Reklama

středa 7. února 2018

Nebývalé setkání Vladimíra Soukupa s Eliškou Haškovou,college v pořadu TV Barrandov Instinkty.Kdo neviděl vzácné a kultivované vyprávění dámy, která pracovala v blízkosti pěti amerických prezidentů neváhejte a podívejte se na pořad od 19.minuty!

6. 2. 2018   TV Barrandov video zde
,,Nepodceňujme úlohu prezidenta nejen při sestavování vlády,také při mezinárodních cestách
může podržet ČR a upevnit její postavení. Proto je důležité,že současný pan prezident má znalosti, politického dění, faktů a kontakty na mezinárodní scéně a schopnosti vyjednávání. Takový člověk se nestane rukojmím nějaké elitní skupiny a nikdo ho nebude vodit na provázku.Ddokáže se sám a moudře rozhodnout a  nepovede národ špatným směrem," říká v rozhovoru dáma politiky par excellence Eliška Hašková

18 komentářů :

 1. A znovu se zde první-sem tadi prvnííí!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když už se projevujete jako idiot,pište alespoň pořádně česky

   Smazat
  2. Tak nám udělej radost a jako první i chcípni!

   Smazat
 2. Barandov přebral velmi kultivovaně diskuzní pořady velmi nekultivované ČT . p.Soukup u mě za 1. Bredy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s Vámi a nyslím , že to i televizi Barrandov pomůže ve sledovanosti .

   Smazat
  2. Ano,byl to zážitek!A madam Hašková poučila taktně a nenásilně kavárnu a všechny sposťáky,jak se chovat ke zvolené hlavně státu,jak se chovali a jak byli tzv.celebrity nízce udozí!Barrandovu díky.

   Smazat
 3. Pánové redaktoři, v titulku máte "s Eliškou Haškovou,college" a to už opravdu přeháníte(!), správně jméno této vážené dámy a skutečné osobnosti, je Eliška Hašková-Coolidge.

  OdpovědětSmazat
 4. Už 10. minuta je zajímavá

  OdpovědětSmazat
 5. Zarputilí gramatikové a idiotové spisovné češtiny jděte už do prdéle,poučujte někde jinde.Kdákáte tade hovadiny,kedáte deboloviny a máte prázdné kebule,šmejďáci.Znál jsem jedného mastičkářa,měl chodák 10 tetulů ale blbé byl až to bočálo.Hřebék neúměl přibóchnót, ale ploďál takové žvékoviny až chlope stávale na kebule.Internetoví bozne,šofanom po hnátách a mozek šópnót do vélevke a dynkem po tlámě až tó kebuló vezme renu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty? duševní mrzáku 16.37? Co tady ty blinkáš? Za sračky a chcanky? Ty máš kebuli úplně vymaštěnou, a blbej jsi jak hovno! To, co jsi napsal, je vrchol debilovin a sraček, navíc jsi oplzlej a sprostej, schválně przníš češtinu, aby bylo jasný, co všechno si nějakej odpornej, drzej duševní mrzák může na diskuzích dovolit, protože má svobodu slova. Taková hovada jako jsi ty, se prostě ráda předvádějí, a diskuze je jediná platforma, kde jim nikdo nerozbije držku. Každý psaný veřejný projev musí být napsaný správnou a spisovnou češtinou -kdo neumí číst a psát, ať nepíše - jednoduchý - ne? Když neumíš plést nebo háčkovat, taky se do toho nesereš, nebo ostatním budeš nadávat, když háčkovat umí? Jsi hnusnej otrapa - pal do prdele! Zmrd a kazič diskuzí!

   Smazat
  2. Nebude kazit diskuse, nebudou-li jeho řady písmen čteny -:))

   Smazat
  3. Svatá pravda, 18.25 - nicméně diskuze fungují jen na bázi čtení. To jest čtení diskuzí navzájem. Jinak by každý psal něco jiného a vůbec by neměly smysl. Správněji to mělo být .." když na takové sračky nikdo nezareaguje"... a to zas naráží na fakt, že něco je až taková sračka, že se to sračkometovi napsat musí. Třeba v rámci vzájemné výchovy - třeba se zastydí? Třeba se i omluví? Třeba už nikdy nebude psát něco tak pitomého? Uvidíme.

   Smazat
  4. Pán psal 7. února 2018 16:37 - to je přece krásná hanáčtina, k čemu výhrady?

   Smazat
  5. No samozřejmě - úžasná hanáčtina. A obrovsky se hodí toto nářečí, které pán tak krásně przní, na diskuze, kde mu nikdo nerozumí. Chápu - pán nechce, aby mu ostatní rozuměli. Ani se nedivím - tak sprosté nadávky! Pán přece umí česky - i hanáci chodí do školy a umí česky číst a psát. Také existuje domažlické nářečí, plzeňské nářečí, valašské nářečí - naštěstí diskuze tím nikdo zatím neobšťastňuje. A vám uniklo, že ten panák není bodré hanák, ale obyčejné zmetek, které tady sprostě nadává a uráží ostatní, jen proto, že se opovažují upozornit na hrubé chyby v diskuzích?

   Smazat
  6. Tož asi volíč Zemana, né? Z venkófskejch krajůůůůůůů ...

   Smazat
 6. Eliška H.C. je moudrá, zkušená a světaznalá. Má rozhodně neskonale větší pravdu než naše pražskokavárenské "elity", soudruhem hercem Mádlem, například počínaje a jeho soudružkou herečkou Holubovou nebo jinou konče. Eliška nehodnotí prezidenta dle jeho saka, ale jakou autoritu si získává ve světě a jak pomáhá naší zemi. Mádl nebo pan "já nic, já muzikant, já nevím" na Zemana nemají ani omylem. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:59 A takové lidi do ČT zásadně nezvou. Místo toho je to tam samý pindolog (oficiálně politolog/sociolog), kteří žijí ve virtuálním světě stejně postižených. Paní Eliška by jim všem vytřela zrak.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.