Reklama

.

.

neděle 11. února 2018

Ukrajina - vzorový právní státAnatolij Šarij
11.2.2018 Facebook autora
Navazuji na to, co jsem vám už říkal dopoledne (9.2.2018), bývalý poslanec Šepelev byl zbit spolupracovníky soudních a vyšetřovacích orgánů, přitom ho bili několik dní. Nemyslel jsem si, že by to chtěli ukázat veřejnosti. Myslel jsem si, že se budou stydět. Nestydí se. Také má zlomenou čelist. Právní stát.

Další foto:Šepelev ještě coby poslanec Verchovnej Rady Ukrajiny


Pozn.red.NR:

Ukrajinská média píší, že kauza Alexandra Šepeleva, bývalého poslance strany "Otčina" (Batkivščina) Julie Timošenkové je komplikovaný. Když byl 7.2. zadržen příslušníky vojenské prokuratury, byl tvrdě zbit, což bylo patrné i na jeho obličeji během soudního zasedání 9.2.2018 - viz foto. Před tím byl, jak uvedl v interview pro stanici "Země" (Strana), několik dní držen "ve sklepě" a pokoušeli se z něj vymlátit potřebná svědectví.

Před tím bývalý poslanec Šepelev obvinil šéfa Bezpečnostní rady státu Alexandera Turchinova. Je také známo, že prý může mít významné kompromitující materiály na Julii Tymošenkovou.


Interview A. Šepeleva zpoza mříží:12 komentářů :

 1. Co tady neustale serete ukrajinu?Neni jim jak pomoci!Musi si pomoci sami,ze se smiri s RF,jestli chteji,nebo ne!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ono moc nezbývá, aby se z Česka stala zanedlouho druhá ukrajina, smrdí to tam majdanem a nikdo nic

   Vymazat
  2. Nenadáv ej, nevyhcovanče. Toto je příspěvek, aby se nezapomnělo, co se na Ukrajině dějě. Aby se nezapomnělo, které české politické kreatury těm náckům fandí -viz: Kalousek, Zaorálek, Sobotka, Schwarzenberg, Štětina a celé TOP09, velká část ODS, Pirátů, téměř všichni "Starostové", Stropnický a Jourová z ANO, Telička ... doplňujte prosím dál sami.

   Vymazat
  3. Také pražská a brněnská havlérka!

   Vymazat
  4. 12:03 Přesně tak moje řeč.

   Vymazat
  5. 12:03 - Z vyjmenovaných jsou tři osoby také europosranci: Štětina, Jourová a Telíčka. Teda, to máme reprezentaci v Bruselu za velký peníz z našich kapes!

   Vymazat
 2. Mráz jde z Washingtonu.

  OdpovědětVymazat
 3. Stále dokola ukazují gulag mučení gulag . Zavirání po roce 1948 , mučení . Byla to hrozná doba . Dnes nechápu když je demokracie proč takové mučící režim lopodporuje : top 09 , lidovci , stan ,Štětina , Gazdík , Kocáb atd .

  OdpovědětVymazat
 4. Nejvíce soudruh europoslanec Štětina by potřeboval okusit stejné dobrodiní od jeho kyjevských fašistických kamarádů jako Šepelev.

  OdpovědětVymazat
 5. A kdepak je kníže a Kocáb a celý ten lidskoprávní cirkus? Vsadím se, že Štětina ještě poveze diplomy těm, kteří ho mlátili. Spojené státy a státy NATO ve vleku dotáhly techniku dvojího metru k dokonalosti. Tato obludnost na druhou stranu zajišťuje, že začíná být všeobecně známo, že "císař je nahý"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo moje řeč, je nahý bez pinďoura, ještě má oslí uši a díru, jak bych to řekl, dejme tomu díru v kapse.

   Vymazat
 6. Kdypak asi nám v podobném stavu ukážou i Porošenka ?

  OdpovědětVymazat