Reklama

pátek 9. února 2018

Rozkrýváme další chapadla americké chobotnice v ČR! Stopy útoků proti SPD a Tomiu Okamurovi vedou i ke kauze muslimských šátků ve školách! Stopy programu International Visitor Leadership vedou k “bílému blátu” z Masarykovy univerzity a právnickým kancelářím. V Česku je 200,000 Cikánů, ale při sčítání lidu se jich ke svému původu přiznalo jen 13 tisíc! Něco tady nehraje!

- VK -
9. 2. 2018   AE News


Redakce Nové republiky se neztotožňuje se všemi komentáři, obsaženými v následujícím článku, ale považuje jej za zdroj přinejmenším zajímavých informací. Posuďte sami:

Obrovská mediální kampaň proti SPD, Tomiu Okamurovi a Miloslavu Roznerovi se dostává do obrátek. Organizace Romea o.p.s. spolu s dalšími nevládními organizacemi zahájila sérii hromadných žalob na oba politiky a Česká televize i Český rozhlas k tomu poskytují mohutný mediální prostor. Stejně tak v poslanecké sněmovně vznikla i výzva iniciovaná z řad KDU-ČSL, která vyzývá k odvolání Tomia Okamury z postu místopředsedy poslanecké sněmovny a Miloslava Roznera z postu předsedy kontrolního výboru pro činnost NBÚ.

Výzvu podporuje i TOP09, STAN a několik poslanců z ODS a Hnutí ANO. Andrej Babiš označil kauzu ve sněmovních kuloárech za účelovou, která má poškodit SPD při ustanovení Babišovy vlády a získání důvěry. O tom, že jde o koordinovanou akci, svědčí i skutečnost, že Facebook nám na 3 dny zablokoval uveřejňování nových teaserů na naše články, protože administrátoři Facebooku v irském Dublinu nám smazali příspěvek, který upozorňoval na článek o KZ Lety [1] a na jeho historické pozadí.

Hlavní hnízdo multikulturalismu v českém vzdělávacím systému

Cikanizace české politiky však nevychází od samotných cikánů, ale od bílých aktivistů, kterým se v USA pejorativně přezdívá “white trash”, tzn. bílé bláto, nebo též bílý odpad. Jde o právnicky vzdělané bělochy, kteří se živí v neziskovém a právnickém sektoru na mutlikulti propagandě a ochraně vybraných menšin. Hlavní úlohu v ČR v produkci takových právníků zajišťuje zejména Masarykova univerzita v Brně. V těchto neziskovkách a právnických kancelářích se točí stovky milionů korun z veřejných rozpočtů, státních i evropských dotací a cizích soukromých fondů, které na území ČR prosazují doktrínu barevné společnosti. Před 3 dny jsme přinesli zásadní článek o zkorumpovaném propojení českých politiků, lidí z neziskovek a dokonce i ze struktur státních zastupitelství na americkou státní moc neoconů v ČR skrze intervenční program International Visitor Leadership. Dnes přinášíme pokračování kauzy této brutální chobotnice, která prostupuje celou českou společností a máme důvodné obavy, že politici z SPD vůbec netuší, proti jaké hydře stojí.


V Česku se k cikánskému původu hlásí jen zlomek obyvatelstva, ale integrační dávky a tituly směřují k více než 200 tisícům z nich!


Podle údajů ne webu české vlády [2] je v ČR okolo 160 až 200 tisíc Romů. Jenže při sčítání lidu se k romské národnosti přiznalo jen 5,135 občanů a ke smíšené národnosti česko-romské jen 7,026 občanů [3]. Proč se téměř 200 tisíc Romů nepřihlásilo ke své národnosti? Všichni z nich se hlásí k českým sociálním dávkám a k integračním programům pro Romy. Ovšem proč by měl čerpat někdo peníze z těchto programů, jestliže se nepřizná k tomu, že je Rom? Naše redakce AE News proto bude ve spolupráci s našimi partnery na politické úrovni iniciovat změnu zákona o sčítání lidu, kdy vybrané údaje ze sčítání budou povinné, adresné a veřejné, mezi nimi i přiznání k národnosti. Sociální dávky a integrační tituly pro romské neziskovky tak budou odvozeny jen od přesných počtů objektivně doložitelných občanů romské národnosti v ČR. A pokud se budeme opírat o čísla ve statistice, potom nechápu, proč se vynakládají stovky milionů ročně ze státního rozpočtu na integraci necelých 13 tisíc Romů? To jsme snad u blbejch?

Za tohle má český stát zaplatit přes 400 milionů korun. Začínají se ozývat hlasy, ať se na to složí romské organizace, ne český daňový poplatník!

Kauza pracovního tábora Lety je snahou o přepisování historie. Nikdy to nebyl koncentrační tábor, protože v seznamu státního německého úřadu pro historii v Kolíně nad Rýnem není z dokladů nacistického Německa žádný důkaz o tom, že by tábor Lety spadal do říšské správy. Většina obětí, zejména dětí, které v táboře Lety zemřely, byla důsledkem nemocí způsobených zoufalými hygienickými návyky a mohutnou epidemií tyfu. Nešlo o systém cíleného zabíjení (genocidy), jak se nám snaží dnes namluvit neziskové organizace. Zákony se musí dodržovat v každé době a zákon v ČSR z roku 1937 o trvalém pobytu a registraci zakazoval potulku, pozdější protektorátní předpisy zakazovaly kočování a trvalé bydliště bylo nutné fyzicky doložit a zdržovat se v něm. Česká média a neziskovky se dnes snaží uplatňovat na cikánskou otázku jiný dobový mustr, než jaký byl uplatňován na ostatní občany v Protektorátu Čechy a Morava. O to hrozivější je odhalení dalších chapadel této chobotnice v kauze Ivanky Kohoutové, ředitelky Střední zdravotnické školy na Praze 10.

Skandál okolo somálské studentky s šátkem je zpolitizovanou kauzou, za kterou stojí opět americká chobotnice a napojení na International Visitor Leadership!


