčem, co zdánlivě sám neovlivní, protože uděje se to, co se má udát, bez ohledu na to, jestli si to budete nebo nebudete přát. Proto je lepší se zamýšlet nad tím, jak ovlivnit myšlení národa směrem k jednotě v tom základním, dobréma správném. Tím se tragédie zmírní a přestane nutkat lidi k tomu, aby se navzájem nenáviděli, tedy podle scénáře, který si někdo přeje a je ochoten pro tuto nenávist mezi lidmi obětovat cokoliv. Až to lidé jako celek odmítnou, národ se konečně posune o kousek dál.

  OdpovědětSmazat
 36. Okamura je primitiv,kterému jde jen o Okamuru a peníze.Odporné sebestředné individum, které jenom narazilo na téma na němž se uplatní jeho řvavá tupost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:42

   Ano, ale důležitější než osobní vlastnosti tohoto nikterak talentovaného jedince jsou dvě otázky:

   1) co jeho straně přináší hlasy voličů a
   2) komu se jeho strana hodí do krámu

   Odbýt odpověď tím, že Okamurovy voliče onálepkujete jako hlupáky, k ničemu nevede, a to nejen proto, že hlupáka nikdo nedokáže definovat.

   Aktuálně je zajímavější hledat odpověď na druhou otázku. U Miloše Zemana je to celkem jednoduché a jeho ochota nechat Okamuru slunit se v presidentově blízkosti je dána už tím, že ho T.O. ničím nemůže ohrozit. Naopak, Okamuru může, narozdíl od Babiše, víceméně vodit na provázku - a Okamurovým voličům to ani nebude moc vadit.

   Pro mainstreamové novináře je tato poněkud bizarní figurka velice vítaná, protože není vůbec obtížné odhadnout, co v příští chvíli udělá (Okamurovi voliči v tom pochopitelně budou vidět jeho zásadovost).

   ... ... ...

   Nezapomeňme ale ani na Piráty, v jistém smyslu Okamurova dvojčata s opačným znaménkem.

   O Pirátech vyšlo několik zajímavých úvah, z velmi různých úhlů pohledu:
   -- MILUŠ KOTIŠOVÁ --
   http://casopisargument.cz/2018/01/11/muze-existovat-neco-jako-pecujici-politicka-strana-jsou-to-pirati/
   -- NELA LISKOVÁ --
   https://www.hlavnespravy.sk/nela-liskova-pirati-su-sorosova-mladez/1274620
   -- JAROSLAV FIALA --
   https://a2larm.cz/2018/01/babis-jen-ukradl-socialnedemokraticky-program/

   JAN KELLER 22.ladna napsal:

   Piráti to jistí

   Prožíváme poměrně neklidné politické období. Premiér v demisi byl parlamentem zbaven imunity, což otevřelo cestu k jeho dalšímu vyšetřování policií. Osud příští vlády je ve hvězdách. Stejně nejisté je, kdo se stane příštím prezidentem a kdo bude pověřen sestavením vlády nové.
   V takových dobách je důležité, aby občané měli jistotu, že v parlamentu zasedají rozvážní a vzdělaní politici s velkým přehledem. Mnohé diváky v tomto ohledu jistě uklidnilo televizní vystoupení Jakuba Michálka, místopředsedy pirátů.
   Předseda poslaneckého klubu pirátů v souvislosti s Babišovou kauzou sdělil, že považuje za nutné uvést na pravou míru určité skutečnosti. Varoval občany, aby nespoléhali na všechny informace, které si přečtou na internetových stránkách ministerstva financí. Doslova k tomu uvedl: „Už Tomáš Garrigue Masaryk říkal, že všechno, co najdete na internetu, nemusí být pravda.“
   Poslanec-vtipálek možná ale ještě neví, že T. G. Masaryk nebyl úplně prvý, kdo v našich zemích varoval před ošidnými hoaxy a dalšími prvky hybridních válek, které ohrožují komfort uživatelů sítí a jsou hrozbou IT bezpečnosti.
   Jistý Petr Chelčický publikoval dokonce již ve čtyřicátých letech 15. století poměrně obsáhlý manuál, který upozorňoval uživatele internetu na rizika sdělování dat. Jeho příručka se příznačně jmenovala „Sieť viery pravé“. Již z názvu je zřejmé, že seznamoval uživatele nejen s hrozbou fake news, ale také s riziky zavirování sítě. Není náhodné, že se Chelčického bestseller stal záhy po svém publikování jakousi biblí všech hackerů pozdního středověku.
   Nevíme, jak to dopadne s Andrejem Babišem, nevíme, kdo se stane naším prezidentem, nevíme ani, jak dlouho potrvá vládní krize. Jisti si můžeme být jen tím, že se přitom všem rozhodně nebudeme nudit. Piráti to jistí.

