Reklama

.

.

středa 14. února 2018

New York Times pobouřilo vlastenectví sportovců z Ruska: "Neměli by na Olympijských hrách 2018 být"


15. 2. 2018     zdroj
Podle názoru amerického sdělovacího prostředku se "sportovci z Ruska" na Olympijských hrách v Jižní Koreji nechovají dostatečně tiše a pokorně. I tak tam neměli být, píše NYT, a nyní se ještě opovažují pravidelně demonstrovat "vlastenecký zápal".


Americký list The New York Times publikoval článek o ruských sportovcích na Olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu. Článek má kritický titulek "Copak je to za zákaz?" a obviňuje Rusko z toho, že nedemonstruje dostatek "pokání" před MOV a sportovním světem za svůj údajný dopingový program.

Mezinárodní olympijský výbor, připomíná New York Times, uvalil na naši zemi sankce, zakázal demonstraci naší hymny a státní vlajky na jihokorejských Olympijských hrách 2018. Přes to všechno si Rusko dovoluje z pohledu médií v angličtině nemyslitelné a nepřijatelné - otevřeně ukazovat svůj "vlastenecký zápal" a hrdost za získané olympijské medaile.

"Rusko nemělo na těchto Olympijských hrách 2018 být. Přesto tady je, a přitom jak. Nechystá se chovat se tiše, když jej celý svět nadále odsuzuje za dopingový skandál. Jeho vlastenecký zápal na Olympijských hrách není v souladu s požadavky MOV", běduje americký list.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

70 komentářů :

 1. Bědujte, bědujte, stačí pohled na nenadopované amíky.
  Fandím Putinovi a Rusku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Téměř všichni norští olympionici se léčí na astma! Mají sebou 6 tisíc léků proti astmatu. Trošku to zlepšuje výkonost, ale když to mají podepsané lékařem ...

   Vymazat
  2. astmatické hry mě nezajímaj - bojkotuju je - stejně jako "naše umělecká sorosova fronta komediantů" prostě to nesleduju
   Vaska

   Vymazat
  3. Hm , hm no teda . Norsko známé jako jedna ze zemí s nejčistším životním prostředím a tak ukrutně tam řádí astma ? Víc než divné !

   Vymazat
  4. 23:44 Přesně tak též se připojím.

   Vymazat
  5. Taky fandím Rusku, snad znovu vznikne, až zajde Chujlostan. Jinak to maj Rusáci dost blbý -
   http://iks2010.info/?p=132598

   Vymazat
  6. Astmatickou politickou komedii v Koreji také ignoruji. Jenom manželka se dívá na své milované krasobruslení...

   Sport už není sportem, ale řemeslem výborně živícím ty, kteří by jinak užitečnou prací vydělávali méně, či podstatně méně. Navíc stonásobně více vynáší penězoměncům!

   Proto se neinvestuje do sportu dětí a mládeže, a hlavně do branných sportů, ale do komedie pro bezbranné čumily kterým rozkrádají vše, zejména budoucnost jejich národů a jejich dětí... zatímco v transu řvou GÓÓÓĹ, nebo MÁME MEDAJLI i když oni nemají nic a přicházejí nevědomky o všechno. I medaile ostrostřelce (=domobrance) Antona Špelce byla stejné hodnoty...

   Vymazat
  7. Citace (poslední věta článku) : "Jeho vlastenecký zápal (Ruska, resp. ruských sportovců) na Olympijských hrách není v souladu s požadavky MOV." Protivení se požadavkům MOV je (dle NYT) hrdost za získané medaile a nedostatek pokory a pokání.
   Ruští sportovci účastnící se OH byli tímtéž Mezinárodním olympijským výborem shledáni nevinnými a s hlediska dopingu naprosto čistými. Jak si nyní srovnat s morálkou
   a zdravým rozumem nutit nevinné k pokání?
   Nerozumí se snad pokáním hluboce osobní, niterný akt lítosti nad vlastním špatným skutkem?

   Vymazat
  8. Anonymní 13:15
   ... a to jste ještě opomenul hrdost na medaile - prestižní ocenění MOV špičkových osobních výkonů jednotlivých sportovců - ta je rovněž ruským sportovcům zakázána!

