Reklama

.

.

pondělí 12. února 2018

P.C.Roberts: Washington ohrožuje Ameriku i Svět

Paul Craig Roberts
12.2.2018  blog autora

Když prohlížím zprávy ze světa, nenacházím v nich jakékoli povědomí o dvou nejzlověstnějších jevech, které se v USA v poslední době objevily. Prvním je spiknutí amerických bezpečnostních agentur, amerického ministerstva spravedlnosti a amerického tisku i TV médií, vedeného s cílem svrhnout demokraticky zvoleného prezidenta Spojených států. Spolu s „Russiagate“ jsme si vlastně prožili i puč proti americké demokracii a obohatili se i o poznatek, že pro některé lidi je nepředstavitelné, aby byli vůči prezidentu v opozici, aniž by považovali za nutné zbuntovat kvůli tomu celý policejní stát a pučem jej svrhnout.


Druhým zlověstným jevem je nedávno zveřejněná Revize nukleárního postoje USA, prohlašující zbraně nukleární za „použitelné“, legitimizující jejich použití americkými silami jako první – a nastolující tím základ pro utrácení miliard dolarů k získání nukleárních zbraní dalších. Což samozřejmě znamená, že se nebude dostávat prostředků pro naplňování potřeb lidí – a to v situaci, kdy i jen 10% současného jaderného arzenálu USA stačí zničit život na Zemi.

Napsal jsem o těchto dvou jevech dva články (oba byly pod názvy „Projde spiknutí proti prezidentu Trumpovi a americké demokracii bez potrestání a „Revize nukleárního postoje USA“ na našem webu zveřejněny – pozn. red.), ale pokud jde o účinek obou, nemusel jsem se jejich psaním vůbec obtěžovat. Žádná vláda a žádné médium, o nichž mám povědomí, nevyhlásily totiž poplach, že CIA, FBI, demokratické ministerstvo spravedlnosti a kompletně všechen americký tisk a TV média, byla přistižena – a to dokonce ještě s krví na rukou – při vykonávání puče proti prezidentovi. –  A NIC SE S TÍM NEUDĚLALO.

Saddáma Husajna a Kaddáfího zavraždili na základě totálních lží - a nyní prezident USA čelí osudu totožnému.

Jestliže tento puč proti Trumpovi nakonec přece jen uspěje, dokončí USA svůj plný přechod na gestapácký policejní stát, a Amerika se stane čtvrtým Reichem. A jakkoli je vyhlídka na tento dvorský stát, tvořený CIA, FBI, Obamovým ministerstvem spravedlnosti, Demokratickou stranou a presstitutkami strašná – je Revize nukleárního postoje USA aktem ještě mnohonásobně strašnějším.

Během dlouhých desetiletí Studené války by žádná americká vláda neohlásila takovou revizi svého nukleárního postoje, která by ji legitimizovala k použití nukleární zbraně jako první. A to už v čele ozbrojených síl USA stáli tak ukázkoví šílenci, jakými byli např. generál Lemnitzer či generál Le May, kteří snesli srovnání jedině se šílenými, avšak jen fiktivními sovětskými generály z amerických filmů o Jamesi Bondovi.

Už před 55 lety byli tito dva generálové příliš mocní na to, aby se jich prezident J.F.Kennedy zbavil prostým propuštěním z funkcí. Lemnitzer tehdy tlačil Kennedyho k přijetí operace Nortwoods, vedené pod falešnou vlajkou (jako 11. září), jejíž součástí v druhém kroku měl být i preventivní nukleární útok na Sovětský svaz. Což přispělo ke Kennedyho přesvědčení o tom, že generál Lemnitzer s funkcí náčelníka náčelníků spojených štábů je osobou duševně chorou, které je nutno postavit se tvrdě na odpor - a Lemnitzerův plán shodil ze stolu.

Což prezident Trump, když rozpoznal stejné stopy šílenství v Revizi nukleárního postoje USA, neučinil. Ve srovnání s Kennedym se tudíž projevil jako ten slabší.

Nová revize nukleárního postoje USA je dokumentem neokonzervativců, který v sobě, jako důsledek svého uskutečňování, obsahuje též zničení života na Zemi. Choromyslní lidé, kteří jsou za něj odpovědní, zastávají současně i ty pozice, z nichž mohou tento dokument zrealizovat.

