Reklama

sobota 3. února 2018

P.C.Roberts: Revize nukleárního postoje USA


P.C.Roberts
3.2.2018  domovská stránka autora

Vláda USA je dnes nepochybně v rukou démonů. Důkazů je nespočet. Vezměte např. 16. hodinu 2. února, kdy byla uvolněna zpráva zpravodajské komise sněmovny reprezentantů, dokazující, že FBI, ministerstvo spravedlnosti (sic), a Demokratický národní komitét byli účastni na spiknutí proti americké demokracii a proti prezidentu Spojených států. A jako kdyby tohle ještě nestačilo, o pár hodin později téhož dne vydal Pentagon svoji Revizi nukleárního postoje USA, což je dokument, vyjadřující nový postoj země k nukleárním zbraním a k možnostem jejich použití. V minulosti vyjadřoval tento postoj názor, že tyto zbraně se s výjimkou odvety na nukleární útok považují za nepoužitelné, a předpokládalo se, že je nikdo nepoužije. Vždy existovala možnost, že by falešné varování o nadcházejícím útoku mezikontinentálních balistických raket mohlo mít za následek osudové stisknutí nukleárního tlačítka, jež by způsobilo Armagedon, a prezident Reagan si z této možností též dělal těžkou hlavu. Tato jeho starost se pak přetavila ve snahu se Studenou válkou skončit, což se mu též podařilo. Avšak vlády, které přišly po něm, se zas podařilo vzkřísit Studenou válku znovu k životu.

Nový americký nukleární postoj je sobeckým, nezodpovědným a destabilizujícím odklonem od postoje dřívějšího. Použití dokonce i jen malé části už dnes existujícího jaderného arzenálu USA by totiž stačilo zničit život na Zemi. A přesto postoj revidovaný volá po dalších zbraních tohoto typu, mluví o nukleárních zbraních jako o „použitelných“, a ospravedlňuje jejich použití v prvních úderech – a to dokonce i proti zemím, které samy nukleární zbraně nevlastní.

TOTO JE VYESKALOVANÉ DÍLO ŠÍLENCŮ. Sděluje se jím všem zemím, že vláda USA použije nukleární zbraň jako první – a to proti kterékoli zemi. Nukleární mocnosti Rusko a Čína musí toto zcela nutně chápat jako masivní zvýšení úrovně hrozby ze strany USA. Ti, kteří jsou za tento dokument zodpovědni, by měli být odesláni do ústavu pro duševně choré, a ne nechat je v jejich úřadech, ze kterých mohou dokument uskutečnit.

Z agresivního nového nukleárního postoje v pátek oznámeného, je obviňován prezident Trump, ale ve skutečnosti jde o dílo neokonzervativců. Možná, že Trump mohl jeho zveřejnění zabránit, ale je obviňován z konspirace s Putinem při krádeži prezidentských voleb z rukou Hillary Clintonové, takže znepřátelit si i neokonzervativní Pentagon si už nemohl dovolit.

Neokonzervativci jsou malou skupinou spiklenců. Většinou jde o sionisty, spolupracující s Izraelem, a někteří z nich mají dvojí občanství. Ti vytvořili ideologii americké světové hegemonie, stanovící, že hlavním cílem americké zahraniční politiky je zabránit růstu jakékoli jiné mocnosti, jež by mohla výsadní vládnoucí roli USA omezovat. Nu a jelikož neokonzervativci dnes řídí zahraniční americkou politiku, je současný nepřátelský USA k Rusku a Číně nasnadě. Axnasnadě je i americká ochota odstraňovat na Středním východě vlády těch zemí, které za překážku své expanze považuje Izrael.

Už dvě desetiletí vedou v zájmu Izraele USA své války na Středním východě. A už pouhý tento fakt dokazuje sílu a vliv těchto šílených neokonzervativců na politiku USA. Přitom však není ideolgie neokonzervativců založena na faktech. Sledují svůj sen světové hegemonie – a Rusko a Čína jí stojí v cestě. Neokonzervativci vědí, že konvenční invaze do Ruska a Číny by vedla k totální porážce amerických ozbrojených sil. A proto pozvedli nukleární zbraň k možnosti prvního úderu. K tezi, že tento úder je využitelný.

Vybral a přeložil lubomír Man

26 komentářů :

 1. Rusko sa urcite neda zaskocit a stihne vratit pozicene najmenej 2 krat vice !Pravdepodobne nastal cas vypalit ten geriatricky kongres juesej,aby uz raz navzdy skoncilo vyhrazanie sa svetu.

