Reklama

pondělí 19. února 2018

,,Milá Magdaléna, ako vždy sa mylíš. Slováci si vážia český národ, vrátane českého prezidenta a ak niekoho nemajú príliš v láske, potom sú to nafúkané a preafektované herečky, ktoré mudrujú o veciach, o ktorých nič nevedia a primitívne urážajú štátnikov bratskej krajiny kvôli ich veku."

19.2.2018  Rukojmí
Slovenský poslanec za SMER-SD Luboš Blaha se vyjádřil k herečce a diplomatce Magdě Vášáryové. Ta v minulých dnech poskytla rozhovor serveru Seznam Zprávy, kde se mimo jiné vyjádřila k prezidentu Miloši Zemanovi.

„Starého pána třeba nechat, ať tam sedí, ... ať se léčí a uvidíme,“ shrnula v rozhovoru Vášáryová svůj názor na Miloše Zemana.

„Pamatuji si, když poslankyně Vášáryová se svým typickým afektovaným projevem, z něhož normálním lidem naskakuje husí kůže, každého v parlamentu varovala, ať nekritizuje Brusel nebo západní státy, neboť prý všechno sledují zahraniční diplomati a posílají zprávy domů,“ podotkl úvodem svého příspěvku Blaha.

„Smáli jsme se, že tetuška Magduška zůstala mentálně zaklesnutá v časech, kdy jako zasloužilá umělkyně podepisovala antichartu – její životní krédo zůstalo nezměněné: hlavně si nenaštvat soudruhy z Ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu, pardon, dnes už soudruhy z jiného svazu, z Evropské unie. Tiše, Velký bratr se dívá, předtím Sergej, nyní Jürgen, podstata však zůstává, Magduška se bojí. Kopec srandy s ní bylo, zejména když pateticky předstírala, že je socioložka a její největší vědecký výkon byly Postřižiny,“ dodal.

Následně pak podotkl, že teta Magdalénka se nejnověji angažuje v české politice. „Upřímnou soustrast, bratři," řekl. „Co je nejhorší, její vyjádření k prezidentovi České republiky jsou na úrovni výčepní, jež si dodala kuráž alkoholem (poz. red. - v originále použil poslanec termín ,,podgurážená výčapníčka") – cituji: Starého pána třeba nechat, ať tam sedí. Ať se léčí a uvidíme. – A jak naše neskutečně moudrá a důvtipná socioložka dodává, Slováci prý nemají Zemana příliš v lásce. Propánajána. Tak Vášáryová roky všechny poučuje, že nemají kritizovat politiky z jiných států, ale potom sama nakládá české hlavě státu. A ještě si vymýšlí nesmysly o tom, co si Slováci myslí o Zemanovi. Vždyť ona se živým Slovákem naposledy mluvila v minulém tisíciletí,“ poznamenal Blaha.

„Slováci si váží českého národa, včetně českého prezidenta, a pokud někoho nemají příliš v lásce, pak jsou to nafoukané a afektované herečky, které mudrují o věcech, o nichž nic nevědí. A primitivně uráží státníky sousední země kvůli jejich věku,“ dodal Blaha.

Závěrem se pak Blaha za Vášáryovou omluvil a zároveň dodal, aby nic neříkala, neboť dělá ostudu celému Slovensku.

Celý příspěvek Luboše Blahy:


Pamätám si, keď poslankyňa Vášáryová so svojím typickým afektovaným prejavom, z ktorého normálnym ľuďom naskakujú zimomriavky, každého v parlamente vystríhala, nech nekritizuje Brusel či západné štáty, lebo vraj všetko sledujú zahraniční diplomati a posielajú domov správy. Bububu! Smiali sme sa, že tetuška Magduška ostala mentálne zakliesnená v časoch, keď ako zaslúžilá umelkyňa podpisovala antichartu - jej životné krédo ostalo nezmenené: hlavne si nepohnevať súdruhov z Ústredneho výboru Komunistickej strany Sovietskeho zväzu, pardon, dnes už súdruhov z iného zväzu, z Európskej unie. Tíško, Veľký brat počúva, predtým Sergej, teraz Jurgen, podstata však ostáva, Magduška sa bojí. Kopec srandy s ňou bolo, najmä keď pateticky predstierala, že je sociologička a jej najväčší vedecký výkon boli Postrižiny...

