Reklama

čtvrtek 15. února 2018

Snajper: Dva ukrajinští poslanci byli zapojeni do vražd na Majdanu!

- kou -
15.2.2018  ria.ru a PrvníZprávy
Současný šéf Výboru pro národní bezpečnost a obranu Nejvyšší rady Sergej Pašinskij a poslanec Volodymyr Parasjuk se osobně podíleli na zabíjení lidí během Majdanu, tvrdí gruzínský snajper Alexander Revazišvili.
„Pašinskij střílel ze svého samopalu v krátkých dávkách. Mladý Parasjuk z karabiny „Saiga“, jeho otec z karabiny SKS,“ uvádí se ve svědectví Revazišviliho právníkovi, které má k dispozici agentura RIA Novosti. Gruzínec je připraven předložit tuto informaci u ukrajinského soudu.


Vrazi z Majdanu - dnešní poslanci Vjerchovné rady Ukrjainy - šéf Výboru pro národní bezpečnost a obranu Nejvyšší rady Sergej Pašinsky a Vladimir Parasjuk

Korespondent agentury hovořil ve Tbilisi s odstřelovači, kteří byli, podle svých slov, zapojeni do tragických událostí na Majdanu. Ti tvrdí, že zbraně a rozkazy k palbě také dostali od Pašinského.

Podle bývalého příslušníka gruzínské armády Koba Nergadze, pozval na Ukrajinu a další odstřelovače bývalý poradce prezidenta Gruzie Michaila Saakašviliho Mamuk Mamulašvili. Ten nyní stojí v čele „Gruzínské legie“ bojující v Donbasu na straně Kyjeva. Mamulašvili jim dal úkol „aby urychleně odcestovali na Ukrajinu, aby pomohli protestujícím“. Nergadze řekl, že jeho skupině bylo vyděleno deset tisíc dolarů, a dalších padesát tisíc jim bylo slíbeno po návratu ze „služební cesty“. (Plnou verzi a video rozhovor s gruzínskými ostřelovači slibuje RIA Novosti zveřejnit 14. února.)

Nedávno PrvniZpravy.cz informovaly, že italský Channel 5 odvysílal dokument, ve němž italští novináři mluvili s Nergadzem, Revazišvilim a Zaragim Kvaracchelijou. Jeden z nich tvrdil, že v době zostřené konfrontace bylo oddílu nařízeno zahájit palbu na příslušníky „Berkutu“ i na demonstranty, ale že rozkazy brali jako provokaci a nestříleli.

Příznivci evropské integrace obsadili kyjevské hlavní náměstí - náměstí Nezávislosti 21. listopadu 2013, hned po oznámení tehdejšího předsedy vlády Mykoly Azarova o pozastavení podepsání dohody o přidružení s Evropskou unií. Později se oblast stala epicentrem konfliktu bezpečnostních sil a radikálů. Zodpovědnost za smrt více než sto lidí, hodily nové ukrajinské orgány na exprezidenta Viktora Janukovyče a speciální síly „Berkut“. Janukovyč i „Berkut“ popřeli jakýkoliv podíl na zabíjení. Po převratu byl Berkut rozpuštěn a s uprchlým Janukovyčem se vede soudní řízení.Související článek:
Odhalení: Stříleli na Majdanu i do vlastních, aby vyvolali převrat!

11 komentářů :

 1. Doufám až Ukrajinci svrhnou banderovce že tyhle chcípáky zavřou na doživotí.

  OdpovědětSmazat
 2. To co se dneska děje v některých slovanských státech se dá přirovnat snad jen k tomu, jako by v dnešním Izraeli vládli dozorci z koncentráků!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Baví tě furt to COPY/PASTE, nácku otravná? Dej něco lepčího. Třeba "moskaljaki na giljaky" to už tu dlouho nebylo.

   Smazat
  3. Jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 3. Proamerickou sebranku postavit před soud a pověsit za vlastizradu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pověsit a začít s gen.Pavlem, to je prostitutka, které jde s největší a úplně zadarmo

   Smazat
  2. Američtí židáci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality. Sám velký generál George Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že je posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět, který oni pomáhali předtím zničit."

   Smazat
 4. Má to ta naše havlérka v dnešním banderistánu vskutku spojence!!
  Takové humanitární, dobře vypečené. Dohněda.
  Jen co je pravda! Ta jejich (a láska - jejich)!! ...

  OdpovědětSmazat
 5. Hmm a majdan v Práglu nebude? Ňák nám dochází entuziasmus a přitom doba na takový palácový převratík dávno dozrála. Ňakou chuntičku by bylo nádo, zdejší nácek by mohl dělat komandíra... jak mu to u gauče pěkně jde... reconquista.. Co jsme horší než Účka?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.