Reklama

pondělí 19. února 2018

Takže ANO je teď pro euro?

Petr Robejšek
19.2.2018  PravýProstor
Mnoho lidí volilo ANO kvůli jeho kritickému postoji vůči EU a odmítání eura. Premiér Babiš sice i dnes mluví stejně jako před volbami, ale jeho ministři dělají kroky, které jsou s dřívějším eurokritickým postojem ANO neslučitelné.


Před několika dny schválila vláda, která nemá důvěru, přistoupení České republiky k fiskálnímu paktu EU. A ministryně Schillerová se nechala slyšet, že je „ostuda, že k tomu došlo tak pozdě“. Zřejmě vnímá pouze ekonomické ukazatele a to je špatně.

Ministři by se měli vyznat ve svém rezortu, ale hlavně musí umět politicky myslet. Dvojnásobně to platí o euru, protože to je především politický projekt.
Euro je nástroj k tomu, aby bylo co nejvíce zemí sešněrováno do centralistického molocha, známého jako Spojené státy evropské. Mocensko-politická funkce eura je vidět na tom, že evropské mocnosti eurozónu zachraňují doslova za každou cenu.

A proto by měl Andrej Babiš paní Schillerové vysvětlit, že přistoupení k fiskálnímu paktu EU má hlavně mocensko-politický význam. Proč? Již teď Česká republika spoluodpovídá za dluhy eurozóny. A fiskální pakt je lano, které nám na krk poutá mlýnský kámen zemí jako Řecko, Španělsko, Portugalsko, Itálie a Francie.

To vše zřejmě uniklo nejenom paní ministryni, ale i většině ministrů. Andrej Babiš jistě hlasoval proti, protože to slíbil voličům, ale zřejmě se neprosadil. A proto je na nás, obyčejných občanech, abychom naše „ne“ euru opakovali stejně vytrvale a hlasitě, jako naše „ne“ tzv. uprchlíkům. Pomůžeme tak premiérovi, aby splnil své předvolební sliby, ale hlavně pomůžeme sami sobě. Když se nám to nepodaří, tak do eura jednoho dne sklouzneme úplně a doplatíme na to jak my tak i naše děti. A děti našich dětí.
A ještě jedna poznámka na závěr. Jisté je, že by vláda za účasti Realistů k fiskálnímu paktu nikdy nepřistoupila. Odmítnutí eura je v našem programu. A my sliby plníme.- - -


 

66 komentářů :

 1. No,počkej autore,to ti poradil Kalousek????,...zatím Babiš,pokud víme,je proti EURU,ovšem je také obchodník,tedy musíme být nějak směnitelní,...po mém bych ti rozkopal rypák,že by jsi se nepoznal a nikomu by to nevadilo....darebáku....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toníčku Kopre, nauč se číst, nauč se přemýšlet a přestaň nadávat. Robejšek poukázal na rozpor mezi tím, co říká premiér Babiš a co dělají a říkají jeho ministři. On má za úkol oblbovat lidi a zvyšovat svůj elektorát, oni "pracují" dál, stejně jako to dělali svého času ODS či TOPka, když byly u moci. Žádný rozdíl. Andrejko také přece několikrát signalizoval, že má k ODSce myšlenkově nejblíž. Ale Fiala dělá hluchého blbečka a tak Andrejko proti svému přesvědčení a proti své vůli musí lavírovat vlevo. Leo

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Odkud ti 8:57; 9:19 a 10:56 utekli? Jsou z rodiny potkanů a omylem se vynořili z žumpy. Vraťte se zpět mezi svá lejna pánové a nekažte vzduch v Nové republice...

   Smazat
  6. Andrej Babiš je proti přijímání imigrantů .Euro poslanci za ANO v Bruselu hlasují pro přijímání imigrantů . Babiš je proti přijetí Eura , jeho ministři jsou pro přijetí Eura . Takž co vy na to voliči , kteří jste volili Andreje ? Už vám to došlo ?

   Smazat
  7. 12:30

   Ty si taktéž, pokud onemocníš necháváš vypisovat neschopenku na Karibské ostrovy? Poté se necháš vyfotit s delfíny a fota zasíláš svému řediteli a kolegům, kteří tě musí zastoupit? Pracuješ-li ve státem honorovaném zaměstnání nebo u soukromé firmy? To by tě zřejmě vyznamenali vyhazovem 8:57 má pravdu. Tak malá zem a tolik prasat v žitě.