No a predstavte si, že teta Magdalénka sa najnovšie angažuje v českej politike (úprimnú sústrasť, bratia!) a čo je najhoršie, jej vyjadrenia k prezidentovi Českej republiky sú na úrovni podguráženej výčapníčky - citujem: "Starého pána třeba nechat, ať tam sedí, ... ať se léčí a uvidíme." A ako naša nekonečne múdra a dôvtipná sociologička dodáva, Slováci vraj nemajú Zemana príliš v lásce. Prepánajána. Tak Vášáryová roky všetkých poúča, že nemajú kritizovať politikov z iných štátov, lebo bububu, diplomati posielajú správy, no potom sama nakladá českej hlave štátu ako posledná sedlaňa. A ešte si aj vymýšľa nezmysly o tom, čo si Slováci myslia o Zemanovi. Haló, veď ona sa so živým Slovákom naposledy rozprávala v minulom tisícročí...
Milá Magdaléna, ako vždy sa mylíš. Slováci si vážia český národ, vrátane českého prezidenta a ak niekoho nemajú príliš v láske, potom sú to nafúkané a preafektované herečky, ktoré mudrujú o veciach, o ktorých nič nevedia a primitívne urážajú štátnikov bratskej krajiny kvôli ich veku.

Ospravedlňujem sa za Vášáryovú tým českým priateľom, ktorí ju náhodou berú vážne - my za ňu nemôžeme, my sme ju k vám do Česka neposielali, ale nie, naspäť ju nechceme, nechajte si ju prosím, my sme si jej už užili dosť ??

Magdalénka, prosím, prosím, už radšej mlč. Lebo robíš hanbu celému Slovensku.


39 komentářů :

 1. Nevyšla tady druhá část Amerických kádrů:

  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7508-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru-cast-2.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. CEVRO INSTITUT PRAHA
   NAŠI PEDAGOGOVÉ
   Mgr. Magdaléna Vášáryová
   slovenská diplomatka a politička, působila jako velvyslankyně ČSFR v Rakousku a velvyslankyně SR v Polsku, je poslankyní Národní rady SR, předsedkyní správní rady nevládní organizace VIA CULTURA, jíž založila a předsedkyní Živeny – nejstaršího slovenského ženského spolku. Podporovatelka n.o. Člověk v tísni - Evropské hodnoty.

   email: magdalena.vasaryova@vsci.cz
   Tel.: 221 506 777
   Adresa pracoviště:
   CEVRO Institut, z. ú.
   Jungmannova 17
   110 00 Praha

   Vymazat
  2. Manžel Milan Lasica, máme názory tak odlišné, jako kočka a pes, žijeme každý zvlášť.

   Aby si denně nelezli na nervy, mají oba manželé každý svůj pokoj, kde tráví většinu času. A když potřebují spolu něco řešit, píšou si sms nebo posílají maily. A co vlastně je příčinou jejich dobrovolné seperace? Kupodivu to nejsou milostné pletky, ale rozdílné názory. Zatímco Lasica si večer pouští jeden film za druhým, Vašáryová vysedávání před televizí přímo nesnáší. Herečka zase ráda hraje doma divadlo a na klavír, což pro změnu vytáčí Lasicu. Stejně tak nemůže vystát, když Magda čte knížku a u toho luští sudoku. Předmětem domácích sporů se staly hlavně hereččiny politické ambice. Když Vášáryová neuspěla ve volbách, manžel ji nelitoval, ale dokonce se jí vysmál. Ona prohlásila, stejně budu jednou prezidentkou i kdybychom se měli spolu rozvést.

   Vymazat
  3. 20:02, ony to budou asi jen klepy, Lasica je stejného názorového spektra, jen ne tak radikální. Jediné, co by nedělal, to je funkce "Prvního pána", pokud by se stala presidentkou.

   Vymazat
  4. ale ale - Lasica jej píše tie somariny, a ďalší pako - Hríb a jeho pomyje ...

   Vymazat
 2. Děkujeme a zdravíme na Slovensko!
  My si z Magdičky nic neděláme, neb tady máme podobných cvoků plný pytel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbci a slabomyslny se nemohou mylit. Nevi co toje...

   Vymazat
 3. Čas neúprosně letí a doba se mění. Někdo se s tím smíří, někdo ne. Tato pološílená stařena byla kdysi průměrnou herečkou, pár lidí ji znalo. Dnes je to naprosto nezajímavá osoba, která se snaží za každou cenu zviditelnit, ať u nás, nebo na Slovensku. Pokaždé z toho ale vyjde jako duševně vyšinutá. Není schopna si připustit, že vlastně už nikoho nezajímá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Magda je možná šílená, ale zcela jistě ne "stařena", naopak velice elegantní a vzhledná dáma a herečkou byla excelentní. Její sestra ještě lepší. To je to co uměla dělat, bohužel vlezla do politiky.

   Vymazat
  2. Mám silný pocit, že kdyby vás "vzhledná,excelentní dáma" osobně oslovila, tak zažijete orgasmus. Lidé jsou různé.................................