Takže zde máme paradox: Americký prezident, který byl zvolen i proto, že vyhlašoval svůj úmysl normalizovat vztahy s Ruskem, podepsal nyní Revizi nukleárního postoje USA, která na adresu Ruska a Číny vyhlašuje, že Amerika má nyní novou politiku, která jí umožňuje použít proti nim první úder.

Je tohle normalizování vztahů?

Nikdy v historii lidstva nebyl spáchán čin bezohlednější, sobečtější a nebezpečnější než je ten, který ohrožuje celé lidstvo. A je obtížné představit si jakoukoli vládu, a to i vládu tak šílenou, jakou je současná vláda americká, aby vyhlásila nukleárním velmocem Rusku a Číně, že prostě mohou jednoho dne očekávat překvapení – americký nukleární útok. Avšak americká média jásají. USA Today např. vyhlašuje: Trumpův plán pro nukleární zbraně dává smysl. A washingtonská publikace The Hill uvádí názor, že pohrozit Rusku a Číně prvním úderem je rozumným činem.

Jestliže země bažící po světové hegemonii, jakou USA bezesporu je, má média, která tak věrně souzní s jejími válečnými zámysly, měl by zbytek světa zbystřit pozornost. Avšak kde jsou protestní hlasy Evropanů, Kanaďanů, Britů, Japonců, Afričanů, Indů a Asiatů. A kde jsou dokonce i hlasy Rusů a Číňanů.

Jestliže jsou, skrývají se za ruskými pouze domnělými a chtěnými „našimi západními partnery“, či za lačněním Číny po ještě vyšších ziscích.Vybral a přeložil Lubomír Man

26 komentářů :

 1. Zial nik nie je fyzicky schopny zastavit rozpinavost a agresivitu USA a ked sa k tomu pridaju byvale kolonialne krajiny ,ktore robia rovnaku politiku,je to nebezpecna kombinacia.Cely tento vrazedny spolok NATO,vie,ze si na nich nik netrufne ich zastavit.Jedine obmedzit niektore aktivity,ak nema vyvolat 3.sv.vojnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud satelity USA hlavně Poláci , Angličané a čeští análníci budou podporovat světovou agresi USA , věřte že bude třetí světová do roku 2021 . Rusko na udržení míru bez naší podpory stačit nebude . stačit nebude .

   Vymazat
 2. Na Rusy si Američané netroufnou,ti útočí vždy na o několik tříd slabší.Vědí,že tím by nic nezískali,naopak ztratili vše vč.svých životů.

  OdpovědětVymazat
 3. kruci ,že bych pochopil Hitlera,to snad ne ?Hrabivá chazarská židovská ideologie?Tak nevím!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten blb už byl vymazán.

   Vymazat
  2. Žid vždy trestal národy mu nepoddajné (Španělská říše, Osmanský kalifát, Ruské impérium) a odměňoval ty které ho hostily a s ním se o lup podělily (Nizozemci, Angličané, Američané)! A celých 1300 let historie evropské civilizace o tom svědčí! Američtí židáci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality.

   Vymazat
 4. Tak to jsi mohou odsouhlasit použití jaderných zbraní jako první protistrana se s nimi mazat nebude.

  OdpovědětVymazat
 5. Amerika
  Mrtvé pohřbívají, z krčmy zní opilé hlasy,
  Vítr si pohrává s vlajkou z pruhů a hvězd.
  Blyští se bodáky, hlavně a tankové pásy,
  Strýček Sam přivezl svobody svojí děs.
  R.: Amerika, jistá v zádech dýka!
  Falešný demokrat, agresor, válečný štváč.
  Amerika, jistá v zádech dýka!
  Hrobařka míru a světa rozesírač!

  200 let teroru, násilí, zrady a pučí!
  Věznění, mučení, vraždění, týrání mas!
  Strýček Sam s chutí demokracii vnutí,
  Pomůže, poradí, ochrání je tu pro nás. Ref.:

  Ten, kdo odmítne vážit si jeho vkusu,
  nezištné pomoci a dobře míněných rad,
  dává životu sbohem, smrti pusu.
  Strýček Sam Ďábel sám, prostě z pekla smrad! Ref.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
 6. Vidim budoucnost optimisticky !
  Je sice pravda, ze vedeni bezpecnostnich slozek se provinilo proti zakonum, ale lide stale stoji za presidentem Trumpem a MUZSTVO, z bezpecnostnich slozek take.

