Reklama

.

.

středa 14. února 2018

Premiér Babiš vs. prezident Weiszacker

Jaroslav Loudil
14. 2. 2018
Dnes se stále "propírá" mezi stranami naší "Kavárny" (STAN, TOP-09, KDU), zda je možné, aby "možný bývalý" - asi před 35 lety, spolupracovník STB Babiš dělal v ČR premiéra. Chtěl bych těmto trapným straničkám připomenout dvě události z minulosti. Richard von Weiszacker byl nejoblíbenějším německým prezidentem v historii, prezidentoval demokratickému Německu v letech 1984-94. Co měl on v životopise??

V 18 letech dobrovolně vstoupil do nacistického Wehrmachtu ,aby přispěl svou vlastní krví k budování Hitlerovy Třetí říše. Postupně to jako nacistický oficír dotáhl až na hodnost kapitána. V bojích byl několikrát raněn. Pak byl roku 1984 zvolen prezidentem demokratického Německa a úspěšně tam pak prezidentoval 10 let.

Důstojník zbraní SS, /legitimace SS - číslo 185 068/, člen NSDAP a člověk osobně vyznamenaný za vraždění obyvatel Londýna  Vůdcem Adolfem Hitlerem - doktor Wernher von Braun, byl po válce přijat do státních služeb v USA. Zde byl pověřen vývojem nosných raket pro státní kosmickou agenturu NASA. Díky jeho nosiči Saturn-5 pak USA roku 1969 přistály na Měsíci. Bývalý SS-mann, Hitlerův oblíbenec a vrah obyvatel Anglie a Beneluxu se stal miláčkem obyvatel USA. Obyvatelé USA pak - "nesli vysoko korouhev myšlenek" - tohoto nacistického zločince, který byl v USA rovněž vyznamenán - "za své životní výkony".

P.S. Pokud byl v demokratickém Německu prezidentem 10 let bývalý nacistický oficír a v USA se stal národním hrdinou ve státních službách bývalý SS-mann, dekorovaný osobně Adolfem Hitlerem za vraždění Evropanů, pak opravdu nemám žádný problém s možnou spoluprací pana Babiše s STB. Byl by to jen opravdu  -"slabý odvar" - toho, co nám předvedli v Německu i USA.

35 komentářů :

 1. Únor 12, 2018
  "Bakalův freemail Centrum.cz maže a blokuje od prosince minulého roku všechny emaily, které obsahují odkazy nebo zmínky o serverech české alternativy. Blokován je Aeronet, Parlamentní listy a další přibývají. Bakalova Economia zřejmě porušuje zákon Evropské unie o síťové neutralitě!"
  https://aeronet.cz/news/vime-prvni-bakaluv-freemail-centrum-cz-maze-a-blokuje-od-prosince-minuleho-roku-vsechny-emaily-ktere-obsahuji-odkazy-nebo-zminky-o-serverech-ceske-alternativy-blokovan-je-aeronet-parlamentni-listy/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Weiszacker...Havlův kamarád, měl ještě jeden zadrhel...v pozici ředitele jedné německé chemičky dodával v 70. lrtech Američanům foliant k výrobě AgeNT Orange a US Army jej sypala na Vietnamce...dodnes se tam rodí deformovaní novorozenci...

   Vymazat
 2. Já to beru tak, že na rozdíl od mnoha jiných zasloužilých politiků poslední doby, jeho dokumenty nebyly ve správné chvíli skartovány. Asi proto, že lidovec dr Sacher svoji práci vykonával především v Praze, ne už tolik v Bratislavě.
  Bureš nebo Babiš, vždyť je to jedno.
  Jako kdyby nestačilo, jako důkaz, že se proti němu nerozborně spojili všichni lumpové, kteří náš stát 30 let svěřepě likvidují. Proto nějaké jeho STB záznamy nepovažuji za jakkoliv důležité.
  Tak jako nebyly důležité až doteď, než začal vadit ostatním gaunerům.
  (Ostatním říkám protože opravdu ani on nejspíš není lepší).

  Oligarchie grázlů tady je s Babišem, nebo bez něj.

  Ano, bohužel, autorovi článku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:07 Babiš určitě musel podávat zprávy o svých kontaktech v zahraničí, jako je určitě musel podávat Drahoš. Jenže Babiš je fuj fuj, kdežto Drahoš je výlupek všech cností. A kupodivu to říkají stejní lidé.

   Vymazat
  2. Divím se, že Babiš neotočí a prací pro československé tajné služby v zájmu Československé republiky a československých občanů se nechlubí. Pokud vozil ze světa informace ekonomického charakteru, nedělal nic špatného. Na to by měl být hrdý na rozdíl od různých Tigridů, kteří pracovali pro CIA a desetiletí škodili svému národu. Stydět by se mohl, pokud někdo doloží, že udával a špicloval své spolupracovníky nebo přátele. Ale to mu nikdo neprokázal. Většina národa nebude mít kontakty Babiše s StB za zlé.

