Reklama

středa 21. února 2018

Pozdrav z Muslimic... Ach ano, to nejsou migranti. To jsou turisté...

Vladimír Stwora
20.2.2018  Zvědavec
Byla jedna zemička a v té zemičce městečko. Ta zemička se jmenovala Čechy (a Morava, ale ta v názvu bohužel nebyla) a to městečko bylo české městečko. Na mapách je ještě najdete pod starým názvem Teplice. A jak to městečko vypadá dnes? Přišly mi emailem nějaké obrázky, tak se podívejte sami. Ne nadarmo se říká, že obrázek je více než tisíc slov. 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tak co, jaký to ve vás zanechalo dojem? Cítíte se obohaceni? Chtěli byste tam bydlet? A neříkal nedávno jakýsi politický tlučhuba, že u nás je jen 12 migrantů z muslimských zemí? Ach ano, to nejsou migranti. To jsou turisté. Of course. Nebo jak říkáme u nás v Muslimicích  بطبيعة الحال  


52 komentářů :

 1. Tyto fotky znám přímo z Teplic, kde přechodně žiji, fotografie jsou staré přes čtyři roky a patří lázeňským hostům převážně z Kuvajtu, kteří platí Teplicích miliony petrodolarů, zatímco tamní Romové stejné částky naopak dostávají jako sociální dávky od města Teplice, takže mnoho povyku pro nic..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nevím, jestli se jedná o nějaké těžké petrodolary. Šejkové nebydlí v The Plicích (دافئ), ale v Nice, Londýně a Paříži na dobrých adresách.

   Smazat
  2. Arabové jezdí do teplických lázní, které jsou u nich velmi populární. Takže turisté.

   Smazat
  3. Přišel nás obohatit:
   https://drive.google.com/file/d/104YVRpVEm2Evj5Tj2itfU7ck0WR5iw4E/view

   Smazat
  4. No tak teda ty kšefty moc nevypadají, že by tam utráceli petromiliardáři, že by jezdili nakupovat do samošek v Teplicích? I v těch KV to vypadá noblesněji a že tam teda nejezdí ruská věrchuška ani náhodou. Tady to vypadá asi jako bývávaly odborářské rekreace v chudých destinacích pro chudé odboráře.

   Smazat
  5. A kolikpak těch našich českých nýpisů najseme např. v Saudské Arabii? Tam snad naši turosté vůbec nejezdí????

   Smazat
  6. Cikánům snad píšou nápisy cikánsky ? Když se do Ameriky přistěhovali statisíce Italů a Němců, tak jim ve městech zavedli dvojjazyčné nápisy ?

   Smazat
  7. 15:58

   Samozřejmě, že na italských, čínských nebo německých obchodech v USA najdete odedávna úplně běžně dvojjazyčné nápisy. Nikdo je "jim" tam "nezavedl", prostě je to tam, kde žijí určité pospolitosti, normální.
   To Vy jste vážně nevěděl?!

   Smazat
  8. 16:02 Leda hovno, demente.

   Smazat
  9. Možno vás bude zaujímať, že tie "petrodolary" v poslednej dob investujú hlavne do nákupu pozemkov v Teplicích, a následne tam má byť zahájená výstavba rodinných domkov. Tí, ktorí majú chuť, môžu popremýšľať pre aký typ obyvateľstva budú tieto domovy určené.
   A odpoveď na otázku "ako to môžem vedieť" je "pretože mám strýka, ktorý je teplický starousadlík (s obzorom siahajúcim aj do tejto sféry).
   Vy si vážne myslíte, že niekto bude sedieť v preplnenej dedine alebo meste, v krajine typu sahel, kde sú služby na úrovni stredoveku, keď môže v miernom podnebí uprostred civilizácie budovať vlastnú komunitu?? A keď im k tomu pridá duchovný požehnanie k svätej ceste rozširovania jediného správneho náboženstva a vlastne spôsobu života vôbec, no kto by nebol nadšený takouto pridanou hodnotou k svojmu patetickému životu...

