Reklama

.

.

pondělí 12. února 2018

Kronika DLR a LLR: úder na Donbasu ve třech směrech; bylo odhaleno vojenské tajemství - Ozbrojené síly Ukrajiny (OSU) vyzbrojují domobranu


Jelena Bystrova
12. 2. 2018       zdroj
DLR, nejnovější zprávy. Včerejšek nebyl pro armádu DLR jednoduchý vzhledem k častějším útokům ukrajinské armády. Ukrajinští vojáci podnikli řadu dalších pokusů o proražení obranné linie lidové republiky a zaútočili na pozice ve třech směrech: Doněcku, Gorlovky a Mariupolu. Celkově bylo za den příměří porušeno jedenáctkrát, oznamuje Newinform.


Proti domobraně byly nasazeny obrněné transportéry, bojová vozidla pěchoty, velkorážní minomety a granátomety. Rozvědka DLR zaznamenala příchod Minskem-2 zakázaných těžkých zbraní. Podle informací domobrany bylo na hraniční čáře zjištěno několik desítek tanků T-64, samohybných houfnic Gvozdika, protitankových děl Rapira.

Nehledě na všechny útoky nebyly ukrajinské silové struktury schopny splnit určené úkoly. Vojáci DLR zablokovali ukrajinským vojenským strojům možnost postupu a nevydali své pozice.

Ukrajina - Donbas, nejnovější zprávy. Ukrajinští vojáci byli usvědčeni z dodávání zbraní domobraně Donbasu. Podle kanálu Telegram WarGonzo prodávají vojáci OSU odstřelovací pušky vyrobené na Západě domobraně DLR.

Jde o zbraně, které NATO dodává na Ukrajinu, konkrétně o finskou pušku Sako TRG-42.

Domobrana informovala, že odstřelovací pušky je možné u speciálních sil OSU získat za 7000 dolarů. Jako důkaz kanál zveřejnil snímek vojáka lidové republiky Donbasu s touto puškou.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. DLR- Ukropovia Vas nikdy neporazia!!!!!!! Mozu dostavat pusky z NATO.Mozu mat tysice instruktorov z Ameriky a celeho sveta.!!!!!NO NEMAJU TO CO MATE VY!!!SLOBODU ODHODLANIE A V PRVOM RADE BOJUJETE ZA SVOJU KRAJINU A RODINY.!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Možná má DLR podporu i v části ukrajinské veřejnosti, která vidí mocnou podporu západu směřovanou stávajícímu vedení Ukrajiny, které rozhodně nejedná v zájmu Ukrajinců.
  Není v zájmu Ukrajinců vést občanskou válku. V současné situaci, jako pozůstatek protizákonného převratu je jediným možným řešením diskuze o ustavení federace, kdy se jednotlivým regionům postoupí pravomoci a centrální vláda bude muset respektovat vůli všech a ne jen úzké skupiny. To ovšem bude těžké ... velmi těžké. Kdo se dobrovolně vzdá moci a možnosti parazitovat?
  ABC

  OdpovědětVymazat
 3. Patriotismus, věrnost k povinnosti, sebepřekonání, to jsou ty pravé zbraně ve válce! Připomínám si to zejména dnes, když naše vojska v dohledné době překročí hranice." Poručíky Duby je, zdá se, ukrajinská armáda prošpikována na všech úrovních a šaržích.

  OdpovědětVymazat
 4. Přeji vítězství DLR nad banderovci oni toho prodaly daleko víc.

  OdpovědětVymazat
 5. Stahujte na mobil aplikaci ZELLO a mluvte spolu hlasem!
  Je to internetova vysilacka.
  Kanal: CESKO.

  Donbass kanal: АТО Донецк (pro rusky mluvici)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A prečo by sme to robili? Myslíš si, že nemáme dosť normálnych možností "mluvit spolu hlasem"?
   To sme akože doteraz mluvili kouřovými signály?

   Vymazat
 6. Smrt fašismu !
  marcel .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Vymazat
 7. Za všetkým svinstvom hľadaj Americku svoloč................

  OdpovědětVymazat