Studentka Ayan Jamaal Ahmednuurová zažalovala tuto školu, že ředitelka Ivanka Kohoutová zakázala nošení muslimských šátků ve škole. Soud ve věci poprvé jednal už koncem ledna loňského roku [4], kde nastal incident, když soudkyně nechala vyklidit soudní síň kvůli zpěvu státní hymny. Ahmednuurová se cítí poškozená, protože šátek prý vyjadřuje její víru. Jenže české školy ze zákona jsou sekulární a projevy víry nejsou z titulu nadřazené školskému zákonu, který podobu školního řádu vkládá plně do kompetence školy a ředitele. Jenže, jak zjistila naše redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS, do žaloby na školu a ředitelku jsou zapojení stejní lidé a skupiny, které nyní útočí na Tomia Okamuru a Miloslava Roznera. Tentokrát nejde jen o nezisková chapadla, ale o právnická chapadla této chobotnice napojené na americkou státní moc v České republice.

Ivanka Kouhoutová, ředitelka Střední zdravotnické školy na Praze 10.

Somálskou dívku Ayan Jamal Ahmedmoor totiž u soudu hájil Janu Ruml. A uvažuje o kandidatuře do Senátu. Toto nutkání pocítil po zjištění, kdy Somálce bylo znemožněno nosit šátek tzv. hidžáb. Když opomenu skutečnost, že Jan Ruml, stejně jako my ostatní, onu dívku ještě nikdy neviděl, protože se Somálka v Yettiho stylu před žádný soud nikdy nedostavila, pojďme se podívat, jak je Jan Ruml v celé této kauze osobně zaangažovaný, a pro koho ve skutečnosti pracuje Somálčina advokátka Radka Korbelová-Dohnalová. Vezměte si prosím sáček na zvracení, bude to síla.


Chapadla americké chobotnice okolo právnických kanceláří, neziskovek a Masarykovy univerzity. Jan Ruml & Partners?


Narazíme totiž na neziskovku Sdružení pro integraci a migraci, o. p. s. (SIMI), která se výrazně somálské dívky zastává. Mezi členy správní rady tohoto sdružení překvapivě najdeme Mgr. Jana Rumla. Ale kromě působení v SIMI se Jan Ruml stal od roku 2016 spolupracujícím advokátem advokátní kanceláře Korbel,Tuháček & partneři, s.r.o., ve které se soustřeďuje na otázku lidských práv. Ovšem v této stejné advokátní kanceláři pracuje Mgr. Radka Korbelová Dohnalová, Ph.D., která obhajuje somálskou dívku Ayan Jamaal Ahmedmuurovou. Najednou se ukazuje, proč Jan Ruml startuje a cítí příležitost si udělat kariéru s aspirací do senátu na této kauze. Jan Ruml, který sedí ve správní radě sdružení SIMI, a zároveň od r. 2016 pracuje v advokátní kanceláři, kterou v kauze zastupuje Radka Korbelová-Dohnalová. Propojení více než jasné.
Jan Ruml

Jan Ruml je sám tragickou postavou turisty v české politice. Ministr vnitra, senátor a místopředseda Senátu, člen postupně čtyř politických stran, z toho jedné byl předsedou 28. listopadu 1997, kdy proběhl takzvaný Sarajevský atentát na tiskovce svolané místopředsedy Janem Rumlem a Ivanem Pilipem, kteří vyzvali Václava Klause k odstoupení. Jan Ruml také přenocoval ve spacáku s reportéry ČT na velíně v době krize ČT na konci roku 2000. Vzpomínáme si na Show Jana Krause na TV Prima, která měla běžet ve středu večer 26. října 2016, jednalo se o tu neodvysílanou show kolem Jiřího Bradyho, kde měl vystoupit kromě jiných také Jan Ruml spolu s dalšími Havlisty jako jsou Michal Kocáb, Michal Žantovský nebo Táňa Fischerová. Také si vzpomeneme na iniciativu pravdoláskařů s názvem “Několik vět 2017”, kde figuroval rovněž Jan Ruml spolu s Tomášem Klvaňou, Hanou Marvanovou, Táňou Fischerovou, Janem Šternem a dalšími.

O Janu Rumlovi ale nebude tento článek pojednávat. Jde o inventář ve značně fosilním stádiu ve stylu Marka Bendy, my se však budeme věnovat těm živým. Pojďme se podívat, pro koho pracuje samotná Radka Korbelová-Dohnalová, která šátkovou Somálku obhajuje. Radka Korbelová-Dohnalová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v roce 2001, společnicí Advokátní kanceláře Korbel, Tuháček & partneři, s. r. o. od roku 2013, Členka sekce ADR České advokátní komory, mezi lety 2002-2008 byla členkou výboru pro práva dítěte Rady vlády ČR pro lidská práva, mezi lety 2002 až 2005 byla členkou představenstva a koordinátorkou programu právní ochrany dětí v neziskovce Liga lidských práv.


Pro Bono Aliance a mohutný propletenec právníků, kteří se živí jako “bílé bláto”


Ředitelem Ligy lidských práv je David Zahumenský, který absolvoval americký vládní program International Visitor Leadership. To je ale náhoda. Také Radka Korbelová-Dohnalová byla mezi lety 2002 až 2003 členkou ekologického právního servisu a rovněž působila jako zkušební komisařka Ministerstva spravedlnosti pro mediaci. Radka Korbelová-Dohnalová je zároveň členkou velmi důležité organizace ProBono Aliance [5]. Právě ta hraje v celé této situaci stěžejní roli. Ředitelkou Pro Bono Aliance je Mgr. Veronika Ježková, předsedou správní rady je Mgr. Vítězslav Dohnal. Radka Korbelová-Dohnalová a Vítězslav Dohnal, co za tím vězí?

Dále existuje jakýsi Mgr. František Korbel, Ph.D., jednatel advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. František Korbel bydlí na stejné adrese jako Radka Korbelová-Dohnalová, Pražská 223/6, Tábor. Co má František Korbel, ročník 76, společného s Radkou Korbelovou-Dohnalovou, ročník 77? Manžel? Bratr? A co má Vítězslav Dohnal, ročník 73, na ulici Klokotská a také v Táboře, společného s Radkou Korbelovou-Dohnalovou, ročník 77? Starší bratr? Do jaké míry je Radka Korbelová-Dohnalová předpojatá, když ji vážou úzké rodinné vazby partnera či bratra k Pro Bono Alianci, ve které je členkou právnička hájící protistranu?

