Reklama

úterý 6. února 2018

Projde spiknutí proti Trumpovi a americké demokracii nepotrestáno?

P.C.Roberts
5.2.2018 blog autora

Jestliže o ďáblovi nebudeme mluvit a pohřbíme jej tak hluboko v sobě, že žádný z jeho znaků nebude navenek viditelný, probudí se v budoucnu tisícenásobně zvětšen.
A.I.Solženicyn

Drazí čtenáři. Toto je spolu s článkem: https://www.paulcraigroberts.org/2018/02/02/nuclear-posture-review/, (vyšel i u nás pod názvem Revize nukleárního postoje USA – pozn. red.), nejdůležitější věcí, kterou jsem kdy napsal. Jestliže tenhle faul zvaný Russiagate vyvázne nepotrestán, přestane vláda USA coby zodpovědná vláda, existovat. 

Americké bezpečnostní agentury mají za sebou dlouhou šňůru pučů proti cizím vládám a nyní se podílejí na puči dalším – na puči proti Americe. Existuje velké nebezpečí, že republikáni uctívají „národní bezpečnost“ až tak moc, a jsou tak pevně rozhodnuti chránit pověst vlády USA, že vysokým činitelům, kteří se spiknutí proti Spojeným státům zúčastnili, dají možnost volného odchodu ze scény. Pravda, je zde ještě prezident Trump, ale ten nemá k dispozici vládu, na kterou by se mohl spolehnout, a je navíc každým dnem ohrožován vojenskobezpečnostním komplexem.

Američané si závažnost spiknutí Russiagate neuvědomují, i když, jak ukazují výzkumy, jejich většina tomuto spiknutí nevěří a jsou věčným jeho omíláním v médiích už notně unaveni. Už na první pohled se totiž zdá tento příběh za vlasy přitažený. Avšak cosi zgruntu přesně opačného, to je nové maily, které v minulých dnech pronikly na povrch, nejsou žádné vymyšlené fejky, ale jsou pravé. A dokazují, co přesně Hillary Clintonová a Demokratický národní komitét (DNC) prováděli. Veřejnost je tedy už dnes zpravena o tom, že tyto příběhy, které se skutečně děly, byly decentně odsunuty do pozadí, a v zájmu toho, aby se staly totálně neviditelnými, byl na jejich místo postaven falešný a vymyšlený příběh o spiknutí Trumpa s Putinem.

Skutečnost, že kompletně všechen americký tisk a TV média se tohoto podfuku zúčastnila a nahradila tedy nanejvýš znepokojivou událost vymyšleným příběhem Russiagate, je jedním z důvodů faktu, že jen šest procent Američanů, jak ukazuje nejnovější výzkum, dnes věří mainstreamovým médiím.

Russiagate se tak stalo dýkou, mířící na srdce amerických vládních institucí. Spiknutí, kterého se zúčastnili nejvyšší státní úředníci Obamova ministerstva spravedlnosti, FBI a další „bezpečnostní“ agentury, spolupracující s Hillary Clintonovou a Demokratickým národním komitétem, mělo za cíl překazit zvolení Trumpa prezidentem – a když se tohle nepovedlo – odstavit jej z prezidentského úřadu, resp. ho zdiskreditovat natolik, aby byl zredukován na bezvýznamnou a nefukční figuru. Jak už bylo shora řečeno, užívalo si toto spiknutí plné podpory všech amerických mainstreamových médií a šlo o puč nejen proti Trumpovi, ale i proti americké demokracii a proti výsledkům amerických voleb.

O všem uvedeném nejsou absolutně žádné pochybnosti. Související fakta jsou jsou veřejně přístupná a uvedena v dokumentech Soudu pro dozor nad zahraniční špionáží (FISA Court): https://www.dni.gov/files/documents/icotr/51117/2016_Cert_FISC_Memo_Opin_Order_Apr_2017.pdf , stejně jako v odtajněné zprávě zpravodajské komise sněmovny reprezentantů, které daly presstitutky falešný název „Nenusovo memorandum“, jako kdyby šlo o osobní Nunesovo mínění a nikoliv o nález a výsledek několikaměsíční práce dozorčí komise Kongresu.

