Reklama

úterý 6. února 2018

Strašně smrdutá stoka. Lež a nenávist. Národ je prý debilní. Místopředsedkyně ODS podpořila cenzuru Facebooku a toto zaznělo od knížete, Foldyny, okamurovců, Pirátů či z Hradu

ANKETA 

6.2.2018 ParlementníListy

Od 1. ledna v Německu platí zákon, který ukládá sociálním sítím mazat takzvané nenávistné projevy, takzvané fake news či „rasistické“ a „xenofobní“ příspěvky – a pokud by tak nečinily, ukládá vysoké pokuty (50 milionů eur). První místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija v TV Barrandov řekla, že bychom o zavedení této věci měli uvažovat i u nás. „Pokud na tom bude nějaká shoda, že bychom i my tady s tím něco udělali, tak jsem jedině pro,“ řekla. Německý zákon je na druhé straně kritizován, že omezuje svobodu slova a zavádí cenzuru.ParlamentníListy.cz se politiků zeptaly, co si o tom myslí. Většina politiků německý zákon a návrh Alexandry Udženiji odsuzuje jako cenzurní a jako návrat do totality s tím, že nástroje na postihování příspěvků, které vyzývají k násilí, již dnes existují. Kdo by ale určoval na síti, co je a co není přípustné?

Pořad TV Barradov ZDE.


Praktiky autoritativních režimů


„Pan prezident je zásadním a rozhodným odpůrcem zavádění jakékoli formy cenzury. Cenzura je absolutně nepřípustná! Kauza ukazuje totální prázdnost a falešnost ODS. Neustále plná ústa svobody a ve skutečnosti nás chce ODS tahat na Východ zavedením praktik autoritativních režimů,“ vyjádřil se pro ParlamentníListy.cz mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček.

„Tento německý zákon je cenzura. A co hůř, je to protiústavní cenzura, protože svobodu slova může omezit jen zákon nebo soud – a není možné, aby o tom, co smíte psát, rozhodovaly soukromé firmy – a nikoli soud či stát. Pokud někdo volá po podobném zákoně ze stran probruselistů jako ODS a další, pak jim mohu jen připomenout, že novodobí cenzoři budou mazat nejen to, co se jim nelíbí – tedy kritiku islámu nebo Bruselu, ale mažou i jiné takzvaně nepřístojné příspěvky, které kritizují vlastenecká hnutí, strany a názory. Ten, kdo po takové cenzuře volá, tak dostane roubík nakonec i on. Jsme pro, aby profesionální média nelhala a nezkreslovala, nedehonestovala, ale osobní názor člověka musí zůstat svobodný,“ sdělil předseda SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura.

„Rozhodně nepodporuji takové regulace, neboť nezbytně tím, že budou vykonávány strojově, vedou k postižení například satirických webů nebo legitimní kritiky či občanského zpravodajství. Největší blbosti se navíc v současné době šíří řetězovými e-maily nebo z dezinformačních zpravodajských webů. A proti těm je třeba případně zakročit přímo. U sociálních sítí si nejvýše dovedu představit spoluzodpovědnost za sponzorovaný (reklamní) obsah. A ještě bych dodal, že to, že nejsme schopni efektivně zdanit nadnárodní giganty jako Facebook kvůli daňovým rájům uvnitř Evropské unie, není možné řešit takto,“ uvedl místopředseda Poslanecké sněmovny a poslanec Vojtěch Pikal.

„Po pravdě řečeno jsem spíše příznivce amerického přístupu ke svobodě slova než německého. My jsme bez toho mistři v zakazování všeho možného. Je ovšem pravda, že pohledem do sítí s hrůzou zjistíme, jak strašně smrdutá stoka silný proud našeho myšlení je. Viz pan poslanec Rozner,“ uvedl čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg.

„Lež a nenávist tu šíří tlampače ‚elit za pět prstů‘. Za skoro třicet let navršily i Himálaj ‚fake news‘. Pokud svým práčatům zatne tipec sama pravice, vyseknu paní Alexandře veřejné pukrle. Pokud je cílem cenzura médií, která to lhaní konfrontují, narazí na tvrdý odpor,“ reagoval místopředseda KSČM Josef Skála.

