Reklama

sobota 24. února 2018

P.C.Roberts: Americké elity se se svou „Russiagate“ dokonale zkompromitovaly

Vybral a přeložil Lubomír Man
24.2. 2018   Rukojmí
Stephen Cohen, emeritní profesor ruských studií a ruské politiky na newyorské a princentonské univerzitě ve své stati na webu The Nation konstatuje, že dalším rozmazáváním ničím neprokázané teorie Russiagate se její původci a rozšiřovatelé z řad demokratů a presstitutek dopouštějí následujícího: 
1) Ohrožují institut amerického prezidentství. 2) Obviňováním Ruska z „aktu války“ ohrožují bezpečnost USA. 3) Ponižují americké voliče. 4) Diskreditují americká média. 5) Činí z demokratické strany spolek, snažící se získat moc podněcováním a rozšiřováním konspiračních teorií. 6) Prokazují, že americké elity se skládají z lidí, postrádajících jak inteligenci, tak i mravní integritu a čest.

Profesor Cohen ve své stati k uvedenému dodává: „Už téměř dvouletá vyšetřování a tvrzení Russiagate vymysleli a k životu vyvolali nejpřednější američtí politikové, média a (pravděpodobně), i mozkové elity demokratů či prodemokratů. Ti všichni prokázali, že současný i budoucí institut amerického prezidenta je jim zcela lhostejný. Jejich tvrzení, že se Trump stal prezidentem díky svému spiklenectví s Kremlem, vyúsťuje totiž logicky v závěr, že je tento prezident v jistém smyslu loutkou či dokonce agentem Kremlu – čili zrádcem USA.

Takováto tvrzení nemají v americké historii obdoby. Nejen, že Trumpovo prezidentství


pošpinili do současné podoby, ale zanechávají skvrnu podezření i na všech prezidentech, kteří přijdou po něm. Jestliže se totiž má za to, že Trumpa ustavil prezidentem Spojených států Kreml – proč by to nemělo platit i pro prezidenty budoucí?

Čili: Jestliže fanatikové Russiagate dychtí po delegimitaci Trumpa prezidentem, vytvářejí svým dychtěním dlouhodobě působící mrak nad samotným institutem amerického prezidenta. A pozor! Nejen institutem prezidenta. Už nyní začínají tito blouznivci povykovat, že Kreml činí přípravy na ovlivnění tohoročních voleb do amerického Kongresu, čímž se mrak pochybností nad prezidentem rozšiřuje i nad budovu amerického Kongresu. Takže ti adepti, kteří ve volbách do Kongreasu neuspějí, už dnes mají v hlavě zformulovánu příčinu svého neúspěchu: „Zavinil to Putin“.

Nejde samozřejmě jen o tohle. Svými prohlášeními, že se Rusko „zamíchalo“ do amerických prezidentských voleb v r. 2016 a že toto „zamíchání“ bylo „útokem na americkou demokracii“ a tudíž „aktem války“ srovnatelným s Pearl Harborem či 11. zářím 2001, jak si to nedávno vymyslel Glen Greenwald, byl celé záležitosti nasazen válečnický slovník, nenaznačující nic menšího než to, že na ruský „akt války“ musí Amerika odpovědět svým „aktem války“. Namířeným pochopitelně tam, odkud ten první „akt války“ vyšel – čili proti Rusku.

Už to je strašné, ale existuje ještě něco strašnějšího. Svými útoky na Trumpa, kterého demokraté i presstitutky vytrvale vykreslují jako „prezidenta mentálně labilního“ se vytváří riziko, že prezidenta

mohou právě tyto vytrvalé útoky vyprovokovat k válce s Ruskem. A to proto, aby tak jasně zademontroval, že on žádnou kremelskou loutkou není.“

Jak Cohenova analýza dokazuje, je Russiagate a všichni její přívrženci nepřítelem nejen americké bezpečnosti, ale i Ruska, číslo jedna.


10 komentářů :

 1. Zdegenerovaný zvrhlý paraziti se do těch lží tak zamotaly až jim uvěřily a teď už neznají jinou cestu než válku.

  OdpovědětSmazat
 2. Amíci jsou ultratrapáci, ale nic jiného jim nezbývá.

  OdpovědětSmazat
 3. Blbost Amíků24. února 2018 17:21

  Mladí Amíci jsou tak blbí, že si myslí, že naše Země má 2018 let:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201801026536343-socialni-site-zeme-narozeniny-2018
  Podle dr. Chocholouška Amíci jsou fakt blbí, jako to tágo! Se svým nízkovýživným IQ se nemají čím chválit. Např. amícke politické elity jsou tak blbé, že samy věří svým vymyšleným žvástům a kecům o Rusku, Kremlu a Putinovi! To proto, že místo mozku mají mnozí z nich HOVNOcuc ze senkrovny. Vůbec nemají vlastní historii, jenom zdědili jednoduchou paměť po svých kriminálních předcích. To, že USA v blízké budoucnosti po zásluze chcípnou na smetišti dějin, je už známo ve světě mnohým lidem míru a lásky - jen Amíci to pro svou blbost ještě nevědí! A pak po nich neštěkne ani ten pes, protože i on je přítel člověka!

  OdpovědětSmazat
 4. Zajímavé. Ti trapáci se mohou posrat z údajného zasahování Ruska do jejich voleb a při tom sami veřejně vyhlašují, jak ovlivňují a budou ovlivňovat volby v Rusku. Oni asi na to mají právo? nebo co? Kdyby byl Putin trochu aqresívní jako USA, tak už by za to potopil Ameriku do moře.

  OdpovědětSmazat
 5. Ukrajinizace USA v plném proudu. Vlastně dokonale kopírují svého zbídačeného vazala. Jaký je rozdíl mezi Trumpem a Janukovičem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozdíl je takový, Tramp je presidentem, Kdežto Janukovič jím již není. Na Ukrajině je presidentem Porošenko.

   Smazat
  2. 17:22 Ten Prassolini-Waltzmann je zrádce! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Smazat
 6. Těm Američanům není opravdu hanba za to, co se tam děje? Neuvěřitelná degradace morálky. FUJ. Škoda, že jsme před lety netušili, s kým budeme mít co do činění. Chybu udělali komunisté, vykreslovali nám to USA v daleko lepších barvách, než ve skutečnosti USA byly. Kdyby bývali řekli pravdu o tom hnusu, který tam je, Havel na Hrad by se nesl s hlavou napíchnutou na kůl.

  OdpovědětSmazat
 7. No jo zadluženi nýmandi si našly obětního beránka.

  OdpovědětSmazat
 8. Asi špatný překlad.Glen Greenwald ve svém článku citoval několik politiků a komentátorů,kteří vyzvali k reakci na vměšování do voleb jako na akt války.
  Leda že by si to Greenwald vymyslel,o čemž pochybuji.
  Greenwald je disidentní žurnalista,který dělal slavný rozhovor se Snowdenem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.