Vybral a přeložil Lubomír Man

51 komentářů :

 1. Ostatně Obama Kongresm (Kapitolem) zcela opovrhoval. Za dvě volební období jej, kromě dvou inaugurací, nenavštívil ani jednou...

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty vemeno z krabice zalez si lestit saska zpet pod most a neotravuj svymi zvasty blba

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 2:24
   Rudocancy užgrynadanýho čechomužika! Sám chcípneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu:)
   Vy mrdky rudé, co po vás zbude? Jen země zničené a národy chudé ...

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. at zije svobodna myslenka -jakakoliv ,blba i chytra

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 4:56
   “Censor” odkud si vylez, gramatiku?

   Smazat
 8. problém je v tom, že americký národ je již natolik mravně zdegenerován, že ho již neprobudí z letargie nic, jsou to jen prosté loutky na niti, kterým už jde jen o to, aby mohli co nejdéle parazitovat na současném světovém finančním systému, který ji umožńuje žít na úkor druhých (to jsou ty tzv. americké zájmy ve světě). Jinak profil: žádný charakter a žádná morálka, to, si vetknul tento národ do klopy přece již při svém vzniku, kdy vybíjet Indiány, aby mohl ukrást jejich půdu, a dnes vybíjí Iráčany, aby se zmocnil jejich ropy. Ten americký poručík, co vybil ve Vietnamu vesnici My Lai, si odseděl snad jen něco kolem dvou let, to snad hovoří zcela jasnou řečí, jaký je náhled Američanů na právo a spravedlnost a válečné zločiny - viz Srbové v Haagu, a vlastní zločince osvobozují tzv. prezidentskou milostí. FUJ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdyt to neni zadny narod je to snuska vyvrhelu a luzru jako byli Slovaci Italove zidi a podobne. Kdo ma doma pozici neutika jen idioti utikali a nevedeli proc (nas problem 68)spousta techto debilu otravuje svymi zvasty ruzne chaty a snazi se byt nad lidmi kterym nesahaji ani ke kotnikum . Jak vzdelanim tak prirozenou inteligenci . Cely zivot sveho prochcaneho zivota se vytahuji a lzou sobe i ostatnim . Proto jdete laskave do prdele vy DEBILOVE.Ziju v USA a vas znam a znam i tu luzu co vladne at leva ci prava .

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 5:48
   Co zas votravuješ ty hovado zbytečný?!!!
   Zalez do papundeklu a zmlkni,ksindle uASSackej!!!!

   Smazat
  4. Oni opravdu nejsou národ, potvrzuje to i jejich ústava, kde jsou označováni pouze jako občané.

   Smazat
  5. https://www.youtube.com/watch?v=_MfX2og-y94&feature=youtu.be

   Smazat
  6. 5:48 Zajeď šelomí pšouku, co se pravidelně vysouvá z lejnolíhně škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem :D:D:D
   Expertům trvalo pět minut zjistit že jsi jen prd detekovatelný pouze spektrometrem umístěným v těsné blízkosti Putlerovy prdele!

   Smazat
 9. Pokud je nepotrestají tak je to velice špatné.

  OdpovědětSmazat
 10. Nic proti autorovi, ale americká vláda ztratila punc zodpovědnosti už dávno. A současné aféry už na tom nemohou moc změnit. Jediné, co Američany dnes ještě drží v jakous, takous mantinelech, je obava ze vzájemného zničení. Kdyby, nedej bože, tahle obava jednou padla, zmizí veškeré zábrany a bez skrupulí odhalí tu skutečnou a jedinou touhu. Touhu o ovládnutí celého světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda a i když ji v médiích většinou neuvidíme, tak tím jak se rozšiřuje internet, u nás jej má údajně už více jak 70% domácností, se velice rychle snižuje počet lidí kteří presstitutům věří a to je velice dobře.

   Smazat
 11. Američané pořéd něco šetří,co neexistuje,co si sami vymysleli a zatahují do toho svět.....Amerika je jeden obrovský komediant,nelze ji brát vážně,akorát nikdo neví,co zase vyvede....dnes mají proti sobě celý svět,přírodu,ovzduší i vesmír,Amerika je totiž sídlo samotného ĎÁBLA.......