„Každý typ podnikání, tedy i sociální sítě nebo sdílená ekonomika, potřebuje jasná pravidla. Musejí být srozumitelná, vymahatelná a platit pro každého. Řešit v ČR rasismus, xenofobii a fake news, když jsme nevyřešili ani komunismus, bude složité. Řešit se to bude ale takzvaně po česku cestou pokusů a omylů,“ uvedl místopředseda poslaneckého klubu ODS Jan Bauer.

„Nenávistné projevy včetně rasistických a xenofobních příspěvků zásadně odmítám! Je potřeba se zamyslet nad tím, proč se v současné době takovéto příspěvky na sociálních sítích objevují, a zabývat se hlavně jejich příčinou. Tu příčinu vyvolávají legalizace nelegální islámské imigrace v podání Evropské unie a omezování suverenity členských zemí. Všechny takovéto zákony budou vždy zavánět cenzurou a omezováním svobody slova, jelikož nastavení hranice, kdy už budou projevy nenávistné, rasistické a xenofobní, je vždy velice složité a záleží na úhlu pohledu,“ uvedl místopředseda poslaneckého klubu SPD Radek Rozvoral.


My jsme tu zažili v době komunismu 40 let cenzury

„To se mi nechce věřit, že ona to takto řekla. To je pro mě těžko akceptovatelné. Neberu to, že něco funguje v nějaké zemi v západní Evropě, jako argument – to už mi leze na nervy. Důležitý je kontext. Neznamená, že když někde na Západě je daň z nemovitosti tolik a tolik, že my ji zavedeme stejně. U nás třeba může být celková složená daňová kvóta. My jsme tu zažili v době komunismu 40 let cenzury a toto mi přijde jako velice nebezpečné. Pokud se to moderně nazývá kontrolou sociálních sítí bojujících proti nenávisti a xenofobii, tak je to jenom jiný název pro cenzuru, která je obecně v demokracii nepřijatelná. Již dnes existují legální nástroje, když někdo vyzývá k násilí či má rasistické poznámky, aby za ně nesl odpovědnost. Rozšiřovat způsobem, jak je to v Německu, považuji za nepřijatelné. Kdo určí pak hranici, co je například rasismus? Je kritika politika, který podporuje nelegální imigraci, důvodem k tomu, abych byl popotahován? Pak to bude znamenat opak toho, co nám všichni cpou do hlavy, tedy kritické myšlení. Takovýmto způsobem bude kritické myšlení zadušeno. S tím nesouhlasím,“ řekl ParlamentnímListům.cz poslanec ANO Patrik Nacher.

„Jsem přesvědčen, že jisté omezení by bylo vhodné,“ uvedl senátor a místopředseda TOP 09 Tomáš Czernin.

„Pirátská strana preferuje osvětu formou vzdělávání před zaváděním cenzorních nástrojů. Naše současná legislativa umožňuje v extrémních případech takové příspěvky řešit – je potřeba, aby se lidé naučili pracovat s tím, co zde již je,“ uvedla první místopředsedkyně Pirátů a poslankyně Olga Richterová. Poslanec Pirátů Profant sdílí totéž stanovisko.

„Předpokládám, že verbální trestné činy existují i v Německu, ani soukromý zřizovatel jistě nemá zájem, aby páchání podobných ostudných věcí nabízel půdu. Svinstvo hlásání kulturní a jiné nenávisti či přímo výzvy k násilí na jiných potřebuje omezení. Klíčové je samozřejmě posouzení hranice, kde jde jen o názor, kde si to společnost odreguluje sama jako pouhou trapnost či hloupost a kde je společenské nebezpečí explicitní a vyžadující zásah. U právního postihu jde o výkladovou praxi,“ soudí místopředseda KSČM a poslanec Jiří Dolejš.

