Reklama

neděle 4. února 2018

Pohádka o multikulturním ráji (aneb jak vzniká občanská válka)

Lea Vojteková
4.2. 2018   Rukojmí
Milé děti. Byl jednou jeden imigrant z Nigérie, který se rozhodl, že se vydá hledat své štěstí do Evropy. Své štěstí našel v Itálii díky prodeji drog. Taky se seznámil s jistou Pamelou M., která mu zřejmě chtěla jeho štěstí zničit. Proto ji zavraždil, následně její tělo rozřezal na kousky a vecpal do 2 kufrů.
O této zprávě nás, milé děti, mainstream raději moc neinformoval. Stejně jako nás neinformuje o řadě kriminálních činů imigrantů (vraždy, znásilnění, přepadení, atd.). Jenže co se nestalo? Jistý člověk ze stejného města si pár dní po této brutální vraždě sedl do auta a začal střílet po imigrantech.

A naše „objektivní“ média opět nezklamala. Článek je ihned v popředí zájmu. Takže brutální vražda Italky nestojí za zmínku, ale zranění imigrantů ano? Víte, milé děti, jak vznikají občanské války? Vhodnou situaci pro vznik občanské války představuje slabá centrální vláda při výrazném náboženském, sociálním či národnostním pnutí, nebo existence zřetelného útlaku určité části obyvatelstva.

Co myslíte, milé děti, že teď udělá EU? Začne s ochranou hranic? Řekne STOP dalšímu přijímaní nelegálních imigrantů? Řekne STOP povinným kvótám? Nebo bude nadále cenzurovat, ostrakizovat a kriminalizovat lidi, kterým se tento stav nelíbí? Chce EU vyvolat občanskou válku?

Odpověď si, milé děti, dejte samy…

20 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. To bude zřejmě hodnotný zásah nějakého úchyla z eurohodnot a jejich speciálu k potírání Ruské diverze, který neunese pravdu pravdoucí. Pořád jelita nejsou schopná pochopit, že faktická, fyzická pravda planety se nedá zakrýt jejich virtuální realitou lží vydávanou za pravdu. Zkuste zakrýt špendlíkovou hlavičkou slunce. Za 5 minut je na netu zpráva o vašem neúspěchu. Co s tím uděláte? Prosadíte svou "pravdu" silou? Tolik, co nás nasranejch, vás ale není.

   Smazat
 2. A proc se nejaka italska Pamela scuchla s barbarenm z divoke Afriky a proc nekdo, kdo je strili, je pouze zranuje ?
  Pravdepodobne potrebuje lepsi zbran na predatory.
  Ale jinak jste zlata pani a ja nick honolulu vas mam rad, protoze pisete PRAVDU ! Jejich predatorska kriminalita je obrovska a znama po svete.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:00

   Predátorská kriminalita? To mluvíš o Američanech, že?

   Smazat
 3. To máte milé děti ale stále tak s journalisty, vymýšlí co by kde by se daly trhnout prachy za bulvár, to chce muže s pérem a fantasijí. Tak moc nadšeně a dlouze a dnes a denně od půlnoci do půlnoci nás bavili medialní lháři dopingem ruských sportovců a ejhle, arbitrážní soud rozhodl zcela jinak - a medaile se budou i zase vracet stejně jako zápisy do výsledkových listin.... Ale jedna olympiáda je pokažená, výsledky pro absenci těch nejlepších pochybné.
  Proč musí žít media jen a jen ze lží? Pravda je neprodejná, nezajímavá, ale když se někomu od huby, pardon od péra práší, jak lže, tak to tahá lidem prachy rovnou z kapsy. Nejsmutnější ovšem na tom je to, že ti nejprolhanější mají své prachy jisté, protože občané Česka musí povinně na lháře odvádět desátek. No a když na lháře, tak kdo lže, ten i krade - jak praví české přísloví. To žijeme v zajímavé zemi, kde lhaní a kradení je zákonem chráněno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naštěstí některé ruské sportovce na poslední chvíli nějaký švýcarský soud rehabilitoval. Zřejmě jde o chybu v koordinaci hybridní války proti Rusům. Nenechte se zmást. Oni zase někoho najdou. Třeba Rusové vypouštějí UFO.

   Smazat
 4. Všechna hloupoučká sluníčka vysadit v půlnoci uprostřed té "černé" poloviny, teď již s půlměsícem ve znaku, například města Malmó nebo Birminghamu, Paříže aj., ati co by přežili, by zajisté změnili názor. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 5. Článek nastoluje otázku chce EU občanskou válku?

  Sleduj peníze, radí špička z FBI.

  Kdo na tom nejvíce vydělá, je to USA státní elita (vojensko průmyslovo mediální komplex - Clinton klan), se kterým Trump bojuje.

  Takže všechny elity v Evropě napojené na pax-americana sem tlačí migranty vší silou (u nás jsou to ti co stály za Drahošem). Naštěstí zachránili nás Rusové v Sýrii (po kolikáté už) a tak se hledají další možnosti z Afriky (kde jsou placení verbíři, které je sem tahají - mám to z první ruky - známá byla v Africe). Proti tomu bojují lokální elity napojené na místní produkci a Ti chtějí se všemi obchodovat bez sankcí.

