Reklama

.

.

pátek 16. února 2018

Odpověď na vystoupení Váchy na DVTV

Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
16.2.2018   došlo poštou

Vážená redakce,
dáváme Vám k dispozici odpověď na vystoupení Halíkova kaplana M. Váchy na DVTV a prosíme o jeho zveřejnění.
Děkujeme.
S úctou Biskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu
 
Redakce Nové republiky dává prostor vyjádření našich věřících spoluobčanů, kterým není osud naší společnosti lhostejný:Odpověď na vystoupení Váchy na DVTV

Na obrazovce DVTV se objeví tajuplný muž jako ze záhrobí – člověk ani hned nepozná, že je to vlastně Halíkův kaplan Vácha.

Citace: Volby skončily a my se ptáme: Jak je možné, že tak velké množství lidí dalo hlas Miloši Zemanovi?

Odpověď: A my se ptáme: Jak je možné, že ještě poměrně velké množství lidí hlas Miloši Zemanovi nedalo? On ve volbách představoval záchranu národa před islamizací a globalizací. Jak velké to byly tlaky ze zahraničí a kolik zrádců se proti národu sjednotilo! Byl to Boží zázrak, že jim to nevyšlo.

Citace: Jak je vlastně vůbec možné, že tolik lidí dalo přednost lži před pravdou, Rusku před Evropou, vulgaritě před zdvořilostí? 

Odpověď: Jak je vlastně vůbec možné, že tolik lidí nerozlišilo, že ve volbách nešlo o osoby, ale o volbu mezi systémem života a systémem smrti. Prezident reprezentoval zdravý rozum, pravdu a život. Oponent na druhé straně skrytě reprezentoval globalizační systém smrti prosazující islamizaci a gender homosexualismus spojený s kradením dětí. Jak je vůbec možné, že 48,5% voličů dalo přednost lži a smrti před pravdou a životem?

Citace: Jak je vlastně vůbec možné, že tolik lidí dalo přednost ... Rusku před Evropou?

Odpověď: Rusko nestanovuje Česku žádné kvóty a nehrozí sankcemi. Dnes Evropa, tedy Brusel, stanovuje nejen kvóty, ale diktátem pod názvem „Dublin IV“ nutí český národ k sebevraždě.

Citace: Jak je vlastně vůbec možné, že tolik lidí dalo přednost ... vulgaritě před zdvořilostí?

Odpověď: Lépe je vulgárně zabránit sebezničení, než ho zdvořile vítat.

Citace: A jak je vlastně ještě vůbec možné, že někomu není jasné, že po pěti letech potřebujeme změnu?

Odpověď: Heslo „volte změnu“ je heslo Halíka. Jen blázen volí změnu k horšímu jen proto, aby byla změna.

Citace: Ne proč získal Miloš Zeman tolik desítek nebo tolik jednotek procent, ale jak to, že mu vůbec někdo dal hlas, byť jen jeden?

Odpověď: Co to je za hulvátství, pokládat většinu českého národa za temnou masu?! Prezident Zeman vyhrál volby čestně.  

Citace: Zdá se mi s překvapením, že je to především moje vina...

Odpověď: Asi máš pravdu, že i tvou vinou dost velké procento lidí volilo systém smrti.

Citace: A mně je skoro po každých volbách hanba...

Odpověď: Je skutečně hanba, že nerozlišuješ, že v těchto volbách nešlo o osoby, ale o volbu mezi systémem života a systémem smrti. Dobře, že je ti aspoň hanba, že jsi jako kněz oklamal tolik lidí. Nedej Bůh, aby tě čekala věčná hanba, za kterou stojí duch lži a smrti, kterému spolu s Halíkem sloužíš!  

Citace: ... mnozí intelektuálové žiji ve své bublině časopisů, bublině knih, bublině stejně smýšlejících přátel...

Odpověď: Je škoda, že jsi vešel do Halíkovy bubliny, kde už neproniká sebekritika a pravda.