 Ředitelka Ivanka Kohoutová měla v Praze u soudu své podporovatele
Abychom si utvořili obrázek, co je Pro Bono Aliance zač, a čeho je Radka Korbelová-Dohnalová součástí, tedy mezi partnery Pro Bono Aliance, je to Kancelář veřejného ochránce práv, právnická profesní komora a organizace, právnické fakulty, nevládní organizace nebo právní nakladatelství. Jde tedy o alianci zastřešující celou plejádu advokátů, neziskovek i neziskovky samotné, podobně jako např. DEMAS, která pod sebou podobným způsobem také zastřešuje přes 15 neziskovek. Toto jsou organizace/aliance, které instruují většinu neziskovek v jejich agendách prostřednictvím seminářů, konferencí, přednášek, specializovaných setkání pro právníky neziskovek koordinujících jejich postup v české legislativě, nebo nastolující proislámská, promigrační, či jinak multikulti témata ve veřejném prostoru tzv. “agenda setting”.

Proto byla Pro Bono Aliance dosud jaksi v zákrytu. Nastal ale čas odhalit jejich pravou funkci a podstatu. Pro Bono Aliance spolupracuje s americkou ambasádou v Praze, která finančně podporuje řadu seminářů pořádaných právě Pro Bono Aliancí, např. Vzdělávací seminář pro advokáty i pracovníky neziskových organizací pořádaný 5. února 2014 v sídle magistrátu města Ústí nad Labem, nebo seminář s názvem Lawyer Ethics in Practice (právnická etika v praxi) pořádaný 3. listopadu 2015 Na Příkopě 19, Praha 1 v prostorách advokátní kanceláře Kinstellar. Právníci, kteří spolupracují s Pro Bono Aliancí, sahají až po samotný vrchol pyramidy soustavy českého soudního systému.


Neziskovka ProBono Aliance zastřešuje celou armádu právníků v napojení na americkou státní moc, International Visitor Leadership a Masarykovu univerzitu


Mezi spolupracovníky této aliance najdeme třeba JUDr. Pavla Zemana, nejvyššího státního zástupce, Mgr.Pavla Pukovce, náměstka nejvyššího státního zástupce, Mgr. Danielu Zemanovou, první viceprezidentku Soudcovské unie ČR, která je rovněž soudkyni Nejvyššího správního soudu (absolvovala International Visitor Leadership), JUDr. Lenku Bradáčovou, vrchní státní zástupkyni (také absolvovala International visitor leadership), nebo JUDr. Elišku Wagnerovou, Ph.D.,senátorku a bývalou soudkyni Ústavního soudu. Dalšími spolupracovníky Pro Bono Aliance jsou JUDr. Martin Vychopeň, předseda České advokátní komory, JUDr. Martin Foukal, prezident Notářské komory ČR, Mgr. David Koncz, prezident Exekutorské komory ČR, Mgr. Zdeněk Matula, státní zástupce na Vrchním státním zastupitelství, ale také tu figuruje řada ústavních soudců, JUDr. Kateřina Šimáčková, Ph.D., soudkyně Ústavního soudu, JUDr. Mgr. Štěpán Výborný, ústavní soudce, prof. JUDr. Jan Kuklík, DrSc., děkan Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, JUDr.Ing. Filip Dienstbier, Ph.D., proděkan Právnické fakulty Univerzity Palackého Olomouc, Mgr. et Mgr. Jan Petrov, LL.M., ředitel Justiční akademie.

Ivanka Kohoutová u soudu v kauze muslimské dívky s šátkem

Tito všichni a mnoho dalších spolupracují s organizací Pro Bono Aliance, se kterou zároveň spolupracuje advokátka Radka Korbelová-Dohnalová. ProBono Aliance pořádá semináře, konference a přednášky, štědře finančně dotované americkou ambasádou v Praze. Chapadla soudcovské chobotnice opět sahají k americké lobby, která bude prostřednictvím vlastních nastrčených koní, soudců a advokátů dosazených na klíčové pozice českého soudního systému, tvrdě prosazovat své zájmy. Stejně jako pracovní tábor v Letech proti Tomiu Okamurovi, tak i chystaný monstrproces vedený proti ředitelce Střední zdravotnické školy ve Vršovicích PhDr. Ivance Kohoutové vychází z hlavy a více chapadel jediné obrovské chobotnice.Americká chobotnice má zcela podchycenou celou českou justici a nervové body české státní správy. Situace připomíná doslova Protektorát pod americkou správou


Předsedou Ústavního soudu je Pavel Rychetský. Ústavní soudci spolupracují s Pro Bono Aliance. Mezi těmito ústavními soudci je např. JUDr. Kateřina Šimáčková, Ph.D., JUDr. Mgr. Štěpán Výborný, JUDr. Eliška Wagnerová, Ph.D., senátorka a bývalá soudkyně Ústavního soudu.

Předsedou Nejvyššího správního soudu je Josef Baxa. Mgr. Daniela Zemanová je první viceprezidentkou Soudcovské unie ČR a je také soudkyní Nejvyššího správního soudu z Brna, která absolvovala americký vládní program International Visitor Leadership. Zároveň také spolupracuje s Pro BonoAliance.

Nejvyšším státním zástupcem je Pavel Zeman. Pavel Zeman udržuje s americkou ambasádou nadstandardní vztahy. Jeho mluvčí a tiskovou tajemnicí v jedné osobě byla Helena Markusová, dříve zaměstnankyně politického odboru ambasády USA. Náměstek Pavla Zemana Igor Stříž spolu s Ivo Ištvánem absolvovali americký vládní program International visitor leadership.

