Reklama

úterý 6. února 2018

Petice proti Dublinu IV

6. 2. 2018
Vážení spoluobčané,
přiblížil se den, kdy Česká republika a ostatní státy Evropské unie mohou přijít o poslední zbytky suverenity. Přiblížil se den, kdy v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech mohou vznikat no go zóny,
stejné; jako ve Francii, SRN, Švédsku a dalších zemích.
Pomyslným bodem zlomu je návrh Evropské komise na změnu azylové legislativy, známý pod označením Dublin IV. 


Ze zmíněného dokumentu:
1.
O rozmisťování žadatelů o azyl má rozhodovat bruselský úřad, bez ohledu na nesouhlas vlád členských států
2.
Má být vytvořen a utomatický mechanismus trestání států, které se budou přijímání azylantů
bránit. Hrozí vysoké pokuty a omezování evropských dotací
3.
Návrh obsahuje pasáže, ze kterých je zřejmé, že žadatelé o azyl, u kterých je malá šance na integraci do evropského kulturního prostředí, budou přednostně přidělováni do zemí, kde je zatím migrantů méně, než v západoevropských státech. V podstatě se tedy jedná o země Visegrádské čtyřky.
4.
Dublin IV je nutné posoudit spolu s další aktivitou Evropské komise – harmonizací sociální politiky, sjednocením výše sociálních dávek pro migranty.
Vláda České republiky zatím Dublin IV odmítá. Za to ji patří dík. Je ovšem jasné, že bude vystavena nemalému tlaku ze strany Bruselu.
Zavazujeme vládu, aby v žádném případě tomuto tlaku neustupovala . Na místě není ani sjednávání kompromisů. Proto se obracíme na vládu, na všechny poslance, senátory a europoslance s výzvou – vytrvejte i za cenu citelných sankcí ze strany EU, i za cenu toho, že toto společenství opustíme.
Vážení občané ČR, přispějte k zachování svrchovaného státu a připojte svůj podpis na přiložené petiční archy!

V Praze dne 4. 2. 2018

Petiční výbor:

PhDr. Zdeněk Soukup – mluvčí Platformy evropské civilizace

Benjamin Kuras – spisovatel a publicista

JUDr. Klára Samková, PhD – Éra žen

PhDr. Vladimíra Vítová, PhD – Aliance národních sil

MUDr. Marek Obrtel – Národní domobrana

Petice - včetně archů na podpisy - je ke stažení ZDE  a také ZDE

22 komentářů :

 1. Tady je jasny,jak nas to tvrdy jadro EU,dostalo.Oni rozvratili Blizky Vychod za pomoci teroristicke organizace NATO,do ktere nas dostali podvodem za pomoci nasich prodejnich politiku.A ted chteji prerozdelit nasledky na 26 statu,pod pohruzkou sankcii za neposlusnost.At jsi nechaji sve krvave penize a my si nechme svou suverenitu,tu nezaplatime zadnymi penezi..nebo??Nebo se opet stanme slouhove,jako kdysi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pražáci nebojte, vás se to týkat nebude. U vás se
   to jen rozhodne. Zóny hodíte na okresy. Vy budete jen vítat přes ČT a ČRo a zobat a zobat.
   Jako ta dívčina z pořadu "RETRO" ČT. Postavili si s manželem v satelitním městečku, kolem Prahy domeček, pěkné než? Jim kdosi oznámil, vznik malého, přízemního domácího domova pro seniory. Přes její ulici, naproti v pravo se zahrádkou za domem důchodců, tudíž né v jejich bezprostřední blízkosti.
   A bylo po humanismu, paní retro humanistka z Prahy, navštívila "ČERNÉ OVCE", taktéž ČT se stížností. Kdopak by se chtěl, občas dívat na staré lidi v místě bydliště ... Pražská humanita po svém pražském.
   Co by naše rodina dala za sousedy důchodce!

