Reklama

.

.

pondělí 5. února 2018

Rusáci ovlivňují volby i v Rusku. To je neslýchané. Sankce na ně!

Jaromír Petřík
5. 2. 2018   JaromirPetrik

 Toto zaznělo v diskusním příspěvku na článek: Čekání na konec putinismu. Mladí Rusové zvedají hlavu a sabotují volby... Zdroj
Západní média si vyrobila nového Borise Jelcina v podobě Alexeje Navalného, kterému věnuje maximální mediální prostor a o kterém se vyjadřuje jako o jediném zastánci strašlivě utlačovaných Rusů současným ruským prezidentem Vladimírem Putinem.


Cituji: „Navalnyj, kterému centrální volební komise zakázala kandidovat, cítí, že volební účast může být citlivé místo režimu, a proto vyzývá k bojkotu voleb. „U nás v Rusku je zvláštní volební matematika. Dnes nejde o to, kolik kdo dostane hlasů, ale o volební účast. Ta může ukázat, že budoucí prezident je nelegitimní,“ říká 22letá Alisa, která na moskevskou demonstraci přišla přesvědčovat lidi, aby u voleb dělali dobrovolné pozorovatele.“

Podle západních médií to vypadá, že pokud Vladimír Putin vyhraje prezidentské volby, tak bude nelegitimním prezidentem.

Já se jen musím smát hlouposti současných západních rusofobů, kteří svoji neuvěřitelnou nenávist k Putinovi zaměňují za skutečnost.

(Pozn. Hlavně, že jsou dle současné západní "demokracie" legitimní kyjevští pučisté, kteří násilím svrhli ukrajinského prezidenta v rozporu s ukrajinskou ústavou a veškerým západním právem).

Západním médiím (tedy i našim) nestačil výprask v podobě volby amerického prezidenta Donalda Trumpa, kdy se navíc ukazuje, že tzv. „elity“ se neštítily zatáhnout do svých intrik i FBI.

V našem případě zase neuvěřitelná dehonestační kampaň proti Miloši Zemanovi.

A, aby toho nebylo málo, tak ti největší zastánci „západní demokracie“ volají po cenzuře jako staří bolševici. Nesnesou jiný názor a jiný výklad dějin než ten svůj.

Jako typická ukázka jejich bolševického myšlení byla reakce na nedávno odvysílaný film o Berijovi: ZDE. Vzhledem k tomu, že nezapadal do jejich současného výkladu dějin, tak se mohli z tohoto filmu pominout a žádali v ČT stažení tohoto filmu, až ČT po jejich nátlaku tento dokument opravdu stáhla.

Že si nevymýšlím, dokládám fakty. Nejdříve bloger Jan Ziegler napsal článek „Česká televize pochybila dokumentem o komunistickém zločinci Berijovi“ ziegler.blog, kde napsal- cituji:
„Z válečného zločince a masového vraha byl málem kladný hrdina bez bázně a hany.“

Pokud ovšem film shlédnete, tak tam nic takového není, film je o činnosti a politické kariéře L. Beriji, hlavně o čeho činnosti v souvislosti s vybudováním sovětského jaderného a kosmického programu. Fakta uvedená v tomto filmu se nám nemusí líbit, ale volat po jeho stažení mi silně připomíná Husákovu dobu normalizace, kdy byl povolený pouze jediný výklad dějin.

Ale i Husákovi musím přičíst k dobru, že občas dovolil v ČT zaznít jiné názory – viz vystoupení našeho současného prezidenta Miloše Zemana v tehdejší Československé televizi, který tehdejší komunistický režim opravdu nešetřil.

Nyní se obzvláště činil ve svém volání po cenzuře jeden z největších komunistobijců a rusofobů zde na blogu Jakub Roth – cituji jeho příspěvek v diskusi: ziegler.blog

„Děkuji panu doktorovi Vodvářkovi, že mne zmínil. Já jsem se totiž obrátil s protestem na RRTV a bylo mi tehdy řečeno, že o tom vůbec neví a že si zjistí, jak to s tím ruským/sovětským seriálem je. A vida, konali. Alespoň něco. A připomínám - seriál zakoupili a do vysílání připravili pracovníci ČT pod vedením Daniela Macho, bývalého sporťáka TV Nova a až děsivě hloupého člověka.“

Po mém příspěvku o cenzuře bloger Jan Ziegler odepsal takto: „To není cenzura, jenom upozornění na lži.“ Já se jen ptám, jak může Jan Ziegler vědět, jaká je skutečná pravda v případě L. Beriji.