   Vymazat
  9. Olympijské hry ??? A já myslím, že to jsou politické hry.

   Vymazat
  10. 16:48 Jsou to politické olympijské hry. V těch se soutěží o to, kdo je největší šmejd. Naši "reprezentanti" v těchto hrách včetně Kejvala se sice snaží ze všech sil, ale medajli si určitě nevyslouží. Za to opovržení slušných lidí mají jisté.

   Vymazat
 2. USA vynikají v jiných sportovních disciplinách, např. ve střelbě. Mezi fanoušky je i "náš oblíbený president Trump":

  Donald J. Trump (Twitter)@realDonaldTrump
  Feb.14, 2018 - 21:50

  My prayers and condolences to the families of the victims of the terrible Florida shooting. NO CHILD, TEACHER OR ANYONE ELSE SHOULD EVER FEEL UNSAFE IN AN AMERICAN SCHOOL

  --- Moc hezky to řekl, fakt! ---

  OdpovědětVymazat
 3. Dokud se nerozjel byznys s anaboliky atp byl sport krásnější.Dnes respektuji testy,ale když Armstrong cca 3X vítěz TDF sám doping doznal a to byl (měl být) vždy kontrován,tak promiňte,už vám nevěřím a navíc smrdí to politikou. Ubohosti je uvalovat klatbu a ponížení.Je to fuj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můj názor je, že nejde o sport, ale o šoubyznys. Sportuje se pro zdraví, relaxaci a pro radost. Ne pro peníze. Pro peníze pracují artisti, akrobati a šoumeni. A když jde šoubyznys, tak je každý úskok, jako např. drogy, dobrý, přináší slávu a peníze. A je úplně jedno, zda to dělá Rus či Amík.

   Vymazat
 4. VVADA dopuje svoje astmatiky ze západu. Západ musí vyhrát, i kdyby z nich VADA udělala míto dopingu opravdové těžké astmatiky. Pevně doufám že češi nejsou z těch, které VADA dopuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váš příspěvek jste přeložil přez Google translator?

   Vymazat
 5. Nechali se Ruští sportovci, kteří zapomněli na svoji rodnou zem vehnat do pasti. Nestačí, že se plazili a ponižovali před MOV místo, aby byli solidární se sportovci, kteří nemohli nespravedlivě jet. Ponižovali se jak to šlo, ale stále to nestačí, jak si to představujte, my (MOV) Vás pustili a vy takhle málo plivete a pošlapáváte svoji zem, co si to dovolujete!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy máte naprostou pravdu, a ještě to nestačí, a to si představte, že zakázali i fanouškům mávat ruskými vlaječkami...no není tohle už hon na čarodějnice? Stále více se odkrývají a to je dobře, protože všeho do času! Jen je potřeba ochránit naše děti a vnuky před jejich tupou propagandou..

   Vymazat
 6. New Yor Times nejsou Americke noviny

  OdpovědětVymazat
 7. rusové jsou hrdý národ,neporazitelní.Představa američanů,že si Rusko rozparcelují a vysají do mrtě neskutečné přírodní bohatství,je těžký omyl.

  OdpovědětVymazat
 8. Ano,takhle si predstavuje amerika Rusko,klecici,ponizen
  e.skuhrajici.Musi to byt nocni mura pro amiky,ze Rusko povstalo z popela a nejaky skrecek Putin,ukoncil jejech jejich hegemonii,do ktere investovali miliardy $!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten hlavně investoval do svejch dač! Rusákům nechal tak leda vúóčiska - pro plač:)) - https://www.youtube.com/watch?v=olMqeLM_lVk

   Vymazat
  2. Blbeček trolíček, to si neviete vymyslieť nejaký nový hoax?

   Vymazat
  3. 11:13 To je možná pro někoho "hoax", ovšem ze všech těch ruských hoaxů jedinej reálně fugující!:)) - http://iks2010.info/?p=127783

   Vymazat
  4. Doporučuji toto krátké ruské videjko. Fakta! -
   https://www.youtube.com/watch?v=sftnictZy8Y

   Vymazat
 9. Všechny Nobelovy ceny dostávají Američani a všechny olympijské medaile také jsou určené Američanům, Jak se to zajistí. No přeci dolary, tanky, humanitárním bombardováním, atomovým vyhrožováním a podobně. Nepodobá se to náhodou tomu co hlásal a prováděl Hitler.

