Reklama

.

.

pondělí 5. února 2018

Poslední sekundy života sestřeleného pilota. Zvolil hrdinnou smrt (VIDEO)

ea24
5.2. 2018 Eurasia24

Poslední okamžiky života sestřeleného ruského pilota Romana Filipova byly mimořádně dramatické. Když letec seznal, že jeho situace je bezvýchodná, zvolil smrt hrdiny. Letoun Su-25SM ruských vzdušných sil sestřelili teroristé v provincii Idlib v sobotu 3. února pravděpodobně ruční protiletadlovou řízenou střelou. Pilot se stačil katapultovat, jenže dopadl do oblasti kontrolované radikály, napojenými na Al-Káidu.


Přestože jej obklíčila přinejmenším desítka militantů, Filipov se jim nevzdal, našel si úkryt a bránil se střelbou z pistole.

Když vystřílel několik desítek nábojů a situace se pro něj stala definitivně beznadějnou, namísto vzetí do zajetí zvolil hrdinnou smrt a odpálil pod sebou ruční granát.

V případě, že by se nechal zajmout, čekalo by jej s velkou pravděpodobností mučení a poté exemplární poprava s publicitou, kterou by teroristé zneužili ve snaze povzbudit morálku ve svých řadách a zapůsobit na veřejné mínění v Rusku i jinde v světě.

Ruské ozbrojené síly pak v oblasti provedly mohutný letecký a raketový útok, při kterém zabily okolo třiceti radikálů.34 komentářů :

 1. HRDINA
  Upřímnou soustrast všem pozůstalým

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že bude tvrdá odveta těm kozomrdům. 30 nestačí. 300 a uškvařit buratinem.

   Vymazat
  2. 18:17-což se asi stane po evakuaci am. poradců.

   Vymazat
  3. Re (16:27):
   K projevu soustrasti se připojuji.

   Vymazat
  4. To bys musel nechat vybombardovat Pentagon, protože tam sedí to zlo.

   Vymazat
 2. Opravdový hrdina, čest jeho památce. Snad sebou vzal nějaké radikály. Jako odvetu by to chtělo poslat nazpět do ameriky pár stovek jejich poradců v pytlích!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Než umřít potupnou smrtí,raději volil okamžitou smrt.
  Tato smrt pilota,přivolá tvrdý trest až přijde vhodný okamžik,bude hořet i půda pod nohami IS teroristů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Muslimští fanatici si tohle vůbec nepřipouštějí. Po smrti je čeká v ráji 70 panen a oni se tam potřebují jenom dostat tou správnou cestou. Vynechal bych emoce a jednoduše bych jim tu cestu maximálně zkrátil. Asi jako když se hubí obtížný hmyz. Bez nenávisti a maximálně efektivně.

   Vymazat
  2. asi by ich maly postrekovat prasačou krvou maly by po pannách

   Vymazat
  3. vladimír hricák Tak to jim přeji aby se to splnilo co nejrychleji ať jsou v ráji.

   Vymazat
 4. Z bojové morálky majora Filipova se jistě poučili jestřábi v Pentagonu. Hrdinové Velké vlastenecké války mají pokračovatele.
  Není radno napadat ruského medvěda. Platilo to před 7O.lety, platí to i dnes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s Vámi. A rodině pilota Upřímnou soustrast. Jeho smrt nebyla zbytečná, jsem stoprocentně přesvědčen.

   Vymazat
  2. Rodině letce, i jeho kolegům ve zbrani, celému Rusku, upřímnou soustrast.

   USA, Izrael i Saudové mohli dodat teroristům sofistikovanou výzbroj. JEJICH LETECTVA i "poradci" by se nad cizinou měli začít bát SPRAVEDLIVÉ odvety. Jednostranně je za jejich činností příliš mnoho prasáren a ničemností, volající po přiměřené odpovědi.

   Vymazat
  3. Vzhledem k místu bych si tipnul na Erdogana. Ať už byla raketa jakákoliv, do rukou těchto magorů se dostala se vší pravděpodobností z Turecka.
   Nikdy nevěř Turkovi.