   Smazat
  8. 14:34 - neblábol. Fakta mluví jasně: Babiš je licoměrník a vychcan. Martin K.

   Smazat
 2. V budoucích časech se projeví, jaký má kdo postoj. Politici občas vydávají "kupčení" za vyjednávání a pokus obhájit naše zájmy. V mnoha případech, vlastně většinou, to jaksi ... nevyjde.
  EU je mocenský moloch, který má umožnit skupině v pozadí ovládat Evropu jako celek. Euro je jeden z nástrojů. Pokud přijmeme Euro, vzdáme se do budoucna naděje mít vlastní nástroj na řízení ekonomiky. Poté se můžeme zřící senátu i parlamentu a krajští úředníci mohou jezdit na školení rovnou do Bruselu a nebo do Berlína. Dělení na kraje bude postačující a nebude důvod lpět na pomyslné hranici, na kterou se stejně za pár pokolení zapomene ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fuj, to je ale hnusná představa. MM

   Smazat
  2. A na co senát a parlament, to není o budoucnosti, ty přeci nepotřebujeme již nyní. Sama vláda to dala písemně, že je stejného názoru, když se něco v eu odhlasuje, tak to platí, jsou to naše mezinárodní závazky podle ústavy a ty budeme dodržovat. Jak je to jednoduché. Nemají schopnost se těm věcem účinně postavit, a ani to již nechtějí, staly se z nich loutky.

   Smazat
  3. Globalizace znamena nehorazny a neustaly zdrazovani vseho, zvysovani dani s tim spojene, vlada Korporaci ,dale vsechny chudsi staty chudnou a USA a Germani bohatnou, zavedeni EURA znamena ekonomicky zotroceni . stat se nemuze branit vlastni menou proti inflaci. Inflace pak znamena zadluzeni a zotroceni pod EU.
   Recko je dobry priklad ale tech zemi je daleko vic...Do toho nas zenou ...

   Smazat
 3. Mno tak to nejsou příjemné zprávy nechci platit západní dluhy máme svých dost.

  OdpovědětSmazat
 4. PAN BABIŠ JE ŘIZEN DIVERSANTY V JEHO VEDENÍ.

  Ministr války mu podřizuje nami placené vojsko německým divizim.

  Komisařka Jourová zajištuje Němcům zcela neviditelně cenzuru,která bude přes její komisi nařizena i ČR.

  GENDEROVŠTINOU POPLETLA TA POVEDENÁ OSOBA I
  PROFESORA Kellera,

  který dodnes prý neví,že ji podepsal s tim i miliony tzv klimaticklých uprchlíků a s ním to podepsali i neomarxističtí komunističtí a jiní podivní poslanci.

  No ono to pokračuje a bude pokračovat EUREM ale námi oblíbený a zvolený pan ŠEF Babuš ty svoje diversanty nejen nezvládá,ale bude se dále dělat hloupý,že to neumí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Andrejko je naopak zvládá velmi dobře. On vábí voliče, oni makají pro EU a nadnárodní korporace. To je přece dokonalé, vždyť čéská folič, dobrá folič.

   Smazat
  2. 9.00 To se tu nesmi psát.

   mohla by to být pravda a nebožtik Hejvl by se mohl dat knečně v hrobě do rotovánijako větrák!

   Smazat
  3. JEDINOU INOVACI REŽIMU,

   se stává PŘEDSTAVA vytáhnout z kapsy pěsti a čekat až na ně narazi nějaký ten poslanec ANO BUDE HŮŘ!

   Smazat
  4. Voliči ANO,BUDE LÍP,

   vidi vývoj v ČR optimisticky,zatimco druhá polovina nemá na drogy peníze.
   Práskat se nemá,ale ohlásit by se to mělo,že ANO?!

   Smazat
  5. Pan Babiš by už ted měl jit do EU žebrat o potraviny,jinak přišti vánoce nebudeme mit zas ani máslo na vánočky!