   Smazat
  2. 9:42,10:09
   Jděte si léčit mindráky někam jinam, nejlépe k Jandovi a Bangovi. Osvědčená dvojice. Která je vaší krevní skupinou.

   Smazat
  3. 9:42 Opět obvinění, s absencí doložitelných důkazů? Zdá se, že váš pohled do zrcadla by odpovídal hodnocení, které přisuzujete z nenávisti někomu jinému. Můžete tak zapůsobit jedině na vám rovné a nakonec se nenávistí k jiným vybijete sami mezi sebou, což slušní lidé ocení. Že vy jste taky ten hate free, co hlásá, že pravda je lež a lež je pravda, a láska je nenávist a nenávist je láska?

   Smazat
  4. Anonymní8. února 2018 10:09
   Krásná, nic neříkající parodie analýzy. V případě Pirátů jsem se pobavil, ale v případě SPD – Tomio Okamura mám jisté výhrady. Položil jste si dvě otázky, ale ani na jednu z nich jste neodpověděl:

   1) co jeho straně přináší hlasy voličů?
   Dobře tušíte, že voliče SPD nelze onálepkovat jako hlupáky. Tím Vaše invence končí. Napovím Vám, že hlasy mu přináší jeho trvalý postoj (jak správně uvádíte, považujeme ho za zásadovost) k všeobecnému referendu a k nezákonné imigraci.
   Pouze SPD prosazuje takový zákon o referendu, aby umožňoval řešit i naše členství v EU a dalších mezinárodních organizacích. SPD navrhuje 100.000 hlasů na vyvolání referenda, ANO navrhuje 800.000 hlasů, atd. Snad už jenom z tohoto je patrné, v čem je SPD ostatním stranám nebezpečné a voliči to snad už konečně začínají chápat.
   Odpor SPD k nelegální migraci snad už je vůbec zbytečné zmiňovat. Co nálepek mu nadělovaly různá přiblbla, ze všech stran politického spektra, jako xenofob, extrémista, fašista, atd. Jenom proto, že vnímal rizika příchodu neprověřených osob. Rizika plynou z absence zdravotních prověrek a bezpečnostních prověrek. Další rizika plynou z jejich neochoty se začlenit do naší společnosti, nýbrž jejich sveřepé odhodlání přeměnit naši společnost, podle jejich islámských představ.

   2) komu se jeho strana hodí do krámu?
   Odhadnul jste, že prezidentovi Zemanovi a prý novinářům.
   U prezidenta Zemana to je jasné. Oba jsou odpůrci sjednoceného evropského prostoru, pod islámským půlměsícem.
   Vztah T. Okamury k novinářům, není tak idylický, jak uvádíte. Naopak, prolhaným novinářům odmítá poskytovat rozhovory a těch je docela dost. Takže oni naopak Okamuru špiní a pomlouvají, pod jakoukoliv záminkou.
   Já přidávám, že SPD se „hodí do krámu“ těm občanům, v ČR i EU, kteří vidí zhoubnost předání pravomocí národních států nadnárodním úředníkům, bez možnosti zpětnovazebních korekcí.
   P.K.

   Smazat
 37. 9:42
  A ty seš havlokretén bez vlastního názoru!!!

  OdpovědětSmazat
 38. 9:42 Neboj pokud budou předčasné volby tak dám hlasy SPD a havloidi půjdou do kopru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pak s nimi taky ti různí paraziti z neziskovek a podobní vítačstí příživníci.

   Smazat
 39. Příští prezident bude Feri a předseda vlády Banga

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A gadžové se posérou!

   Smazat
  2. Re:9. února 2018 0:22
   ▼ EU zajišťuje především společné rozhodování o daních, kvótách na obnovitelné zdroje energie, o členských příspěvcích a dotacích, o komisařích.▼
   Jak uvádí Lisabonská smlouva, „Členský stát, který se rozhodne vystoupit, oznámí svůj záměr Evropské radě. S ohledem na pokyny Evropské rady Unie sjedná a uzavře s tímto státem dohodu o podmínkách jeho vystoupení, s přihlédnutím k rámci jeho budoucích vztahů s Unií.“ Pokud se dohodu nepovede uzavřít, ukončuje se členství do dvou let od podání žádosti.
   Vystoupení z EU by neznamenalo ukončení volného obchodu. Možná to málokdo ví, ale volný obchod s evropskými zeměmi nám ▼nezajišťuje▼ Evropská unie, ale Evropský hospodářský prostor – separátní dohoda o volném obchodu mezi evropskými zeměmi, která zahrnuje kromě států EU i Norsko, Island a Lichtenštejnsko.