  OdpovědětVymazat
 10. Posbíral jsem něco knížek vydaných za Protektorátu Böhmen und Mähren, zůstalo na půdě i několikero novin z té doby. Z období vlády komunistů toho je posbíráno a zůstalo mnohem víc. Srovnávám. Dnešní doba mi připadá tomu Böhmen und Mähren mnohem blíž. JiH

  OdpovědětVymazat
 11. Tyto tzv. olympijské hry astmatiků žádný komentář nepotřebují. MOV je dokázal dokonale historicky znemožnit už před jejich zahájením. Tečka.

  OdpovědětVymazat
 12. Ti mají starosti, Američané, skoro to vypadá, jako by to byly Politické hry a ne sportovní. No, ale když tak silně skuhrají, tak to asi mají pravdu, Rusové se chovají jako Rusové. To je nadějné, i když teda výsledky moc nemají zatím, ale v tomto případě je asi důležitější se zúčastnit a zvednout Američanům tlak, než vyhrát. Stejně by mě zajímalo, jak se projevuje to jejich nepřístojné chování, když nemají vlastní vlajku a dresy. Jakože se dívají vzpříma a neklopí zraky?

  OdpovědětVymazat
 13. Zdegenerovaný národ s nízkým IQ,promíchaný dostatečně s negroidní rasou.A tihle světoví hlupáci č.1 USa se pořád budou na někoho povyšovat.Je to lidskej ksindl a odpad.Fandím Rusům a obzvláště Putinovi...Rusové na něj můžou být hrdí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A protože, díky vědě dědí, že své geny nevratně promísené s Africkými nezlepší (jenom Židé si svůj genofond žárlivě střeží... v USA mají i něco jako "poradce chovu").. tak aby USA udržela konkurenceschopnost, snaží se nuceným křížením s africkými a levantskými barbary stejně "zdokonalit" genofond Bělocha tvořivého evropského. NEIN, DANKE, VEZMĚTE SI SVÉ BARBARY DO USA, NEBO ZPĚT, TAM, ODKUD JE POSÍLÁTE!

   Vymazat
  2. Blbost Amíků15. února 2018 15:52

   Mladí Amíci jsou tak blbí, že si myslí, že naše Země má 2018 let:
   https://cz.sputniknews.com/svet/201801026536343-socialni-site-zeme-narozeniny-2018
   Podle slovutného dr. Chocholouška USAci jsou fakt blbí, jak to tágo! Se svým IQ pod 80 se fakt nemají čím chválit. To proto, že místo mozku mají mnozí z nich HOVNOcuc ze senkrovny. Vůbec nemají vlastní historii, jenom zdědili jednoduchou paměť po svých kriminálních předcích. To, že USA v blízké budoucnosti po zásluze chcípnou na smetišti dějin, je už známo ve světě mnohým lidem míru a lásky - jen USA pro svou blbost to nevědí! A pak po USA neštěkne ani ten pes, protože i on je přítel člověka!

   Vymazat
  3. Zdegenerovaný můžete být tak akorát vy a ještě k tomu rasista. Jste obklopen předměty a službami, které mají původ v USA, ale kydáte na ně špínu.

   Rusové můžou být rádi, že jsou vůbec na olympiádě. MOV byl nesmírně benevolentní. Ten jejich jediný medailista (bronz) - není náhodou pozitivní na doping?

   Vymazat
  4. 19.39 Takže kdo zná auta a rozeznává jejich typy a vlastnosti různých typů, je podle vás JEŠTĚ K TOMU TYPISTA... No potěš koště...

   Zeptejte se na venkově na rozdíly v rasách dobytka, prasat, ovcí, drůbeže... ale vám je to šum a fuk. Nejste přeci rasista. Na venkově by se na vás chovatelé soucitně usmáli... jako na šlemila.