"Paní Udženija si zřejmě myslí, že naši lidé jsou natolik debilní…"
Podle poslance ČSSD Jaroslava Foldyny jde o zákon, který má znemožnit kritiku a diskusi. „Bez diskuse ale není demokracie a bez té není svoboda a prosperita. Paní Udženija si zřejmě myslí, že naši lidé jsou natolik debilní, že nedokážou vyhodnotit informace, a chce je jako nesvéprávné hlupáky vodit za ručičku. Chce jim přikazovat, co si mají myslet, na co se smějí dívat a o čem a jak si mají povídat. Já si o našich lidech naopak myslím, že mají svého rozumu dost a od politiků nepotřebují rozhodně další sekýrování a poučování. Myslím, že už ho je i tak až dost. Pro takový zákon nebudu nikdy hlasovat – i kdybych měl na to ve sněmovně zůstat sám. Je to návrat do totality. Přesně tak se chovaly nacismus a bolševismus. Bravo, kruh se začíná uzavírat! Těm, komu se podobný návrh líbí, bych rád připomněl, že Orwell své romány nepsal jako návod, ale jako varování,“ upozornil Jaroslav Foldyna.

„Nejde jen o to, že podobné zákony omezují svobodu slova. Další jejich problém je v tom, že cenzura, kterou zavádějí, je jednostranná a vysoce účelová. Když napíšete, že Rus rozumí jedině síle, nikdo vás ani nenapomene. To, že se podobné zákony líbí současnému vedení ODS, mě nepřekvapuje. Ti, kdo mají plnou pusu svobody, bývají vůči jejímu účelovému chápání nejtolerantnější,“ upozorňuje europoslanec Jan Keller.

Dále se v anketě vyjádřili
poslanec KSČM Zdeněk Ondráček.
poslankyně ČSSD Alena Gajdůšková.
poslanec SPD Jiří Kohoutek.
poslanec ANO Rostislav Vyzula.
poslanec SPD Radovan Vích.
senátor ODS Jaroslav Zeman.
poslanec SPD Lubomír Volný.
poslanec Pirátů Tomáš Vymazal.
poslankyně SPD Karla Maříková.
místopředseda poslaneckého klubu KSČM Leo Luzar.
poslankyně SPD Jana Levová.
poslanec KSČM Jiří Valenta.
poslanec SPD Jan Hrnčíř.
(celou anketu najdete zde)

70 komentářů :

 1. Cenzura názorů v žádném případě! Ale mazání hulvátova, sprosťačin, hrubých osobních útoků, štvaní proti židům, Rusům či jiným národům, jejich hanění, štvaní feministek proti mužům a obráceně... to si myslím do veřejného prostoru nepatří. A protože selhala zcela v posledních 28 letech výchova občanů ke zdvořilosti, slušnosti i osobní čistotě, musí nastoupit mýdlo, voda a někdy i hrubý kartáč. Snažme se, my diskutující, se obejít bez vulgarit a zkusme si vystačit s argumenty, Ty sprosťárny nás okrádají o čas a chuť si přečíst pozici i opozici a třeba se i vyjádřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto s vámi souhlasím.

   Smazat
  2. Slušnost ano, a padni, komu padni. Tedy stop i takovým žumpoidním výlevům, které produkují např. Pavel Novotný a další, jemu podobní, kteří cenzurováni nejsou a Udženiji to zřejmě nevadí, jelikož sprosté vyjadřování u identického názoru s tím jejím(a jejích soukmenovců), je podle ní asi v pořádku, a v tom je ta tragédie.

   Smazat
  3. A navíc....Budeme platit novou daň do Bruselu ?
   https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Jiri-Ceska-121707/clanek/Budeme-platit-novou-dan-do-Bruselu-83998

   Smazat
  4. Pani UDŽENIJA by měla být za podporu cenzury ze strany ODS vyloučena.

   Tady je vidět,že ODS ze a zůstane a je stranou Šmejdů nebot ji členové této strany zřejmě i za podporu cenzury zvolili do vedení!!!

   NEVOLIT ODS JE TO SPRÁVNÉ SLOVO!

   Smazat
  5. Naši kudrnatí národní hosté zahájili frontální útok proti Českému národu. Demontáž právního státu začala u svobody slova.
   Kudrnáči z KDU chtějí zlikvidovat jako první Okamuru a jeho SPD.