   Vymazat
 3. 21:03 - ten Frankestain zablokoval i nicka honolulu !
  On je tajnej NSDAP !

  OdpovědětVymazat
 4. ANO jsem nevolil, miliardáře tak nějak z principu nemám rád, ale pokud bude ta pokrytecká štvanice na Babiše ještě chvíli pokračovat, tak jim to prostě v příštích volbách s neskrývanou chutí hodím. Jo, abych nezapomněl, pokud Babiš byl opravdu agentem STB, tak pracoval v sektoru ochrany ekonomických zájmů státu a dle publikovaných informací upozornil na konkrétní případy, kdy republice hrozily velké hospodářské ztráty. Neudával sousedy nebo spolupracovníky kvůli politice, upozorňoval na grázly, co chtěli poškodit náš stát. V tomto kontextu s případnou Babišovou spoluprací s STB nemám fakt žádný duševní problém...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:19-to je přesně ono! Nevím v čem donášel Drahoš, Babiš, pokud si to správně vykládám "bonznul" tehdejšímu systému ochrany státních zájmů korupci v PZO "rozdáváním" magneťáků! Proto je pro mne Babiš tvrdým ale čestným podnikatelem, kterého nikdy volit nebudu ale je pro mne charakterním soupeřem oproti "politickým" loutkám současnosti, včetně z té mé, levicové krve!

   Vymazat
  2. 21:46 - ... slovanské levicové ... ?

   Vymazat
  3. Jak mohu připustit, aby kamaráda našich disidentů nacistu Richarda von Weiszackera srovnával se spolupracovníkem StB Babiše, který bránil hospodářské zájmy republiky před zloději, kteří dychtili po rozkradení majetku v socialistickém vlastnictví? Weiszackera je třeba vychvalovat, protože za jeho mládí bylo normální zabíjet komunisty. Dnes to ochránci zvířat nedovolí.

   Vymazat
  4. 0:58 Jenže doba se změnila. Rozkradení majetku v socialistickém vlastnictví se stalo státem řízenou cestou ke svobodě a blahobytu. Samozřejmě jen těch vyvolených, co spolu mluví. Jestli tomu Babiš v minulosti bránil, tak byl stejně padouch, bránící svobodnému podnikání podle dnešních zvyklostí. Vsadím se, že mezi tehdejšími zloději byli dnešní vážení podnikatelé a politici, tenkrát "perzekuovaní komunistickým režimem".

   Vymazat
  5. 22:36 stranění Slovanstvu snad vylučuje levicovost? Vy ráčíte být Germán či Anglosas? Já například se cítím být Čechem, čím jsem geneticky netuším a je mi to fuk.

   Vymazat
  6. Ať byl nebo nebyl, lustrační zákon už 3 roku neplatí, takže bývalí agenti mají stejná práva a stejné možnosti jako všichni ostatní... Poznámka. Jak dlouho si na ty agenty ještě budou hrát ti vlastizrádci, placení ze zahraničí a nazývající se "disidenti"?

   Vymazat
 5. Nicku Hovnonulana by měli vzít s rozběhem do guli.... I když dělat něco zbytečně je pitomost:-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Vymazat
 6. 21:03 - Ten cenzor - okradl horniky v Ostrave a utekl do Swaizu ! Tam se muz pokroutila huba z francoustiny a tak ji zavira vsem ostatnim !.
  HORNICI, vy poseroutkove ! Vy si vsechno nechate
  libit .

  OdpovědětVymazat
 7. 21:21 - to by si zlomili vanilku (nohu), on je ma jako LEV.
  To je velka sranda, chovat se jako Hitlercici a nadavat na Hitlerciky.

  OdpovědětVymazat
 8. 21:22
  Polib si bezmozku

  OdpovědětVymazat
 9. Možná se zkusím dostat u nás na vsi do zastupitelstva tak doufám ,že na mě hned vytáhnou moje členství v jiskrách a pionýru . Tyhle účelový kauzy mě už fakt ser... a vyhrát volby tak mě přišijou i Marušku Kudeříkovou. Ach jo Bredy

  OdpovědětVymazat
 10. 21:22 Nerikej CO ! Nebo te zablokuji -
  "profesore" !
  Ale tebe asi NEEE, ty politicka stetko !

  OdpovědětVymazat
 11. To ti závidím. Mne do pionýra nevzali, protože jsem nedonesl včas peníze na vyhotovení členského průkazu. Takže mám kádrový hrb.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:57 kecálisto, za pionýrský průkaz se nic neplatilo, pouze slibovalo! Kde se berete vy idioti?