  Ono ted existuji dve Ameriky ! Trumpova, ktera je zahledena do sebe, SEPARATISTICKA a ta druha, ta globalisticka, ktera chce dominovat svet. (Zvlaste Rusko.)

  Boj o nasmerovani Ameriky vyhravaji lide oddani presidentu Trumpovi a my z ulice se dobre bavime, diky
  lidem jako je napr. Jeanine Pirro , Mark Levin , Sean Hannity a dalsi.
  Je dobre a bude lepe !
  (Psssst, prisne tajne ! Krasna a strasne hubata babicka Jeanine Pirro , ted schudla ! Ona ztratila nekde million a ted ma prijem "pouze" 5 millionu rocne.
  To je fantasticka zena. Nejen, ze se ji boji statnici, ale ji se boji i CAS. Ona je porad mlada. Cert vi jak to dela ?)

  Pro svetovy mir jsou nebezpecne pouze dve veci ! Skupina globalistu, NWO, Neocon's a cela ta Sorosova parta a druha vec je severni Korea, kde je nedostatek potravin hlad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo,Jeanine Pirro je fantasticka - dava tem KURVAm pekne na frak,je inteligentni,vzdelana a je pekna zena,to je pravda,pokazde, co jsem od ni slysela byla pravda,ma to vzdy hlavu a patu..pekne jim zatina do prdele....moje krev..

   Vymazat
  2. vedci z university mc Gill odhalili velmi nebezpecneho komara ktery prenasi nevylecitelnou nemoc zvanou brainwash .Lide pokousani timto komarem trpi .Komari tito se vyskytuji nejvice na Floride USA .

   Vymazat
 7. 12:38 STEFANE ty "basniku" !
  Co slovo to psouknuti !
  Amerika je moc fain zeme ! Prijed se podivat !
  Na teto skutecnosti nejde nic zmenit ! Ani Neocon's to nedokazi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostá většina lidu této země ví prd o skutečné demokracii. To je prvotní příčina fatální současnosti a ještě fatálnější budoucnosti. Budiž nám slaboučkou útěchou, že ten prd o demokracii ví i naprostá většina lidu v naprosté většině zemí světa. Cesta k otroctví je dokořán otevřena. Nuže, dejme se na pochod.
   Štefan

   Vymazat
  2. Honolulu (12:54) - tvá Amerika je nevzdělaný arogantní loupeživý a vraždící obr. Svět čeká na Davida.

   Vymazat
  3. Honolulu to podle mne vidi zjednodusene,coz vyhovuje mnoha ctenarum NR. Z hlediska sociologie, USA je zeme narodnostnich bloku, porad se citici ,Nemci, Brity,ci Polaky a pak Americany. Ovsem tyto bloky spolu souhlasi na zaklade "evropanske krestanske kultury+ideologie".
   Divaji se stejne na Cernochy ci Mexicany atd. At jste na zapade USA ci Vychode ci na severu vsichni tvrdi : Cernosi ziji z BILYCH, Mexicani jsou neschopni absorbovat vzdelani!!!
   A tak panove KAZDY KDO SE CHCE ukazat jak prdi na Americani ....PRDI NA EVROPU A SVOU HLAVU, matku a otce. Co ctete je na urovni rodokapsu . Amerikana TV a Amerika skutecna se lisi na 95%.
   Panove studujte dejiny USA-Rusko pochopite, ze tyto dve zeme jsou pratele.
   Rusko zachranilo USA a USA zachranilo Rusko v 2 svetove.
   Brouk von Pytlik