   Smazat
  6. 11,35
   Jak ale chcete zajistit, aby byly mazány jenom vámi uvedené a vadné komentáře? Také nejásám nad vyjádřeními některých "diskutérů", ale pokud by se schválil zákon, který by to nějakým způsobem omezoval, rychle se dá použít i na "nepohodlné" názory. Příklad můžeme nalézt už dnes třeba v Německu, nebo Švédsku, kde se už ani nelze vyjádřit ke kriminalitě migrantů. Kdo na to upozorní je okamžitě označen za rasistu, fašistu, xenofoba,... a je okamžitě smazán.
   Raději si nechám občas vynadat do všech možných, než se dočkat něčeho podobného.
   Ono to totiž může začít zákazem určitých příspěvků a skončit zákazem určitých webů. Pak můžeme oprášit cyklostyly a přejít opět k vylepování letáků...

   Smazat
  7. Ale hovno - naopak! Chce to už konečně totální globální válku! Jen oheň má očistnou moc! Bláto degeneruje ... Dokud Řím vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars podlidí, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Smazat
  8. Mlčte už ! Žádné referendum ! A o migranty se podělí všechny země EU ! Jsme členskou zemí EU a NATO, proto budeme Brusel a USA uznávat a respektovat !

   Smazat
  9. 11:41

   To zareagoval ten pravý?
   S jeho výroky ,,cincy a pindy''.
   Prosím, vystavujte, ale: ''Mluviti zlato, mlčeti stříbro''.
   Boubela

   Smazat
  10. 16:57 ÷ Srozumitelné a jasné, poté vzešel Adolf Hitler,jeho obdivovatel. Tam opět směřujeme¿

   F.N. psal realitu, věčně opakované historie bytí a nebytí.

   Základním principem Nietzscheho velmi nesystematického filosofování je nelítostná poctivost, jež si nezastírá beznadějnost lidského osudu a „překonává“ ji statečným přijetím té „nejtěžší myšlenky“, epikurejského „věčného návratu téhož“: jelikož svět nemá smysl a jen věčně trvá, musí se člověk smířit s tím, že se v něm všechno opakuje. Zároveň se mu však může vzepřít tím, že přitaká své vůli k moci, že rozvíjí svoji tvořivost, že tvoří své vlastní hodnoty, a tak připravuje cestu k nadčlověku.

   Smazat
 2. Komunisti to byly sráči tohle jsou machři močejí nám na hlavu a chtějí aby jsme křičely že prší. Již jsem o Foldynovi psal v článku pana Valenčíka je to exot. Jak by to bylo jinak když to zavedly v JUSEJ a podepsal to Tramp což nám Hono ani HoDo neoznámily a diví se kdo je maže tak podle zákona padajícího ho.na to musí dojít i k nám. Psal jsem panu Olšerovi že je potřeba udělat seznam o zločinech od převratu s uvedením partaje a jmen těch co se o to zasloužily a Všichni to budem rozesílat do diskusí i na veby kam běžně nechodíme aby měly mládež povědomí co se tady od převratu dělo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty už prosím tě nic nepiš! Nejdřív se nauč česky a pak, teprve pak, můžeš jít do diskuzí. Zatím jsi za velkého vola, i kdybys mluvil 100x pravdu.

   Smazat
  2. 11:40 Hale havloide zmlkni nemáš argumenty tak prudíš.

   Smazat
  3. Nejsem havloid ani drahošovec, jen nesnáším negramotný projev.

   Smazat
  4. 11:40
   a co je gramotného na Vašem příspěvku?
   To že někoho nazvete volem ,nebo to,že někomu odmítáte právo diskutovat.
   Myslíte si,že je lepší bezchybný nedemokrat,nebo demokrat s občasnou chybou v textu?Kdo bude přínosem pro společnost?

   Smazat
  5. Kdy to musi kolonie CR -Cechia und Bohmen protektorat zavest taky ?
   Kdy uz se zbavime tech zradnych Sudetskych Nemcu s ceskymi jmeny , ktera si davaji aby mohli skodit a podvracet na rozkaz Berlinskeho -Bruselu.
   merkel , Schulze jsou jen dalsi krysy z lihne jisteho fasisty Ulbrichta , kterej nedal pokoj az presvedcil Politbyro , ze MUSI okupovat CSR !!

   Smazat
 3. Hono, je zablokovan a HoDo vas ignoruje !
  Trump NEMOHL podepsat neco, co je proti americke Konstituci, a to hned proti prvnimu Amendmetu.

