Reklama

středa 28. února 2018

Páni politici už se konečně probuďte a začněte myslet na nás, řadové voliče, ne jen na svá přebujelá ega, případně na uspokojení potřeb vaší fanatické protinárodní ideologie!

Adam Mikulášek
28.2. 2018 Rukojmí
Tábor, Lety, úlety, aneb utrpení mrtvých nadřazujete utrpení živých, milá sluníčka Vy, kteří stále kvůli vlastnímu zviditelnění živíte kauzu tak zvaného „koncentráku“ v Letech, ačkoli v novinách opakovaně čteme, jak v naší vlasti roste extrémní chudoba?

Nejsem příslušníkem romského etnika, ale jsem pevně přesvědčen, že až na pár ukřičených aktivistů…, by většina normálních obyčejných romů dala přednost tomu, aby se ta hromada peněz, jež stát vyhazuje na odkup onoho „neblaze proslulého“ vepřína, využila raději na pomoc romům současným. Kolik ne jen romských dětí z chudých rodin by za ty peníze mohlo mít třeba školní obědy zdarma! Kolika vážně a smrtelně nemocným, jimž pojišťovny odmítají hradit nákladnou léčbu ne jen v zahraničí, by se z těchto peněz mohlo pomoci!

Ale místo toho se bude řešit utrpení těch, kterým už nemůže pomoci ani veškeré bohatství světa…, a dál se budou sbírat víčka! Stejně, jako se kvůli nesmyslným parlamentním tyátrům ohledně Babišova Čapího hnízda do voleb nestihla projednat a schválit řada důležitých zákonů a novelizací, např. návrh poslance za ČSSD Jana Chvojky, aby nevidomí živnostníci byli osvobozeni od EET, dokud se nezhotoví EET software, jenž by byl pro ně přístupný a ovladatelný, tak v současnosti se opět politici handrkují o podružnostech, místo aby řešili skutečné problémy lidí, ať už sociálně slabých, invalidů, učitelů, živnostníků, podnikatelů či třeba vědců!

A pak se tihle „mudrlanti“ diví, že jim to voliči již dvakrát spočítali.

Strany, jež před volbami nejvíc vykřikovaly proti Babišovi, místo aby se plně věnovaly prosazování svého programu, povětšinou „pohořely“, zatímco jejich hysterčení jen Babišovu hnutí přivádělo další a další voliče, kteří už toho věčného plkáním o čápech, OLAFovi a STB měli plné zuby, neb si politiky nevolili proto, aby předváděli řečnické exhibice, ale aby se zabývali jejich všednodenními problémy, v případě prezidentské volby totéž v bledě modrém…, tak stejně současné hysterčení ohledně sestavení/nesestavení vlády s „trestně stíhaným Babišem“ či ohledně Okamurových výroků kolem tábora v Letech jen bude levnou a účinou reklamou jak pro pana Babiše, tak pro pana Okamuru.
Pokud tedy „sluníčkáři“ tvrdí, že svými aktivitami „bojují za demokracii“ a „proti nárůstu extremismu“, tak jsou tvrdě na omylu. Naopak se jen u většiny národa zesměšňují, zdržují parlament od skutečné práce pro lidi, a paradoxně pomáhají těm, jež nazývají „autoritáři“, „extremisty“ a všelikými dalšími „komplimenty“.

Vězte, že rakouská demokracie bez problémů přežila Haidera, slovenská demokracie Mečiara, italská demokracie Berlusconiho, jehož možná tamější vládnoucí sluníčka svou tolerancí vůči pašování migrantů do Itálie s pomocí politických (ne)ziskovek dostanou znovu do premiérského křesla! Pokud vím, tak i někdejší francouzský prezident Jacques Chirac měl opletačky s trestním stíháním. A stala se snad kvůli tomu Francie totalitním státem???

Pánové nahoře, tedy pardon, osoby všech nespočetných pohlaví nahoře…, už se konečně probuďte a začněte myslet na nás, řadové voliče, ne jen na svá přebujelá ega, případně na uspokojení potřeb vaší fanatické protinárodní ideologie!

19 komentářů :

 1. Politici jsi na nas spomenou jen o volbach a zvoleni si vylozi tak,ze muzou,co se jim zlibi,tak,jako nas navlekli do teroristickeho spolku NATO,Aaniz by nas ktokoliv ohrozoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zákon demokracie1. března 2018 1:27

   Sociolog Robert Michels formuloval princip, který označuje jako „železný zákon demokracie“, podle něhož všechny demokratické systémy a organizace spějí k oligarchii, neboť zastupitelé získávají moc nad zastupovanými. Slabiny různých demokratických modelů vlády se v posledních desetiletích objevují stále bolestněji a zřetelněji. Problémem ZASTUPITELSKÉ DEMOKRACIE BÝVÁ FAKT, ŽE ZVOLENÍ ZÁSTUPCI VE SKUTEČNOSTI VŮLI VOLIČŮ NEREPREZENTUJÍ, ale HÁJÍ PARCIÁLNÍ ZÁJMY své strany, svých příznivců a přátel, skupinek patolízalů a různých organizací, přes které uplatňují svůj vliv a osobní prospěch...

