Reklama

pondělí 5. února 2018

Marasmus nacistické Ukrajiny… (video)

st. Hroch 180203
5.1.2018 Outsidermedia

Pochodňová procesí údajných vlastenců jsou skoro na denním pořádku… nedávný demonstrativní pochod velké síly mladých nácků centrem Kyjeva při příležitosti svěcení praporu a přísahy členů tzv. „národních družin“, hluboký propad ukrajinské ekonomiky, ale i populace. Dalo by se pokračovat dál, nicméně podívejme se na nové události – označují změny k lepšímu?


V interview pro televizní stanici NewsOne prohlásil poslanec nejvyšší rady Ukrajiny (parlament) Jevgenij Murajev:
„Tyto sankce zabíjejí Rusko, zabíjejí Evropu, ale nejvíce sebrali příjmů našich občanů. Rusko ztratilo 2% HDP, Evropa necelé 1%, ale my polovinu.“
Předtím šéf ukrajinského ministerstva hospodářského rozvoje Stěpan Kubiv prohlásil, že Ukrajina přišla pouze o zhruba 15 mld. USD kvůli ztrátě tradičních trhů, mj. i Ruska. Náměstkyně ministra ekonomiky Ukrajiny Natalia Mikolská oznámila, že exportní ztráty země za období let 2012 až 2016 dosáhly 31,4 mld.USD. (ZDE)

(Pozn. aut. Není podstatná disproporce v uvedených údajích. Spíše ten pláč zaujme v souvislosti se čtyřletými hysterickými výkřiky o nezbytnosti úplného zrušení jakýchkoli hospodářských styků s východním sousedem – „okupantem.“)

Na Ukrajině zaházeli účastníky akce na počest 75.výročí vítězství u Stalingradu hovězími játry…

Aktivisté s ukrajinskými vlajkami znemožnili v Záporoží akci věnovanou 75.výročí konce Stalingradské bitvy. Podle „LIFE“ o tom informoval televizní kanál „112 Ukrajina“.


Podle údajů televize se řádově 20 penzistů shromáždilo u památníku vojáků Velké Vlastenecké Války, aby položili květiny. Přistoupilo k nim několik desítek obyvatel s požadavkem, aby „Záporoží nevnucovali ruský svět“ a spíš si vážili ukrajinských vojáků padlých na Donbasu. Aby zhatili oficiálně povolený mítink, pustili nacionalisté hlasitou hudbu a začali k nohám penzistů lít červenou barvu a házet hovězí játra, jako symbol „krvavé vlády bolševiků“. Došlo ke slovní potyčce mezi stranami, ale k fyzickým napadením, dle policie, nedošlo.

Dále už bez komentáře…

3 komentáře :

 1. Jdete do prdele s Ukackama,svuj problem at si resi s juesej !

  OdpovědětSmazat
 2. Narušovaly demonstraci protože v 2 sv prohrály a prohrají opět.

  OdpovědětSmazat
 3. Jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

  Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

  Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

  Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

  Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.