  OdpovědětSmazat
 12. Trump je nejlepší prezident od Reagana, snížil daně, zrušil regulace, snaží se najít řešení na migraci. Co bychom za takovou vládu u nás dali. Ta naše nás jen buzeruje EET a kontrolním hlášením.

  http://www.epshark.cz/clanek/308/opomijeny-uspech-trumpa-za-kazdou-1-novou-regulaci-16-zrusil

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi hlupák, který vůbec nerozumí národnímu hospodářství. Trum snížením daní jen posunul US blíž k okraji propasti.

   Smazat
  2. Podle Vás bylo Švédsko nejvyššími daněmi neúspěšný stát.

   Smazat
  3. Snížení daní vypadá na první pohled populárně. Potom se ale zjistí, že nezbývají peníze na důchody, školství a zdravotnictví. Mimo jiné. ...a musí nastoupit spoluúčast. Místo průběžného důchodového systému různé hybridy penzijního pojištění, sloužící v první řadě k okrádání obyvatel ve prospěch majitelů důchodových fondů, placené školství ve prospěch majitelů škol, placení mítného na stále širší okruh komunikací, financování zdravotnictví,...
   Vše pro naše dobro. Zkvalitnění služeb a péče, které nemohlo být zkvalitněno za peníze vybrané z daní, ale po té, co ubyde lidí využívající systém, protože si to prostě nebudou moci dovolit, se služby pro horních deset tisíc zkvalitní.
   Už mám toho "dobra" plné zuby. Z fleku bych se vrátil k tomu zlému bolševikovi.

   Smazat
  4. Nejlepsi od Reagana ?To zatim ne ,Reagan ma na svedomi par milionu mrtvych v ruznych častech sveta ,to tento Ronald zatim nestihl.

   Smazat
 13. Za koho kope P.C.Roberts? Snad ne proboha za "pravdu"? Tomu by nasvědčoval jeho výrok, že "nejsou absolutně žádné pochybnosti".....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Roberts je poradce pro pornoherce Jandu - jeho pravá ruka

   Smazat
 14. Bohužel hra je komplikovaná -
  USA si samo sebou zaslouží to co napáchaly ve světě .... bohužel spravedlnost a stejné měřítko pro všechny .. to co plánovaly pro Rusko - rozpad federace, rozdělení občanskou válku - to co vše plánovaly pro Rusko je možné že zasáhne je samotné ...

  Alespoň to zasáhne petro-dolar, co bude pak následovat?????

  OdpovědětSmazat
 15. John Perkins - economic hitman - nabob-li - vrah ekonomik -

  Tohle by bylo nezbytné přeložit je to v angličtině ... zeptejte se pornohorce Jandy jestli by to nepřeložil pro NR ...

  https://www.youtube.com/watch?v=XWuAct1BxHU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pardon - chybička se vloudila -

   economic hitman - nebo-li - vrah ekonomik -

   ??????

   Smazat
 16. To je velka sranda !
  Ten Hiltercik cenzor dnes radi, jako lump v palirne !
  CENZORE jak to, ze -svetlonos- je zablokovan ?

  Cenzore - Cesi pisi, (a ty je mazes), ze jsi
  hovado -kosilate- ! Ja nevim co to znamena ! Vysvetli to ! Ty chodis v nocni kosili - jako Arab ? - kvuli politicke korektnosti ?
  Cenzore odblokuj -Svetlonose- at mame nejakou srandu !
  Treba nam vysvetli, jak je to s temi kosilami v Africe. My to nevime.

  OdpovědětSmazat
 17. Nez jsi to smazal Cenzore, tak zde nekdo psal, ze jsi prodal svoje kamarady a rodinu za "penizky".

  To uz pred tebou udelal nejaky JIDAS Iscariot !
  Potom se shrozil toho co udelal a obesil se v zahrade GETSEMANSKE ! Bez se tam podivat, ta zahrada tam jeste je a prodavaji tam SPAGAT.