  OdpovědětSmazat
 2. Jakých démonů, ty konspirační blbečku? Prezidentem USA se přece stal spasitel Trump, přítel Ruska a Putina, za kterého jsi tak moc horoval. Nechceš už konečně zavřít hubu?
  Proč tady tohoto pošuka, který se mýlil absolutně ve všem a jehož názory tudíž nemají žádnou relevanci, neustále otiskujete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:28 Plácáš blbosti. Stěžuj si Doníkovi na rozpor jeho slibů a skutků, idiote.

   Smazat
  2. 22:28 A ty se běž oběsit s obamou clintonovou a makrelou.

   Smazat
  3. Protože tě musí naštvat, aby ses tu odkopával coby korunovaný vůl.

   Smazat
  4. Opět příkladně vysoká úroveň příspěvků k tématu.

   Smazat
  5. 22:28 je na té úrovni, která nechápe psaný text, tentokrát a např. přehlédl psané "nemohl si dovolit". Úměrně k intelektu je potom nucen neschopnost logicky a věcně argumentovat, nahradit vulgarismy. Politujme ho!

   Smazat
 3. Co na to ministerstvo zahraničí Ruska:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201802036716022-moskva-je-zklamana-jadernou-doktrinou-usa/
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dědo četl sem to a dodal bych:

   https://cz.sputniknews.com/politika/201802036715848-rusko-prvni-jaderny-uder-usa-statni-duma/

   Smazat
  2. PPT je váhavej střelec! Proč neudeří na bránu! Už dávno mohli bejt žlutý psiskosmažci smázlí s povrchu planety a rusáčtí Mongolci vyřízenou entitou! Chce to změnu ve Vajthasu. Ať se jeho vrchním bačou stane Mr. Pence! Ten to s komoušema vezme vod kredence ....

   Smazat
  3. Proboha co je to tady zase za debila? Strčte ho na hodinu do Temelína k reaktoru ať to ochutná. Ten určitě volil drahoša.

   Smazat
  4. 9:17 neví, že Ruská Federace není SSSR, neví, že není vedena komunisty, neví, že občané ruské národnosti jsou převážně pravoslavní křesťané, neví, kolik dalších národností na území toho státu žije. Nenávistné zblblo z Vajthausu.

   Smazat
 4. 11.9.2001 řízená demolice v přímém přenosu a 3000 mrtvol k tomu...

  OdpovědětSmazat
 5. Je jasné, že konvenčně Rusko nemá možnost zadržovat uskupení NATO, pokud se pohne. Když se tak stane, bude nuceno použít jaderné prostředky k obraně jako první. Na toto čekají a chtějí eskalovat použití JP ve víře, že mají kapacitu na zadržení odvetného úderu. Tak to je. Jsou nemachrováni, možná pod vlivem své výjimečnosti. Nejsou první, co tak myslí.
  F

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko by převálcovalo NATO levou zadní. Západní armáda nepotřebuje války vyhrávat, ale potřebuje točit prachy ve vojensko průmyslovo mediálním komplexu. Ani s Vietnamem si neporadili. Jsou dobrý akorát v bombardování ze vzduchu, jinak morálka a bojové schopnosti se blíží nule. Ano terorizovat bezbranné civilní obyvatelstvo to by jim šlo, ale ty následky - tam snad není jediný veterán co nemá psychické problémy, ono vraždit nevinné se do psychiky promítne.

   Rusko nelze vojensky porazit, ale národ mohou zradit elity (hlavně židovského původu, ty jsou morálně nejslabší). Naposledy Hitler byl donucen svými sponzory, kteří mu zaplatili armádu (špičky židů) a podvolil se až když byla domluvená zrada (milión vlasovců hned na začátku válku a velká část důstojnického sboru). Jakmile se Stalinovi podařilo částečně očistit velitelský sbor, hned se karta obrátila. Rusové to mají v genech, rozumí tomu, že západ je chce zničit a mají hluboký vztah ke své zemi.

   Příklad bojeschopnosti současné Ruské armády je v Sýrii, kde efektivně vyřídili ISIL. Dříve v Afghánistánu to vypadalo jako porážka, ale při bližším studiu je zcela zřejmé, že to byla zrada zevnitř, příprava na prodání SSSR uskutečněné později Gorbačovem.

   Smazat
  2. A protože USA statní elita prohrála na všech frontách, tak zkouší zoufalé kroky s jadernými zbraněmi, umírající kobyla nejvíc kope.

   Mají tam Trumpa, aby to tam dal do pořádku a z hegemona udělal normální stát, který se stará o své obyvatele namísto choutek na světovládu bez odpovědnosti (brzy by vše zničili, protože jsou hloupí).