   Vymazat
  3. 19. února 2018 20:15

   Druhá, bláznivá " Hillary Clinton " má ambice kandidovat na první prezidentku SR.
   Ambiciozní komediantka, lituji tímto pana Lasicu, (ne)alfa samce.

   Vymazat
  4. Přesně tak. Když byla mladší a ještě moc nešvidrala, tak vyhodila v českém filmu cecky a tím se zviditelnila. Nyní si o ní neopře kolo ani bezdomovec, tak žgryndá nesmysly.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  6. Umelci zvlaste "umelkyne' jsou vzdycky prostitutky , jdou s tim kdo da vic..

   Vymazat
 4. Pan poslanec má šikovné názory, ale nemusí mít obavy, na tyhle pošuky máme čuch, sami jich tu máme hafo. Takže jedna mudrlantka, co nemá na nic vliv, nás nerozhází. Horší je to s tou bábou Mutti, ta škodí celé Evropě...

  OdpovědětVymazat
 5. Urputná,flustrovaná,zasažená počínající sklerozou,vnucující se cizím lidem v cizím státě.Slováci jsou bratři,ale tato babka patří ...vlastně kam?Je zrádkyně vlastního národa,podkopává politiku v cizím státě za pomocí neziskových organizací ,kavárenských povalečů.Je takovým trapným ,podřadným slouhou.Je mi jí líto.

  OdpovědětVymazat
 6. Vašáryová, Havel , Dzurinda .... vše lidi ve své době s nadprůměrným charismastem a vůní svých myšlenek. Bohužel ke stáru se změnili.

  OdpovědětVymazat
 7. Výzva k paní Madgě!

  Napište jména a příjmení všech osob,jak je znáte z pozice velvyslankyně ČSFR ve Vídni a kteří financovali rozpad republiky k 1.1. 1993.

  OdpovědětVymazat
 8. Podobna jako nase Kolařova,za totace neslezla z obrazovky,hrala v kazdym filmu ,ceske nevyjimaje a dnes jsou to bojovnice proti komunizmu.Bezcharakterni slepice na zbliti

  OdpovědětVymazat
 9. My máme též takové bezcharakterní komediantky Slováci jsou furt naši bratři. A ta slepice se může jít zahrabat s našima pravdoláskařema.

  OdpovědětVymazat
 10. Jako vojáci zvs jsme čučeli na pvs když Magduška kúpala kozy :-)
  Kolářová byla super herečka , sice ošklivka .
  Dnes už se nehodí obě ani do kopru .
  Doufám bratia že se zbavíte mastnej palice !

  OdpovědětVymazat
 11. Dovolím si připomenout, že kdyby se Magda Vášáryová jakkoliv chtěla "cpát" do Česka, nebylo by ji to nic platné, kdyby tu nebylo zázemí, které jí tu vytváří havloidní pravdoláskařská klika a tzv. Pražská kavárna.
  Je to náš, český problém, že tady veřejně káže ty své bludy a kecy, a že dostává takový prostor od žumpalistů a presstitutů se stokou v podobě ČT na prvním místě.

  OdpovědětVymazat
 12. Ke stáří blbnem, blbnou i herečky. Magda politička je pro mne cizí osoba, Magda z PostřiŽinkovy zůstane v mém srdci.

  OdpovědětVymazat
 13. Vážený pane poslanče Luboši Blaho,
  za sebe (ačkoli mě nemůžete znát) Vám srdečně děkuji a tisknu Vám ruku. Mám radost, že ve Slovenské republice žijí lidé s tak pravdivými a moudrými názory, jako jsou postoje Vaše. Rodiče mě vychovali k upřímnému přesvědčení, že Slováci jsou bratři nás Čechů, Moravanů a Slezanů. A během svého již poměrně dlouhého života jsem se osobně skutečně setkal s celou řadou skvělých příslušníků slovenského národa - jak mužů, tak žen. Ještě jednou Vám děkuji.
  MUDr. Václav Urbánek, CSc., z Prahy 2

  OdpovědětVymazat
 14. Nic si z toho nedělejte, my víme své a jestli křivoústá Magda chce rozeštvat Čechy se Slovákama, tak má halt smůlu. To se jí věru nepodaří. I přes některá špičkování na adresu Slováků a Slováků na Čechy myslím, že vztahy jsou naprosto v pohodě. Tak tu krávu neberte vůbec vážně.

  OdpovědětVymazat
 15. ale ona nechce nikoho rozoštvať - ona chce poučovať - berie za to predsa plat !