  OdpovědětSmazat
 18. Kam zmizel nick honolulu ? Uneslo ho UFO ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po oprave garaze on se opet ukaze
   zastupce je stale ve strazi
   jmeno zdola nahoru a shora dolu
   stale na odpor zde narazi
   inu blbci jen ,on vi ,on je vyvolen.
   Trefi se zmrzlinou jiz do sve tlamy namisto do oka je to proste chytra hlava

   Smazat
 19. 13:32 - Jsi neiformovan ! Je zablokovan , stejne jako Horni Dolni ! "Demokraticky" zablokovan, na zaklade svobodneho projevu. V tom uz se nikdo nevyzna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:37 Je jasné, že máš zmatek nejen v tom. A kolik je 1+1, v tom se ještě vyznáš? Dokážeš pochopit alespoň "Upozornění pro diskutující" v červeném rámečku nahoře na každé stránce? Opiš to 100x a přeříkej pokaždé, než podlehneš puzení napsat sem nějaký svůj "projev".

   Smazat
 20. Cenzor je jen ubohé hovádko, které nikdy nic pořádného nedokázalo. Dnes mu povolili chvilku cenzorovat a tak si myslí, jak je důležitý. Maže i to, čemu absolutně nerozumí. Nemá hodnotu ani psího lejna u cesty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:50

   Naproti tomu tvůj příspěvek přesně takovou hodnotu MÁ.

   Smazat
 21. 15:33 - s tim se kazdy stotoznuje, akorat ty mas dvojity standart a dvojite meritko ! Podle tebe - co je dovoleno "bohum" neni dovoleno "volum".
  Snad si nemyslis , ze zablokovanym vadi zablokovani ? Ti ted radi na jinych webech a jsou tam vitani !
  A jeden znich zna nekolik jazyku. Ty jsi na skode, ne on !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:55 Máte naprostou pravdu. Volové tady nemají co pohledávat. A jestli radí (nebo spíš řádí?) na jiných webech a jsou tam vítáni, tak jim to ze srdce přeju. Tady žádná škoda nevznikla, právě naopak. Jakou informační hodnotu mají příspěvky Honolula ve 13:18 a 13:30? Co jste se z nich dozvěděl za "rady"? Pomozte mi je rozklíčovat prosím, já v nich čtu jen ubohé skřeky.

   Smazat
 22. 9:20 hlupak NENI ten, ktereho tak oslovujes (9:14),
  ale TY !
  Trumpova danova reforma snizila nezamestnanost o 2,5 millionu nezamestananych a prinutila k navratu do Ameriky mnoho znamych firem. Zvysila rekordne zamestnanost cernochu a snizila statni dluh
  o Billiony $.
  Mas nepresne informace , ale NENI to tvoje vina.

  OdpovědětSmazat
 23. Z článku: USSA - maistreamu věří 6 procent Emeričanů. U nás 30 procent. Proboha zase zaostáváme! Rychle napravit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl.

   Smazat
 24. 16:09 - a sam jsi nikdy na neho nestacil a nedokazal jsi ani ty skreky. Vzdy jsi hltal kazdou jeho vetu , aby jsi ho odsoudil, aniz bys ho poprel nejakou myslenkou / argumentem. Vzdy pouze nadavky.
  Chudinko prirodou osizena, ty jsi na strate a ne on !
  A Horni Dolni ten s vami pohrda a ignoruje vas uplne.
  Osameli jste a prislovi nas k pravde vize, "ze z nouze pes si kulky lize". Jedina vec co vam zustala na mentalni stimulaci.

  OdpovědětSmazat
 25. My můžeme mluvit o velkém štěstí, že se u nás v prezidentských volbách o žádné spiknutí nejednalo a dále nejedná, naše sdělovací prostředky totiž informují objektivně...

  OdpovědětSmazat
 26. 19:55 tos popletl. Ne zde toto napsat. Vyhledat takovou budovu v arealu nemocnice, tam bude napsano psychiatrie. Tam je třeba počkat v ambulanci a když se tě doktor zeptá, tak co Vám, tak potom mu to řekni, co jsi zde napsal.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.