   Smazat
  3. 0:36 ► S tímto názorem naprosto souhlasím. Jen doplním, že Rusové mají rozpracovánu koncepci zničení USA a západní Evropy systémem STATUS-6, proti čemuž neexistuje ani sebemenší obrana. A nikdy existovat nebude.

   Vašek z Moravy

   Smazat
 6. Rusko samozřejmě zadrží NATO při konvenčním úderu, kdo za to NATO bude bojovat? Česká armáda? Já sám by se té české armádě šel na ruskou stranu postavit. A nebo Němci by táhli přes ČR na východ? Sehnal bych si zbrań a střílel bych Němčoury jako zajíce. Myslíte, že ti černí v armádě USA mají zájem jít do Evropy umírat? Válka není šachovnice, kde si taháte jednotlivými figurkami. Je potřeba zde pověsit na šibenici co nejdříve gen. Pavla a Stropnického, než se pokusí nás do takové války dostat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česká armáda vydrží ve válečném konfliktu s Ruskem tak možná měsíc. Již předtím budou muset mobilizovat a vyzbrojit záložáky. A až my dostaneme zbraně, to se budou divit kam budeme střílet. No samozřejmě po nepříteli. Kde nepřítel, toť ovšem otázka. Zakončil bych myšlenkou Ernesta Hemingwaye:" Pokud vás politici vtáhnou do válečného konfliktu, je potřeba zlikvidovat nejdříve je."

   Smazat
  2. Ti co hýbou světovým děním nejsou hloupí. A dobře vědí, že nemohou ještě začít protože nasraných záložáků v bývalé Varšavské smlouvě je ještě spousta. Jejich nadějí je neukotvená a vykořeněná mladá generace indoktrinovaná programovým srachem z Ruska a doplněná o jinak nepoužitelné vzdělance z Afriky.

   Smazat
 7. Pokud Vás politici vtáhnou do válečného konfliktu, je potřeba zlikvidovat nejdříve je. PERFEKTNÍ. Tohle by měly šířit doma ti JUSEJ hujeři co sem píší jako Pytlik, HoDo, Hono majitel antické knihovny co neví jak dopadla ta jeho říše a další vzdělané elity co nechtějí parazitovat na celém světě. Možná je také ovládá Putin v zájmu rozvalu celé zeměkoule.

  OdpovědětSmazat
 8. Aky ma Putin zaujem rozvratit zemegulu a napiste,co konkretne rozvratil=potom to porovnajte,kolko rozvratili USA a Nato.Jednoducha matematika !Preco by malo rusko vychadzat v ustrety usa a eu,ked ho poskodzuju a hadzu mu polena pod nohy!Vo vcerajsich spravach RTVS,som pocul staznost p.Tilersona,ze Rusko a Cina prenikaju do Latinskej ameriky a naopak usa,chcu byt stabilnym partnerom napr.Venezuely...nuz takym stabilnym partenrom,ze ked ma onen stat problemy a nejde na ruku juesej,uvalia na nich sankcie,ako pomoc.Niet svinskejsieho statu,ako su USA !

  OdpovědětSmazat
 9. Sú tu články, ktoré si rád prečítam a nie vždy aj komentáre k nemu. V poslednom case stale menej. Je neprehliadnuteľné, že nadpolovičná väčšina komentov sú osobné urážky naplnené nenávisťou a fanatizmom. Kedysi som sa komentárov dozvedel aj čosi viac, čo v článku nebolo. Dnes sa komenty ani nedržia témy. Skoda čítať - ide to tu dole vodou.

  OdpovědětSmazat
 10. 13.08 samozřejme ironie.

  OdpovědětSmazat
 11. Každá hůl má dva konce.

  OdpovědětSmazat
 12. Je třeba pochopit,že Americké elity jsou evangelikální sionisté a jsou zuřivější než sami Židé.Oni opravdu vedou Svatou válku a tak je třeba je chápat a pohlížet na ně jako na náboženské fanatiky.
  Trump,Bannon a Flynn kupříkladu regulérně věří na druhý příchod Krista v Izraeli.To jsou prostě magoři a psychopati a tohle je třeba mít na paměti!To nejsou žádní sekulární politici jako tady.Oni vedou Křížovou výpravu a touhu napadnout Írán má sice hlavně Izrael,ale USA jsou stále idioti do toho jít.Sami,nebo s Izraelem.Izrael už se viděl velký od Eufratu po Nil a Putin jim do toho hodil vidle.Takový malý revanš za bolševickou revoluci.😉

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.