   Smazat
  2. VIDEO Školení z německé veřejnoprávní televize pro Čechy, Poláky a Maďary...
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Skoleni-z-nemecke-verejnopravni-televize-Polaci-Cesi-a-Madari-Bud-prijmete-kvoty-nebo-si-najdete-jinou-spolecnost-nez-je-EU-523312


   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 2. Děkuji petičnímu výboru.
  A k čemu je nám vlastně dosud dobrý nejen Senát, ale i Poslanecká sněmovna? Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Český kap. parlament6. února 2018 21:51

   Parlament ČR se dělí na Poslaneckou sněmovnu a Senát. Obě složky předstírají a obelhávají nás, že máme demokracii. Za to na ně platíme neskutečné peníze z našich chudých daňových kapes.
   Poslanecká sněmovna je něco jako svazácky ústav pro podporu a vývoj politických dobrodruhů a loupeživých politruků. Tito nám časem nekontrolovatelně „demokraticky“ vyrostou na politrucké dinosaury a superdinosaury.
   Senát je jakýsi apendix a reziduál - tudíž zbyteční úřad a odkladiště pro zasloužilé politrucké dinosaury a superdinosaury, pokud už nemají své bohaté poslanecké koryta v české sněmovně nebo v europarlamentu. Slováci nemají Senát. A vůbec jej nepostrádají ve svém politickém systému! Proč asi?

   Smazat
  2. 10 velkých hříchů českého kap. parlamentu6. února 2018 21:54

   • www.youtube.com/watch?v=DXCrJ9IpSBA
   • www.novarepublika.cz/2017/09/zprava-o-stavu-demokracie-v-cechach.html#more
   • www.novarepublika.cz/2018/01/vasniva-volba-prezidenta-neexistujiciho.html#more
   1. Schválení církevních restitucí, navíc s pomocí odsouzeného poslance, v jejichž rámci dostaly majetek i náboženské společnosti, které v Československu před r. 1989 neexistovaly nebo nepůsobily..
   2. Schválení dohody CETA (liberalizace obchodních vztahů EU a Kanady), která umožní nadnárodním korporacím žalovat státy i celou EU a nadřadí zájmy a zisk korporací nad zájmy i legislativu států (náhrada za odmítnutou TTIP).
   3. Protiústavní vysílání jednotek Armády České republiky do zahraničí na dobu delší než 60 dnů.
   4. Protiústavní zákon o exekucích zavádějící vymáhání práva soukromými osobami s právem zisku a umožňující exekutorům zabavit při výkonu exekuce věci jiné osobě než dlužníkovi.
   5. Protiústavní zákon o vstupu úředníků do obydlí bez povolení soudu za účelem kontroly topenišť.
   6. Protiústavní zákon o vstupu do obydlí policíí bez příkazu soudu za účelem hledání legálně držených zbraní.
   7. Protiústavní zákon omezující zakládání politických stran a diskriminující činnost malých mimoparlamentních stran.
   8. Protiústavní zákon umožňující úředníkům (ČOI) vstup do uzavřených obchodních prostor i násilím bez povolení soudu a v nepřítomnosti majitele.
   9. Protiústavní zákon umožňující úředníkům (ČOI) vystupovat při kontrolách pod falešnou identitou.
   10. Zákon Solar baron Act nadiktovaný poslancům zainteresovanými „podnikateli“, který zavedl pravidelné státní dotace soukromým výrobcům elektřiny a pro stát vyšší výkupní ceny elektřiny ze solárních zdrojů než jsou prodejní ceny spotřebitelům.
   PS: Máme asi 70.000 bezdomovců, kteří se nikdy nedomohou svého práva. A cca 200.000 osob je v ekonomické ilegalitě, odkázáni na brigády a platbu hotově. Ovšem naší justici to nevadí, i nadále horlivě razítkuje rozsudky, které nikam nevedou. Exekutoři před sebou tlačí horu pohledávek ve výši asi bilionu Kč a nikomu ve státní správě to není divné.

   Smazat
 3. Pane Povolny, o Vasi bystrozrakosti nikdo nepochybuje, ale ono to asi nebude fungovat.

  Integrace je prosazovana pro lid delny a vylucnost pro ty druhe (jine)... Tato vylucnost je zabezpecena kmenovou kazni, kterou nektere narody maji a jine nemaji. Cesi k ni sice inklinuji, ale slabe, zatim co ti, kteri jsou kmenove verni a uvedomeli silne.