   Smazat
 2. Jo to musí pochopit voliči a zatrhnout „demokratickému bloku"tipec.

  OdpovědětSmazat
 3. Poslancům by měl být odebrán plat zpětně od nástupu do sněmovny až do doby, kdy bude stanovena legální vláda. Byli zvoleni pro práci v parlamentu a ne pro tohle hašteření. Nepracují, neměli by dostat ani korunu z našich daní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona ani taková papežská volba by nebyla k zahození. Věřte netrvalo by to ani týden.

   Smazat
 4. Právě to že SPD a pan Okamura i po volbách stále chtějí prosazovat svůj předvolební program, mu dává šanci i pro volby příští ať už budou volby předčasné či řádné. Je vidět že se jenom nechtěl dostat ke korytu a po volbách na voliče nekašle jako ostatní strany.

  OdpovědětSmazat
 5. Kdyz nekdo zacne myslet NEMUZE BEJT POLITIK. Parasiticky politici musej poslouchat rozkazy. Ptrece mame demokracii. Probudte se...
  Volici jenom daji hlas tem vyvolenym ale na rizeni statu nesmi rict ani slabiku !!

  OdpovědětSmazat
 6. ad 1:27
  Jde o železný zákon oligarchie, jinak souhlas.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zákon demokracie2. března 2018 1:19

   Od 1:27 - Pane, ubezpečuji Vás, že jde o "železný zákon demokracie". Vámi uvedený zákon je pojednávaný na linku:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Robert_Michels
   S pozdravem (1:27)

   Smazat
  2. Tak prostitutky prestaly vydelavat , nebot feministky vam skacou do postele, zdarma. ../Aspon moje zkusenost/. Kde vzit a nekrast. Ale krast to je lepsi. Tak prostitutky ovladly vlady a urady a dostavaj ted daleko vic a zdarma. Akorat musej poslouchat. To musely predtim zakaznika taky. Akorat s tou stedrosti se strasne rozmnozily jako potkani a taky furt nemaj dost. Brzy prijde problem , protoze je nikdo neni schopen uzivit a musi se delat nekonecne dluhy...To vedi a parazitujou vo Zlatou Prilbu.

   Smazat
  3. Podrzte mne, von je nazyva Pani..

   Smazat
  4. Držte tu pani almaru nebo nás rozplácne ...

   Smazat
 7. Samozřejmě, že navozená a udržovaná kriminalizace Babiše i Okamury pomáhá těmto lídrům a i kdyby nakonec nějaký soud vyřkl nad nimi vinen, nikdo tomu nebude věřit, neb bude pevně přesvědčen, že takový soud byl totálně zkorumpován. Tak vyráběné kriminalizace politických odpůrců diktatury kapitálu se obrací proti této totalitě sakumpikum. Kdo ještě věří u nás v cosi, co by mohlo nést stopy demokracie? Volby? Manipulace s voliči? Demagogie, lživá propaganda, všechny ty nesmysle čété a spol? A nyní ten odpor parftají proti obecnému referendu! Tedy vlastně proti jakémukoliv referendu, snad ano pseudoreferendům! A soudobí politpodvodníci asi myslí, že občany doběhnou - předhodí jim okoralý chleba a hrátky a občané budou zářit?! Je nutné se semknout kolem Okamury a referendům na všechny otázky, které se dotýkají státu, národa vymoci zelenou. Čěcháčci ovšem budou muset také ale proto vytáhnout to boje za svá práva, pokud chtějí přežít. Zdá se, že je nás ale stále dost, kteří se dají opít rohlíkem a hlavně pohodlností - a po nás ať přijde potopa: "však jsem říkal, pořiďte si čokla a ne děti, děláte si starosti, co s nimi bude!". A pak "nic mi neříkejte, já nechci nic slyšet, mne to rozčiluje". A KDYŽ SI VZPOMENU, ŽE JSEM TOTO SLYŠEL ZA 2. SVĚTOVÉ VÁLKY OD NĚMCŮ, TAK NEVÍM KAM KRÁČÍME?

  OdpovědětSmazat
 8. PARLAMENT ČR SE DĚLÍ NA POSLANECKOU SNĚMOVNU A SENÁT. Obě složky předstírají a obelhávají nás, že máme zastupitelskou demokracii. Za to na ně platíme neskutečné peníze z našich chudých daňových kapes.
  POSLANECKÁ SNĚMOVNA je něco jako svazácky kojenecký ústav pro podporu a vývoj (ne)politických dobrodruhů, loupeživých politruků a zákonozrádců. Tito nám časem nekontrolovatelně „demokraticky“ vyrostou na politrucké dinosaury a superdinosaury za naše peníze.
  SENÁT je jakýsi apendix (slepé střevo) a residual (zbytek, zůstatek) - tudíž zbytečně placená komora, úřad a odkladiště vysloužilých, zkrachovalých, nepotřebných a zestárlých (ne)politických politruků a zákonozrádců. Představuje zejména zasloužilé politrucké dinosaury a superdinosaury. Takový politický domov, LDN aneb odkladiště důchodců či neúspěšných prezidentských kandidátů. Slováci nemají Senát. A vůbec ho nepostrádají ve svém tzv. demokratickém systému! Proč asi? A co my - nebylo by také lepší zrušit český Senát?!