   Smazat
 5. Hele já jsem v klidu, podívejte Sralbotka, taky dělal něco jiného než sliboval a jak dopadl. Chovanec zradil a jak dopadl, jak dopadl Hovňousek, Zadoláreka a jiní. Čím dál a víc platí že: Všechno se dějě tím nejlepším způsobem, v souladu s reálnou mravností a etikou všech účastníků procesu. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je sice hezký jak ty svině dopadnou - jenomže si nahrabou a jsou za vodou ale to co vyvedou už nejde napravit - takže je lepší těm sviňárnám a sviním předcházet
   Vaska

   Smazat
 6. Samozřejmě že je ano pro euro, ti byli vždycky pro euro, teď to dokazují touto nehorázností. Tahají lidi za nos, to je všechno, a už docela nějakou dobu. Druhá otázka je, v jaké míře jsou voliči ano pro euro, a až se ti co nejsou proberou, jestli se s koblihářem rozloučí

  OdpovědětSmazat
 7. Nemějte obavu,Andrejko se brzy odkope,že je pro EURO,pro NATO.Dokud budou dotace z EU,tak je pro EU,bude i pro přijetí muslimu,jen aby byly dotace,jinak vyhrožují,že nám dotace pokrátí,nebo přímo zastaví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Andrejko je typický podjebák a vychcan, jaké jsme zažili před lety na společné vojně.

   Smazat
 8. Škoda, že autor nebo někdo z diskutujících neobjasnil, co to ten fiskální pakt EU je a konkrétně s odkazem na autentický pramen nesdělil jeho závazky - tedy mj. převzetí dluhů jiných států a zavedení Eura. Že nesdělil, zda a jak byl projednáván parlamentem....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás se zmiňují o takovýchto opatřeních pouze jednoduchou větou! To proto, aby byla VEŘEJNOST INFORMOVÁNA a aby si "dělný lid" nestěžoval na neinformovanost.

   Smazat
  2. fISKÁLNÍ PAKT JE,ŽE BUDEME RUČIT MNOHA STOVKAMI

   miliard za dluhy jiných zemi a oni je proto splácet nemuseji,pak to stáhnou nám Česko Rupsku,

   KDYŽ ZAVEDEME EURO.

   Jednoduše budeme mít společný rozpočet s EU a ten se změní později na nakup zbrani a bude VÁLEČNÝ!!!

   Smazat
 9. Nechci Andrejkovi nadbíhat, ale podle jeho vyjádření v TV byl fiskální pakt schválen bez jakýchsi článků 3 a 4, které právě implementují zavedení EURA. Že EURO zavedeme, ale bez udání termínu už dávno kterási vláda rozhodla, a údajně ostatní kritéria, která fiskální pakt nařizuje, už stejně plníme. Jiná věc je, že ČR panáčkuje a Německo, Francie, Itálie na pakty serou a s námi si vytírají. Kdo o paktu ví více, napište.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fiskální pakt znamená, že přispějeme miliardami, desítkami miliard do společného fondu, z kterého se budou platit tací sráči, jako Řecko. Peníze fuč bez návratu.

   Smazat
 10. Politicke diskuze na kanale CESKO
  (stahujte internetovou vysilacku ze zello.com)

  OdpovědětSmazat
 11. V podstatě se jedná o zcela jednoduchou věc. Naskýtá se otázka, kdy má občan ČR možnost rozhodnout o důležité otázce, jakou je EU, Euro, NATO?? Nikdy .... volby jsou jen reklamní kampaň pro reklamou na hovadiny vycvičené voliče a pokud připustíme legální "Lobing", pak jsou volby k ničemu a lidé si mohou sami platit lobisty.
  Jednou z možností je referendum, trestní odpovědnost a odvolatelnost politiků. Co referendum o solární energetice? Jak by dopadlo? Ti, co podmínky odhlasovali a upekli, šup do basy a panely z polí rozdat lidem na střechy domů, kam patří. Bez výkupu, s možností "uskladnit si energii" v létě a v zimě vybrat s poplatkem za distribuci. Aha, ale to by ČEZ musel být státní podnik bez zaměření na generování horentních zisků a směrován k opravdové podpoře ekologie a ...... spousta dalšího.
  Kdo je dnes zastáncem referenda a trestní odpovědnosti? A kdo není? Hloupost a nevědomost národa není důvodem pro odmítání referenda, na stejnou úroveň lze hravě postavit úplatnost a podlost politiků.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zastánci referenda jsou pouze KSČM a SPD. Jak to, že je lidé nepodporují tak, aby tyto strany měly převahu v parlamentu? Hloupost a nevědomost národa vězí již v toto prvotním aktu. Úplatnost a podlost politiků s tím neoddělitelné souvisí. T