Citace: ... odpovědnost za národ jsem ochoten maximálně ventilovat zde na DVTV, a to je pořád málo.

Odpověď: S Halíkem jste si vzali zodpovědnost za duchovní i fyzické ničení národa. To je vám málo? Správná ventilace je sebekriticky si přiznat realitu a oddělit se od systému lži a smrti.

Citace: A když zůstaneme my intelektuálové zavřeni na svých katedrách, národ je vydán na milost a nemilost všem dezinformátorům a falešným prorokům.

Odpověď: Falešní proroci na islamizaci říkají: „Pokoj, pokoj“. To jste vy dva s Halíkem. Spolu se zednářskými kluby a kavárnami desinformujete národ, který vám byl vydán na milost a nemilost.

Citace: Nyní po volbách je čas na naslouchání, čas na rozhovory, čas na trpělivé vysvětlování.

Odpověď: Jak dlouho byste naslouchali, kdyby vám teď, po volbách, mnozí trpělivě vysvětlovali váš omyl, že jste pro národ prosazovali systém smrti místo života?

Citace: Pokud rezignujeme, při nejbližších příštích volbách se budeme zase ptát, čí je to vina.

Odpověď: Neměli byste jen rezignovat, ale měli byste hlavně dělat pokání za to, že spolu s Halíkem, jako dva kněží s duchem Jidáše, kopete hrob národu i křesťanství.

Citace: A viníka budeme hledat všude jinde, jen ne ve vlastní lhostejnosti.

Odpověď: Nevymlouvejte se na vlastní lhostejnost. Je třeba hledat viníka v kryptě, ne všude jinde! Halík ať hledá v tobě a ty v Halíkovi. Pak skutečně viníka najdete. Ale to nestačí. Pak dělejte pravdivé pokání, že jste klamali národ. Chlapsky si to přiznejte.


biskup Metoděj OSBMr
sekretář Byzantského katolického patriarchátu
vkpatriarhat.org, uogcc.org.ua, byzcathpatriarchate@gmail.com 

51 komentářů :

 1. ČR s prezidentem Zemanem přátelsky kontaktuje zemi z NATO a z EU s Ruskem a Čínou, a to je pro oslabení současné studené války velice dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas!!!

   Vymazat
  2. No možná, že jednou náš pan prezident může posloužit jako ,,styčný důstojník" pro urovnání vztahů mezi EU a Ruskem. Někdy se mi zdá, že některé státy EU by už chtěli ale nevědí jak nato, navíc tomu brání hlavně USA, které ale bez ohledu na embargo s Ruskem čile obchoduje a obrat mezi oběma zeměmi stoupá.Rusové se na rozdíl od nás dokážou omezit a žádné sankce je nezaskočí. A navíc co nemohou koupit tam koupí jinde. EU není celý svět.

   Vymazat
  3. I kaplan Vacha muze byt blb! A je. Proc by cirkevni hodnostari nemohli myslet jen na sve blaho? Muzou, ale nechtel bych byt na jejich miste pri POSLEDNIM SOUDU.

   Vymazat
  4. Ten kaplan je jak ze Švejka.

   Vymazat
 2. Věřte si,čemu chcete, ale nikoho s tím neotravujte.
  Díky vám, věřícím, je na politické scéně ČR uhnízděna
  strana, jejíž reprezentanti by zasloužili,
  s Boží pomocí,kulku do hlavy.
  Amen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to jedna strana. Je jich víc. Např. tu zlodějinu zvanou "církevní restituce" schvalovala o ODS a vedle lidovců tu máme ještě TOPku, což jsou další zkurvenci.