   Alternativa – EFTA

   Vystoupením z EU by Česká republika měla dostatečně smluvně zajištěnou koexistenci se sousedy – volných obchod a vojenskou bezpečnost, bylo by dobré současně požádat o vstup do EFTA, Evropského sdružení volného obchodu.

   EFTA je přátelská organizace, smlouva o založení EFTA má asi tak stokrát méně stran než smlouvy EU. Hlasování v Radě EFTA o společných záležitostech není odvislé od velikosti populace daného státu, ale každý stát má jeden hlas. Státy EFTA nemají žádné mezinárodní přerozdělování peněz mezi sebou, respektují se jako suverénní státy s vlastní daňovou, hospodářskou, imigrační aj. politikou.

   Evropská unie tudíž má alternativu. Vystoupení z EU znamená, že by normálně pokračovalo naše členství v Evropském hospodářském prostoru, které zaručuje volný obchod se zeměmi EU.

   Smazat
 40. Tož kdo tu vlastně ovlivňuje volby? Američané! Pan Drahoš měl přece jen pravdu, akorát se trochu spletl ve viníkovi. A BIS bude stále tvrdit, že nemá žádné indicie o jakýchkoliv (tedy i amerických) zásazích?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 11.19

   Pane PK , děkuji za Vas příspěvek , souhlasím 100 % ně s Vaším názorem a jistě i přesvědčením! Víte , nevím jestli to Babis jen hraje, ale dává najevo, že by SPD s Okamurou byla nějaká podradna strana a snad í extremisticka , což není pravda a Babis si nechce zadat, aby do Bruselu mohl v klidu jezdit a tam s těma blbama žvanit a prozvanit se az do Jižní zeme , nebo přímo k jižním pólu, blbu není nikdy dost !
   Včera vyšel v Tv titulek , že odchod z EU by byla pro nás katastrofa! Myslím si, já sama , že ne , ale nejsem odborník. Proč ,se k tomu ještě nikdo nevyjádřil a nespocital to ! To se nesmí ??
   Na PL někdo spočítal, že za 8 let zaplatíme do EU 1920 miliard , ale dostaneme 4x míň !
   Na profilu p.Ondracka na PL to tam , někdo mu napsal a Ondracek že ty čísla zná! To z nas BABIS dělá voly ????
   Hany

   Smazat
  2. Na PL se dočtete spoustu kravin a lží. Najděte si oficiální zdroje (MF, MMR) a nevěřte nesmyslům.

   Smazat
  3. 21:28 napsal ukázkovou hloupost. PL uveřejňují většinou jen rozhovory, osobní názory zpovídaných. To nemohou být ani kraviny ani lži už z podstaty věci. A MafieDnes není žádný "oficiální zdroj". To je snad jasné každému.

   Smazat
  4. Anonymní8. února 2018 18:08
   Hany, s tím Babišem to vidím podobně. On je oligarcha, který zde pobírá největší dotace pro své firmy a v Německu vlastní také velké firmy. Takže ve své politice nemůže nereflektovat tyto své zájmy. Podle mého názoru, je trvale ve střetu zájmů, což je zabiják demokracie.
   S tím odchodem z EU, se domnívám, že je to věc politická a ne ekonomická. Chce-li EU centrálně určovat, jaká kvanta imigrantů bude průběžně posílat do které země, aniž by se ta země měla mít právo k tomu vyjádřit, to je lepší oželet nějaké Euro dotací a odejít. Přeci se nenecháme korumpovat, abychom nečinně přihlíželi rozvratu své země.
   A co se týče té ekonomiky, tak žádný ekonom dnes neví, za jakých podmínek bychom se rozešli. Jaké obchodní vztahy bychom dokázali do budoucna uzavřít. Ale současné ekonomické vztahy s EU-partnery ze západní Evropy, stejně nejsou nějak výhodné (viz vývoz kapitálu ze země, ve výši stovek miliard korun ročně). Pokud by nás odešlo více (V4+?), smlouvalo by se nám lépe. P.K.

