Reklama

středa 28. února 2018

P.C.Roberts: Muellerova knížečka komických obvinění ohrožuje nás všechny


28. 2. 2018         PaulCraigRoberts
Z davu neinformovaných a zkorumpovaných lidí neustále slyšíme, že existují „jasné důkazy“ o tom, že se Rusko vlámalo do amerických prezidentských voleb. Slyšíme to z Atlantické rady, vyjadřující názory vojenskobezpečnostního komplexu, slyšíme to z úst blouznivců britské Labour Party, slyšíme to ze CNN, MSNBC, NPR i FOX News a čteme to též v tiskovinách Washington Post i New York Times. Čteme to a slyšíme to zkrátka odevšad. Pravda o tomto vymyšleném obvinění je žurnalistům sice k dispozici, ale nikdo o ní nereferuje. Web, který ji zveřejnil, uvádí fakta, shromážděná o aféře Russiagate Davidem Stockmanem. Co se z nich dovídáme?


Např.to, že dokonce i zástupce generálního prokurátora Rod Rosenstein, když předčítal Muellerovo obvinění 13 Rusů, vmísil do svého projevu zrnko pravdy, když řekl: „Toto obvinění neobsahuje žádný výrok o tom, že by účastníkem této nelegální činnosti byl kterýkoli Američan. A neobsahuje ani žádný výrok o tom, že by sledované jednání mohlo změnit výsledek amerických prezidentských voleb 2016“.

Rosenstein dále přečetl, že podezřelí jsou nevinní, dokud jim vinu neprokáže soud. Který se samozřejmě nebude konat, protože USA postrádají soudní pravomoc k projednávaní případu obviněných Rusů.

Zdalipak takto referovali o celém případu i američtí politikové či americké presstitutky?

Samozřejmě, že ne!

Muellerovo komické obvinění, sepsané na 37 stránkách, je naopak médií předkládáno veřejnosti jako důkaz, že Rusové do voleb skutečně zasáhli – a tak zcela úmyslně klamou sdělovací prostředky veřejnost jak doma, tak i v zahraničí. Korupční americká média a politický systém tak zkrátka a dobře proměnily neprokázaná Muellerova obvinění v důkaz viny. Ke kterémužto výkladu dopomohl i sám Rosenstein, když ona Muellerova slova o tom, že jeho obvinění nepodporuje tvrzení Russiagate o tajné dohodě Trump-Putin, si nechal až na samý konec své tiskové konference, kdy už pozornost účastníků byla rozptýlena očekáváním dalšího programu.

A hlavně: Rosenstein nesdělil účastníkům tiskové konference, že hlavní materie, z níž Mueller své obvinění vyrobil, je soukromý ruský internetový marketingový systém, jehož smyslem je vydělávat peníze a nikoliv ovlivňovat americké prezidentské volby. A když už Mueller ve své zprávě uvedl, že

že činnost 13 obviněných Rusů neměla s ukradením voleb co dělat, přešly presstitutky velkoryse i to, z čeho byli vlastně obviněni. Ale pro informaci naší uveďme, že je Mueller obvinil z pokusu porušit americké zákony o vízech, z podvodného užití telefonních karet a emailových a bankovních účtů. Tedy ze zločinů, které i kdyby byly skutečně spáchány, nemají s volebním výsledkem a tedy s Russiagate absolutně co dělat.

Ovšem média hudou jinak, a o nelegálních činech Rusů mluví jako o čemsi, podobném spiknutí, jehož cílem bylo vlámat se do prezidentských voleb.

Jak se však i v Muellerově obvinění uvádí, spiknutí s cílem podvést USA začalo prý už v roce 2014, a tedy ještě předtím, než bylo známo, že jedním z prezidentských kandidátů bude Trump. Takže kdo asi byl oním neznámým kandidátem, který měl mít z domnělého ruského zásahu do prezidentských voleb prospěch? A proč by, prokrista, zasahovali Rusové do amerických voleb, když netušili, kdo se prezidentskými kandidáty stane?

To se ovšem ptám já. Mueller a ani americká média si tu otázku zřejmě nepoložili. K čemuž se pojí otázka další: proč je všechem americký t isk a vůbec všecha média, většina Kogresu, celý vojenskobezpečnostní komplex a dokonce i film Disneyova studia Jeho dvojitý život tak tvrdošíjně upnuta na snahu dělat z Ruska hrozbu? Disneyho film končí těmito slovy, rozprostřenými po celé ploše obrazovky: Ruští agenti jsou tvými sousedy, tvými spolupracovníky, tvými přáteli. Ruští agenti nejsou jen pod tvým můžkem, ale i na něm – s tebou.

Samozřejmě, víme už dlouho, že vojenskobezpečnostní komplex vlastní média. Teď však víme i to, že vlastní i Hollywood.