  OdpovědětSmazat
 6. OSN plánuje v roce 2018 přesídlit 1.195.349 migrantů
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/15085/

  Letenka a 70 tisíc za dobrovolný odchod, nebo vězení. Izrael zahájil odsun migrantů
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/462419-letenka-a-70-tisic-za-dobrovolny-odchod-nebo-vezeni-izrael-zahajil-odsun-migrantu.html


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Střílet na potkání imigranty je rozhodně idiocie, ale ta si nezadá s tou idiocií je sem v těch kvantech a kvalitě dovážet !!!

   Smazat
 7. Hmmm vidím, že zde nějaký vtipálek zapnil prostor prázdnými řádky. Skoro jsem na to skočil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nebude vtipálek, ale někdo, kdo nezná abecedu, možná ani češtinu... Cenzor by mohl mizerníka mezerníka vyzmizíkovat.

   Smazat
 8. Milá Leo!, odpověď je nasnadě!, není až tak obtížné ji nalézt.

  OdpovědětSmazat
 9. Jo přesně tak i němci už se bouří je třeba všechny liberální pošahance vyházet z veřejných funkcí.

  OdpovědětSmazat
 10. Autorce patří jednoznačně uznání za trefně stylizovanou karikaturu dneška.
  A trollům pochvala za to, že sebekriticky vyškrtali ze svých příspěvků všechny hlouposti a nechali jen to, co bylo opravdu z jejich hlavy. K dokonalosti už stačí vynechat jen jeden řádek.(ten první)

  OdpovědětSmazat
 11. Milá pohádkářko
  NÁROD ROZDĚLUJE KAŽDÝ
  KDO STRAŠÍ ISLAMIZACÍ (bez návrhu uzavření hranic ČR)
  ABY ZAKRYL POSTUPUJÍCÍ ZRŮDNOU PROTI PRÁVNÍ
  KATOLIZACI ČR !!!!
  Cizí Římsko-katolická církev
  je největším zaměstnavatelem v ČR
  Vlastní nejvíce budov lesů a pozemků
  A TO VŠECHNO PODVODEM
  Vaše pohádka je jistě směsicí
  nedozrálé osobnosti
  mašírujícího rozumu po vydatném vzdělání
  na poli kriminality politiky a propagandy.
  Radím zkuste své myšlenkové výtoky
  zastavit a poslouchat moudrost...( vrozenou inteligenci)*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:36 To bude zřejmě hodnotný zásah nějakého úchyla z eurohodnot a jejich speciálu k potírání Ruské diverze, který neunese pravdu pravdoucí. Pořád jelita nejsou schopná pochopit, že faktická, fyzická pravda planety se nedá zakrýt jejich virtuální realitou lží vydávanou za pravdu. Zkuste zakrýt špendlíkovou hlavičkou slunce. Za 5 minut je na netu zpráva o vašem neúspěchu. Co s tím uděláte? Prosadíte svou "pravdu" silou? Tolik, co nás nasranejch, vás ale není.To bude zřejmě hodnotný zásah nějakého úchyla z eurohodnot a jejich speciálu k potírání Ruské diverze, který neunese pravdu pravdoucí. Pořád jelita nejsou schopná pochopit, že faktická, fyzická pravda planety se nedá zakrýt jejich virtuální realitou lží vydávanou za pravdu. Zkuste zakrýt špendlíkovou hlavičkou slunce. Za 5 minut je na netu zpráva o vašem neúspěchu. Co s tím uděláte? Prosadíte svou "pravdu" silou? Tolik, co nás nasranejch, vás ale není.

   Smazat
 12. Jiná pohádka na dobrou noc pro milé děti: Chřipka. EU chce proočkovanost 75 procent. Neposlušné děti v ČR - proočkovanost pouze 5 procent. Bylo dneska na ČT24. Ríká lékařka - čarodějnice /lékaři dlouho byli něco jako čarodějové/. Říká, že se děti musí očkovat ve jménu zdraví. Dále řiká někdo jiný, jiná autorita - na chřipku zmírá 2000 lidí. Již není řečeno, že to jsou staří lidé nebo obecně lidé se značně sníženou imunitou, které zkosí i obyčejné nachlazení - dostanou při chřipce zápal plic a jsou mrtví. Nikdo neříká o škodlivosti očkování. Vakciny obsahují jako adjuvans /pomocná látka/ hliník, který prokazatelně působí demyelinizaci neuronů/zničení nervových buněk/ a velmi pravděpodobně očkování je přičinou autismu malých dětí a může být spolupříčinou Alzheimerovy choroby. Milé děti, vy ale máte vědět, že ti co to myslí s Vámi dobře - rozuměj dobře se svými kapsami, se máte dát naočkovat. S těmi kapsami to je tak - 100 miliard zisku pro farmaceutické koncerny vyrábějící vakciny. Jedna vakcina chřipky - výrobní cena několik centů, prodejní cena na volném trhu - deset dolarů.
  Tak milé děti - dobrou noc, spěte dál. A dejte se naočkovat. Prý výhledově je připraveno 300 vakcin - na všelico, jinak nynější stav 50 vakcin, v USSA očkuji již novorozence, kteří mají jeden den. Co bychom čekali od země "kde práva jednotlivce jsou nadřazená právům společnosti" /nepřípomíná Vám to inklusi u nás - většina rodičů by si ji nepřala ale rodiče, kteří mají adepty pro speciální školu se rozhodli je poslat do normální školy a většina těch nesouhlasicích rodičů se podvolí - z humanitárních příčin, stejně se podvolíme z humanitárních přičin příjmu muslimáků, ale na druhé straně z humanitárních přičin, když budeme připravení - hurá na Rusko/.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.