   Smazat
 2. Jak to vypadá ve Starém Mešitně (v Žít Brno)?

  OdpovědětSmazat
 3. Je vidět že i českým teplickým podnikatelům přítomnost Mohamedánů nevadí. No je tam trochu jiná muslimská klientela, než ta, která se táhne na Západ. Nikde jsem nečetl, že by teplickým jejich přítomnost vadila a že by proti ní nějak razantně protestovali. Z těchto Mohamedánů mají užitek teplické lázně, které by dnes česká klientela neuživila, neslyšel jsem proti nim jediné špatné slovo ze strany primátora. Je to stejné jako v Karlových Varech s Rusy, kde si je doslova hýčkají...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednak nehýčkají a jednak tam Rusové (novyje Russkije) už nejsou. Buď schudli a nemají prachy anebo se po 25ti letech přesunuli dál na západ.

   Smazat
  2. Ano lázně by se neuživily. Hned po převratu byly totiž zrušeny všechny prolidové výhody bývalého zdravotnictví. Lázeňský sektor tehdy u nás proti světlým dneškům opravdu kvetl. Dětské lázně, dorostové lázně..... taky tzv. křížkové lázně. Lidé z těžkého průmyslu (a nejen) měli možnost po určitém počtu odpracovaných let jezdit pravidelně do lázní. A platil to stát jako projev odpovědnosti a díku vůči lidem práce. Když chcete říct A je nutno také říct B. Jeďte se dnes podívat do vyhlášených Jánských lázní. Po privatizaci zdravotnictví je celá obec v řiti a sezónní lyžaři to nezachrání. Na co velmi studovaní a odborně erudovaní chlapci a děvčata s vizí neustálých reforem sáhli, to za 29 let dokonale podělali! Vyjma výhod pro horních 10.000.

   Smazat
  3. 19:42
   Jezdit do lázní se slimákama,který chodí na WC do parku před léčebnu může jen zhovadilohavloblbec,nebo sluníčko z TROP 09,ne normální lázeňští hosté!!!!!

   Smazat
  4. Vám se na tom něco nelíbí, Strako? Pouze se odděluje zrno od plev. Jak řeklo Pehe, za pět let vychcípá obstarožní spodina a jejich důchody se přestěhují na potřebné. Třeba na nový elekrorát z Afriky. Je třeba nová krev a nový duch, to je naše spása.

   Smazat
  5. 19:52, slunkopyč nepude do Teplic, jste na hlavu? Ti jezdí do Johannesbad Bad Füssing.

   Smazat
  6. Havloidiot Pche to má za pár!!!!!:-))))

   Smazat
  7. 20:00
   Ale měli by ty havlozmrdy mezi ten odpad na měsíc nacpat.....bez možnosti odjezdu a stížností!!!!

   Smazat
  8. https://drive.google.com/file/d/104YVRpVEm2Evj5Tj2itfU7ck0WR5iw4E/view?usp=sharing

   Smazat
  9. 20:56, a co jako? Je to zjevně kuchař z toho bufetu naproti. Před chvílí se vy*ral před vchodem a teď si umývá pr*el u pumpy, aby se mu nezapařila. To se měl vy*rat v kuchyni na podlahu během přípravy halal menu?

   Smazat
 4. Hezké obrázky. Korektní. Když vzpomenu na azbuku ve Varech, jaké proti tomu byly protesty ze všech stran..

  Ale chtěl bych novinku odjinud z arabského světa, SAA zřejmě vstoupí, pokud to už neudělala, do Afrínu. Vedou se rozhovory s Kurdy, což je zábavné, protože ještě nedávno jejich (kurdští) velitelé vykřikovali, že Asad je pro ně nepřítel č.1. Co udělají Turci, ví asi jen Alláh, zvlášť když je v rokování s T-Rexem. Kdoví, možná ho telefonát s Putinem uklidnil, ale vyjde z toho se svou "olivou" tak trochu jako blbec. Anebo se s T-Rexem dohodl na něčem jiném a začne řádit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Praze v Metru zase "hlásají" i anglicky... kdyby bylo Metro už za německého protektorátu, "hlásali" by tehdy i německy...