   Smazat
  2. Lidé, pokud to tzv."jakžtakž šlape", se o politiku nezajímají. Začnou se o ni zajímat až budou muset platit za Italy, Portugalce, Španěly , Řeky a další země jejich dluhy. A že věčně si hrát na hogofogo to u nich nepůjde, zatím zjistili pouze Řekové, ale těm Eurozóna snad ještě dokáže sama pomoci, ato i bez většího dopadu na vlastní obyvatelstvo, ale když se k Řecku přidají ještě další, co naprosto neumějí hospodařit, tak to dnešní Eurozóna již sama těžko utáhne. A tak chce nás a jiné státy, které dnes stojí mimo Eurozónu, přibrat, samozřejmě nechce Brexit a chce nám darovat muslimy, údajně uprchlíky i před špatným klimatem atd. Zkrátka využívání naší země, jako " banánové republiky" nebo "montovny", jak kdo chce, tak to jim už nestačí. Karel z Plzně

   Smazat
  3. Slováci vstúpili do eurozóny a majú Euro. Podieľali sa na pomoci zadĺženému Grécku a zaplakali nad tou svojou blbosťou. Napr. zaplatili Grékom časť dlhu, hoci stí majú trojnásobné dochodky. Ako u blbcov na dvorku!

   Smazat
  4. V Blave stojí nový mrakodrap, který si Slováci postavili po rozdělení republiky pro svou národní banku. Dnes zeje prázdnotou. Kdo nemá rozum, prostě nemá rozum.

   Smazat
  5. Tak hlavne Slovaci platili dluhy nemeckym bankam, v Recku z financni "pomoci" zustane par centu z Eura. Zadna pomoc Recku se ve skutecnosti nekona...

   Smazat
  6. jen pro pořadek čez je polostatni ale to chtěl už tatik klaus a komediant neznalek havel takže dnes je čez ani ryba ani rak kdy zisky jdou za soukromniky a naklady za statem to vim jako nahodny kolem jdouci

   Smazat
 12. Plané debaty jsou proti faktům prázdná sláma. Předně faktem je, že podpis fiskálního paktu v části rozpočtové odpovědnosti a nikoli v části zavedení Eura nás k přijetí Eura nezavazuje stejně jako nás členství v NATO nezavazuje k vojenské pomoci jinému členovi. Dále, Ministři nemají žádnou legislativní pravomoc v oblasti přijímání Eura, tedy ani v opatřeních, která by tomu musela předcházet. Platí prezidentův argument, že dokud nebude odstraněna právní možnost vynucení "společné záchrany" jiného člena měnové unie, ve skutečnosti však selhavších soukromých korporací a jimi ovládaných vlád, do měnové unie by vstoupil pouze sebevrah. Buďme rádi za vlastní měnu a za možnost řídit ji v kritických okamžicích ve prospěch ČR, nikoli v náš neprospěch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže ČNB řídila kurz koruny k Euru v kritických okamžicích ve prospěch ČR. Buďme rádi!

   Smazat
  2. ČNB nám ukradla z kapes 2 000 000 000 000 KORUN

   a zabunkrovala je.Tam čekaji na zašmelení hned když se na ně zapomene.
   Provedla to porušenim platného zákona o ČNB.
   Kryti ji dalo odděleni ČSSD o podpoře organizovaného zločinu,kdy testní oznámeni byla okamžitě a bez jakéhokoli vyšetřováni odloženo ad akta!

   Kdyby se ti banksteři aspon dělili fifty fifty a půjčili naši demolované středni třidě bilion

   TAK BY SE NIC NESTALO

   NEUBYLO BY JIM,ALE JEJICH CHAMTIVOST JE NEKONEČNÁ!

