Reklama

středa 7. února 2018

Kronika DLR a LLR: byla odhalena pravá příčina stažení 128. brigády OSU z Donbasu; "hrůzná vlna" zasáhla OSU


Jelena Bystrová
6. 2. 2018      zdroj
Představitel Ministerstva obrany DLR Eduard Basurin odhalil skutečný důvod spěšného stažení z Donbasu 128. samostatné horské pěchotní brigády OSU, která je jednou z největších formací v ukrajinské armádě. Podle informací lidové republiky byl důvodem stažení brigády z takzvané zóny ATO únik tajných informací o připravovaném útoku silových struktur v únoru a březnu ve směru Gorlovky.


Eduard Basurin vysvětlil, že část mužstva 128. brigády se vzbouřila a odmítala plnit rozkazy nadřízených. V důsledku toho se Generální štáb Ukrajiny rozhodl neodkladně brigádu vyměnit.

Zástupce silového rezortu DLR poznamenal, že v současné době v místě trvalé dislokace jednotky v Mukačevu probíhá vyšetřování, aby byl zjištěn důstojník, který připustil únik informací.

V médiích se objevují zprávy o vlně sebevražd, která zasáhla ukrajinskou armádu. List Vesti oznámil, že od začátku nového roku si již osm ukrajinských vojáků vzalo život. Vychází najevo, že velení Ozbrojených sil Ukrajiny se všemožně snaží tyto informace skrýt.

První tragická událost byla zaznamenána v Dněpru 17. ledna. Po pěti dnech v Severodoněcku se 22-letý příslušník Národní gardy Ukrajiny rovněž rozhodl k tomuto krutému kroku. Sebevraždy mezi vojáky byly také zaznamenány ve Lvovské, Žitomirské a Charkovské oblasti.

Někteří příbuzní zemřelých se domnívají, že jejich děti mohly být zabity v armádě, ale pravda se teď skrývá.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

29 komentářů :

 1. Drahy Venco Dvoraku co nas mazes .ku ptaku, co mas pihu na prirozeni ,na veci to nic nemeni ,jses vul a opice ozrala ve sluzbe furt a jak rikali policajti SNB ve sluzbe sem furt a ve sluzbe sem kurva .Ja zas rikam prdel musi bejt i kdyby fotra veseli . Pujdes pred narodni soud a provedem verejnou defenestraci na Karlaku

  OdpovědětSmazat
 2. Pane nade mnou, do které podělané země jste emigroval a ted´si tu léčíte komplex ze svého ponížení?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi menecenny pokud ti nevadi cenzura

   Smazat
 3. Možná to bil falzifilát nicka honolulu.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětSmazat
 4. 4:54
  Jsi jen otravný nesvéprávný hovado,bracha Hovnodolního Hovnolulana!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten vas drazdi, lini cesi na ceskem dvorecku

   Smazat
  2. Nauč se gramatiku havlolejno!!!

   Smazat
 5. Kolik vám platí za šíření propagandy separtistických zločinců?

  OdpovědětSmazat
 6. 7:31
  A kolik platí tobě za podporu uASSackejch okupantů a havlobanderovskejch vrahů???!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víš, lejnere putleryči, jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  2. 8:49
   Bav se s volem o sobotě,když jde v pátek na porážku.

   Smazat
  3. 8:52 Přesně! Já ti to řeknu asi tak: tohle celý vo tý "republice" je blamáž! Realita je taková, že židobolševik david sní o tom, že se stane rudým komisařem jako jeho příbuzní v Rusku před 100 lety! A že to on a jemu podobná svoloč by rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jimtu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do pecí lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
  4. 9;40
   Tak jinak:Zjednodušte některým lidem slovník a nebudou mít co říct....trefné,že?

   Smazat
  5. 8:49 Grrrcc, škyt, prd

   Smazat
  6. 17;32
   Hmmmm,to je sám velký profesor Dluhoš z Jablůnkova:-)

   Smazat
  7. 17:44 Tak 17:32 je nejspíš jen typický užgryndaný olezlý a odulý putinovský říhající čechomužík, jaký vodsad už brzo vypudíme. Ale snad jim Putler poskytne nějakou tu asylovou kvótu na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele!:D:D:Dč

   Smazat
  8. 21:43
   Achillovou patou kazdého blbce(a tebe zvlášť)je jeho hlava...

   Smazat
  9. 22:22 No jo no, je tvrdá, nezdolná! Tím se lišíme od vás, čechomužické sloty, které mezi rachitickými ramínky trčí místo hlavy jen oslizlý na slídu hnis vypouštějící mozůlek:)

   Smazat
  10. 8:15
   Omyl,génius s prošlou záruční lhůtou,to seš ty...;-)

   Smazat
  11. 8:52 Géniové jsou věční, to jen prdy z Putlerovy prdele tvé smrdutosti mají přechodné trvání, než je Boží pravda rozptýlí ...

   Smazat
 7. Už začínám rozumět Kájínkovi, že na sociální sítě nechce, kvůli sprostotě a nenávisti účastníků, bohužel má pravdu. Kdo tady diskutuje k tématu? Možná i ten první příspěvek byl jen proto aby lidi naštval a začali se hádat. Nekrmte troly!

  OdpovědětSmazat
 8. Ti posraní ušáci chtějí rozvrátit česko za každou cenu. I za cenu placených trotlů co tady píší ty zvratky. Lidé rozum do hrsti.
  lada

  OdpovědětSmazat
 9. Na Sputniku je článek o vlně sebevražd ono to taky není jen tak bojovat proti krajanům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (09:21):
   A nejen to, oni jistě dobře vědí, že je kyjevská vládní svoloč (řízená US tamní ambasádou) chce přiblížit až na samou hranici s bratrským Ruskem. A poté jako kanonenfutr nahnat do přímého konfliktu. Tady už totiž nejde jen o lokálně omezený boj s krajany, ale o samou existenci Ukrajiny, protože jakákoliv agrese proti Rusku z jejího území povede k jejímu zpustošení. Proti němuž je dnešní finančně nahroucený banderistán ještě stále zahradou růžovou.

   Smazat
  2. František Opluštil Přesně tak.

   Smazat
 10. No zakarpatští mládenci mají na Kyjevské docela pifku a rozhodně se nikam, zvláště proti svým "tam na východě" nepoženou. Oni si dobře pamatují na rozdíl mezi metropolí za ČSR, která jim pomáhala mírově budovat školy, silnice, správní strukturu a zakládání podniků a "metropolí" současnou, která "pomáhá ničit, bořit a hnát do nesmyslných bojů. Tohle žene zakarpatské mládence z předpolí, když po nich někdo chce, aby je v rozporu s Minskem a oficiální kyjevskou propagandou mají překročit a nechat se připravedou domobranou/národní armádou DLR a LLR zmasakrovat. jejich nadějí je obrátit se se zbraněmi proti vlastním náckům a oligarchům a vyčistit ten Augiášův chlív jajko Shane...

  OdpovědětSmazat
 11. A ještě jedna historická pro některé: Až se z oficiálních dějin strhne škraboška lži, jak asi bude vypadat reálný obraz takových jako byl Stalin? Komu se hodí jeho zobrazování na roveň Hitlerovi?

  OdpovědětSmazat
 12. Putine, zaber Ukrainu a udelej tam poradek

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.