  OdpovědětSmazat
 9. 10 velkých hříchů Parlamentu ČR1. března 2018 13:40

  • www.youtube.com/watch?v=DXCrJ9IpSBA
  • www.novarepublika.cz/2017/09/zprava-o-stavu-demokracie-v-cechach.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/vasniva-volba-prezidenta-neexistujiciho.html#more
  1. Schválení církevních restitucí, navíc s pomocí odsouzeného poslance, v jejichž rámci dostaly majetek i náboženské společnosti, které v Československu před r. 1989 neexistovaly nebo nepůsobily..
  2. Schválení dohody CETA (liberalizace obchodních vztahů EU a Kanady), která umožní nadnárodním korporacím žalovat státy i celou EU a nadřadí zájmy a zisk korporací nad zájmy i legislativu států (náhrada za odmítnutou TTIP).
  3. Protiústavní vysílání jednotek Armády České republiky do zahraničí na dobu delší než 60 dnů.
  4. Protiústavní zákon o exekucích zavádějící vymáhání práva soukromými osobami s právem zisku a umožňující exekutorům zabavit při výkonu exekuce věci jiné osobě než dlužníkovi.
  5. Protiústavní zákon o vstupu úředníků do obydlí bez povolení soudu za účelem kontroly topenišť.
  6. Protiústavní zákon o vstupu do obydlí policíí bez příkazu soudu za účelem hledání legálně držených zbraní.
  7. Protiústavní zákon omezující zakládání politických stran a diskriminující činnost malých mimoparlamentních stran.
  8. Protiústavní zákon umožňující úředníkům (ČOI) vstup do uzavřených obchodních prostor i násilím bez povolení soudu a v nepřítomnosti majitele.
  9. Protiústavní zákon umožňující úředníkům (ČOI) vystupovat při kontrolách pod falešnou identitou.
  10. Zákon Solar baron Act nadiktovaný poslancům zainteresovanými „podnikateli“, který zavedl pravidelné státní dotace soukromým výrobcům elektřiny a pro stát vyšší výkupní ceny elektřiny ze solárních zdrojů než jsou prodejní ceny spotřebitelům.
  PS: Máme kolem 70.000 bezdomovců, kteří se nikdy nedomohou svého práva. A asi 200.000 osob je v ekonomické ilegalitě, odkázáni na brigády a platbu hotově. Ovšem naší justici to nevadí, i nadále horlivě razítkuje rozsudky, které nikam nevedou. Exekutoři před sebou tlačí horu pohledávek ve výši asi bilionu Kč. A nikomu ve státní správě to není divné.

  OdpovědětSmazat
 10. Vepřín v Letech bych nechal stát. Za peníze na jeho zbourání bych vedle postavil pár bytovek a nastěhoval tam cikány. Takový malý Chánov. No a za rok bychom mohli porovnávat. Co bude kulturnější. Vepřín, nebo sídliště? Pokud sídliště, budu první kdo na zbourání vepřína a památník přispěje.

  OdpovědětSmazat
 11. Kolega Mikulášek je na omylu, když se domnívá, že se naši politici nezabývají všednodenními problémy. Oni se tím zabývají, oni ty problémy právě vytvářejí, ale musí to vypadat tak, že chyby vznikají nedopatřením. Jak dlouho trvalo než Maďaři postavili 200 km plotu ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před 2 roky jsem na Seznamu.cz napsal známému, že B.Sobotka už nebude ministr a ani premier, tak mě "uspěšně" blokují. Naučil jsem se to obcházet. Teď se sám divím, jak to vychází, ale pořád tam chybí ty "tepláky".

   Smazat
 12. Říkat psychopatům to, co je v nadpisu článku, je zbytečné. I kdyby chtěli, principiálně to svými poškozenými mozky nemohou pochopit. Chápou jediné - co dělat, aby nahrabali co nejvíc.
  S psychopaty vůbec nemá cenu se bavit, platí na ně jedině kriminál nebo detence na psychiatrii (špagát by ovšem vyšel levněji).

  Četl jsem názory, že by měli být evakuováni do Antarktidy. Nesouhlasím! Tučňáci jsou pomalí a politici by je s radostí psychopatů pobíjeli ve velkém a požírali. Expedujme je do Arktidy, tam by od nich ekologická katastrofa nehrozila a lední medvědi by se konečně pořádně najedli.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.