Reklama

čtvrtek 1. února 2018

Rusové prohnali u svých hranic šmírující Američany a ti opět naříkají. Zde je VIDEO ostrého manévru

Napsal/přeložil: Geo
1.2.2018   Eurasia24
Hysterická reakce amerického námořnictva na zásah ruské stíhačky Su-27 proti průzkumnému letadlu ЕР-3E Aries II má pokračování. Velení 6. flotily amerických námořních sil zveřejnilo video „nebezpečného manévru“, k němuž došlo v pondělí 29. ledna nad Černým mořem.


Podle amerického námořnictva ruský Su-27 provedl „nebezpečnou akci“ vůči americkému letounu, kdy „překřížil trajektorii letu ЕР-3 ve vzdálenosti půldruhého metru, v důsledku čehož průzkumný letoun proletěl vzdušným vírem způsobeným výtokovými plyny ruského letadla.“

Video naznačuje, že Suchoj sice prolétl „před nosem“ amerického letadla, avšak zřetelně ve větší vzdálenosti než uváděného 1,5 metru. Podle ruských komentátorů je tato hysterie – podobně jako v nedávné minulosti – průvodním jevem vystrašenosti Američanů.

Ruské ministerstvo obrany v prohlášení říká, že manévr byl v souladu s mezinárodními pravidly a nenastala při něm žádná mimořádná situace – Su-27 se k průzkumnému letounu přiblížil na bezpečnou vzdálenost, identifikoval jej a „doprovodil“, aby případně nedošlo k narušení hranice.

5 komentářů :

 1. Je to jako s americkými a jinými NATO válečnými koráby "provokujícími" (oblíbený NATO terminus technicus) na přístupech v cizích mořích, na přístupech k cizím námořním základnám....

  Když se ukáže domácí pán, nastává obvyklý spor o přednost v jízdě. Obvykle kvílí nejvíc vetřelec, když mu neuhnou, jak je zvyklý od svých cyklistických nevolníků... kteří se nahoře hrbí (ale dolů o to intenzivněji šlapou).

  Zlí jazykové k tomuhle dávají zajímavou zprávu (prý N.T.), podle které platí rovnice, že jedna britská atomová ponorka v mořích od Falkland plus jedna argentinská dieselelektrická ponorka německé konstrukce a výroby = jedna britská atomová ponorka kdesi v Jižním Atlantiku mínus jedna argentinská dieselelektrická ponorka německé konstrukce a výroby. Rozdíly v tonáži, výkonu, pevnosti tlakového tělesa... PROSTĚ N.T., ALE ZAJÍMAVÉ. Co by, kdyby. N.T.?

  OdpovědětSmazat
 2. A je skandál v USSA, na návštěvě zde byl šéf ruské rozvědky SVR Nakryškin. Je na sankčním seznamu...s kým se setkal-trumpem,ředitelem cia atd. Dokonce podle WP tam byli i ředitele FSB, GRU..asi dali instrukce komu. Senát a kongres jsou z toho na prášky a po jejích odjezdu vyhlásil Trump nové sankce proti Rusku. Do toho soud ve Svýcarsku očistil ruské sportovce z dopingu v Soči...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Více včerejší večerních 60 minut na youtube a o sportovcích dnešní odpoledních 60 minut..co na to gábina....

   Smazat
  2. Gábina si teď zrovna ladí barevně k sobě čelenku, hůlky, pažbu a čelenku. Tak ji nechte chvíli na pokoji. Pak vám od plic řekne, co jí trenér poradil.

   Smazat
 3. Co má dělat usa letadlo u Ruských hranic provokovat a poté psát slinty o rozpínavosti RF.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.