   Smazat
  3. ČNB nam 2 biliony z kapes neukradla. Dopad na nase penezenky se odviji od poklesu kurzu/inflace ne od nominalni hodnoty "natistenych" penez. Za ty 2 biliony nakoupila Eura a za ne nasledne dluhopisy statu Eurozony, coz je naprosta silenost a jen to dokazuje jaka jsme kolonie. Ty dva biliony mely jit na pripadne doplneni devizovych rezerv (nebo jeste lepe nakup zlata) a cely zbytek mel jit na umoreni statniho dluhu. Ale to by ČNB musela byt skutecne ceska a narodni...

   Smazat
  4. 17.03

   tak vy tu tvrdite,jednim dechem,že nám ta ČNB nic neukradla a za to nakoupila jakési prý bezcenné papíry DLUHŮ.
   Vy jste jako jeden z hospody,ten mi řekl,že má svoje penize v bance na heslo,takže je mu nikdo ukrást nemůže!
   A prý dostáva pořád stejný plat,takže tam se prý taky nekrade.
   Neni divu,že banksterům kteři to udělali porušovánim platných zákonů ovčané za to ještě tleskaji a voli politiíky,kteři vedou policii k odkládáni trestnich oznámeni,aby svoje zločiny zakrývali a vy je znovu a ZNOVU volili i když lžou už i v názvu strany jako ČSSD!

   Smazat
  5. Pan Buffer dobře ví,že s konánim politické třidy ŠMEJDŮ musi jednoho dne udělat konec sami voliči,kteři začnou podporovat

   NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ.

   Pokud budou pasivně jako doposud přijimat křivárny,které už bezmála TŘICET LET provozuje tato třida podvodniků pak jim nepopmůže ani nznějši jejich anděl Babuš,který bude první co je oholí!

   Je zapotřebi začit hledat ty polituiky,kteři budou schopni NÁRODNI PROGRAM VOLIČŮ AKCEPTOVAT a xzařadí si ho do svých dodnes pouze bobkových listů,kterých si voliči nevšimaji tak dlouho,až bude na vše pozdě.

   Smazat
 13. Ono je až neuvěřitelné, že voliči ANO je volili coby antisystémovou stranu. Přitom před volbami zcela přehlíželi, že se jejich Anrejko obklopuje výhradně probruselskými havlisty a sluníčkáři, přehlíželi, že odmítá referendum o setrvání EU, přehlíželi příslušnost k liberální frakci ALDE, stejně tak ignorovali všechny ty kreatury, které sekta ANO vyslala do EP. Od začátku bylo všem jasné, že Babiš se bude chtít za každou cenu zalíbit Bruselu - proč odmítá koalici s SPD? V Rakousku vzali do koalice Svobodné, kteří jsou stejná frakce jako SPD a to i přes protesty Bruselu. Babiš se podbízel ODS, ultralevicovým Pirátům a kdekomu dalšímu, jen aby se nemusel s SPD nebo KSČM příliš špinit, byli dobří jen na sestavení sněmovny, dál už se ale jistě minimálně s SPD nepočítá. Socani už jsou prakticky ve vládě, k nim se přidá KDU nebo STAN, případně se skřípěním zubů akceptují toleranci KSČM. Každopádně vláda bude sestavena hlavně tak, aby se líbila Bruselu. Tedy většina toho, co dělá ANO, dělají pro pochvalu bruselských potentátů, včetně přijetí fiskálního paktu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:14- v současném rozložení sil, kdy ANO kumulovalo k sobě hlasy socanů, komunistů ale i pravice, nebudou asi tak hloupí aby se jich zbavily hloupou politikou. Předpokládám tedy středovou politiku s akcentem národním a to není tak málo!

   Smazat
  2. Pane Povolný,
   byl bych opatrný v odhadech. Stalo se módou české politiky něco slibovat před volbami a něco jiného dělat po nich. A obvzlášť módní je nic neříkat a po volbách konat zásadní kroky, o kterých by si před volbami netroufli politici ani mluvit. Viz církevní restituce.
   Nezapomeňte, že na evropských dotacích stojí Babišovo impérium.

   Smazat
  3. Vladimíre, co to říci jinak. EU stojí na dotacích a (nejen) Babiš by musel být hlupák, nevyužívat je. Zrušme dotace, to bude řevu nebo vystupme z EU. Znárodnit Babiše nebo všechny? Řekněte cestu, jak z tohoto marasmu!

