Reklama

pátek 16. února 2018

Policie ukončila Zimolovu kauzu. Omluví se Sobotka se Zaorálkem a Chovancem za jeho vyškrtnutí z kandidátky?

Adam Mikulášek
16.2. 2018   Rukojmí
Policie nebude nikoho stíhat, dokonce nehodlá nikoho v rámci této kauzy ani vyšetřovat za případný přestupek. Jen další důkaz, kterak vykonstruované kauzy na objednávku odstraňují úspěšné politiky!
A Zimola v tom zdaleka není sám, není třeba zde jmenovat mnoho dřívějších podobných pseudokauz, které „vyšuměly“, ale dotyčným neoprávněně pošpiněným a odstaveným politikům se nikdo neomluvil, zejména ne vlastní partaje, které se jich pro jistotu již v počátku dané „kauzy“ zbavily!
A tihle hlasatelé oné nešťastné „presumpce viny“ pro politiky, kteří ovšem sami dokazují její nespravedlnost neochotou těmto politikům pomoct k návratu do politického života, pakliže se ukáže jejich nevina, ještě mají tu drzost nás poučovat o tom, jak má vypadat „skutečná vyspělá demokracie a svoboda“!

Takovýmto „mudrlantům“ vzkazuji jen jedno – zameťte si před vlastním prahem! V případě ČSSD stačí připomenout kauzu OKD a s ní spojené hornické byty, o kauze Altner ani nemluvě. Ublížila snad stavba Zimolovy chalupy na Lipně nějakým pracujícím či sociálně slabým? Třeba že by se odněkud museli vystěhovat? Naopak, pokud vím, tak pan Zimola dokázal potřetí za sebou vyhrát v barvách ČSSD i poslední krajské volby (2016), jež byly pro tuto stranu prvním vážným debaklem, kromě Jihočeského kraje a Jiřího Zimoly se ČSSD tehdy podařilo vyhrát už jen na Vysočině!

Že by obava, aby úspěšný Zimola náhodou nějakým těm méně schopným, ale mocnějším, stranickým kolegům časem nepřerostl přes hlavu?Zdroj

Policie nebude stíhat Zimolu kvůli stavbě chaty v Lipně. Potvrdilo se, že kauza měla politický podtext, říká exhejtman

56 komentářů :

 1. Mám pocit, že s tou presumpcí viny začal Zeman, který si ve své naivitě nedovedl představit, jak jeho přátelé toho budou schopni zneužít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co Palas, ..
   poslechněte si Sedláčka na Barrandově a uvidíte, co je to za bandu zločinců. Konce zástupu zločinců v ČSSD nelze ani dohlédnout.

   Smazat
 2. Jo a dnes mu zdechnul další ex-parťák s presumcí viny! - https://www.novinky.cz/domaci/463680-zemrel-lobbista-miroslav-slouf.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha, vy jste teda ubožák, anonyme 17:20...

   Smazat
  2. Vláďo, nad roztlevskávače nenávisti je třeba se povznést, dělají jen svou práci.

   Smazat
 3. Myloš ho v tom špitále ani nenavštívil, co? To se mu teda pěkně odvděčil za to že ho poprvý dostal na Hrad! Aspoň poklepat naposledy na rameno a poprosit aby u rezervoval nějaký teplý místečko v pekle mohl:))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele Drahošův trolíku zalez na nějaký teplý místečko nejlíp zase do kanálu a neopruzuj.

   Smazat
  2. 17:25
   Halt die klape havložumpo!!!!!

   Smazat
  3. Oba dva ,17:20 a 17:25 musíte být pěkná hovada.Navíc přiblblo 17:25 neumí napsat ani jméno MILOŠ a stavba věty mu je také cizí.

   Smazat
  4. 18,52 - souhlas!!

   Smazat
  5. Kdyby tě někdo znal,tak by jsi byl živou legendou pitomosti....

   Smazat
  6. myslíš, aby mu dal polibek smrti?

   Smazat
  7. 17:36 Zajeď a neklapej tu, klauso-merkelskej pšouku, co se furt vysouvá z lejnolíhně škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem :D:D:D

   Smazat
  8. Pro 18 52: Oni nejsou dva. To je jeden a tentýž blb. Svoje debilní moudra na toto téma zvrací teď povinně ke každému článku, protože je za to placený. Tady vidíme reálnou úroveň těch Drahošových inteligentů, neboť on se k této klice určitě hrdě hlásí, pokud není navíc ještě placen Chovancovým ústavem pro potírání " dezinformačních " webů.

   Smazat
  9. 10:11 Třeba tím právě tý práglkafilerce schválně škodí! To tě nenapadlo rudej škubánku, co? Taky čím by tě to mohlo napadnout, že:)))

   Smazat
 4. Chovanec Sobotka a Zadolárek a omluvit se? No to je docela dobrej vtip, to je jako chtít po tchořovi aby nesmrděl. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. parta lupičů, co krade třicet let se očistí omluvou? Vždyť kandidátky jsou složeny jen z nich. Omluvou bude jen okamžitý kriminál.
   Ti hňupové nereflektují ani poslední průzkum, který jim dal ještě méně, než měli v podzimních volbách.
   RAUS!