   Vymazat
  4. Platonov tvrdí, že USA vznikly jako epicentrum židozednářské civilizace. Tato země se formovala hlavně pod vlivem židovských živlů a slovy W. Sombarta byla „emanací židovského ducha“. Všechny síly zla, brutality, rozvratu a rozkladu, které jsou vlastní židozednářské civilizaci, se v historii USA uskutečnily nejúplněji a nejdůsledněji. Aby skrylo své zločinné plány před lidstvem, vytváří světové zákulisí propagandistické mýty, jejichž cílem je překrucovat historická fakta. Hlavním takovýmto mýtem je mýtus o „holocaustu Židů za druhé světové války“. Jsou podnikány pokusy podat věc tak, že hlavní obětí byli nikoli Slované, ale Židé. Podle výpočtů historiků za války podle maximalistických odhadů zahynulo ne více než 1,5 mil. Židů. Propagandisté holokaustu a především sionistické kruhy tento počet zečtyřnásobili, když rouhačsky uváděli počet šesti miliónů zemřelých Židů. Z kořenů staré slovanské civilizace vyrostl strom, jehož každá větvička se natáhla vlastním směrem. Je nutné vzít v potaz, že národům slovanské civilizace připadl obtížný historický úkol – být baštou, která stojí v cestě silám světového zla v nejširším smyslu tohoto slova – západní a osmanské agresi, fašismu, sionismu. Putleroffští sionáckové ho začali pronásledovat! - http://iks2010.info/?p=40063

   Vymazat
  5. 4:21 Jenže to málokdo ví! Zrovna jako je málo známý fakt to, že to byl americký program půjčky a pronájmu, jenž umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím (z retrospektivy se tento krok jeví jako silně naivní a idealistický). V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století

   Vymazat
 8. PAUL ROBERTS ODHALUJE ŠÍLENOU LÁSKU MOCNÝCH TOHOTO SVĚTA K AMER. DOLARU - I ZA CENU VZÁJEMNÉHO ZNIČENÍ

  Úvodem si dovolím vyjádřit poděkování panu Manovi za překlad, jakož i panu Dvořákovi za zveřejnění zde na webu Nové republiky. Soudím tak nejen proto, že články Paula Robertse obecně považuji za vysoce objektivní a tudíž přínosné, ale také a zejména proto, že tento Robertsův článek odhaluje děsivou skutečnost - až chorobnou lásku civilizace k americkému dolaru, včetně Ruska a Číny.

  Ano, autor článku se vyjádřil velmi přesně, že během dlouhých desetiletí Studené války by žádná americká vláda neohlásila takovou revizi svého nukleárního postoje, která by ji legitimizovala k použití nukleární zbraně jako první. To je VYSOCE ZÁVAŽNÁ ZMĚNA, protože od nynějška si amer. Pentagon toto právo použít jaderný úder jako první - oficiálně plně vyhrazuje. O to více tato změna je závažná, jelikož ve své podstatě voj. doktrína RF obsahuje totéž, byť nanejvýš oprávněně, neboť obrana Ruska konvenčními zbraněmi proti armádám NATO - není možná. Uvedu fakta ze zdroje (viz dole) v mém překladu.

  * * *
  11.2.2018

  V NOVÉ VOJ. DOKTRÍNĚ RUSKA
  NEBUDE USTANOVENÍ O PREVENTIVNÍM JADERNÉM ÚDERU

  Nová voj. doktrína Ruska, která bude schválena do konce roku, nebude obsahovat ustanovení o preventivním jaderném úderu.

  V kapitole voj. doktríny, schválené 5. února 2010, se praví: „Rusko si vyhrazuje právo reagovat jadernými zbraněmi jako odpověď na jejich použití proti Rusku a (nebo) jeho spojencům, jakož i při použití ostatních druhů zbraní při celkové porážce během napadení, ale také v případě agrese proti Rusku při použití konvenčních zbraní, kdy je v sázce samotná existence země.“ Dokument vyzvedává, že o nasazení jaderných zbraní rozhoduje prezident Ruska.
  * * *

  Správně P. Roberts uvedl, že choromyslní lidé, kteří jsou za revizi voj. doktríny USA odpovědní, zastávají současně i pozice ve smyslu její realizace. Co je však ale ještě závažnější, jak uvedl P. Roberts, že protestní hlasy Evropanů, Kanaďanů, Britů, Japonců, Afričanů, Indů, Asiatů, avšak rovněž tak Rusů a Číňanů - NEJSOU SLYŠET. A právě toto já považuji za zdaleka NEJPODIVNĚJŠÍ A ZÁROVEŇ ZA NEJDĚSIVĚJŠÍ JEV, protože z toho mimoděk plyne, že naše národy NEMAJÍ STRACH Z JADERNÉ APOKALYPSY.