Trumpovo prezidentství pochopili oligarchové - pro jeho oslabenou pozici - jako nejideálnější čas k získání kontroly nad veškerými informacemi v USA. A tak, pokud já mohu soudit, nemá dnes většina mladých Američanů pojem o tom, o co se to dnes doma i ve světě vlastně hraje. A většina z nich si už nikdy neuvědomí, že jejich realitou už nejsou fakta, ale řízená vysvětlení.

Takže se už nikdy nedoví pravdu. O ničem.

Vybral a přeložil Lubomír Man

21 komentářů :

 1. Teď ještě ta ruská mafie ve Španělsku ve které figurují poslanci RF. Mám pocit, že brzy bude Rusko na huntě, coby důvěryhodný partner. Putin by se měl starat o bordel, co má doma a né strkat rypák kde ho nechtějí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudá záře nad Kladnem1. března 2018 1:22

   22:06 - A ty se starej o bordel, co máš doma a nestrkej svůj rypák do Ruska a Putina!

   Smazat
  2. čím dál tím více jej chtějí - skor všude

   Smazat
  3. 22:06 nechápe zřejmě nic, omezenec.

   Smazat
  4. Jediná cesta ze sraček je složit Chujla přímo ve zdech narudo natřenýho Kremlu, zpětně ho nabělit (ten Kreml pochopitelně, Putlerova mršina zbělá sama) a předtím ještě dynamitem odstřelit ten babylonskej zikkurat u jeho zdí s další chazarskou mrchou uvnitř, jak navrhuje Jeho Vyskoblahorodí Igor Iványč! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/1457023504_strelkov113.png

   Smazat
 2. A tohle je samý sen eu taky by vše nejradši zcenzurovaly a hlásaly jen jejich pravdu.

  OdpovědětSmazat
 3. Jeste kukum EU bude vadit,ze lide sveta maji prespriliz informaci a vsichni se dozvi o jejich svinarnach.

  OdpovědětSmazat
 4. Mr. Roberts píše:
  "... nemá dnes většina mladých Američanů pojem o tom, o co se to dnes doma i ve světě vlastně hraje."

  Autor snad chce naznačit, že tomu v minulosti bylo jinak? Nebo že to vědí jen ti staří?

  Těžko se vyhnout otázkám:
  1) Kdo ovládá "vojenskobezpečnostní komplex"?
  2) A o co se tedy "vlastně hraje"?

  Mr. Roberts to možná ještě sám přesně neví.
  Co ale ví naprosto přesně, jako autoři detektivek, je to, že čtenář má být co nejdéle udržován v napětí. Kdyby zápletku pochopil moc brzy, třeba by knihu odložil nedočtenou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naivko ci hlupce, on jen verejne nespecifikuje kdo to vse organisuje ,ty valky, miliony mrtvych vecne okradani lidi a statu jako takovych, kdo taha nite v min zahranici kdo v Pentagonu kdo ma pod palcem senat a kongres.Kdo to rekne nahlas je antisemita Takze to radeji nereknu

   Smazat
  2. 2:07

   Anonym - a přesto posranej až za ušima?!

   Smazat
  3. Kopeckej voni sou snad dabel jako Dezo co vi 3+3=6 Skkoda vas ,mel by si te nekdo vsimnout

   Smazat
 5. Kdyby Rusko vzalo americké vměšování do voleb v Rusku, navíc podložené nevyvratitelnými fakty, jako vyhlášení války, už by muselo dávno rozbombardovat USA.

  OdpovědětSmazat
 6. Ty důkazy o ruském ovlivňění voleb v USA už dávno celý svět zná, to jsou ty nové císařovy šaty a kdo je nevidí,(nebo je nechce vidět) ten se nehodí pro svůj úřad. U nás se začalo blýskat na lepší časy a naivu který řekne, císař je nahý, supluje pan Soukup na TV Barandov. Naši církevní hodnostáři, v duchu desatera by mu měli určitě požehnat, asi určitě by neprohloupili. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 7. Rosenstein Kleberstein Havelstein Kocabstein Roubicek a Cohen ti vedi a napovi .Soupejte nohama a jezdete po prdeli sroubovnici kdyz vam pitomci nekdo chce pomoci pochopit kdo ze to ma tu pravdu a o cem .
  Vsak jiste vite ze Roubickovi staci jen ty 3 % zisku v obchode .Koupi za 5 a proda za 50 aby lidu neublizil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, máte pravdu, je třeba vědět, komu ten světový tisk patří a komu vyhovuje lhát a lhát Pokud si lidé neuvědomí, kdo zde stál na převratem v 1989, kdo ho odkud řídil a koho dosadil do vedení státu po 1989, nikdy nepochopí, co se tu vlastně událo a kdo stál za tou zlodějskou privatizaci a na čí konta odtekli peníze z ČR. Byli to ti ....steinové. Nechutné je, jak ještě Pithartstein dne uráží český národ.

