Reklama

sobota 10. února 2018

Tak nám zase zaperlili vzbouření redaktoři Radiožurnálu proti Zemanovi

- red -
10. 2. 2018 SkrytáPravda

Prý už znají výsledky dezinformační kampaně, zaznělo dnes (9.2.2018) před jedenáctou hodinou na Radiožurnálu a povolali experta výpočetního politologa z Palackého univerzity. Prý mají přesná čísla (záhada, jak je spočítali) a je to poměr 30:1 v neprospěch Drahoše. A prý otěže převzali důchodci a ti si dezinformační zprávy posílali v mailech. (I to je zajímavé, když obsah pošty ani Chovanec z ČSSD, dokonce prý nikdo nekontroloval a nikdo ze zákona nesmí).


Experti se vydali po stopě a důkazem je prý jakýsi doktor v důchodu, který "houxoval a fouxoval" dezinformační zprávu, že islamizmus či islám je nejnebezpečnější ideologie a máme se prý bát.

Střih, následovaly zprávy a tam první zpráva byla, jak koalice bombarduje islamisty a pokračovala zpráva, jak Damašek zabil civilisty při bombardování opozice a zbytků islámského státu.

Střih, následovalo počasí, kde jsme se dozvěděli, že je velice kouřmo a bude to až do odpoledne...

Zda to kouřmo z prezidentských voleb rozptýlí změna, kdy budou další dezinformační zprávy z KLDR a Olympijských her už řečeno nebylo. Uznejte ale, nejsou ti vzbouření redaktoři Janka Kroupy vůči ředitelovi úžasní a milí?

To by chytrej nevymyslel...

30 komentářů :

 1. Jako důchodce jsem volila Miloše Zemana proto, že se jako prezident osvědčil. Pochybuji, že někoho se selským rozumem ovlivnily nějaké maily. Pokud je člověk imunní vůči propagandě médií, znamená to, že
  je imunní i proti méně soustavné a podprahové propagandě.

  Zdeňka Radičová

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plně s Váma souhlasím, máte naprostou pravdu!!!

   Smazat
  2. Paní Zdenko, zdraví voliči Miloše Zemana, píši za celou rodinu.
   Můžu Vám říct, že jsme se báli otevřít na PC,
   webové stránky, odevšad na nás vyskočila, slušnost a poctivost Drahošovi reklamy. O jeho poctivosti, jsme se dozvěděli od člověka, který pracuje na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Jmenovat jej nebude, volil pana Miloše Zemana! Synovi říkal, že je pan akademik všehoschopný had. Mařil rozumné nápady a projekty, naopak protěžoval "své lidi", měl-li z to prospěch i on. Slušný a poctivý, jenom v brýlích?!
   Nashle

   Smazat
  3. Paní Zdeňko,
   zastávám také Váš názor.

   Smazat
 2. Zeman je prostě to nejlepší co máme. Ostatní kandidáti zejména Drahoš byli absolutně nevolitelní. A může se kavárna třeba zbláznit. Ale oni si to nikdy nepřiznají a budou osočovat pořád a kde koho. Ubohost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo chtěl doma migroše volil Belzebuba Drahouše!

   Naši pražšti Pepici prý rádinastavi témigraci i zadnici!

   Na Šariu se už těši ,pražské kavárny manželky,dcery i děti!

   Velký bordel z Prahy, cíl je jejich pravý!

   Praha se prý oddělí kéž by to bylo už přišti pondělí!

   Smazat
  2. ... zejména Drahoš byli absolutně nevolitelní...??? Ovčané dali Drahošovi 48% hlasů .Takže byl absolutně nevolitelný ?

   Smazat
 3. Tady je pěkný článek o havloidech:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drahosovo-pohrdani-lidmi-Pravdolaskari-se-vztekaji-osocuji-obvinuji-a-strasi-Mohou-diskutovat-jen-s-blbecky-ktere-opiji-rohlikem-Konzervativni-spisovatel-promlouva-523722

  OdpovědětSmazat
 4. No to mají pravdu, že se informace šíří ve velké míře lavinovými maily v "neveřejném" prostoru. Sám jsem jich dostal několik a některé dvakrát. Budou muset filtrovat email.