  OdpovědětVymazat
 16. Když má někdo jiný názor,je nafúkaný a preafektovaný.Nejsprávnější názor je ten náš. A držet huby,když jste nevyhráli volby. Tak vypadá stav demokracie dnes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Magda Vášáryová je nesporně velmi kultivovaná. To je totiž nejdůležitější vlastnost charakterové herečky a diplomatky. Jakékoli ostatní vlastnosti už se smí lišit naprosto případ od případu.

   Takže kultivovaný prázdný sud, dunící ty jediné správné mantry, to je přímo kafilérský ideál, a pro protinárodní část našeho občanstva má Magda Vášáryová místo na piedestalu navždy zajištěno.

   Ale kultivovanost nekultivovanost, jakmile začne Magda mluvit trochu konkrétněji, stává se z ní odporná čarodějnice, když v jediném rozhovoru, kde se jinak mluví v podstatě o ničem, přesto stihne vyjádřit hloubku svého světonázoru, kde Babišovi voliči volili koblihy a chtějí být zaměstnanci Babišova holdingu, aby za ně rozhodoval, a kde našeho pana prezidenta, "starého pána, treba nechať nech tam sedí a... nechajme ho tam, nech sa lieči..."

   Takže Anonyme 8:15, sice, nevím tak úplně, o čem jste to psal vy, ale jinak se tady diskutuje o jedné nechutně sprosté kafilérnici.

   Vymazat
 17. Kdysi jsem slyšel,že prázdné sudy nejvíc duní.Vašáryová je toho příkladem.
  lada

  OdpovědětVymazat
 18. I na Slovensku se "vykultivovala" obdoba pražské kavárny, umělecká retrogarda, posluhujicí diktatuře Bruselu a kapitálu. Vznik těchto na korupci vyrostlých a závislých amatérských politruckých gard souvisí s jejich převratným exhibicionismem po r. 1989, kterým se potřebovaly očistit od svého patolízalského kolaborantství za socialismu.

  OdpovědětVymazat
 19. Tú kravu Vášáryovú neberieme na Slovensku vážnevážne.Celá tá komediantská klika až na pár vínimiek je mi na smiech a opovrhujem tov bandov slniečkárskov čo obľubujú zafarbené slnko do čierna.S pozdravom Peter s Oravy

  OdpovědětVymazat
 20. Za Magdu není třeba se omlouvat. Osobně ji mám moc rád a žádné její prohlášení si nenechám ujít. Stejně tak mám rád i Tomáše Lhalíka. V době, kdy je tak málo humoru jsou oba nepostradatelní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:46 Souhlasím, ještě je dobrá Filipovská a taky Němcová, srandy kopec.

   Vymazat
  2. Tyhle dvě,Langšádlová a vaše Magda,Pavlínka s Milou ty opravdu zralý.Jinak zdravím bratry na východě.

   Vymazat
 21. Možná, že by si paní Vašarýová měla uvědomit, že doba, kdy mohla něčí pozornost upoutat, ne-li někoho ohromit - po odložení svého havu - je pryč.

  OdpovědětVymazat
 22. Lituji toho Lasicu, já bych od takové babizny plachl. Hloupá ženská je horší než škaredá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne nadarmo koluje na Slovensku vtip:
   Které zvíře na Slovensku má největší píču? Lasica!

   Vymazat
 23. Pane Blaho, zdravím Vás, vím o Vás, Vaše články a diskuzní příspěvky ráda čtu a poslouchám. Moc se mi líbil Váš příspěvek o stavu evropských levicových stran na Litoměřickém semináři ( pozn. ke shlédnutí na youtube). Vyjádřil jste to, to cítím už dlouho, přání držet se marxizmu, a neonemocnět "levičáctvím", které dlouhodobě decimuje volební výsledky levicových stran v celé Evropě.
  K té Magdě: já mám rozporuplné pocity, protože ji stále vidím v Postřižinách, pro mě geniálním filmu, kde ztělesnila dokonalé ženství, jak já bych si je představovala, kdybych byla mužem. Nebo v Markétě Lazarové, nádherné fresce podle Vladimíra Vančury. Tak se mi těžko hodnotí její současné "výkony" na půdě politiky. Ty jsou opravdu hloupoučké. Co si o tom myslí její manžel, můžeme se jen dohadovat, protože on to solidárně nekomentuje. O to víc si vážím toho že její sestra se do ničeho takového nemontuje a užila si pár skvělých rolí i v Čechách. Zdravím Vás a přeji hodně zdraví a pevných nervů, Pavla

  OdpovědětVymazat
 24. Tak zase toho tolik neřekla, nestojí to za psí štěk. Že je to trubka, víme i tak.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.