Reklama

sobota 10. února 2018

Obrovský tlak na celosvětový mír přivádí Izrael a USA k šílenství a Šámalová už se tím na Čt24 ani netají!

Barbora Šámalová z PchjonČongu
- red -
10. 2. 2018  SkrytýPravda

Stále silnější trhliny redaktorů na Čt24 a jejich úlety ukazují na nemožnost masmédií už udržet pravdu pod pokličkou. Vxneděli úlet Václava Moravce na OVM, včera zase Barbora Šámalová z Jižní Koreje natvrdo oznámila, že ministr Penc z USA udělá vše pro to, aby mír mezi severní a jižní Koreou nenastal!


Cirkus kavárna pracuje v půlce světa, i když je stále ve větší a větší defenzívě

Stovky!!! Skutečně stovky (nikoliv tisíce, či desetitisíce) jihokorejců prý masově demonstrují proti sportovcům ze Severní Koreje. Soulská kavárna jede v rytmu té "pražské", zatímco občané Jižní Koreje v čele s prezidentem chtějí stejně jako zástupci Severní Koreje, aby vojska USA zmizela a na Korejském poloostrově začal konečně normální život.

To USA vše vidí jinak

Mike Penc si prý přeje, aby oteplování vztahů po Olympiádě skončilo, vrátil se ekonomický a diplomatický tlak s cílem donutit KLDR k odzbrojení. Těžké problémy dělají jihokorejcům sankce, když jenom vyvěšení severokorejské vlajky vyžaduje výjimku ze zákona. A jejich ministr si ztěžuje, že nemůže půjčovat severokorejcům olympijské vybavení, protože zákaz je... Z USA!

Jenomže pouze jednáním se dá docílit posunu. A to zase znamená snížení výroby zbraní, ukončení zabíjení na Středním Východě a to nehraje do karet Pentagonu, který má z válečných provokací šílené zisky a jimi ovládá politické vlády a půlku světa. A agresivita "kavárny pražské, soulské či newyorské" stoupá úměrně s tím, jak šíleně stoupají dluhy USA a západní Evropy, zatímco jejich vliv a respekt po celém světě na obyčejné občany USA, západní, střední, ale i východní Evropy - až na Ukrajinu - klesá.

Každopádně pravda vychází stále více najevo a po Moravcovi je Barbora Šámalová další, které neprozřetelně, či možná záměrně pravda z úst unikla. A to ani nemluvě o tom, že ruští sportovci se nemohou zúčastnil olympijských her bez důkazu, zatímco Norové a další se jim smějí: oni prý nemohou dýchat (prý astma - pozn.red.NR - vd) a preparáty potřebují, což západ bere na vědomí. Farizejství jede v plné sile.


Související na Čt24:
Šok z pravdy u Moravce: kdy se opět stalo Rusko nepřítelem USA? Když Putin zabránil drancování.


30 komentářů :

 1. To budou muset Korejci odmítnout nebo budou první zničeni ať toho zmetka penceho vykopnou domu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže Jižní Korea je americkou kolonií, takže to půjde jen těžko.
   USA údajně bojuje proti diktaturám a terorismu, ale jejich konání ve světě nás jasně přesvědčuje, že největší diktátor a terorista jsou právě USA.

   Smazat
  2. jsou okupováni stejně jako Japonsko a Německo

   Smazat
 2. Co se týká preparátů na astma (obsahují i steroidy), dají se koupit v olympijské vesnici. Ale užívat je může jen ten, kdo má výjimku. Rusové to nejsou. Stejně tak Rusové sice vyhráli spor u soudu, většina je možná čistá, ale o jejich účasti rozhoduje MOV. Jen MOV má pravomoc rozhodnout.

  Mohli by se na jejich obranu postavit samotní sportovci, ale oni to neudělají, protože odklizením konkurence stoupá jejich šance na výhru a tím i na peníze. Simly bussiness.

  Ovšem někteří ze sportovců myslí svůj odpor ke svým ruským kolegům naprosto upřímně. Třeba taková Gábina Koukalová, mně osobně velice sympatická, ta by Rusko vymazala ze sportovní mapy světa. Je o tom přesvědčena. Má pravdu? Přitom její názor ovlivní velké množství lidí.