Je úsměvné, když ti, kteří se nejvíce ohánějí svojí nenávistí ke komunistům, k Rusku a ke všem jinak smýšlejícím, nejvíce volají po cenzuře a neštítí se udávat ostatní, kteří mají jim nepohodlné názory. Méně úsměvné už je, když se média jejich agresivity a vyhrožování zaleknou a pořad opravdu stáhnou.

Tímto už rusofobové a komunistobijci dávají na frak nejen Husákovým normalizačním komunistům sedmdesátých let, ale svým nátlakem a neurvalostí se blíži radikálním bolševikům z padesátých let. A vrcholem všeho je tvrzení Jakuba Rotha, že je historikem a vyučuje. Sami si můžeme odpovědět, co asi vyučuje...

28 komentářů :

 1. Proč se divíte, většina z našich "bojovníků za demogracii" jsou pohrobci z komančských rodin, kteří všas převlékli kabáty. Je to z otce na syna, pořád dokola. Mnozí "vojevůdci studentů" byli svazáčtí funkcionáři. Oni to maj prostě v krvi: Kdo nejde s náma, jde proti nám! Stejné jsou i metody těchto nástěnkářů. Plná huba lásky a šíší jen nenávist. Ve jménu pravdy lžou. Nic nemravného jim není cizí. Jde jim jenm o jejich nadité kapsy a co největší blízkost u korýtek. S mastnou hubou pak žvatlaj o svém vidění světa. Díkybohu má národ dostatek rozumu a většinově jim nepodlehá a nepodlehne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:54 Jak to vypadá, tak vy toho rozumu moc nemáte a podlehl jste jim docela snadno. "Bojovníci za demokracii" pocházejí v naprosté většině ze zcela jiných rodin, kde byli kojeni nenávistí ke komunismu. A na vás je vidět, jak se daří jejich taktika odklánění pozornosti od sebe: "Říkáte, že jsme hajzlové? Ale i za to můžou komančové, ti můžou za všechno špatné, těm nadávajte". Parádní skok na špek, gratuluji vám.

   Vymazat
  2. Typickým příkladem je rusofob Libor Dvořák. Otec Richard D. člen ÚV KSČ, ministr a velvyslanec v SSSR. Syn Libor chodil do školy v Moskvě a skončil jako fanatický rusobijec v redakci SE, nyní ČRo.

   Vymazat
  3. 21:54 - Protože jste neuvedl konkrétní jména dám Vám nápovědu:
   Kateřina Konečná (europoslanec, KSČM):
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Kate%C5%99ina_Kone%C4%8Dn%C3%A1
   Pavel Telička (europoslanec, ANO):
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Teli%C4%8Dka

   Vymazat
  4. 21:54 Jestli to není tím, že se mezi komunisty vetřeli kariéristé a křiváci, jimž byla putna nějaká ideologie a věda. Těm bylo velmi snadné přehodit kabáty, jelikož žádným přesvědčením nedisponovali. A že takových bylo!

   Vymazat
  5. Pro 21:54 tak to jste napsal naprosto přesně, že většina "rusobijců" a bojovníků za demokracii je z bývalých komunistických rodin. Vidím to kolem sebe. Jsou to jejich děti, vnuci...jaký paradox!

   Vymazat
  6. Pánové, připadáte mi jako psi, kterým zloděj hodí kost z umělé hmoty a oni za ní ochotně běží, zatímco jim onen zloděj vykrádá chalupu.

   Vymazat
  7. V zásadě máte pravdu, prostě jednou kurva, vždycky kurva (admine promiň, ale jak jinak to přesněji říci).