  A ještě si dovolím k tomu poznamenat na závěr, vysoce výstižnými slovy P. Robertse, že pokud tyto protestní hlasy slyšet přece jen jsou, pak jen velice ostýchavě ukryté za výroky typu „našich západních partnerů“, ostatně, právě takto se vyjadřuje více než s oblibou ruský prezident. A lačnění čínských a ruských oligarchů po ještě vyšších ziscích v dolarovém kolotoči toto Robertsovo tvrzení jen podtrhuje.

  Vašek V.

  ZDROJ:
  http://ymp3.ru/tretya-mirovaya-vojna/v-novoj-voennoj-doktrine-rossii-ne-budet-polozheniya-o-preventivnom-yadernom-udare

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan L. Man je mirne zmateny ucitel telesne vychovy. Mel by vedet , ze Roberts pracoval pro Wall Street Journal to je pro Neoconske politicke noviny cislo 1 jako editor!!! a Wall Street nenecha vstoupit do rad editoru cloveka , bez 100 % jistoty , ze je to jejich CLOVEK to je CLOVEK velkych $$$$ neocanskych penez.

   Rusko a Cina se rvou o penize , neb se jim svira(pravem) konecnik z 3 svetove nuklearni valky a potrebuji penize na zbrane a obranu. Mnoho mocnych lidi dnes chce valku , prelidneni je neresitelne!!!

   Brouk von Pytlik

   Vymazat
  2. Brouku, zdravím.

   Pan L. Man může být kdokoli, hlavně že skvěle překládá a je neméně skvělý člověk, to zaprvé. Nyní zadruhé. Dr. Roberts pracoval dokonce v administrativě R. Reagana. Ač republikán, Dr. Roberts je více levicově orientován než celý bývalý ÚV KSSS, který otočil kormidlo od SSSR rovnou do pekla. Čili? Vážím si těch, kteří ke stáru zmoudřeli a nezblbli, jak se to přihodilo s bývalou klikou zrádců ve vedení SSSR.

   Slovo k tomu, že Rusko a Čína se rvou o peníze, protože, jak mylně píšete, potřebují peníze na obranu. Kdyby to byla pravda, tak by ty peníze šly opravdu na obranu a ne na účty modré elity RF v USA. Kdyby to byla pravda, pak by Centr. banka RF pod vedením proradné děvky Elvíry Nabiullinové neposílala prachy do FEDu. Mimochodem, PROČ tuto babu Západ vyznamenal jako vůbec NEJLEPŠÍ ŘEDITELKU ZE VŠECH CENTR. BANK NA PLANETĚ ZEMI??? Proč asi, že? A proč Nabiullinovou jmenoval již podruhé ředitelkou CB RF právě pan Putin? Proč nebyla nikdy volena? A vůbec, proč se za pana Putina zrušily nejsofistikovanější zbrojovky? To dokonce ani ožrala Jelcin si nedovolil, aby sáhnul na noční můru Pentagonu pod názvem BARGUZIN. Tento železniční systém raket posledního soudu SSSR uvedl do výzbroje již v r. 1987. A za pana Putina se to vše poslalo do šrotu, aby, doslova nedávno, se generálové RF vzpamatovali a oprášili tu myšlenku zpět. Jenže!!! V prosinci 2017 pan Putin dal rozkaz celý projekt ZASTAVIT!!! Jediný vlak systému BARGUZIN je schopen vygumovat celé východní pobřeží USA. Koukněte se, co mám na mysli, máte to i s komentáři, jak pan Gorbačov slíbil panu Reaganovi celý systém BARGUZIN sešrotovat, byť až teprve pan Putin to uskutečnil, aby USA udělal radost:

   https://www.youtube.com/watch?v=pD6xGJb1BvU

   Pane Pytlík, máte pravdu, že moc mocných chce válku, ne však proto, že jsme přelidnění, nýbrž proto, že národy NEMAJÍ STRACH Z NUKLEÁRNÍ APOKALYPSY! A proč nemají strach? Protože národy nevědí, CO JE TO NUKLEÁRNÍ ENERGIE V RUKOU ŠÍLENCŮ!!!

   Vašek V.