   Vymazat
 3. Zrušit katolickou cirkev,když se nedokáže vypořádat se Satany jako Halík.Také víme,že někteří vyzývali,nevolit Zemana.To by ráda cirkev,zase ovlivňovala politiky,dění ve státě,jak ve středověku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím, rozlišujte. Když se podle Vás církev neumí vypořádat se Satany typu Halíka, podle stejné logiky byste mohl říci, že se český národ neumí vypořádat s lidmi jako Halík, Jakub Janda, Kalousek, mladý Dienstbier, spousta herců atd... Důležité je, že český národ zabojoval a zvolil nakonec dobře. Věřím, že obdobný boj probíhá i v rámci katolické církve. Podpořme ty, kteří stojí na straně národa a neházejme všechny do jednoho pytle.

   Vymazat
  2. 18:42 naprostý souhlas. Ten boj v rámci katolické církve skutečně probíhá, jak můžeme vidět osočováním kardinála Duky, jako jednoho z mnoha. Boj dobra se zlem, boj Boha se Satanem. To, co nás věřící povzbuzuje je, že předem víme jak to dopadne...

   Vymazat
  3. Víme, že s pomocí boží a prezidenta Zemana vyhraje pan kardinál Duka. Budiž to dílo pochváleno. Amen.

   Vymazat
 4. Symbolické je, že Halíkův utřinos vystupuje na TV zloděje a vlastizrádce, kterého díky soudní mafii dosud neodsoudili, přesto soud nevydal předběžné opatření a nechá uhlobarona ovlivňovat svědky a celou společnost. Bakala si klidně cenzuruje emaily i weby, osočuje protivníky za 50 miliónů, i když on má za prsty desítky miliard. A havloidi mu tleskají a vzývají toho boha pravdy a lásky na Olymp nenávisti. Hanba, co zažíváme. Dokonce je dopřáváno slechu kněžím, kteří nejsou ani vysvěceni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle logiky pana Váchy jsou ti, kteří volili Miloše Zemana, lháři a zbytek jsou čestní lidé. Že ten, kdo volil Zemana, si tady přeje „věrchušku“ z dávno neexistujícího Sovětského svazu? Že „kdo nevolí nás“, patří k lidskému póvlu? Kde se jenom bere ta povýšenost a arogance některých lidí? Mně nad tím zůstává rozum stát.

   Vymazat
  2. Jsou to sociopati. A za naše peníze. Smutné.

   Vymazat
 5. ParlamentníListy.cz » Aréna » Monitor » Pisklouni. Dokážou jen pištět! Zeman se u Soukupa vypořádal s odpůrci Duky a ohlásil velkou protiakci. Závažně pak promluvil o romském táboru v Letech a také o Babišov

  Zeman Římský
  kolaboruje s prokletou cizí církví.
  Jsem rád že jsem ho nevolil.

  Celá tahle církev katolických demagogů
  v čele s admirálem Dukou,
  zlodějem a podvodníkem do morku kosti,
  zaslouží potrestat,odstavit od účtů a potrestat*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To 9:26 - Běž si pro pomázání k neknězi Halíkovi, duševní impotente. že jsi nevolil je dobře, monstra IQ pod 5 to mají zakázáno. A nepišti, není to hezké.

   Vymazat
  2. Halík je výplod katolické církve prokleté.
   Posílej do pekla
   budeš se sám smažit*

   Vymazat
  3. 10:47
   Leda kulový ty smažko!

   Vymazat
  4. Jane(Unknowne), ne každý je "papeženec". I vaše církev vznikla z odporu k centrální moci a vlastenectví.

   Vymazat
  5. Katolická víra
   k nám přišla invazí.
   Jak hovořil mistr Hus
   CÍRKEV KTERÁ ŽIJE VE HŘÍCHU
   NENÍ Z BOŽÍ VŮLE*

   Vymazat
  6. 15:45-možná to kromě Husa a husitů ví i Duka a pár katolíků. Já jako ateista o tom nepochybuji.

   Vymazat
  7. ..možná každý Čech
   jenž se zajímá o svůj původ a dějiny.
   Když nevíš kdo jsi byl
   nevíš kdo jsi a kam směřuješ*

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 6. Čtu některé nenávistné příspěvky a přemýšlím kolik dnů nás dělí od "Ukrajinského majdanu". V roce 38-39,47-48, 67-69 byla v lidech také rozdmýchávána mezi lidmi nenávist a pokaždé to skončilo špatně.Copak jsou lidé nepoučitelní ?