   Dopa roma, ani po 1968 se u nás hlásilo jenom česky, ne rusky... Cizojazyčně se ohlašovaly pouze mezinárodní lety...

   Smazat
  2. Ingliš v metru je celkem OK, jelikož přece jen Prágl nám od té doby trochu zmezinárodněl. Nemůžeme chtít, aby se celek svět mořil s češtinou, holt jsme byli pomalejší než Angláni.

   Smazat
  3. Jo jo jo, je to tak. A taky nám ukradli moře - Slovinci, Litevci a Poláci! Nebude v Evropě mír, dokud nám to nevrátí.

   Smazat
  4. 20:51
   Jasně!
   A mlčeti zlato....

   Smazat
 5. Teplice jsou daleko hnusnejší,smrdlavější a šedivejší,než to bylo za těch"""komunistickejch krvavejch ničitelů"""!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Pan Stwora je sice štváč a demagog, Nová republika ale zveřejněním jeho fotoalba bojuje proti sociálnímu a hospodářskému marasmu.
  Kdo takovou jasnou věc nepochopil, je hlupák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vůbec jsem vás nepochopil.

   Smazat
  2. 21:30 - Já jsem ho také nepochopil (z 21:03) a proto jsem vyhledal na netu, kdo je ten Stwora. Link: https://search.seznam.cz/?q=Stwora

   Smazat
  3. České vesnice Kvítkov, Modlany, Drahkov u Teplic: cca 250 stavebních parcel prodáno Arabům z Kuvajtu a SA. To asi nebudou turisti, že?

   Smazat
 7. Nemám zájem aby takhle vypadala celá ČR jen ty mešity tam chybí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ten vyvolávač Alaha, kterému není ani noční klid svatý!

   Smazat
  2. Mešity zatím nechybí, ale mozky utíkají do zahraničí.

   Smazat
 8. Vlastním po otci rodinný dům vItalském turistickém centru Como momentálně žiji s rodinou vJaponsku ! Ten dům i zahradu pronajímá advokátní poradna né na dobu kratší nežli půl roku ! Ve velkých případech jsi dům pronajímají hlavně lidé z Kataru ale i z jiných Arabských států !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takové pronajímání, je to dobře nebo špatně? a SPOKOJENOST?

   Smazat
 9. To je krásný příklad "integrace" muslimů v Evropě, ato je zatím jen první případ. Na co berou miliardy Kč neziskovky, které se specializují na spolunažívání nikoliv separaci nebo mají dokonce napsané ve svém názvu - ...na imigraci a integraci(co soudruhu Jane Rumle, Šimone Pánku aj.). Co dělá stát, "hodí" nějaké peníze neziskovkám, které si naprosto bezpracně ( čti bez jakékoliv činnosti) hezky, s pěkným platem vegetují a žijí, z peněz , daní nás všech, tedy kromě jejich. Potom místo integrace se už i u nás pomaloučku, polehoučku a postupně objevují "čistě"muslimské enklávy, kde následně stát bude ztrácet kontrolu i nad naším právem atd., viz dnešní západní Evropa. Blbost vlád a parlamentu neznala a bojím se, že dosud nezná mezí! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik dáváme na neziskovky ročně21. února 2018 18:43