  Například u nás ve firmě už dávno nepošlete něco, co není v souladu s kodexem firmy a co nesouvisí s vaším zaměstnáním. Ale než to vypilovali, došlo k mnoha komickým situacím. Například se zablokoval mail do Británie, kde se v textu používalo slovo Sussex.

  K článku: jsou ještě lepší střihači než RŽ. Fascinuje mě smíchání politického tématu s úplnýma kravinama propleteno reklamou. Prý to udržuje pozornost plebsu a umožňuje lepší pochopení tématu. :D Všeobecně k Radiožurnálu, co se týká zpravodajství, přistupuju stejně, jako kdysi k jeho komunistickému předchůdci.

  OdpovědětSmazat
 5. Mám zkušenost, že staří lidé většinou nemají internet, tedy jsou odkázáni na televizí a blesk, přesto dokážou odhadnout a posoudit, co je lež a co pravda. Dá se říci, že o nutnosti volit Zemana, je přesvědčila televize.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viděl jsem jednou nějakou studií, kde se probírala "tupost mas" a zjistilo se, že pokud se dá "tupé veřejnosti" dostatek informací, rozhodně se většinově správně.

   Smazat
 6. Před chvíli jsem si přečetl článek s Patrem Žantovským, který hovoří o aktivitě RRTV vůči majiteli TV Barandov Soukupovi. Po shlédnutí první části jeho pořadu o "justiční a policejní mafii" jsem doma říkal, Soukup to má spočtené, dovolil si příliš a bude potrestán, "kamarádí!" se s Zemanem, Babišem, Okamurou.A zdá se, že se moje slova začínají plnit. Hrozné je že ta moc v pozadí je neuchopitelná, o tom by nám mohl povykládat Rath, Babiš, Faltýnek,Jourová, Kořistka,Bárta,Nečas,Lesly, Sládek a mnoho dalších. Ta neuchopitelná moc nemá přesné politické ukotvení a prostě si vybere toho kdo nehraje podle její pravidel. Dokonce bych řekl, že úplně nezáleží na politické příslušnosti, ale jak dotyčný je ochotný či neochotný spolupracovat. To jsou metody mnohokrát popsané a zfilmované.......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. doufejme, že se v budoucnu nebude točit

   100 dní Soukupa
   (kondora)

   Smazat
  2. 12:52
   Chválím, pochopil.

   Smazat
  3. "...o tom by nám mohl povykládat Rath, Babiš, Faltýnek, Jourová, Kořistka, Bárta, Nečas, Lesly, Sládek..." - Kdo že by mohl povykládat?! Babiše s Faltýnkem slyšíme z televize vykládat imrvére, Jourovou jakbysmet. ALE TY OSTATNÍ?! Ňák si nemůžu vzpomenout, že bych slyšel jejich autentická slova, v nejlepších případech to byly "umělecké dabingy" nepřesných zápisů.

   Smazat
  4. 15:23
   Naprostý souhlas

   Smazat
 7. This post is very interesting for us because its given as much information about congregational ministry keep sharing more post.

  abcya | brainpop

  OdpovědětSmazat
 8. Kdysi jsem byl přesvědčen, že zde vládne vláda, potažmo prezident republiky. nyní vím, že zde vládne pražská elita, prostřednictvím RRTV, politických neziskovek a samozřejmě médií, které tito vlastní. Je až na podiv, že zvláště po takových mediálních masážich a vnucování svých uměle vytvářených polopravd nebo i čistých lží, si normální člověk stále zachovává svůj zdravý selský rozum a vůči tomuto tlaku je imunní. Nyní se tato pražská elita rozhodla také vysílat svoje "správně informované a chytré" mladé lidi mezi obyčejný lid do jiných měst a vesnic, aby zde lidé rovněž prozřeli, tak jako v Praze. Možná aby zde také přelepovali a vůbec všelijak potírali jiné, než ty správné pražské názory. Já však myslím, že toto bude pouze již poslední hřebíček do jejich "chytroučké" probruselské politické krypty. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si z nás děláte švandu. Copak si někdo od Plzně mohl myslet, že tady vládne Bohuš ?