  OdpovědětVymazat
 7. Přesně tak jde o přežití národa komu to nedochází je hloupý.

  Pro ty které to zajímá demonstrace v německu proti migraci:

  https://zvraceny.cz/content/81892-v-nemecku-zacina-byt-horko

  OdpovědětVymazat
 8. Pan kněz se mýlí. Jsem pamětníkem dob minulých. Volilo se slavnostně a zásadně aklamací - tedy veřejně. K dispozici byla pouze jedna llistina - "Společná kandidátka Národní fronty". Kdo nesouhlasil, měl jen jednu možnost k volbám nepřijít. Protože alternativa prostě nebyla k dispozici. Hlavním heslem oponentů režimu byly (plným právem) svobodné volby. Ostatně bylo to hlavní heslo převratu v listopadu 89. Tak teď je máme. Do voleb chodí okolo 20 politických subjektů, do prezidentských děvet kandidátů. Tedy výběr je. Volí se tajně a ne povinně. A výsledek? Ti samí, kteří křičeli po náměstích o sovobodných volbách stojí v čele aktivit, které je mají zlikvidovat.A jdou tak daleko, že se na to ani v dobách stalinských a a už vůbec ne normalizačních komunisté neodvážili ani pomyslet. Dokonce omezit volební právo, kdejaký pisálek sestavuje seznamy lidí a institucí, které je třeba eliminovat a odstavit od svobodného rohodování i informací. Tolik špíny, hulvátství a sprostoty, které lijí veřejně lidé, kteří se pasovali na představitele kultury na lidi s odlišným názorem si nikdo za minulého režimu nemohl dovolit ani náznakem! Teď nemyslím výlevy takových primitivů jako jsou Pavel Novotný nebo Peczinsky a spol. Ale herců, režisérů a pod. jako je pan Hřebejk, Štěpánová, Jan Hrušínský atd. Opět chtějí nastolit jednotné kandidátky, z občanů opět udělat loutky, kriminalizovat oponenty (Jakub Janda, Gabal ...). Stačí si vygůglit Poučení z krizového vývoje a kouknout se jak si to zařídili tehdejší soudruzi: vedoucí úloha strany, ovládnutí sdělovacích prostředků...Tito lidé postupují přesně podle tohoto návodu. Jen by si měli uvědomit ty konce. A ty nemusejí být nutně sametové.

  OdpovědětVymazat
 9. Pochopte že oni piští, protože jdou na porážku, nikdo normální jim už nevěří a už je podporuje čím dál méně subjektů a oni spolehlivě vplouvají do zapomění a nebytí a to je moc dobře, sami se o to přičinili a nikomu nebudou chybět. Hey hou.

  OdpovědětVymazat
 10. Trefná reakce Patriarchátu. Vypadá to, že ten zdejší vnímá realitu mnohem přesněji než ten na Rusi, i když i tam je vidět pozitivní vývoj.

  OdpovědětVymazat
 11. hm tak mladej ministrant a už ma biskupa dokonce radce co bychom měli samo sebou podle cirkve svate a on jako to bude chodit kontrolovat ach ta cirkev svata stejna verbeš kazatelu jako politicka sebranka v sernatu a posranecke sněmovně ještě bych k nim přifařil prognostiky z komunisticke věštirny klause a milouše

  OdpovědětVymazat
 12. Halík - to je obyčejnej buzerant a ztělesnění lidského zla...

  OdpovědětVymazat
 13. Ať žijí naši věřící spoluobčané!
  Ať žije ateistický matriarchát!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale až vrátí nakradené restituce a budou žít za své, řádně zdaněné příjmy. Kdo chce osobního trenéra nebo kněze a biskupa, ať je platí ze svého.