  Zde je vsak pravdepodobnost, ze se to podarilo prosadit Sorosovi, ktery o to usiloval uz drive v OSN a Nikky Haley mu to sezobla !

  Kazdopadne je to navrat k nelidskym tyranickym rezimum, at uz ve 20 letech v Rusku , nebo 30-tych let v Nemecku.
  Je to dvojsecna zbran, protoze kdyz dnes budou umlceni jedni, tak zitra budou umlceni puvodci, a to pernamentne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikky Haley je hrma. Za Obamy jsem si těžko zvykal třeba na Nuland, ale tahle "reprezentantka" USA je ještě větší 3,14ča.

   Smazat
  2. ŽADEJME,ABY STRANA ODS JAKO PROTIDEMOKRATICKÁ,

   byla soudně zakázána jinak tu bude stále jezdit na mrtvých oslech a taky oslicich!

   Smazat
  3. At žije nás milovaný president TRUMPF

   ,který by nikdy takový cenzurni zákon nemohl podepsat a jeho autory by oddynamitoval na oběžnou dráhu,kde by jim ten kyslík došel!

   Smazat
 4. Také zrovna nejásám nad úpadkem diskusí na internetu. Místo diskuse napadání, místo argumentů urážky a sprostota.
  Ale pokud zavedeme cenzuru na urážky a vulgarizmy, rychle se rozšíří na nepohodlné názory. Pokud nazvu cikána cikánem, nenadávám mu, ale pouze ho zařazuji k příslušnému etniku podle běžných slovníků a encyklopedií. Nadával bych mu, kdybych použil "kofola", "cikorka", nebo jiné a podstatně hrubší pojmenování. Přesto je slovo cikán na spoustě webů považováno za vulgární a bez skrupulí mazáno i s příspěvkem. Na nich se už často nesmí uvádět to, že ač je toto etnikum stále v menšině, podílí se v násobcích na kriminalitě, je v něm zastoupeno nejvíc analfabetů a podílí se nejvíc na zneužívání sociálního systému. Je to sice pravda, ale nesmí se to zveřejňovat.
  Zatím jde spíš o horlivost admina. S požehnáním v zákonu by se ale velmi rychle rozšířil okruh hájených skupin obyvatel. Třeba na kradnoucí politiky, nebo politiky sloužící cizým zájmům.
  Proto musí zaznít jasné NE. Žádná cenzura.

  OdpovědětSmazat
 5. 11:40 - Nezavadej cenzuru ! Treba cesky neumi. Kazdy ma pravo rict co si mysli, i kdyby psal, ze zemekoule neni kulata.
  A at je Hono - odblokovan a nemazan !

  OdpovědětSmazat
 6. 11:54 - ty budes zmlknut navzdy ! Co chystas na druhe , tebe potka !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Jo naplavenina by chtěla cenzurovat tak jsi to pamatujte a takový je celý„demokratický blok".

  OdpovědětSmazat
 8. Jak chce Udženija stíhat projevy nenávisti, když je vidíme denodenně i ve veřejnoprávní TV.Zrovna včera ve zpravodajské 24 vystupovala,zřejmě pod vlivem alkoholu nebo drog,paní Zlámalová. Je známá svou nenávistí k Babišovi a asi proto často zvána.Ale včera její odporné pošklebování a vysmívání se premiérovi a jeho účasti na mezinárodních jednáních překročilo hranice všeho hnusu.Kdo vlastně za toto odpovídá paní Udženijová?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vadí jenom sprosťáctví, které nesouhlasí s jejími názory a názory jejích spřízněnců.

   Smazat
  2. Paní Zlámalová nebyla pod vlivem alkoholu nebo drog, to by bylo ještě dobré, u ní je to projev duševní nemoci. Léčení u ní je dlouhodobá záležitost.

   Smazat
 9. 11:41 - Tak proc tolerujes ty horsi a mazes
  ty slusnejsi ? Delas to ty, nebo to dela "zavedena" cenzura prosazena Sorosem v OSN.
  Ono je totiz pro New York (OSN) neovikle, aby se zajimal o Prahu. Oni se tam hasteri vzajeme, vetsinou o Rusko, KLDR, Cinu a ignoruji ostatni svet.