   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=196338
   Člověk v tísni, o.p.s. (249 628 650), Organizace pro pomoc uprchlíkům (46 786 527), Sdružení pro integraci a migraci (30 079 876), Poradna pro integraci (22 973 418), InBáze (10 565 144), Multikulturní centrum Praha (23 611 803), META - Sdružení pro příležitosti migrantů (21 042 731), Centrum pro integraci cizinců (25 969 612), Evropská kontaktní skupina o.s. (31 227 714), Poradna pro občanství, obč. a lidská práva (50 547 441), Slovo 21, z.s. (25 148 073), Sdružení občanů zabývajících se emigranty (7 016 246), MOST PRO, o.p.s. (6 004 237), La Strada CR, o.p.s. (1 169 596), Lačhe Čhave (nedohledáno), AMIGA, z.s. (nedohledáno), Charita ČR (nedohledáno v stovkách milionů Kč).
   Jak vidět z naších chudých daňových kapes vydáváno více jak půl miliardy korun ročně pro potřeby cikánů a ilegálních vetřelců do ČR. Zajímá se vůbec někdo z vlády, z politiků, NKÚ a jiných orgánů, jak „odpovědně“ je s těmito (našimi) penězi nakládáno, kam jsou investovány a jaké jsou příjmy těch, kteří v těchto organizacích těžce (nepochybně až vysílením padající) pracují? To na jedné straně.
   Na druhé straně se i nadále nedostávají peníze na léky, léčebné procedury, zdravotní pomůcky, organizují se sbírky peněz (viz např. Tří královská a celá řada dalších akcí), sběr víček od PET lahví, charitativní akce a nevím co ještě na těžce nemocné, nevyléčitelné děti, zdravotně postižené a celou řadu jiných sociálně postižených spoluobčanů. Na tyto všechny se musí vybírat mezi občany, zatímco sta miliony korun jde pro někoho, kdo tu ještě ani není, resp. pro ty kteří se na tom jako pijavice bezostyšně (na ministerské úrovni) přiživují. To už nezmiňuji naše „poněkud více než je zdrávo bohaté spoluobčany - miliardáře“, kteří by rovněž mohli na tyto účely nějakým tím miliónkem přispět. Mohli, ale nepřispějí. Tedy až na jednu vzácnou výjimku. Tou je prezident Miloš Zeman, který i když není miliardář, celý svůj plat dává Klokánku!

   Smazat
 10. Ohrnovali jste nos nad místní klientelou a pravoslavnými Rusáky, tak teď si to užívejte se zakuklenými smradláky. Pro mnohé připitomělé zlatokopky jsou to jistě super budoucí tatínkové jejich přičmoudlých podvratáčků (dětiček). Mávají přeci těmi zelnými dolárky. No ještě brzo dostanete příděl negrů ze Somálska, Ugandy, Etiopie a Nigérie aby jste byli řádně multikulty a správně obohacení. Jen na ty nám jaksi nařídí frau führerin se složit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už teď je jasné, co tady napíšete, až po "muslimácích" přijdou eskymáci.

   Smazat
 11. jak řika bojovnik proti kouřeni tubera každa kačka dobra zase bude na doutničky tak proč je nepodpořit že tady nejde o uprchliky či co ale o prachy a o ty šlo odesakum v prvi řadě a předevšim přesně takto se valeli hitreljunge a eseskomanda na kolonadě podle hesla host jako host jak řikal soudruhg hostinsky palivec

  OdpovědětSmazat
 12. za dvacet let se tady bude mluvit německy a arabsky, ti co přežijí genocidu budou otročit na islamisty

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč na islamisty, myslíte snad, že se židé s Rotčildem dobrovolně vzdají světovlády?

   Smazat
 13. V každém případě,je to nesmysl a vůbec toto dopustit......když už, tak se jedná o OKUPAČNÍ obec..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl. Sú to "zahraničný investori" a "investičný rozvoj mesta".