   Smazat
 9. Prosím, neselektujme pořád voliče na staré, mladé, vzdělané a nevzdělané. Tím by jsme se opravdu neměli zabývat. Prostě jsou to voliči. Nakonec je budeme ještě rozdělovat na dlouhé a malé, hubené a tlusté. I důchodce může být vzdělaný a navíc má mnoho zkušenosí. Tak proč ho stále dehonestovat a urážet? M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
 10. Právě důchodce dokáže rozeznat i skryté projevy totality, protože zažil přinejmenším dva režimy: tzv. totalitní a nynější (pseudo)demokratický.
  Nedá se "opít rohlíkem" jako současná mládež bez jakýchkoli zkušeností (a často i znalostí) pozitivně reagující na číro, dredy či falešné brýle (omlouvám se kriticky myslícím a empatickým mladým lidem).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:58
   Souhlasím, stejně tak bylo využito hadráku pro manipupaci s mladými voliči a starými pro buržoazními živly. Najednou jsme všichni nevím od jak a nevím proč byli znalci Havla (až do přečtení jeho blábolů, které se nazývali umnělecké). Stejné masáži jsme se podrobili při rozdělení státu. Ternem byla kuponová privatizace kterou dle mého názoru normální lidi vůbec nepochopili ( že jde o krádež státního majetku za bílého dne a ještě nasvíceného reflektory. Dnes probíhá poslední fáze zničení státnosti.

   Smazat
  2. Rychlokvaška a ožrala Havel11. února 2018 5:46

   18:33:
   Mediální rychlokvaška, kulisák, lhář a ožrala Havel alias flaška Veškrna sliboval občanům, že presidentství přijme jen do nejbližších voleb. Opak byl pravdou. Že nepřijme majetek v restituci. Opak byl pravdou. Že nebudeme v žádném vojenském paktu a budeme žádat jejich rozpuštění. Opak byl pravdou. Že budeme mít sociálně spravedlivou republiku. Opak je pravdou dodnes. Nakonec Havel morálně hanebně skončil jako obhájce "humanitárního bombardování" Jugoslávie, našeho věrného spojence ve světových válkách.
   Lhář Havel na plnou hubu prohlašoval před celým národem a kromě mnoha jiných slibů sliboval, že:
   1989: Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, že pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce.
   1990: Již nikdy do žádného vojenského paktu nepůjdeme.
   Zda tyto sliby splnil, si udělá čtenář sám!

   Smazat
 11. Tak to, že si důchodci přeposílali nějaké maily o imigrantech je nic proti tomu, kdy pár dní před první volbou se rozšířil vtípek, že Zeman automaticky postupuje do druhého kola, takže jeho voliči nemusejí do prvního kola chodit. To ve svém rozchechtaném pořadu zveřejnil známý komik, dříve prý respektovaný komentátor, Šídlo. Hihihi. Zajímavé je, že když pak se toho nějací zastánci pravdy a lásky chopili a začali rozesílat letáčky, tak se chrabrý bojovník proti Zemanovi, který má pořád na svém fb stránce koláž sebe sama s vánočním Zemanem ( když ho miluješ, není co řešit), dozvěděl, že by z toho mohl mít polízanici, tak ztlumil hormon a už se držel zpátky. Člověk by čekal, že přitvrdí, ale asi nechtěl panu majiteli Seznamu přidělávat vrásky. Sleduj stopu peněz.

  OdpovědětSmazat
 12. Proč se vztekají "tradiční" partaje a jejich partajfýreři a gaulajtři na voliče Zemana? Proč se nevztekají na sebe, že nedokázali za roky své "činnosti" pro blaho své kapsy vyprodukovat politickou osobnost, jen aspoň se blížící Zemanovi. Proč museli sáhnout do oblasti apolitické vědy a násilně produkovat z neznámé osoby osobu známou, ale nudnou až hloupou k zbláznění, navíc doplněnou producírující se a neuznanou herečkou z prken Karlína. Prezident musí být politik, který prošel nejen životem molekul, ale poznal potřeby života občanů a potřeby státu. Nevztekejte se za své chyby na voliče a pusťte se do hledání občana pro občany a stát a ne pro vlastní profit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:53
   To máte tak, kdyby vyprodukovali takového kandidáta, tak ten by si mohl dojít k názoru že už je nepotřebuje.No a to si zase nemohou dovolit tito manipulátoři, kteří jsou jako každý neschopný blbec ustrašení, že by se mohl stát jejich šefem.

   Smazat
 13. ...kdyby měl pan prezident Zeman jen z poloviny takovou masivní reklamu jako Drahoš, tak zvítězil v prvním kole. Spousta důchodců nemá PC ani internet, takže tito lidé byli vystaveni jen maximální masáží z televize a rozhlasu, kde byl Drahoš v jednom kuse. Je proto obdivuhodné, že tuto masáž tito starší občané ustáli se ctí. Jak se říká "lež má krátké nohy"a lidé tu lež zdravým rozumem odhalili.

  OdpovědětSmazat
 14. Dovedete si vůbec představit tu obrovskou frustraci a zklamání všech těch "tlačičů" Drahoše?
  Ti všichni se už těšili na teploučká ,výnosná místečka,na různé prebendy a odměny.A ono jim to zhatí "nevzdělaná,chudá a ještě k tomu stará vesnice".To je fakt k pos.ání.Tak holt tu frustraci musí teď ze sebe kluci a holky nějak dostat. A pořád je to lepší,než kdybychom tady probírali,že nebyl zvolený pan president Zeman.Buďme škodolibí a s úsměvem jim to přejme.

  OdpovědětSmazat
 15. Nemoci chcípáka Havla11. února 2018 5:50

  24.9.1981 operace hemeroidů; 23.1.1983 těžký zápal plic, zánět pohrudnice a absces na plicích; 5.10.1989 podezření z recidivy onemocnění z r. 1983; 24.3.1990 operace břišní kýly; 7.1.1993 chirurgické odstranění podkožní hnisavé vydutě; 27.5.-4.6.1993 plánovaný chirurgický zákrok; 15.2.1994 zlomené žebro po pádu; 1994 (jaro) léčba virového onemocnění komplikovaného zánětem plic; 13.2.1996 akutní operace kvůli náhlému krvácení z polypu v ústní dutině; 18.11.1996 zápal plic; 2.12.1996 odstranění ½ pravé plíce kvůli zhoubnému nádoru; 24.8.1997 průduškový zánět; 2.11.1997 zvýšené teploty; 12.2.1998 porucha ventilace v pravé části plicního laloku; 18.2.1998 plastická operace, která zacelila otvor v kůži na krku po tracheotomii; 14.4.1998 těžká operace tlustého střeva s pooperačními komplikacemi; 24.4.1998 tracheotomie; 11.5.1998 plastická operace, která zacelila otvor po tracheotomii; 2.-3.8.1998 porucha provzdušnění pravého středního laloku plic, opět tracheotomie; 4.8.1998 porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic; 1998 (srpen) operace, která zacelila vývod tlustého střeva; 13.12.1998 viróza horních cest dýchacích; 18.5.1999 viróza horních dýchacích cest; 2000 (únor, březen) porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic; 2.10.2000 nachlazení, dva dny domácího léčení; 27.11.2000 začínající zápal plic; 12.2.2001 náhlý zánět průdušek, 13 dní v ÚVN; 24.9.2001 srdeční arytmie, hospitalizace; 23.10.2001 nachlazení, 11 dní v ÚVN, domácí léčba v Lánech; 17.12.2001 nevzdušnost části pravé plíce, léčba v ÚVN; 17.7.2002 zahleněná část pravé plíce; 23.-30.10.2002 zánět horních dýchacích cest; 6.1.2004 lékař doporučil návrat z cesty po Asii kvůli dýchacím potížím; 19.11.2004 nalomená kost v noze po pádu.

  OdpovědětSmazat

 16. Right away I am going away to do my breakfast, after having my breakfast coming again to read further news. itunes login

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.