   Vymazat
  5. Vy a někdo vám podobný jste označil USA za díru plnou špatných genů z Afriky a zemi hlupáků. To je nejen rasismus, ale i dobrý hlod, jelikož do USA v posledních 50ti letech emigrovala značná část evropské elity. A mělo to efekt. Mám vám tady vyjmenovat všechny objevy, které vznikly v této zemi, osobnosti, university, světové firmy, umělecké korpusy atd.? Tohle uznávají po celé planetě, včetně Ruska a Číny. Amerika není sice oblíbená, ale budí respekt a obdiv a není o tom sporu.

   Zůstaňte nohama na zemi a přestaňte plácat nesmysly, jako že "už, už padne.." atd. Jistě že nepadne. A doufejmd, že se tak nestane, protože bychom to sakra pocítili. Evropou se nedávno přehnaly dvě velké války, Evropa schudla, ale v USA se natáčely muzikály a indexy šly do závratných výšin. Dařilo se vědě a technice, současný technologický pokrok je dílem USA. Ameriku nemusíte mít rád, ale není nic hloupějšího, než podceňovat protivníka.

   Vymazat
 14. WADA je plná nadopovaných amerických buzerantů...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu partu pseudomoralistů řídí penězoměnci a jde o politiku, politiku a ještě jednou o politiku. Když si někdo chce zhuntovat zdraví aby nemusel poctivě celý život pracovat... dělá několik let v uranových dolech, vrcholový sport, nebo žoldnéře. Pokud si našetří a inteligentně investuje... navíc SPORT a ARMÁDA NABÍZEJÍ KARIERU bafuňářskou - generálskou... vyvoleným z vhodných a všehoschopných poslušných.

   Vymazat
 15. 0:02 no jo politika,klatba,ponižení.Prosim vàs,jde o pokud možno čistý sport,né?Kontroloři vrcholových sportovců nemůžou bÿt všude.Pravda jsou zakázané prostředky,,ale věda jde tak rychle dopředu a rozpoznat kolikrát co je a není doping je problém.Dopingové aféry se státni podporou jak dnes s Ruskem už v minulosti si snad pamatuje každý,ale že by se psalo o poniženení,kladbě třeba sportovců býv.NDR tak to nebylo.Jak je čistý sport v Rusku no,možná napoví toto-na předolympijském mistrovstvi nedávno při objevení se komisařů v místě konání se najednou odhlásilo ze závodů 26 sportovců psala ruská média.Proč asi...

  OdpovědětVymazat
 16. Západní sportovci mají astma a léčí se, Rusové dopují. Zajímavé je to jen potud, že užívají všichni totéž.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V mužském biatlonu byli na bedně (tj. na prvních třech místech) tři Norové (?) jinak prý nemocní, těžcí astmatici, kterým Wada (asi zcela zdarma), naordinovala koňské dávky steroidů. Naše sportovní rusofobka Gabriela Dermacol Koukalová by vám mohla vyprávět, co se stane s organizmem sportovce, když přestane dopovat.

   Vymazat
  2. Neskutečné. Vy ve své rusofilii osočujete naší Gábinu? Tak to jste hodně ujel.

   Co se týká jejího vyjádření na adresu ruského dopingu, naprosto se s ní shoduju. Nory nechte na pokoji, mají terapeutické výjimky a naopak je obdivuhodné, co všechno dokážou. Kdyby Rusové poctivě trénovali jako oni, možná by se jim přiblížili. Teď je vidět, že Rusko, 146 milionová země v chladném pásmu není schopno bez dopingu získat jedinou medaili.

   Vymazat
  3. 19:47
   Všichni mají výjimku,hlavně uASS sportovci a pak jejich podporovatelé...a to dermacolový vemeno z kachny žere bobule
   ,až se jí od tý havlotlamy práší!!!!

   Vymazat
  4. 19:58 Rudocancy užgrynadanýho čechomužika! Sám chcípneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)
   Vy mrdky husákovsko-merkelské, co po vás zbude? Jen země zničené a národy chudé ...