  Nahravani si vzajeme v byznyse a v konkurenci o zamestnani, Cesi jsou individualiste zatim co ti druzi jsou uvedomeli nepotiste.

  Jak dokazete zmenit kmenovou ukaznenost a vernost Cecha k Cechum, ja opravdu nevim. Krome toho budete verejne obvinen s propagace ODDELENOSTI a oddelenost nese mnoho nalepek, jako je napr. apartheid, rasismus, xenofobie, prejudism a dalsi.
  Vas napad je dulezity pro zachvani naroda, ale bude-li to pracovat je vec neznama. Ti druzi to piji s materskym mlekem a maji vyuku svych deti pod kontrolou.
  Cesi maji svoje deti v nalevu indoktrinace a ucitele jsou tradicne na strane tech, kteri jim zajisti karieru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč chcete jednomu z mála odvážných vlastenců házet klacky pod nohy? -
   Opravdu chceme nechat osud národa v rukou úplatných úředníků a politiků? Opravdu chceme kráčet od skepticismu a pesimismu k poraženectví?

   Smazat
  2. 20:12 Fungovat to nebude, bude-li nám vládnout Praha. Tam se vše vždy domrví a následky jdou mimo ní, vemte si rok 1938 - 1945 - 1968 - 1989.
   René Vrzáň

   Smazat
  3. 22:59

   Na tom něco bude, pane Vrzáni. Možná bude vhodné, kdybyste s panem Povolným už na zakládajícím sjezdu Strany etnických Slovanů připravili memorandum v tom smyslu, že hlavním městem bude napříště Levý Hradec.

   Smazat
 4. 5-te stoleti B.C.

  OdpovědětSmazat
 5. Moc podpisů pod peticí nevidím. Přitom je možno podepisovat online, jako obvykle:
  https://www.petice24.com/petice_proti_dublinu_iv

  OdpovědětSmazat
 6. Polsko a Maďarsko nedonutí islamizovat svoje země doufám že zůstaneme s nimi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:29

   Tam, kde hynuli sobi -
   - Čech se přizpůsobí!

   Smazat
 7. 20:53 - To jsem take cetl ! TALMUD se o tom zminuje !
  Ten co byl ukoristen v Babylonu !

  OdpovědětSmazat
 8. Zmizelo zde nekolik slusnych prispevku ! Proto nektere ted, nedavaji smysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:46

   Taky jsem si všimnul a není to jen na tomto příspěvku, nezůstala ani stopa, "Tento příspěvek byl smazán". Nejedná se o ojedinělý jev, nepohodlné i když splňující všechny pravidla slušnosti, jsou jednoduše zmizeny, né smazány.
   Kým asi?

   Smazat
  2. 10:26
   Všecko to smazali židočekisti.
   Udělejte konec jejich rejdům a vstupte do řad Strany etnických Slovanů Miroslava Povolného!

   PS:
   Ne "všechny" pravidla, ale všechna pravidla.

   Smazat
  3. Anonymní 7. února 2018 10:40

   IVECIEN jak vyšitej!

   Zku.vená láska: zpověď - rozhřešení.
   Jsem ženatý 11 let.Za celou dobu jsem jednou udělal chybu a podved svou manželku.
   S holkou o 11 let mladší.Mě bylo 27,jí 16.Druhou chybu jsem udělal,když jsem to vyklopil své manželce.Vše se urovnalo,ale den odplaty nastal po pěti letech kdy mi to moje žena vrátila hned dvojnásob.S prvním chlapem jsem jí nachytal já,a o druhym jsem se dozvěděl od syna a navíc to byl kamarád.Hranice šílenství je v takovém případě u každého jinde.U mně to vypadalo jako něco mezi vraždou a sebevraždou.Nicméně i tentokrát se vše urovnalo a jsme spolu dál.I když můj sexuální život není takový jako předtím.A teď mi řekněte kdo je větší hříšník.
   Ivecien

   Smazat
  4. Ps. Buď zdráv grafomane Iveciene, tak ty to rozvracíš i zde: "Miroslav Povolný", tvé ego Paroháče, tě zžírá nadále?

   Pro anonymního iveciena 7. února 2018 10:40

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.