   Smazat
  5. 0.22
   Myslim si vlastně to samé , děkuji za vysvětlení. Bylo by dobré , aby až to bude nutné, aby se státy V 4 domluvily na společném odchodu z eurobordelu. Stejně se, to rozpadne , musí , si myslím. Děkuji pane PK , myslím , že jsme si dříve několikrát psali , ale neměl jste zkratku PK , ale jen jméno . Nebo se pletu ??
   Vaše názory jsou i moje .....

   Smazat
  6. Anonymní8. února 2018 21:28
   Vskutku nepovedený pokus o vtip!

   Smazat
  7. Anonymní9. února 2018 8:21
   To byl někdo jiný, stále mám P.K.
   Ale zde je většina diskutujících s podobnými názory.
   Mějte se hezky P.K.

   Smazat
  8. Vy se mějte, taky hezky , píšete slušne a snažíte věci vysvětlovat, nejsem ani politolog , ani nejsem šachista. Může mi prosím ještě někdo trochu osvětlit to, že ač jsou bruselské nuly asi i hloupé, ale přece nejsou až tak debilni, aby nevěděly , že do Evropy pouštějí naše případné vrahy a že to špatně dopadne !! Opravdu to dělají s tímto úmyslem ? Jestli ANO , tak nevím na co občané , čekají !? Děkuji

   Smazat
 41. Nikdy bych nevěřil, že ve 21. století může žít v ČR tolik kreténů, kteří jsou schopni baštit rusácké kágébácké lži Aeronetu. Táhněte za Ural k putlerovi, blbečkové!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý odborníku 21:25, jsme rádi, že jsi navštívil náš nezávislý web a pochválil jsi ho. Těšíme se na další návštěvu a na další tvé duchaplné soudy. Vděčná Redakce

   Smazat
  2. Hej, hatefriťáku 21:25, podej sem pravdu, jinak jsi za pomýlené hovězí, které soudí, ale jeho jediným protiargumentem je nenávist.

   Smazat
  3. 21:25 Částečně jsme ve shodě. Také bych nikdy nevěřil, že ve 21. století může žít v ČR takový kretén, jako jste vy.

   Smazat
 42. Zase jeden článek, který nás přesvědčuje, že židovský finančník George Soros má nadpřirozenou moc svrhávat vlády a že plánuje zaplavit Evropu muslimskými migranty.
  - A náš vystrašený "lid" z toho sere v síni a volá: "Zachraň mě, ó statečný Okamuro, ty jediný počestný a pravdomluvý - všechny mé dcery a půl království budou Tvé!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zas jeden člověk, který má klapky na očích(to píši ze slušnosti),
   který nic moc neví, ale proč by nemohl plivnout..
   Takže pro vás přímo od Sorrose:
   ...Pak jsem přesunul svou pozornost do střední Evropy. Zde jsem měl větší úspěch. Začal jsem v roce 1980 podporovat v Československu Chartu 77 a v roce 1981 Solidaritu v Polsku.
   Založil jsem samostatné nadace v mé rodné zemi Maďarsku v roce 1984, v Číně v roce 1986, v Sovětském svazu v roce 1987 a v Polsku v roce 1988. Má práce zintenzívněla s rozkladem sovětského systému. Nyní řídím síť nadací, které působí ve více než 25 zemích (už ne v Číně, tamější nadaci jsme zrušili v roce 1989)...Ze všech těchto důvodů jsem byl donucen znovu kriticky analyzovat svou víru v otevřenou společnost. Po dobu pěti nebo šesti let po pádu berlínské zdi jsem věnoval prakticky veškerou svou energii na přeměnu bývalých komunistických zemí...V poslední době jsem znovu zaměřil pozornost na naši vlastní společnost. Sí't nadací, které jsem vytvořil, dál dělá užitečnou práci. ..
   a dále dodám jen odkaz na Sorrosem vložené peníze na další rozvracení naší země. (říjen 2017!)https://aeronet.cz/news/vime-prvni-george-soros-v-utajeni-navstivil-prahu-a-otevrel-si-ucet-v-unicredit-bank-v-polovine-rijna-prevedl-na-svoji-neziskovku-open-society-v-londyne-pres-18-miliard-dolaru-ucet-v-unicredit/
   možná v tomto světle vám dojde, proč Maďaři, Rusové i Poláci neziskovky pod Sorrosovým vedením nebo napojené byť jen vzdáleně na něj mají pod kontrolou nebo rovnou je zakazují, což bych mimochodem udělala i já..
   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.