Reklama

.

.

středa 14. února 2018

Modelový rozhovor se slušným profesorem Drahošem - freeware...Jiří Drahoš, (se)hnutí Nevím 2018...

Tomáš Vyoral
13.2. 2018   Rukojmí
Dobrý den,nevím, nevím, nevím, v tuto chvíli musím přiznat, že nevím. Ale Zeman. Intenzivně o tom zatím přemýšlím/e. Musím/e se poradit s týmem. Nechtějte po mně. Nepodsouvejte mi. Slušnost. Spojovat.Nejsem vítač. Ale Zeman..

Dobrý den,

nevím, nevím, nevím, v tuto chvíli musím přiznat, že nevím. Ale Zeman... Intenzivně o tom zatím přemýšlím/e. Musím/e se poradit s týmem. Nechtějte po mně... Nepodsouvejte mi... Slušnost. Spojovat.

Nejsem vítač.


Ale Zeman... Abych pravdu řekl, nevím. Asi ano, asi ne, možná, uvidíme. Radím/e se s týmem. Kontaktní kampaň, Jablůnkov, Eva. To nemohu posoudit. To musí někdo posoudit. To musí posoudit odborníci. To opravdu nevím. Nepodsouvejte mi. Slušnost. Spojovat.

Nejsem vítač.


Ale Zeman... Dezinformační weby. Podpásové emaily. Těžko posuzovat, těžko říct, těžko hodnotit. Nejsem si jist. Nepohodlné křeslo. Nepodsouvejte mi. Slušnost. Spojovat.

Nejsem vítač.


Ale Zeman... Nevím, to nevím, to opravdu nevím, to opravdu nikdo neví. Nepodsouvejte mi. Slušnost. Spojovat. Děkuji, nashledanou.

PS: je to marné, je to marné, je to marné
PS 2: nejsem vítač
PS 3: slušnost, spojovat

Jiří Drahoš, (se)hnutí Nevím 2018

46 komentářů :

 1. Moje Eva to vždycky říkala. Zazpíváme si. Zatočím se a ještě to několikrát zopakuji. Je to marné, je to marné, je to marné. Všichni mě mají rádi a nejvíc Horáček. Moji kreativci mi rozumějí. Nikdo z vědců, kromě Grygara, mě nepodpořil, ale to bude tím, že Grygar není vědec. Nemůžu učinkovat v jalových debatách, protože musím objíždět voliče. Ukončil jsem objíždění voličů, protože to nebylo na nic a jdu se připravovat na debaty, potřebuju na to týden. No, nakonec, zbylo mi pěkných pár obleků a mojí Evě hezké kostýmky. Založím hnutí. Půjdu do senátu a něčím to zastřeším. Takové srandy jsem si neužil za celý svůj nudný život vědce, škoda, že mě to nenapadlo dřív.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen ať jde Jura Drahoš do Senátu . Zas bude o jeden důvod víc pro zrušení této instituce darmožroutů .

   Vymazat
  2. Grygar vědecky vyrušil planetu pluto a proto mu čípovanci zapíchli do kokosu číp s Drahošem...Teď je z něho jenom CYP ČÍP GRYGAR

   Vymazat
  3. Myslím, že Grygar jako astrofyzik byl na slušné vědecké úrovni. Bohužel se potvrdilo, pokud je někdo vědcem v jedné oblasti, nemusí to automaticky znamenat, že je kapacitou ve všem. Pan Grygar si o sobě zřejmě namlouvá, že je polyhistor a rozumí všemu. Je škoda, že se svými televizními vystoupeními naprosto zesměšnil. Ještě nedávno jsem ho považoval za moudrého člověka. Přiznávám, že jsem se mýlil. Rozdíl mezi námi je v tom, že pan Grygar si omyly ve své pýše přiznat nedokáže.

   Vymazat
 2. Cesi,vy trpite nejakym posttraumatom,ze neustale mate za potreby rozoberat Drahosa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásně jste se nechal vyprovokovat k reakci člena Kroměřížské výzvy. Jen houšť a větší kapky.
   Ať žijí tzv Slušní, alespoň je švanda.

   Vymazat
  2. Je třeba připomenout co se mohlo stát za hrůzu. Obyčejný člověk co pobírá mzdu 14000,- může klidně spát dalších 5 let. A kavárna? Ta se upije!!!

   Vymazat
  3. 22:17 Drahoše netřeba rozebírat, ten diletant se hlavně rozebral sám. Propadám panice, když si uvědomím, že při prvních volbách protěžovala kavárna pochcance a teď tohle. Jsem nesmírně šťasten, že jim lidi ukázali, kde mají své místo :oD

   Vymazat
  4. Podivejte vy nečechu,když si nékdo troufá lezt do prezidentského křesla, tak má na to mít .Když je to karieristicka nula ,tak se nemate ani vy divit ,že si z toho my ,sméjici se bestie ,delame pr..l.

