Reklama

.

.

neděle 4. února 2018

Poslanec Státní dumy RF o havárii Su-25 v Sýrii: je nutné provést vyšetřování


4. 2. 2018 zdroj
3.2.2018 byl sestřelen v provincii Idlib v Sýrii ruský letoun Su-25. Pracovníci speciálních služeb musí zjistit, odkud vzali syrští teroristé přenosné protiletadlové raketové komplexy (PLRK). Uvedl to místopředseda výboru Státní dumy RF pro obranu Jurij Švytkin (Jednotné Rusko) v rozhovoru pro RIA Novosti.


"Do dneška, před tímto incidentem, neměla organizace DAEŠ PLRK (organizace, jejíž činnost je v Rusku zakázána). Je zřejmé, že jsou zajišťovány cizími zeměmi, řekl poslanec. Vyvolává to bezpodmínečnou nutnost provést šetření, aby byl zjištěn zdroj, z něhož organizace DAEŠ obdržela zbraně".

Jak dříve agentura Regnum informovala, 3. února 2018 byl v provincii Idlib v Sýrii sestřelen ruský letoun Su-25.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Odkud je vzaly od svých podporovatelů přes 3 osoby.

  OdpovědětVymazat
 2. Pravděpodobně se jednalo o zbraně, vyrobené v některé oáze.
  To zase bude hromada mrtvých demokratických instruktorů. Já bych na oplátku vyzbrojil Asada a ani se neptejte čím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovsem na ty co jim ROZBOURALI WT , New York 9/11 zadny sankce NEJSOU ani nebudou ??@$%^&^&!!
   Jak zvlastni je ta valka proti teroru.

   Vymazat
 3. Zvláštní, začíná mně být Kim velice sympatický. Podepisovat smlouvy o odzbrojení a podle potřeby si s nimi vytřít konečník? Jak se dá jednat se šmejdy? Kim je vizionář!

  OdpovědětVymazat
 4. Je třeba též zvážit vyzbrojení tálibánských partyzánů v Afghánistánu přenosnými protiletadlovými komplexy.

  OdpovědětVymazat
 5. Teroristi jsou opravdu ´debilové. Proč poslouchají americké instruktory!? Vždyť jich za jednoho ruského pilota, zase 100 000 zemře.

  OdpovědětVymazat
 6. Není to správné, ale když Rusové dodají Kimovi pořádné raketové motory, já se jim divit nebudu.

  OdpovědětVymazat
 7. Bude to z USA, o tom snad nikdo nepochybuje, poslední pokus jak zachránit džihádisty, ale marný pokus, dejte rakety Talibanu, at´začnou Američané jezdit domů zhusta v rakvích, mrtvéj Amík, dobrej Amík.

  OdpovědětVymazat
 8. Dodal jim je Obama

  OdpovědětVymazat
 9. V tomto pripade by mohlo ist o prenosny raketovy komplex SA-15 IGLA,koupeny CIA v Bulharsku,kdyby to byli Stinger,vsetci by vedeli,ze ich dodali juesej na 100%.Ako pred rokmi predoslali usa,ze nebudu branit jednotlivym clenom NATO,aby do Syrie dodavali zbrane rebelom...

  OdpovědětVymazat
 10. Ve svem vyjadreni jiz mlzi i FSA,ze pry letadlo sestrelili granatometem...coz je najivni.Takze jim jiz nekdo napovedel,co maji rikat !Aby se vubec nespomenula raketa!

  OdpovědětVymazat
 11. A nebo není to jinak...jenom taková úvaha. Minulý týden na ruských forech popisovali , že u těchto bitevních letadel létají piloti hodně nízko a může se něco stát. Viz incident ze suškou...nechtěli třeba vytáhnout krtky z děr. V normální válce se tohle stávalo, že jakoby zaútočili a vytáhli nepřítele z děr a buď na něj zaútočili nebo útok probíhal jinde. Viz tento článek na vesně...rusové provádějí neustálé útoky v koordinaci z tigry a syrským specnazem... http://rusvesna.su/news/1517784121

  OdpovědětVymazat
 12. to zase zařve pár svinskejch USA poradců...

  OdpovědětVymazat
 13. Vůbec bych se nedivil, kdyby v dohledné době sundali nějací "aktivisté" kdesi mimo USA, v zemi, kam se USA drze vecpali jako do Sýrie, do Iráku, do Afghanistánu.... atd. atd. nějaké americké "peacemakery" a zavraždili případné přeživší letce.
  Bral bych to jako logickou součást "mírového hnutí a boje za lidská práva a demokracii" US střihu. Ani kdyby nějaká neštěstí postihla US vojenské základny mimo území USA a jejich "koráby"...

  OdpovědětVymazat
 14. I bez vyšetřování je to zjevné - zbraně dodaly Spojené státy fašistické nebo Žiďákov!

  OdpovědětVymazat
 15. Je smutné že Ušáckej póvl si toto dovolí. Sice za to několikanásobně draze zaplatí, ale to nevrátí život mladému hrdinovi z letadla. Aby se nedostal do zajetí odpálil na sobě granát, jak cynické, že sportovci z Ruska se plazí před takovými grázly, jen aby se dostali na olympiádu, vydělali si pár dolárků, zradili své kolegy sportovce a svou vlast, za kterou jejich dědové položili své životy v boji proti fašismu. Je mi z toho neskonale smutno. Aottj.

  OdpovědětVymazat