   Vymazat
  4. 19.51 Pašování přes Turecko, např. z US základen..., je samozřejmě vysoce pravděpodobné. Turek a jeho vojska hrdlořezů byla vždy složena z barevných muslimů... někteří lidštější podoby byli světlejší, protože je musely rodit slovanské otrokyně dodávaní na trhy Krymskými Tatary až do restituce Krymu evropskému Rusku za carevny (Němkyně) Kateřiny II. Veliké... Takže mnoho Turků má v sobě i díl polské a ukrajinské krve... ne že by si tím nějak pomohli.

   Vymazat
 5. A to je rozdíl mezi vojáky,kteří bobuji pod vlajkou své milované země ,nebo vlajkou NATO.NENÍ TO PRVNÍ RUSKÝ VOJÁK,KTERÝ SE ZACHOVAL HRDINSKY.Čest jeho památce.Pane Putine,máte vojáky hrdiny,kteří milují svoji vlast.Bohužel �� ,u nás je tato vlastnost sprostou a k smíchu.Tak se vychovala mládež - postrevoluční,za 28 let!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvědomme si, že ČR je členem NATO - zločinecké organizace, která se poílela na oranžových revolucích, francouzský agent zabil Kadáfiho, poradci NATO radí islamistům a konečně jak my, tak především USA jim dodává zbraně, kterými umírají ruští vojáci. A máme být i první, kteří mají opět vpadnout na ruské území.

   Vymazat
 6. Výročí bitvy u Stalingradu má smutnou,leč hrdinskou paralelu.Hrdinství rusů by si měli němci a Američani dobře pamatovat,až Anděle a Pentagonu rupne v bedně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K tomuto výroči ČT ani necekla. Je to banda, kterou si musíme platit.

   Vymazat
  2. 18.26 Musejí přeci podporovat tažení proti Okamurovi šířením LETSKÉ LŽI.

   Židovské organizace z Čech zase prokázali, že nic nezapomněli z obsahu pojmu CHUCPE ...

   Vymazat
  3. Včerejší tiátr ala sestříhán OKAMURA .
   Na to peníze máte . 168hod o ničem . Ještě tam zapasovali chudáka postiženou aby to nejak vypadalo .
   Kdy na vás dojde .

   Vymazat
  4. Takhle umírá Ruský voják .
   Upřímnou soustrast Rusku , národů který porazil plno zloduchu tohoto světa .

   Vymazat
 7. Kolik Američanů by asi bylo schopných něčeho podobného? Je hloupé, že Rusové nemají tak propracovaný systém záchrany sestřelených letců. V tom mají asi Američané náskok. Je to o to větší škoda, že to byl asi správný chlap.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za daných okolností pilot zachránit nešel. Američani by to také nedokázali. Ve Vietnamu měli úspěšnost záchrany posádek kolem 30%
   Americký letec by se vzdal. V tom je rozdíl mezi Rusem a Američanem. Amerika by se měla třást při pomyšlení na válku s Ruskem. Filipov není sám, takových vojáků má Rusko zástupy.

   Vymazat
 8. Tak umírají vojáci. Čest a sláva jemu a upřímnou soustrast rodině.

  OdpovědětVymazat
 9. Pro me je to velky HRDINA !!!!!!! Videt tam tak slunickare a mnohe "hrdinne" dnesni studenty,kteri umi tak akorat vriskat a tot vse !!!!!!! Slava bohu za Rusko a Putina !!!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Slovanská krev , hrdý národ , stateční lidé ! Je mi velice líto , že zemřel ! Hrdina !Upřímnou soustrast rodině !Jana Z.

  OdpovědětVymazat
 11. teď by měla následovat tvrdá odplata na všechny americké základny v Sýrii to je to zlo které dělá v zemi bordel a totéž bude platit pro všechny kteří tam nemají co pohledávat !!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Upřímnou soustrast .
  Bojujete i za nás Ruskije bratuški .
  Zlikvidujte tu pakáž .
  Marcel

  OdpovědětVymazat
 13. Čí výroby byla ta protiletadlová zbraň? Myslíte, že ruská?No komentovat to některý z havlojedů tak by řekl Putinova. Made in USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle ruských zdrojů to byla IGLA. Ovšem ruční zbraně mají různé státy, různé armády a tajné služby... křivolaké jsou cesty distribuce zbraní (natož sofistikovaných) přes různé kanály a prostředníky k teroristům....

   Vymazat