   Vymazat
 3. Čím je delší doba od presidentských voleb,tím více si musí uvědomovat voliči p.Drahoše tu hrůzu,kdyby jim to vyšlo.Myslím že, emoce vychladly a mnozí vystřízlivěli.Vidím to ve svém okolí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohu potvrdit. U nás na vesnici ti inteligentnější, co volili Drahoše v naší restautaci(ani hospoda, ani kavárna)říkají: No ono je asi opravdu lepší, že ty volby takhle dopadli...

   Vymazat
  2. Omlouvám se za to i ! Stane se.

   Vymazat
 4. A co rozebíráte vy, Američani. Jak zničit svět?
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak rozebirat americany je skutecne dulezite,nebo jak to bude gradovat timhle stylem jako dosut,tak se jedneho dne probudime do valky a na stenach zustanou prefocene nase negativy z duvodu,ze svet delal,ze se nic nedeje a cekal,ze to za ne vyresi nekto z Marsu!

   Vymazat
 5. Pan Drahoš může být ve svém oboru odborník, ale uplést z hovna bič, nelze, To že si troufl kandidovat na post nejvyšší, svědčí o jeho maximální hlouposti. O první dámě ,paní Evě si snad každý normální člověk udělá úsudek sám. Tentokrát opravdu zvítězil zdravý rozum.

  OdpovědětVymazat
 6. Mno mám drahoše plné zuby z prezidentské kampaně měl jsem strach aby nevyhrál nechci do chalífátu.

  OdpovědětVymazat
 7. Paní Eva se chovala v kampani proti prezidentu Zemanovi, ohledně neuropatických změn na nohách, jak hyena, asi zapomněla, že také jednou zestárne a nebude to se zdravím úplně to pravé ořechové. No jestli si myslí, že bude s manželem Jiřím pořád Jura, nezbývá než jim popřát: ,,Pokud si myslíte, že jdete do ráje, pak šťastnou cestu.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:12 - Mám 71 let. Jsem diabetik jako Zeman a mám neuropatii obou noh. Chápu zdrav. stav Zemana. Obdivuji jeho snahu pro blaho dolních 10 miliónů!

   Vymazat
 8. Ti šmejdi si nedají pokoj - viz citace a odkaz:
  Kromě T. G. Masaryka je Miloš Zeman jediný, kdo byl zvolený prezidentem, i když není úplně v pořádku, říká psycholog Bohumil Sláma.
  „Miloš Zeman měl obrovský intelektuální potenciál a pořád ho má velký. Projevuje se u něj ale jev, kterému se říká deteriorace intelektu,“ hodnotí ve Výzvě zdraví prezidenta Bohumil Sláma. Jako bývalý klinický psycholog a soudní znalec v oboru psychopatologie se na svém blogu k jeho zdraví opakovaně vyjadřoval.
  Bakalův objeltivni server - viz odkaz:
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hodnotit-zemanovo-zdravi-na-dalku-mame-moralni-povinnost-neni-fit-a-prezidentuv-tym-lhal-tvrdi-psycholog-42672?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

  Je potře je dát k soudu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:56 Tak jsem se na kousek podíval a můj dojem je, že pan bývalý znalec vypráví především o sobě. Projevuje všechny příznaku "okusování" mozku, které přičítá Zemanovi. Nejspíš si potřebuje přivydělat k důchodu honoráři za rozhovory a k tomu je dobrá i negativní publicita. Na soud to není. Než by se sešli znalci a proběhla všechna odvolání tak po tomhle "expertovi" neštěkne ani pes. Že mu haraší svědčí i jeho výrok o prezidentech, kteří nebyli při volbě v pořádku. Nějak nám na zapoměl na tatíčka Havla, v jakém stavu byl při druhé volbě. Vlastně už i při první, kdy měl "vážně podlomené zdraví z komunistických kriminálů". Alespoň tak nám to tvrdila ta jeho parta. Někteří se sice později rozpoměli, že to bylo jinak, ale "v pořádku" rozhodně nebyl.

   Vymazat
 9. ten článek je dobrý, z Drahoše udělali hlupáka, a doufám, že už si to uvědomil. Jen já už 10 let nebudu moci slyšet slovo "slušnost". Na štěstí má toto slovo i další význam, jako slušný výsledek, slušný prahy atd., který pomůže zapomenout na ten první význam. Cítí se dnes Drahoš alespoň trošku trapně z toho, že se nechal zesměšnit?

  OdpovědětVymazat
 10. Poťouchlík si musí lebedit a mít radost, když vidí tu bezmoc, akt naprostého zoufalství, vzteklé a sprosté reakce slušňáků, skalních Drahošových příznivců, že nebylo po jejich. Přiznám se, že i já se občas poťouchle pousměju nad některými reakcemi, třeba nad výroky principála umělecké šmíry, Hrušínského. On mne opravdu svými žvásty nijak nepobuřuje a jsou u něho asi to jediné, co mne u něho trošičku pobaví. Jeho vyjádření vyjadřují naprosto vše z toho co tu je uvedeno. Pro mne z toho pramení, že s těmito lidmi se asi nikdy nespojím, že budeme dále rozděleni, škoda...!? M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spojeni jsou leda verici v kostele pri msi svate.Tak to dekuji nechci.Narod jednoho nazoru mi pripomina hajlovani a spojeni v Norimberku v roce 1933

   Vymazat
 11. Nevím jaké IQ má pan Drahoš ale fakt je, že ze sebe nechal udělat superdebila a to vše zařídil Gazdík, Kalousek a spolek černoprdelníků. Koho volila SUCHÁ LOZ? Snad i Drahoš pochopíl, že česko není jen PRAHA a JABLUNKOV.PP

  OdpovědětVymazat
 12. Chtěl bych jen podotknout-inteligent nejde do předem prohrané bitvy.