   Smazat
 14. To si myslíte, že takto to bude vypadat v celém Česku? Jste bláhoví, pak už to bude bez českých nápisů, snad zůstanou německé či anglické, také ale dočasně. To je cesta "pokroku", na který jsme se vydali pod vedením velkého Vůdce Vendy Flašky v r. 1989. Sláva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Časy i lidé se mění, to je normální; nenormální je izolace, snaha o zachování "starých dobrých zvyků", které obvykle nejsou dobré, jenom staré, a stejně je nikdo nedodržuje, jen se o tom rád baví. Nechápu, proč Stworovi vadí cizí nápisy; sám bez úspěchu "obohacoval" jako emigrant Kanadu, a teď se pokouší o politickou kariéru v ČR; jo, manuální práce smrdí, takhle nechat si platit za web s přebranými články, ale to moc nenese, být senátorem, poslancem, to by bylo něco, zvlášť když ta nenávist k jiným barvám, a zřejmě i abecedám, je zřejmě genetická:-), tak proč to nevyužít (jen tak dál, mr.Stwora, nakonec to dokážete, budete konečně mít i na nějaké dražší cigarety s pravým tabákem, který je nepochybně léčivý, jak říkali idiáni, a nakonec snad najdete i nějakou dobrou vlastenku, ochotnou nějakou dobu poslouchat vaše duchaplné světonázory).

   Smazat
  2. Ak máte potrebu poukázať na mr Stwora, tak ok.
   Čo sa však týka kolonizácie Európy moslimami, prirovnávať to k pridžiavaniu sa starých dobrých zvykov je úplne mimo mísu. Tu dokonca nejde ani o predsudky. Pozrite sa na scénar, ktorý už desaťročia prebieha vo Francúszku a v Británii, v Austrálii, v USA a v zrýchlenom kole v Škandinávii a v Beneluxe. Môžete vidieť "nové zvyky", ktoré sú zavádzané spolu s moslimskou komunitou. Na margo cudzích nápisov: sú umiestnené na nehnutelnostiach a podnikoch, ktoré NEvlastnia českí občania. Tu by sa bolo vhodné zamyslieť nad prínosom TÝCHTO nových zvykov pre daňový systém ČR, vlastne teraz už aj EÚ, vzhľadom na to, že novomajitelia nie sú obyvateľmi ani jednej z týchto inštitúcií.
   (Možno sa pýtate, prečo sa nejaká Slovenka -dokonca ani nežijem v ČR- vyplakáva nad českým problémom. No, bude to asi príklad paradoxu vášho vyhlásenia o "starých dobrých zvykoch" a "izolácii". Nič také už neexistuje. Česko, Morava ani Slovensko už neexistuje. Oficiálne aj prakticky sme všetci občanmi jedného zriadenia - EÚ. Takže čo sa deje na tomto území, je vec každého jej obyvateľa, pretože to zasiahne v konečnom dôsledku každého jedného. V podstate je ale moje rozhorčenie a nasratosť vyvolaná ľahostajným prijímaním akejkoľvek natláčanej zmeny, plus lenivosťou jedinca jednak sa kriticky zamyslieť nad všetkými aspektami, ktoré "zmena" prinesie a jednak sa pokúsiť nájsť adekvátne riešenie. Pretože človek takto zmýšľajúci je začiatkom cesty, na konci ktorej sú mnohí doslova plačúci poctiví Nemci alebo Francúzi /v podstate aj mnohí Slováci/, ktorí sa snažili celý život pokojne žiť a pracovať pre krajinu, ktorá sa im na staré kolená stala nepriateľom.

   Smazat
 15. 12:59
  Když nevíš o co jde a co za ksindl smradlavej je v Teplicích,tak nenapadej ostatní kvůli nápisum.

  OdpovědětSmazat
 16. Nikdy bych si ty jejich hakenkreuze na svůj obchod nedal.
  Kdyby se tak chtěli propadnout do západního Merkelstánu.

  OdpovědětSmazat
 17. 18:49
  Ať se všechna ta smradlavá verbež propadne do uASSacký žumpy....stejně je to jeden ksindl vedle druhého a okupanti budou pořádně obohacený,nejen kulturně!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 18. Za totáče bylo v ČSSR100 000 Ruských vojáků s rodinami .
  Žádná azbuka na obchodech .
  Teď tu jezdí pár čmoudu do Klimkovic a Teplic v pyžamech a lidi vidí turizmus . Počkejte až nám pošle mužatka turisty z rajchu . :-)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.