   Vymazat
 17. Je zajímavé, že plátek NYT se odvažuje kritizovat ruské sportovce. Vždyť doping přišen do světa sportu odkudpak asi, Samozřejmě z největší ne demokracie, ale demagogie teda z USA. A tito "nadlidé" mohou všechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové měli smůlu kvůli Rodčenkovi, který fedroval do Ruska (z USA) ve velkém zakázané americké preparáty, které se vyrábí právě jenom v USA a které pak sám rozdistribuoval mezi ruskými sportovci. A když se už konečně Rusko rozhoupalo a chtělo ho vyšetřovat a z jeho funkce sesadit, tak se Rodčenkov zdekoval do USA (doma přitom nechal manželku i dceru bez prostředků), kde se stal hlavním a jediným informačním zdrojem pro Wada. Rusko udělalo chybu, že s ním nezametlo už před několika roky hned při prvním podezření z nezákonné činnosti (ale asi ho kryl nějaký nadřízený, se kterým se Rodčenkov dělil o zisk z distribuce anabolik). I zde platí, že kdo rychle dává, dvakrát dává.

   Vymazat
 18. Amerika je náš vzor. Jejich oblíbeným sportem je téměř každodenní střelba na živé cíle. Běžně na ně střílejí policisté, my se dozvídáme pouze o těch střílečkách, kde zařvou zcela nevinní (třeba žáci škol). A jestli jsou USA náš vzor, tak se asi brzy bude střílet i v "bezpečném" Česku? Jste na to připraveni?

  OdpovědětVymazat
 19. Mně se líbí, jak se nahrazuje sousloví "USA a jeho satelité", zřejmě právě centrem světového zla nadiktovaným souslovím "celý svět" či "mezinárodní společenství". Apropó: Paní Soukalová-Koukalová prý nemohla jet právě proto, že nedokázala odvětrat svůj letní doping do zahájení sezony!? Pokud bych se chtěl zachovat jako pražská kafrárna, tak bych napsal, že to bylo prokázáno a odsouzeno "celým světem" a navíc řízeno přes Kreml pražským hradem.
  Ve světě, také v tom našem, je USA pro potřebu rozpoutání války vnucován termín "rusofobie", tedy strach z Rusů - Ruska. Ale kdo má takový strach? Nejde o pěstování fobie, ale o pěstování nenávisti, zcela analogickou nacistickému antisemitismu. Nacisté pěstovali antisemitismus také na základě vyvolávaného strachu z Židů, z jejich údajné moci a mafiánského způsobu jejich souručenství. Nikdo nám zatím ani se stopou věrohodnosti nevysvětlil, jak nás nebo kohokoliv jiného v Evropě RUSKO ohrožuje, čím a proč. KAŽDÝ, JEN S TROCHOU SELSKÉHO ROZUMU VÍ, ŽE RUSKO MÁ DOST SVÝCH STAROSTÍ, NEŽ ABY SI JE PŘIDĚLÁVALO NĚJAKÝMI VÁLKAMI, KTERÉ, JAK VIDÍME, SE VEDOU SNAD SKORO VÝLUČNĚ O PŘÍRODNÍ BOHATSTVÍ: UKRADNU-LI JE, OSLABÍM NEPŘÍTELE A POSÍLÍM SEBE- ALE TO JE PŘECE POLITIKA IMPERIÁLNÍHO KAPITALISMU, TEDY USA ET ALL.! NE RUSKA, KTERÉ MÁ SVÉHO PŘÍRODNÍHO BOHATSTVÍ NADSTANDARDNĚ. PROTO JEDINÁ SPRÁVNÁ FOBIE JE FOBIE Z TĚCH, CO USILUJÍ O CIZÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že Rusko je zcela soběstačná země téměř ve všem podstatném včetně energetických surovin. Opakem je vydrancovaný a vytunelovaný Západ se svou nenažraností a nadspotřebou na úkor zbytku světa, který už několik set let potřebuje právě ty ruské suroviny ke svému přežití. To je základní rozpor vztahu Ruska a západu. Rusko potřebuje za každou cenu mír, naopak Západ (od Napoleona a Hitlera se nic nezměnilo) potřebuje ke svému přežití válku právě s tímhle Ruskem. Mimochodem, svět je právě za ropným zlomem, a proto jsou války kvůli energetickým surovinám celosvětovou perspektivou! Možná jste si všimli, že Rusko tuto zimu vypravilo už dva tankery se zkapalněným plynem pro USA (přitom nám média slepičí něco o budoucích dodávkách amerického plynu do světa, včetně Evropy). Třeba Ukrajina kupuje uhlí z Donbasu, ale oklikou pod označením uhlí z USA pro Ukrajinu. O tom, jak Ukrajina slavnostně nakupovala "evropský" plyn, ve skutečnosti ruský plyn oklikou z Polska a Slovenska asi škoda psát. Proto USA v Sýrii obsadily a drží právě ropná pole, aby měly tu oslavovanou americkou ropu z břidlic. Takže, jestli Brusel dnes usiluje za každou cenu o energetické úspory, tak je to veskrze pozitivní krok, protože to je brzdění budoucích loupeživých výprav EU za surovinami do světa, je to brzdění potenciálního konfliktu s Rusem. Evropa spoří, bohužel USA nikoliv, takže válka je již za humny!