   Smazat
 8. Já myslím, že to těm Američanům nevadí, že se nikdy nedozví pravdu, oni ty svoje bastardský lži mají vlastně rádi. Copak by se ji líbilo, aby se dozvěděli, jak jejich hoši vyvraždili My Lai ve Vietnamu, aby si museli přiznat, že na ně celý svět dnes plive? Ne, v jejích očích si myslí, že je svět uznává jako největší bojovníky za demokracii, a tak jim to vyhovuje. Jen říká, že v socialismu se nemluvilo o USA hezky, ale ve skutečnosti jsou ti Američané ještě 10x horší, jak o nich v socialismu psali noviny. Měli jste nám soudruzi tenkrát říci skutečnou pravdu, co to je za zkažený svět ten Západ.

  OdpovědětSmazat
 9. Zločinecké a válkychtivé USA!1. března 2018 13:35

  USA jsou největší říše zla, zločinecký a váleční štváči, mezinárodní teroristy, kurvitka a a notorický lháři v jejich krátkých dějinách. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy vládla na Zemi. Potlačuje svobodu a demokracii, kde se jen dá. USA stvořily terorismus požírající svět. USA nepřinášejí světu nic kromě zkázy. Američané nemají tušení, co válka je. Občanská válka let 1861–1865 byla na jejich pevnině poslední. Válka je však to, co USA dopřávají jiným. Jsou jedinou zemí, která použila jaderné zbraně proti lidským bytostem, a poté zničily bezpočet vlád, z nichž mnoho byly demokraciemi, a zničily celé společnosti – milion mrtvých v Iráku je jen zlomkem v porovnání s masakrem v Indočíně, který prezident Reagan nazval „vznešenou věcí“ a prezident Obama jej zhodnotil jako tragédii „výjimečných“. A nemluvil o Vietnamcích.
  USA za posledních 44 let napadly ve 22 válkách 18 zemí: V r. 1975 Západní Saharu po boku Maroka. Za odměnu získaly USA v Maroku voj. základnu. V r. 1979 Jemen, kde pomohly povstalcům ve prospěch Saúdské Arábie. V r. 1980 USA vojensky pomohly Iráku proti Íránu (válku s Iránem si začal Irák).
  Američani se chovají jako prasata. Není se čemu divit. Nestačí jim, že téměř vyhubili původní obyvatelstvo – indiáni. V zájmu své arogance a nenažranosti rozpoutali války, vměšují se do EU a teď si brousí zuby na Rusko, aby zatáhli Evropu do válečného konfliktu. Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – má obětovat na oltář americké hegemonie.
  Dosavadní existence USA je založená na předstíraní demokracie a míru a obelhávání svých občanů! Vojenský průmysl USA slouží jenom k jeho ziskům! Proto USA administrativa klame svůj národ, když se ho snaží přesvědčit o reálné možnosti vést jadernou válku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře napsáno

   Smazat
  2. Ruský filosof a myslitel Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu, sionismu.

   Smazat
  3. Teď to nedokážu zdůvodnit. Na první pohled to vypadá nelogicky, protože jsme se učili, že protestantismus byl pokrok. Myslím, že jsem to četl ve Frommovi, Emerika za svou "velikost" /o které by asi platilo, že pokud je Emerika kolos, pak je kolos na hlíněných nohou a to protože celá její velikost spočívá na bezmezné víře v peníze/ vděčí právě protestantismu. Totiž Emeričané byli převážně protestanti - quakři a pod. Protestanty charakterizuje právě onen postoj k penězům, houževnatost a víra že vlastním přičiněním je možno dosíci vlastního blaha, že není třeba čekat na posmrtný život, tedy je to ideologie, kterou postrádá katolicismus. Také protestanti jsou jaksi nemilosrdní - to mi jaksi nepasuje, protože když je někdo křesťan, tak by měl být milosrdný, ale to bylo v tom Frommovi také napsáno. A je tomu skutečně tak - podívejte se jak vypadají práva původních obyvatel Jižní a Severní Ameriky. Na severu protestanti, na jihu katolíci. Na severu reservace, Indiáni prosycení ohnivou vodou, na jihu se Indianům daří zcela jinak. Tedy ne vždy je něco pokrokové, o čem uslyšíme ve škole. Emerika zajde svou bezmeznou vírou v peníze. Ve 21 století již téměř všichni řikají že s kapitalismem to je jak s tou kobylou z filmu Podivné dědictví. Já bych spíše než Vy - 16,56 - věřil na tu Frommoovou verzi vzniku a zániku USSA /Fromm psal pouze o vzniku o tomto zániku - to je moje hypotéza/. Pochybuji, že v této zemi jsou schopni se z toho bahna, ve kterém uvízli, se z něj dostat. Oposici nepěstují, jejich komunisté zanikli s McCarthym. Oposice tu je na to, aby říkala, že ten kapitalismus také místy smrdí. Posledního schopného prezidenta odstranili před půl stoletím. Od té doby to jde s ními s kopce.

   Smazat
 10. Vy co jste volili Havla spachejte harakiri
  A vas zbytek pekne platte cirkevni restituce a soupejte cesky ponizene nohama

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.