   Vymazat
  8. Možná byste měli rozlišovat "být komunistou" a "být u komunistů". Tyto 2 pojmy mají značně odlišný obsah. Tak se prosím vyjadřujte přesně. Druhou věcí je, že žádná rodina, nebo její členové nejsou imunní od vlivů svého okolí. Aneb: "jednoduchý člověk má jednoduchá řešení".

   Vymazat
  9. "Strasne pocinani Putina , ktery rovnou z Kremlu !!! ovlivnuje ruske volby.
   To neni vse.
   To pokracuje tim , ze vynaklada asi desetinu toho, co USA rozpoctu Ruska na OBRANU.
   Tim se zaradil mezi nebezpecne zapadu individua , schopna vseho.
   TREBA I VYBOJOVAT MIR NA SVETE.
   SKANDAL.
   Tim uz se zaradil do historie lidstva.

   Vymazat
 2. Mě zase baví sledovat dokumenty angloamerické provenience o Rusku. To tam začne hovořit ruský historik, fundovaně popíše běžnou historickou situaci a pak nastoupí angloamerický "něco" (nechci říkat historik), který v Rusku pravděpodobně nikdy nebyl a vyvalí se hromady mrtvol, zvířecí podmínky, cesty dlážděné kostmi, zotročené obyvatelstvo, které neví na co je lžíce. Nikdy tam slunce nesvítí, pouze temnota a mráz. (toto mimochodem někdo ze západu vyprávěl, že během studené války tam byla propaganda tak silná, že si skutečně mysleli, že v Rusku nikdy nesvítí slunce)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jen ukazuje na ovcovitost euroatlantické elitářské pseudodemokracie. Zieglera netřeba vůbec vnímat, důležité jsou pouze informace, nikoli dezinformace.

   Vymazat
  2. Pane BUFFERE,proč nechce vaše ČSNS převzit NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ?

   Je to proto,že vaše vedeni pohrdá zpupně voliči a
   chce tuto stranu vést k novým debaklům?

   PŘIDEJTE SE KONEČNĚ NA STANU VOLIČŮ,NEŽ VAŠE VYSOCE TRADIČNI STRANA BUDE TOTÁLNI NEBOŽTIK!

   Vymazat
 3. Autor to psal také asi pod vlivem

  OdpovědětVymazat
 4. Doporučuji podívat se na všech 8 dokončených dílů zmíněného ruského seriálu "Zapomenutí vůdci":

  http://dokonline.com/dokumentalnie-filmi/33439-strana-sovetov-zabytye-vozhdi-2017.html

  Nejde o to, zda se vám to bude líbit nebo zda to bude v souladu s vašimi dosavadními představami a znalostmi.

  Seznámíte se s tím, jaké otázky si dnes Rusové ohledně své historie kladou.

  Když odečtete pochopitelný důraz seriálu na "státotvornost" (to je, domnívám se, hlavní nosná propagandistická a "didaktická" linie) pořád zůstává otevřena řada otázek, které klást bylo v době SSSR nemyslitelné a za vlády Jelcina nežádoucí.

  Tvůrci se celkem pochopitelně vyhýbají tomu nejdůležitějšímu - otázce, nakolik a proč Chruščev a jeho následovníci navzdory verbálnímu distancování se od Stalina ve skutečnosti přejali stalinistické principy. Tím se jim ovšem uzavírá i možnost odpovědět na otázku, proč se SSSR rozpadl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Diky za tip .Mezi kazdodennimi filmy o Hitlerovi,Eve Braunove (dnes)rozbory dejit NSDAP a pod.popudil rusky dukument pravdomluvne pravdolaskare hlidace psy demokracie a svobody slova.Hitler klíďo ,Berija nikdy.Informace jen ty dovolenea historie podle USTRku .Přesné