   Vymazat
  2. Jaká válka? Amíci by sice rádi bojovali třeba do posledního Ukrajince, Turka či Poláka. Jenže Turek už prozřel, Polák už nedůvěřivě mžourá, jen ten Ukrajinec je pošahanej. Nikdo už dneska není tak blbej aby dělal Ušákům idiota. Ušák je ekonomicky v prdeli a bude mít dost svých starostí, Malá Británie by taky ráda prudila, ovšem tu už taky nikdo nebere vážně. A když tyto dva opruzové nic nezmůžou, tak kterej stát bude tak máklej aby za ně umíral. Rusové by to nakonec stejně vyhráli, jako vždycky a kdo si to lajskne dopadnout jako Napoleon nebo Áda?

   Vymazat
  3. 14:24 nějakej ten žoldák na toto tažení na Rusa se vždycky najde, stejně vše závisí na jeho vrchním veliteli a plátci žoldu. Copak si myslíte, že třeba v africkém státě s názvem Mali nasazují ti čeští krk sami od sebe ?

   Vymazat
  4. Rusáci jsou zdegeneovnej xindl kterej tam zbyl po židáckým holocaustu Slovanů a kterej reálně začal ohrožovat západní civilizaci jejíž ještě před 101 lety býval součástí! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Vymazat
  5. 14:24 To je velkej omyl! Rusáci NIC nevyhráli. Při sledování sovětského velkofilmu Vojna a mír podle stejnojmeného románu L. N. Tolstého jsem si při jedné scéně vzpomněl na to co zde již vícekrát zaznělo. Byla to scéna kdy generál Kutuzov přijímá hlášení o těžkých ztrátách ruské armády a on to odmítá přijmout a křičí, že ráno zahájí protiútok a vyžene vetřelce z území Svaté Rusi! Pak přijde spojka, že s ním chce hovořit Barclay de Tolly. A on se sklidní, sedí na stoličce a přemýšlí ... a tady mi blesklo hlavou to co jsem tu již dříve četl - cituju:
   Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachránil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. A byl to Němec Pjotr Christianovič Wittgenstein, kdo přivedl ruské armády až do Paříže v roce 1814. Když pak napoleonskými válkami bylo Rusko na několik desítek let odřezáno od nějakého evropského státu, který by byl jasným spojencem (tento stav vyvrcholil v době tzv. Krymské války), tak si jej Alexandr II. pomocí Bismarcka (jednáním s Bismarckem až po uzavření Alianční smlouvy Německa s Ruskem 1881 byl pověřen kníže Petr Saburov, který bohužel do své knihy vložil i obsah tajných apendixů o rozdělení vlivu v Evropě, proto její distribuci Alexandr III. zakázal) vytvořil v sjednoceném Německu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a azijské houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! Veliký Ruský chemik Mendělejev na počátku 20. století vypočítal, že pokud Ruské impérium půjde cestou reforem nastolených panem Stolypinem, bude mít na konci 20. století 596 milionů obyvatel a největší ekonomiku světa. To však nenastalo kvůli nenávisti Židů s nemalou spoluvinou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Nebýt Asiata Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! I tak jde dnes tím směrem a je to pouhá vychcípávající "Bangladéš (počtem obyvatel) s raketama" jak se o ní přezíravě vyjádřila jedna chazarská baba z USA.