   Smazat
 5. Policie si to asi začíná u občanů žehlit nebo ta její lepší část, když odblokovala Zimolu z podezření. Osobně bych uvítal zvolit jej za předsedu ČSSD. Jak znám jihočechy, jsou nepovolní a já bych opět podlehl kouzlu je volit, neb povolný mohu být já, ne politici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proboha, justiční mafie se zkorumpovanou PČR je jen Béčkem ODS a ČSSD.
   Rozkrádačky ve stovkách miliard a pořád melete nesmysly o obrodě sociální demokracie. Tak je všechny pověste hned vedle odeesáků a Kalouska.

   Smazat
  2. 8:37-chápu ale jsem věčný, podmíněný optimista, Vy ne?

   Smazat
 6. Další stíhaná osoba na objednávku. Kdo bude za to potrestán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "stíhaná osoba na objednávku" - Zimolu stíhala
   policie? A uvrhla jej do vyšetřovacího žaláře? Snad mu tam ti jeho kamarádi, co jim vyplácel milionové odměny (ze státního, ne ze svýho!), nosili balíčky. "Do roka a do dne, ZIMOLOmikare, aby Tě husa kopla za tu vostudu, kterou´s svou nenažraností na socany uvrhl!"

   Smazat
  2. 12:28-to říká kdo? víte-li více než policie mluvte, nebo mlčte!

   Smazat
 7. Dokud se ČSSD nezbaví celého minulého vedení strany, bude stále stranou na hranici 5ti procent. Ato ještě jen díky zbytkům členů, kteří dosud nepochopili, že jejich strana již nemá program, pro který by ji nějaký dřívější volič měl volit, ale pouze naivní hlášky o ekonomickém zvýhodňování některých spoluobčanů, přičemž samotné její finance jdou od desíti k pěti, hodně mírně řečeno. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,odstranit celé vedení a vyrovnat dluhy, které jsou cca 300 000 000 slovy třistamilionú. Dluhy musí platit jen občan ale zavšivené partaje darmožroutů ne???????pp

   Smazat
 8. Kdy už zavřou křesťana Sobotku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za spoluvinu při tunelování OKD 15 let natvrdo + propadnutí majetku.

   Smazat
  2. Žádný křesťan, je to Chazar.

   Smazat
  3. "15 let natvrdo za spoluvinu při tunelování OKD" - Jmenuj i ty spoluviníky, když už se´s
   tak zozžhavil! Nebo to mělo být přiznání spolupracujícího obviněného?

   Smazat
 9. Docela by mě zajímalo, jak je to s Bakalou. Je obviněn? Proč je ticho po pěšině? Jak to, že pokud je vyšetřován, může ovlivňovat svědky a soudce pomocí médií - a to dělá denně. Proč není ve vazbě. Nebo nekonají státní zástupci, policie, soudy? Kde to vázne? Trvá to už neůnosně dlouho!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak to vypadá s naší justicí se podívejte na TV Barandov kde má pan Soukup jednou týdně o justici investigativní pořad. Je to móc zajímavé povídání, pak to pochopíte kde že to asi vázne.

   Smazat
  2. Babišovi perou trenky imrvere. A Roman, Bakala i celá ČSSD nebo ústavní soud jsou svatí.

   Smazat
 10. 19:30
  Milej zlatej,po havlohadráku jsme si VŠICHNI ROVNI,NĚKTEŘÍ VŠAK ROVNĚJŠÍ!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. To je tedy zajímavé. Zimola dá svému náměstkovi pro zdravotnictví (kde je trvale málo peněz pro směnné sestry)600 tisíc Kč měsíčně a odměny k tomu. A ten náměstek financuje výstavbu chaty pro Zimolu. Dobře vymyšlené, zřejmě na to skočila i policie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní17. února 2018 7:01
   "To je tedy zajímavé" - a hlavně stručné. Jasně popsaná skutečnost stačí sama o sobě. Máte můj HLUBOKOSKLON. sck

   Smazat
  2. 17. února 2018 7:01 - Takto popsaná podstata
   celé události s chaloupkou na Lipně je ČISTÁ, DESTILOVANÁ, UČEBNICOVÁ KORUPCE.

   Smazat
 12. Proč myslíte, že toho Zimolu tzv. očistili? Aby ho mafie mohla dosadit do vedení jako Alibabu

  OdpovědětSmazat
 13. Zimola hodně lidí zklamal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to víš, zloděj ve tvém kurníku tě nepotěší

   Smazat
 14. A proč ještě nesedí na hradě Mírov Sobotka?????
  Ten je čistej jako tejden stará Pampersky!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. " jako tejden stará Pampersky!!!!! " - Sám si vyměň, Sobotkovi je uznal soud za čisté už po
   několikáté. Do Pamprsek ostatních čunitelů, třeba těch, co potratili majetkovou majoritu státu (záměrně?!) v a.s.OKD, raději nenahlížel.

   Smazat
 15. Od počátku své existence má ČSSD problém se třemi "Z".
  - Zrada
  - Zbabělost
  - Zlodějina.
  Možná by k tomu šla přidat ještě ztráta paměti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "problém se třemi "Z". - si zapomněl na ZIMOLU!

   Smazat
 16. Zimolovo obvinění je typickým případem objednaného policejního pronásledování. Je to jeden z několika objednaných obvinění, kterým Sobotka a spol dovedli ČSSD ke konci 7%. Grupa, která se dala zvolit do parlamentu bude nyní pod firmou "ČSSD" působit do příštích voleb. A to v každém případě, jak zítřejší dopadne sjezd ; při zvolení vedení, kde budou tito poslanci, bude tato grupa působit jako KDU B a Babišovi nebudou k ničemu. Při nepravděpodobnému zvolení zásadně jiného vedení, pak tito zvolení budou existovat bez možnosti ovlivnění poslanecké grupy a povede to k rozštěpení ČSSD a Babišovi stejně nebudou k ničemu.
  Nejlepší budou nové volby někdy v červnu. ČSSD stejně nebude v parlamentu, ale možná se zformuje pro příští léta ozdravěná ČSSD. Po volbáchsnad vypadnou kašpaři jako TOP a Starostové, možná oslabí i Piráti a Babiš sestaví 101 vládu.
  J.Prikner

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Zimolovo obvinění je typickým případem objednaného..." - Píše nám J.Prikner z MIMONĚ. Jsou tací psavci, jimž skutečnost vůbec nevadí a zcela MIMO NI sepisují své trachtáty.

   Smazat
  2. 13:44-co tím chtěl básník říci? J.Prikner má pravdu! Jsou i tací psavci, jako Vy. Co s nimi nevím, blby!

   Smazat
  3. 14:26 co tím chtěl básník říci? - To, co řekl Anonymní17. února 2018 7:01:
   "To je tedy zajímavé. Zimola dá svému náměstkovi pro zdravotnictví (kde je trvale málo peněz pro směnné sestry)600 tisíc Kč měsíčně a odměny k tomu. A ten náměstek financuje výstavbu chaty pro Zimolu. Dobře vymyšlené, zřejmě na to skočila i policie." Čili J.Prikner je MIMOŇ a M.Povolný taky a taky neví co s blby. Nemá to lehký. NEVÍ! A
   NEVÍ, ŽE NEVÍ.

   Smazat
  4. 15:36-a ty mimoni si myslíš, že policie neprověřovala důvodnost těch 600 tisíc? Jsi opravdu jen troll, blb nejsi, ten má aspoň názor.

   Smazat
  5. No, pokud toto není politická korupce, tak už tedy nic. Přece je jasné, že já ti dám nadstandartní plat a ty mně z něho postavíš chatu! Co nechápete???????

   Smazat
  6. "- a ty mimoni si myslíš,...?" - Nemyslím, že
   neprověřovala, myslím, že "prověřovala" tak, jak se to pro kýžený výsledek dělá. Tykání, na které jste přešel, používají burani, když jim dojdou logické argumenty. Co říkáte na poznámku autora 7:_59 ? Věřím, že se s ní dokážete vyrovnat na úrovni bez tykání. sck

   Smazat
  7. 9:46-sck-možná jste si všiml, že zde všem vykám, jen u nepodepsaných trollů občas "ujedu", neboť ctím jejich radu: Na Netu se v anglosaském světě tyká. Otázka na Vás tedy zní, proč se někdy podepíšete a jindy ne? Na Vaši otázku, co říkám na 7:59? NIC! Dokázal snad, že to byl nadstandardní plat, že činí jiné závěry než policie?

   Smazat
  8. "Na Netu se v anglosaském světě tyká." - Jak to mají Angláni s tykáním/vykáním je sporné,Sire Povolný, když pro Ty i Vy mají YOU, ale budiž. Apropó, 600 táců tahají hejtmani z kapsičky u vesty běžně? sck

   Smazat
  9. 8:35-sck-Já o voze, Vy o koze. S demagogy nediskutuji. Proč jsou některé platy tak vysoké, že se tomu nepodiví ani vyšetřovatelé není otázka na mne! My oba se tomu můžeme jen divit. Nestěžujte si zde(na lampárně) ale na vládě, svému poslanci nebo na policii, která to vyšetřovala.

   Smazat
  10. "...nebo na policii, která to vyšetřovala." - No právě! "No, pokud toto není politická korupce, tak už tedy nic", -píše Anonym 7:59. Odtialto to naozaj tak vyzerá. Bohužel v Hradci na sjezdu ČSSD ještě znovu uspěli "zimolové", které Zeman zcela o tevřeně korumpoval svým "státnickým" projevem. Prohráli jsme.

   Smazat
  11. oprava: ..prohráli jsme. sck

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.