   P.S.
   Pane Pytlík, pro Vás: https://www.youtube.com/watch?v=aDt44UjlKlA

   Vymazat
 9. Objevila se zde - v článku - děsivá myšlenka, že USSA se může změnit - nebo se již mění - v obdobu německé III. říše. Jinak v článku se píše. Trump se projevil jako slabší než Kennedy. Ano. Trump si chce uchovat celou hlavu. Ten Honolulu tu píše stále stejné nesmysly. Spíše bych bral, že ti Emeričané vůbec nepřemýšlejí, tak jak svého času Němci, i když je to pro mně stále nepochopitelné, proč takový národ jako Němci byl schopný vyrukovat do II. světové války - s.... nadšením. Uvědomme si, že teď je trochu jiná situace. Jak válčí Emerika? No tak nějak odlidštěně. Bombarduje a v poslední době začíná válčit pomocí dronů. To před 80 léty taková možnost nebyla. Kdo chtěl zvítězit, musel použít pěšáka, stejně jako v první světové válce. Nyní se domnivají ti choromyslní dokonce ne ti moderně negramotní, že zvítězí obdobně jak vítězí nyní - bombardováním, nebo chcete-li vystřelením raket. Moderní negramotnost, již jsem to zde uvedl, bez reakce. Zaslechl jsem, že 20 procent absolventů emerických středních škol je moderně negramotných - prý nejsou schopni pochopit novinový článek, jsou schopní nakoupit v supermarketu, výborně zvládají tablet. To se mi ale nezdá, že to je pravdivý údaj - ve Velké Britanii je takových lidí prý ještě více. Jak můžou potom třeba napsat nějakou slohovou práci? Takoví samozřejmě nepochopí to, co píše Roberts. Jsou odkázání na televizi - tam neuslyší, co si si myslí Roberts. Jinak v článku je napsano, že 10 procent jaderných zbraní postačí na vymazaní zemského života. Pokud zde bude psát něco nějaký troll - tak by se měl vyjádřit k tomuto údaji. O příčinách omezení sensitivity kapitalistického člověka - homo consumens - psal Erich Fromm již před 40 lety - doporučuji přečíst. A jinak nesouvisející s článkem moje nabídka: podívejte se na duel Štětina - Koller, na téma Zeman, vítěz voleb: https://www.youtube.com/watch?v=HWSkxSafqr8
  A doporučuji si všimnout komentářů - jednoznačný debakl Štětiny. Proč jse to zde uvedl - protože ten Štětina je podle mně člověk bez srdce a s vygumovaným mozkem, tedy něco podobného, jak homo consumens.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S Vaším příspěvkem souhlasím.
   Podíval jsem se i na ten Váš odkaz.Víte,je mně z toho hajzla Štětiny na blití.To je neuvěřitelná svině /bývalý spolupracovník STB,bývalý kovaný straník/.

   Vymazat
 10. Deutschland uber Alles. AMERICA FIRST! jaky je v tom rozdil? Jen ten, ze Nemci pred 2. svetovou hodne lidi nezabili, USA jsou zodpovedni za smrt 30 milionu lidi. A protoze stale nejsou first, chteji valku a pak budou jasne FIRST. Jetli je president demokrat ci republikan, na tom nezalezi. Vladnou tam stale stejni, od dob Kennedyho.
  Doporucoval bych - nac hledat stale jakousi opozici v Syrii, staci dodat zbrane opozici v USA, ti zlikviduji republikany a az jich zbude tucet, dodat zase zbrane jim a zlikvidovat demokraty. Pak by to snad uz s USA slo, pokud by prezil Sanders.

  OdpovědětVymazat
 11. Honolulu,co je to svetu platny,ze trump je cool,kdyz neni schopen udelat poradek ve svete a v Syrii..tedy,aby juesej vypadlo ze suverenniho statu Syrie !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu , Trump to myslel jinak: Trump myslel: Amerika v mem srdci je cislo JEDNA.

   To vse rozdilne je politicka manipulace , Amerika neni : Amerika UBER ALLES!!

   Brouk von Pytlik

   Vymazat
 12. Kdo si dává do své strategie právo na prvotní jaderný úder, tak o sobě přiznává, že se už cítí být slabším.

  OdpovědětVymazat