   Vymazat
 5. V současné době se rozjíždí znemožnění pořádání mistrovství světa v Rusku. Ukrajinští diplomaté již navštěvují státy, které se kvalifikovaly na mistrovství světa ve fotbale s požadavkem, aby bojkotovali toto mistrovství světa ve fotbale. V Sírii Američani začínají používat chemické látky a celá západní mediální scéna na plnou hubu křičí, že Asad opět používá na nevinné děti chemické zbraně. Následovat bude obvinění Ruska za podporu Asada a za odpovědnost za smrt nevinných dětí, které usmrtily americké chemické zbraně. Ne rebelové v Sírii sestřelili Ruské letadlo, ale byli to rebelové ve službách Američané s jejich zbraňovým systémem, který sestřelil Ruské letadlo. Do začátku mistrovství světa ve fotbale na pokyn a s pomocí USA se rozjedou boje na Donbasu a v Luhansku a vina bude mediálně připisována Rusku. Nakonec se zveřejní výsledky šetření komise pro vyšetření sestřelení letadla nad Ukrajinou s tím, že vina bude připsána jednoznačně Rusku. Vytvoří se obrovská mediální kampaň, která bude přecházet v hysterii proti Rusku a každý, kdo by jenom chtěl jet na mistrovství světa ve fotbale do Ruska, bude označen za vraha nevinných dětí. Do toho bude aktivizována vnitřní opozice v Rusku v čele s Navlaným s pokusem vyvolat v Moskvě a Petrohradě majdan s cílem svrhnout Putina. Pomalu se vše rozjíždí. Sice se zdá, že první krok spočívající v pokusu zamezení Ruským sportovcům v účasti na Olympiádě v Korei, se zdá, že zcela nevychází, ale USA se nedá ve špinavé politice odradit prvním částečným neúspěchem a rozjedou s ještě větší intenzitou následné kroky podpořené natištěnými zelenými papírky s názvem dolary.

  OdpovědětVymazat
 6. Špíny touží vládnout celému světu tak lžou podvádí válčí.

  OdpovědětVymazat
 7. Pane Petříku, zde je odpověď na kritiku jak ČT tak na vámi uveřejněnou in formaci
  https://www.youtube.com/watch?v=JU9cjA_wNXE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže v tomto britském dokumentu zcela pominuli nespornou zásluhu Beriji za přesun průmyslových kapacit na Ural před postupujícími vojsky Osy! Zrovna jako málo známý fakt to, že to byl Berija, který zneužil americký program půjčky a pronájmu, aby umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím (z retrospektivy se tento krok jeví jako silně naivní a idealistický). V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   Vymazat
 8. Když si toho Nevalného západ tak oblíbil,tak ať si ho vezmou do Ameriky a udělají si z něho alespoň senátora,.....my všecí jim ho odhlasujeme !!!!!!!,nebo ať si z něho němci udělají třeba kancléře !!!!!,pak budeme všecí provolávat SLÁVA mu.......

  OdpovědětVymazat
 9. Navalnyj = Havel, stejná režie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:29 něco máte špatně.Neni známo,žeby prezident Havel by agentem STB.Navalnyj jen jeden ze slušnějši agentů,nepatřici k zločinecké klice Putina.

   Vymazat
 10. Tato hysterie ze strany Západu je něco neuvěřitelného .Nemůže to dobře skončit .Tak nějak začínala i 2 světová válka . Kola obludné válečné mašinerie se už roztáčejí a hnojomety kydající hnůj na Rusko už jedou na plný výkon . A osmička na konci tohoto letopočtu taky nevěstí nic dobrého .Vždyť přece musí být jasné i tomu nejblbějšímu politikovi na Západě , že už Rusko nemůže donekonečna ustupovat .

  OdpovědětVymazat
 11. ja bej putin tak ty sportovce just nevyšlu a naoplatku bych na dva tydny zavřel kohoutky plynu za prve by rupla žilka kalouskovy stejně jako anžele merklove a mnoha dalšim tisicum evrohujerum a zadruhe by byl konečně klid na druhou stranu ty sportovce chapu prachy jsou prachy a kdo by je nechtěl přestože se čete snaži jak muže vyklada že naši sportovci tam jedou pro nějake body do řebřičku narodu či co

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jestliže se kluci a holky 4 roky připravovali na olympiádu, dřeli se, tak se nedivím, že nechtějí, aby to přišlo nazmar. Ideální by bylo, aby tam pak vyhráli, co se dá, a tak dopálili ty protiruské blbce.

   Vymazat
  2. Bude prča jak budou sporťáci ČT řikat sportovci v ruských barvach😂😂😂

   Vymazat