  Pence: to je člověk, který jedná v prospěch své země (kapitálu) jako správný patriot. Neříkám, že s jeho působením souhlasím. Ale schválně kolik z vás by protestovalo třeba proti bombardování Sierra Leone, kdyby vám slíbili, že za souhlas dostane každý z vás hrst diamantů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. " Neříkám, že s jeho působením souhlasím. " - Ale schválně!!! P Ě K N O U P R A S Á R N U se tady snažíte okecat! Za "normalizace" takoví říkali: "Když to nevemu já, vezme to někdo horší."

   Smazat
  2. 10:09: Penceovou jmenovaní vicepresidentem hned v úvodu Trumpova vládnutí pokud si pamatuji bylo věcí, které mnohé udivilo - takovýto člověk jmenován při tom co Trump prohlášoval ve volební kampani? Někteří lidé se hned na základě tohoto dovtípili, že Trump se nepostará o žádné podstatné změny. A jak je vidět po roce vlády, zhruba je to stejné jako za Obamy. Rozdíl je v tom, že nové války již nejsou /jen to nezakřikněme/ z jednoduchého důvodu - došly peníze a není je kde rozpoutat aniž by to přineslo neblahe pro Emeriku důsledky.

   Smazat
  3. Pence je Manchuriab Kandidat - Zombie , co neoprestane bazit po l;idske krvi , utrpeni milionu a masakrech..

   Smazat
  4. Kdo cte jejich noviny a sleduje jejich TV je neco podobneho...

   Smazat
  5. Tu bude zase hystericky plac a skripeni zubu.
   Udajne utok Iranskeho dronu ,vyslaneho ze Syrie si vyzadal utok izraelskych letadel ale jejich antiradar zklamal. Museli se s neporizenou vratit.
   Dalsi utok selhal tez a navic Syrie jim Odbouchla letadlo s 2 pilotama...
   Valecny stvaci si zase nabehli na vidle...

   Smazat
 3. Tak vážení letadla už padají:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201802106758150-syrie-pvo-utok-izrael/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pár faktů pro obdivovatele usa:

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/naprosto-sokujici-zprava-o-chudobe-v-usa/

   Smazat
 4. This post is very interesting for us because its given as much information about congregational ministry keep sharing more post.

  abcya | brainpop

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:53: Nechtěl bys laskavě uvést to tvoje důležité sdělení v normálním na tomto území jazyce, to jest v češtině a já bych ti doporučil abys to přeložil. To by ti vzalo cirka jednu minutu času.

   Smazat
  2. Zkus to tajuplné sdělení napsat bezchybně anglicky nebo česky.

   Smazat
 5. Není to trochu přehnané? To je jako s tím, když pan president trump mluvil o jeruzalému, čímž neřekl de facto vůbec nic nového, a všichni řvali jako krávy, na čemž se ukázalo, že společná zahraniční politika eu je jen totalitní nástroj, proti které se zdejší loutky nejsou schopny hlasitě ohradit. Co vlastně dělá naše vláda v té věci, asi nic, mně se zdá že jen čumí, nebo blbě pindají cosi o záchraně a prohloubení evropské integrace spolu s macronem. Děsivé. Reakce potrefených husí byla, že mír nebude, na což pan president správně reagoval snížením finanční pomoci na polovinu. Nesednete ke stolu a nebudete jednat o míru, tak halt penízky nebudou, v pokladně nééni už ani vindra. A co naše vláda, nic, zase zdá se čumí, namísto aby pana presidenta hlasitě podpořila, bude se přidávat k navyšování pomoci eu, aby chudinkové, co chtějí válku, mohli se svými drzostmi dál třeba donekonečna pokračovat. S koreou to je jak by smet, ikdyž v trochu více komičtějším gardu "little rocket-man my button is bigger than yours", tedy docela správně. Pana presidenta trumpa mají za idiota, tož to nevím, mně se zdá, že idiot tu je někdo jiný, a tuna jich je tolik, že se z toho až zvedá kufr.

