Reklama

.

.

neděle 11. února 2018

Ukrajina - vzorový právní státAnatolij Šarij
11.2.2018 Facebook autora
Navazuji na to, co jsem vám už říkal dopoledne (9.2.2018), bývalý poslanec Šepelev byl zbit spolupracovníky soudních a vyšetřovacích orgánů, přitom ho bili několik dní. Nemyslel jsem si, že by to chtěli ukázat veřejnosti. Myslel jsem si, že se budou stydět. Nestydí se. Také má zlomenou čelist. Právní stát.

Další foto:Šepelev ještě coby poslanec Verchovnej Rady Ukrajiny


Pozn.red.NR:

Ukrajinská média píší, že kauza Alexandra Šepeleva, bývalého poslance strany "Otčina" (Batkivščina) Julie Timošenkové je komplikovaný. Když byl 7.2. zadržen příslušníky vojenské prokuratury, byl tvrdě zbit, což bylo patrné i na jeho obličeji během soudního zasedání 9.2.2018 - viz foto. Před tím byl, jak uvedl v interview pro stanici "Země" (Strana), několik dní držen "ve sklepě" a pokoušeli se z něj vymlátit potřebná svědectví.

Před tím bývalý poslanec Šepelev obvinil šéfa Bezpečnostní rady státu Alexandera Turchinova. Je také známo, že prý může mít významné kompromitující materiály na Julii Tymošenkovou.


Interview A. Šepeleva zpoza mříží:14 komentářů :

 1. Co tady neustale serete ukrajinu?Neni jim jak pomoci!Musi si pomoci sami,ze se smiri s RF,jestli chteji,nebo ne!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ono moc nezbývá, aby se z Česka stala zanedlouho druhá ukrajina, smrdí to tam majdanem a nikdo nic

   Vymazat
  2. Nenadáv ej, nevyhcovanče. Toto je příspěvek, aby se nezapomnělo, co se na Ukrajině dějě. Aby se nezapomnělo, které české politické kreatury těm náckům fandí -viz: Kalousek, Zaorálek, Sobotka, Schwarzenberg, Štětina a celé TOP09, velká část ODS, Pirátů, téměř všichni "Starostové", Stropnický a Jourová z ANO, Telička ... doplňujte prosím dál sami.

   Vymazat
  3. Také pražská a brněnská havlérka!

   Vymazat
  4. 12:03 Přesně tak moje řeč.

   Vymazat
  5. 12:03 - Z vyjmenovaných jsou tři osoby také europosranci: Štětina, Jourová a Telíčka. Teda, to máme reprezentaci v Bruselu za velký peníz z našich kapes!

   Vymazat
 2. Mráz jde z Washingtonu.

  OdpovědětVymazat
 3. Stále dokola ukazují gulag mučení gulag . Zavirání po roce 1948 , mučení . Byla to hrozná doba . Dnes nechápu když je demokracie proč takové mučící režim lopodporuje : top 09 , lidovci , stan ,Štětina , Gazdík , Kocáb atd .

  OdpovědětVymazat
 4. Nejvíce soudruh europoslanec Štětina by potřeboval okusit stejné dobrodiní od jeho kyjevských fašistických kamarádů jako Šepelev.

  OdpovědětVymazat
 5. A kdepak je kníže a Kocáb a celý ten lidskoprávní cirkus? Vsadím se, že Štětina ještě poveze diplomy těm, kteří ho mlátili. Spojené státy a státy NATO ve vleku dotáhly techniku dvojího metru k dokonalosti. Tato obludnost na druhou stranu zajišťuje, že začíná být všeobecně známo, že "císař je nahý"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo moje řeč, je nahý bez pinďoura, ještě má oslí uši a díru, jak bych to řekl, dejme tomu díru v kapse.

   Vymazat
 6. Kdypak asi nám v podobném stavu ukážou i Porošenka ?

  OdpovědětVymazat
 7. Ukrajinská revolúcia "1848-49" začala útekom Prezidenta z Kyjeva. Pomoc našiel u Rusov, ktorí ho zachránili pred revolucionármy, ktorý bojovali na barikádach.

  Ale čo sa ale nestalo: Neukrajinskí národ na Kryme prevzal moc, a deklaroval pripojenie Krymu k Rusku. A čo je zaujímavé Krýmska vláda požiadala Rusov o intervenciu, aby ochránila Krym, od Revolucińárou v Kyjeve.
  V niektorích regiónoch sa obyvatelia postavili na obranu Janukoviča, ako za legitimného prezidenta štátu.
  V Kyjeve tento fakt odignorovali, a nová Ukrajinská vláda odignorovala fakt, že Janukovič bol regulérnim vodcom štátu. A tak Kyjevská vláda svojov politikov JEDNOTNÉHO UKRAJINSKÉHO NÁRODA odignorovala ostatné národy a národnosti vo svojej vlastnej krajne!!!
  A to viedlo k tomu že NEUKRAJINSKÉ národy sa vzbúrili proti samotným Ukrajincom a Kyjevu. Ktorí prekrúcajú samotnú históriu.
  Veď nedávno sa stalo že na území pripojené k Ukrajine 1946 nejaký Ukrajinský šovinista, držal transparent z nadpisom STOP MAĎARSKÉMU IMPERIALIZMU. Ale keby niesol nádpis TRIANÓN bolo bi to zrozumitelné. Aký Maďarský Imperializmus na Ukrajine??? Veď Užhorod, a Mukačevo a celé Zakarpatsko bolo súčasťov UHORSKÉHO KRÁĽOVSTVA a SEDMOHRADSKA ako PARTIUM REGNI HONGARIE vyše 800 rokov!!
  Kedy Ukrajinský Haličania behali po Poľskom Lembergu, v Kyjeve sa Atamani hádali z Poľskými kráľmy.
  Prekrúcanie histórie veď Ukrajina vznikla v 1917 roku, a aj tie boli dve!!! ZUNR, a UNR. UNR sa dostala pod moc Sovietov, a ZUNR pod vládu poliakov, až v roku 1939 sa Sovietom podarilo obsadiť Poľsku časť Ukrajiny, a začleniť do USSR vrámci ZSSR.
  Na Zakarpatsku si môžu v 2018 pripomenúť 170 výročie Revolúcie. Aký to paradox.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento poznáš:
   Na území pripojenom k Ukrajinskej Sovietskej Rpublike v 1946, sa konal míting, a hlavní aktér mítingu zakričal Sláva Ukrajine, a z druhej strani z davu zaznela odpoveď "HAŇBA"!!
   Potom aktér zakričal sláva Hrdinom!! a odpoveď z druhej strany opäť zaznela "HAŇBA"!!
   Potom nejakí iný aktér mítingu sa nejako pozabudol, a začal na dav nadávať, az davu sa ozvalo, "takí si ako Gitler", aktér mitingu vyvedení z miery sa pozabudol a im začal kričať Horthy, Horthy!! A dav ho doslova vysmial. Zahanbení aktér sa priam od hanby prepadol, z otázkou to čo sú za ľudia??
   Tak skončilo vystúpenie aktérov na území pripojenom v 1946.

   Vymazat