Balkon amerického velvyslanectví v Praze

Vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová absolvovala v roce 2008 americký vládní program International visitor leadership, spolu s dalšími dvěma státními zástupci, Ivo Ištvánem a Igorem Střížem, dvěma policisty a dvěma zástupci nevládního sektoru. Jednalo se konkrétně o Program of the United States Department of State, Transparency and Ethics in Democracy. Program Spojených států, odbor transparentnosti státu a etiky demokracie. Přinesli jsme informace o propojení Lenky Bradáčové s Robertem Šlachtou, Ondřejem Kundrou, Martinem Fendrychem a Sabinou Slonkovou. Ty v dalších článcích ještě rozvineme do podrobností. Dokonce bývalý náměstek Lenky Bradáčové z Ústí nad Labem od roku 2012 Adam Bašný, který udržoval kontakty s Transparency International, stejně jako Lenka Bradáčová, absolvoval stáž amerického ministerstva zahraničí v USA.


Anna Šabatová a její napojení na ProBono Alianci


Dalším státním zástupcem, který absolvoval americký vládní program International visitor leadership je Petr Šereda, ale máme tu dalšího státního zástupce Mgr. Zdeňka Matulu, který spolupracuje s Pro Bono Aliance. Zde si můžeme na konkrétních jménech zdokumentovat provázanost buď přímo skrze stáže amerického vládního programu International visitor leadership, nebo přes spolupráce s Pro Bono Aliancí, která je štědře financovaná americkou ambasádou v Praze. Velmi výrazně se do věci obhajoby somálské dívky zapojila veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová, která na PhDr. Ivance Kohoutové nenechává nitku suchou.

Anna Šabatová, ombudsmanka

S Pro Bono aliancí spolupracuje celý zástup advokátek, které zároveň působí i v kanceláři Anny Šabatové. Obrovský střet zájmů, kdy advokátka somálské dívky je zároveň členkou Pro Bono Aliance, jejichž oficiálním partnerem je Kancelář ombudsmanky Anny Šabatové. Zároveň všichni, kteří pracují v Kanceláři veřejné ochránkyně práv, studovali Masarykovu univerzitu v Brně! No řekněte sami, jak se nám tato univerzita postupně profiluje do obludného rozměru provázanosti s mocenskou americkou chobotnicí v ČR. Masarykova univerzita Brně si pěstuje a vychovává kádry pro uplatnění u veřejné ochránkyně práv Anny Šabatové. Existuje ještě něco jako akademická svoboda? Tvrdá multikulturní linie prostupuje celou Masarykovou univerzitou více, než bychom si mysleli.


Absolventi Masarykovy univerzity končí v kanceláři u Šabatové!


Vedení junáka spolu se sdružením „Na Zemi“ v roce 2016 vydalo příručku “Téma uprchlictví na táboře – Informační a metodická podpora.” A jedním z lidí, kteří se podíleli na přípravě této metodické příručky, je Linda Janků. Linda Janků pracuje v Centru pro lidská práva a demokratizaci, je asistentkou a doktorandkou na Katedře mezinárodního a evropského práva Právnické fakulty Masarykovy univerzity a právničkou v Kanceláři ombudsmanky Anny Šabatové.

Veronika Bazalová od srpna 2014 působí jako právnička v oddělení Rovného zacházení Kanceláře veřejného ochránce práv. Veronika Bazalová je zároveň absolventkou Právnické fakulty MU v roce 2013 a Fakulty sociálních studií v roce 2014 Masarykovy univerzity v Brně.
Eva Nehudková stejně jako Veronika Bazalová působí od srpna 2013 v Kanceláři veřejného ochránce práv. Dokonce je Eva Nehudková od května 2014 členkou Rady vlády pro záležitosti romské menšiny. Eva Nehudková absolvovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2013.
Jeden z leit-motivů Anny Šabatové

Jana Kvasnicová od července 2009 rovněž působí v Kanceláři veřejného ochránce práv. Jana Kvasnicová předtím absolvovala studium na Právnické fakultě v roce 2009 a na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně v roce 2013, obory genderová studia a sociální antropologie.
Zuzana Ondrůjová také od roku 2010 pracuje v Kanceláři veřejného ochránce práv. Zuzana Ondrůjová absolvovala Filozofickou fakultu v roce 1992 a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2006.
Petr Polák ihned po studiích nastoupil do Kanceláře veřejného ochránce práv. Petr Polák absolvoval Právnickou fakultu v roce 2007 a Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2009.
Barbara Kubátová, působí rovněž v Kanceláři veřejného ochránce práv. Barbara Kubátová absolvovala Filozofickou fakultu v roce 2005 a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2007.
Iva Palkovská, rovněž od roku 2015 působí v Kanceláři veřejného ochránce práv. Iva Palkovská ukončila magisterské studium na právnické fakultě Masarykovy univerzity v roce 2015.
Jiří Šamánek od prosince 2009 pracuje v Kanceláři veřejného ochránce práv .Jiří Šamánek také absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2009.
Marína Urbániková pracuje od roku 2011 jako socioložka v Kanceláři veřejného ochránce práv. Marína Urbániková absolvovala studium oborů Sociální politika a Sociální práce v roce 2010 a Mediální studia a žurnalistiku v roce 2011 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.
Lucie Obrovská od roku 2010 pracuje v Kanceláři veřejného ochránce práv a je zároveň absolventkou právnické a pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Dámy a pánové, uvědomujeme si vůbec ten obludný rozsah chobotnice, proti které stojíme? Proti čemu stojí Tomio Okamura, Miloslav Rozner a SPD? Proti čemu stojí PhDr. Ivanka Kohoutová v soudním sporu s muslimskou studentkou o její šátek? Pro Bono Aliance, kde je členkou Radka Korbelová-Dohnalová? Ona je jejich člověk. Ona je člověk těchto kruhů. Ona vykonává agendu ve prospěch multikulturalizace, ve prospěch neziskovek (zde konkr. SIMI), ve prospěch nasunování islamizace do Evropy. Nenechávejte si tyto informace pro sebe. Sdílejte je svým přátelům na sociálních sítích, v emailech a v diskusích na internetu. Je třeba, aby se občané v ČR dozvěděli o chapadlech této zrůdné chobotnice, která zasahuje do chodu českého státu.-VK-
Šéfredaktor AE News

48 komentářů :

 1. Vedoucí Kolotoče rozplete i invazi momozemšťanů :-D Jeho ovečky jsou naštěstí tak hloupé, že sežerou absolutně všechno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vedoucí Kolotoče má ovšem bohužel pravdu. Dostali jsme se do pozice americké kolonie provozované z Bruselu, Berlína a US Ambassy v Praze Na Tržišti skrzevá podobné mafie, jako je ta vítačská multi-kulti. Z toho se, milý jelimánku, 21:00 už nevylžeš.