   Vymazat
 12. Chudák Kalousek, toho jebne. Tady konfident má podporu 30% lidí a největší podporu ze všech předsedů stran, menší má tedy Filip ehm, a Kalousek, který byl přece taky lidovcem za totality, tak ten někde se krčí v oblíbenosti. Měl by přiznat spolupráci a možná by si trošku pomohl. Divím se, že je to pořád baví hrát tyhle hrátky. Ani ti komunisti už po padesátých letech neřešili buržoazní původ.

  OdpovědětVymazat
 13. Tak Babiše sem nevolil z principu jako proletář nemůžu volit oligarchu. Pokud bude vládnout dobře tak to bude v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento na první pohled solidní pán Weiszacker byl jedním z hlavních garantů komanditní společnosti VIB-JIA, která BEZTRESTNĚ okradla po sametovém puči tisíce drobných střadatelů v řádu celkem několika miliard korun ! V tomto komplotu byla zainteresována i Česká spořitelna a další vlivné osobnosti. Řada polistopadových politiků s tímto pánem udržovala velmi přátelské kontakty na mezistátní úrovni. Jen další příklad, jak listopadový puč byl největším zločinem století.

  Sdílejte a vysvětlujte svým dětem, o co vlastně šlo a za co bychom měli dnes a komu "děkovat".

  OdpovědětVymazat
 15. Zapomenout by se nemělo ani na jeho obhajobu vlastního otce, Weizsäckera staršího (státní tajemník v Ribbentropově ministerstvu zahraničí) před norimberským tribunálem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A taky by se nemělo zapomenout na bráchu toho vypečenýho prezidenta. Ten pro Hitlera konstruoval (bohudík neúspěšně) atomovou bombu.

   Vymazat
  2. 22:15
   To jako chceš potvrdit, že proletáři postrádají vlastní rozum? Že žijí jen fanatismem jakéhokoliv druhu?

   Vymazat
  3. 9:58 Co to povídáš tak to je vláda kapitalistů nic dobrého dělníkovi nepřinese. Třídní boj neskončil ale trvá až se většina probere bude líp. Chtěl bych vidět kdybys makal za min mzdu co bys psal.

   Vymazat
  4. 11:19 Což ovšem nepůjde bez odstranění zla! Toho které popsal Karel Marx ve své knize Německá ideologie slovy:
   „Strach" není ničím jiným než pocitem utištění a sklíčenosti, který u buržoazie nutně provází práci, tuto ohavnou činnost nuzného dobývání chleba. V udatném německém buržoovi „strach" rozkvétá ve své nejčistší formě: pro něj je chronický a „vždy jemu rovný", bídný a opovržlivý, zatímco proletářova mizérie vždy nabírá nejostřejší násilnou formu a nutí jej pustit se do boje na život a na smrt, čímž jej činí revolučním a takto nevyvolává „strach", ale vášeň. Chce-li tedy komunismus zrušit buržoův „strach" stejně jako proletářovu bídu, rozumí se samo sebou, že to nedokáže, aniž by zrušil příčinu obou: práci."

   Vymazat
 16. Autor článku zapomněl na rakouského Kurta Waldheima, který se stal generálním tajemníkem OSN a poté prezidentem Rakouska. Za války byl důstojníkem Wehrmachtu v jednotce, která vraždila partyzány v Jugoslávii.

  OdpovědětVymazat
 17. Je jasné, že útok na Babiše je koordinovaný a jsou na tom zainteresované všechny složky, které mají za cíl opět instalovat do vlády takové strany, jako ODS, TOP 09, které zavedly poplatky ve zdravotnictví, zavedly při nemocí první tři dny nemoci, bez jakékoliv úhrady a hlavně zajištění obrovských zisků našich zahraničních vykořisťovatelů. K tomu slouží Čapí hnízdo a další vymyšlené kauzy.

  OdpovědětVymazat
 18. A včera na ČT1 zas ti hnusní a krvelační Češi po válce vraždili a znásilňovali chudáky nevinné Němce... A Beneš je amnestoval...
  Už brzo se zřejmě dočkáme toho, že u nás budeme rehabilitovat a odškodňovat nejen kolaboranty, ale i válečné zločince.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, 7:29, také jsem to omylem viděl a málem jsem dostal infarkt, protože platit si z vlastních peněz ty svinské manipulace, tak to už je na mě prostě fakt moc. Není to ani zdaleka poprvé, kdy v ČT plivají na naši historii, nemluvě o systematickém porušování elementárních zásad zpravodajství a publicistiky. Absolutně ale nechápu např. poslance KSČM. Mnozí sedí ve sněmovně pěknou řadu roků a drží hubu. Doufal jsem, že alespoň oni budou čas od času tvrdě požadovat nápravu stavu, bušit do Rady ČT a hledat cesty k nápravě, třeba i tu změnu financování. Nic z nich nevypadlo. Tak příště se, soudruzi, dočkáte 5,1 procenta.

   Vymazat
  2. Ať žije Velká Sametová Revoluce (VSR).

   Vymazat