  OdpovědětVymazat
 13. Nakonec perla od Pirátů. Chtějí mít referendum o odvolání prezidenta. Co jsou přímé volby? Snad je to referendum!!! Co na to e-goverment? To zase bude blábol.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:40 To nejsou piráti, ale vyhulený fetky. Typický případ je Doležal, na něm je jasně vidět co udělá marijánka z, kdysi normálního člověka. A toto je ve vládě ? Bůh nás chraň.

   Vymazat
  2. J.X.Doležal bol niekedy normálny?Dôvodne pochybujem.

   Vymazat
  3. 9:40 Jo je ta šílenost napsaná na havloidním seznamu.

   Vymazat
  4. e-Government je nastávající řada průšvihů. Pokud nebude současně nastaven paralelní neelektronický systém, máme se na co těšit. Kéž by nás pánbůh při zdravém rozumu zachovati ráčil.

   Vymazat
  5. JXD musel být jeblej už v postýlce.

   Vymazat

 14. Já nevím...
  https://www.youtube.com/watch?v=hTrkdiPtZ1I

  OdpovědětVymazat
 15. Jeden má zdravé tělo, ale nemá to hlavu ani patu, druhý tělo neduživé, ale má to hlavu i patu. Co je v politice lepší? Jak pro koho! Ti se selským rozumem asi dají přednost zdravému rozumu, ti se svalnatým rozumem asi tomu bez hlavy a paty.

  OdpovědětVymazat
 16. Včera jsem poprvé vydel FOKUS Václava Moravce a Pražská tři gymnázia a jedno z Chomutova . Paní Moučková má strach , ostatní také . Bojí se třetí totality ! Byl jse střízlivý a hleděl jaký je rok . Paní Šiklová se bojí komoušu , meli jen 7 % . Ta Praha je hotová jak za Gotvalda !

  OdpovědětVymazat
 17. zidoemerikaci musia byt vyhladeny do posledneho jedneho pokial sa steho poserete vy zmrdici cesky tak zostatenete poposraty az do konca ,bude konec aj svami chujkovia poposraty ceska zapredany zmrdkovia .. SMRT zidakom ajejich sluhom ... ato pride uz sa teste uz sa tesim ,. to len bude zabava vy svine ZIdacke --...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně že tvoj prezident v Blave je žid arašid . Robtě niečo s cigánama , inak buďeťe čierny ako vyx . :-)

   Vymazat
  2. 18:06 Jawohl, mein Führer. Sieg Heil.

   To by mě zajímalo, odkud tyhle fašistické zombie vylézají. Že by to bylo zoufalství z dnešních výdobytků "svobody a demokracie"?

   Vymazat
  3. 19:39 On o vás nic nepíše, zmrde! Píše o svatém ruském boji s tímhle svinstvem! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B41.png

   Vymazat
  4. Pravoslavný ideolog Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu, sionismu.

   Vymazat
 18. Tomáš Vyoral jako vždy - trefný a vtipný.
  Nevím, ale Zeman . To je v podstatě celý Drahoš v kostce. Víc tam toho nebylo. Jo pardon, ještě tam byl ten nešťastný králík.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:19 Ale jděte. Vždyť si jen promítněte pseudokazy, za které kavárna Zemana tak nenávidí. Opravdu si myslíte, že by prázdná nádoba Drahoš byl schopen alespoň jednou nazvat věci pravými jmény? Blábolí o "sjednocování" a přitom většinu v parlamentu považuje div ne za zločince, se kterými se nemluví. Prý naslouchá všem, kromě těch, které mu někdo označí za dezinformátory. Odmítá nálepkování a nálepky se z něj jen sypou. Je "slušný" a při tom argumentuje něčí nemocí. Takový pokrytec Zeman opravdu není a "Drahoš v kostce" to už vůbec ne..

   Vymazat
 19. 19.39 Že by zpod jarmulek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:18 Spíše z pod modrých strak. Ty otáčejí prázdné makovičky tak, aby se dívaly jinam a oni mohli nerušeně krást.

   Vymazat
 20. Navrhuji za předsedu nejvyššího soudu JXD,ministra kultury msg. Hermana, ministra vnitra ponechat a zahraničí svěřit soudružce Tvarůžkové. Na premiéra mám dva kandidáty(Sobotku a Obzinovou).Nové volby prezidenta doplnit o kontrolu hemeroidů. SOUHLASÍTE?

  OdpovědětVymazat