   Smazat
  2. 21:17
   Ruská ambasáda v Bubenči je daleko větší a má daleko více zaměstnanců než ta americká. Proč asi? Z toho se už nevylžeš, jelimánku.

   Smazat
  3. Amiku je v práglu cca 450 ha ha...

   Smazat
  4. Ruská ambasáda v Bubenči je daleko větší... ovšem nemá podmazanou polovinu české justice ....začíná se odkrývat co je ta justiční mafie, o které mluvila ministryně spravedlnosti Benešová

   Smazat
  5. Pro 21:17, no právě proto, USSA tady má hromadu kolaborantů, které si doma vyškolili. V tom se jim Rusko nemůže rovnat.

   Smazat
 2. Divím se že nesfalšovali volby .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni je zfalšovali, pouze neodhadli míru.

   Smazat
  2. to 21:55
   Ale odhadli naprosto přesně, v důsledku toho nedostal Babiš předpokládanou většinu hlasů, které byly přerozděleny mezi Topku, Lidovce a Starosty a naoko vše vypadá normálně.

   Smazat
 3. Editor právem říká, že je to zajímavé čtení. Ještě zajímavější je obraz souvislostí. Domovní důvěrnici Cigánkové se to asi nebude líbit.

  OdpovědětSmazat
 4. Některé pasáže jsou vyloženě stupidní. Celkový denunciační styl Vedoucího Kolotoče už se velmi přibližuje manýrám "Völkische Beobachter".

  Pokud má redakce Nové republiky pocit, že stačí v úvodu napsat, že se "neztotožňuje se všemi komentáři", budiž.

  Koneckonců nejste novináři, ale nástěnkáři.

  Jen už ten váš Reader´s Digest občas svou kvalitou nepříjemně přípomíná úroveň někdejších vývěsních skříněk uličních výborů, tedy propagandu provozovanou s intelektuální kapacitou domovnic a domovních důvěrníků.

  Aby nedošlo k omylu: chyba není v tom, že děláte propagandu, ale v tom, že ji děláte čím dál tím blběji.
  Únava?
  Nedbalost?
  Neschopnost?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:55 Co dokážou novináři, ukázali nejen na příkladu zesnulého Karla Slezáka, takže je pro NR spíše ctí, že to novináři nejsou, ale naopak brutální propagandě čelí poskytováním informací v co největší šíři, a to je demokratické.

   Smazat
  2. 22:45
   V té námitce Vám dám za pravdu; však jsem také neměl v úmyslu (zejména dnešní) novináře positivně vyzvedat.
   Nicméně za neutrální termín "poskytování informací" se dá bez obtíží schovat i udavačství nebo denunciační kapaně, jako je ta kterou vede Vedoucí Kolotoče, a která je přesně stejně prolhaná jako kampaň vedená proti Okamurovi.

   A to, že Okamura je skutečně jen prázdný žvanil a pokleslý politický podnikatel nikoho neopravňuje, aby se k němu choval unfair.
   Už slyším námitky, že přece Okamura říká spoustu pravdivých věcí. Ano, souhlasím, i demagog může říkat pravdu, když se mu to hodí do krámu.

   Smazat
  3. 22:53 Nic konkrétního, žádná fakta, jenom prázdné, nenávistné dunění. Tak co s vámi, nekonečno ignorovat.

   Smazat
  4. Anonymní9. února 2018 22:53
   „.. i demagog může říkat pravdu, když se mu to hodí do krámu ..“
   Pokud se toto snažíte spojit s Okamurou, potom sám jste demagog nejvyšší třídy.
   Okamura totiž léta hlásá své programové body, kterých se stále drží. Ať už byl mimo parlament, nebo v parlamentu. P.K.

   Smazat
 5. Myslíte, anonyme 21.00 svým pošklebovačným příspěvkem, že údaje uvedené v článku, že všechna ta jména lidí na předních justičních pozicích ČR, údajně jezdících na školení a stáže do USA, napojená na americkou ambasádu v Praze a útvary financované prostřednictvím amerických aktivit v ČR, kterých je - jak se ukazuje - obludně mnoho, že nic z toho není pravda? Ona to prostě není pravda? Ten článek je nepravdivý a vymyšlený? Ta kauza s šátkem pro tu africkou obludu (že něco takového vůbec nechali v Praze studovat) není pravdivá? Ona nemá tu obhájkyni, která je jmenovitě zmíněna v článku? Ona nepodala žalobu na ředitelku české školy za to, že do školy nemůže na své černé palici nosit v ČR šátek? On za tím nestojí ten trapný starý pastevec Jan Ruml? Nebo je to pravda jen zčásti - z jaké? Váš příspěvek se tváří, že v těchto věcech máte přehled - tak uveďte namísto toho trapného pošklebování věci na pravou míru, anebo jste skutečnostmi, že je ČR smutný protektorát USA řízený prostřednictvím Bruselu, a samostatně nesmíme rozhodnout vůbec nic - tak šokován, že si myslíte, že to nemůže být informace pravdivá? O té americké mafii plné českých zrádců?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že se do toho pletu.....
   Nevím, co si myslí Anonym 21:00, ale já, Anonym 21:55, mám za to, že v článku je celá řada pravdivých údajů resp. korektně podaných faktů promísena s paušální denunciací. Autor celkem hlava nehlava hromadí všechny, kdo mu z jakýchkoli důvodů nejsou po chuti. Má klamný pocit, že čtenáři uvěří jeho teorii "chobotnici". Ti hloupější možná uvěří.

   Trvám ale na tom, že to jsou metody Völkische Beobachter. A - v tom má redakce NR pravdu - je "zajímavé" se s tím seznámit.
   Ono je ale "zajímavé" seznámit se třeba i s fungováním septiku.