  OdpovědětSmazat
 10. 12:21 - To co pises je VULGARITA a osobni utok !
  Jak to, ze nejsi smazan a Hono je zablokovan ?
  To je OTRESNE a barbarske, to dvojite meritko !
  Hled aby ti nekdo jednou nepredlozil ucet za tvoje tolerovane vulgarity a sprostarny !

  OdpovědětSmazat
 11. 12;47
  Hleď se naučit česky a hlavně drž zobák,negramote!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Něco takového v Německu už kdysi platilo... jenom trochu obráceně. Kdo fandil nevhodným a zastával se jich, tomu bylo zpravidla umožněno sdílet s nimi jejich osud... třeba s nimi jet i do KL...

  Dnes jsou nevhodní vynášeni a je kriminalizován ten, kdo brání místní. I se vymýšlejí a překrucují dějiny. Takže spravedliví jsou zavíráni, aby bylo místo pro nekompatibilní vetřelce...

  OdpovědětSmazat
 13. 12:57 - to je dalsi vulgarita a sprostarna ! Bude to stazeno a budes hledan !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:43
   Jediný sprostý je,že seš dementní senilní zbytečný pindal....vlastně vy uASSacký vemena z kachny jste dva!!!!!:-))))

   Smazat
  2. 13:51 Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl.

   Smazat
 14. Fakt by mne zajímalo kam a ty idioty ODS chotí. Udřená, Sanjura, Fiala to je skutečně výkvět. Otec zakaladatel se musí doma chytat za hlavu.

  OdpovědětSmazat
 15. Pokud tomu dobre rozumim. Tak pokud nekorektni prispevek nesmazou vcas dostane FB pokutu az 50 mil. ? No pak me napada jen jedno. Kdyz budou vsichni verni psat stale nekorektni prispevky nebude stacit FB je mazat a po par pokutach bude v krachu?! To je docel aucinny prostredek na likvidaci FB. :-D

  OdpovědětSmazat
 16. ale soudruzi, možná byste se měli věnovat tématu a ne se nechat vykolejit prvním provokatérem

  OdpovědětSmazat
 17. Honolulu jdi do hajzlu i s tvim trumpem-zumpem !Je to nesvupravni fracek,hostapler i Melanie zvedela,co je to zac !

  OdpovědětSmazat
 18. je zajímavé, že na Okamuru, potažmo na -Čechy nejvíce útočí cikáni židé a muslimové

  OdpovědětSmazat
 19. 14:42 ? ? ? Koho oslovujes ? Dalsiho zablokovaneho ?
  Nikdo z nich ti nemuze odpovedet ! Ti jsou na jinych webech, coz je skoda.

  OdpovědětSmazat
 20. 13:51 --CHRADNES !-- pletes si nekolik lidi dohromady !
  Ze by predcasny ALZHEIMERS, ty primitivni, privilegovany a tolerovany SPROSTAKU ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:42
   Je jedno jestli zvracíš ty nebo to druhý vemeno z kachny....oba hste jen trus v silnice,která nikam nevede!!!!;-)))

   Smazat
  2. 16:50 Co tu furt prdíš, lejnere putleryči? Těm skřekům není stejně rozumět, lžidonegerskej mongoloidní rudej blekotale :D:D:D

   Smazat
 21. zdá se, že těm protiruským a proamerickým fanatikům moc klouže z rukou a lidé neposlouchají, nemají jinou možnost a udělají to

  OdpovědětSmazat
 22. Myslím, že mnohé z výše uvedených příspěvků vykazují snadno a bezchybně idenfikovatelný hulvátov a nulový diskusní potenciál. Tedy pro webmastra snadná práce. Pokud ovšem tyto "diskuse" nejsou studijním materiálem pro psychiatry. "Koprolalie" je psychopatologický jev.

  OdpovědětSmazat
 23. Souhlasím s Vámi.Když dotyčný diskutér postižený absencí rozumu násobenou nedostatkem přirozeného intelektu nemá co sdělit,tak nastoupí sprostota.