   Smazat
  4. Narovnat prostředí. Chleba nesmí mít nižší cenu, než vstupenka na nějakého "umělce". Tím bych asi začal. Stovky let platilo, že potulní herci táhli od města k městu a hráli za nocleh a kus jídla. Jenom dnes se většina z nich topí v penězích. A to i ti, kteří toho věru moc neumějí. Na rozdíl od těch, kteří nás živí.
   EU byla krásná myšlenka. Společný prostor s jednotnou hospodářskou a celní politikou. A nyní se podívejme, v co se to zvrhlo. Ekonomika se pokřivila dotacemi a celní bariéry, které by měly srovnat podmínky evropských výrobců s těmi, kteří nedodržují lidská práva, ani ty nejzákladnější ekologické limity, neexistují. Zatímco si evropští výrobci musejí kupovat emisní povolenky a jejich cenu pak následně promítnout do cen své produkce, asijští výrobci si žádné kupovat nemusejí. To, spolu s řetězem dalších faktorů, dělá jejich produkci nepřirozeně levnou. Vůbec se nemluví, jak je takto vyrobená produkce zatížena clem. Místo vyvěšování vlajek Tibetu by měli politici zakázat dovoz výrobků vyrobených s přispěním otrocké práce bez nejzákladnějších pravidel ekologie.
   Jenomže to nikdy neudělají, protože ti, co o tom mohou rozhodnout jsou na výplatních páskách lidí, kteří z této produkce profitují.
   EU se rozpadne a nebude to dlouho trvat. Příčin bude celá řada. Nejsem ekonom, ale kupeckými počty a selským rozumem ještě trochu vládnu. A to, co se v unii současně děje odporuje jednomu i druhému.

   Smazat
 14. Já sem anu nikdy nevěřil tak maximálně bude hůř:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201802196815495-nemecko-mnichov-konference-bezpecnost-cesko/

  OdpovědětSmazat
 15. Pokud projde Junckerův návrh na hlasování "kvalifikovanou většinou" i v otázkách obrany a zahraniční politiky, jsou diskuse o euru naprosto bezpředmětné. Už nyní na to začínají reagovat někteří dobroseři, např. Michael Žantovský, že by bylo na pořadu dne referendum o podřízení se, nebo nepodvolení a tudíž výstupu z EU.
  Junckerovo monarchie, jak se zdá, začíná dostávat konkrétní obrysy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ožrala Juncker z Bruselu19. února 2018 14:01

   Juncker je nevolený lucemburský politruk dosazený shora euroelitou:
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Jean-Claude_Juncker
   • https://cz.sputniknews.com/svet/201705055236113-juncker-summit-zeneva

   Smazat
  2. To je dobře aspon se můžeme nechat vyhodit z EU a EU rozpad se tim jenom urychlí!

   CHCETE LI RISKOVAT,ŽE VÁS BUDE TERORIZOVAT DÁLE MENŠINA NEOMARXISTŮ DIKTATURY HUMANISTŮ TAK DÁLE TLESKEJTE NÁM ZVOLENÝM ŠILENCŮM !

   Smazat
 16. Bratia cesi,co si myslite,ze vyzrajete na Hydru v Bruseli?V ekonomike sa vam dari ako nam slovakom a to je dobry cas na navysenie pladieb do teroristickeho Nato a pazravej EU!EU neni tak tragicka,ako NATO,kde sme sa stali cielmi,diky nasim predajnim politikom.Dovtedy sa budeme zasierat s juesej,az nas jedno rano osvieti jadrova ziara a potom uz nic.Nasa smrt je Nato !!

  OdpovědětSmazat
 17. Kuci Cesti,nestahujte katata,kdyz je brod jeste daleko !!

  OdpovědětSmazat
 18. K cemu nas ten fiskalni pakt vubec zavazuje? Fiskalni pakt se tyka naseho majetku jako statu. Jestli jsme se zavazali paktem k ruceni za dluhy Eurozony a jejich statu, je to zlocin na nas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. anonymní 15.42
   To řekněte socanům a hlavně tomu zmetkovi Sobotkovi.

   Smazat
 19. Do dluhu,ktere si nadelali byvale kolonialni staty,by radi navlekli i nas,pod rouskem spolupatricnosti a solidarity.Kdyz loupili a delili se,to nas nepotrebovali,ted je potreba platit za projedenej blahobyt a spomeli si na nas !

  OdpovědětSmazat
 20. strašit eurem se musi abychom se měli čeho bat do kostela chodi už jen duševně slabši což je vina neustale kulturni revoluce v elektrotechnice a dneska strašit peklem tak toho se už neboji ani nevzdělani zrovna včera bylo retro z roku dvatisice že musime mit euro do roku dvatisice tři hahahahaha jinak prej že nas nebude chtit nikdo hahahaha

  OdpovědětSmazat
 21. CITACE
  "Fiskální pakt požaduje, aby státy přijaly právní předpis, který zajistí, že strukturální schodek státního rozpočtu nepřesáhne 0,5 % HDP a u zadlužených států snižovat jeho výši minimálně o 5 % ročně."
  Na první pohled chvályhodné.
  V případě,že se nebudou plnit tato kritéria,nastoupí kuratela EU a bude nám sestavovat státní rozpočet,bez ohledu na "naše zájmy".A to je velmi silná páka na ovládání státu.
  Je to zase další část používané postupné bruselské "salámové metody" k omezování pravomocí jednotlivých států.
  Přitom řešení tzv."státní finanční zodpovědnosti"je možné zajistit v rámci zákonných a ústavních rámců jednotlivých členů EU,bez takto schované a zastřené podřízenosti.
  Např. zákonem o vyrovnaném rozpočtu.
  Kdysi byl na stole,ale byl shozen Kalouskem.Jinak by si totiž nemohl dělat s rozpočtem to co dělal.

  OdpovědětSmazat
 22. Babiše jsem nevolil mimo jiné také proto, že je vydíratelný. Ne pro to čapičapiča, ale pro svou "spolupráci s komunistickou STB". Osobně bych mu to nevyčítal, protože to byla povinnost všech vyšších THP (technickohospodářských pracovníků, pro neznalé ale také mladé a mladší, kteří se do něčeho podobného nemohli dostat a pro změnu jsou zase angažováni pro BIS).
  Bude proto muset pomalu a jistě jít na ruku germánům a USA, to znamená pro EU a NATO. I kdyby nám úplně veřejně kopali hrob.

  OdpovědětSmazat
 23. Judr.Schillerová odborník na finance,to je jako ten odborník jak říkal pan Babiš? Nemám dalších slov.

  OdpovědětSmazat
 24. Není důvod divit se, že Babiš a jeho soukmenovci dělají pravý opak toho, co hlásali a hlásají. To je přece pro psychopaty "normální".

  OdpovědětSmazat
 25. Všiměte si, že hlavní nepřítel už není Babiš, ale Okamura. Viz prohlášení socdem, že bude Babiše podporovat, jen když se obejde bez SPD. Jde přece o referendum.

  OdpovědětSmazat
 26. Znamenáme vytvářející se frontu proti SPD. Tedy především proti obecnému referendu. Proč ta hrůza politiků? Představte si, že bude právem voličů i politiky sesazovat! A co myslíte, že budou ti nebožáci, kteří sedí na svých zlatých vejcích skoro 30 roků, dělat? To byste je chtěli poslat mezi ten milion Čechů, co žijí pod hranici chudoby a o nichž dnes oni nechtějí nic slyšet!? Otázka zní, má právo se jakýkoliv živočich zbavovat svých parazitů? Pokud někdo říká ne, tak si myslí, že živočich se musí nechat parazity sežrat. A tak je to i s člověkem a společností: má právo se zbavovat parazitů nebo nemá? Tak kdo nechce referendum, chce parazity a naopak!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš je slizkej jako had a jako jedovatá kobra se do nás zakousne,když ho nebudeme usměrňovat.Je potřeba mu psát na vládu a neustále mu připomínat,že by mohl pohořet už v komunálních volbách a potom už je jenom krůček k tomu vládu sesadit .Socani Babiše nezachrání,přesto Babiš nechce moc spolupracovat s Okamurou,aby mu v Bruselu nedělali potíže,je to srab a bojí se o sebe,ne o nás.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.