  OdpovědětSmazat
 6. OH 2018 -hry astmatiků!Ta SouKoukalová ani na OH nemohla,protože byla natolik nabobulovaná,že to z ní táhlo na dálku a proto alespoň pro Pražskou kavárnu veřejně žvanila proti Zemanovi a prašule s jejími škleby jí také na její účet došly!

  Nebobulák sportovec

  OdpovědětSmazat
 7. Začaly OH na mrkněte co se děle na Golanech/v Sýrii-pokud začne další velká, nebo rovnou "světová válka", opět v tom budou pracky "světového žida"- čili vládce a majitele upadajícího systému jediné rezervní měny tzv. mikyMaus Dollaru...

  OdpovědětSmazat
 8. Vypadá. že dnes započal plíživý konec státu Izrael.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím že je to začátek třetí světové války. Jen hovada jsou schopná začít válku uprostřed olimpijských her. Už potřetí.

   Smazat
  2. tuším, že to byl dokonce sám Kissinger (americký žid), který prohlásil, že stát Izrael skončí do r. 2022 nebo dokonce ještě o dva roky dříve

   Smazat
  3. ISRAEL BUDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
   ŠALOM ISRAEL

   Smazat
  4. Není úplně jisté, jestli tyhle astmatické hry nebudou poslední a silní astmatici ze západu budou přesunuti do paraolimpijských her. Je to tak nějak zkorumpované, že se v tom ani Vada nevyzná. Sláva astmatikům. Prý se odhaduje že těžcí astmatici získají 75% medailí.

   Smazat
 9. Jizni Korea,nepotrebuje prostrednika juesej! Ty svetove spiny!Maji 1 jazyk a muzou zit v miru na prospech obou.

  OdpovědětSmazat
 10. Nebýt USA a jejich vojáků na Korejském poloostrově, tak se už obě korejské republiky dávnou sjednotili podle vzoru Vietnamu. Ale to se asi strýčku Samovi nehodí do krámu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. souhlas- myslím, že nebýt základen tak jsou jednání o míru mnohem dále.

   Smazat
  2. USA vojenské základny11. února 2018 6:28

   • www.novarepublika.cz/2018/01/v-usa-proti-vojenskym-zakladnam.html
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_americk%C3%BDch_letadlov%C3%BDch_lod%C3%AD
   USA vojenské základny v zahraničí jsou hlavními nástroji imperiální globální nadvlády USA. Je to konstatování konference „Koalice proti americkým zahr. voj. základnám“, která byla 12.-14.1.2018 v Baltimore, Maryland USA.
   USA základny NEJSOU k obraně americké národní nebo globální bezpečnosti. Jsou to voj. projevy USA narušující život suverénních zemí jménem dominantních finančních, politických a vojenských zájmů vládnoucí elity USA.
   Podle oficiálních informací poskytnutých MO USA a jeho centrem Defense Manpower Data Center (DMDC), stále působí asi 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě i v Jižní Koreji!
   Podle oficiálních informací stále působí 40.000 amerických vojáků na 179 amerických základnách v Německu, více než 50.000 vojáků na 109 amerických základnách v Japonsku a desítky tisíc vojáků funguje na stovkách základen po celé Evropě. Více než 28.000 amerických vojáků je přítomno též na 85 základnách v Jižní Koreji, kde jsou od roku 1957.
   Spojené státy mají také své základny, resp. NATO, v nejméně 150 zemích a vojáky prakticky po celém světě. Podle posledního zveřejněného počtu, americká armáda v současné době obsazuje 686 základen v padesáti amerických státech a ve Washingtonu, DC. K tomu je mnoho známých amerických základen v Kosovu, Kuvajtu, Kataru, v Izraeli a Saudské Arábii. Celkem je ve světě přes tři miliony vojáků US Army…

   Smazat
 11. Trpaslík Penc je váleční štváč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:37 - Ten čurimuda zapomněl, že i na Himalájích je trpaslík malý. Také, že okopávat kotníky je nebezpečné...

   Smazat
 12. Thanks for your information. It is very necessary for me.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.