   Smazat
  2. Ano, to rozhodně anonyme 22.21 -protože ČR a celá ta politika a všechna ta spřátelená havěť, paraziti, vyhryzové, mediální havěť, a bulvární šmejdi a celebrity - už senkrůvna je. Už přetékají výkaly na všech stranách,proto fungování septiku bychom měli mít zmáknuté, než nás to pohltí a zadusí.

   Smazat
  3. 22:13 Moc složité otázky pro tak malý, papouščí mozek. To je jako kdybyste se na něco ptal flešky. Ta umí reprodukovat nahrané, ale myslet neumí.

   Smazat
  4. Anonymní9. února 2018 23:07
   V příspěvku 22:13 vnímám mnohem více přemýšlení, než z Vašeho, papouščího. P.K.

   Smazat
  5. 15:28 Zřejmě jste si nevšiml, že ten "papouščí mozek" se týkal příspěvatele v 21:00, na který 22:13 reagoval a kladl mu otázky. Nemáte trochu problém s chápáním kontextu?

   Smazat
  6. Anonymní10. února 2018 16:46
   Možná mám problém, ale v tomto případě, je určení věty „22:13 Moc složité otázky pro tak malý, papouščí mozek.“ nejednoznačné. Jelikož neznám autora, tak jsem se náhodně chytil jednoho z možného, zřejmě tedy toho druhého. Doufám, že Vy problém s chápáním nemáte, takže už je Vám to jasné a tedy můj příspěvek 15:28 neplatí. P.K.

   Smazat
 6. Anonyme 21.29 - vy máte spočítané Američany v Praze, a došel jste k číslu 450? Kde jsou? Potulují se po ulicích jako turisté, nebo jsou někde zaměstnáni? A co říkáte tomu vysokému počtu fundovaných českých lidí napojených na justici, která může zničit prakticky každého, kdo se jí dostane do spárů, jak jsou uvedeni v článku? Proč slouží americkým zájmům proti zájmům českým? Je to vůbec v souladu s českými zákony? Anebo my také máme své významné zastoupení v USA a můžeme ovlivňovat justiční sféru USA?

  OdpovědětSmazat
 7. Kolik dáváme na neziskovky ročně9. února 2018 22:20

  Člověk v tísni, o.p.s. (249 628 650), Organizace pro pomoc uprchlíkům (46 786 527), Sdružení pro integraci a migraci (30 079 876), Poradna pro integraci (22 973 418), InBáze (10 565 144), Multikulturní centrum Praha (23 611 803), META - Sdružení pro příležitosti migrantů (21 042 731), Centrum pro integraci cizinců (25 969 612), Evropská kontaktní skupina o.s. (31 227 714), Poradna pro občanství, obč. a lidská práva (50 547 441), Slovo 21, z.s. (25 148 073), Sdružení občanů zabývajících se emigranty (7 016 246), MOST PRO, o.p.s. (6 004 237), La Strada CR, o.p.s. (1 169 596), Lačhe Čhave (nedohledáno), AMIGA, z.s. (nedohledáno), Charita ČR (nedohledáno v stovkách milionů Kč).
  Jak z výše uvedeného vyplývá, je už dnes z naších chudých daňových kapes vydáváno více jak půl miliardy korun pro event. potřeby zajištění případných příchodších uprchlíků, alias imigrantů do ČR. Zajímá se vůbec někdo z vlády, z politiků, NKÚ a jiných orgánů, jak „odpovědně“ je s těmito (našimi) penězi nakládáno, kam jsou investovány a jaké jsou příjmy těch, kteří v těchto organizacích těžce (nepochybně až vysílením padající) pracují? To na jedné straně.
  Na druhé straně se i nadále nedostávají peníze na léky, léčebné procedury, zdravotní pomůcky, organizují se sbírky peněz (viz např. Tří královská a celá řada dalších akcí), sběr víček od PET lahví, charitativní akce a nevím co ještě na těžce nemocné, nevyléčitelné děti, zdravotně postižené a celou řadu jiných sociálně postižených spoluobčanů. Na tyto všechny se musí vybírat mezi občany, zatímco sta miliony korun jde pro někoho, kdo tu ještě ani není, resp. pro ty kteří se na tom jako pijavice bezostyšně (na ministerské úrovni) přiživují. To už nezmiňuji naše „poněkud více než je zdrávo bohaté spoluobčany - miliardáře“, kteří by rovněž mohli na tyto účely nějakým tím miliónkem přispět. Mohli, ale nepřispějí. Tedy až na jednu vzácnou výjimku. Tou je prezident Miloš Zeman, který i když není miliardář, celý svůj plat dává Klokánku!

  OdpovědětSmazat
 8. 21:55 Zde jsou zajimave informace a vy rikate, ze je to propaganda ! Kdyz se vam neco nelibi , tak reknete co a proc !
  "Volkische Beobachter" - je nalepka.

  OdpovědětSmazat
 9. Ano bílé bláto je třeba se bránit proti takovému xindlu pokud budou předčasné volby volím SPD.

  OdpovědětSmazat
 10. 22:25

  - Demagogický styl spočívající vse svévolném nakupení pravd, polopravd a lží.
  - Pokud se Vám nelíbí nálepka "Völkische Beobachter", zvolte si dle libosti nějaké noviny z doby Stalinových čistek.
  - Mohu připomenout i články Rudého práva o "kontrarevolucionářích" po roce 1968 nebo o "ztroskotancích a samozvancích" v roce 1977.
  -- Nejde tu ovšem o nálepkování, ale pouze o připomenutí podobných či srovnatelných praktik v historii.

  - Používání jmenných seznamů, které mohou labilním jedincům nebo skupinám sloužit jako podklad k - zprvu mediálnímu - lynčování jmenovaných. Také dobře známé z minulosti.