   Vymazat
  2. 13:54 Zřejmě to máte v té své "hlavě" pořádně pomotané. Byzanský katolický patriarchát zřejmě žádné "restituce" nedostal ...

   Vymazat
  3. 17.50 Ostatní věřící podle vás nejsou věřící? Židé, křesťané, Muslimové Budhisté, Hinduisté, Šintoisté... Máte to v hlavě zřejmě uzoučké... plytké... vy.

   Vymazat
 14. Halik je na strane Globalistu, Integrace s barbary, NWO a Halik je protege Tima Kaina , ktery mel byt vicepresidentem v administaci Hillary !

  Eminence kardinal Duka je vlastenec na strane ceskeho naroda a bude v nemilosti v Rime, tak dlouho dokud papeze Frantiska - (ktery leze kozomrdum do rektalu) -neodnesou vsichni certi.

  Zde vidite jak katolicka cirkev je rozdelena na dve frakce. To je citit a videt vsude ! (V Americe take !)
  Tu stranu, kterou representuje kardinal Duka ceska republika potrebuje VELMI !

  Kardinal Duka bude pravdepodobne papezem, odnesou-li Frantiska certi za vcas ! Bude-li Frantisek smradit Rim jeste nejakou dobu, tak Duka bude upadat v nemilost, protoze neni globalista.
  To jsem napsal ja - verny katolik !

  Cesi stujte na strane kardinala Duky !
  A AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. DUKA OKRÁDÁ TVOJI ZEMI TY VLASTENČE*

   Vymazat
  2. 16:02 To sotva! Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu, sionismu ...

   Vymazat
  3. 16:55...ještě jednou BINGO
   a v současnosti se pokračuje v pomalé ,plíživé likvidaci slovanské civilizace.Rušení "hranic",rozmělňování slovanského území a jeho začleňování do jiných územních celků,rozeštvávání slovanských národů proti sobě,vytvoření zahraniční hospodářské nadřazenosti v republice.....a další a další "opatření" která se budou postupně přijímat a prohlubovat.Zavádět tvrdou "amerikanizaci,bruselizaci a poněmčení" .Jedno z posledních opatření je naroubovat islám přes emigranty do ČR.To vše má vést v historicky krátké době k "vymazání" českého prostoru z mapy a zničit tak ukotvení českých Slovanů .

   Vymazat
  4. 20:00
   Zkusili to mnohokrát a za Čechy říkám a říkat budu....LEDA HOVNO,VY HAVLOKRIPLOVE MILUJÍCÍ USSA A JEJICH POSKOKY!!!!!!

   Vymazat
 15. Ubozí šmejdi, považují lhaní a přetvářku za chytrost.

  OdpovědětVymazat
 16. 16:02 - Tvoji mozna ! (Kdyz s tim nic nedelas !) Moji rozhodne NEEE !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, 18:05 má bohužel pravdu! "Bílá,ŽB" civilizace zničila tu indiánskou a pokouší se zničit naši evropskou. Vliv "holého údu" je znát i na Vás.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 17. 16:08
  """""Tvoje země"""""patří Indiánům ty mozkomore!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty náležíš peklu, rudej bolševickej satane! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B41.png-

   Vymazat
 18. Panbičkáří všech zemí, polibte mi prdel !

  OdpovědětVymazat
 19. 19:16
  Neblazni,jestli seš mladej chtěli by ty černoprdelnický svině i víc!!!!:-/

  OdpovědětVymazat
 20. Konec keců - římskokatolická církev v čele s papežem je největší zločinecká grupa ,jaká kdy byla utvořena.Je to banda zločinců schovávající se za Ježiše a jeho učení.Za toto že by Ježiš umíral?To by byl blázen.Je zajímavé jak lehce jde vraždění,vyhlazování,mučení,propagovat jako osvícení,což tato církev po staletí dovede.Kolik svích svatých vlastně tato církem umučila,likvidovala,zabíjela aby je pak prohlásila za svaté?ŠILENCI!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat