Reklama

úterý 27. února 2018

Politkovská vs. Kuciak vs. Galiziová

Jaroslav Loudil
27. 2. 2018
Když byla v Rusku před pár lety zavražděna novinářka Politkovská, byla to přímo - "žeň a voda na mlýn" - našich mainstreamových novinářů a různých zpravodajů. Komentáře v ČT , Rozhlase i novinách s velkým potěšením a "pěkně jedovatě" - hlásily toto :" Putin se vypořádal s nepohodlnou novinářkou ! Totalitní režim vraždí novináře ! Nepohodlná osoba, kritizující Putinův režim, musela zmizet ! Tak pracuje totalita se svobodou slova ! .....atd. atd. 

Obrázek: Daphne Caruana Galizia

Dobrý Bože, ale co se teď nestalo ! Na Slovensku, tedy v demokratické zemi NATO a EU a u našich sousedů byl zavražděn 27 letý investigativní novinář Ján Kuciak i se svou přítelkyní. Mrtvoly obou byly nalezeny v domě Jána Kuciaka , smrt nastala střelnou zbraní nájemného vraha. Investigativní novinář Kuciak se poslední dobou zabýval korupcí členů vládnoucí strany SMER pana Fica. Tedy nikoli jen v Putinově Rusku přicházejí investigativní novináři o život ! Dnes se to stalo v zemi NATO a EU Slovensku, před pár týdny byla zavražděna nastraženou bombou investigativní novinářka Galiziová na Maltě, tedy v další zemi EU !! Během posledních čtyř měsíců byli v EU zavražděni dva nepohodlní investigativní novináři.

P.S. Toto je zasloužený políček do ksichtu našim mainstreamovým novinářům a komentátorům, kteří setrvale věří a ubezpečují o tom denně i celý náš národ, že veškeré zlo tohoto světa se nalézá v Rusku a řídí ho Putin. Protáhněte své frňáky, chrapouni a hovniválové !

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/tohle-je-slovensko-v-roce-2018-politici-jsou-rozcarovani-z-vrazdy-novinare_469168.html
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/maltskou-investigativni-novinarku-zabila-bomba-v-aute-posledni-prispevek_1710161929_dp

131 komentářů :

 1. Proč nikdo neřve nic o tom, jak Fico nechal odstranit nepohodlného novináře? který jen chtěl odhalit korupci premiéra Fica? To je přece hrubé porušení demokracie v říši zla EU! takhle odstraňovat nepohodlné novináře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste blbý nebo navedený. Tohle udělali ty největší svině, kterým Fico překáží v rozvratu Slovenska. Mimochodem ten dvojí a trojí metr západu je fraška, vraždí se tam na objednávku od nepaměti. Západ má proto i povolání profesionální vrah (je to natolik běžné, že se vyskytuje k každém druhém filmu).

   Jo za peníze si lze koupit i smrt člověka, to je kapitalismus, kdo má nejvíc peněz rozhoduje o všem, je to nejhloupější věc jaká existuje, přesto většina obyvatel země se modlí ke zlatému praseti.

   Smazat
  2. Také si myslím, že je to dílo kapitalismu, kterému novinář překážel v zločinných aktivitách.
   A že je to v souhře s kriminalizací nepohodlných politiků diktaturou kapitálu? Diktátoři si říkají: zabijeme nějakého novináře, který je nepohodlný, podvrhneme "investigativní" článek, kterým podrazíme nepohodlného politika a máme hned zlikvidované 2 + x nepohodlných lidí, překážejících naší diktatuře. Tak to ovšem chodí i v Česku: kriminalizujme, kriminalizujme a pokud se někdy někdo odváží odhalit pravdu, tak ho také zkriminalizujeme a když bude oponovat, tak ho odbouchneme. No a u bratří Slováků to nebude o moc jiné. Jo, těžký život oligarchie!

   Smazat
  3. Panama papers - Kde skrývajú peniaze slovenskí zbohatlíci?
   J.K, 19.1.2017https://youtu.be/3BAVafHeyOU

   Smazat
  4. Velvyslanectví USA potřebuje zlikvidovat Fica, protože nedělá to, co se po něm chce. Navíc za jeho vlády byly zpět vykoupeny zdravotní pojišťovny a byla zavedená jenom jedna zdravotní pojišťovna a za to muselo Slovensko zaplatit nemalou pokutu z důvodu omezování podnikání zahraničních firem na Slovensku. Fico je populární mezi lidmi a pravice se už celou řadu let nemůže dostat k vládě a tím pádem není možné ze strany zahraničních firem tak vysávat ekonomicky Slovensko, jak by si to zahraniční západní firmy přály. Z uvedeného důvodu zasáhlo Americké velvyslanectví z cílem politické likvidace Fica. Už se organizují proti Ficovi demonstrace, už se vyslovují, bez jakýchkoliv důkazů, obvinění, že spolupracoval s Italskou mafii. Už vyzývají ministra vnitra z vlády Fica, aby rezignoval a už obviňují jeho blízkou spolupracovnici, že má vazby na Italskou mafii. K tomu všemu nejsou vůbec žádné důkazy a vychází se účelově z toho, co někdo někde řekl a někdo někde předpokládal, že by to mohlo tak být a to samozřejmě z cílem likvidace Ficovy vlády. Média budou široce o tom informovat i když na demonstracích bude několik desítek lidí a uvádět budou v médiích stovky tisíc. Vše je to připravené a nese to jasný rukopis velvyslanectví USA, které potřebuje na Slovensku eskalovat situaci, destabilizovat situaci a dosadit do vedení pravicovou vládu, která bude nápomocný k rozvrácení ekonomiky Slovenska a jeho pořádného zadlužení.

   Smazat
  5. Dle mě je to jasná dvojka :

   US ambasáda + odporný Kiska.

   Smazat
  6. 17,29 - souhlas

   Smazat
  7. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tahle akce zaměřená proti Ficovi je pouze generálkou sereše na akci proti Putinovi před prezidentskými volbami v Rusku.

   Smazat
  9. 23:36 "Proč nikdo neřve nic o tom, jak Fico nechal odstranit nepohodlného novináře? který jen chtěl odhalit korupci premiéra Fica?" - TOHLE si o tom máme myslet! Takhle pěkně to měli kucí OLANO demogratyckí a další SaS-íci vymyšlený a pak zveřejnějí jako
   hlavního protagonistu boje ZA PRAUDU fotku 10x profláknutýho Matoviče! A JE JASNO. sck

   Smazat
  10. Mozu teraz novinári nazriet do svojich radov, medzi nimi je vrah. Kedze vrah si v pohode vypil s dvoma zabitymi kavicku a pokecal si, rozhodne to nebola talianska mafia, Fico, ani najomny vrah. Bol to jeho dobry znamy...

   Smazat
 2. Vražda slovenského novináře a jeho družky je jasná. Zatímco Zeman jim vykecával díru do hlavy, Putin je střílel a Fico dával pozor, jestli někdo nejde! Zeptejte se Soroše, ten to potvrdí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Orbán prý všechny jmenované přivezl na místo činu autem!

   Smazat
  2. Pardon, myslel jsem jen ty jmenované jako spolupachatele. Soroš s tím nemá nic společného. Ten prý jenom někomu něco platil.

   Smazat
  3. Putin tam taky nebyl, vyspával opici a navíc díky pokročilé sifilitidě už nemůže podobné lotroviny páchat osobně. Ten tam poslal svoje zabijáky z FSB. Ale každý ví, že má přímé osobní spojení s N'Dranghetou, meddelínským drogovým kartelem a gangem MS 13.

   Smazat
  4. 8:33
   A ty kvůli debilitě neudržíš ani meč natož moč!!!☺

   Smazat
  5. 9:09, problém s chápáním?

   Smazat
  6. 16:33
   Jestli seš autorem toho zvratku z 8:33,tak se divím,že ještě nepíšeš do Fuckingtown post,exote.

   Smazat
  7. 16:39, človíčku nešťastná, jste v ironickém vláknu.

   Smazat
  8. 8:33 Ten filcák má docela jinačejší starosti! -
   http://iks2010.info/?p=127783

   Smazat
 3. Já bych si všímal toho, jaké okolnosti tomu zločinu předcházely i jaké se nalézaly na místě údajného činu. Tak zaprvé: Mělo by se prozkoumat, zda ten novinář nenechal nějaký dopis na rozloučenou, pokud nebyl naprosto hloupý, což zřejmě opravdu ne. Zadruhé: Mělo by se si všimnout, zda a jak byla jeho partnerka upravena, zda měla na sobě například nějaké drahé šperky, protože to by znamenalo, že šlo o vznešenou návštěvu. Zatřetí: Mělo by se prověřit, kolik a jakých nábojnic bylo vedle nich položeno, protože ten počet znamená o jak velkou - početnou a důležitou věc šlo. Zároveň by měli být vyslechnuti jejich sousedé a to neobvyklým způsobem, mělo by jim být přikázáno, aby si vymýšleli a sdělili policii jen nesmysly, ukázala by se tak tajená pravda. No a zapáté, mělo by se zjistit, zda byli pomočeni, protože pokud ne, byla to rychlá a profesionální vražda a nebo doufali ve slitování. Mohl bych pokračovat, ale snažte se prostě myslet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:09

   Ty vole, to je dobrý. Když to řekneš slovenský policii, určitě dostaneš ten milión!

   Smazat
  2. Jenom mne baví myslet.

   Smazat
  3. 0:14

   To je zbytečně předstíraná skromnost. Tebe baví to druhým vykládat (že myslíš).

   Smazat
  4. A nebo vás učím myslet a prokazuji vám, že je to možné a jak.

   Smazat
  5. K 0:14.
   Také se říká, že mysleti je hovno věděti.

   Smazat
  6. To se možná říká, ale zrovna ti moc nemyslí a především nevědí, jak to skutečně je.

   Smazat
  7. 0:25
   To máte pravdu, ale já bych že všech verzí upřednostnil variantu dát rovnou Zemana, Putina, Fica a Orbána na detektor lži!

   Smazat
  8. Ještě doplnění k O:25.
   Za takový postup předpokládám nejen peníze za objasnění zločinu, ale ještě i neskonalou vďěčnost kavárny, která mě určitě navrhne v příštích volbách jako svého kandidáta na presidenta!

   Smazat
  9. 0:09 + 0:14 ++
   https://www.youtube.com/watch?v=pzbTYhOvbpA
   Měl byste tam zajet a trochu jim pomoci. Slovenská kriminálka bez vašich "myšlenek" určitě doteď jen stojí na dvorku a dloube se v nose.

   Smazat
  10. Nakonec se zjisí, že vrahem byl zhrzený milenec jeho nebo její Fero Dežo a co pak s tím? I tací umí dobře střílet...

   Smazat
  11. 7:36 Vrah je zahradník, tj. ten co číhá za hradem

   Smazat
  12. táraš hlúposti

   Smazat
  13. 7:36 "I tací umí dobře střílet..." MOTIV je to možný, čím dál pravdě podobnější. Ale když on
   ten Matovič má takový přesvědčivý umělecký podání! sck

   Smazat
 4. má v tom prsty CIA, zrovna tak, jako do pokusu o vraždu předsedu KSČM Svobodu, obět´ na objednávku

  OdpovědětSmazat
 5. Možná všechny nechal odstranit Putin, aby zasel zmatek. To pana autora nenapadlo. Krvavá ruka Kremlu. Měl by se ještě hodně učit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 6. Jasná práce z Kremlu. 6.09 má pravdu. Zasýt v okolních státech zlo dokážou hoši z Moskvy opravdu na jedničku zvláště, když podobnost vraždy s tou novinářkou z ruska má stejné znaky.Že potom Loudil píše články, které překrucují vraždění v Rusku je hanebnost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě si doplň tvé znalosti ....6:31
   Pravidel českého pravopisu a pak bude tvůj
   názor bez námitek přijat, blbe.

   Smazat
  2. Hezký příspěvek, takové setí natvrdo, jak se na pana Kremlu sluší a patří... "zasÝt" .. ten Putin už k*rví i češtinu.

   Smazat
  3. 8:37, 8:38, když není argument tak se i ,, í" hodí. V zájmu Ruska blahopřeji

   Smazat
  4. .....9:21
   Když nelze proti Rusku otevřeně vojensky zakročit, má protiruská propaganda svou zástupnou roli ve všech jiných oblastech.

   O Rusku se píše a hovoří pouze negativně,
   svou horlivostí v tom vynikají současní lokajové zločinné zahraniční politiky USA,
   české elity.
   V Německu je situace podobná, tam nemohou pohrobci Hitlera zapomenout na to, že je ti podceňovaní mužici hnali až do Berlína.
   A německé novinářské kurvičky také okomentovaly prohru svého týmu v hokeji
   a pitvaly psychologický profil ruských hráčů,
   aby blbé Němce ohromily tím, že v ruském týmu
   hrál i odsouzený zločinec, který zbil svou manželku.
   Rusko začne být,(nedej Bože !) zase pozitivně vnímáno a hodnoceno, pokud se otevře se svými přírodními zdroji americkým parazitům ,
   tak jak tomu bylo v krátkém období za Jelcina
   a Clintona.
   Tehdy Rusko nikomu nevadilo a blbostem tehdejších vládců Kremlu Američané tleskali.
   Paraziti ze Západu se totiž domnívali,
   že je to na věčné časy, ale přišel Putin...

   Tak jednoduché je to, pane Novák.

   Smazat
  5. 10:39 O suroviny vůbec nejde, ty jsou k dostání už teď.

   Smazat
  6. Na ja, celé to zorganizovala prešpurská pobočka CIA... holubí letka vrkala o jejich spojencích a živých nástrojích... tak Soros podmazal nějakého jestřába...

   A v holubníku? Jako když do hejna střelí... to je vrkůůů sem, vrkůůů tam, pro vrkání chudáčka zabili. Ne, že předtím sežral a po°ral, co se ani Amíkům nehodilo větrat na majdanku...

   Smazat
  7. 12:16, nejde o suroviny??! Vy jste na Zem dopadl odkud, z Jupitera?

   Smazat
  8. 6:31. zřejmě jsem měl být s tím Kremlem trochu extrémnější, chytnete se každé kraviny.

   Smazat
  9. ...16:55 už jsi se podíval do těch Pravidel
   českého pravopisu, blbe ?!

   A kraviny sdílej jinde, tady se diskutuje k věci.

   Smazat
  10. 17:27, :)

   Smazat
  11. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. 6:31
  Ty,Kalousek,Havel a Poserplina....chlastat a lhát od rána vám šlo vždycky,kriplové zbytečný!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Tak za prvé. V demokratické zemi se vraždí demokraticky a v totalitní totalitně.
  Za druhé. Být novinářem, tak bych se jistě vrhnul na případ a začal ho rozkrývat...
  ...abych dopadl jako Kuciak.
  To jsme to dopadli. Díváme se na to, jak nám rozebírají vlastní zem před očima a kdo se ozve, dostane prach a olovo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokratická vražda tolik nebolí, je taková humanistická, podobně jako humanitární bombardování. To už by konečně všichni zabedněnci v téhle demokratické zemi mohli jednou pochopit!

   Smazat
  2. 6:54 To už tady bylo, indiáni by mohli vyprávět.

   Smazat
  3. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 9. Chtěl jsem ještě dodat jaký je Fico hajzl. Dneska rozdává miliony ze státního za dopadení nějakého slovenského Osvalda - berana na porážku. Z vraha, pokud bude vůbec kdy dopaden, udělají pomateného šílence, který se rozhodl zabíjet novináře kvůli špatným předpovědím počasí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hricáku já bych souhlasil, co píšete, jenže tady na NR se Loudilův článek prezentuje jako obhájce vražd ruských novinářů v režii Kremlu a to je šílenost zaslepeného rusomilce.

   Smazat
  2. U nás v lihové aféře také jeden mlátil milionem o stůl a jaká byla pravda.

   Smazat
  3. Fico, vypsal cenu jako principál Dežo.. kdo u Deža zazvoní v poledne 31. února jako první, dostane Eržiku za manželku a půl maringotky v Bruselu k tomu...

   Smazat
  4. Investigatívneho reportéra Jána Kuciaka zavraždili v jeho dome
   Informáciu potvrdilo ministerstvo vnútra. Prezídium Policajného zboru zvolalo na 18:30 tlačovú konferenciu.
   28. feb 2018 o 13:53
   Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/20768704/reportera-jana-kuciak-zavrazdili-v-jeho-dome.html#ixzz58Cryy5TW

   https://domov.sme.sk/c/20768704/reportera-jana-kuciak-zavrazdili-v-jeho-dome.html

   Smazat
  5. Fico: možná to je počáteční teatrální gesto, aby měl u veřejnosti počinek do budoucnosti, až se sletí supi nad jeho hlavou. Z úřadu vlády odchali M.Trošková a V.Jasaň, kteří byli označeni za spojku N'Dranghety. Fico se takto zřejmě jistí dopředu, až bestie rozpoutají mediální peklo.

   Smazat
  6. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 10. Á hlídač čistoty psaného textu se ozval.Partajní důvěrníku ruského molocha jdi si ještě lehnout je venku zima a ty zase blbneš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zase moudrý Amerikán nečekán, nezván. Kterej zoufalec chce číst ty tvoje bulvární sračky z nový republiky, ať si tam počte o tragediích, o Rusku, o sexu a masturbaci, a podobně. Hnus - a diskuzní magoři ze ztohoven? Ještě větší hnus - diskutujou i k tomu, že bude mráz - přes šest příspěvků -no, chápe to někdo? To už jsou magoři závislí, těm už není pomoc. Žvaní a žvatlají i k tomu, že holub se vysral na chodník - prostě ke všemu. To už je nemoc. Jsou tou pomyslnou svobodou slova jak ožralí - žvaní a žvaní, ale čtou to zase jen zoufalci jako jsou oni, a ani ti u toho nevydrží, protože to nejde. A občas i já, protože jsem blbec, a neustále si musím ověřovat, že největší potřebu žvanit a psát ty blbosti mají dementi a magoři, je to tady jak u blbejch na dvorečku. Pořád stejní lidi to tady začali prznit svejma kokotinama, a stojí to za hovno. Tohle že jsou inteligentní diskuze - a k věci? Takový kraviny? Ten Americkej magor má nejspíš volnou středu z blázince, tak si to užívá, než ho zase zavřou do klece a nepustí k počítači. Ty považuješ tyhle sračky za projevy normálních dospělých lidí? Fico, Fico, Fico samej Fico.
   Blbec

   Smazat
  2. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. nemohli najit žadne kompro na fica a že se snaži už leta tak se jim hodi každy zločin i zločinec a leto je stare jak lidstvo samo stači se ptat komu to prospěje ovšem že sam fico tlačen prestituti v tom šlape jako slon v porcelanu už jen tou nehoraznou častkou pro neznameho udavače stylem zoufali dělaji zoufale kroky proto mi vychazi konec fica

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Ficovi jdou po krku už hodně dlouho. Zvolebnívá se. Jestli tohle s tím souvisí, není zatím známo, ale je docela možné, že ne, protože se objevily zase nové detaily.

   Například ten, že proklamovaná nábojnice u mrtvých tam nebyla záměrně, ale že se vrahovi vysypal zásobník. No to neukazuje na profesionála a na Slovači už jdou o tom vtipy. Sice sranda, ale stále se jedná o strašnou vraždu dvou mladých lidí.

   Smazat
 12. tento článok toho vola presne vymedzuje komu tá obeť prospela - takým riťolezom ako je sám - ale stopy vedú do Česka drahý pane !!!

  OdpovědětSmazat
 13. éééé - na Slovensku máme iný meter na takých trollov - sereme potichu na hlupákov toho typu, a aj to si ten čudák myslí, že to niekto jeho somariny číta - Fico nechce Istanbulský dohovor, nechce kvóty, nechce kadečo a otáča sa k Rusku ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stanislav Sevecek28. února 2018 8:53

   Ano, zvonka to vyzerá na pokus dostat brusel "zlobícího" Fica do tepláků.

   Smazat
  2. Zatím se k Rusku moc neotáčí, ekonomice vadí zastavení provozu trouby Družba. Ale z Moskvy se loni vrátil relativně usmátý, možná ďáďa Vova přislíbil nějakou satisfakci. Nevím jakou, nějak mi to geograficky nevychází.

   Smazat
  3. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 14. Naši "ivestigativci" mohou být v klidu, ti proti nimž píší nejsou zločinci a proti nebezpečným lidem se psát neodvažují. Jinak je jasné, že tyto vraždy byly někým naplánované, zaplacené a někým provedené. Tyto vraždy měly za cíl zamaskovat nějakou zločinnou činnost a rozkrytí její sítě (chobotnice). Policie se musí nejdříve pustit po stopách toho na čem novináři pracovali a najít tak především potencionální zadavatele těchto poprav. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 15. Jestli že píšu o italské, české, slovenské... mafii, musím počítat se vším. To je riziko povolání. Ten člověk ač mladý musel vědět do čeho jde. Měl se raději věnovat méně výbušným tématům a nechat toto téma Pehemu, Hekrdlovi, Mitrofanoffovi, Finštejnovi...Bohužel i slovenská policia bude taky asi taková malá mafia a případné zjištění motivu vraždy, které nebude korespondovat s okamžitě nastolenou linií, bude zameteno pod koberec a nebo vyšššumí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 7:52
   Právě proto Kuciak,mladý,nezkušený,zkušený novinář by poznal,že se jedná o provokaci.Jak se někde píše,sám Kuciak nic nevyšetřoval,nezjišťoval,různé materiály,podklady dostával,takže lze hned napsat,tato kauza byla na objednávku.Následný požár v Košicích,jen potvrzuje,že to bylo připraveno důkladně a profesionálně.Nebezpečné,nebo důkazné materiály se nikdy nenechávají volně přístupné,nebo někde v šanonech.

   Smazat
  2. Ad 7:52 - souhlas s Vaším komentářem i s některými předešlými. Je téměř jisté, že všechny úvahy a konspirace se pohybují mezi nepravdivými předpoklady A, B nebo C. Skutečná pravda skrytá a velmi pravděpodobně jde o pokus destabilizovat společmnost nejen na Slovensku, ale i u nás.

   Smazat
  3. Pravdu mal ten starý Žid,keď na smrteľnej posteli povedal:
   "Všetko je ináč!"

   Smazat
  4. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 16:02 "...starý Žid,keď na smrteľnej posteli povedal..." - Už jste na tom jak náš pan prezident, slábne Vám paměť. Starý Žid na smrteľnej posteli povedal: "... sakryš a kdo zůstal v krámě...?"

   Smazat
 16. Pjakin 19.2.2018

  Státní elita proti Trumpovi bojuje velice, velice úporně. Asi jste všichni slyšeli o tom dalším střílení dětí ve škole.

  - Na Floridě –

  Ano. Zdálo by se, že se již nejedná o žádnou výjimečnou událost, že není první ani poslední. Není první ani poslední, ale od všech těch ostatních střílení ve škole se liší. Liší se dvěma parametry.
  První: 13. února Trump jmenoval šéfem Národní bezpečnostní agentury USA generála Nakasona. Vyměnil ho a hned v noci dalšího dne došlo u této agentury k podivné přestřelce, o které je známo pouze jedno, že tři lidé byli odvezeni záchrankou. Jinak není o této přestřelce známo NIC. A další den 15. února došlo k tomu masakru na Floridě. My víme, že Trumpova rezidence Mar-a-Lago se také nachází na Floridě a podivnou shodou okolností pouze 40 minut jízdy od toho městečka Parkland, což je dost blízko. A co se tam vlastně stalo? Když se podíváme na všechny zprávy o tom, co se tam stalo, tak uvidíme, že ten bývalý žák, o kterém tvrdí, že postřílel ty školáky, se ten den, kdy ho zadrželi, choval velice podivně. Jak vůbec přišli na to, že to byl on, kdy ty školáky postřílel? Je to velice jednoduché. Do školy vstoupil někdo v neprůstřelné vestě a plynové masce a začal pálit po školácích. A že střelcem byl právě tento člověk, určili podle oblečení, přes které byla natažena ta neprůstřelná vesta. Potom prý tu vestu sundal, zamíchal se do davu a odešel.

  A našli ho podle toho trička, jak se prochází z jednoho obchodu do druhého. Spíše to vypadalo, jako by na někoho čekal. Přijel tam taxíkem, to vše je známo, a potom se tam jen tak procházel. Tak ho zadrželi. A jaké mají důkazy, že to byl právě on? Žádné kromě toho, k čemu se sám přiznal, že řekl, že to byl on, kdo ty děti pozabíjel. Přiznání je tím nejlepším důkazem.

  Takže to, za co u nás ve stalinských dobách trestali jak Lavrentij Pavlovič Berija, tak i prokurátor Vyšinskij, Andrej Januarjevič... Tuto větu znící doslovně: Přiznání obviněného je královnou důkazů, připisují právě Vyšinskému, který ve skutečnosti říkal, že to pro sovětskou prokuraturu absolutně nemůže být směrodatné, a že ten, kdo se tím bude řídit, bude potrestán jako nepřítel lidu.

  Teď to všechno překroutili a tvrdí, že to on to vyžadoval. Ve skutečnosti to bylo naopak. No a pro USA je směrodatné, že přiznání je královnou důkazů. (Confessio est regina probationum) Takže co v podstatě bylo provedeno? Byl vybrán člověk s určitým psychologickým profilem, s vhodným životopisem, který podniknul určité kroky. A potom ho vylákali na určité místo. On se tam přece procházel a vůbec se neschovával, soudě podle jeho chování na někoho čekal. Měl někomu zavolat a ten někdo mu říkal, čekej tam, na tom určitém místě. Potom si tam pro něj dojeli, našli ho, zatkli atd. A proč se přiznal? Na to se zeptejte advokáta, a těch, kteří ho zpracovávali.

  Takže nám vlastně podstrčili dalšího Lee Harvey Oswalda.
  A proč došlo k tomu střílení, kvůli tomu, že se to společenství tajných služeb státní elity USA pokouší předvést Trumpovi, že jeho situace je vratká, a že vždy najdou dalšího Lee Harvey Oswalda. Oni tím říkají: „Ty sis jmenoval nového šéfa NBA? Tak ti tam zařídíme přestřelku. Žiješ tady a máš v plánu sem zajet? Tak se ti tu postaráme o masové vraždění.“ Přičemž z toho všeho vyplývá, že skutečně, ať už ten kluk byl jakýkoliv, tak ho podtrhli. On podnikl určité kroky s ohledem na nákup, na informační přípravu, ale aktivovali ho v okamžiku, kdy potřebovali předvést Trumpovi své silné vyjednávací pozice: „A teď se pojď dohodnout, nebo přijdeš na řadu.“ Takže je ten boj… Vždyť proč o tom mluvím?

  Ten boj mezi státní a globální elitou dosáhl v USA svého vrcholu. Začalo docházet ke konkrétním vraždám, ke konkrétním likvidacím. A dál to bude ještě horší.
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-02-2018/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 17. Každopádně je to všechno důkladně připravováno,protože do toho zapadá i ten požár v Košicích,odvést pozornost od určitých událostí a nasměrovat to na potřebný objekt.
  Tady jde o víc věci,buď SIS chrápe,nebo spolupracuje s tou skupinou,která tohle všechno připravila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 18. Ty odporné a vulgární sprostoty, které se poslední dobou vyskytují na diskuzích k NR každý den, i zde - k článku o vraždě mladých lidí píšou hned jako první příspěvky v diskuzi odporná, vyjebaná, vymaštěná, sprostá prasata - mimochodem - ty příspěvky jsou tak pitomé kraviny, že nad tím zůstává rozum stát - je to důkaz, že většina zde diskutujících na NR přelézá z diskuzí na serveru Novinky.cz - tam diskutují s velkou převahou jen svině. Které každý článek, ať je o čemkoliv, zneužijí ke sprostým útokům na prezidenta, na Babiše, a na voliče prezidenta. Jsou to magoři, duševní mrzáci a vypatlané, opakuji - sprosté - svině, protože slušní a věcní diskutující se z diskuzí - a to ze všech diskuzí - pomalu, ale jistě vytrácejí. Zůstávají jen tyhle svině, proti nimž není žádná možná obrana. Ani odstraňování jejich prasáren z diskuzí - protože tyhle svině se zase hned vracejí, jsou na svém žvanění závislé, nutně se musí denně vyžvaňovat ze svých frustrací a ze své nenávisti.Oni by vůbec nechtěli, aby se všechno zlepšilo a lidem se dařilo lépe, protože by neměli na co nadávat, a koho urážet, a to oni prostě musí. Žijí a tyjí ze své nenávisti a svých sprostých žvástů, které se staly jejich jediným potěšením, a budou u počítačů dřepět, a nadávat a urážet, dokud u toho nechcípnou. Zkuste si namátkově porovnat diskuze k NR před dvěma lety a dnes - jak obrovsky se změnily a ztratily úroveň. Novinkáři - jste vypatlanci a duševní mrzáci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:22 Když jste psal ten svůj příspěvek, díval jste se přitom do zrcadla ?
   Váš slovník tomu, bohužel, nasvědčuje...

   Smazat
  2. Můj slovník je výstižný, a velice slušný. A co vy 9.29 - už jste dokázal přečíst všechny příspěvky pod tímto článkem - od prvního do posledního - a pečlivě? A už jste se pozvracel? Nevěřím vám - ty příspěvky jsou proto tak ubohé a blbé, že je navzájem po sobě nečtete. Nikdo to nečte. Jen se tady každý vyžvejká a vyžvaní - co žvejkají ti před ním, nikoho nezajímá. Toto nejsou "diskuze" - to je žvanírna. Každej si žvaní sám pro sebe, jak blázni v blázinci. Kdyby účastníci "diskuzí" mezi sebou opravdu diskutovali, a dokonce k tematu článku, nikdy by na diskuzích nemohly být takové sračky. Já jsem použil jen slova "svině" které by mi mohl někdo vytknout - ale jak označit ty lidi, kteří píší denně stejné, směšné nebo urážlivé a sprosté sračky i k tragediím a mrtvým / viz novinkáři/ - představte si, že ale novinkáři dokážou napsat i sto kusů příspěvků o tom, že je venku mráz. Věřil byste tomu? Tak to jsou ti lidé nemocní? Patříte mezi ně?

   Smazat
  3. Panu z 2822018 922!
   Vaše time identifikace je zajímavá, dokonce i pro urnu (nemyslím pixlu na prach), ale k té úrovni diskuse.
   Každý člověk je nějak do života vybaven (myšlením, jazykem, pocity) a podle toho se nějak projevuje (někteří fakt divně). Nezávisle na tom jak hloupě/chytře, prostě/sprostě, otevřeně/skrytě, vylhaně/ pravdivě se dotyčný vyjadřuje má na to právo, TEDY ZATÍM. A každý další účastník má stejná práva tedy i číst/nečíst, kritzovat/chválit uveřejněný příspěvek, rovněž prozatím. Pokud na veřejném foru převažují hlupáci, kteří chytráky iritují máme rovněž na výběr, reagovat/nereagovat či forum opustit. To poslední je prohra na všech prioritách řízení, protože se z vlastní vůle zbavujeme možnosti něco ovlivnit či změnit (možná že jediné). Bojuji-li za slušnost pak jedině vlastní slušností. Bojuji-li za názor pak jedině jeho pozitivní asertivní prezentací či konstruktivní kritikou názorů jiných. Tím dochází ke střetu názorů nikoliv jejich nositelů a říká se tomu (možná neoprávněně) kultura chování (mnohdy jenom faleš). Já bych tedy z diskusí neodcházel, ale oponoval byť jsem byl dávno coby elév padagog poněkud radikálnější. Moji žáci mne znají dle mé průpovídky (hažte si ty perly chvilku sami - asociace za poněkud nasertivní, škoda házet perly sviním). Ale já z toho postupně vyrostl a doufám, že i ostatním lidem se to podaří.

   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   P.S: k těm hlupákům a chytrákům. Můj otec filosof amatér to vysvětloval slovenským pořekadlem: "chytrák je len prekabátený hlupák", což je výstižné i výživné.

   Smazat
  4. 11:04 Ponecháme-li stranou otázku, zda váš slovník "je výstižný, a velice slušný", souhlasím s vámi, že diskuze, a nejen na tomto webu, většinou nejsou tím, čím by měly být. Tím, že budete lidi, kteří píší "sračky", nazývat pojmem "svině" na tom vůbec nic nezměníte. "Anonymita" jim totiž takové jednání umožňuje...
   Řada webů se s tím časem vypořádala a přijala různá "opatření" pro "kultivaci" diskuzí na jejich stránkách. Zřejmě si uvědomili, že diskuze, o které píšete, odradí jiné čtenáře na tyto stránky chodit nebo přispívat do diskuze.
   Otázkou je, proč web NR zůstává, i když ne jediný, v tomto ohledu "bílou vránou" ?
   Důvody zřejmě "zná" jen jeho zřizovatel a provozovatel...

   Smazat
  5. 17:28 nešťastný člověče, kontaktujte vašeho psychiatra s žádostí, aby s vaším zoufalým psychickým stavem něco provedl, a tak vám ulevil. Pokud se s tím nedá nic dělat, požádejte ho, aby vám omezil přístup k internetu pouze na domácí stránky v rámci ústavu.

   Smazat
  6. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 9:22 - v mnohém máte pravdu. Dokonce si myslím, že na alternativní servery jsou někým vysíláni vycvičení trollové, aby znechutili slušné diskutéry a vystrnadili je z nich.
   U NR je navíc špatný systém: kdyby zde mohl psát jen ten. co se zaregistruje pod nějakým nickem, bylo by to o hodně lepší. Bohužel, tento systém je tak blbý, že s problémem si udělat vlastní nick má tu skoro každý. Následně je to tu samý anonym ,,, a diskuze podle toho vypadá.

   Smazat
  8. Mikeš 28. února 2018 20:44

   Vám nepřipadá správné psát pod vlastním jménem?

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně nejsem estet na bonton magore 9.35, ale takový sračky, sprostý a urážlivý i k vraždám - musí nasrat každýho slušnýho člověka. Samozřejmě - vy novinkáři jste zvláštní smečka magorů, vám už to tak nepřijde. Jste závisláci na bulváru, drbech, pomluvách, žvanění - jako feťáci. To je stejné. Feťák bez fetu má absťák, a stává se z něj nepříčetný hovado, schopný všeho. Ty jsi diskuzní feťák, od tebe nemůžu čekat nic jinýho, než sprostý nadávky. Ale nejsi ani tak žumpa, jako duševní mrzák. Co taky s feťákem? Odplivnout si, a jít od takového pitomečka co nejdál. Z čtení bulváru a diskuzí už jste zmagořelí. To už je konečná, a nikdy se to nezlepší. Feťák se vyléčí, když chce, ale diskuzní závislák ne. Ten odejde od počítače jen do rakve. Jsi chudák.

   Smazat
  2. 11:10
   Sám seš duševní mrzák a hovado,slušný člověk rozhodně nejsi!!!!
   A teď vypadni ty vochlasto!

   Smazat
  3. 11:10 Blbánku, jesti se ti nelíbí nějaký příspěvek, tak mu oponuj. Ale poplivání celé diskuze je pro většinu urážlivé. Kór když to udělá takový ho*nomet.

   Smazat
  4. 11:10 Stává se z Vás k Vaší škodě maniak.
   V.J.Horák

   Smazat
  5. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 20. Myslím, že bychom se měli zdržet unáhlených závěrů a předem se všímat všech okolností, které s případem souvisí. V článku https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/464687-na-slovensku-zverejnili-posledni-reportaz-zavrazdeneho-novinare-o-italske-mafii.html
  byl zveřejněn seznam organizací spolupracujících na prácí zavražděného novináře a pokud se podíváte na organizace, které tyto spolupracovníky podporují nestačíte se divit. OCCRP - Open Society Instituce & Soros Fundations Network, USAID, nebo další IRPI - opět Open Society Fundations nebo třeba Oupen Migration o Českém centru pro investigativní žurnalistiku Investigace.cz se ani nemusím zmiňovat. Můžeme se domýšlet jaké zájmy mají tyto organizace ve vztahu k Robertu Ficovi a jeho vládní straně SMER. Snad policie při řešení tohoto případu nepodlehne výkřikům novinářů, kteří měli 5 minut po vraždě vše jasné a objasní a potrestá pravého viníka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní28. února 2018 10:21
   Ten novinář nejspíš netušil pro co je využíván. Na https://youtu.be/3BAVafHeyOU je od něho přednáška, jak se dostal ke kauze Panama papers. Vybrala si ho nějaká pracovnice z centra pro investigativní žurnalistiku. Pozadí těchto organizací jste uvedl, takže takto jsou vybíráni budoucí aktéři. Jejich mládí jim nedovolí zapochybovat, že byli zapojeni pouze na základě jejich osobních kvalit. Někteří starší, by již možná uplatnili kritický pohled.
   Vraždy, nejspíš akce tajných služeb, nejspíš mají rozbít jednotu zemí V4 v oponování záměrům EK, zničit evropské státy. Nechme se překvapit reakcí úřadů, jistě nebudou dlouho trvat. P.K.

   Smazat
  2. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 21. https://aeronet.cz/news/na-slovensku-vtrhlo-protiteroristicke-komando-do-bytu-vydavatele-slovenskeho-alternativniho-casopisu-zem-a-vek-zasah-prisel-na-objednavku-lidi-napojenych-na-slovenskou-neziskovku/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 22. Slovenští vládní či opoziční kašpaři jsou mi ukradeni, jsou to všichno podržtažky a slouhové kapitálu, EU a NATO.
  Těm jde, stejně jako u nás, jen o prachy. Kdo si za těžce zaplacené "volební" vítězství dostatečně nahrabe. Život je krátký a prachů není nikdy dost.
  V tomto případě, což je běžný znak "demokracie", mi to ale smrdí Goeblsem. Jaký by byl problém v této východní zemi najmout vraha, který svým činem poslouží právě těm co dnes nejvíc řvou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 23. Stane li se tradicí vraždit novináře ( zpravodajce)
  je jen krůček k tradici
  vraždit politiky*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je docela dobré, to jste vymyslel vy? ))

   Smazat
  2. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 24. Velvyslanectví USA potřebuje zlikvidovat Fica, protože nedělá to, co se po něm chce. Navíc za jeho vlády byly zpět vykoupeny zdravotní pojišťovny a byla zavedená jenom jedna zdravotní pojišťovna a za to muselo Slovensko zaplatit nemalou pokutu z důvodu omezování podnikání zahraničních firem na Slovensku. Fico je populární mezi lidmi a pravice se už celou řadu let nemůže dostat k vládě a tím pádem není možné ze strany zahraničních firem tak vysávat ekonomicky Slovensko, jak by si to zahraniční západní firmy přály. Z uvedeného důvodu zasáhlo Americké velvyslanectví z cílem politické likvidace Fica. Už se organizují proti Ficovi demonstrace, už se vyslovují, bez jakýchkoliv důkazů, obvinění, že spolupracoval s Italskou mafii. Už vyzývají ministra vnitra z vlády Fica, aby rezignoval a už obviňují jeho blízkou spolupracovnici, že má vazby na Italskou mafii. K tomu všemu nejsou vůbec žádné důkazy a vychází se účelově z toho, co někdo někde řekl a někdo někde předpokládal, že by to mohlo tak být a to samozřejmě z cílem likvidace Ficovy vlády. Média budou široce o tom informovat i když na demonstracích bude několik desítek lidí a uvádět budou v médiích stovky tisíc. Vše je to připravené a nese to jasný rukopis velvyslanectví USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasné jak facka.
   Sorosovci pracují na plné obrátky,ta vražda je spíš vyvolat emoce mezi občany.Už bylo někde napsáno,na podzim si Soros zřídil bankovní účet v Praze,aby nemuselo docházet k bankovním převodům z USA ,dá se vysledovat,takto jsou dplary okamžitě k dispozici a toto je první výsledek Sorosova tažení na Slovensko zvrhnout Fica.

   Smazat
  2. Anonymní28. února 2018 12:31
   Souhlasím s tím, že jde o útok na Fica. I ty důvody vypadají věrohodně. Bohužel, už asi nebude tak úplně pravda, že ty kauzy, které na něho mají, jsou na vodě. Ty byly jistě dobře připravené. Do nějakých provokací, které slibují slušné zbohatnutí, se nejspíš podaří zatáhnout většinu lidí.
   Podle mého názoru, jsou demokratické poměry ve středoevropských státech, rozvraceny neziskovkami. Ty jsou placeny z našich peněz, také jsou placeny i ze zahraničí a realizují programy, které by stát nemohl demokratickou cestou realizovat. Jinými slovy, jsou mimo demokratickou kontrolu, což by mělo být v demokratickém státě nepřípustné. Avšak je to realita v liberálním státě, z čehož mi vyplývá, že označení „liberální demokracie“, je protimluv.
   Neziskovky mají širokou škálu aktivit. V tomto případě to jsou ta různá centra pro investigativní žurnalistiku, také to jsou např. přeprava a zásobování imigrantů jídlem a šatstvem, dalším příkladem je tisk a distribuce červených karet a nejspíš i výroba červených obrtrenek.
   Neziskovky s politickým obsahem, by neměly být povolovány. A těm zbývajícím, by měly být jejich akce ještě sakra dobře kontrolovány. P.K.

   Smazat
  3. Putin vyprasil neziskovky z Ruska a je pokoj !

   Smazat
  4. Anonymní28. února 2018 15:20
   Také Orbán je omezil. Je to možné, jenom chtít. P.K.

   Smazat
  5. Zatím žádné demonstrace, jen jedna vzpomínková v Nitře. Organizoval ji E.Chmelár. Ján Kuciak byl jeho student na FF UKF Nitra.

   Smazat
  6. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 25. Smrt takto mladých lidí je tragédie vždycky. Ale že hned všichni vědí, že to byla mafie a že v tom jede Fico je na pováženou. Jestlipak už má Nulandová nakoupené ty sušenky, co rozdávala na Majdanu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Majdan v ČR se ne, a ne, a nedaří, ani ten 25.únor se jim nevyvedl, jak poznamenala báraštěpánová - "lidi se na nás vy.srali". Tak to zkouší na Slovensku.

   Smazat
  2. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 26. Násilná vražda člověka
  je duševní kanibalizmus.
  Navzdory monumentálním představám hřibů nukleárních
  prožíváme TŘETÍ SVĚTOVOU VÁLKU *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 27. Kuci Ceski,vidite co se deje na slovensku-kovbojsku,vasi Babis,Kalousek,knize,Faltinek su zlati kluci a andilci,proti slovenskej cosa nostre!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale di ty brouku.

   Smazat
  2. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 28. K osvětlení situace doporučuji přečíst na Časopis-šifra toto " Odvážný německý novinář, který přiznal, že média tvrdě manipulují veřejným míněním a zpravodajství ovlivňují tajné služby, náhle zemřel". |Je tam i to jeho video, kde odvážně rozkrývá ten hnus. Doporučuji všem, protože potom je ten úhel pohledu trochu jiný, jenom není jasné jedno, a to jak a v čem jsme si proti totáči polepšili.?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář bude odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 29. Pokud budete všechno mazat , co budeme číst ?
  Stát se tato poprava v Ruské Federaci , tak to jede od rána do večera minimálně týden . Marcel

  OdpovědětSmazat
 30. Že prý už mají stopu na nějaké dva pitomce, co se 23.2.2018 dohadovali o tom, že berou zbraně a jdou do Velké Mače. Bylo podáno i několik oznámení a obec má namontované kamery. Pokud to je správná stopa, na profíky to nevypadá.

  OdpovědětSmazat
 31. Souhlas s 8.14 + 10.21. Připojím jen svůj názor, Söres dobře ví za co zaplatí.

  OdpovědětSmazat
 32. Chci podělit o mé nádherné svědectví o tom, jak jsem se vrátil svého manžela z mého života zpět, chci říct lidem na světě, že je skutečné kouzlo kolečko online a je silné a pravé, Jmenuje se Baba Wale Wiseman, Pomáhal nedávno jsem se spojil se svým manželem, který mě odhodil. Když jsem se obrátil na Wisemana, dal mi kouzlo pro lásku a můj manžel, který říkal, že nemá s mnou nic společného, ​​mě znovu zavolal a začal mě prosit. Každému, kdo čte tento článek a potřebuje nějakou pomoc, může Wiseman také nabídnout jakoukoliv pomoc, jako je sjednocení manželství a vztahů, léčba všech typů nemocí, soudní případy, těhotenské kouzlo, jsme nyní velmi spokojeni s naším. Wiseman ho uvědomuje, jak moc máme rádi a potřebujeme navzájem. Tento muž je opravdový a dobrý. Může vám také pomoci napravit váš zlomený vztah. Měl jsem svého manžela zpátky! Bylo to jako zázrak! Žádné manželské poradenství a děláme velmi dobře v našem milostném životě. Kontaktujte tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
  prostřednictvím e-mailu: babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

  OdpovědětSmazat
 33. Dobrý den, chci se podělit o mé nádherné svědectví. Po dlouhých letech ve vztahu ke svému manželovi se rozloučil se mnou, udělal jsem vše pro to, abych ho přivedl zpátky, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho zpátky tak moc kvůli lásce, kterou mám pro něj jsem ho prosila se vším, dala jsem sliby, ale odmítl. Vysvětlil jsem mému příteli mému problému a navrhla, že bych měl spíše kontaktovat kouzelník, který by mi mohl pomoct odhodit kouzlo, abych ho přivedl zpátky, ale já jsem ten typ, který nikdy nevěřil kouzlu, neměl jsem jinou možnost, než to zkusit, já poslal emailem kouzelník a řekl mi, že není problém, že všechno bude v pořádku před třemi dny, že se můj býval před třemi dny vrátil ke mně, on dal kouzlo a překvapivě druhý den, to bylo kolem 16:00. Můj bývalý mi říkal, byl jsem tak překvapen, že jsem odpověděl na výzvu a všechno, co řekl, bylo, že byl tak líto, že se všechno, co se stalo, že chtěl, abych se k němu vrátil, že mě tak moc miluje. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, a tak jsme znovu začali šťastně žít. Od té doby jsem dělal slib, že někdo, koho vím, že má nějaký vztah problém, bych pomohla takové osobě tím, že jsem se obrátil na něho jediného skutečného a mocného kouzelníka, který mi pomohl se svým vlastním problémem. e-mail: babawalewiseman01@gmail.com mu můžete poslat e-mail, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo jiném případu.

  Láska kouzla
  Vydělat dobré peníze nebo vyhrát loterii.
  Dosáhnout úspěchu v podnikání.
  Duchovní problémy.
  Vyhrajte soudní věc.
  Podívejte se na svého partnera života.
  Získejte dobře placenou práci.
  Získejte kontrolu nad svým manželstvím.
  Získejte laskavost a získat přitažlivost od lidí.
  Vraťte ztracené peníze.
  Uzdravte všechny nemoci. jak léčitelná, tak nevyléčitelná.
  Vyřešte problémy s těhotenstvím a požehnejte s babiessem atd.

  Obraťte se na tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
  přes babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

  Poděkuj mi později

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.