  OdpovědětSmazat
 24. Na Okamuru utočí i ministr Pelikán. Když mohl mluvit, tak mlčel. Bez SPD a KSČM by doteď PS nefungovala. Teď je i Pelikán chytrý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. u p. Pelikána lze předpokládat určitou loajalitu. Současné rozložení sil v justici a policii si žádá radikální řez a tak aby nebyl napaden hned po Okamurovi, ozval se i on, aby tlumil útok té smečky. To, co provádí justiční mafie ve vztahu k moci dokládá, jak často se mění ministři spravedlnosti.
   Co se týká Okamury a útoků na něj, můžete právě slyšet na ČRo PLUS.
   není od věci si poslechnout názory a manipulaci na ČRO v pořadu Radioforum ze dne 5. 2. 2018

   http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3977966

   Smazat
 25. Vy kteri jste pro Cenzuru a proti svobodnemu vyjadrovani myslenek, BUDETE JEDNOU ZATCENI a postaveni pred soud, za propagaci despotismu, nesvobody
  a tyranie !
  To uz se mnohokrat z dejinach stalo a vy se s toho nepoucite ! Dejte si prelozit prvni Amendment. (Freedom of speech , or of the press.)
  To jsem nenapsal ja, ale daleko lepsi lide, nez jsem ja. Prectete si to sami - t.j. zakon ! (A hodne stary.)

  OdpovědětSmazat
 26. 18:44
  Starej se o ten uASSackej ksindl a bordel kterej v tý žumpě pěstujete,tvoje pindy a výhrůžky možná jinde někoho dojmou,tady na tebe z vysoka s....m!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si radši sprav ten tvůj ruϟϟkej drek co mu řikáš klávesnice! Nedotahuje mu "R"! A pozor, u východních mongolců vypadá jinak než to naše civilizovaný! Hledej "P"! Jako Putler ...

   Smazat
 27. Nasilna, vnucena kontrola mysleni, nekoho jineho je zlocin a i kdyz lide nekdy rikaji hlouposti, tak na to maji pravo - ktere nesmi prosazovat nasilim ! Tak to bylo uz ve starem Recku a v republikanskem Rime a nikdo s tim nic nenadela.
  Zavedete despotismus ? Stanete se sami jeho obeti pozdej, jako trba Slansky a jeho parta, nebo ti , ktere dal znicit Stalin, ve 30-tych letech.

  OdpovědětSmazat
 28. Trasoritko 18:52 !
  To je pouceni z dejin a ne vyhrusky !
  Musis vice cist a mene nadavat a urazet !
  Zjisti si to sam ! (Pokud umis cist ?)
  Ty jsi abnormalne vulgarni a primitivni - privilegovany odpad, ktereho cenzor nikdy nesmazal a nicka hono. zablokovali za odpoved tobe - uplne !
  To se ti to urazi, kdyz ty muzes a druzi nesmi ?

  OdpovědětSmazat
 29. 18;56 19;06
  Hele vy dva volotrci v jednom,nepoučuj člověka s mozkem o dějinách!!!!Vy uASSacký vemena máte nejvíc bezmyšlenek,takže zpátky do zvláštní(pardon,u vás """ je to střední""")a učit se,učit se,učit se!!!!!;-))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajeď šelomí pšouku, co se pravidelně vysouvá z lejnolíhně škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem :D:D:D
   Expertům trvalo pět minut zjistit že jsi jen prd detekovatelný pouze spektrometrem umístěným v těsné blízkosti Putlerovy prdele!

   Smazat
 30. 18:52 - at ti nekdo vysvetli ty abnormane sprosty primitive, co to bylo FORUM ROMANUM ? Aby jsi se dozvedel dulezitost svobodneho projevu v zakladech civilizovane Evropy, do ktere nepatris !

  OdpovědětSmazat
 31. 19:20
  Zapadni do tý zvláštní školy a netahej sem Forum Romanum,který s těma tvejma debilitama nemá co dělat!!!!!
  Jenže ty zřejmě nerozumíš ani psanýmu slovu ty papundekle slimáckej!!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 32. 19:14 - NECHLUB se necim co nemas ! Nemluv o mozku !
  Toto je vazna diskuze na vazne tema a ne estrada !
  Radej svym vlivem v te tve parte radikalniho spolecenskeho odpadu zarid, at ma svetlonos odblokovany computer !
  (Aby ti mohl nadavat ! Jemu se to libi ! Me ne ! Me to nudi. A ted pokracuj v monologu, sam !)