   Vymazat
 20. OH = přehlídka anabolik!!
  A ze strany amíků a jejich dementních novin neskutečná arogance a humus, k zblití. Netrpělivě čekám, až tuto obludnou hydru GP vykope z jejich koryt, Amerika musí padnout na kolena, jinak nedají pokoj nikdy!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Steroidy a anabolika se již stávají minulostí, protože se dají zjistit v běžných biochemických laboratořích. Američtí genoví inženýři právě pracují na vyšlechtění špičkových sportovců, které už žádný dopující konkurent nikdy neporazí :-)

   Vymazat
  2. 16:16, to je ještě v plenkách. Možná za 25-30 let.

   Vymazat
 21. Chyba ! Rusko mělo tyto "západní hry" bojkotovat, obzvláště proto, že jim nebylo dovoleno používat státních symbolů.
  Bojkot by se měl týkat i letních "západních her" a také jiných soutěží s mezistátní účasti.
  "Antidopingová", spíš antiruská komise by musela beztak pokračovat v činnosti aby byla vůbec potřebná, navíc za ty peníze. Museli by v sebezáchovném pudu začít lovit.
  Pak by nastal mezi astmatiky chaos a začalo vzájemné obviňování a podezirání.
  Už odstup naši krasavice nesmírné je podezřelý a o takových ukrajincích nemluvě. Ti se skoro vytratili z pozic které měli ve světovém poháru.

  OdpovědětVymazat
 22. Neměli by náhodou astmatici startovat na paralympiádě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ti co je bolí lítka taky ... to by ještě stihla. Třeba tam bude sama a má zlatou.

   Vymazat
 23. A co dělají ,,sportovci" USA v Sýrii. Ti tam přeci nebyli zváni vůbec. A jak bojují. I ty medaile možná budou.

  OdpovědětVymazat
 24. Ať žijí Velké Astmatické Hry v Jižní Koreji.

  Kdo není s námi, je proti nám.

  OdpovědětVymazat
 25. ===================================================Je neuvěřitelné, na jaké úrovni se tu někteří čtenáři překřikují, co všechno ti "Rusové", ti "Norové" nebo ti "Američani" dokážou nebo nedokážou, co jsou ty "národy" zač....

  Článek přitom krátce a srozumitelně ukazuje, jak se manipuluje s lidskou hloupostí a s předsudky.

  Zdejší diskutéři se projevují přesně jako ti hlupáci zalykající se svými předsudky - jenom shodou okolností s "opačným znaménkem" než ti, které oslovují NY Times.

  -- K čemu je taková "diskuse"?! To se tu scházejí osmiletí usmrkanci?
  ===================================================

  OdpovědětVymazat
 26. 19:59
  Koukám,že tobě bude kolem pěti let....:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:07 - Čtyři a půl, takže se před osmiletými jako jsi ty třesu strachy...:-)))

   Vymazat
 27. 20:22
  Je to cejtit....hlavně si nezapomeň vyměnit Pampersky,ať nemáš hnědou i palici:-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:36

   Díky, ještě žes mě včas upozornil!

   Oba tvé příspěvky (20:07 20:36) si dovolím pochválit tvůj ostrovtip a zařadit mezi vůbec nejbrilantnější příspěvky tohoto týdne.

   Přesně takové čtenáře Nová republika potřebuje jako sůl, protože právě takoví tomu teprve dodávají ten správný šmrnc!

   Vymazat
  2. Tohle jsou skuteční autoři NR! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Vymazat
  3. 15:43

   Žádné strachy, Strana Etnických Slovanů už si s nimi poradí.

   -- MIROSLAV POVOLNY 4. února 2018 21:27 --

   "Jeden nápad bych měl. Zjistil jsem, že v každé straně se do čela časem dostanou JINOVĚRCI s CIZÍMI pasy. Tomu se dá zabránit vytvořením ETNICKÉ strany, což ústava nezakazuje. Navrhuji stranu etnických Slovanů (SES) a protože jsem solitér nabízím k projednání možností můj mail
   miroslavpovolny@seznam.cz
   ke korespondenci mimo NR. Snahu mám, ostatní je na vás."

   -- K přihlášce zaslané panu Povolnému nezapomeňte, prosím, přiložit doklad o arijském původu. --

   Vymazat
 28. 20:44
  Tvého havlovtipu zdaleka nedosahuji!!!!!

  OdpovědětVymazat
 29. 20:44
  Pardon,ještě chybí:-))))

  OdpovědětVymazat