  "Zajímavé informace" - to může znamenat leccos. Zajímavý může být zrovna tak recept na vánočku jako intimnosti ze života "celebrit", jaké přinášejí denně i Blesk nebo Aha. Pro každého je zkrátka "zajímavé" něco jiného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - jestli tímhle míníte, anonyme 22.37, že je de facto úplně všechno stejné - to jest stejné demagogické blbství, jaké zde bylo, pouze jsme přelezli od levého pangejtu k pravému, tak k čemu bylo těch dvacet osm let demokratického utrpení, občanské genocidy, a boje s občany - k čemu to bylo dobré? Aby zde vznikly milionářské a miliardářské atrapy, sociální nerovnost mezi občany, obecná nasranost a rozdělení lidí, aby bylo zprivatizováno zdravotnictví, zničeno školství, zničen průmysl i zemědělství, do obludných rozměrů rozrostlá byrokracie, obrovské množství všelijakých podivných parazitů, skrytých ve firmách s podivnými názvy a podivnými předměty činnosti, reklamní agentury, pračky na špinavé peníze, zničená kultura, televizní tvorba, kterou nelze sledovat, filmová a divadelní tvorba, která se bez dotací neobejde, neboť se neděje pro občany, ale samoúčelně, totálně zničené klasické české hospody -shromaždiště štamgastů - pokryteckým žvástem o škodlivosti kouření a zákazem, úplně vykraden a zdecimován majetek státu, prodané energie a dokonce i voda - takže - k čemu byl ten majetkový a ideologický pokrytecký puč v roce 1989 dobrý? Když je to tedy v zásadě stejné, i když se mýlíte, protože mediální průmysl působil tak z deseti procent na myšlení občanů, dnes díky internetu se mediální vliv na lidi zestonásobil. Je ničivý, stejně jako zbraně hromadného ničení. Mediální průmysl plus turistický průmysl - to jediné se zde rozrostlo do obludných rozměrů, na každých sto metrů čtverečních jeden novinář plus jeden komentátor, televizní žvanírna, mluvící hlavy, stovky hlásičů počasí a sportovních zpráv - jak dlouho myslíte, že je toto ufinancovatelné, než spadne celá tahle koloniální obluda "ČR" lidem na hlavu jak domeček z karet?

   Smazat
  2. 22:37 text "Demagogický styl spočívající vse svévolném nakupení pravd, polopravd a lží." jste si vypůjčil od dlouhodobě kritizujících mainstream. Chováte se, jako neúspěšný kandidát na prezidenta, který taky používal v kampani cizí myšlenky. Takovou cenu máte i vy.

   Smazat
  3. 22:59

   Jistě to není stejné, ale to je banální konstatování.
   Místo dlouhého slzavého či rozhořčeného výčtu ztrát (které samozřejmě představují pro jinou, menší skupinu zisky) bych se přimlouval za stranění kvalitní novinařině, jakou dnes na internetu předvádí !Argument.

   V papírové formě se téměř nevyskytuje, byť tu a tam se i v Literárkách, Právu, Haló novinách, A-Dvojce ba někdy i v Lidovkách snesitelný článek najde.

   Přimlouvám se za to, aby aspoň ti lidé, kteří zcela neztratili soudnost, byli zdrženlivější a uvážlivější v tom, co říkají a píší. Aby se zamýšleli i nad názory protivnými namísto toho, aby jim bez otálení podsouvali ty nejzáludnější a nejnemorálnější úmysly.
   Přimlouvám se za tyto věci také proto, že nastupující generace jsou ohroženy náměsíčným civěním na displeje telefonů a to i proto, že ti starší jim nabízejí příliš často věci nevalné (nemluvím jen o politicích).

   A na tom, tedy na schopnosti mluvit spolu a naslouchat i jiným, než těm kdo mě poplácávají po zádech, hodně záleží, zda lidem spadne nebo nespadne na hlavu nějaká "obluda".

   Druhá varianta je, že se lidé postupně promění v tupé davy připomínající fotbalové "fanoušky" vyhledávající příští vzrušující rvačku.

   23:07

   Kdežto Vaše replika svědčí o originálním a pronikavém způsobu myšlení.

   Smazat
  4. Mám údajně cenu jako neúspěšný kandidát na prezidenta, kterou mi přišil anonym 23.07 a vzhledem k diskutujícímu, předvádějícímu intelektuální zdatnost, bych se měl nad sebou zamyslet. A k tomu příspěvku od anonyma 23.33 - je zde pozoruhodná úvaha o kvalitě dnešní novinařiny ( dříve novinář zvládl i fejeton, nebo esej, protože to byl člověk nadaný - ne protekční smrádek) a také to, že starší generace nenabízí mládeži nic, co by mělo být cool a in - jenže naše mládež má mozek v tabletu, a v tom už jim nic nezabrání. Knihy v tabletu - žijou virtuální život, a narovnala by je pouze nějaká živelná katastrofa - třeba by jim rozbila tablet i mobil. Nejdřív by plakali, točili se do kolečka, a mlátili se do hlavy, že přišli o facebook ( atlas hub), ale pak by nastoupil pud sebezáchovy. A za další - předposlední odstavec - to nikdy nenastane. Lidi už ztratili schopnost mluvit spolu, není platforma, kde by tak činili. V práci se už s kolegy nedebatí, neboť čumí se do počítače. Doma - totéž. Nikam "do šumu" už se nechodí, když se nesmí kouřit. Ono je to jedno s druhým. Takže debaty a družnost můžeme vyloučit. A "obluda" na hlavy padá denně - právě v podobě článků a válce, a neustálého mediálního strašení. Svět je mediálně předváděn jen z té části, kde je zdeformován, úchylný, a perverzní - nikoliv z té, kde je pohodový, rozumný, šťastný a plodný, a ano - poslední odstavec - ta druhá varianta není čas budoucí - je to čas přítomný - ano, tak to JE! Lidé už se proměnili v tupé davy, připomínající fotbalové fanoušky, vyhledávající vzrušující rvačku - co myslíte, že vyhledávají čtenáři internetové publicistiky? ( samí muži) Co myslíte, že vyhledávají lidi, hltající Blesk, Aha, a další bulvár? Vy jste ještě na diskuzích nezaznamenal, co "klienty internetu" vzrušuje?