  OdpovědětSmazat
 33. 19:36
  Tady na týhle diskuzi takovej slimáckej kozomrd nemá co dělat!!!!!!
  Tady jsou Čechy a ne okupační zóna uASSackejch negramotnejch lžidementů,tak vysmahni nakoupit pro šábesdekla,aby líp pindal,vůl bezmeznej!!!!!:-)))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:40 však tě tu nikdo nedrží, vysmrádni odsud rudej prde z tesilek tohodle šábesdekla! - https://ic.pics.livejournal.com/lorddreadnought/76765949/23186/23186_1000.jpg

   Smazat
 34. Vážení,

  pokud si provozovatel nějakého webu maže diskusi, je to jeho věc. Budu tam diskutovat nebo nebudu. Pokud bude mazat sprosťáky, neděje se nic, protože sprosťáci nic nepřinášejí.
  Sprosťáci na internetu škodí zanedbatelně, ve skutečnosti škodí prostředky všeobecné debilizace, mezi nimiž dominují televize soukromé a zejména ta česká...
  Pokud se zavede praxe, že bude mazat stát, nemůže to jinak dopadnout, než mazáním toho, co státu vadí. Stát už má připravenu instituci, na ministerstvu vnitra sedí parta expertů na "pravdu". Dnes už mají zmapovaný terén a zpracovali seznamy...a může se začít mazat všechno, co trčí z řady a ohrožuje morálněpolitický stav společnosti, která má být připravena na válčení s ničemnými rusy, kteří ohrožují americká letadla courající kolem ruských hranic, sem tam pomáhají někomu bránit se proti americkým válečným zločincům a dovolují si hájit suverenitu své země a nerozdávat své bohatství jen tak...
  Němci to zkoušejí a pak to přijde z unie befélem...Necháme-li si diktovat NATOem a EU, bude to tak.
  Tak nazdar. Patrně je jasné, které politické strany se tomu podrobují a budou snaživými vykonavateli. A bude se kecat o potřebě bránit lžím a manipulacím, ostatně už se to děje...zloděj křičí chyťte zloděje.

  Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jindřichu,

   existují weby nespokojených, názorově podobných, které jistě registrují, ti kteří nám vládnou. Bohužel i my zde jim sloužíme jako lovná zvěř. Naše IP je již zařazeno. A provozovatelé to moc dobře vědí, jsme jejich zboží a konzumenti reklami, tudíž jim to nevadí. Nedělejte si iluze o dobrodiní.
   Šakal

   Smazat
  2. Šakale, nepomlouvej Novou republiku. Jsi jen ubohý troll, který kousek pravdy zabalí do velké lži!

   Smazat
  3. 0:06 a o ten "kousek pravdy", běží především.
   Šakal

   Smazat
  4. Šakale, problém je, že Jindřich přesto hledá ten kousek pravdy a Vy trollíte ze zásady nebo z předposranosti!

   Smazat
  5. Šakale 23:54, i když vezmu to vaše „...konzumenti reklami “ za překlep, tak mi vámi tvrzená vazba NR na reklamu potvrzuje, že i tak jste pitomec.

   Smazat
  6. To, že si státní instituce mohou docela lehce zjistit IP adresy účastníků diskuze na inernetu, je zřejmé, nic nového. Kdyby byl každý jako Šakal, tak se na internetu, a především na alternativních nezávislých webech nediskutuje. Ale naštěstí lidé nejsou podělaní a na šakalí sýčkování nereagují. Práce trolla tak jde vniveč a trollové musí hledat jinou cestu, jak opozici pomluvit a poškodit.

   Smazat
  7. Pokud se ale tvari Provozovatel jako verejna instituce /media/ MA ZODPOVEDNOST A ZAVAZKY K NAM VSEM. !!
   JESTLI PSANA A NEBO ETHICKA /MORALNI/ nebo oboji.
   Cokoliv vyhlasi musi take ty sliby DODRZET.
   Jinak je to dalsi kus hadru.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.