   Smazat
  5. 22:59 Kladete otázku a sám jste si odpověděl. Buduje se světové království, přičemž vtip spočívá v tom, že poddaní si své otroctví nainstalují sami a budou tomu říkat pokrok. To je oproti předchozím násilným metodám nové. Všechno máme před očima, ale vidíme něco jiného. Každá generace začíná od nuly a nezná souvislosti.

   Smazat
 11. A rozhodně - což jsme přehlédli - rozhodně bychom měli věnovat patřičnou pozornost i té informaci o cikánech. Proč platíme tak obrovské peníze na sociální dávky, podpory na bydlení, a spoustu invalidních důchodů cikánům, i když se k cikánům nehlásí? Určitě by se už měla objevit nějaká iniciativa, která tohle zmapuje naprosto přesně, aby přestali být čeští bílí občané oblbováni - už jsme cíleně a účelově v tomhle směru oblbováni 28 let, i když účel tohoto oblbování nikdo nezná, a mělo by to být přesně pojmenováno, a také ukončeno. Každý občan ČR by měl mít pro život v ČR přesně stejná pravidla a parametry, konec s tabuizováním, nadržováním, a věčnými žvásty o menšinách. Vzpomínám si na "Matiční zeď" - tou tohle blbství a pokrytectví tady začalo. Kde je Matiční zeď teď?

  OdpovědětSmazat
 12. Vážené auditorium všichni Bohové tohoto světa se smějí Vaší hádce. Hádáte se jako trhovci na nejšpinavějším arabském trhu. Boj mezi Atonem a Amonem probíhá stále. Nemůže se stát faraonem ten kdo se narodil s kravským lejnem mezi prsty. Česká republika je ubohým místem boje Amona a Atona

  OdpovědětSmazat
 13. Cesi,budte hrdy,ze clovek ktory u nas pasol ovce v Liptovskych Sliacoch,Janko Ruml sa prepracuval na ministra,rad by presiel do senatu,kde by z poza bucka podjebaval!Nestrati sa chlapcisko jedno !jozka ze slovenska

  OdpovědětSmazat
 14. V Česku po shlédnutí pořadu na ČT TV při přípravě propagandy válek proti Srbum, Iraku, Lýbii, Sýrii itd. kde USA i NATO dali své špinavé krvavé pracky nejde si nevšimnout kolik je u nás kovaných češkých amerických vlastencu. Oni položí život za USSA i NATO vojnovou propagandu ve jménu USSáckeho zabíjení a vraždení. Už vidím jako budou čeští američtí vlastenci bojovat v Severní Korei po boku své vlasti USSA. Tak do vítezného boje ČEŠTÍ USSA VLASTENCI spolu s USSA po boku s umírnenými uřezavači hlav v Sýrii i proti KLDR . USSA zvítezí ve světe do posledního ČESKĚHO USSA VLASTENCE nad lží a nenávisti a pravda a láska zítezí podle bombardaka Havla.

  OdpovědětSmazat
 15. Uvedené informace v článku jsou úděsné.A obávám se,že jsme proti tomu úplně bezmocní.

  OdpovědětSmazat
 16. Ten článek je psán amaterem a proto vypadá jak vypadá. Ovšem střeva článku mají asi hodně společného se skutečnou realitou.Ale jinak, ruští poradci byli vystřídání americkými. Bylo by zcela nenormální kdyby tak nebylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:16 = Konečně někdo stručný a střízlivý!
   Kokotko

   Smazat
  2. 11:16 Nejen vystřídání, ale i považování vystřídání jedněch vměšovatelů jinými, je naopak zcela nenormální.

   Smazat
  3. 12:50
   Normální-nenormální ? Bohužel tak to chodí a není to na naši vůli.Jedno zlo vystřídalo druhé. Čekal jste v roce 89 něco jiného když jste cinkal klíčemi, já ne a proto jsem necinkal ? Že to takto dopadne, bylo jasné předem, nebylo zapotřebí k tomu mít ani nějakou chytrost, stačilo znát trochu dějiny. světa

   Smazat
  4. 13:42 Necinkal jsem, ale taky jsem nebyl tak světa znalý, jako vy, abych aspoň krátký čas nedoufal.

   Smazat
 17. Je to opravdu americká chobotnice? Nebo je to chobotnice těch, co vládnou Americe i nám, napojená na jisté bankéřské rodiny a jimi koupený US deep state?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní10. února 2018 12:48
   Vnímám to jako chobotnici, která zastupuje nějaké mocenské centrum, které nepodléhá demokratickým orgánům naší země. Tedy rozvratný element, který by naše vláda neměla trpět. Nikoliv to ignorovat, či podporovat, jako to dělaly dřívější „demokratické“ vlády. P.K.

   Smazat
 18. Paaní Šabatová se mi líbí, má v sobě zakomponovanou antikoncepci a tak jejímu vyjádření ohledně žen věřím.

  OdpovědětSmazat
 19. Otázka: svého času jsem viděl program Kotel s Jílkovou. Byl v něm Kalousek a bývalý velvyslanec v Rusku a již nevím kdo přesně. Podstatné je, že v programu, který se týkal Ukrajiny, Kalousek nevěděl, že Ukrajinci utíkají do Ruska, tedy abych to nerozváděl občané Ukrajiny, tedy dá se říci, že vrcholný politik té doby - bylo to před 3 léty - nevěděl vlastně o té situaci na Ukrajině podle nestranného pozorovatele nic. Není tomu podobně i dnes - Bartošek, myslím ten místopředseda KDUČSL půl hodiny řeční v ČT24 o tom, že by měl být Okamura zbaven postu, ale o věci vlastně vůbec nic neví, protože skutečně Léty nebyl koncentrační tábor - viz článek.

  OdpovědětSmazat
 20. Jen ho nechte, ať se bojí. Takto se zval jeden film z dávných časů.
  Já bych řekl, jen je nechte ty hloupé děcka, ať si těch pijavic vypěstují co nejvíc. Budou časem demokraticky sežráni za živa.
  My staří to už nějak doklepem. A ti rozumní mladí a mladší se musí těm hlupákům postavit, jinak budou sežráni taky, ať jsou blbí nebo ne.

  OdpovědětSmazat
 21. The article is very good, it is very detailed and easy to understand, thank you for sharing.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.